22.09.2018 Hořátev, Polabí
Malá Hořátevská rovina 11km
|
celkem: 59 , muži : 30, CH14: 4, ženy: 29, D12: 4, D10: 19, doprovod: 1, CH12: 9, CH10: 17, D14: 5 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
Hořátevská rovina 40km
|
celkem: 203 , muži : 176, M40: 48, M50: 59, ženy: 27, Z45: 13, Z35: 9, M61 : 6, M60: 34, JUNIOR: 7, M30: 22, JUNIORKY: 2, Z46: 3 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
start ~ 11:00:00
, 2004 a mladší
,
přihlášeno: 59 účastníků
(
30 mužů,
29 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
CH14 | 308 | abrman matyáš | CZE | 2005 | Jičín | Jičín |
D12 | 309 | Abrmanová Sofie | CZE | 2007 | Jičín | Jičín |
D10 | 201 | Adamcová Marie | CZE | 2009 | DDM Poděbrady | Poděbrady |
doprovod | 202 | Adamcová Zuzana | CZE | 1975 | doprovod | Poděbrady |
CH12 | 203 | Adamec Michal | CZE | 2007 | DDM Poděbrady | Poděbrady |
CH10 | 239 | Antoš Kryštof | CZE | 2008 | DDM Poděbrady | Nymburk |
CH12 | 223 | Bartoš Karel | CZE | 2006 | ExpresCZ Tufo Team Kolín | Nymburk |
CH10 | 240 | Beran Matyáš | CZE | 2010 | Atletika Pardubice | Pardubice |
CH10 | 205 | Bezdička Adam | CZE | 2010 | Minecraft | Praha 6 |
CH10 | 237 | Bezdička Antonin | CZE | 2013 | Minecraft | Praha |
CH10 | 204 | Bezdička Patrik | CZE | 2013 | Hořátev | Hořátev |
D10 | 206 | Bezdičková Klara | CZE | 2010 | Hořátev | Hořátev |
CH12 | 207 | Cuc Patrik | CZE | 2007 | SK Slovan Poděbrady | Poděbrady |
CH10 | 245 | čáp adam | CZE | 2010 | nymburk | nymburk |
D10 | 224 | Čechalová Andrea | CZE | 2012 | TJ LOKOMOTIVA NYMBURK | PODĚBRADY |
D10 | 225 | čechalová Klára | CZE | 2010 | TJ LOKOMOTIVA NYMBURK | PODĚBRADY |
D10 | 208 | Čenovská Rozárie | CZE | 2010 | TJ Lokomotiva Nymburk | Nymburk |
CH10 | 302 | Dědek Adam | CZE | 2008 | HORATEV | Hořátev |
D10 | 301 | Dědková Viktorie | CZE | 2011 | HORATEV | Hořátev |
D10 | 211 | Dokoupilová Marie | CZE | 2010 | Sadská | Sadská |
D10 | 209 | Dokoupilová Petra | CZE | 2009 | Sadská | Sadská |
D10 | 210 | Dokoupilová Radka | CZE | 2008 | Sadská | Sadská |
CH12 | 212 | Dvořák Lukáš | CZE | 2006 | TJ Lokomotiva Nymburk | Nymburk |
CH10 | 238 | farkaš patrik | CZE | 2010 | všechlapy | všechlapy |
D14 | 242 | Holá Kateřina | CZE | 2005 | TJ Lokomotiva Nymburk | Nymburk |
D12 | 241 | Holá Tereza | CZE | 2007 | TJ Lokomotiva Nymburk | Nymburk |
CH10 | 248 | Holčák Lukáš | CZE | 2010 | Nymburk | Nymburk |
CH12 | 250 | Holčák Tomáš | CZE | 2006 | Nymburk | Nymburk |
CH10 | 226 | Hrouda Jáchym | CZE | 2013 | Hořátev | Hořátev |
D10 | 227 | Hroudová Daniela | CZE | 2008 | Hořátev | Hořátev |
D12 | 228 | Hubálková Nela | CZE | 2006 | Hořátev | Hořátev |
CH12 | 213 | Jeník Marek | CZE | 2007 | Barton | Nymburk |
