Moravský bikemaraton 2018

25.08.2018 Leština (Zábřeh) 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

80km celkem: 56, muži : 48, ženy: 8, Muži A: 4, Muži B: 12, Muži C: 23, Muži D: 9, Juniorky: 2, Ženy A: 3, Ženy: 3 [html] [pdf]
Tandemy 80km MČRaSR celkem: 1, muži : 0, ženy: 1, Tandemy: 1 [html] [pdf]
50km celkem: 198, muži : 185, ženy: 13, Junioři: 3, Muži I: 133, Muži II: 32, Muži III: 17, Juniorky: 0, Ženy: 13 [html] [pdf]
30km celkem: 93, muži : 69, ženy: 24, Předžáci: 5, MladšíŽaci: 14, StaršíŽáci: 9, TouristOpen: 53, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 0, MladšíŽačky: 1, StaršíŽačky: 6, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 1, Pekařky: 4 [html] [pdf]
15km handicap celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf]
2x15km handicap celkem: 5, muži : 5, ženy: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
soubor typ souboru velikost poslední změna
Soutez Tymu pdf 38425B25.08.2018 16:20:12

výsledková listina 80km

start ~ 11:00:56

03:44:17.093
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup Hrazokruh#2
1 1 / Muži B [6] Tomáš Kechrt 1981 CZE PRIME sport expert 02:59:12.0 01:47:10.0 (5)
2 2 / Muži B [4] Michal Krčma 1988 CZE OD MORAVA Holešov 02:59:12.9 00:00.9 01:47:03.0 (2)
3 1 / Muži C [1] Jan Hruška 1975 CZE GHOST team 02:59:14.3 00:02.3 01:47:04.0 (4)
4 1 / Muži A [28] Ondřej Kušnír 1999 CZE BIKE SPORT servis Opava 03:01:37.7 02:25.7 01:48:41.0 (6)
5 2 / Muži C [69] Vena Hornych 1978 CZE Kupkolo MTB Trilogy 03:02:46.1 03:34.1 01:47:03.0 (3)
6 3 / Muži B [60] Jan Neset 1986 CZE IN-LIFE Cycling Team 03:03:29.7 04:17.7 01:47:03.0 (1)
7 4 / Muži B [70] Antonín Hodr 1987 CZE GHOST Pro Bike Trutnov 03:04:01.8 04:49.8 01:51:00.0 (9)
8 5 / Muži B [61] Michal Smolka 1981 CZE Bikecentrum Olomouc 03:06:13.1 07:01.1 01:51:09.0 (11)
9 6 / Muži B [5] Martin Langer 1984 CZE Moolbike.cz Olomouc 03:06:49.0 07:37.0 01:51:02.0 (10)
10 2 / Muži A [63] David Babiánek 1993 CZE IN-LIFE Cycling Team 03:10:17.1 11:05.1 01:50:13.0 (7)
11 3 / Muži C [36] Martin Tyráček 1973 CZE moolbike BBB 03:10:59.7 11:47.7 01:50:58.0 (8)
12 4 / Muži C [10] František Čmakal 1977 CZE Cyklo Polách a syn 03:14:23.2 15:11.2 01:55:21.0 (12)
13 7 / Muži B [57] Radek Žák 1980 CZE Křižanov 03:17:19.2 18:07.2 01:57:52.0 (15)
14 5 / Muži C [19] Martin Jílek 1969 CZE Cyklo Polách Šumperk 03:17:21.1 18:09.1 01:55:52.0 (13)
15 1 / Muži D [12] Tomáš Eichner 1967 CZE bajker.eu 03:20:40.5 21:28.5 01:58:26.0 (16)
16 6 / Muži C [32] Robert Planička 1976 CZE Bikesport Team Mohelnice 03:23:57.9 24:45.9 01:59:54.0 (18)
17 8 / Muži B [56] Milan Stryk 1985 CZE Zábřeh 03:27:21.8 28:09.8 01:58:42.0 (17)
18 7 / Muži C [25] Tomáš Kostka 1974 CZE CREDO TEAM 03:28:52.5 29:40.5 02:04:47.0 (22)
