Krakonošova 100

14.06.2019 - 15.06.2019 Vrchlabí, Krkonoše

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Koupil jsem registraci celkem: 10, muži : 9, ženy: 1, Muži: 9, Ženy: 1 [html] [pdf]
K100, vlna Dálkoplazi celkem: 106, muži : 76, ženy: 30, Muži: 76, Ženy: 30 [html] [pdf]
K100, vlna Tetřívci celkem: 100, muži : 85, ženy: 15, Muži: 85, Ženy: 15 [html] [pdf]
K100, vlna Lišky celkem: 91, muži : 76, ženy: 15, Muži: 76, Ženy: 15 [html] [pdf]
K100, vlna Srnky celkem: 90, muži : 74, ženy: 16, Muži: 74, Ženy: 16 [html] [pdf]
K100, vlna Vlci (běžci) celkem: 122, muži : 104, ženy: 18, Muži: 104, Ženy: 18 [html] [pdf]
Krakonošova 55 celkem: 250, muži : 160, ženy: 90, Muži: 160, Ženy: 90 [html] [pdf]
běh 25km celkem: 13, muži : 5, ženy: 8, Dorostenci: 0, Muži do 39: 2, Muži do 59: 3, Muži nad 60: 0, Dorostenky: 0, Ženy do 39: 6, Ženy do 59: 2, Ženy nad 60: 0 [html] [pdf]
20:15:00 celkem: 100, muži : 85, ženy: 15, Muži: 85, Ženy: 15 [html] [pdf]

startovní listina 20:15:00

start ~ 20:15:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 100 účastníků ( 85 mužů, 15 žen) 100km, start 20:15

