ABB Trutnovský půlmaraton

08.06.2019 Trutnov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Předškoláci 100m celkem: 54, muži : 27, ženy: 27, kluci: 27, holky: 27 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
Školačky 400m celkem: 25, muži : 2, ženy: 23, kluci: 2, holky: 23 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
Školáci 400m celkem: 15, muži : 15, ženy: 0, kluci: 15, holky: 0 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
Školáci 800m celkem: 28, muži : 11, ženy: 17, kluci: 11, holky: 17 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
Školáci 1600 celkem: 15, muži : 12, ženy: 3, kluci: 12, holky: 3 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
1/2 Maraton celkem: 62, muži : 46, ženy: 16, M1: 17, M2: 22, M3: 7, Z1: 10, Z2: 4, Z3: 2 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
10km celkem: 61, muži : 43, ženy: 18, Muži: 43, Ženy: 18 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
5km celkem: 81, muži : 40, ženy: 41, Muži: 40, Ženy: 41 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
nordic 5 celkem: 4, muži : 1, ženy: 3, Muži: 1, Ženy: 3 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]

výsledková listina Předškoláci 100m

start ~ 11:04:50

soubor typ souboru velikost poslední změna
startovka Nejmensich pdf 35705B08.06.2019 13:51:32

výsledková listina Školačky 400m

start ~ 11:14:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10kmokruh#3
1 1 / holky [414] Viktorie Melišíková 2011 CZE Hvězda Pavlišov 01:59.0
2 2 / holky [420] Lucie Tyrychtrová 2012 CZE Batňovice 01:59.4 00:00.4
3 3 / holky [433] Tereza Štikarová 2011 CZE SK Janské Lázně 02:05.3 00:06.3
4 4 / holky [419] Amálie Šustrová 2012 CZE SK Janské Lázně 02:12.3 00:13.3
5 5 / holky [441] Linda Netíková 2012 CZE Mladé Buky 02:18.9 00:19.9
6 6 / holky [442] Nikol Beluská 2012 CZE Trutnov 02:21.5 00:22.5
7 1 / kluci [429] Jakub Sadílek 2011 CZE Praha 02:22.4 00:23.4
8 7 / holky [430] Vitalína Kalyn 2012 CZE SK Janské Lázně 02:22.7 00:23.7
9 2 / kluciABB [401] Martin Bečka 2012 CZE Praha 02:24.7 00:25.7
10 8 / holky [413] Marta Matsko 2011 CZE ABB 02:25.5 00:26.5
11 9 / holky [447] Markéta Váňová 2011 CZE Rudná 02:27.7 00:28.7
12 10 / holky [416] Julie Polická 2011 CZE Velké Pořičí 02:29.9 00:30.9
13 11 / holky [422] Kateřina Žáková 2012 CZE Nahořany City 02:31.8 00:32.8
14 12 / holky [438] Julie Plšková 2012 CZE Trutnov 02:34.3 00:35.3
15 13 / holky [440] Lenka Zajíčková 2012 CZE OlfinCar Ski team Trutnov 02:37.8 00:38.8
16 14 / holky [446] Nikola Trejbalová 2012 CZE Trutnov 02:39.4 00:40.4
17 15 / holky [439] Tereza Brýdlová 2011 CZE Trutnov 02:40.0 00:41.0
18 16 / holky [436] Karolína Voleská 2012 CZE Trutnov 02:43.0 00:44.0
19 17 / holky [405] Anika Johanová 2012 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 02:43.9 00:44.9
20 18 / holky [431] Kristýna Kapuciánová 2012 CZE SK Janské Lázně 02:45.6 00:46.6
21 19 / holky [425] Amélie Valentová 2011 CZE Trutnov 02:48.7 00:49.7
22 20 / holky [427] Zuzana Schreiberová 2012 CZE Trutnov 02:52.8 00:53.8
23 21 / holky [435] Tereza Losenická 2012 CZE Svoboďáci 02:57.3 00:58.3
24 22 / holky [417] Kateřina Pošvová 2012 CZE Nahořany City 03:04.9 01:05.9
25 23 / holky [408] Šárka Kratěnová 2012 CZE Nahořany City 04:33.0 02:34.0

výsledková listina Školáci 400m

start ~ 11:18:13

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10kmokruh#3
1 1 / kluci [444] Filip Nedvídek 2011 CZE Hradec Králové 01:57.4
2 2 / kluci [445] Jiří Pech 2011 CZE Trutnov 01:57.7 00:00.3
3 3 / kluci [403] Jan Fejkl 2012 CZE HC Trutnov 02:00.8 00:03.4
4 4 / kluci [426] Radek Mollingr 2012 CZE Trutnov 02:12.7 00:15.3
5 5 / kluci [415] Ondřej Novotný 2011 CZE Olfin car Ski Team 02:13.7 00:16.3
6 6 / kluci [406] Tobiáš Kodet 2011 CZE Svoboda nad Úpou 02:17.2 00:19.8
7 7 / kluci [418] Matyáš Radoch 2011 CZE Trutnov 02:18.0 00:20.6
8 8 / kluci [402] Daniel Blažek 2012 CZE ACS Rýchory 02:18.1 00:20.7
9 9 / kluci [437] Josef Dvořák 2011 CZE OlfinCar Ski team Trutnov 02:20.2 00:22.8
10 10 / kluci [434] Pavel Hainiš 2011 CZE Trutnov 02:21.0 00:23.6
11 11 / kluci [404] Matyáš Hradil 2012 CZE Nahořany City 02:23.6 00:26.2
12 12 / kluci [423] Nikola Anton 2012 CZE SK Janské Lázně 02:25.2 00:27.8
13 13 / kluci [424] Jakub Novák 2011 CZE Trutnov 02:29.0 00:31.6
14 14 / kluci [428] Jakub Roušal 2012 CZE Trutnov 02:30.2 00:32.8
15 15 / kluci [443] Matyáš Hůlek 2012 CZE Trutnov 02:32.3 00:34.9

