Ivanovický sportovní den

27.09.2014 Brno, Ivanovice [CZE] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

MTB 40 km celkem: 102, muži : 86, ženy: 16, M18: 3, M29: 11, M39: 20, M49: 19, M51: 12, Z18: 0, Z39: 4, Z41: 2, Muži: 21, Ženy: 10 [html] [pdf]
MTB 20 km celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
Duatlon (20 10) celkem: 43, muži : 31, ženy: 12, Muži: 31, Ženy: 12 [html] [pdf]
Běh 10 km celkem: 27, muži : 21, ženy: 6, Muži: 21, Ženy: 6 [html] [pdf]
Běh 5 km celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
Ivanovický kros půlmaraton celkem: 35, muži : 32, ženy: 3, Muži: 32, Ženy: 3 [html] [pdf]

výsledková listina MTB 40 km

start ~ 14:14:00

02:02:23.567
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 10km20km
1 1 / Muži [129] Tomáš Vrbacký 1991 CZE 54:58.0 26:35.4 (2)
2 2 / Muži [38] Tomáš Starý 1972 CZE Tišnov 55:43.2 00:45.2 24:52.3 (1)
3 3 / Muži [102] Zdeněk Beneš 1979 CZE Lomnice u Tišnova 58:42.1 03:44.1 26:36.0 (3)
4 4 / Muži [125] David Skala 1973 CZE Brno 01:01:50.6 06:52.6 30:13.1 (4)
5 5 / Muži [123] Martin Mitáš 1974 CZE Brno 01:02:45.9 07:47.9 30:20.2 (5)
6 6 / Muži [95] Pavel Šperka 1965 CZE 01:14:44.2 19:46.2 36:23.9 (7)
7 7 / Muži [96] Jakub Kadaník 1990 CZE 01:15:02.5 20:04.5 36:48.1 (8)
8 8 / Muži [113] Marian Hrkel 1981 CZE 01:16:22.3 21:24.3 36:10.6 (6)
9 9 / Muži [105] Vladimír Bulinský 1998 CZE Brno 01:16:57.2 21:59.2 37:46.9 (9)
10 10 / Muži [114] Libor Hruška 1966 CZE Brno 01:20:20.2 25:22.2 38:29.1 (10)
11 11 / Muži [126] Zdeněk Strmiska 1971 CZE Brno 01:20:36.8 25:38.8 39:24.6 (12)
12 12 / Muži [94] Josef Bambuch 1976 CZE 01:21:45.0 26:47.0 38:31.5 (11)
13 13 / Muži [22] Lubomír Křivan 1969 CZE Brno 01:22:42.6 27:44.6 40:24.4 (13)
14 1 / Ženy [97] Šárka Hawerlandová 1990 CZE 01:22:45.4 27:47.4 40:25.7 (14)
15 14 / Muži [110] Jiří Freml 1983 CZE Brno - Bystrc 01:25:18.3 30:20.3 40:47.4 (15)
16 15 / Muži [107] Miroslav Černý 1979 CZE Vyškov 01:27:07.3 32:09.3 42:20.1 (16)
17 2 / Ženy [127] Radka Šindelářová 1984 CZE Brno 01:27:37.2 32:39.2 43:12.2 (18)
18 3 / Ženy [104] Andrea Bulinska 1974 CZE Brno 01:29:51.3 34:53.3 42:55.0 (17)
19 16 / Muži [93] Roman Němčák 1981 CZE 01:30:39.3 35:41.3 44:01.0 (20)
20 4 / Ženy [162] Martina Šmýdová 1984 CZE Cbase 01:30:57.5 35:59.5 43:59.1 (19)
21 5 / Ženy [108] Martina Doupovcová 1978 CZE 01:31:29.8 36:31.8 45:15.7 (22)
22 17 / Muži [118] Jakub Kalát 1986 CZE Letohrad 01:32:19.9 37:21.9 44:08.5 (21) 01:32:19.9 (1)
