Ratibořický MTB maratón

28.04.2013 Havlovice - Úpice [CZ]

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

48 km jednotlivci celkem: 435, muži : 387, ženy: 48, M18: 15, M20: 81, M30: 161, M40: 87, M50: 30, M60: 13, Z18: 1, Z: 37, Z40: 10 [html] [pdf]
48 km tandemy celkem: 4, muži : 3, ženy: 1, T: 4 [html] [pdf]
12km celkem: 45, muži : 31, ženy: 14, Žáci 1: 20, Žáci 2: 6, Kadeti: 5, Žákyně 1: 7, Žákyně 2: 6, Kadetky: 1 [html] [pdf]

startovní listina 48 km jednotlivci

start ~ 12:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 435 účastníků ( 387 mužů, 48 žen) 48 km (převýšení 660 m)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
M30 [101] Abrt Jan CZE 1976 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM
M40 [102] Adam Tomáš CZE 1971 CK VEPŘÍKOV
M20 [34] Adámek Petr CZE 1993 Apache Loko Trutnov
M20 [103] Antonín Adam CZE 1991 CykloFIT Liberec MTB TEAM
M30 [537] Aster Jaroslav CZE 1981 Trutnov
M20 [104] Bako Josef CZE 1985 www.kupkolo.cz
M30 [46] Balcar Aleš CZE 1977 TJ Sokol Nové Město nad Metují
M60 [105] Balcar Jaroslav CZE 1953 Jizbice
M40 [106] Barninec Robert CZE 1973 KONA CYCLING POINT
M30 [ ] Bárta Lukáš CZE 1981 Apache Bike Team
Z [294] Bečvářová Alice CZE 1990 IVAR CS - AUTHOR TEAM
M60 [ ] Beka Josef CZE 1949 INSTATOP Kosmonosy
M50 [538] Benda Jiří CZE 1956 Ořech
M20 [85] Beneš Radek CZE 1985 Červený Kostelec
M20 [325] Berger Tomáš CZE 1987 kupkolo.cz/HZS Pardubice
M18 [288] Bergmann Michal CZE 1996 Apache Bike Team Úpice
M40 [571] Bernard Karel CZE 1967 INS Atelier Náchod
M40 [539] Bíma Pavel CZE 1973 Lhota u Trutnova
M20 [107] Bín Rostislav CZE 1985 COSI
M18 [109] Binar Jakub CZE 1997 Pitrs bikes
M40 [108] Binar Luboš CZE 1966 HOBUK
M20 [366] BLASZCZYK KAMIL POL 1988 TRASYROWEROWEKUDOWA.BLOGSPOT.COM
M30 [110] Blažek Karel CZE 1982 Telnice
M40 [111] Blažek Pavel CZE 1971 Rtyně v Podkrkonoší
Z40 [112] Blažková Lucie CZE 1970 Carla.kupkolo.cz
M40 [113] Blecha Martin CZE 1968 Mladá Boleslav
M30 [306] Borek Miroslav CZE 1978 Ústí nad Orlicí
M40 [114] Borůvka Zdeněk CZE 1965 Jerrysport team
M20 [115] Brádle Miloš CZE 1985 TE Connectivity Trutnov Industrial
M30 [116] Brandejs Jan CZE 1982 T-Mobile MTB team
M30 [540] Brejtr Karel CZE 1976 Náchod
M30 [541] Brezani Anton CZE 1978 RENDŐRSÉG
M40 [117] Brož Vítězslav CZE 1970 Hostinné
M30 [ ] Brýdl Jakub CZE 1981
M30 [572] Bušina Jiří CZE 1980 Bylany
Z40 [118] Bušková Leona CZE 1972 GHOST Team
M50 [296] Bystrianský Jožka CZE 1954 GHOST team
M30 [304] Coufal Roman CZE 1978 Ústí nad Orlicí
M20 [119] Čáp Lukáš CZE 1984 Rock Machine-Cyklomax
M30 [120] Čech Milan CZE 1976 PROFIALARM s.r.o.
M20 [542] Čejka Jakub CZE 1985 NOVATOP LAPIERRE
M50 [ ] Čermák Jan CZE 1959 Hradec Králové
M30 [543] Černý Lukáš CZE 1974 BorderGuards ŽACLÉŘ
M40 [544] Černý Martin CZE 1964 Vella Team
M30 [65] Červený Petr CZE 1979 Cyklo Tony
M40 [573] Čipera Radek CZE 1964 SK RADVANICE
M50 [318] Demjanovič Michal CZE 1960 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
M60 [ ] Dibelka Jiří CZE 1950 Horní Adršpach
M20 [545] Dítě Roman CZE 1985 Trutnov
M30 [121] Doležal Jan CZE 1979 Cyklo Klub Bendl
M20 [299] Doležal Jiří CZE 1986 Machov
M30 [122] Dostálek Václav CZE 1980 COSI
M30 [313] Drasnar Tomáš CZE 1983 Nové Město n. Metují
M30 [323] Dražek Tomáš CZE 1975 Redpoint team
M20 [45] Drejsl Lukáš CZE 1986 Wikov
M50 [123] Drobný Miroslav CZE 1963 Continental Adršpach
M40 [124] Drvota Zdenek CZE 1965 Duchcov
M18 [287] Dudek Ondřej CZE 1996 Expres CZ-Scott Team Kolín
M40 [310] Duchacz Slawek POL 1972 KKZK
M40 [125] Dvořák Jiří CZE 1970 beMANIAX MADBIKE
M30 [291] Dvořák Patrik CZE 1976 CK VEPŘÍKOV
M40 [126] Dzan Ladislav CZE 1964 -
M30 [333] Eberl Filip CZE 1982 REMERX-MERIDA TEAM KOLÍN
M20 [574] Egert Michal CZE 1988 Dvur Kralove n.L.