výsledková listina Školáci 800m

start ~ 11:24:45

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10kmokruh#3
1 1 / kluci [816] Filip Valent 2010 CZE Trutnov 03:41.5
2 2 / kluci [807] Marek Johan 2009 CZE Trutnov - Oblanov 03:43.1 00:01.6
3 3 / kluci [826] Lukáš Netík 2009 CZE Mladé Buky 03:50.3 00:08.8
4 1 / holky [812] Natálie Sadílková 2009 CZE Sáďovci 03:53.6 00:12.1
5 4 / kluci [827] Matěj Holan 2009 CZE carla.kupkolo.cz 03:58.5 00:17.0
6 2 / holky [829] Natálie Trejbalová 2009 CZE Trutnov 04:01.0 00:19.5
7 3 / holky [809] Michaela Petrovová 2010 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 04:03.8 00:22.3
8 4 / holky [803] thea doležalová 2009 CZE Rudník u Vrchlabí 04:05.2 00:23.7
9 5 / kluci [823] Lukas Vagenknecht 2010 CZE OlfinCar Ski team Trutnov 04:06.0 00:24.5
10 5 / holky [818] Mariana Nováková 2010 CZE Trutnov 04:06.8 00:25.3
11 6 / holky [820] Anna Králíková 2010 CZE OLFIN CAR SKI TEAM TRUTNOV 04:10.1 00:28.6
11 6 / holky [819] Viktorie Valentová 2010 CZE Liberec 04:10.1 00:28.6
13 6 / kluci [805] Vít Hůlka 2010 CZE Ski Police nad Metují 04:11.3 00:29.8
14 7 / kluci [811] Jan Pošva 2010 CZE Nahořany City 04:15.0 00:33.5
15 8 / holky [825] Barbora Nečinová 2010 CZE Trutnov 04:22.5 00:41.0
16 9 / holky [821] Ema Kolbová 2010 CZE SK Janské Lázně 04:23.1 00:41.6
17 10 / holky [806] Adéla Hůlková 2010 CZE Ski Police nad Metují 04:23.3 00:41.8
18 8 / kluci [802] Adam Doležal 2009 CZE Trutnov 04:23.6 00:42.1
19 9 / kluci [822] Ludvík Folc 2010 CZE SK Janské Lázně 04:28.9 00:47.4
20 11 / holky [824] Ema Kolovrátníková 2009 CZE Jaroměř 04:35.7 00:54.2
21 12 / holky [808] Natálie Mykasová 2010 CZE Trutnov 04:39.2 00:57.7
22 13 / holky [810] Beáta Polická 2010 CZE Velké Pořičí 04:39.4 00:57.9
23 10 / kluci [814] David Šilhan 2009 CZE Trutnov 04:40.4 00:58.9
24 14 / holky [804] Tereza Filipová 2009 CZE Trutnov 04:41.5 01:00.0
25 15 / holky [813] Natálie Strnadová 2010 CZE Atletika Trutnov 04:42.4 01:00.9
26 11 / kluci [817] Vratislav Žák 2009 CZE Nahořany City 04:43.7 01:02.2
27 16 / holky [830] Anna Pánková 2010 CZE Trutnov 04:47.9 01:06.4
27 16 / holky [828] Anna Pechová 2010 CZE Trutnov

výsledková listina Školáci 1600

start ~ 11:34:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10km
1 1 / kluci [920] Štěpán Kudlej 2007 CZE OlfinCar Ski team Trutnov 07:17.2 03:41.9 (2)
1 1 / kluci [919] Radim Kudlej 2007 CZE OlfinCar Ski team Trutnov 07:17.2 03:42.4 (3)
3 3 / kluci [914] Adam Svatoš 2008 CZE Trutnov 07:22.6 00:05.4 03:44.8 (6)
4 4 / kluciABB [904] Ondřej Dutka 2007 CZE Jablonec nad Nisou 07:25.3 00:08.1 03:41.8 (1)
5 5 / kluci [917] Matouš Fiebinger 2006 CZE Trutnov 07:27.6 00:10.4 03:43.4 (4)
6 6 / kluci [901] Matyáš Čepelka 2008 CZE Úpice 07:33.6 00:16.4 03:46.5 (7)
7 7 / kluciABB [903] Pavel Dutka 2005 CZE Jablonec nad Nisou 07:39.2 00:22.0 03:43.8 (5)
8 8 / kluci [915] Matěj Vondra 2007 CZE Rudnik 08:11.3 00:54.1 03:58.4 (8)
9 1 / holky [909] Tereza Petrovová 2007 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 09:08.9 01:51.7 04:20.6 (10)
10 9 / kluci [918] David Kalyn 2008 CZE SK Janské Lázně 09:27.6 02:10.4 04:22.3 (11)
11 2 / holky [906] Nikol Jančíková 2008 CZE Hořice 09:40.5 02:23.3 04:19.2 (9)
12 10 / kluci [907] Jan Micopulos 2008 CZE Trutnov 09:56.8 02:39.6 04:51.4 (13)
13 11 / kluci [902] Martin Čížek 2008 CZE Mladé Buky 10:02.5 02:45.3 04:50.3 (12)
14 12 / kluci [916] Matěj Sadílek 2008 CZE Praha 10:34.9 03:17.7 05:02.8 (15)
15 3 / holky [912] Eliška Sloupová 2007 CZE Trutnov 10:36.8 03:19.6 04:57.3 (14)

