MČR v koloběhu 2015 - dlouhý závod

30.05.2015 Náchod [CZ] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod celkem: 65, muži : 65, ženy: 0, žáci: 0, kadeti: 0, junioři: 5, senioři: 22, masters muži: 23, veteráni: 15, žákyně: 0, kadetky: 0, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0 [html] [pdf]
ženy juniorky celkem: 17, muži : 0, ženy: 17, žáci: 0, kadeti: 0, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, žákyně: 0, kadetky: 0, juniorky: 2, seniorky: 6, masters ženy: 4, veteránky: 5 [html] [pdf]
kadeti celkem: 20, muži : 13, ženy: 7, žáci: 6, kadeti: 7, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, žákyně: 7, kadetky: 0, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0 [html] [pdf]
kadetky celkem: 14, muži : 0, ženy: 14, žáci: 0, kadeti: 0, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, žákyně: 0, kadetky: 14, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0 [html] [pdf]
žactvo celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, žáci: 0, kadeti: 0, junioři: 0, senioři: 0, masters muži: 0, veteráni: 0, žákyně: 0, kadetky: 0, juniorky: 0, seniorky: 0, masters ženy: 0, veteránky: 0 [html] [pdf]

výsledková listina hlavní závod

start ~ 16:03:52

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup 10km18km26km
1 1 / senioři [2] Tomáš Pelc 1989 CZE Ultima 01:28:23.0 23:10.0 (3) 39:23.8 (1) 56:34.8 (2)
2 2 / senioři [3] Michal Kulka 1982 CZE Ultima K.Lap Team 01:29:05.2 00:42.2 23:10.0 (5) 39:25.8 (4) 56:34.4 (1)
3 1 / masters muži [4] Ladislav Provod 1968 CZE PSP KK PLZEŇ 01:29:20.7 00:57.7 23:10.6 (6) 39:25.4 (2) 56:56.7 (3)
4 3 / senioři [5] Karel Cvalín 1977 CZE PSP KK Plzeň 01:29:46.7 01:23.7 23:08.8 (1) 39:25.4 (3) 56:58.1 (4)
5 1 / junioři [42] Jan Pavel 1998 CZE Bez pedálů 01:30:31.9 02:08.9 23:10.0 (4) 39:26.0 (6) 57:00.3 (6)
6 2 / junioři [41] Matyáš Olšar 1999 CZE KOSTKA Racing 01:30:32.9 02:09.9 23:11.2 (8) 39:25.9 (5) 56:59.8 (5)
7 4 / senioři [8] Jaroslav Gregor 1985 CZE Ultima 01:32:34.0 04:11.0 23:09.6 (2) 39:33.1 (8) 58:00.8 (7)
8 2 / masters muži [6] Alois Onderka 1969 CZE SKK Lipenští draci 01:33:23.7 05:00.7 23:11.0 (7) 39:34.6 (9) 58:02.2 (8)
9 3 / junioři [16] Matěj Berka 1998 CZE KOSTKA Racing 01:34:52.4 06:29.4 23:11.4 (9) 39:31.7 (7) 58:11.6 (9)
10 3 / masters muži [20] Aleš Rozbroj 1973 CZE 01:35:46.6 07:23.6 23:41.9 (10) 41:00.9 (11) 59:52.9 (11)
11 4 / masters muži [24] miloš dvořák 1969 CZE 01:36:10.2 07:47.2 23:51.4 (12) 41:33.0 (14) 01:00:57.0 (14)
12 5 / masters muži [38] Radoslav Maixner 1973 CZE 01:36:11.9 07:48.9 23:53.6 (13) 41:23.1 (13) 01:00:33.5 (12)
13 6 / masters muži [50] Martin Šnobl 1974 CZE sixteen 01:36:15.3 07:52.3 23:42.4 (11) 40:59.6 (10) 59:50.8 (10)
14 5 / senioři [17] Jan Baďura 1987 CZE KOSTKA Racing 01:36:29.2 08:06.2 23:56.0 (15) 41:21.3 (12) 01:00:46.4 (13)
15 6 / senioři [51] Jakub Švéda 1994 CZE KOSTKA Racing 01:36:31.6 08:08.6 24:35.6 (21) 42:17.1 (18) 01:01:39.7 (18)
