pochod

výsledky

Krakonošova 100

14.06.2019 - 15.06.2019 Vrchlabí, Krkonoše 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Krakonošova 100 celkem: 460, muži : 376, ženy: 84, Muži: 376, Ženy: 84 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Dálkoplazi celkem: 107, muži : 81, ženy: 26, Muži: 81, Ženy: 26 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Tetřívci celkem: 101, muži : 86, ženy: 15, Muži: 86, Ženy: 15 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Lišky celkem: 80, muži : 66, ženy: 14, Muži: 66, Ženy: 14 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Srnky celkem: 67, muži : 55, ženy: 12, Muži: 55, Ženy: 12 [html] [pdf] [csv]
K100, vlna Vlci (běžci) celkem: 105, muži : 88, ženy: 17, Muži: 88, Ženy: 17 [html] [pdf] [csv]
K 55 celkem: 240, muži : 155, ženy: 85, Muži: 155, Ženy: 85 [html] [pdf] [csv]
běh 25km celkem: 34, muži : 21, ženy: 13, Dorostenci: 0, Muži do 39: 6, Muži do 59: 11, Muži nad 60: 4, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 8, Ženy do 59: 5, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina K100, vlna Srnky

start ~ 20:45:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup ZalyMiseckyOrleSpindlLuzickaLucniStrazneStrazneokruh#9
1 1 / Muži [416] Jan Benko 1974 CZE AC Gomango Högner 12:09:00 00:00 20:48:34 (2) 21:20:21 (1) 22:29:47 (1) 36:33 (1) 04:05:45 (1) 04:11:54 (1) 07:14:03 (1) 08:22:40 (1)
2 2 / Muži [430] Jaroslav Gottvald 1989 CZE Natrhnutirit 12:11:55 02:54 20:48:33 (1) 21:22:13 (2) 22:33:21 (2) 44:16 (2) 04:06:01 (2) 04:45:30 (2) 07:19:31 (2) 08:25:18 (2)
3 3 / Muži [474] pavel Slepica 1974 CZE Bystrovany 15:01:46 02:52:45 20:49:50 (12) 21:30:24 (8) 22:52:25 (6) 01:48:43 (6) 05:13:45 (4) 06:02:52 (4) 09:37:24 (3) 11:08:55 (5)
4 4 / Muži [437] Vítězslav Chmelař 1979 CZE Velké Losiny 15:02:51 02:53:50 20:50:04 (16) 21:30:35 (10) 22:52:24 (5) 01:43:24 (4) 05:13:59 (5) 06:05:21 (5) 09:45:25 (5) 11:05:28 (4)
5 5 / Muži [429] Martin Fialka 1979 CZE Vlašim 15:34:40 03:25:39 20:50:11 (20) 21:29:01 (5) 22:47:52 (3) 01:26:30 (3) 04:59:04 (3) 05:45:07 (3) 09:38:09 (4) 11:24:04 (6)
6 6 / Muži [463] Jan Pavlík 1991 CZE HOKA HEY III 16:28:40 04:19:39 20:49:40 (10) 21:29:06 (6) 22:53:53 (8) 02:05:08 (12) 06:08:44 (10) 06:54:14 (7) 10:50:44 (6) 12:30:49 (7)
7 7 / Muži [470] Jan Rudolf 1990 CZE SRTG PRAHA 16:51:58 04:42:57 20:50:04 (15) 21:30:37 (11) 22:57:04 (11) 01:56:46 (9) 05:57:56 (8) 06:58:23 (9) 11:11:33 (9) 12:55:54 (10)