CH14 | 243 | Jiran Stanislav | CZE | 2005 | Velké Chvalovice | Velké Chvalovice |
CH10 | 249 | jirouš marek | CZE | 2010 | polaba nymburk | nymburk |
CH10 | 214 | Kislinger Vojta | CZE | 2008 | máma | Hořátev |
CH10 | 244 | Kohlíček Jakub | CZE | 2012 | X ski school Strážné | Strážné |
D14 | 215 | Kolková Šárka | CZE | 2004 | LO Mladá Boleslav | Dolní Stakory , Mladá Boleslav |
D10 | 216 | Kopecká Barbora | CZE | 2009 | Kovanice 72 | Kovanice 72 |
D10 | 230 | Krušinová Eliška | CZE | 2013 | TJ Lokomotiva Nymburk | Zábrdovice 66, Křinec 28933 |
D10 | 229 | Krušinová Lenka | CZE | 2010 | TJ Lokomotiva Nymburk | Zábrdovice 66, Křinec 28933 |
CH10 | 231 | Kurka Štěpán | CZE | 2008 | TJ Lokomotiva Nymburk | Poděbrady |
CH10 | 217 | Málek Filip | CZE | 2008 | Hořátev | Hořátev |
CH12 | 232 | Mašek Mikuláš | CZE | 2007 | dutik | Zvěřínek |
D10 | 305 | Mašková Anežka | CZE | 2011 | Dutik | Zvěřínek |
D10 | 304 | Matejovska Daniela | CZE | 2012 | Nymburk | Nymburk |
CH14 | 307 | Matoušek Michal | CZE | 2004 | Mladá Boleslav | Mladá Boleslav |
D12 | 303 | miková Klára | CZE | 2006 | Hořátev | Hořátev |
CH12 | 218 | Musil Tomáš | CZE | 2007 | Poděbrady | Poděbrady |
D14 | 219 | Musilová Tina | CZE | 2004 | DDM Poděbrady | Poděbrady-Kluk |
CH10 | 233 | Ponec Jiří | CZE | 2008 | Lysá nad Labem | Lysá nad Labem |
CH10 | 246 | Rott Daniel | CZE | 2010 | Pátek | Pátek |
CH14 | 306 | Svoboda Daniel | CZE | 2004 | SDH Suhrovice - Drhleny | Drhleny 19 |
D10 | 247 | šídová barbora | CZE | 2008 | všechlap | všechlapy |
D14 | 234 | Šimečková Tereza | CZE | 2005 | TJ Lokomotiva Nymburk | Loučeň |
D14 | 236 | Šnídlová Gabča | CZE | 2005 | TJ Lokomotiva Nymburk | Hořátev |
D10 | 235 | Šnídlová Lili | CZE | 2008 | TJ Lokomotiva Nymburk | Hořátev |
CH12 | 220 | Volejník Ondřej | CZE | 2006 | Choťánky | Choťánky |
D10 | 221 | Zahálková Barbora | CZE | 2010 | Hořátev | Hořátev |
D10 | 222 | Zahálková Tereza | CZE | 2012 | Hořátev | Hořátev |
start ~ 13:04:43
, 2003 a starší
,
přihlášeno: 203 účastníků
(
176 mužů,
27 žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
M40 | 11 | Adámek Lukáš | CZE | 1979 | Lošany | Lošany |
M50 | 137 | Andrlík Petr | CZE | 1975 | Nymburk | Nymburk |
Z45 | 13 | Bacílková Lenka | CZE | 1973 | Oceloví Letci | Úvaly |
M40 | 14 | Bárta Josef | CZE | 1983 | Dobrovice | Dobrovice |
M50 | 9 | Bartoš Karel | CZE | 1973 | Bike and Surf team | Nymburk |
M40 | 179 | Bauer Pavel | CZE | 1984 | Pečky | Pečky |
Z35 | 15 | Bednářová Lenka | CZE | 1987 | Nymburk | Nymburk |
M61 | 16 | Beka Josef | CZE | 1949 | INSTATOP Kosmonosy | kosmonosy |
M60 | 17 | Bělohlávek Jiří | CZE | 1964 | Třebestovice | Třebestovice |