výsledková listina 1/2 Maraton

start ~ 12:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10kmokruh#3okruh#4
1 1 / M2ABB [1] Pavel Brýdl 1980 CZE SALOMON/SUUNTO 01:20:54.4 20:07.1 (2) 40:50.1 (2) 01:00:31.3 (1)
2 1 / M1ABB [22] Petr Jeřábek 1993 CZE ABB PGHV Brno Slatina 01:23:12.5 02:18.1 20:08.1 (3) 40:48.5 (1) 01:01:31.6 (2)
3 1 / M3 [21] Bořek Jančík 1964 CZE Svartes Hořice 01:24:03.1 03:08.7 20:50.4 (6) 41:43.6 (4) 01:02:46.6 (3)
4 2 / M1 [2] Aleš Zlámal 1987 CZE Kasper Swix Team 01:25:39.8 04:45.4 20:49.7 (5) 41:56.3 (5) 01:03:36.3 (4)
5 2 / M3 [63] Vladimír Brodský 1968 CZE Jičín 01:27:00.9 06:06.5 21:01.2 (11) 43:00.7 (9) 01:04:51.8 (5)
6 2 / M2 [60] Tomáš Hak 1978 CZE Vítězná - Huntířov 01:28:09.8 07:15.4 20:54.6 (8) 42:33.9 (7) 01:05:14.3 (6)
7 3 / M1ABB [47] Tomáš Žlnay 1986 CZE ABB Polovodiče 01:29:21.1 08:26.7 20:43.9 (4) 42:30.6 (6) 01:05:15.8 (8)
8 4 / M1 [33] Vojtěch Slavík 2003 CZE Pilníkov 01:30:03.9 09:09.5 20:54.4 (7) 42:34.1 (8) 01:05:15.6 (7)
9 3 / M2 [16] Jan Havelka 1979 CZE Optika Vodehnal 01:30:16.6 09:22.2 21:04.0 (12) 43:18.7 (10) 01:06:41.1 (10)
10 5 / M1 [56] Milan Makovička 2001 CZE Olfin Car Ski Team 01:30:19.0 09:24.6 20:05.9 (1) 41:31.9 (3) 01:05:46.1 (9)
11 4 / M2ABB [59] Jan Matějec 1982 CZE PRAHA 8 01:31:23.2 10:28.8 21:59.8 (15) 44:50.8 (13) 01:08:43.4 (13)
12 3 / M3 [4] Aleš Prokůpek 1966 CZE ČKS SKI JILEMNICE 01:31:38.1 10:43.7 21:30.5 (13) 44:26.8 (12) 01:08:02.1 (12)
13 5 / M2 [3] Jan Melišík 1974 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 01:32:05.1 11:10.7 20:58.1 (9) 43:41.9 (11) 01:07:35.4 (11)
14 6 / M1ABB [5] Vojtěch Škrob 1985 CZE Sivice 01:32:36.6 11:42.2 22:15.1 (17) 45:30.3 (16) 01:09:41.5 (18)
15 6 / M2 [15] Jan Haas 1984 CZE Kasper Swix team Trutnov 01:33:06.1 12:11.7 22:05.4 (16) 45:12.6 (15) 01:08:58.9 (15)
16 7 / M1 [20] Daniel Hrdinka 1997 CZE OOS TJ Spartak Vrchlabí 01:33:51.6 12:57.2 22:46.0 (21) 46:05.5 (18) 01:09:41.2 (16)
17 7 / M2ABB [58] Viktor Matějec 1982 CZE Praha 01:34:55.0 14:00.6 21:58.7 (14) 44:52.6 (14) 01:08:45.1 (14)
18 1 / Z2 [62] Dagmar Fišerová 1975 CZE Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 01:35:02.6 14:08.2 22:59.6 (24) 46:30.4 (20) 01:10:24.7 (19)
19 8 / M1 [45] Pavel Vozka 1989 CZE Kasper - Swix Team 01:35:36.7 14:42.3 22:27.3 (19) 45:38.2 (17) 01:09:41.4 (17)
20 8 / M2 [25] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 01:35:37.8 14:43.4 22:52.4 (22) 46:37.4 (22) 01:10:59.3 (24)
21 9 / M2 [44] Michal Vojtěch 1977 CZE Posilovna Vella Trutnov 01:35:50.5 14:56.1 22:59.9 (25) 46:35.5 (21) 01:10:56.6 (23)
22 10 / M2 [57] Luděk Novotný 1974 CZE Carla.kupkolo.cz 01:35:56.3 15:01.9 22:27.7 (20) 46:29.4 (19) 01:10:49.8 (20)
23 4 / M3 [8] Radek Čipera 1964 CZE SK RADVANICE 01:36:03.4 15:09.0 23:15.5 (26) 46:52.4 (25) 01:10:53.9 (21)
24 9 / M1 [43] Jan Veselý 1985 CZE Happy Team 01:36:52.9 15:58.5 22:58.5 (23) 46:50.1 (24) 01:11:27.6 (25)
25 1 / Z1 [34] Jana Solánská 1985 CZE TJ Maratonstav Úpice 01:37:43.6 16:49.2 23:15.9 (27) 46:47.4 (23) 01:10:54.0 (22)
26 2 / Z1 [32] Thi Linh Pham 1989 CZE Lu and Anna Superteam 01:39:04.3 18:09.9 23:33.7 (31) 48:08.9 (28) 01:13:24.9 (27)
27 11 / M2 [38] Karel Šesták 1971 CZE Kasper Swix Team Trutnov 01:39:16.3 18:21.9 23:28.1 (29) 47:47.6 (27) 01:13:19.9 (26)
28 10 / M1 [7] Petr Celba 1986 CZE Pells Team Brno 01:39:54.8 19:00.4 23:52.4 (33) 48:29.5 (31) 01:13:32.0 (28)
29 12 / M2 [42] Roman Vašíček 1974 CZE CONTINENTAL ADRŠPACH 01:40:54.4 20:00.0 23:30.8 (30) 48:16.9 (29) 01:14:08.7 (29)
30 11 / M1ABB [26] Milan Kozák 1991 CZE Červený Kostelec 01:42:20.9 21:26.5 23:23.4 (28) 48:22.4 (30) 01:14:31.3 (30)
