Krakonošova 100

12.06.2020 - 13.06.2020 Vrchlabí, Krkonoše

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

K100, vlna Dálkoplazi celkem: 117, muži : 94, ženy: 23, Muži: 94, Ženy: 23 [html] [pdf]
K100, vlna Tetřívci celkem: 100, muži : 71, ženy: 29, Muži: 71, Ženy: 29 [html] [pdf]
K100, vlna Lišky celkem: 101, muži : 83, ženy: 18, Muži: 83, Ženy: 18 [html] [pdf]
K100, vlna Srnky celkem: 65, muži : 52, ženy: 13, Muži: 52, Ženy: 13 [html] [pdf]
K100, vlna Vlci (běžci) celkem: 85, muži : 74, ženy: 11, Muži: 74, Ženy: 11 [html] [pdf]
K 55 celkem: 236, muži : 161, ženy: 75, Muži: 161, Ženy: 75 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 3, muži : 1, ženy: 2, Dorostenci: 0, Muži do 39: 0, Muži do 59: 0, Muži nad 60: 1, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 1, Ženy do 59: 1, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]

startovní listina K100, vlna Dálkoplazi

start ~ 20:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 117 účastníků ( 94 mužů, 23 žen) 100km, start 20:00

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muži [ ] Bezr Jan CZE 1983 Kostelec nad Orlicí
Muži [ ] Bobák Marek CZE 1979 Mělník
Muži [ ] Bouček Václav CZE 1988 Veselí nad Lužnicí
Muži [ ] Brablec Michal CZE 1984 Pardubice
Muži [ ] Cón Marek CZE 1999 Zásada
Muži [ ] Čeřovský Marek CZE 1921 Florbal Jablonec
Muži [ ] Dalibaba Petr CZE 1984 Praha
Muži [ ] Doležal Vladislav CZE 1959 Praha 4
Muži [ ] Dostál Filip CZE 1978 Lanškroun
Muži [ ] Doubek Zdeněk CZE 1956 Doubek Team
Muži [ ] Drahota Michael CZE 1975 Ostrava
Muži [ ] Filip Václav CZE 1955 Rudolfov
Muži [ ] Fišar Lenka CZE 1992 Trutnov
Muži [ ] Fišar Stanislav CZE 1982 Trutnov
Muži [ ] Foubík Pavel CZE 1992 Praha 5
Muži [ ] Gruber Petr CZE 1985 Veseli nad Luznici
Muži [ ] Habarta Martin CZE 1991 emháčka
Muži [ ] Hauser Karel CZE 1973 Strakonice
Muži [ ] Havlena Jaroslav CZE 1977 Mladá Boleslav
Muži [ ] Hnídek Bohumil CZE 1974 Ševětín
Muži [ ] Hodan Tomáš CZE 1980 Mlejn Praha
Muži [ ] Chmel Zdeněk CZE 1962 Běžecký klub České spořitelny
Muži [ ] Jakubů Vladislav CZE 1980 Semily
Muži [ ] Janík Lukáš CZE 1988 RBZ PRAHA
Muži [ ] Jíša Josef CZE 1986 Praha 8
Muži [ ] Johan Jiří CZE 1969 Zdice
Muži [ ] Klement Tomáš CZE 1980 Tommy Walkers
Muži [ ] Klojda Milan CZE 1973 Karlovy Vary
Muži [ ] Klouda Tomas CZE 1984 Hostivice
Muži [ ] Koča Josef CZE 1962 Hořepník
Muži [ ] Kočíb Jan CZE 1993 Hydrant
Muži [ ] Kočíb Jiří CZE 1996 Florbal Jablonec
Muži [ ] Kolenac Kamil CZE 1970 Praha
Muži [ ] Kolovrat Zdeněk CZE 1974 Krmelec u Charlieho
Muži [ ] Kotrba Radek CZE 1974 Říčany
Muži [ ] Kratochvil Vaclav CZE 1985 Teplice