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Ženy [ ] Ábelová Lucie CZE 1985 Trutnov
Muži [ ] Babka Aleš CZE 1976 Praha 6
Muži [ ] Bobak Daniel CZE 1981 Melnik
Muži [ ] Boháč Lukáš CZE 1987 Klub přátel zdravého života
Muži [ ] Boháč Ondřej CZE 1989 Klub přátel zdravého života
Muži [ ] Brodzik Radosław POL 1977 Drużyna Gazety Wyborczej
Muži [ ] Cikanek Marcel CZE 1994 Venango Praha
Ženy [ ] Čechová Andrea CZE 1973 Český Brod
Muži [ ] Černý Jiří CZE 1978 25A
Muži [ ] Černý Václav CZE 1982 Vodáci Střekov
Muži [ ] Dostál Filip CZE 1978 Lanškroun
Muži [ ] Duffek Tomáš CZE 1985 Vodáci Střekov
Muži [ ] Dvořák Ondřej CZE 1976 3+1
Muži [ ] Eichler Štěpán CZE 1986 Praha
Muži [ ] Fatka Ondřej CZE 1977 KČT Odbor Trilobit Barrandov
Muži [ ] Flekal Radek CZE 1974 Neratovice
Muži [ ] France Pavel CZE 1979 Vodáci Střekov
Muži [ ] Güttler Dominik CZE 1993 Jilemnice
Muži [ ] Haltuf Jiří CZE 1985 Pardubice
Ženy [ ] Havlíková Petra CZE 1979 Jablonec nad nisou
Muži [ ] Hejdrych Ladislav CZE 1982 EXPONATI
Muži [ ] Hofman Jiří CZE 1970 CS-1000
Ženy [ ] Hofmanová Renata CZE 1980 CS-1000
Muži [ ] Houdek Jakub CZE 1987 RUN magazine
Muži [ ] Hradecký Pavel CZE 1976 Škvorec
Muži [ ] Hříbek Daniel CZE 1992 Tropa De Elite
Muži [ ] Chmel Zdeněk CZE 1962 Běžecký klub České spořitelny
Muži [ ] Jandáček Jan CZE 1983 Praha
Muži [ ] Janků Jiří CZE 1988 Klub přátel zdravého života
Muži [ ] Jiříček Tomáš CZE 1989 Klub přátel zdravého života
Ženy [ ] Kabátková Zdenka CZE 1977 Praha 4
Muži [ ] Kanta Jan CZE 1974 Praha 9
Muži [ ] Kanta Martin CZE 1982 Praha 9
Muži [ ] Klíma David CZE 1971 Rychnov nad Kněžnou
Muži [ ] Klíma Dušan CZE 1997 Lukavice
Muži [ ] Klimša Jan CZE 1976 Praha 6, Řepy
Muži [ ] Klouček Filip CZE 1995 Uruz
Muži [ ] Kofránek Milan CZE 1968 Mochov
Muži [ ] KUBIŠTA PETR CZE 1970 marathon Plzen
Muži [ ] Kudrna Michal CZE 1974 Sportigo.cz
Muži [ ] Labík Libor CZE 1990 Černý Důl
Muži [ ] Líbal Lukáš CZE 1989 Praha 4 - Braník
Muži [ ] Listík Miroslav CZE 1972 Horoměřice
Ženy [ ] Loudová Markéta CZE 1990 3+1
Muži [ ] Macias Waldemar POL 1958 Zielona Góra
Ženy [ ] Maňasová Marie CZE 1962 Praha 5
Muži [ ] Mataj Jaromír CZE 1979 4T Expedice
Muži [ ] Matouš Filip CZE 1964 Praha 2
Ženy [ ] Matoušová Barbora CZE 1999 Praha 1
Muži [ ] Melichar Honza CZE 1982 NESHO
Ženy [ ] Muchová Tereza CZE 1984 Trutnovská běhna
Muži [ ] Nečas Lukáš CZE 1995 (J)elita
Muži [ ] Nečas Michal CZE 1994 Venango Praha
Muži [ ] Nemeš Štěpán CZE 1982 NEsHO
Muži [ ] Neufuss Soběslav CZE 1973 TJ Butoves - penzion Liberta
Muži [ ] Pašek Marcel CZE 1975 Melechov team
Muži [ ] Plechač Miloslav CZE 1970 Klášterec nad Ohří
Muži [ ] Pojmon Leoš CZE 1976 RETIA
Muži [ ] Pokorný Jiří CZE 1974 Slaný
Muži [ ] Pondělíček Zdeněk CZE 1986 Praha 4, Chodov
Ženy [ ] Pospíšilová Michaela CZE 1970 Napajedla
Muži [ ] Pražák Lubomír CZE 1973 Benek
Muži [ ] Precechtel Martin CZE 1984 3+1
Muži [ ] Procházka Pavel CZE 1968 Kladno
Ženy [ ] Procházková Pavlína CZE 1964 Hořovice
Muži [ ] Prošek Luboš CZE 1968 TJ Lokomotiva Beroun
Muži [ ] Putala Jan CZE 1981 ToniCzech Runners Club
Muži [ ] Randýsek Vít CZE 1974 chodec
Muži [ ] Smetana Filip CZE 1985 Větřní
Muži [ ] SOBIERAJ ALEKSANDER POL 1979 URZĄD MIEJSKI ŚWIDNICA
Ženy [ ] Sokolovičová Heidi CZE 1999 Pilníkov
Muži [ ] Souček Miroslav CZE 1968 Hradištko
Muži [ ] Soukup Vojtěch CZE 1993 Horní Branná
Muži [ ] Stárek Ladislav CZE 1990 Liberec
Muži [ ] Studnař Jakub CZE 1988 Veselí nad Lužnicí
Muži [ ] Suchý Miroslav CZE 1974 Forrest Gump
Muži [ ] Svoboda Marek CZE 1975 Zumbarda team
Muži [ ] Šimek Petr CZE 1975 DHL IT Services Prague
Ženy [ ] Šimková Pavla CZE 1971 Praha 10
Ženy [ ] Škáchová Petra CZE 1970 Praha 5
Ženy [ ] Škodová Radka CZE 1987 Pardubice
Muži [ ] Štefanec Miroslav CZE 1974 Kadaň
Muži [ ] tichý michal CZE 1974 Praha 6
Muži [ ] Tichý Tomáš CZE 1974 Praha 6
Muži [ ] Tobola Petr CZE 0000 Řepište
Muži [ ] Trejbal Tomas CZE 1978 Karlovy Vary
Muži [ ] Urban Jiří CZE 1982 Vodáci Střekov
Muži [ ] Urbaník Martin SVK 1976 STEFANIKTRAIL.SK
Muži [ ] Veringer Martin CZE 1981 Praha
Muži [ ] Vojan Radek CZE 1976 Praha 9
Muži [ ] Vojtěch Josef CZE 1979 Hodkovice nad Mohelkou
Muži [ ] Vojtěch Martin CZE 1975 Hodkovice nad Mohelkou
Muži [ ] Vokaty Jakub CZE 1988 Venango Praha
Muži [ ] Vontroba Vítězslav CZE 1968 Opava
Muži [ ] Vorlíček Lukáš CZE 1978 Slaný
Muži [ ] Vosátka Dominik CZE 1989 3+1
Muži [ ] Vosika Peter CZE 1966 Praha 4-Nusle
Muži [ ] Vosika Slavomír GER 1961 Magdeburg
Muži [ ] Vrzáček Tomáš CZE 1974 CS-1000
Muži [ ] Wleklik Marek POL 1970 Leszno