31 13 / M2 [50] Martin Jindrisek 1972 CZE Trutnov 01:42:31.5 21:37.1 24:04.9 (35) 49:00.9 (32) 01:15:14.8 (31)
32 14 / M2 [54] Zdeněk Vojtíšek 1973 CZE Sneci v behu 01:43:35.8 22:41.4 23:49.7 (32) 49:04.8 (33) 01:15:38.3 (32)
33 3 / Z1 [6] Anna Bartáková 1989 CZE Lu and Anna Superteam 01:43:46.5 22:52.1 26:19.7 (48) 51:46.6 (41) 01:17:31.3 (34)
34 5 / M3 [55] Martin Sláma 1968 CZE Český rozhlas Hradec Králové 01:44:06.5 23:12.1 23:55.9 (34) 49:24.8 (34) 01:16:31.8 (33)
35 2 / Z2 [23] Jitka Kábrtová 1971 CZE Sokol Studnice 01:44:19.7 23:25.3 25:08.4 (41) 51:18.4 (38) 01:17:53.6 (36)
36 3 / Z2 [24] Dagmar Kilianová 1976 CZE Čistá u Horek 01:44:54.7 24:00.3 24:24.0 (36) 51:13.2 (36) 01:18:16.6 (38)
37 15 / M2 [41] Martin Vašíček 1971 CZE TJ Maratonstav Úpice 01:45:24.0 24:29.6 24:38.2 (37) 50:38.4 (35) 01:17:43.6 (35)
38 4 / Z1 [39] Ivona Špringrová 1992 CZE Maratonstav Úpice 01:45:33.4 24:39.0 25:18.2 (42) 51:21.1 (39) 01:18:12.3 (37)
39 6 / M3 [40] Rostislav Štěpánek 1969 CZE maminka 01:46:59.7 26:05.3 24:54.5 (38) 51:18.3 (37) 01:18:34.6 (39)
40 4 / Z2 [13] Milan Fryba 1975 CZE Kasperovci 01:47:01.3 26:06.9 25:31.5 (43) 52:20.0 (42) 01:19:40.1 (42)
41 12 / M1 [29] Josef Matyáš 1996 CZE Náchod 01:48:52.3 27:57.9 25:34.0 (45) 51:43.9 (40) 01:19:08.8 (40)
42 16 / M2 [51] Martin Kubín 1970 CZE tRUtNov 01:49:06.3 28:11.9 25:32.4 (44) 52:30.9 (43) 01:20:01.9 (43)
43 13 / M1 [30] Michal Mihok 1991 CZE Peřimov 01:50:40.3 29:45.9 26:54.5 (50) 52:33.0 (44) 01:19:34.0 (41)
44 17 / M2 [49] Karel Kostka 1973 CZE Trutnov 01:51:39.2 30:44.8 25:46.9 (46) 52:45.8 (46) 01:20:46.5 (44)
45 14 / M1ABB [35] Martin Spurný 1986 CZE ABB PGHV Brno Slatina 01:52:47.0 31:52.6 25:07.4 (40) 52:36.8 (45) 01:21:55.2 (45)
46 18 / M2 [10] Aleš Duba 1979 CZE Trutnov 01:54:35.8 33:41.4 26:03.6 (47) 54:46.0 (49) 01:24:35.0 (48)
47 1 / Z3 [11] Gabriela Fassati 1967 CZE TJ Sokol Josefov 01:54:45.9 33:51.5 26:33.0 (49) 54:34.1 (48) 01:24:11.0 (47)
48 15 / M1 [19] Rudolf Horák 1998 CZE maminka 01:57:01.7 36:07.3 24:55.3 (39) 53:09.6 (47) 01:23:50.3 (46)
49 5 / Z1ABB [52] Jana Ochvatova 1993 CZE Ostrava 02:00:53.1 39:58.7 27:26.0 (52) 58:28.7 (52) 01:29:15.3 (49)
50 19 / M2ABB [14] Michal Gottwald 1983 CZE Janov nad Nisou 02:02:31.0 41:36.6 27:32.7 (53) 58:22.6 (51) 01:29:56.0 (50)
51 6 / Z1 [28] Petra Maksymovová 1987 CZE Trutnov 02:02:41.5 41:47.1 28:15.4 (54) 59:14.8 (53) 01:30:58.4 (52)
52 2 / Z3 [37] Eva Šefcová 1964 CZE SKI Police nad Metují 02:02:48.5 41:54.1 29:06.2 (55) 59:38.3 (54) 01:30:57.7 (51)
53 7 / Z1 [53] Hana Antošová 1986 CZE Jablonec nad Nisou 1 02:07:39.5 46:45.1 29:19.0 (57) 01:00:52.2 (55) 01:33:53.0 (54)
54 16 / M1 [46] Dušan Zošiak 1985 SVK TC EPDS Brno 02:10:49.82 49:55.42 27:11.8 (51) 58:04.8 (50) 01:32:21.9 (53)
55 8 / Z1 [17] Regina Holčáková 1985 CZE Ostrava 02:12:23.68 51:29.28 29:54.5 (60) 01:03:01.6 (58) 01:37:03.9 (56)
56 20 / M2 [9] Martin Čížek 1979 CZE Kasperovci 02:12:43.8 51:49.4 29:06.8 (56) 01:00:55.3 (56) 01:35:10.8 (55)
57 9 / Z1 [18] Stanislava Horáčková 1992 CZE Peřimov 02:14:30.98 53:36.58 29:27.5 (59) 01:03:31.9 (59) 01:37:51.9 (57)
58 7 / M3 [61] Josef Krátký 1965 CZE Hvězda Pardubice z.s. 02:37:12.08 01:16:17.68 37:25.5 (62) 01:16:17.5 (61) 01:56:17.2 (60)
59 10 / Z1 [36] Klára Steinbauerová 1993 CZE Nemojov 02:37:15.08 01:16:20.68 34:23.6 (61) 01:12:17.5 (60) 01:52:34.4 (59)
DNF / M2 [48] Aleš Sadílek 1981 CZE ABB Praha - Vyskočilova 29:19.4 (58) 01:01:05.3 (57) 01:39:04.3 (58)
DNF / M1 [12] Hynek Fátor 1997 CZE Kasper - Swix Trutnov 22:25.8 (18) 47:27.5 (26)
DNF / M2 [31] Jaroslav Mollingr 1978 CZE Kasper - Swix Team 21:00.0 (10)

