ABB Trutnovský půlmaraton

06.09.2020 Trutnov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Školáci 400m celkem: 17, muži : 0, ženy: 17, kluci: 0, holky: 17 [html] [pdf]
Školáci 400m kluci celkem: 14, muži : 14, ženy: 0, kluci: 14, holky: 0 [html] [pdf]
Školáci 800m celkem: 17, muži : 0, ženy: 17, kluci: 0, holky: 17 [html] [pdf]
Školáci 800m kluci celkem: 16, muži : 16, ženy: 0, kluci: 16, holky: 0 [html] [pdf]
Školáci 1600 celkem: 11, muži : 8, ženy: 3, kluci: 8, holky: 3 [html] [pdf]
1/2 Maraton celkem: 40, muži : 30, ženy: 10, M1: 9, M2: 12, M3: 9, Z1: 5, Z2: 4, Z3: 1 [html] [pdf]
10km celkem: 48, muži : 35, ženy: 13, Muži: 35, Ženy: 13 [html] [pdf]
5km celkem: 64, muži : 37, ženy: 27, Muži: 37, Ženy: 27 [html] [pdf]
soubor typ souboru velikost poslední změna
stafety pdf 29436B06.09.2020 14:46:09

výsledková listina 5km

start ~ 12:09:42

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / Ženy [261] Martina Holická 1993 CZE Pardubice 22:26.9
2 2 / Ženy [246] Lenka Tomšíková 1989 CZE Trutnov 23:30.9 01:04.0
3 3 / Ženy [236] Alžběta Jindrová 2007 CZE olfin car 24:17.6 01:50.7
4 4 / Ženy [262] Zuzana Hrdinková 2003 CZE Trutnov 24:24.7 01:57.8
5 5 / Ženy [239] Kateřina Grusová 1972 CZE Jilemnice 24:51.4 02:24.5
6 6 / Ženy [235] Anna Holadová 2008 CZE Olfin Car Trutnov 25:16.3 02:49.4
7 7 / Ženy [249] Daniela Tylšová 1978 CZE Triatlon Team Trutnov 25:38.2 03:11.3
8 8 / Ženy [238] Tereza Petrovová 2007 CZE Atletika Trutnov 26:10.6 03:43.7
9 9 / Ženy [255] Lucie Horká 2009 CZE 26:41.6 04:14.7
10 10 / Ženy [233] Leontýna Bezušková 2005 CZE SKI Police nad Metují 27:08.6 04:41.7
11 11 / Ženy [221] Veronika Špačková 1982 CZE Vlkov 28:59.8 06:32.9
12 12 / Ženy [220] Lenka Stříbrná 1986 CZE Smiřice 29:28.0 07:01.1
13 13 / Ženy [232] Kateřina Vaňková 1979 CZE Opravna obuvi Trutnov 30:22.1 07:55.2
14 14 / Ženy [207] Renata Horáková 1982 CZE Trutnov 30:30.1 08:03.2
15 15 / Ženy [201] Vladimíra Baťková 1981 CZE Simply Living 31:12.0 08:45.1
16 16 / Ženy [224] Jana Šustrová 1980 CZE SK Janské Lázně 32:15.6 09:48.7
17 17 / Ženy [240] Hana Poprachová 2010 CZE Trutnov 32:21.4 09:54.5
18 18 / Ženy [267] Denisa Votočková 1985 CZE Trutnov 32:22.4 09:55.5
19 19 / Ženy [265] Natálie Strnadová 2010 CZE Olfin Car Ski team Trutnov 32:27.2 10:00.3
20 20 / Ženy [247] Jaroslava Wernerová 1976 CZE Trutnovské dračice 32:51.5 10:24.6
21 21 / Ženy [245] Petra Strnadová 1984 CZE Trutnov 33:21.9 10:55.0
22 22 / Ženy [214] Barbora Manšingerová 1985 CZE Malé Svatoňovice 33:24.5 10:57.6
23 23 / Ženy [259] Miroslava Korotvičková 1977 CZE Trutnov 33:55.9 11:29.0
24 24 / Ženy [218] Petra Součková 1977 CZE Simply Living 34:00.1 11:33.2
25 25 / Ženy [250] Barbora Ondrášková 2004 CZE Trutnov 35:06.6 12:39.7
26 26 / Ženy [222] Simone Štreklová 1992 CZE SiMa 36:21.3 13:54.4
27 27 / Ženy [226] Denisa Vondrová 1979 CZE Rudník 36:33.4 14:06.5