Specialized MTB Trilogy 2015

02.07.2015 - 05.07.2015 Teplice nad Metují [CZ] 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Bemaniax Extreme Race celkem: 189, muži : 179, ženy: 10, M-29: 25, M-V1: 78, M-V2: 29, M-V3: 10, Z: 7, M-E: 27, V-E: 10, Z-E: 3 [html] [pdf]
Bemaniax Enduro Race celkem: 40, muži : 37, ženy: 3, M-E: 27, V-E: 10, Z-E: 3 [html] [pdf]
Kupkolo.cz FatFree Race celkem: 18, muži : 16, ženy: 2, M: 16, Z: 2 [html] [pdf]
Kupkolo.cz Junior celkem: 8, muži : 7, ženy: 1, Junior: 7, Juniorky: 1 [html] [pdf]
Kupkolo.cz UNICYCLE celkem: 0, muži : 0, ženy: 0, M: 0, Z: 0 [html] [pdf]
Kupkolo.cz Enduro FatFree celkem: 2, muži : 0, ženy: 2, M-29: 0, M-V1: 0, M-V2: 0, M-V3: 0, Z: 2 [html] [pdf]

výsledková listina Bemaniax Enduro Race

start ~ 08:10:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup PrologStage 1Stage 2
1 (-1) 1 / M-E [8628518] Jiří Fikejz 1990 CZE Author-Enduroteam.cz 01:40:09.0 09:05.0 (1) 33:08.0 (1) 23:22.0 (1)
2 (-1) 2 / M-E [8624584] Tomáš Kutin 1984 CZE AUTHOR-enduroteam.cz 01:44:43.0 09:17.0 (2) 34:49.0 (2) 23:37.0 (2)
3 (-1) 3 / M-E [8626782] Zdeněk Hendrich 1981 CZE Haven Author-enduroteam.cz 01:46:54.0 09:42.0 (3) 36:07.0 (3) 23:56.0 (3)
4 (-1) 4 / M-E [8625597] Petr Morávek 1990 CZE 01:53:17.0 10:42.0 (6) 37:41.0 (4) 24:59.0 (6)
5 (-1) 5 / M-E [8625376] Zbynek Kugler 1981 CZE BicycleCafe.cz 01:54:15.0 10:21.0 (4) 39:20.0 (7) 25:18.0 (7)
6 (-1) 6 / M-E [8627950] Nikola Ivanov 1985 CZE Bikomatic.cz 01:54:50.0 10:33.0 (5) 38:57.0 (6) 26:10.0 (9)
7 (-1) 7 / M-E [8624294] Jindra Volny 1982 CZE 02:00:20.0 11:26.0 (11) 40:37.0 (8) 26:55.0 (10)
8 (-1) 8 / M-E [8623944] Tomáš Ficker 1989 CZE BIKOMATIC 02:03:46.0 11:23.0 (10) 43:29.0 (13) 25:40.0 (8)
9 (-1) 9 / M-E [8626669] Zdeněk Kulhavý 1979 CZE SocialiZed 02:07:18.0 11:46.0 (13) 43:22.0 (12) 27:13.0 (11)
10 (-1) 10 / M-E [8625562] Pavel Veselý 1980 CZE Koloshop Team 02:07:39.0 11:39.0 (12) 42:15.0 (10) 28:41.0 (17)
11 (-1) 11 / M-E [8624760] Paweł Pupiń 1984 POL Knurświny 02:08:14.0 12:11.0 (16) 42:21.0 (11) 27:36.0 (12)
12 (-1) 12 / M-E [8624377] Jiří Uždil 1979 CZE 02:09:53.0 13:05.0 (23) 43:38.0 (14) 28:20.0 (15)
13 (-1) 13 / M-E [8628039] Jindřich Deutsch 1977 CZE 02:11:39.0 11:57.0 (15) 45:37.0 (18) 29:03.0 (18)
14 (-1) 14 / M-E [8625412] wojciech królikowski 1982 POL Knurświny 02:17:59.0 12:43.0 (20) 51:11.0 (26) 28:06.0 (14)
15 (-1) 15 / M-E [8627973] Zbigniew Wiktor 1988 POL Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team 02:18:35.0 12:46.0 (21) 48:01.0 (21) 30:59.0 (24)
16 (-1) 16 / M-E [8626874] Václav Strnad 1989 CZE 02:22:12.0 13:07.0 (24) 48:45.0 (22) 29:16.0 (19)
17 (-1) 17 / M-E [8624468] Stefan Donath 1978 GER 02:29:09.0 13:29.0 (27) 49:03.0 (23) 32:58.0 (31)
18 (-1) 18 / M-E [8628072] Pawel Guzewicz 1984 POL Knurświny 02:29:50.0 14:58.0 (37) 50:52.0 (24) 31:49.0 (26)
19 (-1) 19 / M-E [8627315] Jan Duda 1977 CZE 02:31:09.0 11:56.0 (25) 55:05.0 (31) 39:54.0 (37)
20 (-1) 20 / M-E [8624705] Michał Daszkiewicz 1982 POL Strefa MTB Głuszyca 02:36:52.0 14:37.0 (35) 54:56.0 (30) 32:49.0 (30)
21 (-1) 21 / M-E [8624797] Lukas Kubis 1979 GER Best-Bike-Parts/Burtec 02:43:41.0 12:15.0 (17) 01:05:00.0 (39) 32:03.0 (27)
22 (-1) 22 / M-E [8625220] Aleš Hanousek 1989 CZE 02:44:24.0 13:56.0 (30) 56:06.0 (32) 34:36.0 (35)
23 (-1) 23 / M-E [8626877] Petr Sedmík 1991 CZE 02:56:29.0 14:04.0 (32) 51:03.0 (25) 32:28.0 (29)
23 (-2) 23 / M-E [8626853] Petr Mančík 1987 CZE Freezgang enduro team 12:18.0 (18) 45:19.0 (17)
23 (-2) 23 / M-E [8623676] Zdeněk Ubral 1986 CZE Dressler.cz - RB 10:58.0 (7) 38:09.0 (5) 24:55.0 (5)
23 (-2) 23 / M-E [8628014] Pascal Burek 1985 GER Best-Bike-Parts/Burtec 13:41.0 (29) 01:05:00.0 (40)
27 (-8) 27 / M-E [8624465] Ondřej Musil 1986 CZE 01:36:52.0 11:21.0 (8) 45:11.0 (16) 27:37.0 (13)