výsledková listina 10km

start ~ 12:05:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10km
1 1 / Muži [161] Robert Hurdálek 1978 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 39:15.0 19:28.3 (2)
2 2 / MužiABB [149] Oldřích Schejbal 1991 CZE Rafans Team 39:48.7 00:33.7 19:26.9 (1)
3 3 / Muži [127] David Ryzák 1999 CZE Trutnov 41:23.1 02:08.1 20:28.5 (3)
4 4 / Muži [160] Jiří Nývlt 1959 CZE Olfin Car - Vella Trutnov 44:46.5 05:31.5 21:45.2 (5)
5 5 / Muži [133] Aleš Váňa 1979 CZE Rudná 45:21.2 06:06.2 22:14.3 (8)
6 6 / Muži [145] Luboš Kosek 1979 CZE Hostinné 45:37.6 06:22.6 22:11.3 (6)
7 7 / Muži [120] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 45:57.2 06:42.2 22:13.9 (7)
8 8 / Muži [163] Radek Maršín 1991 CZE 45:58.5 06:43.5 22:19.3 (9)
9 9 / Muži [128] Josef Schmidt 1986 CZE Trutnov 46:19.2 07:04.2 23:04.8 (12)
10 1 / Ženy [159] lenka Ungerova 1989 CZE ELEVEN RUN TEAM 46:58.1 07:43.1 22:50.0 (11)
11 10 / Muži [153] Jan Štěpánský 1994 CZE TJ Loko Trutnov Triatlon 47:22.5 08:07.5 21:39.2 (4)
12 11 / Muži [104] Michal Brož 1980 CZE Mladé Buky 47:30.6 08:15.6 23:31.3 (16)
13 12 / Muži [147] Adam Stempel 1992 CZE SMT 47:37.2 08:22.2 23:12.0 (13)
14 13 / Muži [148] Josef Šabata 1993 CZE 47:55.6 08:40.6 23:23.7 (15)
15 14 / Muži [156] Petr Nesládek 2005 CZE Olfin car ski team 49:18.5 10:03.5 22:42.8 (10)
15 14 / Muži [146] tomáš Nesládek 2007 CZE Olfin car Ski Team 49:18.5 10:03.5 23:16.2 (14)
17 16 / Muži [165] Michal Karlík 1964 CZE Loko Trutnov 49:41.1 10:26.1 24:38.7 (20)
18 17 / Muži [162] Petr Krákora 1970 CZE Kasper Swix Team 49:49.3 10:34.3 24:00.1 (18)
19 18 / Muži [164] Radek Wiesner 1980 CZE Baduna team 49:58.5 10:43.5 23:44.0 (17)
20 19 / MužiABB [121] Oleksii Matsko 1977 CZE ABB 50:39.4 11:24.4 24:09.0 (19)
21 20 / Muži [143] Pavel Hošek 1974 CZE Trutnov 50:46.9 11:31.9 24:41.0 (21)
22 2 / Ženy [132] Tereza Tyrychtrová 1981 CZE Batňovice 51:19.4 12:04.4 24:43.2 (23)
23 21 / Muži [126] Tomáš Polický 1984 CZE Velké Pořičí 51:51.8 12:36.8 25:01.0 (26)
24 3 / Ženy [150] Klára Retková 2006 CZE Trutnov 52:13.0 12:58.0 24:43.7 (24)
25 22 / Muži [141] Štěpán Kudlej 2007 CZE OlfinCar Ski team Trutnov 52:14.5 12:59.5 24:43.7 (25)
26 23 / MužiABB [122] Maroš Miháč 1988 CZE ABB PGHV Brno Slatina 52:17.6 13:02.6 25:11.4 (27)
27 24 / Muži [115] Lubomír Hůlek 1987 CZE Džusy a šťávy 52:27.0 13:12.0 24:41.4 (22)
27 24 / Muži [123] Marek Morávek 1981 CZE Trutnov 52:27.0 13:12.0 25:20.7 (28)
29 4 / ŽenyABB [154] Marketa Pechova 1976 CZE Trutnov 52:44.2 13:29.2 25:57.6 (32)
30 26 / Muži [136] Jan Vomocil 1986 CZE Trutnov 52:48.3 13:33.3 25:30.2 (29)
