ABB Trutnovský půlmaraton

08.06.2019 Trutnov

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Předškoláci 100m celkem: 55, muži : 27, ženy: 28, kluci: 27, holky: 28 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
Školačky 400m celkem: 25, muži : 2, ženy: 23, kluci: 2, holky: 23 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
Školáci 400m celkem: 16, muži : 16, ženy: 0, kluci: 16, holky: 0 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
Školáci 800m celkem: 28, muži : 11, ženy: 17, kluci: 11, holky: 17 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
Školáci 1600 celkem: 15, muži : 12, ženy: 3, kluci: 12, holky: 3 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
1/2 Maraton celkem: 65, muži : 48, ženy: 17, M1: 17, M2: 23, M3: 8, Z1: 11, Z2: 4, Z3: 2 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
10km celkem: 67, muži : 47, ženy: 20, Muži: 47, Ženy: 20 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
5km celkem: 86, muži : 41, ženy: 45, Muži: 41, Ženy: 45 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
nordic 5 celkem: 8, muži : 2, ženy: 6, Muži: 2, Ženy: 6 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]

startovní listina 5km

start ~ 12:10:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 86 účastníků ( 41 mužů, 45 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [259] Benešová Hana CZE 2004 Špindlerův Mlýn
Muži [201] Binar Martin CZE 1986 Trutnov
Muži [202] Blažek Radek CZE 1986 Trutnov
Ženy [203] Blažková Pavlína CZE 1987 Trutnov
Muži [204] Buryšek Matyáš CZE 2008 Olfin Car Ski Team Trutnov
Muži [205] Cvrček Jan CZE 1982 Trutnov
Muži [206] Čech Petr CZE 1989 Trutnov
Ženy [265] Černá Karolína CZE 2005 SK Janské Lázně
Ženy ABB [278] Čuláková Michaela CZE 1986 ABB PGHV Brno Slatina
Muži [208] Doležal Jakub CZE 1974 Fit Run Hronov
Muži [207] doležal martin CZE 1964 Rudník u Vrchlabí
Ženy [289] doležalová thea CZE 2009 Rudník u Vrchlabí
Ženy [290] Dušková Iveta CZE 1988 #GLADIATORRACETEAM
Ženy [209] Dvořáková Marcela CZE 1985 Olfin Car Ski Team Trutnov
Muži [210] Fajgl Jan CZE 1976 Trutnov
Ženy [211] Fišerová Tereza CZE 2005 Trutnov
Muži [264] Folc Tomáš CZE 2005 SK Janské Lázně
Ženy [258] Goliney Maryana CZE 2002 Carla.kupkolo.cz
Muži [279] Gotz Jan CZE 1969 Bohemiabike
Muži [280] Götz Oliver CZE 2007 Trutnov
Ženy [273] Grusová Kateřina CZE 1972 Jilemnice
Ženy [212] Horáková Renata CZE 1982 Trutnov
Muži [213] Horký Tomáš CZE 1989 Praha
Ženy [214] Horochovská Martina CZE 1972 Trutnov 1
Ženy [266] Hospodková Michaela CZE 1975 Trutnov
Muži [268] Hošek Adam CZE 2007 Staré Buky
Ženy [274] Hůlková Kateřina CZE 1986 Džusy a šťávy
Ženy [ ] Javůrková Karolína CZE 1985 Trutnov
Ženy [275] Jebavá Lucie CZE 1991
Muži [276] Jebavý Jindřich CZE 1989
Muži [215] Jiránek Martin CZE 1978 Trutnov
Muži [216] Junek Ivan CZE 1967 REALITY JUNEK s.r.o.
Muži [217] Kašlík Jan CZE 1989 Dolní Branná
Ženy [262] Kirschova Eva CZE 1978 LOKO Trutnov Triatlon Team
Ženy [257] Kodenková Hana CZE 1980 Trutnov
Ženy [260] Kolaja Ehlerová Jana CZE 1980 slavia Liberec orienteering
Ženy [218] Kolisková Monika CZE 1978 Červený Kostelec
Ženy [219] Kopecká Daniela CZE 2004 Trutnov
Muži [220] Kopecký Zdeněk CZE 1974 Trutnov
Muži [221] Kotyk Šíma CZE 2008 HC Trutnov
Ženy [281] Křemenská Jana CZE 1978 Trutnov
Ženy [287] Kubecová Vendula CZE 1994 Trutnov
Ženy [222] Leblochová Jana CZE 2004 Olfin car Ski Team
Ženy [223] Losenická Jana CZE 1977 Svoboda nad Úpou
Muži ABB [224] Machoň Josef CZE 1972 Trutnov
Ženy [225] Machoňová Marie CZE 2004 Trutnov
Ženy [226] Marčoková Pavla CZE 1990 Trutnov
Ženy [227] Máslová Simona CZE 1992 Hradec Králové
Ženy [263] Matasová Kateřina CZE 2004 SK Janské Lázně
Muži [228] Mehl Jakub CZE 1998 AC Péťa
Muži [229] Melichar Oldrich CZE 1982 Casia Trutnov
Muži [230] Mencl Miloš CZE 1988 Hradec Králové
Muži [231] MILATA PAVEL CZE 1961 LOKO TRUTNOV
Ženy [232] Modlíková Hana CZE 1962 Trutnov
Muži [288] netík rené CZE 1989
Muži [233] Netušil Tomáš CZE 1987 Praha
Ženy [267] Nováková Renata CZE 1974 Trutnov
Muži [234] Novotný Jan CZE 2009 Olfin Car Ski team
Ženy ABB [235] Odehnalová Marie CZE 1979 ABB
Ženy [269] Ondrášková Barbora CZE 2004 Trutnov
Ženy [236] Ožďanová Klára CZE 1979 Havlovice
Muži [270] Pangrác Pavel CZE 1976 Trutnov
Ženy [277] Petrovová Tereza CZE 2007 Trutnov
Muži [286] Plecháč Matěj CZE 1998 Nerudní běžci
Ženy [237] Pospíšilová Diana CZE 1974 Žacléř
Muži [285] Procházka Radek CZE 1989 Trutnov
Muži [291] Rada leos CZE 1965
Muži [293] Rada Matyáš CZE 2003
Muži [282] Sadílek Radovan CZE 1978 Sáďovci
Ženy [283] Sadílková Naty CZE 2009
Muži ABB [238] Serafin Daniel CZE 1988 ABB PGHV Brno Slatina
Ženy [239] Strnadová Petra CZE 1984 Hořičky
Muži [292] Šípek Jan CZE 1983 Trutnov
Muži [240] Štrekl Marek CZE 1999 Trutnov
Muži [241] Šustr Marek CZE 1974 SK Janské Lázně
Ženy [242] Šustrová Jana CZE 1980 SK Janské Lázně
Muži ABB [243] Tobek Jan CZE 1981 ABB PGHV Brno Slatina
Ženy [244] Tylčeová Šárka CZE 1986 Praha
Ženy [245] Tylšová Daniela CZE 1978 Triatlon Team Trutnov
Muži ABB [294] Valenta Vojtěch CZE 1991 PM-Trutnov
Ženy [284] Vogelová Anna CZE 1991 Šneci v běhu
Muži [246] Vondra VáclAV CZE 1968 Rudník
Ženy [247] Vondrová Denisa CZE 1979 Rudník
Ženy [248] Votočková Denisa CZE 1985 Trutnov
Muži [271] Waciakowski Roman CZE 2009 Veltrusy
Ženy [272] Waciakowski Zdenka CZE 1979 Veltrusy