Maraton okolo Stolových hor

10.08.2014 Machov [CZE]

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

50km celkem: 132, muži : 125, ženy: 7, M13-14: 0, M15-18: 2, M19-29: 24, M30-39: 41, M40-59: 55, M60 : 3, Z13-14: 0, Z15-18: 0, Z19-29: 3, Z30-49: 4, Z50 : 0 [html] [pdf]
30km celkem: 34, muži : 27, ženy: 7, M15-18: 5, M: 22, Z15-18: 1, Z: 6 [html] [pdf]
20km celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, M13-14: 3, M15-18: 0, M19-29: 0, M30-39: 0, M40-59: 1, M60 : 0, Z13-14: 0, Z15-18: 0, Z19-29: 0, Z30-49: 0, Z50 : 0 [html] [pdf]

startovní listina 50km

start ~ 12:12:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 132 účastníků ( 125 mužů, 7 žen) 50km / 1600m

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
M30-39 [4] Balcar Aleš CZE 1977 TJ Sokol Nové Město nad Metují
M19-29 [5] Bárta Lukáš CZE 1992 MTB Trilogy
M30-39 [ ] Bažant Martin CZE 1977 Pardubice
M30-39 [6] beran jan CZE 1983 SKI Police nad Metují
M40-59 [7] Bernard Karel CZE 1967 INS Atelier Náchod
M19-29 [100] BLASZCZYK KAMIL POL 1988 TRASYROWEROWEKUDOWA.BLOGSPOT.COM
M30-39 [8] Bůna Ladislav CZE 1979 Police nad Metují
M30-39 [58] Coufal Roman CZE 1978 Sport Bárt
M40-59 [69] Čada Tomas CZE 1964 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
M30-39 [49] Černošek Jiří CZE 1978 Doldy ruksaky Machov
M40-59 [54] Čipera Radek CZE 1964 SK RADVANICE
M30-39 [88] Dařílek David CZE 1980 Ski Centrum Zdobnice
M40-59 [87] Dařílek Jiří CZE 1968 Skla SNB Škola Deštné
M40-59 [ ] Demjanovič Michal CZE 1960 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
M30-39 [46] Doležal Lukáš CZE 1979 Doldy ruksaky Machov
M40-59 [66] Dostál Jiří CZE 1974
M19-29 [9] Drejsl Lukáš CZE 1986 SKIBIKECENTRUM.CZ team
M40-59 [93] Dvořák Pavel CZE 1972 TJ Sokol Nové Město nad Metují
M40-59 [74] Fišer Jan CZE 1958 Ski Paudera
M40-59 [79] Flégl Aleš CZE 1963 CTM SILVINI R2 Sport
M19-29 [39] Frencl Martin CZE 1990 Pitrs bikes
Z19-29 [10] Fridrichová Lenka CZE 1994 GHOST Team
M19-29 [96] Gilewski Maciej POL 1986 Cyklon Proal TEAM
M30-39 [76] Glezák Martin CZE 1984
M30-39 [90] Hainzel Tomáš CZE 1976 O.K MOTO Racing Team
M40-59 [82] Hanek Josef CZE 1974 SKH Hradec Králové
M40-59 [ ] Havlík Pavel CZE 1967 KT Tryskomyš
M40-59 [117] Hejna Pavel CZE 1969 Velké Poříčí
M30-39 [70] Herman Lukáš CZE 1984 Moto Herman
M40-59 [78] Hlavatý Zdeněk CZE 1965 Broumov
M19-29 [97] Hodyl Kamil POL 1990 Cyklon Proal TEAM
M40-59 [ ] Hofman Kamil CZE 1972
M15-18 [56] Hofman Kamil CZE 1996 Náchod