Muži [ ] Krček Jiří CZE 1976 Jičín
Muži [ ] Krofta Michael CZE 1992 Karlovy Vary
Muži [ ] Kubíček Jiří CZE 1963 Kostelec nad Orlicí
Muži [ ] Ludas Radek CZE 1976 Dalovice
Muži [ ] Malý Petr CZE 1990 Kamenice
Muži [ ] Marec Vladimir CZE 1990 emháčka
Muži [ ] Martinec Jan CZE 1986 Rychnov nad Kněžnou
Muži [ ] Matouš Filip CZE 1964 Praha 2
Muži [ ] Mertlik Martin CZE 1977 Oldřichov v Hájích
Muži [ ] michajlik jan CZE 1973 Hradec Kralove
Muži [ ] Mikásko Aleš CZE 1970 Perunova družina
Muži [ ] Mikula Jan CZE 1989 Florbal Jablonec
Muži [ ] Moravec Michal CZE 1996 Lany
Muži [ ] Myška Roman CZE 1975 Sokol Libáň
Muži [ ] Omasta Mikuláš CZE 1991 Krmelec u Charlieho
Muži [ ] Pavlik Jan CZE 1981 TJ Sokol Jamné nad Orlicí
Muži [ ] Pavlík Vladimír CZE 1969 Hradec Králové
Muži [ ] Pelc Martin CZE 1990 Hodkovice nad Mohelkou
Muži [ ] Pelc Martin CZE 1981 PuK
Muži [ ] Petran David CZE 1987 České Budjovice
Muži [ ] Petrů Martin CZE 1986 Veselí nad Lužnicí
Muži [ ] Plachý Martin CZE 1988 Velvary
Muži [ ] Pojmon Leoš CZE 1976 RETIA
Muži [ ] Pokorný Jiří CZE 1974 Slaný
Muži [ ] Pospíšil Pavel CZE 1973 Mountain Maniacs
Muži [ ] Procházka Martin CZE 1981 Tommy Walkers
Muži [ ] Prokeš Tomáš CZE 1975 OK Slavia Hradec Králové
Muži [ ] Provazník Milan CZE 1967 Iveco BUS Vysoké Mýto
Muži [ ] Pšikal Vojtěch CZE 1985 RETIA
Muži [ ] Rejzek Martin CZE 1990 Kopřivnice
Muži [ ] Rožec Václav CZE 1973 Úžasňáci
Muži [ ] Salasek Jan CZE 1987 Praha 5
Muži [ ] Sedmák Josef CZE 1970 Mladá Boleslav
Muži [ ] Selucký Uddhava CZE 1969 Sri Chinmoy Maraton Team
Muži [ ] Smola Josef CZE 1951 MK Seitl Ostrava
Muži [ ] Souček David CZE 1975 Mountain Maniacs
Muži [ ] Spinka Ondrej CZE 1979 Velký Osek
Muži [ ] Staněk Martin CZE 1972 Karlovy Vary
Muži [ ] Steinmetz Asangas CZE 1967 Sri Chinmoy Marathon Team
Muži [ ] Studnař Jakub CZE 1988 Veselí nad Lužnicí
Muži [ ] Studnař Lukáš CZE 1989 Triathlon team Tábor
Muži [ ] Šebek Pavel CZE 1965 Predátor Tachov
Muži [ ] Šettner Jan CZE 1975 P.S.
Muži [ ] Škorna Miloš CZE 1977 Slaný
Muži [ ] Škvor Josef CZE 1955 Praha
Muži [ ] Talaber Ian CZE 1990 Praha
Muži [ ] Ticháček Filip CZE 1983 FC Wydle
Muži [ ] Tomša Dalibor CZE 1971 Kladno
Muži [ ] Uttendorfský Jan CZE 1969 Provodov-Šonov
Muži [ ] Válek Martin CZE 1976 Sri Chinmoy Marathon Team
Muži [ ] Vévoda Tomáš CZE 1973 Stanovice
Muži [ ] Vítek Miroslav CZE 1983 KNAF
Muži [ ] Vodička Šimon CZE 1996 Praha 4 - Nusle
Muži [ ] Vohralík Jan CZE 1992 Praha
Muži [ ] Vorlíček Lukáš CZE 1978 Slaný
Muži [ ] Vosika Peter CZE 1966 Praha 4-Nusle
Muži [ ] Wehrberger Pavel CZE 1974 Hostivař boys
Muži [ ] Zítka Jakub CZE 1982 FC Wydle