M40 | 141 | Beran Lukáš | CZE | 1984 | Generali | Tyršova 350, Jílové Prahy 25401 |
M40 | 18 | Bezdička Josef | CZE | 1979 | Hořátev | Hořátev |
M40 | 19 | Bezdička Miroslav | CZE | 1980 | CS Stodulky | Praha 6 |
JUNIOR | 171 | Bondor Martin | CZE | 2000 | Chrast | Chrast |
Z35 | 20 | Borovičková Kristína | CZE | 1997 | Hořátev | Hořátev |
Z35 | 144 | Brousilová Radka | CZE | 1990 | Cyklistika Nymburk | Nymburk |
Z35 | 21 | Brožová Monika | CZE | 1997 | Humpolec | Humpolec |
M60 | 399 | bruna fanda | CZE | 1965 | TJ Lokomotiva Nymburk | |
M61 | 22 | Budějský Miroslav | CZE | 1953 | Caymanpharma MTB | Neratovice |
M50 | 317 | Buchta Fanda | CZE | 1973 | Vlastějovice-City | Vlastějovice-City |
M30 | 23 | Cibulka Jan | CZE | 1993 | TETA TEAM NBK | Nymburk |
M50 | 123 | Čenovský Ondřej | CZE | 1973 | Nymburk | Nymburk |
M60 | 195 | Černý Zdeněk | CZE | 1961 | Lokomotiva Nymburk | Nymburk |
M61 | 24 | Čihák Lubomír | CZE | 1953 | Semice | Semice |
M30 | 149 | Dědek Lukáš | CZE | 1991 | Kolín | Kolín |
M40 | 25 | Dokládal Jaroslav | CZE | 1987 | Nymburk | Nymburk |
M40 | 26 | Draganov Radko | CZE | 1979 | STPA | Ralsko |
M30 | 136 | Drahokoupil Dan | CZE | 1991 | Nymburk | Nymburk |
M40 | 27 | Dudek Vladislav | CZE | 1979 | TJ Lokomotiva Nymburk | Nymburk |
M50 | 28 | Dvorsky Tomas | CZE | 1968 | Semice | Semice |
Z45 | 189 | Dvořáková Simona | CZE | 1981 | Tria klub Poděbrady | Poděbrady |
M50 | 197 | fiedler václav | CZE | 1968 | Lokomotiva Nymburk | Nymburk |
M60 | 29 | fousek Jan | CZE | 1963 | hořátev | hořátev |
M61 | 30 | Fučík Josef | CZE | 1954 | Rohozec Amulet Team | Dobrovice |
M30 | 31 | Fukal Jakub | CZE | 1988 | FFM | Poděbrady |
M40 | 32 | Hába Jan | CZE | 1980 | JOSKATEL TEAM | Český Brod |
M60 | 33 | Hájek Jaroslav | CZE | 1964 | Nymburk | Nymburk |
Z35 | 186 | Halamová Iveta | CZE | 1986 | TJ Lokomotiva Nymburk | Nymburk |
M40 | 34 | Hejdrych Ladislav | CZE | 1982 | EXPONATI | Struhy |
M61 | 35 | Helmich Mirek | CZE | 1957 | Černí koně | Lysá nad Labem |
M60 | 183 | Hluchý Petr | CZE | 1966 | Lázně Toušeň | Lázně Toušeň |
M50 | 36 | Hodboď Zdeněk | CZE | 1972 | TJ Lokomotiva Nymburk | Nymburk |
M30 | 310 | Holoubek Josef | CZE | 1991 | Opatovice I | Opatovice I |
M60 | 37 | Homolka Pavel | CZE | 1963 | Toužetín | Toužetín |
M30 | 4 | Horáček Jan | CZE | 1992 | RAJEC TREK | Mladá Boleslav |
Z35 | 38 | Horáková Michaela | CZE | 1990 | Loučeň | Loučeň |
M30 | 40 | Horký Michal | CZE | 1990 | TETA TEAM NBK | Nymburk |
M60 | 39 | Horký Petr | CZE | 1967 | TETA TEAM NBK | Nymburk |
M50 | 41 | Horvatovič Josef | CZE | 1971 | TJ Lokomotiva Nymburk | Pečky |
JUNIOR | 126 | Horyna Vlastík | CZE | 2005 | TJ Lokomotiva Nymburk | Patřín |
