MČR v koloběhu 2015 - časovka do vrchu

31.05.2015 Náchod [CZ]

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod     celkem: 127, muži : 83, ženy: 44, žáci: 7, kadeti: 11, junioři: 6, senioři: 21, masters muži: 23, veteráni: 15, žákyně: 7, kadetky: 14, juniorky: 1, seniorky: 12, masters ženy: 4, veteránky: 6 [html] [pdf]

startovní listina hlavní závod

start ~ 10:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 127 účastníků ( 83 mužů, 44 žen) 6,5km, 290m převýšení

kategorie # start jméno stát ročník tým/klub/obec
kadeti [512] 10:23:00 Andrýsek Petr CZE 2001 KOSTKA Racing
žákyně [215] 10:09:30 Andrýsková Renáta CZE 2004 KOSTKA Racing
junioři [14] 10:38:30 Anton Jaroslav CZE 1999 Lipenští draci
senioři [17] 11:08:00 Baďura Jan CZE 1987 KOSTKA Racing
žáci [216] 10:11:00 Bakeš Daniel CZE 2005 KOSTKA Racing
veteráni [554] 10:41:00 Bakeš Jiří CZE 1962 KOSTKA RACING
kadetky [209] 10:15:00 Bakešová Denisa CZE 2002 KOSTKA Racing
masters muži [67] 10:50:00 Bárta Miloslav CZE 1969 Jafiduto 1984
senioři [9] 11:06:30 Bartůněk Ladislav CZE 1983 KOBRA
žáci [217] 10:12:30 Baslar Ondřej CZE 2004 KOSTKA Racing
žáci [218] 10:10:30 Beckert Martin CZE 2003 Klub koloběhu Lipník n.B.
kadetky [204] 10:16:30 Bednaříková Alena CZE 2001 Klub koloběhu Lipník n.B.
junioři [16] 10:39:00 Berka Matěj CZE 1998 KOSTKA Racing
senioři [71] 11:00:30 Bezděk Pavel CZE 1986 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
kadeti [1013] 10:24:00 Bílovský Lukáš CZE 2001 SKK Lipenští draci
masters muži [60] 10:51:30 Bláha Ladislav CZE 1973 COCONi
kadeti [514] 10:22:30 Cenek Jáchym CZE 2002 KOSTKA Racing
žákyně [219] 10:08:00 Cenková Ema CZE 2005 KOSTKA Racing
senioři [5] 11:09:00 Cvalín Karel CZE 1977 PSP KK Plzen
veteránky [1004] 10:29:00 Čermáková Hana CZE 1953 KOSTKA RACING
seniorky [1016] 10:35:30 Černá Klára CZE 1991 Bez pedálů
veteráni [23] 10:00:30 Černý Zdeněk CZE 1963 Bez pedálů
masters muži [21] 10:51:00 Dušek Jan CZE 1974 Bez Pedálů
veteráni [25] 10:42:30 Dvořák Karel CZE 1959 Lipenští draci
veteránky [1001] 10:29:30 Dvořáková Ivana CZE 1962 Lipenští draci
senioři [72] 11:01:00 Fellner Adam CZE 1993 KOSTKA Racing
senioři [13] 11:05:00 Fiedler Tomáš CZE 1979 ULTIMA KLAP TEAM
žáci [220] 10:11:30 Friblík Jakub CZE 2004 KOSTKA Racing
senioři [8] 11:08:30 Gregor Jaroslav CZE 1985 Ultima
senioři [27] 11:04:00 Hanel Lukáš CZE 1981 Yedoo
senioři [28] 11:04:30 Hercik Zdeněk CZE 1976 UNIKOSY
veteráni [18] 10:48:00 Horák Jan CZE 1963 KOSTKA Racing z.s.
kadeti [517] 10:22:00 Horčička Tomáš CZE 2002 KOSTKA Racing
senioři [7] 11:06:00 Hrůza Vojtěch CZE 1992 KOSTKA Racing
masters muži [509] 10:48:30 Ilovičný Miroslav SVK 1967 Myjava
masters muži [29] 10:54:30 Janák Petr CZE 1966 CHRTI Holoubkov
veteráni [61] 10:47:30 Jelínek Milan CZE 1955 SILVINI MADSHUS team
žáci [221] 10:13:00 Juřík Marek CZE 2004 KOSTKA Racing