M19-29 [53] Holeček Michal CZE 1986 Labe Tri Club HK
M40-59 [89] Horák Jan CZE 1968 Ski Centrum Zdobnice
M19-29 [77] Hornych Martin CZE 1988 Meziměstí
M40-59 [65] Hrubý Michal CZE 1967 Veba bike team
M40-59 [ ] Hrzán Richard CZE 1972 CTM SILVINI R2 Sport
Z30-49 [98] Chvátalová Denisa CZE 1973 S sport Hronov
M40-59 [103] Janeček Miroslav CZE 1960 Ferda Mravenec
M40-59 [72] Janků Tomáš CZE 1972 beMANIAX BIKESALON
M40-59 [62] Javier Mateo CZE 1972 Bobcat
M19-29 [50] Jirásek Pavel CZE 1992 Pitrs bikes
M30-39 [11] Jirásek Stanislav CZE 1984 BKL Machov
M40-59 [115] Jiřena Pavel CZE 1967 AMULET ROHOZEC
M40-59 [86] John Petr CZE 1974
M30-39 [102] Jurásek Michal CZE 1978 Obec Heřmánkovice
M30-39 [12] Kadrman Miloslav CZE 1981 PRESTIGE CYCLING TEAM
M40-59 [48] Kala Pavel CZE 1970 Doldy
M30-39 [63] Kejzlar Tomáš CZE 1983 TJ Sokol Nové Město nad Metují
M19-29 [13] Klapal Martin CZE 1987 DeVoss Legends
M19-29 [57] Kocián Pavel CZE 1990 Krkonoše Vrchlabí
M30-39 [104] Kohoutek Petr CZE 1975 Blue Fly
M40-59 [14] Kolman Roberto CZE 1968 Rockmachine-Cyklomax
M40-59 [94] Koudelka Jiří CZE 1968 STS Chvojkovice Brod
Z30-49 [15] Kráčmarová Lenka CZE 1984 KOSTKA Racing
M60 [16] Král Jindřich CZE 1949 Lanškroun
M40-59 [ ] Kraus Miroslav CZE 1966 Lázně Bělohrad
M40-59 [91] Kraus Vladimír CZE 1960 jasipbike
M40-59 [ ] Krejsar Jiří CZE 1962 INS Atelier Náchod
M30-39 [101] Krupička Martin CZE 1982 MTB Heřmánkovice
M19-29 [ ] Kunc Jan CZE 1991 KUPKOLO.cz
M30-39 [18] Kuře Petr CZE 1975 HK Jizera
M40-59 [ ] Lavrík Josef CZE 1973 Continental sport club
M30-39 [84] Lecnar Jaruch CZE 1983 Pitrs bikes
M30-39 [75] Maixner Petr CZE 1976 Police nad Metuji
M30-39 [106] Marák Jan CZE 1980 INS Atelier Náchod
M40-59 [ ] mareček oldřich CZE 1966 Pitrs bikes
M19-29 [19] Marek Ondřej CZE 1986 INS Atelier Náchod
Z19-29 [68] Medková Michaela CZE 1992 Rock Machine Cyklomax
M15-18 [55] Melichar Pavel CZE 1997 Police nad Metují
M40-59 [83] Melišík Jan CZE 1974 Olfin Car Ski Team Trutnov
M40-59 [111] MENŠÍK JIŘÍ CZE 1974 Jasný Sokol
M40-59 [20] Mervart Jan CZE 1965 Trutnov 1
M30-39 [71] Meuer Petr CZE 1981
M19-29 [ ] Mokrý Jakub CZE 1990 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
M40-59 [80] Musil Milan CZE 1968 Nová Ves nad Nisou
M30-39 [113] Olma Łukasz POL 1982 Kłodzko
M19-29 [ ] Ouzký Lukáš CZE 1993 TJ Lokomotiva Nymburk
Z30-49 [ ] Pešinová Jitka CZE 1977 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
M40-59 [21] Petr Jiří CZE 1974 INS Atelier Náchod
