Memoriál Václava Vele 2015

16.08.2015 Železný Brod [CZ]

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

ELM - časovka 8,4km     celkem: 94, muži : 88, ženy: 6, Kadeti: 2, Junioři: 0, M19: 5, M30: 16, M40: 15, M50: 16, M60: 22, M70: 12, Kadetky: 0, Juniorky: 0, Z30: 3, Z40Z50: 1, Z60Z65: 2 [html] [pdf]
Příchozí - časovka 8,4km     celkem: 57, muži : 51, ženy: 6, Kadeti: 6, Junioři: 4, M1: 7, M2: 24, M3: 10, Kadetky: 1, Juniorky: 0, Z1: 2, Z2: 2, Z3: 1 [html] [pdf]

startovní listina ELM - časovka 8,4km

start ~ 10:30:00 , 2002 a starší , přihlášeno: 94 účastníků ( 88 mužů, 6 žen) platba na místě

kategorie # start jméno stát ročník tým/klub/obec
M19 [119] 11:09:30 Andrš Jakub CZE 1996 KC Kooperativa SG
M30 [117] 11:08:30 Baier Jiří CZE 1984 Velosport Domažlice
M30 [113] 11:06:30 Baloun Tomas CZE 1981 CK Vinohradské šlapky
M30 [109] 11:04:30 Beneš Petr CZE 1979 Truxxxik Cycling
M60 [63] 10:41:30 Beránek Petr CZE 1952 TJ AŠ ML.BOLESLAV
M60 [190] 11:45:00 Bien Miroslav CZE 1947 KC Pivovar Vratislav...\r
Z30 [73] 10:46:30 Borufková Lenka CZE 1984 Eleven Mercedes Mitas
M50 [85] 10:52:30 Boštík Jiří CZE 1961 F - BIKE KLUB SÁDEK
M60 [174] 11:37:00 Bubla Miroslav CZE 1952 KCLKooperativa-Svijany
M60 [68] 10:44:00 Burgr Josef CZE 1952 CSK MARKUS
M60 [151] 11:25:30 Drška Vladimír CZE 1947 KCPivovarVratislavice
Z30 [74] 10:47:00 Dubnová Jana CZE 1990 KCL Kooperativa-Svij...\r
M50 [88] 10:54:00 Feigl Luboš CZE 1961 KCL Kooperativa-Svijany
M30 [108] 11:04:00 Guse Michal CZE 1976 TJ KOVO Praha\r
M50 [79] 10:49:30 Hájek Stanislav CZE 1960 CSK MARKUS
M60 [72] 10:46:00 Hampl Jaromír CZE 1954 KCL Kooperativa - Sv...
M60 [64] 10:42:00 Hanus Miroslav CZE 1951 Sportovní klub MS Auto
M50 [80] 10:50:00 Havrda Rudolf CZE 1957 KCL Kooperativa - Sv...
M70 [48] 10:34:30 Hoffmann Augustin CZE 1943 KCL Kooperativa-Svij...\r
M50 [82] 10:51:00 Holas Jiří CZE 1958 Cyklo Point Jičín
M50 [76] 10:48:00 Holík Jaroslav CZE 1956 Sportovní klub cykli...
M70 [50] 10:35:30 HORÁČEK Karel CZE 1942 Cycling Team Kbely
M19 [120] 11:10:00 Hradecký Jaroslav CZE 1996 SportRaces-Isaac Team
M40 [96] 10:58:00 Hruška Jan CZE 1969 KCL Kooperativa-Svijany
