ABB Trutnovský půlmaraton

06.09.2020 Trutnov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Školáci 400m celkem: 17, muži : 0, ženy: 17, kluci: 0, holky: 17 [html] [pdf]
Školáci 400m kluci celkem: 14, muži : 14, ženy: 0, kluci: 14, holky: 0 [html] [pdf]
Školáci 800m celkem: 17, muži : 0, ženy: 17, kluci: 0, holky: 17 [html] [pdf]
Školáci 800m kluci celkem: 16, muži : 16, ženy: 0, kluci: 16, holky: 0 [html] [pdf]
Školáci 1600 celkem: 11, muži : 8, ženy: 3, kluci: 8, holky: 3 [html] [pdf]
1/2 Maraton celkem: 40, muži : 30, ženy: 10, M1: 9, M2: 12, M3: 9, Z1: 5, Z2: 4, Z3: 1 [html] [pdf]
10km celkem: 48, muži : 35, ženy: 13, Muži: 35, Ženy: 13 [html] [pdf]
5km celkem: 64, muži : 37, ženy: 27, Muži: 37, Ženy: 27 [html] [pdf]
soubor typ souboru velikost poslední změna
stafety pdf 29436B06.09.2020 14:46:09

výsledková listina 5km

start ~ 12:09:42

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / Muži [200] David Pauzar 1969 CZE Volanov 20:40.3
2 2 / Muži [203] Matyáš Buryšek 2008 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 21:24.2 00:43.9
3 3 / Muži [231] Tomáš Vlček 1993 CZE Trutnov 21:36.4 00:56.1
4 4 / Muži [215] PAVEL MILATA 1961 CZE LOKO TRUTNOV 21:39.7 00:59.4
5 5 / Muži [258] Vladimír Kolisko 1980 CZE BK Náchod 21:43.3 01:03.0
6 6 / Muži [216] Vojtěch Milata 2001 CZE Trutnov 21:52.1 01:11.8
7 7 / Muži [212] ROMAN KUBRT 1970 CZE Žacléř 22:07.6 01:27.3
8 8 / Muži [248] Tomáš Nývlt 1983 CZE SMX Racing Rudník 22:11.8 01:31.5
9 1 / Ženy [261] Martina Holická 1993 CZE Pardubice 22:26.9 01:46.6
10 9 / Muži [253] Jan Novotný 1981 CZE Trutnov 22:57.7 02:17.4
11 10 / Muži [228] Ondřej Dutka 2007 CZE ABB 23:24.3 02:44.0
12 11 / Muži [254] Jan Novotný 2009 CZE Olfin car Ski Team 23:30.8 02:50.5
13 2 / Ženy [246] Lenka Tomšíková 1989 CZE Trutnov 23:30.9 02:50.6
14 12 / Muži [237] Zdeněk Babka 1981 CZE Trutnov 24:01.3 03:21.0
15 3 / Ženy [236] Alžběta Jindrová 2007 CZE olfin car 24:17.6 03:37.3
16 4 / Ženy [262] Zuzana Hrdinková 2003 CZE Trutnov 24:24.7 03:44.4
17 13 / Muži [252] Václav Klimeš 1981 CZE Náchod 24:43.7 04:03.4
18 5 / Ženy [239] Kateřina Grusová 1972 CZE Jilemnice 24:51.4 04:11.1
19 6 / Ženy [235] Anna Holadová 2008 CZE Olfin Car Trutnov 25:16.3 04:36.0
20 14 / Muži [210] Šíma Kotyk 2008 CZE OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:32.6 04:52.3
21 15 / Muži [211] Pavel Kotyk 1979 CZE OOB TJ Lokomotiva Trutnov 25:33.7 04:53.4
22 7 / Ženy [249] Daniela Tylšová 1978 CZE Triatlon Team Trutnov 25:38.2 04:57.9
23 16 / Muži [227] Marek Baše 1984 CZE Velké Svatoňovice 25:46.3 05:06.0
24 17 / Muži [219] Vojtěch Stierand 2006 CZE Šneci v běhu 25:46.6 05:06.3
25 18 / Muži [260] Martin Šimoník 1979 CZE Praha 10 26:02.1 05:21.8
