Suchdol běží

30.03.2019 Suchdol

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

H1 celkem: 30, muži : 30, ženy: 0, kluci: 30, holky: 0, a: 30 [html] [pdf]
D1 celkem: 28, muži : 1, ženy: 27, kluci: 1, holky: 27, a: 27, DNF: 1 [html] [pdf]
H2 celkem: 26, muži : 26, ženy: 0, kluci: 26, holky: 0, a: 26 [html] [pdf]
D2 celkem: 14, muži : 0, ženy: 14, kluci: 0, holky: 14, a: 14 [html] [pdf]
HD3 celkem: 33, muži : 17, ženy: 16, kluci: 17, holky: 16, a: 32, DNF: 1 [html] [pdf]
HD4 celkem: 14, muži : 6, ženy: 8, kluci: 6, holky: 8, a: 13, DNF: 1 [html] [pdf]
HD5 celkem: 2, muži : 2, ženy: 0, kluci: 2, holky: 0, a: 2 [html] [pdf]
hlavní závod celkem: 83, muži : 46, ženy: 37, M15: 3, M20: 13, M35: 19, M45: 7, M55: 4, Z15: 0, Z20: 12, Z35: 18, Z45: 5, Z55: 2, a: 83 [html] [pdf]

výsledková listina H1

start ~ 10:37:00

00:01:00.876
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / kluci [86] Šimon Pokorný 2014 CZE Rakovník
2 2 / kluci [75] Matyáš Frayer 2014 CZE Praha - Suchdol
3 3 / kluci [281] Oliver Mareček 2014 CZE Praha 10
4 4 / kluci [293] František Zíka 2014 CZE Suchdol
5 5 / kluci [84] Bohdan Mrkvička 2014 CZE Praha 9
5 5 / kluci [284] Fabian Nohejl 2014 CZE Praha
7 7 / kluci [91] Jakub Žáček 2015 CZE Praha 6
8 8 / kluci [79] Zdeněk Knap 2014 CZE Praha 6 Suchdol
9 9 / kluci [285] Kristian Nohejl 2014 CZE Praha
10 10 / kluci [82] Matyáš Listík 2015 CZE Praha Suchdol
11 11 / kluci [76] Jáchym Jarkovský 2015 CZE ALEA Divers
12 12 / kluci [275] Hugo Buncík 2014 CZE Hostouň
12 12 / kluci [85] Lukáš Plaček 2014 CZE Praha
14 14 / kluci [87] Jan Stein 2015 CZE Praha 6
15 15 / kluci [83] Tobiáš Luft 2014 CZE Praha
16 16 / kluci [120] Jakub Huml 2015 CZE Cerhovice
17 17 / kluci [129] Jonáš Sára 2014 CZE Roztoky
18 18 / kluci [78] Jakub Jindrák 2014 CZE Praha Suchdol
19 19 / kluci [72] Adam Beneš 2016 CZE Praha 6 Suchdol
20 20 / kluci [280] Maxim Mareček 2016 CZE Praha 10
21 21 / kluci [73] Štěpán Dvořák 2017 CZE Praha 6 Suchdol
22 22 / kluci [89] Tobias Tauchen 2016 CZE Praha 10
23 23 / kluci [130] Albert Sára 2016 CZE Roztoky
24 24 / kluci [265] Filip kobzáň 2016 CZE Srdíčkáři
25 25 / kluci [80] Ondřej Kubíček 2015 CZE Praha 4
26 26 / kluci [88] Adam Šíma 2017 CZE Praha 7, Holešovice
27 27 / kluci [74] Petr Fencl 2017 CZE Praha Suchdol
28 28 / kluci [90] Jan Vaňha 2017 CZE Praha
29 29 / kluci [77] Jakub Jarkovský 2015 CZE ALEA Divers
29 29 / kluci [81] Vojtěch Kubíček 2017 CZE Praha 4