23 6 / Ženy [132] Jitka Zemánková 1970 CZE Brno 01:34:43.4 39:45.4 45:19.5 (23)
24 7 / Ženy [92] Silvie Loubalová 1979 CZE 01:37:47.2 42:49.2 47:14.7 (25)
25 18 / Muži [111] Grzegorz Gano 1980 CZE Katowice 01:37:48.4 42:50.4 45:22.6 (24)
26 1 / M49 [47] Vlastimil Veselovský 1974 CZE Cyklosport VeselovskýKuřim 01:46:55.2 51:57.2 24:28.7 (1) 51:36.9 (2)
27 1 / M29 [147] Marcel Marek 1986 CZE BB Cyklosport SUP 01:48:06.7 53:08.7 25:35.4 (6) 52:48.1 (4)
28 1 / M39 [55] Olda Jeřábek 1980 CZE 01:48:14.7 53:16.7 25:27.8 (3) 52:46.6 (3)
29 2 / M29 [56] Pavel Váňa 1988 CZE 01:50:10.7 55:12.7 24:50.0 (2) 50:57.9 (1)
30 19 / Muži [115] Martin Hruška 1999 CZE Brno 01:50:40.9 55:42.9 51:43.4 (26)
31 2 / M39 [16] Marián Josefík 1983 CZE GHOST - MOJEKOLO 01:52:20.7 57:22.7 25:52.1 (7) 53:22.6 (6)
32 3 / M39 [160] Pavel Vančuřík 1982 CZE SPORTOVNIDUM.CZ 01:52:40.7 57:42.7 26:22.7 (12) 54:20.5 (8)
33 2 / M49 [155] Libor Šťasta 1966 CZE PELLS HARD BIKERS KUŘIM 01:52:58.3 58:00.3 26:22.0 (11) 54:21.1 (9)
34 3 / M29 [25] Lukáš Matulka 1992 CZE Cbase 01:53:11.2 58:13.2 26:01.3 (9) 54:50.6 (10)
35 4 / M39 [31] Igor Palásek 1975 CZE CBASE Brno 01:53:16.2 58:18.2 25:32.5 (5) 53:45.0 (7)
36 5 / M39 [9] Ruslan Fedak 1977 CZE Brno 01:54:22.5 59:24.5 26:52.5 (15) 55:36.7 (13)
37 4 / M29 [157] Zdeněk Šťastný 1987 CZE PELLS TEAM 01:54:46.8 59:48.8 26:14.4 (10) 55:09.0 (11)
38 6 / M39 [48] Libor Vojtek 1984 CZE PELLS TEAM 01:55:16.3 01:00:18.3 26:47.0 (13) 55:41.2 (14)
39 1 / M51 [53] Miroslav Peňáček 1964 CZE Půjčovna kol Lednice 01:56:18.9 01:01:20.9 25:31.8 (4) 52:50.6 (5)
40 3 / M49 [144] Pavel Kuča 1967 CZE Nilfisk Alto Pro Racing 01:57:58.7 01:03:00.7 27:35.9 (17) 57:38.2 (18)
41 4 / M49 [42] Michal Škaroupka 1969 CZE Brno 01:59:14.9 01:04:16.9 26:54.4 (16) 56:51.4 (15)
42 5 / M49 [139] Stanislav Hort 1971 CZE 01:59:19.2 01:04:21.2 28:17.1 (21) 58:10.3 (20)
43 6 / M49 [12] Jiří Frkal 1970 CZE Brno 02:00:45.7 01:05:47.7 27:48.4 (18) 57:33.6 (17)
44 1 / M18 [34] Šimon Potůček 1997 CZE Cbase 02:00:49.0 01:05:51.0 26:51.5 (14) 57:10.6 (16)
45 7 / M39 [140] Petr Hrabal 1975 CZE BRNO 02:01:30.8 01:06:32.8 28:05.1 (19) 58:09.1 (19)
46 7 / M49 [13] Tomáš Hawerland 1965 CZE Brno Řečkovice 02:04:29.1 01:09:31.1 28:31.9 (23) 59:16.9 (21)
47 8 / M49 [60] Radek Pegáč 1969 CZE HAPE Sport Brno 02:05:21.3 01:10:23.3 28:12.2 (20) 59:19.0 (22)
