Statenice běží

10.03.2019 Statenice

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

HD1 celkem: 15, muži : 8, ženy: 7, kluci: 8, holky: 7, a: 15 [html] [pdf]
HD2 celkem: 8, muži : 4, ženy: 4, kluci: 4, holky: 4, a: 8 [html] [pdf]
HD3 celkem: 8, muži : 3, ženy: 5, kluci: 3, holky: 5, a: 8 [html] [pdf]
HD4 celkem: 6, muži : 4, ženy: 2, kluci: 4, holky: 2, a: 6 [html] [pdf]
HD5 celkem: 5, muži : 4, ženy: 1, Muži: 4, Ženy: 1, a: 5 [html] [pdf]
hlavní závod celkem: 59, muži : 35, ženy: 24, M15: 0, M20: 8, M35: 17, M45: 7, M55: 3, Z15: 1, Z20: 7, Z35: 10, Z45: 3, Z55: 2, a: 58, DNF: 1, [k]12: 1 [html] [pdf]

výsledková listina HD1

start ~ 10:38:00

00:01:09.171
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [124] Oliver Mareček 2014 CZE Praha 10 00:41.0
2 1 / holky [131] Elen Solarová 2014 CZE Kozinec 00:42.3 00:01.3
3 2 / kluci [121] Šimon Jung 2014 CZE Gigathlon Czech Republic 00:43.5 00:02.5
4 2 / holky [134] lili novotná 2014 CZE Statenice 00:45.7 00:04.7
5 3 / holky [133] barbora lukešová 2014 CZE Přední Kopnina 00:47.9 00:06.9
6 3 / kluci [129] Jonáš Sára 2014 CZE Roztoky 00:52.6 00:11.6
7 4 / kluci [125] Maxim Mareček 2016 CZE Praha 10 01:04.5 00:23.5
7 4 / kluci [120] Jakub Huml 2015 CZE Cerhovice 01:04.5 00:23.5
9 4 / holky [127] Ela Pensimusová 2015 CZE Praha 6 01:11.4 00:30.4
10 6 / kluci [123] Jaromír Kolaja 2015 CZE Slavia Liberec Orienteering 01:16.9 00:35.9
11 5 / holky [126] Nela Mazgajová 2016 CZE Odolena Voda 01:31.3 00:50.3
12 7 / kluci [132] Dominik Srb 2016 CZE Night Run Team 01:33.8 00:52.8
13 6 / holky [128] Ema Rolčíková 2016 CZE Statenice 01:56.0 01:15.0
14 7 / holky [122] Aneta Jungová 2017 CZE Gigathlon Czech Republic 01:57.0 01:16.0
14 8 / kluci [130] Albert Sára 2016 CZE Roztoky

výsledková listina HD2

start ~ 10:48:30

00:02:35.863
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / holky [247] zuzana žilková 2011 CZE ŠSK Újezd nad Lesy 01:59.8
2 2 / holky [237] iva bělunková 2011 CZE Praha 4 02:07.7 00:07.9
3 1 / kluci [243] patrik poulíček 2011 CZE Statenice 02:23.2 00:23.4
4 2 / kluci [223] Daniel Šíma 2013 CZE GLADIATORRACETEAM 02:28.8 00:29.0
5 3 / kluci [135] lukáš novotný 2011 CZE Statenice 02:36.7 00:36.9
6 4 / kluci [221] Ondřej Pensimus 2012 CZE Praha 6 02:44.9 00:45.1
7 3 / holky [219] Barbora Jungová 2013 CZE Gigathlon Czech Republic 03:02.3 01:02.5
8 4 / holky [238] dominika Sejkorová 2012 CZE Statenice 03:23.5 01:23.7

výsledková listina HD3

start ~ 10:56:00

00:04:38.788
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [227] Vit Petera 2009 CZE Statenice 04:09.1
2 2 / kluci [224] Tony Hrach 2009 CZE RUMOVÝ EXPRESS 04:16.9 00:07.8
3 1 / holky [228] Nela Pradova 2010 CZE Praha 04:19.7 00:10.6
4 2 / holky [249] tereza hemrová 2009 CZE Praha 6- Předníí Kopanina 04:29.9 00:20.8
4 2 / holky [226] Lucie Maredová 2010 CZE Praha 10 04:29.9 00:20.8
6 3 / kluci [229] Štěpán Rolčík 2010 CZE Statenice 04:44.7 00:35.6
7 4 / holky [248] alice hemrová 2009 CZE Praha 6 - Přední Kopanina 04:55.2 00:46.1
8 5 / holky [231] Aneta Šímová 2010 CZE GLADIATORRACETEAM 05:44.9 01:35.8