31 27 / Muži [139] Pavel Šedivý 1973 CZE SK Jánské Lázně 52:52.5 13:37.5 25:45.9 (31)
32 28 / Muži [138] Simon Fiebinger 2003 CZE Trutnov 53:22.9 14:07.9 26:42.0 (39)
33 29 / Muži [105] Jan Brož 1980 CZE Trutnov 53:45.6 14:30.6 26:11.5 (33)
34 30 / Muži [151] Lukáš Vácha 1994 CZE HC Trutnov 53:51.4 14:36.4 25:33.0 (30)
35 5 / Ženy [158] Hana Moulisova 1989 CZE 54:07.2 14:52.2 26:24.3 (35)
36 6 / Ženy [113] Eliška Hnízdilová 1977 CZE AC Tomisovi 54:10.9 14:55.9 26:27.2 (36)
37 31 / Muži [134] Josef Vaněk 1965 CZE TJ Sokol Karate Náchod 54:23.4 15:08.4 26:14.7 (34)
38 32 / Muži [106] Jindřich Bureš 1953 CZE Maratonstav Úpice 54:55.2 15:40.2 26:38.5 (37)
38 7 / Ženy [112] Radka Goderová 1974 CZE Maratonstav Úpice 54:55.2 15:40.2 26:41.6 (38)
40 8 / ŽenyABB [140] Lucie Fajfrová 1998 CZE Vrchlabí 55:46.6 16:31.6 27:06.4 (42)
41 33 / MužiABB [130] Petr Šmejkal 1989 CZE ABB PGHV Brno Slatina 55:47.8 16:32.8 26:56.3 (40)
42 34 / MužiABB [137] Vlastimil Vykus 1984 CZE Trutnov 56:17.9 17:02.9 27:26.6 (44)
43 35 / Muži [142] Josef Dvořák 1970 CZE Trutnov 56:24.5 17:09.5 27:33.2 (46)
44 36 / Muži [117] Jiří Kolovrátník 1977 CZE JIROUS 56:26.4 17:11.4 27:05.4 (41)
45 37 / Muži [103] Martin Blažek 1971 CZE ACS Rýchory 56:52.4 17:37.4 27:53.0 (47)
46 9 / Ženy [114] Kateřina Holubová 1998 CZE Libotov 56:56.4 17:41.4 28:06.3 (51)
47 38 / Muži [119] Tomáš Kudrna 1997 CZE Trutnov 56:56.8 17:41.8 28:06.1 (50)
48 10 / Ženy [155] Nikola Metelková 1980 CZE 57:17.5 18:02.5 27:30.6 (45)
49 39 / MužiABB [135] Miroslav Vanoušek 1975 CZE Květnice 57:36.9 18:21.9 27:15.8 (43)
50 40 / Muži [118] Vojta Kotyk 2005 CZE HC Trutnov 57:43.9 18:28.9 27:58.6 (48)
51 41 / Muži [109] Marián Fabricius 1984 SVK Praha 57:49.6 18:34.6 28:05.2 (49)
52 11 / ŽenyABB [124] Ingrid Oravcova 1975 CZE Český Brod 59:42.3 20:27.3 28:46.0 (52)
53 12 / Ženy [152] Michaela Sadílková 1976 CZE Sáďovci 01:00:20.5 21:05.5 30:20.1 (55)
54 42 / MužiABB [129] Stepan Sloup 1976 CZE ABB Trutnov 01:01:24.8 22:09.8 29:43.9 (54)
55 43 / Muži [144] Jaroslav Poklop 1966 CZE Žacléř 01:02:00.4 22:45.4 29:32.1 (53)
56 13 / Ženy [111] Dita Gnolová 1979 CZE Trutnov 01:02:17.4 23:02.4 30:30.1 (56)
56 13 / Ženy [131] Helena Štěpánská 1975 CZE VOCODE 01:02:17.4 23:02.4 30:35.6 (58)
58 15 / Ženy [125] Petra Paděrová 1977 CZE Vrchlabí 01:02:28.3 23:13.3 30:41.3 (59)
59 16 / Ženy [107] Lucie Celbová 1992 CZE Pell´s Team Brno 01:03:17.1 24:02.1 30:32.3 (57)
60 17 / Ženy [157] Ivana Holá 0000 CZE Trutnov 01:04:00.6 24:45.6 31:11.8 (60)
61 18 / Ženy [116] Petra Judová 1975 CZE běhna z Trauče 01:08:16.2 29:01.2 33:01.8 (61)