26 8 / Ženy [238] Tereza Petrovová 2007 CZE Atletika Trutnov 26:10.6 05:30.3
27 19 / Muži [256] Oliver Gotz 2007 CZE Kasper Swix Team 26:18.1 05:37.8
28 9 / Ženy [255] Lucie Horká 2009 CZE 26:41.6 06:01.3
29 20 / Muži [229] Pavel Dutka 2005 CZE ABB 26:59.4 06:19.1
30 10 / Ženy [233] Leontýna Bezušková 2005 CZE SKI Police nad Metují 27:08.6 06:28.3
31 21 / Muži [230] Martin Mach 1983 CZE Trutnov 28:27.5 07:47.2
32 22 / Muži [241] Vladimír Poprach 2009 CZE Olfin Car Trutnov 28:58.9 08:18.6
33 11 / Ženy [221] Veronika Špačková 1982 CZE Vlkov 28:59.8 08:19.5
34 23 / Muži [266] Jan Cvrček 1982 CZE Trutnov 29:09.3 08:29.0
35 24 / Muži [225] Václav Vondra 1968 CZE Rudník 29:15.2 08:34.9
36 12 / Ženy [220] Lenka Stříbrná 1986 CZE Smiřice 29:28.0 08:47.7
37 25 / Muži [202] Marcel Bihary 1983 CZE Trutnov 29:39.9 08:59.6
38 26 / Muži [257] Jan Gotz 1969 CZE Kasper Swix Team 29:42.6 09:02.3
39 27 / Muži [244] Jaroslav Adámek 1979 CZE Trutnov 30:02.1 09:21.8
40 28 / Muži [208] IVAN JUNEK REALITY 1967 CZE FINCENTRUM REALITY a.s. 30:08.1 09:27.8
41 29 / Muži [205] Michal Dufek 2000 CZE Trutnov 30:21.3 09:41.0
42 13 / Ženy [232] Kateřina Vaňková 1979 CZE Opravna obuvi Trutnov 30:22.1 09:41.8
43 14 / Ženy [207] Renata Horáková 1982 CZE Trutnov 30:30.1 09:49.8
44 30 / Muži [234] Vojtěch Krátký 2002 CZE AK ŽATEC 30:52.4 10:12.1
45 31 / Muži [209] Zdenek Karban 2005 CZE Malé Svatoňovice 30:56.4 10:16.1
46 15 / Ženy [201] Vladimíra Baťková 1981 CZE Simply Living 31:12.0 10:31.7
47 16 / Ženy [224] Jana Šustrová 1980 CZE SK Janské Lázně 32:15.6 11:35.3
48 17 / Ženy [240] Hana Poprachová 2010 CZE Trutnov 32:21.4 11:41.1
49 18 / Ženy [267] Denisa Votočková 1985 CZE Trutnov 32:22.4 11:42.1
50 19 / Ženy [265] Natálie Strnadová 2010 CZE Olfin Car Ski team Trutnov 32:27.2 11:46.9
51 20 / Ženy [247] Jaroslava Wernerová 1976 CZE Trutnovské dračice 32:51.5 12:11.2
52 21 / Ženy [245] Petra Strnadová 1984 CZE Trutnov 33:21.9 12:41.6
53 22 / Ženy [214] Barbora Manšingerová 1985 CZE Malé Svatoňovice 33:24.5 12:44.2
54 23 / Ženy [259] Miroslava Korotvičková 1977 CZE Trutnov 33:55.9 13:15.6
55 24 / Ženy [218] Petra Součková 1977 CZE Simply Living 34:00.1 13:19.8
56 25 / Ženy [250] Barbora Ondrášková 2004 CZE Trutnov 35:06.6 14:26.3
57 32 / Muži [251] Petr Ondráško 1969 CZE Trutnov 35:08.9 14:28.6
58 33 / Muži [206] Jan Hlaváček 1998 CZE Moravany 35:56.7 15:16.4
59 34 / Muži [217] Jiří Novotný 2001 CZE Dašice 36:01.2 15:20.9
60 26 / Ženy [222] Simone Štreklová 1992 CZE SiMa 36:21.3 15:41.0
61 27 / Ženy [226] Denisa Vondrová 1979 CZE Rudník 36:33.4 15:53.1
62 35 / Muži [223] Marek Šustr 1974 CZE SK Janské Lázně 37:59.7 17:19.4
63 36 / Muži [264] Václav Pinďák 1974 CZE 3AE Team 38:06.1 17:25.8
64 37 / Muži [263] Rostislav Staroštík 1975 CZE 3AE Team 38:06.5 17:26.2