M30 [123] 11:11:30 Hušek Martin CZE 1979 SSCŽeleznýBrod
M40 [98] 10:59:00 Charuza Jiří CZE 1969 KCL Kooperativa-Svijany
M60 [62] 10:41:00 Charvát František CZE 1948 KCL Kooperativa - Sv...
M50 [81] 10:50:30 Ibehej Josef CZE 1956 KCL Kooperativa-Svijany
M40 [97] 10:58:30 Jeřábek Petr CZE 1966 KCL Kooperativa-Svijany
M60 [61] 10:40:30 Joch Zdeněk CZE 1948 CK a JE TO Třebíč
M50 [84] 10:52:00 Kánský Jiří CZE 1964 AC Sparta Praha
M70 [45] 10:33:00 Karásek Zdenek CZE 1936 Collm racing team
M30 [107] 11:03:30 Killinger Ludvík CZE 1977 CYKLO TEAM KILLI
M60 [65] 11:06:30 Killinger Ludvík CZE 1954 CYKLO TEAM KILLI
M40 [91] 10:55:30 Kleiner Robert CZE 1966 LAWI GRANFONDO
M40 [101] 11:00:30 Koďousek Daniel CZE 1971 SKC Pečky\r
M60 [71] 10:45:30 Kohoutek Pavel CZE 1954 TJ Jiskra N. Bydžov\r
Kadeti [ ] Kolaja Bedřich CZE 2013 Sportchallenge
M30 [ ] kolaja jan CZE 1981 slavia Liberec orienteering
M70 [53] 10:36:30 Koloc Josef CZE 1943 KCL Kooperativa - Sv...
M70 [51] 10:36:00 Kopal Zdeněk CZE 1945 TJ Plamen Chodov
M40 [105] 11:02:30 Kopr Karel CZE 1973 KC Slavia Praha\r
M50 [78] 10:50:00 Krummer Radoslav CZE 1958 TJ Slavia Karlovy Va...
M19 [122] 11:11:00 Krupička Vlastimil CZE 1990 TJ Lokomotiva Nymburk
M30 [150] 11:25:00 Kubíček Michal CZE 1984 AC Sparta Praha
M40 [104] 11:02:00 Kubíček Zdeněk CZE 1972 OK Mnichovo Hradiště
M60 [69] 10:44:30 Kubín Igor CZE 1951 CSK MARKUS
M40 [102] 11:01:00 Kubů Martin CZE 1971 TJ Lokomotiva Nymburk
M50 [87] 10:53:30 Kudrnáč Miloslav CZE 1961 Cyklo Point Jičín
M50 [86] 10:53:00 Lauda Pavel CZE 1963 CK Vinohradské šlapky
M19 [121] 11:10:30 Lubas Matouš CZE 1991 SSC Železný Brod
M60 [57] 10:38:30 Machulka Jiří CZE 1947 CSK MARKUS
M60 [60] 10:40:00 Malinský František CZE 1949 KAH sport Vrchlabí
M40 [95] 10:57:30 MATOUŠEK JAROSLAV CZE 1967 sportovní klub Maxbike
M70 [46] 10:33:30 Mattuš Milan CZE 1937 CYKLO POKR
M70 [54] 10:37:00 Michel Herbert CZE 1943 Kola Brabec Rumburk
M50 [77] 10:48:30 Michl Josef CZE 1959 TJ Lokomotiva Nymburk
Z60Z65 [42] 10:31:30 Mikšovská Alena CZE 1960 CSK MARKUS
M40 [100] 11:00:00 Mikuláš Martin CZE 1973 ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM
