Moravský bikemaraton 2018

25.08.2018 Leština (Zábřeh) 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

80km celkem: 56, muži : 48, ženy: 8, Muži A: 4, Muži B: 12, Muži C: 23, Muži D: 9, Juniorky: 2, Ženy A: 3, Ženy: 3 [html] [pdf]
Tandemy 80km MČRaSR celkem: 1, muži : 0, ženy: 1, Tandemy: 1 [html] [pdf]
50km celkem: 198, muži : 185, ženy: 13, Junioři: 3, Muži I: 133, Muži II: 32, Muži III: 17, Juniorky: 0, Ženy: 13 [html] [pdf]
30km celkem: 93, muži : 69, ženy: 24, Předžáci: 5, MladšíŽaci: 14, StaršíŽáci: 9, TouristOpen: 53, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 0, MladšíŽačky: 1, StaršíŽačky: 6, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 1, Pekařky: 4 [html] [pdf]
15km handicap celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
2x15km handicap celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
soubor typ souboru velikost poslední změna
Soutez Tymu pdf 38425B25.08.2018 16:20:12

výsledková listina 30km

start ~ 11:10:10

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Hrazokruh#2
1 1 / StaršíŽačky [403] Gabriela Bártová 2003 CZE Pardus Tufo Prostějov 01:20:18.4
2 2 / StaršíŽačky [499] Anna Kudláčková 2004 CZE GHOST junior Team 01:30:32.9 10:14.5
3 3 / StaršíŽačky [416] Eliška Grulichová 2005 CZE Pardus Tufo Prostějov 01:33:45.4 13:27.0
4 1 / TouristOpen [464] Soňa Sovadinová 1970 CZE CYKLO ŽOPY 01:35:18.8 15:00.4
5 2 / TouristOpen [451] Eva Nádvorníková 1988 CZE Vosa Čechovice 01:39:56.8 19:38.4
6 1 / MladšíŽačky [498] Natali Tuzarová 2006 CZE GHOST team 01:47:23.2 27:04.8
7 3 / TouristOpen [453] Kateřina Navrátilová 1987 CZE Dětkovice 01:53:55.5 33:37.1
8 4 / TouristOpen [452] Martina Navrátilová 1989 CZE Dětkovice 01:53:56.2 33:37.8
9 5 / TouristOpen [417] Lucie Grundová 1975 CZE Bikesport Team Mohelnice 01:55:41.8 35:23.4
10 6 / TouristOpen [496] Lucie Paraska 1981 CZE Leština 01:56:37.5 36:19.1
11 7 / TouristOpen [434] Markéta Kleisnerová 1983 CZE Černí koně 01:57:59.0 37:40.6
12 4 / StaršíŽačky [436] Michaela Klimešová 2004 CZE CREDO TEAM 01:59:46.3 39:27.9
13 8 / TouristOpen [427] Šárka Chvojková 1982 CZE GHOST team 02:00:47.5 40:29.1
14 9 / TouristOpen [473] Jana Tvrdoňová 1983 CZE Olomouc 02:02:42.7 42:24.3
15 10 / TouristOpen [447] Olga Lacinová 1971 CZE Praha 3 02:04:37.9 44:19.5
16 1 / Pekařkypekar [422] Simona Holubova 1966 CZE Ricany 02:04:43.4 44:25.0
17 2 / Pekařkypekar [405] Drahoslava Brablíková 1976 CZE Omega CZ - Čechy 02:05:22.0 45:03.6
18 11 / TouristOpen [443] Martina Kuklová 1994 CZE CYKLO ŽOPY 02:06:16.6 45:58.2
19 1 / PekařkyMladšípekar [449] Lucie Malá 1983 CZE Zeelandia 02:06:40.8 46:22.4
20 5 / StaršíŽačky [413] Tereza Franková 2003 CZE Cykloklub Morava 02:11:13.1 50:54.7
21 3 / Pekařkypekar [466] Simona Šourková 1957 CZE Jizerské pekárny 02:12:50.8 52:32.4
22 4 / Pekařkypekar [435] Dana Kliková 1970 CZE Omega CZ - Čechy 02:16:11.6 55:53.2
23 12 / TouristOpenhandicap [468] Renata Šuláková 1974 CZE SK SKIVELO neslyšících Olomouc 02:18:08.8 57:50.4
DNF / StaršíŽačky [406] Denisa Bravencová 2003 CZE Short Bike Academy Opletal