Rohanské stezky 2019

27.04.2019 Lomnice nad Popelkou 

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Dlouhá trasa 47 km / 1230m celkem: 88, muži : 83, ženy: 5, DM29: 9, DM39: 32, DM49: 27, DM50+: 15, DZ39: 5, DZ40+: 0 [html] [pdf]
Krátká trasa 27 km / 690m celkem: 61, muži : 52, ženy: 9, KMJ14: 11, KM39: 16, KM59: 23, KM60+: 2, KZ Juniorky: 5, KZ39: 1, KZ40+: 3 [html] [pdf]

výsledková listina Dlouhá trasa 47 km / 1230m

start ~ 11:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / DM39 [2] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 01:59:31.5
2 2 / DM39 [72] Lukáš Šustr 1984 CZE Alset Racing Team 02:05:27.0 05:55.5
3 3 / DM39 [63] Petr Hruska 1986 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ team 02:05:45.7 06:14.2
4 4 / DM39 [1] Vojtěch Vaníček 1985 CZE BAKAKO Nová Paka 02:07:46.6 08:15.1
5 5 / DM39 [44] Tomáš Sládek 1988 CZE Chrudim 02:09:49.7 10:18.2
6 6 / DM39 [64] Tomas Kulhavy 1988 CZE SKI BIKE CENTRUM CZ team 02:10:18.6 10:47.1
7 7 / DM39 [15] Martin Fikar 1983 CZE BAKAKO Nová Paka 02:11:29.6 11:58.1
8 8 / DM39 [73] Tomáš Berger 1987 CZE kupkolo.cz 02:12:04.5 12:33.0
9 9 / DM39 [68] Michal Dudek 1982 CZE CK Kolo-park.cz 02:14:59.2 15:27.7
10 10 / DM39 [66] Petr Steiner 1985 CZE Auto I.S.R. 02:15:03.6 15:32.1
11 11 / DM39 [83] Jan Strakoš 1983 CZE Bike and Ski Racing Team 02:16:25.9 16:54.4
12 12 / DM39 [13] Tomáš Dudek 1988 CZE CK Kolo-park.cz 02:17:38.8 18:07.3
13 13 / DM39 [43] Miroslav Rybáček 1987 CZE Louny 02:19:17.8 19:46.3
14 14 / DM39 [53] Martin Vitvar 1987 CZE beMANIAX BIKESALON 02:19:18.5 19:47.0
15 15 / DM39 [6] Jan Kalaš 1980 CZE BikePart.cz 02:20:14.7 20:43.2
16 16 / DM39 [67] Jan Hájek 1985 CZE auto I.S.R. 02:23:51.8 24:20.3
17 17 / DM39 [69] Roman Kolesár 1988 CZE BAKAKO Nová Paka 02:25:19.3 25:47.8
18 18 / DM39 [78] Radek Vtípil 1983 CZE GHOST team 02:29:22.1 29:50.6
19 19 / DM39 [37] Jan Novotný 1986 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 02:31:38.1 32:06.6
20 20 / DM39 [32] Jakub Kyndl 1986 CZE Kuba Sport Team 02:32:00.8 32:29.3
21 21 / DM39 [58] Tomáš Kordík 1986 CZE Praha Kamýk 02:34:49.2 35:17.7
22 22 / DM39 [75] Martin skalický 1985 CZE Jablonec nad Nisou 02:42:54.6 43:23.1
23 23 / DM39 [54] Vratislav Vojtěch 1982 CZE Železnice 02:52:03.6 52:32.1
24 24 / DM39 [57] Jaromír Žák 1982 CZE zaak team 03:03:27.2 01:03:55.7
25 25 / DM39 [74] Filip Skalický 1986 CZE Chrastava 03:04:21.8 01:04:50.3
26 26 / DM39 [28] Patrik Kobr 1984 CZE Enduro Český Ráj 03:17:54.3 01:18:22.8
27 27 / DM39 [52] Aleš Vejdělek 1988 CZE ZAAK TEAM 03:19:37.2 01:20:05.7
DNF / DM39 [11] Tomáš Bartsch 1988 CZE TRANSBRODY
DNF / DM39 [34] Miroslav Macák 1989 CZE SALAVITA
DNF / DM39 [35] Josef Mach 1988 CZE BAKAKO Nová Paka
DNF / DM39 [77] Jan Mareček 1981 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
DNF / DM39 [81] Vladimír Vaněk 1983 CZE HSK - cycling team