pochod

výsledky

Krakonošova 100

14.06.2019 - 15.06.2019 Vrchlabí, Krkonoše 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 460, muži : 376, ženy: 84, Muži: 376, Ženy: 84 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Dálkoplazi celkem: 107, muži : 81, ženy: 26, Muži: 81, Ženy: 26 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Tetřívci celkem: 101, muži : 86, ženy: 15, Muži: 86, Ženy: 15 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Lišky celkem: 80, muži : 66, ženy: 14, Muži: 66, Ženy: 14 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Srnky celkem: 67, muži : 55, ženy: 12, Muži: 55, Ženy: 12 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Vlci (běžci) celkem: 105, muži : 88, ženy: 17, Muži: 88, Ženy: 17 [html] [pdf] [csv]
K 55 celkem: 240, muži : 155, ženy: 85, Muži: 155, Ženy: 85 [html] [pdf] [csv]
běh 25km celkem: 34, muži : 21, ženy: 13, Dorostenci: 0, Muži do 39: 6, Muži do 59: 11, Muži nad 60: 4, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 8, Ženy do 59: 5, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina K100, vlna Dálkoplazi

start ~ 20:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyMiseckyOrleSpindlLuzickaLucniStrazneStrazneokruh#9
1 1 / Ženy [188] Kateřina Šoubová 1977 CZE Liberec 13:04:35 00:00 20:04:54 (3) 20:41:17 (2) 21:57:15 (2) 22:59 (1) 04:05:33 (1) 04:25:46 (1) 07:17:43 (1) 08:28:52 (1)
2 2 / Ženy [114] Blanka Divišková 1967 CZE Run4fun Hradec Králové 18:18:38 05:14:02 20:04:05 (1) 20:46:26 (7) 22:16:20 (8) 01:26:59 (8) 06:04:17 (7) 07:10:15 (8) 12:07:37 (10) 13:40:01 (9)
3 3 / Ženy [183] Klára Šebková 1987 CZE Predátor Tachov 20:04:50 07:00:15 20:06:38 (25) 20:53:00 (14) 22:39:25 (20) 02:39:05 (24) 07:16:41 (18) 08:11:21 (19) 13:12:42 (21) 15:28:14 (20)
4 4 / Ženy [172] Petra Rubášová 1970 CZE Borovany 21:07:31 08:02:55 20:06:55 (34) 20:58:06 (38) 23:00:00 (53) 02:44:46 (29) 08:02:12 (29) 09:02:00 (29) 13:55:56 (26) 16:07:10 (26)
5 5 / Ženy [181] Blanka Šafránková 1970 CZE Pátek 22:11:20 09:06:45 20:06:01 (10) 20:53:41 (21) 22:48:24 (34) 02:48:32 (31) 08:08:18 (34) 09:11:09 (33) 14:43:30 (34) 16:53:49 (34)
6 6 / Ženy [205] Hana Žitná 1972 CZE OLOMOUC 23:39:31 10:34:55 20:07:12 (41) 20:59:25 (45) 23:08:19 (67) 03:36:31 (57) 09:24:35 (51) 10:36:21 (49) 16:14:22 (44) 18:40:35 (45)
7 7 / Ženy [131] Marie Hnilicová 1991 CZE emháčka 23:42:33 10:37:57 20:08:57 (96) 21:03:03 (69) 23:06:38 (62) 03:27:34 (50) 09:18:08 (50) 10:46:33 (52) 16:44:42 (56) 18:56:41 (48)
8 8 / Ženy [109] Ivana Čahojová 1964 CZE Praha 5 24:34:03 11:29:27 20:06:31 (20) 21:03:14 (71) 23:11:08 (74) 03:32:01 (54) 09:10:58 (49) 10:32:18 (46) 17:17:51 (63) 19:34:17 (57)