48 8 / M39 [8] Maroš Erdziak 1980 CZE PBV MTB Brno 02:06:30.1 01:11:32.1 29:46.0 (27) 01:01:13.4 (24)
49 9 / M39 [54] Lukáš Ryba 1979 CZE 02:07:25.8 01:12:27.8 29:39.6 (26) 01:01:55.1 (27)
50 8 / Ženy [91] Andrea Krumlová 1966 CZE 02:07:50.5 01:12:52.5 56:24.3 (27)
51 10 / M39 [20] Radim Konečný 1982 CZE 02:08:30.8 01:13:32.8 28:32.8 (24) 59:43.3 (23)
52 2 / M18 [156] Martin Šťasta 1998 CZE PELLS HARD BIKERS KUŘIM 02:10:14.5 01:15:16.5 29:24.1 (25) 01:01:45.1 (26)
53 11 / M39 [3] Pavel Bortlík 1983 CZE Tišnov 02:11:32.6 01:16:34.6 30:11.3 (29) 01:01:44.8 (25)
54 2 / M51 [150] Václav Pantůček 1964 CZE Brno 02:12:08.0 01:17:10.0 30:40.2 (34) 01:02:57.8 (30)
55 9 / M49 [137] Ivo Doležal 1970 CZE Brno 02:12:13.1 01:17:15.1 30:17.7 (32) 01:03:32.2 (32)
56 10 / M49 [143] Pavel Krupica 1971 CZE Kovářství Krupica 02:13:16.2 01:18:18.2 30:57.2 (36) 01:04:40.3 (35)
57 12 / M39 [14] Martin Hovanec 1984 CZE 02:13:38.6 01:18:40.6 26:00.9 (8) 55:12.7 (12)
58 11 / M49 [6] Pavel Došek 1968 CZE Třebívlice 02:14:02.9 01:19:04.9 30:12.5 (31) 01:02:43.4 (28)
59 5 / M29 [30] Jakub Pacher 1986 CZE Brno 02:15:01.8 01:20:03.8 30:09.0 (28) 01:02:49.6 (29)
60 12 / M49 [7] Pavel Doupovec 1972 CZE 02:16:28.0 01:21:30.0 32:26.8 (42) 01:05:58.1 (36)
61 3 / M51 [27] Josef Musil 1964 CZE 02:18:17.3 01:23:19.3 31:53.6 (38) 01:09:03.9 (45)
62 4 / M51 [17] Petr Klobouk 1964 CZE 0 02:19:16.4 01:24:18.4 30:52.4 (35) 01:04:04.6 (34)
63 13 / M49 [36] Rudolf Růžička 1974 CZE Brno 02:19:33.5 01:24:35.5 32:25.9 (41) 01:07:09.9 (38)
64 13 / M39 [158] Jiří Štencl 1984 CZE Brno 02:20:01.0 01:25:03.0 30:39.2 (33) 01:03:33.9 (33)
65 5 / M51 [39] Luděk Svačina 1964 CZE Brno 02:20:49.0 01:25:51.0 32:57.6 (46) 01:07:25.8 (40)
66 14 / M39 [57] Michal Linhart 1978 CZE 02:21:16.4 01:26:18.4 32:57.1 (45) 01:08:45.4 (44)
67 6 / M29 [161] Ondřej Zela 1987 CZE GHOST-MOJEKOLO 02:21:37.9 01:26:39.9 33:03.1 (47) 01:07:19.4 (39)
68 14 / M49 [35] Marek Povolný 1967 CZE 02:22:05.4 01:27:07.4 32:47.1 (44) 01:06:50.8 (37)
69 15 / M39 [26] Zdenek Moucka 1984 CZE Zdarna 02:23:42.0 01:28:44.0 32:39.4 (43) 01:07:43.9 (41)
70 15 / M49 [15] david Jančík 1971 CZE Brno 02:24:31.4 01:29:33.4 32:18.7 (40) 01:07:54.4 (43)
71 6 / M51 [41] Milan Šindelář 1963 CZE Třebíč 02:24:33.5 01:29:35.5 33:21.8 (48) 01:09:16.8 (46)
72 16 / M49 [24] Michal Markvart 1971 CZE Brno 02:29:07.0 01:34:09.0 32:00.6 (39) 01:07:54.2 (42)
73 7 / M51 [62] Pavel Machač 1962 CZE 02:29:10.1 01:34:12.1 36:02.2 (53) 01:13:46.9 (50)
