TE Krkonošská 70 MTB

02.09.2017 Janské Lázně 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

70km družstva     celkem: 111, muži : 107, ženy: 4, muži: 102, ženy: 4, mix: 0, [m]2017: 5 [html] [pdf]
40km družstva     celkem: 21, muži : 15, ženy: 6, veteráni: 14, ženy: 6, mix: 0, [m]39: 1 [html] [pdf]
40km páry     celkem: 24, muži : 12, ženy: 12, páry: 24 [html] [pdf]
40km firmy     celkem: 39, muži : 35, ženy: 2, firmy: 39, : 2 [html] [pdf]
Dětská K7 BABY celkem: 15, muži : 7, ženy: 8, Muži: 7, Ženy: 8 [html] [pdf]
Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ celkem: 31, muži : 23, ženy: 8, kluci ml.: 14, kluci st.: 9, holky ml.: 3, holky st.: 5 [html] [pdf]
Dětská K7 MODRÁ TRAŤ celkem: 13, muži : 8, ženy: 5, Muži: 8, Ženy: 5 [html] [pdf]

výsledková listina Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ

start ~ 11:15:00

00:18:32.35
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci st. [25] Martin Kubišta 2003 CZE BAKAKO Nová Paka 12:32.9
2 1 / kluci ml. [23] Marek Rieger 2007 CZE MTB Spartak Vrchlabí 13:29.7 00:56.8
3 2 / kluci st. [11] Jiří Horák 2003 CZE Svoboda nad Úpou 14:07.1 01:34.2
4 2 / kluci ml. [34] Petr Ticháček 2006 CZE Dragons Trutnov 15:02.4 02:29.5
5 3 / kluci st. [30] Vojta Nikl 2003 CZE SK Janské Lázně 15:15.5 02:42.6
6 4 / kluci st. [7] Vavřinec Doubek 2004 CZE Team Sanssouci Janské Lázně 16:08.4 03:35.5
7 3 / kluci ml. [36] Jan Kolb 2008 CZE SK Janské Lázně 16:12.3 03:39.4
8 1 / holky st. [24] Aneta STAŇKOVÁ 2004 CZE BAKAKO Nová Paka 16:19.0 03:46.1
9 2 / holky st. [10] Lucie Hainzelová 2005 CZE O.K MOTO Racing Team 16:35.4 04:02.5
10 3 / holky st. [59] Karolína Černá 2005 CZE SK Janské Lázně 17:02.8 04:29.9
11 4 / kluci ml. [53] Oldřich Čámský 2006 CZE SK Janské Lázně 17:06.0 04:33.1
12 1 / holky ml. [26] Andrea Langová 2006 CZE Apache Loko Trutnov 17:08.5 04:35.6
13 4 / holky st. [48] Doubrava Stolínová 2005 CZE Olfin Ski Team 17:21.4 04:48.5
14 5 / kluci ml. [37] Mikuláš Smetánka 2007 CZE Čáslav 17:54.5 05:21.6
15 6 / kluci ml. [8] Josef Doubek 2007 CZE Team Sanssouci Janské Lázně 17:59.4 05:26.5
16 7 / kluci ml. [14] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 18:38.0 06:05.1
17 5 / kluci st. [42] Tomáš FOLC 2005 CZE SK Janské Lázně 18:41.0 06:08.1
18 8 / kluci ml. [55] Tibor Tschoche 2007 CZE Černý Důl 18:50.3 06:17.4
19 6 / kluci st. [62] Aleš Moravec 2004 CZE SK Janské Lázně 18:54.1 06:21.2
20 9 / kluci ml. [44] Albert Měchura 2008 CZE Příště Už Nepojedu Kolo Tým 19:08.4 06:35.5
21 7 / kluci st. [12] Michal Maršík 2005 CZE Janské Lázně 19:23.1 06:50.2
22 5 / holky st. [27] Daniela Čekaňáková 2005 CZE SK Janské Lázně 19:59.2 07:26.3
23 10 / kluci ml. [9] Jakub Dvořák 2008 CZE BEMANIAX 20:11.9 07:39.0
24 8 / kluci st. [35] Vojtěch Frič 2005 CZE SK Janské Lázně 20:13.1 07:40.2
25 11 / kluci ml. [28] Šimon Tuček 2007 CZE SK Janské Lázně 20:22.8 07:49.9
26 12 / kluci ml. [60] Tomáš Černý 2007 CZE SK Janské Lázně 21:22.8 08:49.9
27 13 / kluci ml. [29] Jakub Kraus 2007 CZE SK Janské Lázně 23:34.3 11:01.4
28 2 / holky ml. [43] Adéla Mrkvičková 2008 CZE Dukla Praha atletika 23:38.3 11:05.4
29 14 / kluci ml. [33] David Kalyn 2008 CZE SK Janské lázně 23:54.3 11:21.4
30 3 / holky ml. [47] Linda Drbohlavova 2008 CZE SK Janské lázně 29:03.6 16:30.7
DNF / kluci st. [54] Matouš Michálko 2004 CZE SK Janské lázně