výsledková listina D1

start ~ 10:47:30

00:00:46.841
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / holky [119] Karolína Míčková 2014 CZE Týnec nad Sázavou
1 1 / holky [93] Ella Botková 2014 CZE Praha 6 Nebušice
3 3 / holky [144] Sarinka Osladilova 2014 CZE SK Aktis
4 4 / holky [131] Elen Solarová 2014 CZE Šneci v běhu
5 5 / holky [267] Lucie Starnovská 2014 CZE Neratovice
6 6 / holky [56] Marie Křikalová 2014 CZE Praha 2
7 7 / holky [43] Eliška Jírová 2014 CZE Praha 10
8 8 / holky [162] Cécile Zárubová 2014 CZE Praha Suchdol
8 8 / holky [94] Zuzana Bradáčová 2015 CZE Praha Suchdol
10 10 / holky [95] Alice Březinová 2015 CZE BK Hostivice
11 11 / holky [134] Eliška Motalíková 2014 CZE Praha
12 12 / holky [127] Ela Pensimusová 2015 CZE Praha 6
13 13 / holky [118] Lucie Lněničková 2015 CZE Praha Suchdol
14 14 / holky [98] Hermína Skálová 2016 CZE Praha Suchdol
15 15 / holky [99] Michaela Hušáková 2015 CZE Horoměřice
16 16 / holky [97] Barbora Frayerová 2016 CZE Praha - Suchdol
17 17 / holky [300] Sára Jisklová 2015 CZE Litoměřice
18 18 / holky [135] Barbora Mrkvičková 2015 CZE Praha 9
19 19 / holky [295] Eliška Horáčková 2015 CZE Velké Přílepy
20 20 / holky [289] beatrix bíglová 2015 CZE Suchdol
21 1 / kluci [340] Adam Arya filipský 2016 CZE Suchdol
22 21 / holky [92] Kristýna Batelková 2016 CZE Úžice
22 21 / holky [266] Nela Mazgajová 2016 CZE Odolena Voda
24 23 / holky [96] Eva Březinová 2016 CZE BK Hostivice
25 24 / holky [100] Miriam Hušáková 2017 CZE Horoměřice
26 25 / holky [225] Emílie Zárubová 2016 CZE Praha Suchdol
27 26 / holky [143] Sára Nováková 2017 CZE Prague 6 Suchdol
DNF / holky [243] barbora lukešová 2014 CZE Přední Kopnina

výsledková listina H2

start ~ 10:55:30

00:02:08.435
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / kluci [154] Alex Novák 2011 CZE Prague 6 Suchdol
2 2 / kluci [155] Mira Osladil 2011 CZE SK Aktis
3 3 / kluci [166] Jakub Zdechovský 2011 CZE AC Sparta Praha
4 4 / kluci [151] Lukáš Hrobský 2011 CZE Praha Suchdol
5 5 / kluci [157] Kubík Přáda 2012 CZE Praha
6 6 / kluci [158] Daník Přáda 2012 CZE Praha
7 7 / kluci [156] Lukáš Pokorný 2011 CZE Rakovník
8 8 / kluci [163] Šimon Šíma 2013 CZE Praha 7, Holešovice
9 9 / kluci [149] Vojta Hnilica 2011 CZE Praha Suchdol
10 10 / kluci [252] František Kotlín 2012 CZE Praha Suchdol
11 11 / kluci [146] Matěj Bradáč 2012 CZE Praha Suchdol
12 12 / kluci [254] Eduard Roček 2011 CZE Praha - Suchdol
13 13 / kluci [167] David Žáček 2012 CZE Praha 6
14 14 / kluci [251] Ondřej Jíra 2012 CZE Praha 10
15 15 / kluci [244] patrik poulíček 2011 CZE Statenice
16 16 / kluci [152] Maxmilián Listík 2012 CZE Praha Suchdol
17 17 / kluci [253] Vilém Roček 2013 CZE Praha - Suchdol
18 18 / kluci [160] Jakub Stein 2012 CZE Praha 6
19 19 / kluci [147] Tomáš Dvořák 2012 CZE Praha
19 19 / kluci [296] Daniel Šíma 2013 CZE #GLADIATORRACETEAM
21 21 / kluci [164] Ondřej Šimoník 2013 CZE Praha 10
22 22 / kluci [221] Ondřej Pensimus 2012 CZE Praha 6
23 23 / kluci [159] Filip Santana 2013 CZE Praha 6
24 24 / kluci [153] Tomáš Lněnička 2012 CZE Praha Suchdol
25 25 / kluci [148] Jan Fencl 2012 CZE Praha Suchdol
26 26 / kluci [342] hashim alkhewani 2013 CZE praha

