Ratibořický MTB maratón

28.04.2013 Havlovice - Úpice [CZ]

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

48 km jednotlivci celkem: 435, muži : 387, ženy: 48, M18: 15, M20: 81, M30: 161, M40: 87, M50: 30, M60: 13, Z18: 1, Z: 37, Z40: 10 [html] [pdf]
48 km tandemy celkem: 4, muži : 3, ženy: 1, T: 4 [html] [pdf]
12km celkem: 45, muži : 31, ženy: 14, Žáci 1: 20, Žáci 2: 6, Kadeti: 5, Žákyně 1: 7, Žákyně 2: 6, Kadetky: 1 [html] [pdf]

startovní listina 12km

start ~ 12:15:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 45 účastníků ( 31 mužů, 14 žen)

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Žákyně 2 [731] Benešová Nikol CZE 1999 Redpoint Eleven Team
Žákyně 1 [707] Blechová Lucie CZE 2003 ALPINE PRO-AUTHOR TEAM
Žákyně 1 [722] Bohůňková Andrea CZE 2001 Trutnov
Kadetky [736] Čechurová Kristýna CZE 1998 ŠNECI Náchod
Žáci 1 [704] Dudek Tomáš CZE 2001 Gapp System-Cabtech MTB Racing Team
Žáci 1 [715] Hendrychová Lucie CZE 2003 Holice
Žáci 1 [718] Hetfleiš Petr CZE 2001 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Žáci 1 [703] Hladík Josef CZE 2001 IVAR CS - AUTHOR TEAM
Žáci 1 [717] Hrodek Ondřej CZE 2002 Praha 7
Žákyně 1 [723] Janouská Lenka CZE 2001 Remerx Merida Team Kolín
Žáci 2 [713] Jaroš Václav CZE 2000 Elkov Author junior team
Žáci 1 [701] Ježek Tomáš CZE 2001 IVAR CS - AUTHOR TEAM
Žáci 2 [711] Jirásek Filip CZE 1999 Sokol Rokytník
Žákyně 1 [734] Koláčková Michaela CZE 2002 Bikebox
Žáci 1 [ ] Koper Szymon POL 2002 ORBEA-Hutchinson-Ritchey-Serfas-Fibrax-PEDROS
Žáci 1 [730] Kozák Štěpán CZE 2003 Náchod
Žáci 1 [700] Krákora Ondřej CZE 2003 Sázava Kopaniny
Žáci 1 [742] Lelek Matyáš CZE 2003 Čolek Team
Žáci 1 [735] Linhart Jakub CZE 2002 Starkov
Žáci 1 [706] Luštinec Filip CZE 2001 Apache Bike Team Úpice
Žákyně 1 [741] Macurová Denisa CZE 2003 Růža BIKE
Žáci 1 [702] Maroul Tomáš CZE 2002 Topforex
Žáci 1 [737] Míl Marek CZE 2002 Apache Loko Trutnov
Žákyně 2 [732] Mráčková Vendula CZE 2000 Apache Loko Trutnov
Žáci 2 [716] Pekárek Vít CZE 1999 Apache Loko Trutnov
Žákyně 2 [708] Ptáková Anna CZE 1999 SK NMMET
Žákyně 1 [705] Sádlová Adéla CZE 2001 SK Nové Město nad Metují
Žáci 2 [728] Schierl Jakub CZE 2000 Expres CZ-Scott Team Kolín
Žáci 1 [738] Svoboda Vojtěch CZE 2001 ČOLERTEAM
Žákyně 2 [714] Šefcová Kateřina CZE 2000 Sporchallenge
Žáci 1 [725] Šitina Bohumil CZE 2002 Batňovice
Žáci 1 [712] Štenel Štěpán CZE 2001 Sokol Rokytník
Žáci 1 [739] Štolfa Šimon CZE 2003 SKI Police nad Metují
Kadeti [740] Štolfa Štěpán CZE 1998 SKI Police nad Metují
Kadeti [721] Šturm Matěj CZE 1998 LOKO TRUTNOV
Kadeti [719] Šubr Martin CZE 1997 Kola Šír Bělohrad
Žáci 1 [710] Šubrt Maik CZE 2002 Sokol Holé Vrchy
Kadeti [729] Toman Jan CZE 1997 Carla.Kupkolo.cz
Žáci 2 [724] Tomášek Alvin CZE 2000 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Žáci 2 [727] Vaníček Šimon CZE 1999 Expres CZ-Scott Team Kolín
Žákyně 2 [ ] Vobarnělsová Tereza CZE 2000 TJ Lázně Bělohrad
Žákyně 2 [709] Voborníková Tereza CZE 2000 TJ Spartak Vrchlabí
Žáci 1 [733] Vrabec Jiří CZE 2002 JBG2 Professional MTB Team
Žákyně 1 [726] Zemanová Kristýna CZE 2003 Topforex Lapierre
Kadeti [720] Zima Matěj CZE 1998 TJ Lokomotiva Trutnov