ABB Trutnovský půlmaraton

09.06.2018 Trutnov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Předškoláci 100m celkem: 53, muži : 25, ženy: 28, kluci: 25, holky: 28 [html] [pdf]
Školáci 400m celkem: 36, muži : 19, ženy: 17, kluci: 19, holky: 17 [html] [pdf]
Školáci 800m celkem: 30, muži : 17, ženy: 13, kluci: 17, holky: 13 [html] [pdf]
Školáci 1600m celkem: 14, muži : 11, ženy: 3, kluci: 11, holky: 3 [html] [pdf]
1/2 Maraton celkem: 60, muži : 51, ženy: 9, M1: 18, M2: 23, M3: 10, Z1: 6, Z2: 3, Z3: 0 [html] [pdf]
10km celkem: 54, muži : 44, ženy: 10, Muži: 44, Ženy: 10 [html] [pdf]
5km celkem: 97, muži : 54, ženy: 43, Muži: 54, Ženy: 43 [html] [pdf]
nordic 5 celkem: 9, muži : 1, ženy: 8, Muži: 1, Ženy: 8 [html] [pdf]

výsledková listina 5km

start ~ 12:10:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10kmokruh#3
1 1 / Ženy [223] Jana Leblochová 2004 CZE Olfin car Ski Team 22:50.9
2 2 / Ženy [291] Marcela Nývltová 1985 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 24:11.8 01:20.9
3 3 / Ženy [244] Daniela Tylšová 1978 CZE Triatlon Team Trutnov 26:11.2 03:20.3
4 4 / Ženy [238] Petra Šípková 1987 CZE Kasper - Swix Team 26:43.5 03:52.6
5 5 / Ženy [213] Andrea Kadanikova 1975 CZE Trutnov 27:29.3 04:38.4
6 6 / Ženy [229] Natálie PLNÁ 2004 CZE BKL Machov 27:45.1 04:54.2
7 7 / Ženy [287] Pavla Holubová 1994 CZE Kasper - Swix Team 28:08.5 05:17.6
8 8 / Ženy [268] Karolína Černá 2005 CZE SK Janské Lázně 28:15.8 05:24.9
9 9 / Ženy [206] Veronika Heinzelová 2000 CZE Trutnov 28:22.7 05:31.8
10 10 / Ženy [246] Kateřina Vaňková 1979 CZE Penzion U Karabiny, Adršpach 29:39.9 06:49.0
11 11 / Ženy [233] Monika Schubertová 1974 CZE LÉKÁRNA U ŘEKY 29:51.2 07:00.3
12 12 / Ženy [296] Michaela Sadílková 1976 CZE Trutnov 29:55.3 07:04.4
13 13 / Ženy [201] Nikola Brzakova 1986 CZE Trutnov 30:13.2 07:22.3
14 14 / Ženy [253] andrea žabčíková 1995 CZE Kasper Swix Team 30:29.6 07:38.7
15 15 / Ženy [270] Jana Žaludová 1979 CZE SPB Dubový Háj 30:44.9 07:54.0
16 16 / Ženy [277] Anděla Truxová 1974 CZE Continental Adršpach 30:52.7 08:01.8
17 17 / Ženy [208] Renata Horáková 1982 CZE Trutnov 31:26.8 08:35.9
18 18 / Ženy [211] Šárka Jelínková 1984 CZE Trutnov 31:30.3 08:39.4
19 19 / Ženy [282] Naďa Chaloupková 1985 CZE Trutnov 31:38.2 08:47.3
20 20 / Ženy [295] Marie Odehnalová 1979 CZE ABB 31:44.7 08:53.8
21 21 / Ženy [251] Adriana Wetterová 2004 CZE Džusy a šťávy 32:15.5 09:24.6
22 22 / Ženy [242] Jana Šustrová 1980 CZE SK Janské Lázně 32:20.4 09:29.5
23 23 / Ženy [255] Jana Losenická 1977 CZE Losenický a spol. 32:31.1 09:40.2
24 24 / Ženy [279] Štěpánka Škopová 2007 CZE Trutnov 32:36.4 09:45.5
25 25 / Ženy [68] Lada Vozková 1965 CZE Kasper - Swix Team 32:38.8 09:47.9
26 26 / Ženy [283] Monika martínková 1986 CZE Lípa nad Orlicí 32:40.7 09:49.8
27 27 / Ženy [210] Kateřina Hůlková 1986 CZE Džusy a šťávy 32:43.4 09:52.5
28 28 / Ženy [300] Martina Lošová 1987 CZE Trutnov 32:47.0 09:56.1 32:47.0 (1)
29 29 / Ženy [267] Zdenka Waciakowski 1979 CZE Veltrusy 33:00.8 10:09.9
30 30 / Ženy [254] Jana Csampaiová 1969 CZE Mladé Buky 33:34.8 10:43.9
31 31 / Ženy [235] Petra Strnadová 1984 CZE Hořičky 33:39.1 10:48.2
32 32 / Ženy [285] Veronika Müllerová 2000 CZE CCC region Damane 34:09.7 11:18.8
33 33 / ŽenyABB [231] Kateřina Procházková 1982 CZE ABB Pilsen 34:48.0 11:57.1
34 34 / Ženy [220] Marie Kopřivová 1988 CZE GoFreestyle 35:25.9 12:35.0
35 35 / Ženy [260] MIchaela Hospudková 1975 CZE Trutnov 36:10.0 13:19.1
35 35 / Ženy [261] Renata Nováková 1974 CZE Trutnov 36:10.0 13:19.1
37 37 / Ženy [236] Marcela Šedivá 1975 CZE Praha 8 36:15.8 13:24.9
38 38 / Ženy [262] Hana Trachtulcová 1979 CZE Rudník 37:30.7 14:39.8
39 39 / Ženy [249] Denisa Vondrová 1979 CZE Rudník 37:37.6 14:46.7
40 40 / Ženy [263] Martina Dědková 1984 CZE Jaroměř 37:37.9 14:47.0
41 41 / Ženy [297] Simona Máslová 1992 CZE Hradec Králové 37:54.8 15:03.9
42 42 / Ženy [216] Renata Karalová 1974 CZE Luže 45:35.4 22:44.5
43 43 / ŽenyABB [230] Alena Poláková 1980 CZE ABB 45:43.7 22:52.8