výsledková listina 5km

start ~ 12:10:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10kmokruh#3
1 1 / Muži [204] Matyáš Buryšek 2008 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 21:46.5
2 2 / Muži [228] Jakub Mehl 1998 CZE AC Péťa 22:19.7 00:33.2
3 3 / Muži [231] PAVEL MILATA 1961 CZE LOKO TRUTNOV 22:23.9 00:37.4
4 4 / Muži [293] Matyáš Rada 2003 CZE 23:11.0 01:24.5
5 5 / Muži [292] Jan Šípek 1983 CZE Trutnov 23:28.0 01:41.5
6 6 / Muži [288] rené netík 1989 CZE 23:37.0 01:50.5
7 1 / Ženy [211] Tereza Fišerová 2005 CZE Trutnov 23:46.6 02:00.1
8 2 / Ženy [209] Marcela Dvořáková 1985 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 23:47.0 02:00.5
9 7 / Muži [270] Pavel Pangrác 1976 CZE Trutnov 24:28.9 02:42.4
10 3 / Ženy [245] Daniela Tylšová 1978 CZE Triatlon Team Trutnov 24:37.3 02:50.8
11 8 / Muži [234] Jan Novotný 2009 CZE Olfin Car Ski team 25:11.1 03:24.6
12 9 / Muži [221] Šíma Kotyk 2008 CZE HC Trutnov 25:16.6 03:30.1
13 10 / Muži [264] Tomáš Folc 2005 CZE SK Janské Lázně 25:29.2 03:42.7
14 4 / Ženy [273] Kateřina Grusová 1972 CZE Jilemnice 25:44.5 03:58.0
15 11 / Muži [282] Radovan Sadílek 1978 CZE Sáďovci 25:52.8 04:06.3
16 12 / Muži [268] Adam Hošek 2007 CZE Staré Buky 25:59.1 04:12.6
17 13 / MužiABB [294] Vojtěch Valenta 1991 CZE PM-Trutnov 26:10.8 04:24.3
18 14 / Muži [207] martin doležal 1964 CZE Rudník u Vrchlabí 26:11.9 04:25.4
19 5 / Ženy [218] Monika Kolisková 1978 CZE Červený Kostelec 26:29.9 04:43.4
20 6 / Ženy [259] Hana Benešová 2004 CZE Špindlerův Mlýn 26:31.9 04:45.4
21 7 / Ženy [214] Martina Horochovská 1972 CZE Trutnov 1 26:32.8 04:46.3
22 15 / Muži [246] VáclAV Vondra 1968 CZE Rudník 26:58.0 05:11.5
23 8 / Ženy [265] Karolína Černá 2005 CZE SK Janské Lázně 27:22.4 05:35.9
24 16 / Muži [230] Miloš Mencl 1988 CZE Hradec Králové 27:29.0 05:42.5
25 9 / Ženy [287] Vendula Kubecová 1994 CZE Trutnov 27:29.3 05:42.8
26 17 / Muži [210] Jan Fajgl 1976 CZE Trutnov 27:34.1 05:47.6
27 10 / Ženy [283] Naty Sadílková 2009 CZE 27:44.7 05:58.2
28 18 / Muži [285] Radek Procházka 1989 CZE Trutnov 27:52.4 06:05.9
29 19 / Muži [215] Martin Jiránek 1978 CZE Trutnov 27:56.6 06:10.1
29 11 / Ženy [262] Eva Kirschova 1978 CZE LOKO Trutnov Triatlon Team 27:56.6 06:10.1
31 12 / Ženy [260] Jana Kolaja Ehlerová 1980 CZE slavia Liberec orienteering 28:00.6 06:14.1
32 20 / Muži [233] Tomáš Netušil 1987 CZE Praha 28:07.5 06:21.0
33 21 / Muži [220] Zdeněk Kopecký 1974 CZE Trutnov 28:33.5 06:47.0
34 13 / Ženy [219] Daniela Kopecká 2004 CZE Trutnov 28:33.6 06:47.1
35 14 / ŽenyABB [278] Michaela Čuláková 1986 CZE ABB PGHV Brno Slatina 28:52.1 07:05.6
36 15 / ŽenyABB [235] Marie Odehnalová 1979 CZE ABB 29:16.0 07:29.5
37 16 / Ženy [263] Kateřina Matasová 2004 CZE SK Janské Lázně 29:19.0 07:32.5
38 17 / Ženy [242] Jana Šustrová 1980 CZE SK Janské Lázně 29:22.0 07:35.5
39 22 / Muži [241] Marek Šustr 1974 CZE SK Janské Lázně 29:22.7 07:36.2
40 23 / Muži [276] Jindřich Jebavý 1989 CZE 29:34.1 07:47.6
41 24 / Muži [280] Oliver Götz 2007 CZE Trutnov 30:10.2 08:23.7
42 18 / Ženy [275] Lucie Jebavá 1991 CZE 30:34.4 08:47.9