8 8 / Muži [432] Václav Hanzlík 1974 CZE Liberec 16:55:47 04:46:46 20:49:21 (7) 21:28:05 (4) 22:50:05 (4) 01:58:04 (11) 06:33:31 (12) 07:31:48 (13) 11:35:10 (11) 13:01:22 (12)
9 9 / Muži [423] Roman Dědic 1974 CZE iThinkBeer 16:59:46 04:50:46 20:52:38 (59) 21:36:37 (29) 23:18:59 (24) 02:28:10 (14) 06:20:32 (11) 07:11:14 (11) 11:16:34 (10) 12:57:40 (11)
10 10 / Muži [440] Pavel Kohout 1979 CZE Adidas Runners Prague 17:15:10 05:06:09 20:49:40 (8) 21:29:36 (7) 22:56:27 (9) 01:57:31 (10) 06:59:54 (10) 11:42:01 (13) 13:05:17 (13)
11 11 / Muži [419] Zdeněk Čabla 1956 CZE Slaný 19:01:09 06:52:08 20:49:04 (5) 21:33:30 (16) 23:15:36 (19) 02:54:07 (20) 07:31:35 (17) 08:30:35 (17) 13:07:21 (17) 14:59:49 (15)
12 12 / Muži [420] Martin Čaprda 1977 CZE Slaný 19:07:47 06:58:46 20:49:52 (13) 21:26:44 (3) 22:53:19 (7) 02:10:47 (13) 06:41:08 (14) 07:46:41 (14) 13:04:00 (16) 14:59:57 (16)
13 13 / Muži [317] Radek Macura 1975 CZE Praha - Kyje 19:11:48 07:02:47 20:51:26 (37) 21:35:01 (20) 23:13:03 (18) 02:39:46 (16) 07:21:26 (16) 08:21:53 (16) 12:57:44 (14) 15:00:06 (18)
14 14 / Muži [443] Martin Kreidl 1975 CZE Holasice 19:55:45 07:46:44 20:50:21 (21) 21:34:25 (18) 23:17:43 (22) 03:17:13 (23) 08:08:49 (21) 09:17:50 (20) 14:25:12 (22) 16:03:42 (20)
15 15 / Muži [472] Miroslav Sapoušek 1973 CZE Most 20:10:01 08:01:00 21:05:36 (64) 21:53:53 (61) 23:37:41 (43) 03:15:18 (22) 08:01:13 (20) 09:15:02 (18) 14:05:52 (21) 16:02:46 (19)
16 16 / Muži [447] Tomáš Lalák 1976 CZE Radotín 20:36:33 08:27:32 20:50:09 (19) 21:31:45 (14) 23:03:40 (14) 02:53:48 (19) 07:58:20 (19) 09:15:09 (19) 14:39:43 (24) 16:31:50 (24)
17 17 / Muži [441] Petr Kölbl 1979 CZE Ondřejov 20:45:16 08:36:15 20:52:11 (52) 21:43:40 (48) 23:42:26 (48) 04:17:02 (42) 09:41:12 (34) 10:52:10 (35) 13:11:52 (18) 16:03:53 (21)
18 18 / Muži [478] Václav Šála 1960 CZE Praha 15 20:45:16 08:36:15 20:52:11 (51) 21:43:39 (47) 23:45:07 (50) 04:13:35 (40) 09:41:34 (36) 10:52:04 (33) 13:12:05 (19) 16:06:29 (23)
19 19 / Muži [490] Ondřej Volák 1985 CZE Ondřejov 20:45:16 08:36:15 20:52:11 (53) 21:43:38 (46) 23:42:24 (47) 04:13:39 (41) 09:41:21 (35) 10:52:08 (34) 13:12:15 (20) 16:03:58 (22)
20 20 / Muži [446] Roman Kubík 1967 CZE Vejvanovice 21:25:20 09:16:19 20:51:19 (33) 21:36:30 (26) 23:35:18 (37) 03:51:28 (34) 08:27:26 (22) 09:31:55 (21) 14:38:08 (23) 17:03:54 (25)