výsledková listina D2

start ~ 11:02:00

00:01:46.907
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec
1 1 / holky [279] Kateřina Pulkrábková 2011 CZE Praha
2 2 / holky [168] Natálie Botková 2011 CZE Praha 6 Nebušice
3 3 / holky [270] iva bělunková 2011 CZE Praha 4
4 4 / holky [175] Karolína Straňáková 2011 CZE Praha - Suchdol
5 5 / holky [170] Lea Francová 2011 CZE Praha 10
6 6 / holky [272] Aneta Navrátilová 2012 CZE Líbeznice
7 7 / holky [234] Kateřina Šulcová 2012 CZE Praha 2
8 8 / holky [178] Apolena Vyoralová 2013 CZE Praha Suchdol
8 8 / holky [230] Barča Straňáková 2013 CZE Praha - Suchdol
10 10 / holky [169] Karla Březinová 2013 CZE BK Hostivice
11 11 / holky [171] Zuzana Hnilicová 2013 CZE Praha Suchdol
12 12 / holky [276] Laura Navrátilová 2012 CZE Praha
13 13 / holky [173] Alice Mrkvičková 2012 CZE Praha 9
14 14 / holky [172] Nela Kobzáňová 2013 CZE Srdíčkáři

výsledková listina HD3

start ~ 11:10:00

00:03:33.194
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / kluci [256] Michal Štěpánek 2010 CZE Praha 02:38.4
2 1 / holky [179] Linda Botková 2010 CZE Praha 6 Nebušice 02:43.2 00:04.8
3 2 / holky [193] Veronika Šišmová 2009 CZE DUKLA PRAHA 02:50.8 00:12.4
4 3 / holky [183] Ema Horáčková 2010 CZE DUKLA PRAHA 02:53.1 00:14.7
5 2 / kluci [282] Marek Choutka 2010 CZE sparta praha 02:57.8 00:19.4
6 4 / holky [195] Eliška Zdechovská 2009 CZE AC Sparta Praha 02:58.7 00:20.3
7 3 / kluci [273] Lukáš Navrátil 2010 CZE Líbeznice 02:59.4 00:21.0
8 4 / kluci [184] Adam Hrobský 2010 CZE Praha Suchdol 03:00.7 00:22.3
9 5 / kluci [187] Antoník Motalík 2010 CZE Praha 03:07.5 00:29.1
10 6 / kluci [255] Jan Frolík 2010 CZE Praha - Suchdol 03:08.9 00:30.5
11 5 / holky [228] Nela Pradova 2010 CZE Praha 03:09.9 00:31.5
12 6 / holky [226] Lucie Maredová 2010 CZE Praha 10 03:14.0 00:35.6
13 7 / kluci [186] Jiří Jindrák 2010 CZE Praha Suchdol 03:15.7 00:37.3
14 7 / holky [262] tereza hemrová 2009 CZE Praha 6- Předníí Kopanina 03:17.4 00:39.0
15 8 / kluci [229] Štěpán Rolčík 2010 CZE Statenice 03:18.6 00:40.2
16 9 / kluci [268] Jakub Starnovský 2009 CZE Neratovice 03:20.2 00:41.8
17 8 / holky [261] alice hemrová 2009 CZE Praha 6 - Přední Kopanina 03:21.5 00:43.1
18 10 / kluci [185] Filip Huml 2010 CZE Střela Žebrák 03:22.2 00:43.8
19 11 / kluci [287] Miroslav Jurečka 2010 CZE Praha-Lysolaje 03:35.1 00:56.7
20 9 / holky [180] Ema Frayerová 2010 CZE Praha - Suchdol 03:35.3 00:56.9
21 12 / kluci [292] Antonín Zíka 2010 CZE Suchdol 03:38.5 01:00.1
22 13 / kluci [291] Kryštof engel 2009 CZE Kralupy nad Vltavou 03:43.7 01:05.3
23 10 / holky [182] Dominika Henclova 2010 CZE PRAHA 6 03:46.9 01:08.5
24 11 / holky [277] Klaudie Navrátilová 2009 CZE Praha 03:49.1 01:10.7
25 12 / holky [250] Eliška Kotlínová 2009 CZE Praha Suchdol 03:52.0 01:13.6
26 14 / kluci [192] Jakub Šimoník 2010 CZE Praha 10 03:53.2 01:14.8
27 15 / kluci [181] Štěpán Goldamer 2010 CZE Suchdol 03:53.4 01:15.0
28 13 / holky [189] Karolina Petrovická 2009 CZE Praha 03:59.8 01:21.4
29 14 / holky [274] Nella Navrátilová 2010 CZE Líbeznice 04:14.2 01:35.8
30 15 / holky [294] Aneta Šímová 2010 CZE #GLADIATORRACETEAM 04:37.9 01:59.5
31 16 / kluci [339] Michal Blabolil 2009 CZE Praha 07:51.9 05:13.5
31 16 / kluci [188] Šimon Novák 2010 CZE Prague 6 Suchdol
DNF / holky [194] Anna Vyoralová 2010 CZE Praha Suchdol