M50 | 125 | Horyna Vlastimil | CZE | 1973 | TJ Lokomotiva Nymburk | Loučeň |
JUNIOR | 42 | Hospodka Patrik | CZE | 2002 | Ghost Team | Rožďálovice |
M50 | 316 | Houžvička Milan | CZE | 1970 | Generali | Vojanova 1924,Lysá nad Labem 289 22 |
JUNIORKY | 43 | Hrdličková Lucie | CZE | 2001 | Mike Bike Team | Česká Lípa |
M40 | 44 | Hrouda Jan | CZE | 1978 | Hořátev | Hořátev |
Z45 | 45 | hrubá HANA | CZE | 1973 | VT Lipence | OBOŘIŠTĚ 143 |
M30 | 172 | hyksa vojtěch | CZE | 1997 | auto mercia | chrast |
M40 | 124 | Chrtek Jan | CZE | 1978 | www.cyklobryle.cz | Nymburk |
M40 | 150 | Jaderný Petr | CZE | 1983 | GAPP System - Cabtech | Děčín |
M60 | 46 | jadrný Oldřich | CZE | 1961 | cyklomaštale 2019 | Skřivany |
M40 | 47 | Jakeš Michal | CZE | 1979 | Nymburk | Nymburk |
M40 | 138 | Janata Pavel | CZE | 1983 | TJ Lokomotiva Nymburk | Vlkava |
M50 | 48 | Jeník Martin | CZE | 1971 | Nymburk | Nymburk |
M50 | 175 | jirásek Tomáš | CZE | 1973 | MTB Hřiměždice | Hřiměždice |
M30 | 147 | Jírovec Martin | CZE | 1994 | Out off season | Choťánky |
M40 | 49 | Jonáš Filip | CZE | 1980 | Cannondale Mratín | Nová Ves |
M40 | 50 | Juřina Petr | CZE | 1982 | Mnichovo Hradiště | Mnichovo Hradiště |
Z46 | 151 | Kadlecová Hana | CZE | 1959 | bajker.eu | Praha 4 |
M50 | 314 | Kadleček František | CZE | 1974 | Bajker.eu | Bořanovice |
M40 | 51 | Kaňka David | CZE | 1979 | Kozojedy | Kozojedy |
JUNIOR | 52 | Kaňka David | CZE | 2003 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team and Bitters Superior Cyklolive Team | Kozojedy |
M40 | 140 | Kapr Jakub | CZE | 1983 | Generali | Českobrodská 79, Praha 9 |
M40 | 53 | Karas Jaroslav | CZE | 1982 | Bajker.eu | Jirny |
M30 | 180 | Kavalír Jakub | CZE | 1993 | KC Kutná hora | Kutná Hora |
M60 | 54 | Khek Roman | CZE | 1967 | Kraken team Dobříš | Mnichovice |
M50 | 158 | Kohlíček Martin | CZE | 1971 | X ski school Strážné | Strážné |
M40 | 55 | Kopecký Roman | CZE | 1978 | Kovanice 72 | Kovanice 72 |
M30 | 56 | Košický Štefan | CZE | 1991 | Sokoleč | Sokoleč |
M30 | 57 | Kotlar Frantisek | CZE | 1988 | Budčeves | Budčeves |
M40 | 58 | Kotlář Vladimír | CZE | 1986 | Pondělní Dietáři | Budčeves |
M50 | 59 | Koudele Pavel | CZE | 1973 | Radim u Kolina | Radim u Kolina |
JUNIOR | 148 | krátký pavel | CZE | 2001 | Out off season | hořátev |
M40 | 178 | Krejčí Jan | CZE | 1979 | Sokol Ostroměř | Otroměř |
M50 | 143 | Krejčík Marek | CZE | 1976 | TJ Lokomotiva Nymburk | Nymburk |
Z45 | 142 | Krejčíková Katarína | CZE | 1978 | TJ Lokomotiva Nymbur... | Chvalovice |
M60 | 60 | Kroupa Milan | CZE | 1967 | KROSS BIKE RANCH TEAM | Poděbrady II |
M30 | 174 | Krupička Vlastimil | CZE | 1990 | TJ Lokomotiva Nymburk | Oskořínek |