74 1 / Z39 [154] Jana Synková 1978 CZE Brno 02:32:17.7 01:37:19.7 34:27.2 (50) 01:11:28.5 (47)
75 16 / M39 [19] Jakub Kolařík 1982 CZE 02:32:50.4 01:37:52.4 35:43.2 (52) 01:14:04.3 (51)
76 7 / M29 [43] Peter Štrba 1985 CZE Brno 02:33:23.6 01:38:25.6 33:56.5 (49) 01:12:37.6 (49)
77 2 / Z39 [4] Lenka Černá 1981 CZE 02:33:35.2 01:38:37.2 36:39.2 (56) 01:14:53.7 (52)
78 8 / M29 [135] Ivos Coufal 1992 CZE Blansko 02:38:27.5 01:43:29.5 36:44.1 (59) 01:16:35.9 (55)
79 17 / M49 [142] Tomáš Kosík 1969 CZE Brno 02:41:52.5 01:46:54.5 35:36.8 (51) 01:15:25.4 (53)
80 18 / M49 [136] Radomir Dolezal 1967 CZE troubsko 02:44:39.3 01:49:41.3 36:24.9 (55) 01:15:58.7 (54)
81 8 / M51 [2] Petr Báder 1964 CZE pepe bike 02:47:30.6 01:52:32.6 36:42.9 (58) 01:16:43.5 (56)
82 9 / M51 [100] Zdeněk Bartoš 1962 CZE www.cemba.cz 02:48:01.5 01:53:03.5 37:58.8 (61) 01:19:30.0 (58)
83 10 / M51 [10] Ladislav Fildán 1955 CZE Brno 02:49:42.6 01:54:44.6 39:09.0 (65) 01:21:19.3 (62)
84 11 / M51 [32] Libor Palát 1963 CZE Ezopovy bajky 02:51:19.3 01:56:21.3 38:27.3 (63) 01:21:24.0 (63)
85 17 / M39 [59] Jan Zachoval 1981 CZE 02:51:27.7 01:56:29.7 38:29.4 (64) 01:21:15.1 (61)
86 1 / Z41 [141] Iveta Jurenová 1965 CZE Brno 03:00:01.1 02:05:03.1 41:19.2 (67) 01:25:55.5 (66)
87 18 / M39 [63] Roman Šidlík 1976 CZE 03:01:45.6 02:06:47.6 41:45.8 (68) 01:25:46.4 (65)
88 2 / Z41 [152] MILANA RÁCZOVÁ 1966 CZE BRNO 03:04:19.7 02:09:21.7 42:10.2 (69) 01:28:46.5 (68)
89 12 / M51 [58] Miroslav Hála 1953 CZE 03:06:35.2 02:11:37.2 42:18.4 (70) 01:27:39.8 (67)
90 3 / Z39 [148] Markéta Mlejnková 1978 CZE Brno 03:45:26.9 02:50:28.9 48:15.9 (71) 01:41:54.2 (69)
90 20 / Muži [99] Petr Železný 1951 CZE 55:57.3 (27)
90 9 / Ženy [98] Dagmar Železná 1955 CZE 58:30.5 (29)
DNF / M39 [5] Josef Čuma 1980 CZE Cbase 28:17.4 (22)
DNF / M39 [134] Michal Bednář 1976 CZE Brno 36:46.7 (60) 01:20:37.6 (60)
DNF / M29 [61] Michal Šašek 1987 CZE 30:11.8 (30) 01:03:17.9 (31)
DNF / M18 [159] jan valný 1996 CZE hvozdec 11 36:41.0 (57) 01:19:03.6 (57)
DNF / Ženy [122] Vlaďka Machčková 1980 CZE Brno 01:18:30.2 (28)
DNF / M49 [29] Otto Ónodi 1974 CZE 39:27.6 (66) 01:23:18.6 (64)
DNF / M29 [151] Jan Pokorný 1988 CZE Brno 31:49.2 (37) 01:11:32.8 (48)
DNF / Muži [45] Daniel Těžký 1988 CZE Brno 02:53:47.3 (29)
DNF / Z39 [33] Veronika Paulíčková 1986 CZE Brno 37:59.8 (62) 01:19:43.9 (59)
DNF / M29 [37] Adam Sehnálek 1986 CZE Brno 36:04.8 (54)