16 7 / masters muži [12] Richard Šimurda 1971 CZE PSP KK PLZEŇ 01:36:57.4 08:34.4 24:15.9 (17) 42:05.2 (16) 01:01:39.0 (16)
17 8 / masters muži [15] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE KOSTKA Racing 01:37:19.7 08:56.7 24:14.1 (16) 42:16.0 (17) 01:01:39.3 (17)
18 7 / senioři [10] Martin Kadlec jr. 1981 CZE PSP KK Plzen 01:37:47.5 09:24.5 23:55.8 (14) 41:43.2 (15) 01:01:27.2 (15)
19 8 / senioři [9] Ladislav Bartůněk 1983 CZE Ultima K.lap Team 01:38:30.1 10:07.1 24:56.9 (24) 43:20.5 (20) 01:03:00.7 (20)
20 9 / masters muži [11] Pavel Legat 1969 CZE Lipenští draci 01:38:35.7 10:12.7 24:33.8 (19) 42:36.5 (19) 01:02:14.7 (19)
21 1 / veteráni [18] Jan Horák 1963 CZE KOSTKA Racing z.s. 01:40:30.2 12:07.2 25:04.2 (25) 43:20.7 (21) 01:03:12.0 (21)
22 9 / senioři [7] Vojtěch Hrůza 1992 CZE KOSTKA Racing 01:40:31.2 12:08.2 24:24.5 (18) 43:22.7 (22) 01:03:13.0 (22)
23 10 / senioři [46] Vladimír Scholz 1979 CZE Pila Machov 01:41:18.1 12:55.1 25:51.1 (29) 44:22.4 (28) 01:04:19.6 (26)
24 10 / masters muži [19] Martin Komár 1975 CZE Bez pedálů 01:41:26.1 13:03.1 25:18.3 (27) 43:50.6 (26) 01:03:55.5 (24)
25 11 / senioři [52] Ondřej Theiner 1994 CZE 01:41:41.8 13:18.8 24:53.9 (22) 43:49.1 (25) 01:04:00.8 (25)
26 11 / masters muži [57] Dušan Waldecker 1972 CZE INS-Náchod 01:41:57.8 13:34.8 25:59.6 (30) 44:26.9 (29) 01:04:22.2 (27)
27 12 / senioři [13] Tomáš Fiedler 1979 CZE ULTIMA KLAP TEAM 01:43:21.0 14:58.0 25:17.6 (26) 43:53.9 (27) 01:04:23.0 (28)
28 4 / junioři [14] Jaroslav Anton 1999 CZE Lipenští draci 01:43:28.2 15:05.2 24:34.4 (20) 43:33.3 (24) 01:04:24.3 (29)
29 2 / veteráni [61] Milan Jelínek 1955 CZE SILVINI MADSHUS team 01:43:31.7 15:08.7 26:02.0 (31) 45:02.9 (30) 01:05:46.2 (30)
30 12 / masters muži [44] Pavel Remeš 1970 CZE KOSTKA Racing 01:46:11.4 17:48.4 26:23.1 (32) 45:57.7 (33) 01:07:12.8 (32)
31 13 / senioři [28] Zdeněk Hercik 1976 CZE T.J. Sokol Říčany a Radošovice 01:49:25.9 21:02.9 26:57.1 (34) 46:52.7 (34) 01:08:42.0 (33)
32 13 / masters muži [75] Martin Režňák 1970 CZE 01:49:56.3 21:33.3 27:05.7 (35) 47:00.8 (35) 01:08:47.9 (34)
33 3 / veteráni [58] Jiří Zajíček 1961 CZE CHRTI Holoubkov 01:50:53.0 22:30.0 27:19.0 (38) 47:35.1 (36) 01:09:42.1 (37)
34 14 / masters muži [29] Petr Janák 1966 CZE CHRTI Holoubkov 01:51:59.7 23:36.7 27:37.1 (40) 48:10.2 (41) 01:10:19.2 (39)
35 4 / veteráni [39] Pavel Novák 1964 CZE 01:52:08.3 23:45.3 27:14.5 (36) 47:35.3 (37) 01:09:39.0 (35)
36 14 / senioři [27] Lukáš Hanel 1981 CZE Yedoo 01:52:45.1 24:22.1 28:26.6 (43) 48:26.9 (42) 01:10:09.4 (38)
37 15 / masters muži [53] Rostislav Točík 1967 CZE 01:52:48.5 24:25.5 27:19.7 (39) 47:40.6 (38) 01:09:41.9 (36)
38 15 / senioři [37] Aleš Kule 1984 CZE CHRTI Holoubkov 01:53:02.8 24:39.8 27:46.7 (41) 48:10.1 (40) 01:10:34.7 (40)
39 16 / senioři [62] Radek Kislinger 1977 CZE JAFIDUTO 1984 01:54:21.7 25:58.7 27:15.4 (37) 47:45.2 (39) 01:10:42.7 (41)