21 21 / Muži [428] Petr Dvorský 1977 CZE Brno 21:28:51 09:19:50 20:49:05 (6) 21:34:32 (19) 23:11:49 (17) 03:00:02 (21) 08:32:41 (23) 09:42:30 (24) 14:50:21 (27) 17:10:34 (26)
22 22 / Muži [492] Michal Wokoun 1979 CZE Praha 21:40:20 09:31:19 20:51:17 (32) 21:36:57 (31) 23:26:09 (27) 03:29:07 (24) 08:46:21 (28) 09:45:43 (25) 15:06:07 (28) 17:23:21 (27)
23 23 / Muži [455] Jiří Mikan 1980 CZE Nemošice 22:08:48 09:59:47 20:51:08 (28) 21:35:50 (24) 23:29:05 (31) 04:17:46 (43) 09:47:45 (39) 10:41:36 (30) 16:07:49 (32) 17:55:11 (31)
24 24 / Muži [445] Jakub Kubík 1993 CZE TJ Sokol Vejvanovice 22:24:18 10:15:17 20:50:06 (17) 21:37:23 (32) 23:35:30 (39) 03:51:14 (31) 08:37:23 (25) 09:31:57 (22) 14:48:49 (25) 17:54:51 (29)
25 25 / Muži [465] Matej Pekarek 1983 CZE Praha 4 23:03:10 10:54:09 20:51:28 (38) 21:33:57 (17) 23:07:48 (16) 04:18:18 (45) 09:49:42 (40) 10:55:19 (37) 16:42:44 (35) 18:58:52 (35)
26 26 / Muži [477] Jan Straka 1969 CZE Praha 23:21:40 11:12:39 20:51:12 (30) 21:41:00 (39) 23:35:19 (38) 03:41:53 (29) 09:07:25 (30) 10:18:11 (28) 16:20:51 (33) 18:58:09 (34)
27 27 / Muži [456] Aleš Mikásko 1970 CZE Perunova družina 23:24:15 11:15:14 20:52:12 (54) 21:41:15 (40) 23:30:48 (32) 03:53:54 (35) 09:46:02 (38) 10:54:15 (36) 17:04:57 (36) 19:15:05 (36)
28 28 / Muži [599] Tomáš Rajča 1984 CZE Mníšek pod Brdy 23:29:05 11:20:04 20:52:13 (55) 21:42:44 (43) 23:34:29 (36) 03:48:03 (30) 09:20:48 (33) 10:32:25 (29) 16:25:26 (34) 19:16:13 (37)
29 29 / Muži [496] Matěj Červený 1977 CZE Relative Team 23:33:16 11:24:15 20:51:05 (27) 21:35:10 (21) 23:18:24 (23) 05:07:14 (58) 11:44:00 (44) 17:18:41 (37) 19:27:42 (38)
30 30 / Muži [497] Uwe Klinger 1969 GER lg-ohne.namen.de 23:43:05 11:34:04 20:51:15 (31) 21:38:13 (36) 23:37:23 (42) 04:13:06 (39) 10:22:20 (43) 11:25:36 (42) 17:18:56 (38) 19:35:49 (39)
31 31 / Muži [476] Ondřej Stanislav 1987 CZE Praha 23:49:55 11:40:54 20:52:05 (48) 21:43:20 (45) 23:29:01 (28) 04:07:27 (37) 10:32:48 (46) 11:20:23 (39) 17:46:54 (41) 19:42:23 (40)
32 32 / Muži [418] Adam Brázda 1988 CZE Krkonošské srnky 23:49:55 11:40:54 20:52:05 (47) 21:43:15 (44) 23:29:02 (29) 04:07:30 (38) 09:58:43 (41) 11:21:23 (40) 17:46:59 (42) 19:42:31 (41)
33 33 / Muži [475] David Souček 1975 CZE Mountain Maniacs 24:34:03 12:25:02 20:52:08 (50) 21:44:26 (50) 23:57:48 (56) 04:43:31 (49) 10:27:55 (44) 11:22:31 (41) 17:50:35 (43) 20:11:57 (42)
34 34 / Muži [467] Pavel Pospíšil 1973 CZE Mountain Maniacs 24:34:03 12:25:02 20:52:08 (49) 21:46:47 (54) 23:57:49 (57) 04:43:36 (50) 10:28:25 (45) 11:26:47 (43) 17:51:42 (44) 20:12:17 (43)