M19-29 [ ] Pfeifer Pavel CZE 1991 Sportovní klub hasičů KHK
M30-39 [110] Pína Ondřej CZE 1984 Vella Team
M40-59 [95] Pivnička Luděk CZE 1973 pivnicka.cz
Z19-29 [22] Plná Kateřina CZE 1988 Bělý
M19-29 [23] Plný David CZE 1993 ENERVIT Team
M40-59 [85] Polej Jiří CZE 1971 Hronov
M30-39 [24] Rubáček Martin CZE 1982 Rubáček
M19-29 [73] Růžička Zbyněk CZE 1991 SKI PAUDERA Staré Splavy
M30-39 [59] Scattergoon Ewaw CZE 1977
M40-59 [ ] Sedláček Gamba CZE 1969 Auto Gamba
M40-59 [45] Sedláček Miroslav CZE 1971 Continental Adršpach
M40-59 [40] Semirád Pavel CZE 1973 Lyžaři Libchavy
M40-59 [ ] Schwarz Marek CZE 1973 Pivníci Frýdlant
M30-39 [52] Schwarz Martin CZE 1983 Machov
M19-29 [1] Splítek Martin CZE 1988 Hradec Králové
M40-59 [25] Strnad Marek CZE 1972 INS ateliér Náchod
M40-59 [43] Strnad Pavel CZE 1974 FCB Team
M40-59 [26] Strnad Tomáš CZE 1972 Pivní Fond
M30-39 [67] Svoboda Jaroslav CZE 1977 Techko CZ
M40-59 [17] Svoboda Jaroslav CZE 1971 INS Atelier Náchod
M40-59 [42] Šangala Adam CZE 1971 FCB Team
M40-59 [61] Šimík Štěpán CZE 1956 Praha 6
M40-59 [64] Škoda Josef CZE 1963 Continental
M30-39 [38] Škop Jiří CZE 1976 HK Ostaš
M60 [108] Šlégr Jiří CZE 1954 SK Autorest
M40-59 [27] Šorfa Luboš CZE 1957 Continental Adršpach
M30-39 [28] Šrámek Ondřej CZE 1982 Farmet a.s.
M30-39 [29] Šretr Pavel CZE 1976 Růža Bike Velký Dřevíč
M30-39 [112] Šretr Rudolf CZE 1977 Jasný Sokol
M30-39 [41] Šrůtek David CZE 1980 BKL Machov
M40-59 [99] Štěpánek Miloš CZE 1960 Náchod
M30-39 [30] Šupich Martin CZE 1977 Pitrs bikes
M19-29 [105] Tatíček Petr CZE 1985 RAJEC TREK
M19-29 [31] Trenda Filip CZE 1995 Silvini Madshus Team
M30-39 [44] Truhlář Jan CZE 1977 HSK - cycling team
M30-39 [32] Tříska Lukáš CZE 1977 BAKAKO Nová Paka
M60 [107] Tylš Jarka CZE 1953 Apache Bike Team Úpice
M30-39 [3] Vagenknecht Tomáš CZE 1984 Aerotec sport team
M19-29 [116] Valášek Daniel CZE 1993 VO2MAX-cyklotrenink
M30-39 [2] Valášek Tomáš CZE 1981 KolaChaloupka.cz
Z30-49 [81] Valášková Bohumila CZE 1975 Česká Skalice
M30-39 [33] Valtera Pavel CZE 1976 Doldy ruksaky Machov
M40-59 [109] Vejvoda Jiří CZE 1962 ASSPRO Náchod
M30-39 [60] Vezmenlen Mattheus CZE 1981 Bobcat
M40-59 [34] Vít Pavel CZE 1971 Vella team Náchod
M40-59 [35] Vlach Tomáš CZE 1973 Meziměstí
M40-59 [92] Vodička Mirek CZE 1960 AxitDoldy
M30-39 [36] Vrbský Michal CZE 1978 INS Atelier Náchod
M19-29 [47] Vyhlídka Jakub CZE 1986 Doldy
M19-29 [51] Záliš Jiří CZE 1988 PITRS BIKES
M40-59 [37] Zelený Petr CZE 1960 ELEVEN MERECEDES-BENZ MITAS