výsledková listina MTB 20 km

start ~ 14:18:00

výsledková listina Duatlon (20 10)

start ~ 14:18:00

01:29:29.195
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 10km20km30km
1 1 / Muži [627] Jakub Kolman 1976 CZE 21:42.8
2 2 / Muži [555] Patrik Střelec 1995 CZE 27:26.1 05:43.3
3 3 / Muži [568] Vladimír Šedivý 1981 CZE Brno 27:27.8 05:45.0
4 1 / Ženy [629] Magdalena Staňková 1987 CZE 28:53.4 07:10.6
4 1 / Ženy [632] Lenka Novotná 1983 CZE 28:53.4 07:10.6
6 4 / Muži [556] Jindra Hort 1973 CZE Zbýšov 29:39.8 07:57.0
7 5 / Muži [553] Petr Doležal 1977 CZE Brno 29:42.7 07:59.9
8 3 / Ženy [612] Šimová Aneta 1988 CZE Brno 30:02.4 08:19.6
9 4 / Ženy [613] Dana Pospíšilová 1960 CZE Prostějov 30:48.4 09:05.6
10 5 / Ženy [561] Dominika Lopasovska 1988 CZE Modra 32:13.0 10:30.2
11 6 / Ženy [572] Šárka Vejrostová 1976 CZE Štěpánovice 32:47.2 11:04.4
12 7 / Ženy [552] Candisleisy Angolares 1989 CZE Brno 35:24.6 13:41.8
13 6 / Muži [564] Michal Rigo 1997 CZE Oslavany 35:44.1 14:01.3
14 8 / Ženy [560] Irena Kučerová 1984 CZE Brno 37:33.9 15:51.1
15 9 / Ženy [566] Lucie Sedláčková 1971 CZE Brno 39:29.3 17:46.5
16 10 / Ženy [571] Michaela Vaňková 2003 CZE Vojkovice 40:07.7 18:24.9
17 11 / Ženy [557] Lenka Chmelařová 1998 CZE Oslavany 44:28.3 22:45.5
18 7 / Muži [569] Dušan Tichý 1998 CZE Zbýšov 44:28.4 22:45.6
19 8 / Muži [504] Lukáš Cintula 1991 CZE Borský Mikuláš 01:48:54.5 01:27:11.7 27:39.6 (2) 57:50.4 (2)
20 9 / Muži [529] Miloš Brichta 1982 CZE Brno 01:53:42.5 01:31:59.7 29:20.0 (6) 01:02:54.7 (8)
21 10 / Muži [511] Tomáš Jílek 1983 CZE Kuřim 01:56:14.3 01:34:31.5 28:58.5 (4) 59:33.3 (5)
22 11 / Muži [509] Daniel Gladiš 1968 CZE Lelekovice 01:56:53.0 01:35:10.2 29:53.5 (8) 01:01:15.5 (6) 01:56:53.0 (1)
23 12 / Muži [506] Luděk Elbl 1964 CZE Brno 02:00:37.7 01:38:54.9 28:49.1 (3) 59:30.3 (4)
24 13 / Muži [520] Jiří Zuzaňák 1978 CZE 02:01:12.0 01:39:29.2 28:59.1 (5) 59:27.6 (3)