M40 | 200 | Křena Martin | CZE | 1987 | Lysá Nad Labem | Lysá Nad Labem |
Z35 | 61 | Křížová Milada | CZE | 1985 | Nymburk | Nymburk |
M50 | 194 | kubák jaroslav | CZE | 1969 | Nymburk | nymburk |
M60 | 62 | Kubeš Oto | CZE | 1964 | Nymburk | Nymburk |
M30 | 153 | Kubín Michael | CZE | 1993 | Rohozec Amix Team | Jizerní Vtelno |
M50 | 176 | Kubišta Michal | CZE | 1971 | Kubištovy Hořické trubičky Janka | OSTROMĚŘ |
M50 | 63 | Kunc Petr | CZE | 1974 | Nymburk | Nymburk |
JUNIORKY | 127 | Kurková Naty | CZE | 2001 | TJ Lokomotiva Nymburk | Poděbrady |
Z45 | 177 | Lexová Martina | CZE | 1975 | Ostroměř | |
Z35 | 64 | Linková Jana | CZE | 1997 | Nymburk | Nymburk |
M60 | 65 | LOJÍN FRANTIŠEK | CZE | 1966 | VT Lipence | ROSOVICE |
M40 | 66 | Lojín František | CZE | 1986 | Kraken team Dobříš | Rosovice |
M30 | 67 | Macek Tomáš | CZE | 1995 | Lokomotiva Nymburk - Lyžování | Poděbrady |
M30 | 68 | Málek Miloš | CZE | 1993 | Poděbrady | Poděbrady |
M50 | 128 | Mašek Milan | CZE | 1975 | dutik | Zvěřínek |
M50 | 69 | Mašek Petr | CZE | 1973 | Sadská | Sadská |
M60 | 145 | maťha Jindřich | CZE | 1961 | Poděbrady Bohemia sekt team | Poděbrady |
Z35 | 129 | Maťhová Andrea | CZE | 1997 | GHOST Team | Poděbrady |
M50 | 71 | Míchal Miroslav | CZE | 1974 | Golčův Jeníkov | Golčův Jeníkov |
M60 | 313 | Michl Josef | CZE | 1959 | TJ Lokomotiva Nymburk | Křinec |
M50 | 72 | Miškov Pavel | CZE | 1976 | Tranetechnologies | Podĕbrady |
M50 | 156 | Miškovský Libor | CZE | 1970 | CSC | Kolín |
Z45 | 73 | Müllerová Ivana | CZE | 1973 | LO Mladá Boleslav | Mladá Boleslav |
M60 | 74 | Musil Miloslav | CZE | 1967 | Kolín | Kolín |
M50 | 75 | Němec Aleš | CZE | 1972 | Liberec | Liberec |
Z45 | 76 | Nešněrová Veronika | CZE | 1976 | cyklomaštale 2019 | Hrubý Jeseník |
M40 | 77 | Nouzák Roman | CZE | 1981 | WÜRTH Cycling Team Czech Republic | Struhy 55 |
M50 | 192 | Novák Jan | CZE | 1973 | Praha 9 ČM | Praha 9 ČM |
M50 | 181 | Novák Roman | CZE | 1974 | Cyklistika Nymburk | Poděbrady |
M50 | 168 | novotný radek | CZE | 1974 | kolvydry | nymburk |
M50 | 169 | novotný václav | CZE | 1971 | kolvydry | nový bydzov |
M30 | 154 | Nožička Tomáš | CZE | 1993 | Nový Bydžov | Nový Bydžov |
M40 | 6 | Nýč Michal | CZE | 1982 | MONDRAKER Racing team | Hořátev |
M40 | 78 | Oupický Lukass | CZE | 1982 | Superior Čelákovice | Čelákovice |
Z45 | 79 | Pavlatová Alena | CZE | 1975 | Praha 5 | Praha 5 |
M40 | 7 | Pelčarský Aleš | CZE | 1981 | Hořice | Hořice |
M50 | 130 | Petera Karel | CZE | 1973 | Rohozec Amulet Team | Mnichovo Hradiště |
M30 | 81 | Peterka Jakub | CZE | 1993 | Praha 4 | Praha 4 |
M60 | 80 | Peterka Jiří | CZE | 1966 | Praha 4 | Praha 4 |
