Běh Teplickými skalami

25.08.2019 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

LASPORTIVA CROSS celkem: 357, muži : 240, ženy: 117, junior: 21, MA: 89, MB: 65, MC: 36, MD: 19, ME: 7, MF: 3, juniorky: 9, ZA: 49, ZB: 36, ZC: 13, ZD: 10 horolezec [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS celkem: 57, muži : 28, ženy: 29, minizaci: 15, ml.zaci: 9, st.zaci: 4, minizakyne: 20, ml.zakyne: 7, st.zakyne: 2 horolezec [html] [pdf]

startovní listina LASPORTIVA CROSS

start ~ 09:30:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 357 účastníků ( 240 mužů, 117 žen) 11 km, hlavní závod dospělých.

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
ZA [11] Adámková Jana CZE 1996 OlfinCar Ski team Trutnov
ZB horolezec [276] andršová veronika CZE 1982
ZA horolezec [12] Balážová Júlia SVK 1992 Julísek and Lukísek
ZA [ ] Bambuchová Markéta CZE 1992 Havířov - Suchá
ZA [14] Baškovská Kateřina CZE 1994 Holky z Vršovky
ZC [13] Baškovská Romana CZE 1974 Holky z Vršovky
ZA [17] Beranová Anna CZE 1991 SKI Police nad Metují
ZA horolezec [21] Bohdalková Eliška CZE 1990 TJ Sokol Chotěbuz
ZA [222] Boňková Valentina CZE 1994
ZB [23] Brožová Jana CZE 1983 Zahorčice
ZB [24] Brumlichová Romana CZE 1976 Medvědí doupě
ZB [25] Brychová Eva CZE 1984 Dobřany
ZB [ ] Bryksí Bára CZE 1979 BKL Machov
ZB [433] Březinová Alena CZE 1979 run4run
ZB horolezec [27] Černá Jana CZE 1984 cernosinacestach
ZA [32] Danielová Eva CZE 1995 HaKi-Run
ZC [ ] Dědková Eva CZE 1969 Praha 9
ZC [33] Divíšková Pavlina CZE 1974 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
ZA [407] Drábková Tereza CZE 1991 Roztoky
ZB [39] Eliášová Šárka CZE 1977 Holice
ZC [42] Filipcová Iveta CZE 1974 Nové Město nad Metují
ZB [253] Fišerová Dagmar CZE 1975 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE
ZC [43] Flašarová Lenka CZE 1972 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
ZD [45] Friebelová Eva CZE 1962 TJ Maratonstav Úpice
ZA [47] Frýdlová Šárka CZE 1990 Hradec Králové
ZB [55] Hálová Pavlína CZE 1980 Jablonec nad Nisou
ZC [57] Hanzlová Markéta CZE 1973 svaz českých bohémů
ZB [442] Havlová Marie CZE 1976 Olfin Car Ski Team Trutnov
ZB horolezec [62] Havranová Lenka CZE 1976 155.HO - Vsetín
ZA [260] Hejnová Lucie CZE 1988 Orel Rtyně
ZD [64] Hellerová Hana CZE 1961 Hradec Králové
ZB horolezec [308] Hornychová Marie CZE 1980 SKI Police nad Metují
ZB [70] Hovorková Petra CZE 1976 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
ZC horolezec [284] Chomiak Katarzyna POL 1974 Jedlina-Zdrój
ZD [452] Chrdleová Alexandra CZE 1955 Parha 5
ZA horolezec [447] Jíšová Barbora CZE 1992 Eleven Run Team
ZD [272] Jonášová Zdeňka CZE 1964 Hradecký Spinning Klub
ZA [414] Jordáková Markéta CZE 1993
ZA [76] Joudalová Pavlíma CZE 1991 Česká Skalice
ZC [79] Kábrtová Jitka CZE 1971 Sokol Studnice
ZB [80] kadlecova monika CZE 1977 Praha,Přezletice
ZB [82] Kleinová Ivana CZE 1981 SDH Velké Poříčí
ZA [85] Kočanová Veronika CZE 1990 Lanová dráha Sněžka
ZB [235] Komárková Petra CZE 1984 Run for life
ZA [410] Kornek Caroline CZE 1997
ZA [280] Kosinová Kamila CZE 1990 Panda Express
ZA [89] Kotková Monika CZE 1991 Šumperk
ZB [6] Kozáková Denisa CZE 1979 Hvězda Pardubice
ZC [ ] Kratochvílová Jitka CZE 1974 Kraťáci
ZC horolezec [92] Krčová Martina CZE 1972 Horal Šumperk