senioři [1] 11:00:00 Kadlec Marek CZE 1995 PSP KK Plzen
veteráni [30] 10:41:30 Kadlec Martin CZE 1961 PSP KK PLZEŃ
senioři [10] 11:07:00 Kadlec jr. Martin CZE 1981 PSP KK Plzen
veteránky [1010] 10:27:30 Kadlecová Dagmar CZE 1965 PSP KK PLZEŇ
veteráni [31] 10:43:00 Kasík Miroslav CZE 1948 PSP KK Plzeň
senioři [62] 11:03:00 Kislinger Radek CZE 1977 JAFIDUTO 1984
žákyně [206] 10:06:30 Kislingerová Bára CZE 2004 JAFIDUTO 1984
veteráni [32] 10:46:00 Kňákal Pavel CZE 1957 P.Kň. Tábor
seniorky [1007] 10:35:00 Koblížková Petra CZE 1983 YEDOO TEAM
žákyně [223] 10:07:30 Korytářová Ema CZE 2005 KOSTKA Racing
seniorky [15] 10:56:30 Kráčmarová Lenka CZE 1984 KOSTKA Racing
seniorky [1026] 09:45:00 Kráčmarová Lenka CZE 1984 KOSTKA Racing
seniorky [15] 10:56:30 Kráčmarová Lenka CZE 1984 KOSTKA Racing
seniorky [1026] 09:45:00 Kráčmarová Lenka CZE 1984 KOSTKA Racing
veteráni [36] 10:44:30 kudlaček vlastimil CZE 1965 ČESKÝ BROD
senioři [37] 11:03:30 Kule Aleš CZE 1984 CHRTI Holoubkov
kadetky [203] 10:14:00 Kulifajová Veronika CZE 2001 Lipenští draci
senioři [3] 11:09:30 Kulka Michal CZE 1982 Ultima K.Lap Team
kadeti [1015] 10:25:30 Kváš Jan CZE 2000 KOSTKA Racing
kadetky [207] 10:14:30 Labská Tereza CZE 2000 SKK Lipenští draci
masters muži [11] 10:56:00 Legat Pavel CZE 1969 Lipenští draci
seniorky [1006] 10:34:00 Legátová Alena CZE 1996 KOBRA
juniorky [1017] 10:27:00 Legátová Petra CZE 1999 Lipenští draci
senioři [520] 11:02:00 Medek Filip CZE 1997 KOSTKA Racing
kadeti [521] 10:21:30 Medek Jakub CZE 2002 KOSTKA Racing
masters muži [560] 10:01:30 Medek René CZE 1974 Jeseník
kadetky [210] 10:19:30 Mičkerová Karla CZE 2002 KOSTKA Racing
žákyně [224] 10:08:30 Mičkerová Michaela CZE 2004 KOSTKA Racing
žákyně [225] 10:07:00 Mirgová Patricie CZE 2003 Klub koloběhu Lipník n.B.
kadetky [222] 10:18:00 Morávková Anet CZE 2001 KOSTKA Racing
žáci [ ] Nádvorník Šimon CZE 2004 KOSTKA Racing
veteráni [39] 10:46:30 Novák Pavel CZE 1964 JAFIDUTO 1984
junioři [41] 10:39:30 Olšar Matyáš CZE 1999 KOSTKA Racing
masters muži [6] 10:58:30 Onderka Alois CZE 1969 SKK Lipenští draci
kadetky [205] 10:17:30 Onderková Eliška CZE 2002 SKK Lipenští draci
kadetky [208] 10:15:30 Onderková Julie CZE 2002 SKK Lipenští draci
masters ženy [1003] 10:31:00 Onderková Vladislava CZE 1968 SKK Lipenští draci
junioři [42] 11:11:00 PAVEL JAN CZE 1998 TRISTA 60
senioři [73] 11:01:30 Pechoušek Jan CZE 1997 KOSTKA Racing
senioři [2] 11:10:00 Pelc Tomáš CZE 1989 Ultima k.lap Team
masters muži [65] 10:53:30 Plachý Jiří CZE 1967 Bez pedálů
veteránky [1018] 10:28:00 Pluháčková Běla CZE 1958 ULTIMA KLAP TEAM
kadetky [211] 10:19:00 Poláková Natálie CZE 2000 KOSTKA Racing
masters ženy [1009] 10:30:30 Pontigo Arestizábal Aurora CZE 1969 Bez Pedálů
kadetky [212] 10:20:00 Poulíková Karolína CZE 2000 KOSTKA Racing