M30 [127] Ehrenberger Lukáš CZE 1979 TE Connectivity Omega
M20 [128] Eliáš Miroslav CZE 1991 Ústí nad Orlicí
M40 [129] Elich Jiří CZE 1964 Apache Loko Trutnov
M20 [330] Fernet Martin CZE 1990 GATTA BIKE TEAM
M30 [130] Flégr Jiří CZE 1975 TJ Sokol Nové Město nad Metují
M30 [131] Friede Jiří CZE 1982 ZPA BIKE TEAM
M30 [132] Frumert Daniel CZE 1977 Canyon
M20 [133] Fulka Jan CZE 1988 Pitrs bikes
M50 [87] Fulka Jiří CZE 1960 Redpoint team
Z40 [134] Fulkova Monika CZE 1965 ZPA Smart Energy
M30 [575] Grof Tomáš CZE 1976 Bylany
M30 [98] Habr Michal CZE 1982 VELLA Cycling
M30 [135] Hainiš Pavel CZE 1982 Trutnov
M30 [546] Halama Jindřich CZE 1980 Trutnov
M30 [136] Hanáček Pavel CZE 1980 Nové Město nad Metují
M18 [137] Hanuš Tomáš CZE 1998 Vella team
M18 [576] Hartman Jan CZE 1997 Tvoje máma
M30 [138] Havelka Daniel CZE 1977 elektromontáže ELHAT
Z [139] Havlasová Alžběta CZE 1987 BB CYKLOSPORT SUPERIOR
M20 [140] Havlíček Petr CZE 1989 Broumov
M40 [337] Hemelík Pavel CZE 1967 RockMachine-Cyklomax
Z40 [338] Hemelíková Markéta CZE 1973 Rockmachine-Cyklomax
M18 [141] herber jan CZE 1995 SUPERIOR CYKLOFIT HIGHFIVE
M20 [346] Herman Lukáš CZE 1984 Moto Herman
M60 [378] Hitschfel Miroslav CZE 1953 Trutnov
M40 [547] Hladík Vladislav CZE 1965 Trutnov - 4
M40 [142] Hlavatý Milan CZE 1972 Symbio+ CE.Energy
M40 [548] Hnát Petr CZE 1973 Dolní Újezd
M30 [143] Hofman Ondřej CZE 1979 PRO MUSIC PROLOG BIKE
M18 [144] Holán Tomaš CZE 1996 BEMANIAX
M30 [549] Holata Roman CZE 1975 DLNK dream team
M30 [145] Horák Jakub CZE 1982 ZPA Smart Energy
M30 [146] Horák Jiří CZE 1976 Bike Team KC Jaroměř
M40 [290] Horák Michal CZE 1968 OK MTB Team Pardubice
M30 [147] Hořeňovský Jiří CZE 1982 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
M30 [356] Hotárek Vladimír CZE 1977 AutoHotarek.cz
M50 [577] Hovorka Jan CZE 1959 DLNK TEAM - THE BEST OF
Z [148] Hrnčířová Lucie CZE 1984 Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
M30 [344] Hrneček David CZE 1975 Dvůr Králové nad Labem
M40 [350] Hrneček Pavel CZE 1971 Pivovar Tambor
M40 [369] Hrodek Martin CZE 1969 CykloPORG
M20 [ ] Hromádko Jakub CZE 1988 BAKAKO Nová Paka
M30 [550] Hrubý Jan CZE 1975 RENDŐRSÉG
M18 [275] Hrubý Václav CZE 1995 KAH sport Vrchlabí
M50 [578] Hruška Ladislav CZE 1956 Červený Kostelec
M40 [149] Hruška Tomáš CZE 1971 RCR BIKE TEAM Česká Třebová
M40 [579] Hrzán Richard CZE 1972 CTM SILVINI R2 Sport
M30 [150] Hříbal Aleš CZE 1979 Kupkolo MTB Team Pardubice
M60 [151] Hůlka Miroslav CZE 1952 Ústí nad Orlicí
M20 [307] Hykš Lukáš CZE 1985 Opatovice nad Labem
M30 [152] Charvát František CZE 1975 SHK Klokan Bike Team
M50 [153] Chutný Jaroslav CZE 1961 VELOCENTRUM-STRATOS AUTO
M20 [27] Chutný Martin CZE 1991 HSK cycling team
M40 [ ] iza iza CZE 1972
Z [154] Jahelková Renata CZE 1987 GHOST team
Z40 [580] Janáková Kateřina CZE 1965 Trutnov
M30 [14] Janků Miloš CZE 1978 www.kupkolo.cz
M30 [ ] Jánský Lukáš CZE 1979 ADR Team
M30 [155] Javůrek Petr CZE 1977 Kasper - Swix Team
M20 [332] Jebavý Josef CZE 1985 SSC Železný Brod
M20 [70] Jero Miroslav CZE 1984 Kasper Swix Team Trutnov