juniorky [96] Kubečková Vendula CZE 2004 BKL Machov
juniorky [ ] Lopatářová Eliška CZE 2004 Česká Skalice
juniorky [ ] Luňáčková Lucie CZE 2001 Rozhoupej město
ZA horolezec [243] Magnusková Hana CZE 1986 Třinec
ZA [106] Maixnerová Michaela CZE 1993 green4plan s.r.o.
ZC [110] Marethová Alena CZE 1972 Česká Skalice
ZB [111] Marková Kristýna CZE 1984 HO Požitkáři
juniorky horolezec [265] Masláková Marína SVK 2001 Banska Bystrica
ZA [115] Mervartová Kristýna CZE 1991 Atletická škola Hradec Králové
ZB [120] Musilová Jana CZE 1978 Albi
ZC [121] Myslivcova Lenka CZE 1970 OK Slavia Hradec Králové
ZA [221] Novotná Petra CZE 1986 Brtnice
juniorky [127] Nyklíčková Veronika CZE 2005 BKL Machov
ZA [128] Nývltová Eliška CZE 1994 Červený Kostelec
ZA horolezec [291] páleníková lenka CZE 1985 Modřice
juniorky horolezec [288] Paulíková Terézia SVK 2000 Žibritov
ZD [8] Paulů Blanka CZE 1954 Maratonstav Úpice
ZD [231] Pernatová Jitka CZE 1964 Run for life
ZB [133] Petrova Geri BGR 1976 Bulharsko
ZB [134] Petrová Kateřina CZE 1982 Praha
ZB [138] Procházková Jitka CZE 1980 SC vebr-sport
ZB [144] Renska Lenka CZE 1980 Hvězda Pardubice
ZA [7] Richtrová Eva CZE 1993 Nové Město nad Metují
ZA [241] Sabolová Anna SVK 1986 Žilina
ZB [285] Sackiewicz - Wiącek Agnieszka POL 1976 Biegaj w Jedlinie
ZA [259] Schejbalová Alena CZE 1993 SamoSeToNeodtrénuje
ZA [266] simanhová veronika CZE 1985
ZB horolezec [430] Skácelová Marie CZE 1975 HO Ještěd
ZA [155] Skalická Anna CZE 1993 Trutnov
ZB [401] Smagała Ewelina POL 1978
ZA [158] Solánská Jana CZE 1985 TJ Maratonstav Úpice
ZA horolezec [268] součková markéta CZE 1987 rt_sh
ZA [160] Stehlíková Tereza CZE 1997 Náchod
ZB [161] Stodůlková Jana CZE 1980 Červený Kostelec
juniorky [162] Stodůlková Veronika CZE 2001 TJ Pohoří
ZB horolezec [227] Stoklasová Eva CZE 1975 Dámská jízda
ZA horolezec [302] struková kateřina CZE 1985
ZD [163] Suchánková Zdeňka CZE 1963 Česká Skalice
ZA [457] svobodová jana CZE 1999 wc
ZA [439] Šálová Xenie CZE 1985
juniorky horolezec [256] Šarmanová Simona CZE 2005 155. HO Vsetín
ZA [409] Šedivková Veronika CZE 1986
ZD [ ] Šefcová Eva CZE 1964 SKI Police nad Metují
ZA horolezec [463] Šepsová Martina CZE 1988
ZB [164] Šimáková Klára CZE 1983 Hradec Králové
ZA [167] Šípková Barbora CZE 1988 INS-Náchod
ZA [173] Šormová Janoušková Zuzana CZE 1985 Janov nad Nisou
ZB [174] Špeldová Michaela CZE 1981 Albi
ZD [179] Šternerová Hana CZE 1963 Hradec Králové
ZA horolezec [181] Štolbová Monika CZE 1988 Želvonozí
ZA [261] šustrová andrea CZE 1991 vyskydná
ZB [184] Švejcarová Jana CZE 1978 Dolní Bezděkov
ZD [186] Trnovská Jarmila CZE 1964 Police nad Metují
juniorky [190] Vanclová Anna CZE 2002 Náchod
ZA [194] Vítková Veronika CZE 1989 Nahořany
ZB [196] Vlachynská Kristýna CZE 1978 HaKi-Run
ZA [436] Vlastníková Martina CZE 1986
ZB [240] Vlčková Iveta CZE 1983 SK Babice / Inov-8 team
ZA [197] Vobořilová Kateřina CZE 1999 Dvůr Králové nad Labem
ZB horolezec [301] vojtíková lenka CZE 1981 Pozitivní nejistota
ZC [449] Zámečníková Irena CZE 1971 Svoboda nad Úpou
ZA horolezec [451] zástěrová petra CZE 1988 ostrava
ZA [202] Záveská Anna CZE 1988 Ústí nad Orlicí
ZA [204] Zeiskova Markéta CZE 1998 Kasper Swix Team
ZA [311] zídková radka CZE 1986
ZB [208] Zoubková Erika CZE 1976 Erika copy shop
ZA [444] Žilková Zuzana CZE 1990