19 2 / Muži D [64] Miroslav Kolomazník 1963 CZE OD MORAVA Holešov 03:29:11.8 29:59.8 02:04:45.0 (21)
20 3 / Muži D [31] Luděk Pavlák 1966 CZE Brno 03:30:36.9 31:24.9 02:04:51.0 (24)
21 4 / Muži D [65] Aleš Kilnar 1963 CZE Ostrava 03:30:49.4 31:37.4 02:03:23.0 (20)
22 3 / Muži A [71] Martin Halfar 1989 CZE Esenbáci Jeseník 03:32:36.4 33:24.4 02:02:36.0 (19)
23 5 / Muži D [30] Zdeněk Nádvorník 1962 CZE Vosa Čechovice 03:34:07.9 34:55.9 02:08:19.0 (28)
24 9 / Muži B [68] Patrik Nešpor 1986 CZE IN-LIFE cycling team 03:35:15.1 36:03.1 01:57:50.0 (14)
25 6 / Muži D [13] Aleš Flégl 1963 CZE CTM SILVINI R2 Sport 03:36:29.6 37:17.6 02:05:45.0 (25)
26 8 / Muži C [62] Radovan FOJT 1970 CZE Bikecentrum Olomouc 03:38:04.7 38:52.7 02:06:21.0 (26)
27 9 / Muži C [67] martin vilč 1974 CZE červena jahoda 03:38:12.5 39:00.5 02:06:23.0 (27)
28 7 / Muži D [37] Alois Uchytil 1966 CZE biketeam Zlaté Hory 03:38:48.1 39:36.1 02:04:49.0 (23)
29 8 / Muži D [15] Ctibor Hejtmánek 1968 CZE SHOTR BIKE 03:40:24.7 41:12.7 02:11:30.0 (31)
30 10 / Muži C [26] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 03:41:40.0 42:28.0 02:12:39.0 (35)
31 10 / Muži B [59] Michal Široký 1979 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 03:42:21.4 43:09.4 02:14:19.0 (38)
32 11 / Muži C [34] Otakar Srovnal 1975 CZE Lokomotiva Zábřeh 03:48:15.1 49:03.1 02:15:05.0 (39)
33 12 / Muži C [33] Petr Plesník 1975 CZE LesNice 03:50:02.7 50:50.7 02:12:36.0 (33)
34 4 / Muži A [17] Dominik Jansa 1999 CZE Moravská Třebová 03:50:03.6 50:51.6 02:13:16.0 (37)
35 13 / Muži C [20] Staník Josef 1969 CZE Bike Sport Uničov 03:54:07.8 54:55.8 02:11:58.0 (32)
36 11 / Muži B [39] Bohuslav Vondruška 1986 CZE TJ Sokol Hrabenov 03:54:52.6 55:40.6 02:12:36.0 (34)
37 14 / Muži C [55] Martin Hanzal 1976 CZE 03:56:25.8 57:13.8 02:16:08.0 (41)
38 9 / Muži D [24] Milan Konopa 1961 CZE Credo team 03:56:49.2 57:37.2 02:17:58.0 (44)
39 15 / Muži C [18] Petr Jansa 1976 CZE MORAVSKÁ TŘEBOVÁ 03:56:53.7 57:41.7 02:19:39.0 (45)
40 16 / Muži C [14] Michal Harlender 1972 CZE Cykloteam Kolárna 04:01:53.6 01:02:41.6 02:12:51.0 (36)
41 17 / Muži C [29] Tomáš Leskovjan 1972 CZE Důraz.... 04:09:17.0 01:10:05.0 02:16:34.0 (42)
42 18 / Muži C [66] Martin Špaček 1976 CZE Červená jahoda 04:09:33.6 01:10:21.6 02:19:42.0 (46)
43 19 / Muži C [11] Aleš Čech 1975 CZE Model Bike Team 04:20:50.4 01:21:38.4 02:28:26.0 (48)
44 20 / Muži C [21] Petr Kašpar 1975 CZE biketeam Zlaté Hory 04:23:05.9 01:23:53.9 02:26:35.0 (47)
45 21 / Muži C [40] Stanislav Vyležík 1973 CZE červena jahoda 04:28:11.3 01:28:59.3 02:29:48.0 (49)
46 22 / Muži C [52] Jan Anderle 1974 CZE Nový Malín 05:15:33.9 02:16:21.9 02:58:25.0 (53)
DNF / Muži C [27] Tomáš Kraina 1971 CZE Bystrovany
DNF / Muži B [54] Pavel Zitta 1986 CZE Zábřeh 02:17:18.0 (43)