25 14 / Muži [501] Peter Bellay 1988 CZE Skalica 02:02:45.7 01:41:02.9 30:54.8 (9) 01:04:02.1 (9)
26 15 / Muži [525] Robert Šatný 1981 CZE 02:03:12.8 01:41:30.0 31:45.1 (11) 01:05:22.8 (11)
27 16 / Muži [510] Jaroslav Holub 1962 CZE Praha 10 02:05:33.2 01:43:50.4 32:13.1 (12) 01:06:51.4 (12)
28 17 / Muži [502] Václav Bezděk 1985 CZE Brno 02:06:46.0 01:45:03.2 29:34.8 (7) 01:02:27.3 (7)
29 18 / Muži [508] Jozef Gallot 1986 CZE Scarborough 02:06:57.1 01:45:14.3 33:55.6 (16) 01:11:12.2 (16)
30 19 / Muži [507] Petr Fajkus 1989 CZE Brno 02:08:02.9 01:46:20.1 31:34.2 (10) 01:05:06.0 (10)
31 20 / Muži [512] Antonín Karásek 1982 CZE Adamov 02:08:33.6 01:46:50.8 32:36.5 (13) 01:07:44.0 (14)
32 21 / Muži [522] Petr Lick 1959 CZE Boskovice 02:08:37.6 01:46:54.8 33:13.9 (15) 01:08:15.6 (15)
33 22 / Muži [515] Jiří Sláma 1960 CZE Brno - Medlánky 02:10:13.9 01:48:31.1 32:38.1 (14) 01:07:02.9 (13)
34 23 / Muži [523] Dalibor Uhlíř 1980 CZE Brno 02:17:12.7 01:55:29.9 35:37.2 (17) 01:13:19.9 (17)
35 24 / Muži [513] František Mazuch 1990 CZE Jihlava 02:20:50.3 01:59:07.5 37:19.1 (18) 01:17:21.3 (18)
36 25 / Muži [519] David Vránek 1978 CZE Brno 02:21:09.1 01:59:26.3 38:11.9 (19) 01:19:21.4 (19)
37 12 / Ženy [524] Alena Hunkesová 1964 CZE 02:30:43.7 02:09:00.9 39:26.1 (20) 01:21:49.0 (20)
38 26 / Muži [521] Martin O Malley 1996 CZE 02:34:41.7 02:12:58.9 43:26.3 (22) 01:28:53.7 (22)
39 27 / Muži [528] Ivo Tomáš 1960 CZE 02:47:02.3 02:25:19.5 44:45.1 (23) 01:35:09.2 (23)
40 28 / Muži [526] Filip Solomon 1981 CZE 02:48:12.2 02:26:29.4 01:08:07.8 (25) 02:15:15.3 (24)
41 29 / Muži [516] MAREK ŠAFER 1977 CZE ŠLAPANICE 02:54:02.3 02:32:19.5 40:04.4 (21) 01:25:18.9 (21)
DNF / Muži [503] Pavel Burian 1979 CZE Velká Bíteš 47:10.0 (24)
DSQ / Muži [527] David Plundrák 1988 CZE BIKE TEAM TJ ZLATÉ HORY 21:37.0 (1) 49:49.8 (1)