9 9 / Ženy [364] Martina Němečková 1965 CZE Praha 24:54:16 11:49:41 20:06:50 (30) 21:04:58 (78) 23:15:58 (77) 04:07:11 (72) 10:08:55 (69) 11:18:58 (64) 17:44:14 (70) 1970-01-02 2 (61)
10 10 / Ženy [166] Zdenka Prokopcová 1976 CZE Vědomice 25:03:30 11:58:54 20:07:14 (43) 21:09:14 (89) 23:18:23 (81) 04:02:40 (66) 10:00:11 (65) 11:08:06 (62) 17:33:04 (66) 19:50:38 (60)
11 11 / Ženy [184] Andrea Šedová 1998 CZE Kostelec nad Orlicí 25:14:16 12:09:40 20:07:08 (38) 21:00:52 (50) 22:50:27 (35) 02:57:35 (34) 08:28:21 (37) 10:01:01 (43) 16:30:41 (54) 19:26:39 (56)
12 12 / Ženy [129] Eva Hloušková 1984 CZE TJ Sokol Bozkov 25:23:41 12:19:06 20:07:25 (54) 21:01:48 (56) 23:08:41 (69) 03:56:04 (62) 10:02:48 (68) 11:07:04 (60) 17:36:12 (68) 1970-01-02 2 (63)
13 13 / Ženy [100] Martina Balatková 1983 CZE TJ Sokol Bozkov 25:23:41 12:19:06 20:07:23 (53) 21:01:49 (57) 23:08:40 (68) 03:55:48 (61) 10:02:31 (66) 11:03:01 (59) 17:36:02 (67) 1970-01-02 2 (62)
14 14 / Ženy [137] Pavlína Jakubová 1968 CZE Milovice 25:25:48 12:21:12 20:06:32 (21) 21:03:53 (72) 23:11:09 (75) 04:01:29 (65) 10:32:38 (75) 11:50:53 (71) 18:18:22 (72) 1970-01-02 2 (65)
15 15 / Ženy [171] Markéta Rožanská 1974 CZE POTOPA - harcovnice 26:08:12 13:03:36 20:07:52 (81) 21:06:23 (81) 23:25:49 (91) 05:17:21 (91) 16:28:10 (49)
16 16 / Ženy [138] Katarina Janechova 1982 SVK Trnava 26:28:23 13:23:48 20:07:32 (60) 21:05:32 (79) 23:18:31 (83) 04:12:25 (77) 10:26:46 (72) 11:35:35 (68) 18:34:56 (75)
17 17 / Ženy [147] Andrea Kolomá 1978 CZE Runsport.cz 26:59:12 13:54:36 20:07:20 (50) 21:10:32 (92) 23:17:23 (79) 04:29:42 (84) 11:51:03 (81) 12:56:29 (76) 19:15:28 (77) 1970-01-02 2 (69)
18 18 / Ženy [194] Vladimíra Varmužová 1969 CZE KČT Chomutov 36:15:07 23:10:31 20:07:27 (56) 21:17:39 (102) 04:49 (104) 05:25:49 (94)
DNF / Ženy [161] Milada Pohanková 1983 CZE Velké Meziříčí 20:07:17 (48) 20:56:02 (31) 22:39:18 (18) 02:48:35 (32) 08:51:20 (45)
DNF / Ženy [192] Ivona Trlidová 1977 CZE POTOPA - harcovnice 20:07:51 (79) 21:13:32 (98) 23:32:30 (93) 05:17:20 (90) 16:27:57 (48)
DNF / Ženy [141] Petra Judová 1975 CZE běhna z Trauče 20:06:54 (33) 21:03:59 (73) 23:10:04 (72) 03:55:39 (60) 12:07:05 (72)
DNF / Ženy [157] Martina Nývltová 1975 CZE Báječné ženy v běhu 20:05:53 (9) 20:58:06 (39) 22:55:30 (42)
DNF / Ženy [450] Kateřina Lounová 1977 CZE Nymburk 20:07:37 (65) 21:04:16 (75) 23:11:12 (76)
DNF / Ženy [204] JItka Zítková 1971 CZE Kladno 20:07:14 (44) 21:07:10 (84) 23:32:58 (95)
DNF / Ženy [277] Michaela Pospíšilová 1970 CZE Napajedla 20:08:33 (95) 21:14:15 (99) 23:58:16 (101)
DNF / Ženy [187] Magdalena Šoubová 1980 CZE Liberec 1 07:35:50 (104)