43 25 / Muži [279] Jan Gotz 1969 CZE Bohemiabike 30:38.2 08:51.7
44 26 / Muži [240] Marek Štrekl 1999 CZE Trutnov 30:47.1 09:00.6
44 19 / Ženy [227] Simona Máslová 1992 CZE Hradec Králové 30:47.1 09:00.6
46 27 / Muži [291] leos Rada 1965 CZE 30:51.2 09:04.7
47 28 / Muži [205] Jan Cvrček 1982 CZE Trutnov 30:59.1 09:12.6
48 29 / Muži [217] Jan Kašlík 1989 CZE Dolní Branná 31:06.6 09:20.1
49 20 / Ženy [223] Jana Losenická 1977 CZE Svoboda nad Úpou 31:09.3 09:22.8
50 21 / Ženy [212] Renata Horáková 1982 CZE Trutnov 31:09.4 09:22.9
51 22 / Ženy [277] Tereza Petrovová 2007 CZE Trutnov 31:13.3 09:26.8
52 30 / Muži [271] Roman Waciakowski 2009 CZE Veltrusy 31:17.8 09:31.3
53 23 / Ženy [272] Zdenka Waciakowski 1979 CZE Veltrusy 31:18.0 09:31.5
54 31 / Muži [286] Matěj Plecháč 1998 CZE Nerudní běžci 31:20.4 09:33.9
55 32 / Muži [216] Ivan Junek 1967 CZE REALITY JUNEK s.r.o. 31:29.4 09:42.9
56 24 / Ženy [237] Diana Pospíšilová 1974 CZE Žacléř 31:30.0 09:43.5
57 25 / Ženy [236] Klára Ožďanová 1979 CZE Havlovice 31:45.8 09:59.3
58 26 / Ženy [239] Petra Strnadová 1984 CZE Hořičky 32:01.6 10:15.1
59 27 / Ženy [248] Denisa Votočková 1985 CZE Trutnov 32:20.1 10:33.6
60 28 / Ženy [281] Jana Křemenská 1978 CZE Trutnov 32:29.2 10:42.7
61 33 / Muži [206] Petr Čech 1989 CZE Trutnov 32:29.6 10:43.1
62 34 / Muži [208] Jakub Doležal 1974 CZE Fit Run Hronov 32:38.6 10:52.1
63 35 / Muži [201] Martin Binar 1986 CZE Trutnov 32:50.1 11:03.6
64 29 / Ženy [226] Pavla Marčoková 1990 CZE Trutnov 32:57.9 11:11.4
65 36 / Muži [213] Tomáš Horký 1989 CZE Praha 33:01.8 11:15.3
65 30 / Ženy [284] Anna Vogelová 1991 CZE Šneci v běhu 33:01.8 11:15.3
67 37 / Muži [202] Radek Blažek 1986 CZE Trutnov 33:08.7 11:22.2
68 31 / Ženy [274] Kateřina Hůlková 1986 CZE Džusy a šťávy 33:39.5 11:53.0
69 32 / Ženy [225] Marie Machoňová 2004 CZE Trutnov 34:03.5 12:17.0
70 33 / Ženy [257] Hana Kodenková 1980 CZE Trutnov 34:08.0 12:21.5
71 38 / MužiABB [224] Josef Machoň 1972 CZE Trutnov 34:29.0 12:42.5
72 34 / Ženy [290] Iveta Dušková 1988 CZE #GLADIATORRACETEAM 34:59.3 13:12.8
73 35 / Ženy [266] Michaela Hospodková 1975 CZE Trutnov 34:59.8 13:13.3
74 36 / Ženy [267] Renata Nováková 1974 CZE Trutnov 35:01.4 13:14.9
75 37 / Ženy [269] Barbora Ondrášková 2004 CZE Trutnov 36:07.9 14:21.4
76 39 / MužiABB [238] Daniel Serafin 1988 CZE ABB PGHV Brno Slatina 36:18.5 14:32.0
77 40 / MužiABB [243] Jan Tobek 1981 CZE ABB PGHV Brno Slatina 38:00.6 16:14.1
78 38 / Ženy [232] Hana Modlíková 1962 CZE Trutnov 40:25.7 18:39.2
79 39 / Ženy [203] Pavlína Blažková 1987 CZE Trutnov 48:32.7 26:46.2
80 40 / Ženy [289] thea doležalová 2009 CZE Rudník u Vrchlabí 23:16:06.5 22:54:20.0
80 40 / Ženy [258] Maryana Goliney 2002 CZE Carla.kupkolo.cz

výsledková listina nordic 5

start ~ 12:15:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 5km10kmokruh#3
1 1 / Ženy [253] Miroslava Korotvičková 1977 CZE Trutnov 49:12.9
2 1 / Muži [251] Jiří Doležal 1975 CZE Trutnov 50:59.4 01:46.5
3 2 / Ženy [249] Šárka Čípelová 1982 CZE Trutnov 51:52.3 02:39.4
4 3 / Ženy [261] Šárka Daňková 1967 CZE TRUTNOV 53:29.0 04:16.1