výsledková listina Běh 10 km

start ~ 15:00:40

00:55:27.519
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 10km20km30km
1 1 / Muži [537] Vít Kněžínek 1991 CZE Brno 42:11.9
2 2 / Muži [606] Jan Pospíšil 1994 CZE Prostějov 44:55.9 02:44.0
3 3 / Muži [603] Filip Křivánek 1991 CZE Babice u Rosic 45:51.6 03:39.7
4 4 / Muži [610] Lukáš Švestka 1982 CZE Prostějov 47:04.3 04:52.4
5 5 / Muži [624] Lukáš Sláma 1984 CZE 48:26.3 06:14.4
6 6 / Muži [635] Jiří Huťka 1991 CZE 50:13.8 08:01.9
7 7 / Muži [549] Jiří Vejrosta 1971 CZE Štěpánovice 52:04.0 09:52.1
8 1 / Ženy [608] Adriana Slaníková 1993 CZE Uherské Hradiště 52:32.7 10:20.8
9 8 / Muži [607] Milan Ředina 1971 CZE Prostějov 52:59.2 10:47.3
10 9 / Muži [620] Ivan Dyba 1964 CZE 53:10.7 10:58.8
11 10 / Muži [621] Lukáš Maršálek 1990 CZE 53:21.9 11:10.0
12 11 / Muži [544] Martin Svoboda 1977 CZE Brno 53:27.5 11:15.6
13 12 / Muži [631] Ondřej Staněk 1985 CZE 54:37.8 12:25.9
14 13 / Muži [609] Vladimír Šoumal 1980 CZE Brno 55:16.4 13:04.5
15 14 / Muži [543] Filip Skřivan 1985 CZE Brno 56:01.9 13:50.0
16 15 / Muži [540] Zdeněk Pluháček 1985 CZE Mikulov 56:22.3 14:10.4
17 16 / Muži [531] Radek Bednář 1986 CZE Brno 56:25.6 14:13.7
18 2 / Ženy [541] Eva Pluháčková 1987 CZE Mikulov 57:43.6 15:31.7
19 17 / Muži [548] Marek Vejrosta 1996 CZE Tišnov 57:45.7 15:33.8
20 18 / Muži [639] Robert Jahoda 1974 CZE 59:26.5 17:14.6
21 19 / Muži [536] Patrik Kis 1977 CZE Modrice 59:42.4 17:30.5
22 3 / Ženy [551] Marie Zagorová 1987 CZE Ostrava 01:03:28.0 21:16.1
23 20 / Muži [626] Ondra Škrob 2000 CZE 01:03:29.6 21:17.7
24 4 / Ženy [634] Radka Šichová 1980 CZE 01:03:55.2 21:43.3
25 5 / Ženy [605] Jana Ocelova 1984 CZE Brno 01:04:18.7 22:06.8
26 6 / Ženy [625] Barbora Slámová 1981 CZE 01:05:08.0 22:56.1
27 21 / Muži [630] Roman Daněk 1981 CZE Brno 01:07:22.4 25:10.5