M30 [551] Ježek Jaroslav CZE 1974 -
M18 [582] Ježek Jaroslav CZE 1995 Trutnov
M30 [182] Ježek Martin CZE 1981 TE Connectivity Trutnov Industrial
M30 [292] Ježek Václav CZE 1977 IVAR CS - AUTHOR TEAM
M60 [348] Jiránek Jaroslav CZE 1948 GHOST MOJEKOLO
M20 [156] Jirásek Pavel CZE 1992 Pitrs bikes
M20 [301] Jirásek Stanislav CZE 1984 BKL Machov
Z18 [157] Jirásková Šárka CZE 1995 Spartak Police nad Metují
M40 [ ] Jiřena Pavel CZE 1967 AMULET ROHOZEC TEAM
M40 [371] Jošt Vladimír CZE 1966 Hradec Králové
M30 [552] Jurásek Michal CZE 1978 Obec Heřmánkovice
M40 [553] Kábrt Aleš CZE 1973 Úpice
M40 [158] Kadaník Josef CZE 1971 TE Connectivity
M30 [305] Kadrman Miloslav CZE 1981 PRESTIGE CYCLING TEAM
Z40 [159] Kalčíková Hana CZE 1963 Klabava
M20 [4] Kaněra Michal CZE 1986 GHOST team
M50 [329] Kaněra Pavel CZE 1963 AxitDoldy
M60 [583] Kára Bohuslav CZE 1953 AC Sparta Praha Cycling
M30 [40] Karban Lukáš CZE 1980 RONAL CZ
M40 [36] Karban Štěpán CZE 1971 HZS Královéhradeckého kraje
M30 [160] Kaufman Jarda CZE 1975 Pitrs bikes
M30 [354] Kincl Tomáš CZE 1979 Červený Kostelec
M20 [75] Klapal Martin CZE 1987 DeVoss Legends
Z [554] Klennerová Lenka CZE 1981 Siemens
M40 [161] Knytl Tomáš CZE 1964 Náchod
M30 [162] Kocián Petr CZE 1974 CATR
M30 [581] Kohoutek Petr CZE 1975 Blue Fly
Z [584] Kohoutová Bronislava CZE 1976 COSI
M20 [585] Kokeš Michal CZE 1984 Mi-kolo-vice
Z [163] Kolaříková Jana CZE 1982 TE Connectivity Trutnov Industrial
M40 [164] Kolman Roberto CZE 1968 Rockmachine-Cyklomax
M30 [165] Koníř Robert CZE 1974 Border guards
M40 [ ] Kopecký Tomáš CZE 1965 Chrudim
M30 [ ] Kopecky Zdeněk CZE 1974 TE CONNECTIVITY 1
Z [ ] Koper Magdalena POL 1974 ORBEA-Hutchinson-Ritchey-Serfas-Fibrax-PEDROS
M50 [342] Kosek Josef CZE 1963 Obec Heřmánkovice
M18 [352] Kosina Jakub CZE 1996 GT Opportunitz Brno
M18 [167] Kostelecký Filip CZE 1995 Bikehome
M40 [349] Kostelecký Vladimír CZE 1970 Vella team Náchod
M30 [586] Krám Miroslav CZE 1980 Červený Kostelec
M20 [168] Kratochvíl Jan CZE 1990 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
M40 [363] Kraus Miroslav CZE 1966 Lázně Bělohrad
M50 [ ] Kraus Vladimír CZE 1960 jasipbike
M30 [169] Kročil Vladimír CZE 1974 Continental Adršpach
Z [ ] Krtičková Petra CZE 1986 HSK - cycling team
M30 [355] Krug Eduard CZE 1974 Hovrch
M20 [324] Kubeček Jakub CZE 1985 Červený Kostelec
M50 [170] Kubizňák Radko CZE 1954 Continental Adršpach
M30 [171] Kučera Viktor CZE 1975 CK MTB Maraton Hlinsko
M50 [173] Kudrnáč Miloš CZE 1960 Continental sport club
M20 [172] Kudrnáč Tomáš CZE 1989 Mad Bike Be Maniax
M20 [380] Kunc Jan CZE 1991 Jednokolkz.ev-kupkolo.cz
M40 [174] Kunc Petr CZE 1967 Continental Adršpach
M30 [285] Kunce Petr CZE 1974 Siemens - rescue
M40 [339] Kyml Radek CZE 1970 Praha 9
Z [361] Kyselá Martina CZE 1989 Pro Music-Prolog Bike Trutnov - X
M30 [587] Kyselák Martin CZE 1983 Liberec
M30 [175] Laštůvka Martin CZE 1980 Cyklo Tony
M40 [176] Lavrík Josef CZE 1973 Continental sport club
M30 [16] Lecnar Jaruch CZE 1983 Pitrs bikes
