KupKolo Podkrkonošský maraton 2019

10.08.2019 Lázně Bělohrad 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

90km celkem: 149, muži : 143, ženy: 6, M30: 26, M40: 48, M50: 44, M51: 25, Z18: 6 [html] [pdf]
50km celkem: 485, muži : 446, ženy: 39, M18: 26, M30: 58, M40: 104, M50: 153, M60: 63, M61: 42, Z18: 9, Z30: 8, Z40: 9, Z41: 13 [html] [pdf]
50km elektrokola celkem: 2, muži : 1, ženy: 1, Muži: 1, Ženy: 1 [html] [pdf]
50km gravel bike celkem: 4, muži : 4, ženy: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
holky 100m celkem: 8, muži : 0, ženy: 8, kluci: 0, holky: 8 [html] [pdf]
kluci 100m celkem: 8, muži : 8, ženy: 0, kluci: 8, holky: 0 [html] [pdf]
nejmladší 1 kolo holky celkem: 11, muži : 0, ženy: 11, kluci: 0, holky: 11 [html] [pdf]
nejmladší 1 kolo kluci celkem: 27, muži : 27, ženy: 0, kluci: 27, holky: 0 [html] [pdf]
předškolačky 1 kolo celkem: 13, muži : 0, ženy: 13, kluci: 0, holky: 13 [html] [pdf]
předškoláci 1 kolo celkem: 31, muži : 31, ženy: 0, kluci: 31, holky: 0 [html] [pdf]
děti 2 kola kluci celkem: 20, muži : 20, ženy: 0, kluci: 20, holky: 0 [html] [pdf]
děti 2 kola holky celkem: 11, muži : 0, ženy: 11, kluci: 0, holky: 11 [html] [pdf]
děti 4 kola kluci celkem: 20, muži : 20, ženy: 0, kluci: 20, holky: 0 [html] [pdf]
děti 4 kola holky celkem: 10, muži : 0, ženy: 10, kluci: 0, holky: 10 [html] [pdf]
děti 3 kola kluci celkem: 14, muži : 14, ženy: 0, kluci: 14, holky: 0 [html] [pdf]
děti 3 kola holky celkem: 12, muži : 1, ženy: 11, kluci: 1, holky: 11 [html] [pdf]

výsledková listina 50km

start ~ 10:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup check
1 1 / Z30 [571] Kateřina Jůzová 1991 CZE Velocentrum-Stratosauto 02:07:30.1 01:21:46.0 (26)
2 2 / Z30 [781] Michaela Medková 1992 CZE Rock Machine Cyklomax 02:26:56.4 19:26.3 01:33:29.0 (152)
3 3 / Z30 [824] Veronika Krausová 1997 CZE Lázně Bělohrad BEMANIAX 02:28:18.7 20:48.6 01:33:54.0 (156)
4 4 / Z30 [963] Lucie Celbová 1992 CZE Pell´s Team Brno 02:28:38.8 21:08.7 01:35:41.0 (168)
5 5 / Z30 [698] Lucie Smetanová 1998 CZE Mělník 02:46:17.3 38:47.2 01:48:01.0 (320)
6 6 / Z30 [909] Klára Hartychová 1994 CZE Spartak Rokytnice nad Jizerou 02:58:11.9 50:41.8 01:49:22.0 (336)
7 7 / Z30 [841] Veronika Kohoutová 1993 CZE TEAM 911 03:29:36.8 01:22:06.7 02:12:29.0 (428)
8 8 / Z30 [884] Market Hrachovcová 1989 CZE Jahňátka 04:12:56.6 02:05:26.5 02:32:57.0 (442)