seniorky [523] 10:33:00 Poulíková Tereza CZE 1997 KOSTKA Racing
masters muži [4] 10:59:00 Provod Ladislav CZE 1968 PSP KK Plzen
veteráni [43] 10:45:00 Rain Pavel CZE 1960 CHRTI Holoubkov
seniorky [1019] 10:34:30 Rainová Gabriela CZE 1988 CHRTI Holoubkov
kadeti [1012] 10:23:30 Raška Lukáš CZE 2001 1KK Lipník n.B.
masters muži [44] 10:55:00 Remeš Pavel CZE 1970 Ultima K. Lap Team
masters muži [20] 10:58:00 Rozbroj Aleš CZE 1973 Dolní Lutyně
kadeti [1025] 10:25:00 Řeha Filip CZE 2001 KOSTKA Racing
žákyně [227] 10:09:00 Řehová Hana CZE 2003 KOSTKA Racing
žáci [228] 10:12:00 Sedlář Tomáš CZE 2004 KOSTKA Racing
veteráni [45] 10:44:00 Seemann David CZE 1962 Ultima k.lap Team
masters muži [47] 10:52:30 Sláma Jiří CZE 1974 Nové Město nad Metují
veteránky [1020] 10:28:30 Soukupová Miroslava CZE 1961 Ultima K.lap Team
masters muži [49] 10:52:00 Stojan Pavel CZE 1974 Bez pedálů
kadeti [1014] 10:26:00 Strouhal Jakub CZE 2001 KOSTKA Racing
masters muži [526] 10:59:30 Strouhal Tomáš CZE 1974 KOSTKA Racing
kadetky [213] 10:16:00 Strouhalová Anna CZE 2001 KOSTKA Racing
masters ženy [1023] 10:31:30 Strouhalová Jana CZE 1974 KOSTKA Racing
kadetky [214] 10:17:00 Struhárová Natálie CZE 2001 KOSTKA Racing
kadeti [1011] 10:24:30 Suchánek David CZE 2000 Klub koloběhu Lipník n.B.
seniorky [1021] 10:33:30 Šafářová Anna CZE 1984 YEDOO TEAM
veteránky [1002] 10:30:00 Šefcová Eva CZE 1964 SKI Police nad Metují
kadetky [202] 10:20:30 Šefcová Kateřina CZE 2000 Sporchallenge
masters muži [12] 10:57:00 Šimurda Richard CZE 1971 PSP KK PLZEŇ
seniorky [1027] 10:01:00 ŠÍREROVÁ Markéta CZE 1978 MTB More than Bikers
masters muži [50] 10:57:30 Šnobl Martin CZE 1974 sixteen
junioři [77] 10:37:30 Štolfa Štěpán CZE 1998 Pitrs bikes
senioři [51] 11:07:30 Švéda Jakub CZE 1994 KOSTKA Racing
senioři [52] 11:05:30 Theiner Ondřej CZE 1994 Ultima K. Lap Team
masters muži [69] 10:49:30 Tichý Miloš CZE 1969 Kostka Racing
masters muži [53] 10:54:00 Točík Rostislav CZE 1967 JAFIDUTO 1984
masters muži [66] 10:50:30 Uher Juraj CZE 1973 Nové Město nad Metují
masters muži [54] 10:53:00 Ulč Jiří CZE 1974 Rychnov nad Kněžnou
senioři [55] 11:02:30 Uličný Ľuboš SVK 1985 Lipenští draci
seniorky [1022] 10:36:00 Vedralová Iva CZE 1986 Ultima K. Lap Team
veteráni [56] 10:45:30 Vítámvás Josef CZE 1963 Lipnik Dragons
kadeti [527] 10:21:00 Vrbovský Benjamin CZE 2002 KOSTKA Racing
masters muži [57] 10:55:30 Waldecker Dušan CZE 1972 Wikow
masters muži [70] 11:10:00 Waldhauser Jiří CZE 1969 Bo Kolobka tým Ostrava
masters ženy [1005] 10:32:00 Waldhauserová Šárka CZE 1973 BoKolobka tým Ostrava
veteráni [58] 10:47:00 Zajíček Jiří CZE 1961 CHRTI Holoubkov
kadetky [201] 10:18:30 Zbožková Andrea CZE 2001 Lipník nad Bečvou
veteráni [59] 10:43:30 Žaba Martin CZE 1958 COCONi
junioři [74] 10:38:00 Žalčík Kim CZE 1999 KOSTKA Racing

startovní časy