M50 | 199 | Peterka Martin | CZE | 1971 | Auto-Combi Kutná Hora | Kolín |
Z46 | 191 | Peterková Kateřina | CZE | 1971 | Praha 4 | Praha 4 |
M40 | 82 | Petr Ondřej | CZE | 1979 | Lokomotiva Nymburk | Nymburk |
M60 | 12 | Pinďák Jiří | CZE | 1960 | Oceloví letci | Úvaly |
M60 | 398 | plaček fanda | CZE | 1965 | TJ Lokomotiva Nymburk | |
M40 | 193 | Pohl Miloslav | CZE | 1981 | TJ Lokomotiva Nymburk | Nymburk |
Z45 | 131 | Poncová Veronika | CZE | 1976 | Lysá nad Labem | Lysá nad Labem |
M50 | 132 | Ponec Jiří | CZE | 1972 | Lysá nad Labem | Lysá nad Labem |
M50 | 83 | Procházka Jiří | CZE | 1970 | BTK EURO BIKE Praha | Všeradice |
M60 | 84 | Přibyl Petr | CZE | 1967 | Praha 9 | Praha 9 |
Z45 | 311 | Punčochářová Dita | CZE | 1977 | Kerberos | Praha 5 |
Z45 | 162 | Rákosníková Kateřina | CZE | 1973 | Praha 9 | Praha 9, Újezd nad Lesy |
M50 | 85 | Remeš Michal | CZE | 1971 | Všechlapy | Všechlapy |
M40 | 86 | Roček Jan | CZE | 1981 | Masožraví sumci | Hroznýšov |
M40 | 170 | Ryglewicz Michal | CZE | 1980 | Lokomotiva Nymburk - Lyžování | Poděbrady |
M40 | 87 | Rýpar Jiří | CZE | 1980 | Praha 10 - Petrovice | Praha 10 - Petrovice |
M60 | 88 | Řehák Jiří | CZE | 1967 | eva.cz | Mělník |
M40 | 89 | Řezáč Jiří | CZE | 1981 | Nymburk | Nymburk |
M40 | 90 | Řípa Zdeněk | CZE | 1983 | Brandýs nad Labem | Brandýs nad Labem |
M50 | 91 | Sádlo Josef | CZE | 1973 | Křinec | Křinec |
M40 | 160 | Sajdl Tomáš | CZE | 1980 | Polabské Regé | Nymburk |
M60 | 92 | Sedlák Milan | CZE | 1961 | Mladá Boleslav | Mladá Boleslav |
M50 | 93 | Sedlatý Martin | CZE | 1972 | Buffino team Čelákovice | Čelákovice |
M50 | 184 | semanco radim | CZE | 1976 | KC Kutná hora | Velké Zboží |
M50 | 94 | Serbus Jan | CZE | 1974 | Semice | Semice |
Z45 | 95 | Serbusová Kateřina | CZE | 1977 | Kilpi Racing Team | Semice |
M40 | 146 | schovánek radek | CZE | 1984 | kolvydry | starý bydžov |
M50 | 96 | Skalicky Petr | CZE | 1977 | PSK Líbeznice | Líbeznice |
M50 | 97 | Slavík Miroslav | CZE | 1975 | Cyklokroužek Kounice | Kounice |
M50 | 173 | Smolík Petr | CZE | 1977 | Polabští vrchaři | Chrást |
M30 | 98 | Sojka Matěj | CZE | 1997 | Pdy | Pdy |
M40 | 185 | Soucek Tomas | CZE | 1980 | PKF - Jedlickova | Lysá nad Labem |
M60 | 312 | Soukal František | CZE | 1962 | TJ Lokomotiva Nymburk | Kovanice |
M50 | 190 | soukup martin | CZE | 1976 | tria klub | opolany |
M50 | 164 | Straka Jan | CZE | 1969 | kolvydry | Benatky nad Jizerou |
M50 | 167 | Svěcený Jiří | CZE | 1971 | kolvydry | Chlumec nad Cidlinou |
M50 | 99 | Svítek Jan | CZE | 1974 | Úvaly | Úvaly |
M50 | 101 | Svoboda Jan | CZE | 1976 | Černíky | CYKLOKROUŽEK ČERNÍKY |
M50 | 100 | Svoboda Miroslav | CZE | 1977 | AEES Cycling team | Drhleny |