výsledková listina HD4

start ~ 11:06:00

00:06:38.583
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [239] adam čada 2008 CZE DUKLA PRAHA 06:23.5 02:03.0 (1)
2 1 / holky [241] Eliška Humlová 2008 CZE Střela Žebrák 06:25.7 00:02.2 02:06.7 (4)
3 2 / kluci [240] ondřej lukeš 2008 CZE Přední Kopanina 06:28.5 00:05.0 02:06.8 (5)
4 2 / holky [245] Eva Maredová 2007 CZE Atletika Hostivař 06:34.1 00:10.6 02:04.1 (2)
5 3 / kluci [246] matěj žilka 2008 CZE ŠSK Újezd nad lesy 06:50.4 00:26.9 02:04.1 (3)
6 4 / kluci [242] václav krumpholc 2008 CZE Praha-Suchdol 07:09.3 00:45.8 02:07.5 (6)

výsledková listina HD5

start ~ 11:16:00

00:09:06.28
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / Muži [232] Ondřej Holeček 2006 CZE TJ Karlštejn 07:43.0 01:45.6 (1) 03:43.8 (1)
2 2 / Muži [233] Jan Huml 2006 CZE Střela Žebrák 08:43.0 01:00.0 02:03.7 (4) 04:25.7 (3)
3 3 / Muži [236] Jan Petera 2005 CZE Statenice 08:43.5 01:00.5 01:55.6 (2) 04:12.5 (2)
4 4 / Muži [244] daniel poulíček 2006 CZE Statenice 10:06.9 02:23.9 02:06.6 (5) 04:37.1 (4)
5 1 / Ženy [235] Barbora Maxová 2005 CZE Statenice 10:15.0 02:32.0 02:01.0 (3) 04:37.6 (5)