Z [263] Lešková Tereza CZE 1992 TRAINEE Continental Trutnov
M30 [177] Leugner Jan CZE 1974 Nové Město nad Metují
M40 [178] Lokvenc Miroslav CZE 1966 Apache Loko Trutnov
M40 [179] Lorenc Martin CZE 1970 STRATOS AUTO
Z [341] Loubková Ivana CZE 1980 ROHOZEC AMULET TEAM
M20 [180] Louda František CZE 1988 ROHOZEC AMULET TEAM
M40 [374] Luksch Roman CZE 1964 LMD Cycling team
M50 [ ] Lulek Jiří CZE 1954 Horní Adršpach
M20 [334] Luňák Milan CZE 1985 Koloobchod.cz
M40 [335] Luňák st. Milan CZE 1966 KOLOOBCHOD.CZ
M50 [181] Lupek Karel CZE 1959 Praha 5
Z [ ] Luštincová Jana CZE 1988 Jablonec nad Nisou
M40 [376] Macek Martin CZE 1964 SK Finisher
M30 [ ] Macola Petr CZE 1975 TE Connectivity
Z [555] Maděrová Kateřina CZE 1986 Žacléř
M20 [86] Mach Josef CZE 1988 BAKAKO Nová Paka
M20 [183] Mach Lukáš CZE 1984 Hajnice
M40 [184] Mach Martin CZE 1970 TJ Sokol Nové Město nad Metují
M30 [185] Macháček Petr CZE 1979 COSI
M20 [588] Machek Jan CZE 1989 Dvůr Králové na Labem
M40 [360] Malbeck Radovan CZE 1970 Pro Music - Prolog Bike XXL
M30 [186] Malinský Jan CZE 1979 ZPA Smart Energy
M30 [187] Malý Lukáš CZE 1977 Negři z DKnL
M20 [188] Malý Vojtěch CZE 1993 Auto Combi Team Kutná Hora
Z [589] Marečková Edita CZE 1988 Meziboří
M30 [189] Marek Jíří CZE 1975 Hlinsko
M20 [556] Marek Ondřej CZE 1986 INS Atelier Náchod
M30 [190] Marek Radek CZE 1978 Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
M30 [191] Markl Jan CZE 1975 RENDŐRSÉG
Z [557] Marková Lucie CZE 1985 Mladé Buky
M40 [293] Maroul Ladislav CZE 1968 IVAR CS - AUTHOR TEAM
M60 [193] Mašín Karel CZE 1951 Jiskra Jaroměř - Potocký
M18 [166] matoulek Jiří CZE 2006 Olfin car Ski Team
M30 [303] Matoulek Milan CZE 1978 Nová Paka
M60 [309] Matoulek Václav CZE 1948 Trutnov
M30 [365] Matoušek Josef CZE 1979 Hradec Králové
M60 [322] Matoušek Petr CZE 1950 Žacléř
M50 [194] Medek Jaromír CZE 1963 Hradec Králové
Z [195] Medková Michaela CZE 1992 Rock Machine Cyklomax
M40 [297] Meier Jan CZE 1973 Nové Město nad Metují
M30 [56] Melišík Jan CZE 1974 Redpoint team
M30 [590] Melša Zdeněk CZE 1982 JJ - Potocký
M20 [591] Mičola Tomáš CZE 1994 Rtyně v Podkrkonoší
M40 [196] Mikula Aleš CZE 1973 ZPA Smart Energy
M20 [10] Mikule Ondřej CZE 1988 CYKLOTRENINK.com
M30 [336] Míl Milan CZE 1980 Bike Team KC Jaroměř
Z [197] Militká Petra CZE 1986 Jaroměř
M30 [ ] Miroslav Borek CZE 1978 RCR BIKE TEAM Česká Třebová
M30 [328] Mityska Tomáš CZE 1981 Continental Adršpach
M50 [592] Mlynář Eda CZE 1960 Krakonošovy větry
M30 [198] Morávek Petr CZE 1976 RENOVA RACE TEAM
M30 [199] Morávek Petr CZE 1976 RENOVA RACE TEAM
M30 [198] Morávek Petr CZE 1976 RENOVA RACE TEAM
M30 [199] Morávek Petr CZE 1976 RENOVA RACE TEAM
Z [200] Morávková Jana CZE 1980 RENOVA RACE TEAM
M30 [343] Mráz Vít CZE 1974 INS Atelier Náchod - veterans
M30 [201] Mucha Tomáš CZE 1980 Pardubice
M30 [331] Mucháček Petr CZE 1974 Elektro Mucháček
M30 [23] Müller Marek CZE 1976 KAH sport Vrchlabí
M30 [312] Nádvorník Jiří CZE 1978 HSK - cycling team
M20 [321] Nebřenský Ondřej CZE 1988 Mountain Bike Action
M30 [52] Nehyba Michal CZE 1980 AGRO CS a.s.
