ABB Trutnovský půlmaraton

06.09.2020 Trutnov 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Školáci 400m celkem: 17, muži : 0, ženy: 17, kluci: 0, holky: 17 [html] [pdf]
Školáci 400m kluci celkem: 14, muži : 14, ženy: 0, kluci: 14, holky: 0 [html] [pdf]
Školáci 800m celkem: 17, muži : 0, ženy: 17, kluci: 0, holky: 17 [html] [pdf]
Školáci 800m kluci celkem: 16, muži : 16, ženy: 0, kluci: 16, holky: 0 [html] [pdf]
Školáci 1600 celkem: 11, muži : 8, ženy: 3, kluci: 8, holky: 3 [html] [pdf]
1/2 Maraton celkem: 40, muži : 30, ženy: 10, M1: 9, M2: 12, M3: 9, Z1: 5, Z2: 4, Z3: 1 [html] [pdf]
10km celkem: 48, muži : 35, ženy: 13, Muži: 35, Ženy: 13 [html] [pdf]
5km celkem: 64, muži : 37, ženy: 27, Muži: 37, Ženy: 27 [html] [pdf]
soubor typ souboru velikost poslední změna
stafety pdf 29436B06.09.2020 14:46:09

výsledková listina Školáci 800m

start ~ 11:22:43

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / holky [358] Aneta Nováková 2011 CZE Habřina 03:19.9
2 2 / holky [334] Eliška Šretrová 2010 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 03:25.6 00:05.7
3 3 / holky [360] Elen Hromádková 2010 CZE OlfinCar Ski team Trutnov 03:29.1 00:09.2
4 4 / holky [391] Ketrin šPAČKOVÁ 2010 CZE Trutnov 03:36.2 00:16.3
5 5 / holky [323] Michaela Petrovová 2010 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 03:43.2 00:23.3
6 6 / holky [309] Adéla Hůlková 2010 CZE Ski Police nad Metují 03:45.0 00:25.1
7 7 / holky [380] Emma Šarlota Šimková 2011 CZE 03:53.3 00:33.4
8 8 / holky [378] Anna Pechová 2010 CZE Trutnov 04:00.5 00:40.6
9 9 / holky [332] Anna Špačková 2010 CZE Vlkov 04:00.6 00:40.7
10 10 / holky [385] Mariana Nováková 2010 CZE Trutnov 04:03.0 00:43.1
11 11 / holky [348] Natálie Mykasová 2010 CZE Trutnov 04:10.0 00:50.1
12 12 / holky [362] Natálie Strnadová 2010 CZE Olfin Car Ski team Trutnov 04:10.4 00:50.5
13 13 / holky [372] Beáta Polická 2010 CZE Velké Pořičí 04:15.8 00:55.9
14 14 / holky [336] Terezka Tejklova 2011 CZE Trutnov 04:15.9 00:56.0
15 15 / holky [321] Marta Matsko 2011 CZE ABB 04:23.8 01:03.9
16 16 / holky [371] Julie Polická 2011 CZE Velké Poříčí 04:49.0 01:29.1
17 17 / holky [384] Tereza Brýdlová 2011 CZE Trutnov 04:53.9 01:34.0