M50 | 102 | Šafra Pavel | CZE | 1974 | Joskatel team | Český Brod |
M50 | 103 | Šemlej Vladimír | CZE | 1971 | TJ LOKOMOTIVA NYMBURK | Hořátev |
M50 | 165 | ševčík pavol | CZE | 1969 | cyklomaštale 2019 | sloupno |
M40 | 161 | šída libor | CZE | 1979 | všechlapy | všechlapy |
M50 | 133 | Šimeček Luděk | CZE | 1977 | TJ Lokomotiva Nymburk | Loučeň |
JUNIOR | 134 | Šimeček Marek | CZE | 2003 | TJ Lokomotiva Nymburk | Loučeň |
Z45 | 135 | Šimečková Štěpánka | CZE | 1975 | TJ Lokomotiva Nymburk | Loučeň |
M60 | 104 | ŠINDELÁŘ Miloš | CZE | 1967 | TJ Lokomotiva Nymburk | Nymburk |
M60 | 163 | štefán Jiří | CZE | 1964 | cyklomaštale 2019 | Nový Bydžov |
M60 | 166 | štefan petr | CZE | 1966 | cyklomaštale 2019 | Nový Bydžov |
M40 | 152 | Švejdar Pavel | CZE | 1979 | Promat Lovčice | Nymburk |
M40 | 105 | Tavoda Ondřej | CZE | 1985 | kouřim | kouřim |
M60 | 182 | Technik Pavel | CZE | 1967 | Poděbrady | Poděbrady |
M30 | 155 | tichý milan | CZE | 1988 | prase | Prase |
M50 | 107 | Tindel Petr | CZE | 1972 | GAPP System-Cabtech | Sadská |
JUNIOR | 106 | tindel Štěpán | CZE | 2001 | gapp-cabtech | Sadská |
M50 | 108 | Trčka Jan | CZE | 1968 | Albeř | Albeř |
M40 | 109 | Urban Aleš | CZE | 1986 | Kounice | Kounice |
M60 | 157 | Urbánek Petr | CZE | 1963 | Spořilov | Spořilov |
M61 | 188 | van Driel Aad | NLD | 1954 | Kluky u Pisku | Kluky u Pisku |
M40 | 187 | van Driel Dennis | NLD | 1978 | TJ Lokomotiva Nymburk | Kostomlaty nad Labem |
M40 | 110 | Vendl Zdenek | CZE | 1981 | Poděbrady | Poděbrady |
M60 | 111 | Verner Josef | CZE | 1967 | Cyklokroužek Kounice | Kounice |
M60 | 112 | Veselý Petr | CZE | 1961 | Cyklokroužek Kounice | Kounice |
M30 | 113 | Vinš Pavel | CZE | 1989 | Nemám, viÄ | Mladá Boleslav |
M60 | 198 | Vitáček Tomáš | CZE | 1964 | Viessmann | Úvaly |
Z46 | 114 | Vnuková Jaroslava | CZE | 1951 | BSK racing | Dobřejovice |
M60 | 315 | vojtěch pavel | CZE | 1964 | TJ Lokomotiva Nymburk | Nymburk |
M60 | 159 | Vokoun Pavel | CZE | 1963 | Kralupy nad Vltavou | Kralupy nad Vltavou |
M50 | 115 | Volf Petr | CZE | 1970 | Agro Kolín | Krchleby |
M50 | 116 | Vosáhlo Pavel | CZE | 1975 | Bělá pod Bezdězem | Bělá pod Bezdězem |
M50 | 117 | Vosátka Petr | CZE | 1975 | Praha Chodov | Praha Chodov |
M40 | 118 | Vrba Jan | CZE | 1983 | FofrTeam | Hlízov |
M50 | 196 | vydra radek | CZE | 1977 | Lysá nad Labem | Lysá nad Labem |
M30 | 119 | Zbýň Martin | CZE | 1989 | PÅ™erov nad Labem | Bohdíkov |
M40 | 139 | zíma Jaroslav | CZE | 1984 | Generali | Loučeň |
M60 | 120 | Zvolský Roman | CZE | 1965 | Kross Bikeranch Team | K.vary |
M50 | 121 | ŽEMLA Petr | CZE | 1976 | BMS | Hradištko |
M50 | 122 | Žižka Jan | CZE | 1971 | Hořín, Mělník | Hořín, Mělník |