výsledková listina hlavní závod

start ~ 12:20:00

00:44:54.552
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / M35 [23] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend Specialized Racing 33:36.9 16:59.3 (2)
2 2 / M35 [49] Vuk Vukovic 1976 CZE SK Kotlarka 34:44.4 01:07.5 16:57.7 (1)
3 1 / M20 [21] Pavel Vlk 1991 CZE Originál 1869 Příbram 35:29.0 01:52.1 17:32.9 (4)
4 3 / M35 [139] David Marek 1976 CZE Suchdol 35:37.6 02:00.7 17:35.4 (5)
5 4 / M35 [51] Jindrich Borovsky 1982 CZE Praha 35:46.1 02:09.2 17:29.8 (3)
6 1 / M45 [31] Martin Hejný 1968 CZE Silvini Madshus Team 36:35.5 02:58.6 17:44.0 (6)
7 5 / M35 [59] Jan Hejna 1984 CZE RUMOVÝ EXPRESS 36:49.1 03:12.2 18:00.9 (8)
8 2 / M20 [57] Jakub Hanousek 1991 CZE Police nad metují 37:33.8 03:56.9 17:54.0 (7)
9 2 / M45 [66] Tomáš Nohejl 1967 CZE Praha 37:43.0 04:06.1 18:19.0 (9)
10 3 / M20 [55] Karel Filip 1985 CZE AC Jeskyně 38:17.8 04:40.9 18:39.5 (10)
11 6 / M35 [62] robert sára 1980 CZE Roztoky 38:38.3 05:01.4 18:53.7 (11)
12 1 / Z20 [61] Lujza Sláviková 1988 CZE ŽUCH 38:41.3 05:04.4 19:12.9 (12)
13 1 / M55 [53] Pavel Dušek 1960 CZE Brandýs nad Labem 39:22.8 05:45.9 19:16.5 (15)
14 7 / M35 [16] Matěj Maxa 1975 CZE Statenice 39:25.5 05:48.6 19:58.0 (20)
15 2 / Z20 [58] Anna-Marie Hejná 1999 CZE Silvini Madshus Team 39:29.1 05:52.2 19:40.1 (18)
16 8 / M35 [50] Richard Barcal 1981 CZE dos amigos 39:35.1 05:58.2 19:15.1 (14)
17 9 / M35 [30] Michal Korchan 1980 CZE Roztoky 39:42.3 06:05.4 19:20.3 (16)
18 3 / M45 [32] Michal Holeček 1974 CZE Gigathlon Czech Republic 39:48.5 06:11.6 19:32.3 (17)
19 4 / M20 [63] Pavel Bohuslav 1997 CZE VenumTeam 40:01.2 06:24.3 19:14.8 (13)
20 5 / M20 [207] Jindřich Srb 1985 CZE Night Run Team 40:45.7 07:08.8 19:55.0 (19)
21 6 / M20 [37] Václav Mikula 1986 CZE Horoměřice 40:46.2 07:09.3 19:59.2 (21)
22 2 / M55 [138] Jiří Stránský 1963 CZE MTBO Kralupy 40:47.2 07:10.3 20:14.3 (24)
23 3 / Z20 [54] Andrea Frantová 1985 CZE Lidl 40:47.9 07:11.0 20:06.2 (22)
24 1 / Z35 [141] Magda Nováková 1980 CZE Suchdol 40:58.3 07:21.4 20:20.2 (26)
25 4 / M45 [140] Jiří Hanika 1974 CZE Praha 41:07.5 07:30.6 20:10.9 (23)
26 1 / Z45 [48] Katarína Třísková 1971 CZE Praha 41:54.5 08:17.6 20:35.3 (28)
27 5 / M45 [203] Tomáš Blodek 1967 CZE Letiště Praha 42:34.8 08:57.9 20:18.4 (25)
28 10 / M35 [71] Břetislav Mazgaj 1983 CZE Odolena Voda 42:53.3 09:16.4 20:49.5 (29)
29 11 / M35 [136] Jaroslav Lenc 1979 CZE Opolencovi 42:53.6 09:16.7 20:32.9 (27)
30 1 / Z55 [64] Miriam Stewartová 1964 CZE Spartak Praha 4 43:33.8 09:56.9 21:22.5 (32)
31 12 / M35 [35] Roman Jung 1979 CZE Gigathlon Czech Republic 43:55.0 10:18.1 21:06.0 (31)
32 13 / M35 [47] Václav Šlais 1982 CZE Letiště Praha 44:02.7 10:25.8 21:50.8 (34)
33 14 / M35 [40] Jan Petera 1975 CZE Statenice 44:31.0 10:54.1 22:03.1 (35)
34 6 / M45 [65] Miroslav Basel 1967 CZE Kralupy nad Vltavou 44:45.3 11:08.4 21:40.3 (33)
35 2 / Z35 [34] Dana Hradecká 1976 CZE Bubeneč 45:00.2 11:23.3 22:43.9 (38)
36 2 / Z55 [70] Karla Mališová 1960 CZE Praha 45:30.5 11:53.6 22:34.9 (37)
37 7 / M20 [42] Vaclav Prochazka 1987 CZE Praha 46:13.7 12:36.8 22:32.5 (36)
38 1 / Z15 [33] Nicol Holečková 2004 CZE LOKO Beroun 46:45.5 13:08.6 21:05.3 (30)
39 4 / Z20 [41] Martina Podoláková 1989 SVK dos amigos 47:00.6 13:23.7 23:24.9 (41)
40 2 / Z45 [69] Milena Bartíková 1971 CZE Letiště Praha 47:14.4 13:37.5 23:05.7 (40)
41 8 / M20 [209] Jan Webersinke 1988 CZE Štefko runnig team 47:31.7 13:54.8 22:58.8 (39)
42 3 / Z35 [45] Vendula Swiderová 1982 CZE Praha 6 47:48.5 14:11.6 23:35.4 (42)
43 4 / Z35 [46] Andrea Šímová 1981 CZE GLADIATORRACETEAM 49:03.2 15:26.3 23:59.3 (44)
44 3 / M55 [44] Zdeněk Roubal 1953 CZE Praha 6 49:42.2 16:05.3 24:14.1 (45)
45 5 / Z35 [17] Pavlína Neubergová 1979 CZE Letiště Praha 49:56.7 16:19.8 24:44.3 (47)
46 6 / Z35 [52] Klára Březinová 1979 CZE BK Hostivice 50:04.9 16:28.0 24:31.8 (46)
47 7 / Z35 [216] Kristina Řezníčková 1981 CZE Doběhnout a přežít 50:49.2 17:12.3 24:53.6 (48)
48 5 / Z20 [212] Veronika Pátková 1987 CZE Libčice nad Vltavou 51:00.6 17:23.7 25:05.2 (49)
49 8 / Z35 [137] Tereza Opolecká 1979 CZE Opolencovi 54:19.4 20:42.5 26:57.2 (53)
50 6 / Z20 [112] Kamila Korimová 1990 CZE Praha 54:45.7 21:08.8 26:37.1 (51)
51 15 / M35 [14] Petr Mahel 1981 CZE Běžouni z Klánovického lesa 54:52.2 21:15.3 26:26.5 (50)
52 9 / Z35 [22] Petra Emilie Votočková 1984 CZE Gigathlon Czech Republic 55:13.5 21:36.6 26:53.5 (52)
53 3 / Z45 [67] Lenka Neumannová 1968 CZE Letiště Praha 55:25.5 21:48.6 27:04.8 (54)
54 10 / Z35 [142] Zuzana Fantova 1980 CZE Hostivice 56:28.2 22:51.3 27:29.3 (56)
55 7 / Z20 [60] Tereza Kacířová 1985 CZE RUMOVÝ EXPRESS 57:13.6 23:36.7 27:19.5 (55)
56 1 / [k]12 [68] Kamila Tkadlecová 2007 CZE Únětický pivovar 58:08.8 24:31.9 28:13.7 (58)
57 7 / M45 [117] Štěpán Tkadlec 1974 CZE Únětický pivovar 58:10.4 24:33.5 28:13.5 (57)
58 16 / M35 [39] Michal Novák 1984 CZE dos amigos 01:13:22.2 39:45.3 36:09.0 (59)
DNF / M35 [36] Ondrej Kazmar 1979 CZE Statenice 23:49.4 (43)