Z30 [75] 10:47:30 Mikulová Tereza CZE 1987 SSC Železný Brod
M19 [118] 11:09:00 Nechanický Jakub CZE 1989 SSC Železný Brod\r
Z60Z65 [41] 10:30:30 NĚMCOVÁ Libuše CZE 1943 CK Lokomotiva Pardub...\r
Kadeti [149] 11:24:30 Nováček Petr CZE 2006 Chlumec nad Cidlinou
M70 [47] 10:34:00 Novák Petr CZE 1942 Masterteam Loko Prah...\r
M50 [83] 10:51:30 Novák Vladimír CZE 1963 Sportovní klub MS Au...\r
M50 [90] 10:55:00 Prager Karel CZE 1963 CK Vinohradské Šlapky
M60 [59] 10:39:30 Prach Karel CZE 1946 sk cyklosport kern
M30 [115] 11:07:30 Ptáčník Filip CZE 1981 CK BICISPORT
Z40Z50 [55] 10:37:30 Pultarová Kateřina CZE 1967 KCL Kooperativa-Svij...\r
M40 [106] 11:03:00 rydval michal CZE 1974 AC Sparta Praha
M60 [145] 11:22:30 RYS Miloslav CZE 1949 CK Lokomotiva Pardub...\r
M40 [94] 10:57:00 Semeráf Josef CZE 1969 Sportovní klub MS Auto
M60 [67] 10:43:30 Soják Petr CZE 1955 KCL Kooperativa-Svijany
M30 [112] 11:06:00 Stránský Jiří CZE 1985 Čistá
M70 [43] 10:32:00 ŠÁRA BOHUSLAV CZE 1940 Hanouskův cyklistický klub
M50 [154] 11:27:00 Škoda Jaroslav CZE 1958 KCLKooperativa-Svijany
M40 [92] 10:56:00 Šlégl Martin CZE 1969 Lawi-Granfondo team
M30 [110] 11:05:00 Šmíd Robert CZE 1978 CYCLING BRNO
M60 [58] 10:39:00 Šorm Petr CZE 1950 Kovo Praha
M60 [183] 11:41:30 Špulák Ladislav CZE 1949 KC Pivovar Vratislavice
M70 [44] 10:32:30 Šturc Miloslav CZE 1939 Sportovní klub cykli...
M70 [52] 10:36:30 Šustr Miloslav CZE 1945 RICOHIMPROMAT TÁBOR ...
M30 [111] 11:05:30 Šváb Miroslav CZE 1976 CYCLING BRNO
M70 [49] 10:35:00 TRSEK Václav CZE 1942 Kbely Cycling Team\r
M30 [93] 10:56:30 Valeš Jan CZE 1983 Penzion Mauritz
M40 [99] 10:59:30 Vávra Jaroslav CZE 1970 SSC Železný Brod\r
M30 [158] 11:29:00 Veselý Pavel CZE 1981 SP Kolo
M30 [114] 11:07:00 Vítek Lukáš CZE 1981 Eleven Cube Riders
M40 [103] 11:01:30 Vodička Václav CZE 1972 CYCLING BRNO
M60 [56] 10:38:00 Vokatý Vladimír CZE 1948 Sportovní klub cykli...
M60 [66] 10:43:00 Vomáčko Petr CZE 1953 TJ Lokomotiva Nymbur...
M50 [89] 10:54:30 Wűrz Martin CZE 1963 ZPCyklo PROOFY Corra...
M60 [70] 10:45:00 Zelenka Václav CZE 1952 sk cyklosport kern
M30 [116] 11:08:00 Živný Miroslav CZE 1982 KCL Kooperativa - Sv...