M30 [362] Němec Michal CZE 1980 DSA Modrý důl
M40 [593] Nosek Rudolf CZE 1970 STRATOS AUTO-VELOCENTRUM
M40 [202] Novák Lukáš CZE 1966 cyklotrenink.com
M30 [594] Novotný Dušan CZE 1976 Jaroměř
M20 [203] Novotný Jan CZE 1986 AK Lomnice nad Popelkou
M30 [205] Novotný Jaroslav CZE 1974 Čermná
M40 [204] Novotný Karel CZE 1969 Čerti Kunčina
M30 [206] Novotný Luděk CZE 1974 Carla.kupkolo.cz
M30 [84] Nývlt Michal CZE 1983 Náchod
M40 [208] Ondráček Karel CZE 1969 Hořice
M40 [207] Ondráček Martin CZE 1973 Pro Music Prolog Bike Trutnov
M18 [209] Opočenský Matěj CZE 1996 Kasper - Swix Team
M30 [210] Pancner Michal CZE 1980 Broumov
M40 [211] Pašek Michal CZE 1973 Continental Sport Club
Z [212] Pašková Gabriela CZE 1979 Continental Sport Club
M30 [ ] Patka Michal CZE 1977 KAH sport Vrchlabí
M30 [38] Pazdera Jiří CZE 1976 Pitrs bikes
M40 [213] Pěchouček Zdeněk CZE 1969 BAKAKO Nová Paka
M50 [214] Peldřimovský Jiří CZE 1956 ÚAMK Ořech-Kuchař
Z [319] Pešinová Jitka CZE 1977 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
M20 [215] Petera Jan CZE 1984 www.cyklobanda.cz
M30 [216] Petera Josef CZE 1982 Peterovci
M18 [357] Petiška Ondřej CZE 1997 SK RN Hradec Králové
M30 [ ] Pibyl Petr CZE 1977 Kupkolo MTB Team Pardubice
M30 [15] Pilnáček Petr CZE 1982 HSK - cycling team
M30 [217] Pilnáček Radek CZE 1977 HSK - cycling team
Z [534] Plná Andrea CZE 1987 Teplice nad Metují
Z [535] Plná Kateřina CZE 1988 Bělý
M20 [89] Plný David CZE 1993 ENERVIT Team
M20 [533] Plný Filip CZE 1987 Pitrs bikes
M30 [595] Pokorný Pavel CZE 1977 Hervis Sport Trutnov
M30 [218] Pokorný Petr CZE 1974 Kladno
M30 [21] Polman Daniel CZE 1979 lidé and HORY / Ultra Paka
M20 [219] Posdiena Tomáš CZE 1994 Velké Svatoňovice
M30 [220] Pospíšil Petr CZE 1979 Rafkarna IDEA Cycling Team
M20 [558] Pour Petr CZE 1986 GHOST MOJEKOLO
M30 [308] Povýšil Ondřej CZE 1978 Pec pod Sňežkou
M30 [367] pozler Tomáš CZE 1976 EDPoTEAM L.Bohdaneč
M30 [221] Prchal Tomáš CZE 1980 Bike Team Libverda
M20 [ ] Prislinger Petr CZE 1984 Náchod
M40 [222] Prouza Jiří CZE 1972 Rtyně v Podkrkonoší
M40 [315] Pták Josef CZE 1969 TJ SOKOL Kunčice n/Labem
M30 [370] Püschel Martin CZE 1983 Cyklo Ski Team Žacléř
M40 [316] Puš Petr CZE 1967 Rockmachine-Cyklomax
M30 [379] Rada Václav CZE 1974 Trutnov
M40 [223] Radonský Petr CZE 1966 Continental Adršpach
M40 [224] Rauchfuss Marek CZE 1969 REVITBUILD s.r.o.
M30 [225] Rippel Milan CZE 1980 Praha 6
Z [226] Rippelova Hana CZE 1983 Praha 6
M20 [58] Rožek Jan CZE 1987 TOPESTO
Z [227] Rožková Lucie CZE 1987 Dexter BSK racing
M40 [596] Rus Richard CZE 1967 Radvanice v Čech.