35 35 / Muži [451] Petr Luberda 1965 CZE DVtech.cz České Budějovice 25:03:56 12:54:55 20:54:24 (62) 21:56:40 (63) 23:54:11 (52) 03:31:55 (25) 09:45:15 (37) 10:50:46 (32) 18:34:25 (45) 1970-01-02 2 (45)
36 36 / Muži [431] Jan Grégr 1993 CZE Rosice 25:17:50 13:08:49 20:51:55 (43) 21:44:17 (49) 23:52:50 (51) 04:19:55 (46) 10:09:44 (42) 11:16:16 (38) 17:45:39 (40) 20:30:08 (44)
DNF / Muži [494] Ondřej Malík 1985 CZE SRTG Praha 21:05:08 (63) 21:49:38 (57) 23:40:58 (46) 09:57:39 (3)
DNF / Muži [412] Tomáš Bárta 1989 CZE Pardubice 20:51:09 (29) 21:35:51 (25) 23:29:03 (30) 04:17:50 (44)
DNF / Muži [486] Marek Šumník 1989 CZE Olomouc
DNF / Muži [482] Petr Špinar 1989 CZE Havlíčkův Brod
DNF / Muži [414] Filip Bartoš 1986 CZE Praha
DNF / Muži [461] Jakub Němeček 1984 CZE iliketofu.cz 20:51:46 (40) 21:41:40 (42) 23:37:42 (44) 04:22:28 (48)
DNF / Muži [438] Josef Jíša 1986 CZE Praha 8 20:51:53 (42) 21:45:13 (52) 23:56:08 (54) 04:59:28 (55)
DNF / Muži [448] Vít Lelek 1950 CZE Čolek Team Červený Kostelec 20:52:19 (56) 21:51:06 (58) 04:48 (60) 05:01:24 (56) 11:36:21 (51) 12:53:22 (46) 15:12:44 (29) 18:00:19 (32)
DNF / Muži [495] Daniel Žalman 1977 CZE Tanvald 20:51:02 (26) 21:35:47 (23) 23:23:29 (26) 03:36:35 (28) 09:17:36 (32) 10:43:06 (31) 17:40:46 (39)
DNF / Muži [425] Vladislav Doležal 1959 CZE Praha 4 20:52:04 (46) 21:46:36 (53) 23:57:56 (58) 05:06:43 (57) 11:36:03 (50) 13:22:43 (47)
DNF / Muži [489] Petr Veselý 1965 CZE TF RUN 20:50:24 (22) 21:30:49 (12) 22:59:47 (13) 01:46:53 (5) 05:18:42 (6)
DNF / Muži [462] Jan Obermajer 1979 CZE Praha 10 20:49:48 (11) 21:33:19 (15) 23:03:57 (15) 02:41:32 (17) 07:37:43 (18)
DNF / Muži [457] Michal Milfeit 1992 CZE Havlíčkův Brod 20:50:47 (24) 21:36:34 (28) 23:32:09 (33) 03:34:06 (26) 08:43:02 (27)
DNF / Muži [481] František Šonka 1973 CZE Sedlec-Prčice 20:52:46 (60) 21:51:14 (59) 04:39 (59) 04:50:23 (51) 10:43:19 (47)
DNF / Muži [434] Aleš Holcman 1969 CZE Říčany 20:52:01 (45) 21:47:41 (56) 05:25 (62) 04:58:26 (52) 11:14:49 (48)
DNF / Muži [483] Luděk Šrejber 1954 CZE Sokol Duchcov 20:53:12 (61) 21:54:07 (62) 38:34 (63) 07:51:29 (59)
DNF / Muži [469] David Puchýř 1995 CZE Cestajecíl 20:49:03 (3) 21:39:19 (37) 23:36:12 (41)
DNF / Muži [480] Radoslav škubník 1974 CZE Perunova družina 20:52:35 (57) 21:51:32 (60) 23:56:28 (55)
DNF / Muži [488] Jaromír Tuček 1980 CZE Perunova družina 20:52:36 (58)