40 16 / masters muži [65] Jiří Plachý 1967 CZE Bez pedálů 01:55:01.6 26:38.6 28:26.1 (42) 49:23.1 (44) 01:12:34.3 (43)
41 17 / masters muži [33] Vladimír Kostelecký 1970 CZE 01:55:04.3 26:41.3 28:29.8 (44) 49:14.2 (43) 01:12:17.6 (42)
42 18 / masters muži [54] Jiří Ulč 1974 CZE 01:55:46.2 27:23.2 28:51.1 (47) 50:16.0 (45) 01:13:31.5 (45)
43 19 / masters muži [47] Jiří Sláma 1974 CZE 01:55:56.8 27:33.8 28:49.7 (46) 50:22.4 (48) 01:13:42.4 (46)
44 17 / senioři [55] Ľuboš Uličný 1985 SVK Lipenští draci 01:56:11.6 27:48.6 28:38.1 (45) 50:16.1 (46) 01:13:16.8 (44)
45 5 / veteráni [32] Pavel Kňákal 1957 CZE P.Kň. Tábor 01:58:02.3 29:39.3 28:58.8 (49) 50:58.2 (49) 01:14:17.0 (47)
46 6 / veteráni [56] Josef Vítámvás 1963 CZE Lipnik Dragons 01:58:15.1 29:52.1 29:26.1 (51) 51:17.6 (50) 01:14:53.5 (49)
47 20 / masters muži [26] Jaroslav Feist 1969 CZE Jiskra Jaroměř - Potocký 02:00:02.1 31:39.1 29:27.0 (52) 52:51.6 (53) 01:16:58.3 (52)
48 5 / junioři [76] Tomáš Hanuš 1998 CZE VELLA Cycling 02:00:15.3 31:52.3 28:51.7 (48) 50:21.0 (47) 01:14:33.1 (48)
49 7 / veteráni [43] Pavel Rain 1960 CZE CHRTI Holoubkov 02:00:25.0 32:02.0 30:00.0 (53) 52:10.4 (52) 01:16:11.0 (51)
50 8 / veteráni [36] vlastimil kudlaček 1965 CZE 02:01:29.9 33:06.9 29:15.7 (50) 51:22.6 (51) 01:15:18.6 (50)
51 9 / veteráni [34] Václav Kowal 1965 CZE Bo!!! 02:06:38.3 38:15.3 30:32.1 (54) 54:19.2 (54) 01:19:20.7 (53)
52 18 / senioři [63] Matěj Kosnar 1977 CZE Koloběžky Český ráj 02:06:52.5 38:29.5 26:55.9 (33) 45:53.9 (32) 01:06:24.0 (31)
53 21 / masters muži [49] Pavel Stojan 1974 CZE Bez pedálů 02:07:21.2 38:58.2 24:55.7 (23) 43:24.9 (23) 01:03:49.9 (23)
54 10 / veteráni [45] David Seemann 1962 CZE Ultima k.lap Team 02:07:41.4 39:18.4 31:23.2 (56) 54:57.8 (56) 01:20:19.3 (55)
55 11 / veteráni [59] Martin Žaba 1958 CZE COCONi 02:08:43.3 40:20.3 31:05.8 (55) 54:26.5 (55) 01:20:06.6 (54)
56 19 / senioři [68] Jakub Bostl 1982 CZE Yedoo 02:10:39.2 42:16.2 25:45.9 (28) 45:26.3 (31) 01:28:39.1 (60)
57 20 / senioři [22] Ondřej Bejbl 1980 CZE Bez pedálů 02:11:05.2 42:42.2 31:24.0 (57) 54:58.0 (57) 01:22:23.6 (56)
58 12 / veteráni [31] Miroslav Kasík 1948 CZE PSP KK Plzeň 02:23:47.2 55:24.2 32:17.9 (62) 57:42.3 (60) 01:26:49.8 (59)
59 22 / masters muži [60] Ladislav Bláha 1973 CZE COCONi 02:26:07.2 57:44.2 31:29.0 (59) 01:01:43.5 (62) 01:30:29.3 (62)
60 13 / veteráni [25] Karel Dvořák 1959 CZE Lipenští draci 02:31:15.5 01:02:52.5 31:29.0 (61) 58:46.8 (61) 01:30:08.2 (61)
61 14 / veteráni [40] Jan Odvárka 1957 CZE ultima 02:42:32.8 01:14:09.8 31:28.2 (58) 56:15.2 (58) 01:22:40.0 (57)
62 21 / senioři [48] Karel Slivenecký 1976 CZE Ultima 02:42:39.4 01:14:16.4 31:29.0 (60) 57:23.8 (59) 01:23:18.6 (58)
63 15 / veteráni [23] Zdeněk Černý 1963 CZE Bez pedálů 02:48:46.0 01:20:23.0 39:09.7 (63) 01:12:18.7 (63) 01:46:57.6 (63)
DNS / masters muži [21] Jan Dušek 1974 CZE Bez Pedálů
DNS / senioři [1] Marek Kadlec 1995 CZE PSP KK PLZEŇ