M50 [597] Růžička Milan CZE 1955 DEXTER CYCLING
M40 [230] Rykr Martin CZE 1971 ZPA Smart Energy 3
M30 [228] Ryšavý Martin CZE 1975 Promusic Prolog Bike
M40 [598] rýva martin CZE 1968 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
M20 [314] Řehák Martin CZE 1991 Expressi scott team Kolín
M30 [229] Říha Petr CZE 1974 PSCycling Hradec Králové
M30 [ ] Sadílek Radovan CZE 1978 Sáďovci
M18 [286] Sádlo Dominik CZE 1995 SK Nové Město nad Metují
M40 [231] Sedláček Miroslav CZE 1971 Continental Adršpach
M30 [559] Sedláček Pavel CZE 1982 Trutnov
M20 [235] Schejbal Aleš CZE 1991 Doudleby nad Orlicí
M20 [233] Schejbal Jan CZE 1985 Cyklobanda.cz
M30 [232] Schejbal Josef CZE 1982 Byk Bike Team Vernéřovice
M30 [234] Schejbal Martin CZE 1982 www.cyklobanda.cz
M20 [566] Schenk Martin CZE 1985 Česká Třebová
Z [236] Schwaningerová Petra CZE 1982 RockMachine-Cyklomax
M30 [359] Skála Martin CZE 1977 Pro Music Prolog Bike Trutnov
M30 [368] Skála Radim CZE 1976 Sokol Veltěž
M20 [237] Sklenář Adam CZE 1994 Dlouhoňovice
M50 [238] Sklenář Peter CZE 1963 Leskovice
M40 [ ] Sklenář Roman CZE 1964 FORBIKES cycling team
Z [239] Skořepová Ladislava CZE 1978 RockMachine-Cyklomax
M50 [298] Slabý Jiří CZE 1956 CTM SILVINI R2 Sport
M20 [240] Slanina Lukáš CZE 1985 Nová Ves nad Popelkou
M30 [ ] Slavík Karel CZE 1974 MTB Spartak Vrchlabí
M40 [ ] Slavík Petr CZE 1966 PERNIK Bike Team
M20 [241] slezák martin CZE 1984 Jaroměř
M30 [560] Sloupenský Marek CZE 1977 Trutnov
M50 [242] Smola Libor CZE 1962 ZPA Smart Energy 2
M30 [ ] Smrček Mira CZE 1978 Police n.M.
M20 [364] Souček Michal CZE 1986 Libňatov
M20 [5] Splítek Martin CZE 1988 Hradec Králové
M40 [243] Staněk Dušan CZE 1970 beMANIAX BIKESALON
M40 [ ] Steiner Petr CZE 1973 MTB PFS Vysokov
Z40 [244] Steinerová Dagmar CZE 1965 Sokol Žireč
M40 [353] Steklý Josef CZE 1969 Chlumec nad Cidlinou
M30 [245] Stierand Pavel CZE 1980 Continental Adršpach
M50 [246] Stohwasser Richard CZE 1955 JK-cyklo
M30 [ ] Stolín Honza CZE 1983 SK hasičů KHk
M40 [561] Strnad Marek CZE 1972 INS Atelier Náchod - race team
M40 [562] Strnad Tomáš CZE 1972 INS Atelier Náchod - race team
M30 [563] Stuchlík Jiří CZE 1978 TJ Ski Rudník
M20 [247] Stuna Tomáš CZE 1985 Chotěboř
M30 [ ] Sušír Radek CZE 1979 TRUXXXIK cycling
M30 [248] Svanda Igor CZE 1975 Policka
Z [599] Svatoňová Linda CZE 1984 CS Specialized HK
M20 [320] Svoboda Jakub CZE 1987 Mountain Bike Action
M40 [249] Svoboda Jiří CZE 1966 CYKLOADAM RACING
Z40 [250] Svobodová Marcela CZE 1968 Praha 5
M40 [600] Synovec Jindřich CZE 1965 Bitters Superior Cyklofit team Liberec
M30 [251] Šalý David CZE 1976 Cyklo Bendl Club
M40 [252] Šantroch Roman CZE 1973 Chlumec nad Cidlinou
M20 [351] Šilar Jakub CZE 1989 BIKESTRIKE - TREK
M20 [351] Šilar Jakub CZE 1989 BIKESTRIKE - TREK
M30 [564] Šimek Pavel CZE 1980 Olfin Car Ski Team Trutnov
M60 [317] Šimůnek Antonín CZE 1953 CykloPešek Hradec Králové
Z [192] Šípková Barbora CZE 1988 INS-Náchod
M30 [253] Škoda Petr CZE 1983 INS Atelier Náchod
M30 [327] Škop Jiří CZE 1976 HK Ostaš
M20 [311] Škop Zbyněk CZE 1985 Česká Skalice
M50 [347] Šorfa Luboš CZE 1957 Continental Adršpach
M30 [254] Šretr Pavel CZE 1976 Růža Bike Velký Dřevíč
Z [358] Šritrová Lucie CZE 1991 Pro Music Prolog Bike Trutnov
M30 [601] Šroll Adam CZE 1975 LBC international
M30 [255] Šroll Marek CZE 1978 Praha 8
M30 [ ] Šťásek Petr CZE 1983 Pro Music Prolog Bike Trutnov
M30 [8] Šťastný Roman CZE 1979 Rock Machine-Cyklomax
M30 [602] Štencl Josef CZE 1974 Wikov
M30 [256] Štěpán Jan CZE 1978 PROFIALARM s.r.o.