startovní listina Příchozí - časovka 8,4km

start ~ 10:30:00 , 2002 a starší , přihlášeno: 57 účastníků ( 51 mužů, 6 žen) platba na místě

kategorie # start jméno stát ročník tým/klub/obec
M3 [135] 11:17:30 Balásek Petr CZE 1947 KCPivovarVratislavice
Kadeti [147] 11:23:30 Baláž Matěj CZE 2001 MS Auto
M1 [163] 11:31:30 Bartoš David CZE 1986 Železný Brod
M3 [173] 11:36:30 Boudík Jiří CZE 1951 Zásada
M2 [152] 11:26:00 Bredler Jiří CZE 1975 Sokol Malá Skála
Kadeti [153] 11:26:30 Bredler Matyáš CZE 2002 KC Kooperativa SG
Kadeti [148] 11:24:00 Bříza Ondřej CZE 2000 CK Gruppetto
M2 [171] 11:35:30 Dlab Daniel CZE 1972 DT Glass
M2 [139] 11:19:30 Dobiášovský Pavel CZE 1981 CK Nový Bydžov
M2 [162] 11:31:00 Došek Jan CZE 1976
Junioři [161] 11:30:30 Došek Samuel CZE 1999
M3 [182] 11:41:00 Ďoubalík Pavel CZE 1949 Cyklo Vysoké
M2 [180] 11:40:00 Ďoubalík Pavel CZE 1976
M3 [184] 11:42:00 Drška Milan CZE 1951 KC Pivovar Vratislavice
M2 [166] 11:33:00 Dubeš Roman CZE 1973 Železný Brod
Z2 [185] 11:42:30 Edet Nikola CZE 1979
M2 [189] 11:44:30 Forman Tomáš CZE 1968 Tommbike
M2 [137] 11:18:30 Háze Martin CZE 1985 Atletický oddíl Spartak Vrchlabí
M2 [159] 11:29:30 Holub Petr CZE 1966 Kasper - Swix Team
M2 [136] 11:18:00 Hudský Luděk CZE 1978 SSC Železný Brod
M1 [138] 11:19:00 Chlupáč Jan CZE 1994 SSCŽeleznýBrod
M2 [142] 11:21:00 Jakoubek Pavel CZE 1981 CK Vinohradské Šlapky
M2 [160] 11:30:00 Javůrek Petr CZE 1977 Kasper - Swix Team
M2 [169] 11:34:30 Kafka Libor CZE 1979 BC Sport Semily
M2 [155] 11:27:30 Klápště Radek CZE 1969 STS Líšný
Kadetky [141] 11:20:30 Kopecká Adéla CZE 2006 TJ Sokol Jaroměř
M3 [186] 11:43:00 Kopka Jan CZE 1963 Jablonec nad Nisou
M1 [178] 11:39:00 Kosina Jakub CZE 1996 GT Opportunitz Brno
Kadeti [140] 11:20:00 Koudelka Martin CZE 2001
Z1 [175] 11:37:30 Kuříková Petra CZE 1991 Trek Factory Racing
M2 [181] 11:40:30 Mach Jiří CZE 1976 Cyklo Vysoké
M2 [176] 11:38:00 Maruška Jindra CZE 1979 Triatlon Jablonec
M3 [134] 11:17:00 Motlík Vlastimil CZE 1950 Železný Brod
M1 [144] 11:22:00 Munzar Martin CZE 1996 MS auto česká lípa
M2 [157] 11:28:30 Myslivec Jan CZE 1967 SK Retech
Junioři [156] 11:28:00 Myslivec Matěj CZE 1998 SK Retech
M3 [125] 11:12:30 Náhlovský Aleš CZE 1957 ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS TEAM
Kadeti [146] 11:23:00 Nováček Dominik CZE 2001 MS Auto
M2 [143] 11:21:30 Novák Martin CZE 1975 SK MS Auto
Z3 [187] 11:43:30 Palová Iva CZE 1960 TJ Hrubá Horka
M2 [127] 11:13:30 Reichelt Rudolf CZE 1971 Sportovní klub MS Au...\r
M2 [168] 11:34:00 Rolski Remigiusz CZE 1973 Talvi Sport
M2 [126] 11:13:00 Sauer Tomáš CZE 1973 Sokol Spořilov
M1 [167] 11:33:30 Stacinger Tomasz CZE 1989 Twomark Alva 1 Polska
M3 [132] 11:16:00 Šikola Miloš CZE 1957 TJ AutobrzdyJablonecn.N.
M3 [133] 11:16:30 Šilhán Jaroslav CZE 1949
Junioři [177] 11:38:30 Šorm jiří CZE 1997 AEROTEC
Z1 [179] 11:39:30 Šormová Marie CZE 1996 Carla Kupkolo.cz
Kadeti [165] 11:32:30 Šťastný Dominik CZE 2000 Queens Running Team
M3 [188] 11:44:00 Tichý Ladislav CZE 1953 KC Pivovar Vratislavice
M2 [131] 11:15:30 Urban Miroslav CZE 1971 Železný Brod
Junioři [172] 11:36:00 Vancl Štěpán CZE 1998 TJ Sokol Koberovy
Z2 [128] 11:14:00 Vávrová Lenka CZE 1973 SSC Železný Brod\r
M1 [129] 11:14:30 Vele Ondřej CZE 1991 SSC Železný Brod
M2 [164] 11:32:00 Vocel Martin CZE 1977
M1 [170] 11:35:00 Voplakal Jiří CZE 1992
M2 [124] 11:12:00 Zahradník Petr CZE 1984 Železný Brod

startovní časy