výsledková listina Běh 5 km

start ~ 15:00:40

výsledková listina Ivanovický kros půlmaraton

start ~ 15:00:40

01:58:07.394
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 10km20km
1 1 / Muži [577] Zdeněk Dokulil 1980 CZE 01:27:07.2 42:37.1 (1)
2 2 / Muži [598] Stanislav Široký 1977 CZE Blansko 01:32:46.6 05:39.4 45:34.6 (2)
3 3 / Muži [575] Petr Boháček 1974 CZE Brno 01:34:41.1 07:33.9 45:35.4 (3)
4 4 / Muži [579] Jiří Hajdamach 1994 CZE Ráječko 01:35:05.9 07:58.7 46:11.5 (6)
5 5 / Muži [574] Jaroslav Bárta 1982 CZE Sobůlky 01:36:48.3 09:41.1 45:35.8 (4)
6 6 / Muži [593] Radek Sedlák 1963 CZE Brno 01:38:29.6 11:22.4 47:12.7 (7)
7 7 / Muži [638] Michael Lapčík 1988 CZE 01:39:10.2 12:03.0 49:20.4 (9)
8 8 / Muži [580] KAREL HALOUZKA 1973 CZE Tvarožná 01:39:41.7 12:34.5 49:23.1 (10)
9 9 / Muži [602] libor konečný 1971 CZE kuřim 01:42:55.5 15:48.3 49:35.3 (11)
10 10 / Muži [637] Pavel Kocman 1968 CZE 01:43:04.1 15:56.9 50:55.4 (12)
11 11 / Muži [616] Pavel Hověžák 1975 CZE Kuřim 01:45:17.2 18:10.0 45:59.1 (5)
12 12 / Muži [581] Petr Horný 1969 CZE Ledeč nad Sázavou 01:46:49.3 19:42.1 52:38.0 (16)
13 13 / Muži [596] Pavel Svoboda 1978 CZE Lelekovice 01:47:13.1 20:05.9 51:38.4 (13)
14 14 / Muži [628] Zdenko Tichý 1982 CZE 01:47:59.6 20:52.4 52:27.4 (15)
15 15 / Muži [576] Milan Čech 1975 CZE Blansko 01:56:15.1 29:07.9 01:00:06.5 (22)
16 16 / Muži [586] Radim Krejczy 1977 CZE Tišnov 01:57:20.8 30:13.6 52:16.8 (14)
17 17 / Muži [585] Martin Klimánek 1977 CZE Brno 01:58:01.0 30:53.8 57:52.0 (20)
18 18 / Muži [591] Miroslav Navrátil 1971 CZE Tišnov 01:58:42.6 31:35.4 54:00.8 (17)
19 19 / Muži [542] Pavel Poneš 1978 CZE Brno 02:00:38.6 33:31.4 57:22.3 (18)
20 1 / Ženy [592] Kateřina Petříková 1971 CZE Brno 02:03:01.5 35:54.3 01:00:31.2 (23)
21 20 / Muži [623] Jiří Šťastný 1960 CZE 02:06:12.0 39:04.8 01:00:47.5 (24)
22 21 / Muži [590] Zdeněk Milka 1984 CZE Brno 02:06:20.9 39:13.7 57:48.4 (19)
23 22 / Muži [583] Marek Indra 1973 CZE Dražovice 02:07:23.5 40:16.3 01:04:03.1 (27)
24 23 / Muži [619] František Hlavsa 1947 CZE 02:09:29.6 42:22.4 01:04:51.1 (29)
25 24 / Muži [584] Radovan Indra 1976 CZE Brno - Medlánky 02:09:42.9 42:35.7 01:04:03.8 (28)
26 25 / Muži [594] Pavel Simon 1973 CZE Lipůvka 02:12:08.2 45:01.0 01:01:58.0 (26)
27 26 / Muži [618] Tomáš Kruml 1966 CZE Brno 02:13:39.2 46:32.0 01:01:24.8 (25)
28 27 / Muži [599] Jaromír Šmíd 1979 CZE Brno 02:15:35.2 48:28.0 59:35.7 (21)
29 2 / Ženy [622] Jana Škrobová 1971 CZE 02:17:16.6 50:09.4 01:06:05.8 (31)
30 28 / Muži [595] Viktor Slavíček 1977 CZE Brno 02:17:55.3 50:48.1 01:06:27.1 (33)
31 29 / Muži [614] Kamil Berka 1976 CZE Praha 02:21:12.3 54:05.1 01:06:10.7 (32)
32 3 / Ženy [578] Petra Hadlová 1990 CZE Praha 02:35:32.2 01:08:25.0 01:13:10.6 (34)
33 30 / Muži [588] Karel Malysz 1977 CZE Kuřim 02:54:35.9 01:27:28.7 01:22:02.5 (35)
DNF / Muži [636] Jiří Mikolášek 1958 CZE 01:05:09.4 (30)
DNF / Muži [633] Aleš Hrabovský 1981 CZE Brno 49:07.5 (8)