M30 [257] Štěpánek Martin CZE 1974 CK VEPŘÍKOV
Z [258] Štěpánková Barbora CZE 1977 Teplice nad Metují
M30 [372] Štrof Michal CZE 1983 Hradec Králové
M30 [259] Švihálek Pavel CZE 1981 ZPA Smart Energy
Z40 [289] Tamara Hynková CZE 1970 Sázava Kopaniny
M30 [382] Teichamnn Roman CZE 1975 Terova
M40 [381] Tér Dušan CZE 1965 Terova
M20 [ ] Tér Petr CZE 1990 Hronov
Z [260] Tesařová Simona CZE 1983 Černilov
M30 [261] Tesner Vladimír CZE 1980 PS cycling
M20 [302] Thér Milan CZE 1986 Machov
M20 [33] Tichý Tomáš CZE 1984 I Trenink.com
M30 [603] Tobiáš Jiří CZE 1974 Úpice
M40 [22] Toman Luboš CZE 1969 Kasper - Swix Team
M20 [565] Toman Lukáš CZE 1991 Carla.kupkolo.cz
M40 [262] Tomek Pavel CZE 1971 Rtyně v Podkrkonoší
M40 [345] Trejtnar Pavel CZE 1973 Hradec Králové
M20 [ ] Trnka Jan CZE 1985 Trutnov
Z40 [ ] Trojanová Barbora CZE 1972 TE Connectivity
M30 [35] Tříska Lukáš CZE 1977 BAKAKO Nová Paka
M20 [26] Tuček Libor CZE 1992 Kutná Hora
M30 [295] Turner Martin CZE 1978 IVAR CS - AUTHOR TEAM
M60 [604] Tylš Jarka CZE 1953 Apache Bike Team Úpice
M40 [264] Urbanek Bohumír CZE 1971 Byk Bike Team Vernéřovice
M40 [265] Vacek Oldřich CZE 1966 Hobuk
M30 [ ] Vágner Michal CZE 1977 PRESTIGE CYCLING TEAM
M30 [605] Vácha Ondřej CZE 1983 Sokol Veltěž
M40 [567] Vaisar Jiří CZE 1971 AxitDoldy
Z [266] Valášková Bohumila CZE 1975 Česká Skalice
M30 [568] Valenta Štěpán CZE 1979 Litomyšl
M20 [300] vaníček Vojtěch CZE 1985 BAKAKO Nová Paka
M20 [569] Vašata Josef CZE 1988 Pro Music Prolog Bike Trutnov
M40 [267] Vašata Pavel CZE 1971 RCR BIKE TEAM Česká Třebová
M30 [268] Vašíček Roman CZE 1974 SK RADVANICE
M20 [269] Vejda Michal CZE 1994 PRESTIGE CYCLING TEAM
M30 [270] Vejvoda Vojtěch CZE 1982 Jaroměř
M30 [340] Verba Aleš CZE 1978 ELEVEN RUBENA CYKLORENOVA CVIKOV
M20 [78] Vetterle Jan CZE 1994 Apache Loko Trutnov
M30 [69] Vik Jiří CZE 1982 Tri Ski Klub KOHHA Náchod
M30 [271] Vít Přemysl CZE 1977 hradec Králové
M30 [91] Vítek Tomáš CZE 1978 Pitrs bikes
M40 [570] Vízner Jiří CZE 1972 BAKAKO Nová Paka
M50 [373] Vlach Miroslav CZE 1960 Hronov 4
Z [272] Vlášková Lucie CZE 1987 KELLYS BIKE RANCH TEAM
M20 [28] Voceďálek Jaroslav CZE 1987 Vocet Team
M50 [273] Vodička Mirek CZE 1960 AxitDoldy
Z [377] Vogelová Dagmar CZE 1991 Cyklo Klub Bendl
M30 [274] Vojtíšek Tomáš CZE 1977 Stará Paka
Z [ ] Vokáčová Kateřina CZE 1977 KAH sport Vrchlabí
M30 [276] Vokatý Miloš CZE 1981 HOVRCH.info
M30 [606] Volf Michal CZE 1981 TJ Dvůr Králové
M40 [277] Vondráček Josef CZE 1970 Heřmanův Městec
M20 [ ] Vosmek Lukáš CZE 1985 Trutnov
M50 [375] Vosyka Richard CZE 1954 ELEVEN MERCEDES MITAS
M50 [607] Vrátil Antonín CZE 1957 Náchod
M20 [608] Vrátil Patrik CZE 1992 Náchod
M20 [278] Werner Martin CZE 1993 Werrny.cz
Z [279] Zadáková Klára CZE 1988 SportRaces-Isaac Team
M40 [280] Zadina Petr CZE 1968 KABA-SPORT Chotěboř
M20 [ ] Záliš Jiří CZE 1988 PITRS BIKES
M30 [609] Závodný Michal CZE 1980 Continental TRU
M20 [281] Zemánek Michal CZE 1994 Sp MTB Vrchlabí
M30 [282] Zítko Libor CZE 1980 Doldy ruksaky Machov
M60 [283] Zlatohlávek Petr CZE 1948 Chrudim
M50 [326] Žďárský Aleš CZE 1961 Wzdechy
M40 [284] Železo Eduard CZE 1973 Jindřichův Hradec
M30 [31] Žilák František CZE 1981 Rock Machine Cyklomax enduro team

startovní listina 48 km tandemy

start ~ 12:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 4 účastníků ( 3 mužů, 1 žen) 48 km (převýšení 660 m) Jméno spolujezdce (i velikost trička) uveďte, prosím, do poznámky.

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
T [383] Jan Šuk Pavel Vojtěch CZE 1964 Nymburk
T [501] Kopecký Lukáš CZE 1978 PRESTIGE CYCLING TEAM
T [ ] Kráčmarová Lenka CZE 1984 BKL Machov
T [502] Tomáš Hainzel Vlastimil Kráčmar CZE 1974 IVT Náchod

startovní listina 12km

start ~ 12:15:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 45 účastníků ( 31 mužů, 14 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Žákyně 2 [731] Benešová Nikol CZE 1999 Redpoint Eleven Team
Žákyně 1 [707] Blechová Lucie CZE 2003 ALPINE PRO-AUTHOR TEAM
Žákyně 1 [722] Bohůňková Andrea CZE 2001 Trutnov
Kadetky [736] Čechurová Kristýna CZE 1998 ŠNECI Náchod
Žáci 1 [704] Dudek Tomáš CZE 2001 Gapp System-Cabtech MTB Racing Team
Žáci 1 [715] Hendrychová Lucie CZE 2003 Holice
Žáci 1 [718] Hetfleiš Petr CZE 2001 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Žáci 1 [703] Hladík Josef CZE 2001 IVAR CS - AUTHOR TEAM
Žáci 1 [717] Hrodek Ondřej CZE 2002 Praha 7
Žákyně 1 [723] Janouská Lenka CZE 2001 Remerx Merida Team Kolín
Žáci 2 [713] Jaroš Václav CZE 2000 Elkov Author junior team
Žáci 1 [701] Ježek Tomáš CZE 2001 IVAR CS - AUTHOR TEAM
Žáci 2 [711] Jirásek Filip CZE 1999 Sokol Rokytník
Žákyně 1 [734] Koláčková Michaela CZE 2002 Bikebox
Žáci 1 [ ] Koper Szymon POL 2002 ORBEA-Hutchinson-Ritchey-Serfas-Fibrax-PEDROS
Žáci 1 [730] Kozák Štěpán CZE 2003 Náchod
Žáci 1 [700] Krákora Ondřej CZE 2003 Sázava Kopaniny
Žáci 1 [742] Lelek Matyáš CZE 2003 Čolek Team
Žáci 1 [735] Linhart Jakub CZE 2002 Starkov
Žáci 1 [706] Luštinec Filip CZE 2001 Apache Bike Team Úpice
Žákyně 1 [741] Macurová Denisa CZE 2003 Růža BIKE
Žáci 1 [702] Maroul Tomáš CZE 2002 Topforex
Žáci 1 [737] Míl Marek CZE 2002 Apache Loko Trutnov
Žákyně 2 [732] Mráčková Vendula CZE 2000 Apache Loko Trutnov
Žáci 2 [716] Pekárek Vít CZE 1999 Apache Loko Trutnov
Žákyně 2 [708] Ptáková Anna CZE 1999 SK NMMET
Žákyně 1 [705] Sádlová Adéla CZE 2001 SK Nové Město nad Metují
Žáci 2 [728] Schierl Jakub CZE 2000 Expres CZ-Scott Team Kolín
Žáci 1 [738] Svoboda Vojtěch CZE 2001 ČOLERTEAM
Žákyně 2 [714] Šefcová Kateřina CZE 2000 Sporchallenge
Žáci 1 [725] Šitina Bohumil CZE 2002 Batňovice
Žáci 1 [712] Štenel Štěpán CZE 2001 Sokol Rokytník
Žáci 1 [739] Štolfa Šimon CZE 2003 SKI Police nad Metují
Kadeti [740] Štolfa Štěpán CZE 1998 SKI Police nad Metují
Kadeti [721] Šturm Matěj CZE 1998 LOKO TRUTNOV
Kadeti [719] Šubr Martin CZE 1997 Kola Šír Bělohrad
Žáci 1 [710] Šubrt Maik CZE 2002 Sokol Holé Vrchy
Kadeti [729] Toman Jan CZE 1997 Carla.Kupkolo.cz
Žáci 2 [724] Tomášek Alvin CZE 2000 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Žáci 2 [727] Vaníček Šimon CZE 1999 Expres CZ-Scott Team Kolín
Žákyně 2 [ ] Vobarnělsová Tereza CZE 2000 TJ Lázně Bělohrad
Žákyně 2 [709] Voborníková Tereza CZE 2000 TJ Spartak Vrchlabí
Žáci 1 [733] Vrabec Jiří CZE 2002 JBG2 Professional MTB Team
Žákyně 1 [726] Zemanová Kristýna CZE 2003 Topforex Lapierre
Kadeti [720] Zima Matěj CZE 1998 TJ Lokomotiva Trutnov