výsledková listina HD4

start ~ 11:20:30

00:05:14.133
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / kluci [264] adam čada 2008 CZE DUKLA PRAHA 04:20.9 01:21.9 (4)
2 2 / kluci [257] Filip Štěpánek 2008 CZE Praha 04:24.2 00:03.3 01:18.8 (2)
3 1 / holky [241] Eliška Humlová 2008 CZE Střela Žebrák 04:34.1 00:13.2 01:20.0 (3)
4 3 / kluci [263] ondřej lukeš 2008 CZE Dukla Praha 04:40.9 00:20.0 01:25.8 (7)
5 2 / holky [245] Eva Maredová 2007 CZE Atletika Hostivař 04:44.1 00:23.2 01:23.1 (5)
6 4 / kluci [242] václav krumpholc 2008 CZE Praha-Suchdol 04:51.6 00:30.7 01:32.5 (10)
7 3 / holky [218] Linda Plačková 2008 CZE SP4 04:56.4 00:35.5 01:27.9 (8)
8 5 / kluci [343] Braddin Alkewani 2007 CZE Praha 05:11.0 00:50.1 01:18.5 (1)
9 4 / holky [220] Veronika Veselá 2007 CZE SDH Praha Suchdol 05:12.4 00:51.5 01:25.4 (6)
10 5 / holky [198] Charlotta Goldamerová 2008 CZE Praha Suchdol 05:46.2 01:25.3 01:37.6 (11)
11 6 / kluci [338] Ondřej Škoda 2008 CZE Praha 06:06.6 01:45.7 01:29.9 (9)
12 6 / holky [200] Anna Marie Lišková 2008 CZE Praha 6 08:01.2 03:40.3 01:48.3 (13)
12 6 / holky [260] Anna Emílie Hrubá 2008 CZE FCPK
DNF / holky [199] Rozálie Hanáková 2008 CZE SDH Praha Suchdol 01:39.5 (12)

výsledková listina HD5

start ~ 11:20:30

00:06:06.7
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [222] Jan Krumpholc 2005 CZE Praha-Suchdol 06:02.0 01:26.0 (2) 03:05.32
2 2 / kluci [233] Jan Huml 2006 CZE Střela Žebrák 06:11.4 00:09.4 01:24.8 (1) 03:04.06

výsledková listina hlavní závod

start ~ 12:12:00

00:33:42.675
poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / M35 [23] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend Specialized Racing 23:37.3
2 1 / M15 [358] Marek Voborský 2001 CZE Horoměřice 24:15.7 00:38.4
3 1 / M20 [21] Pavel Vlk 1991 CZE Originál 1869 Příbram 24:26.0 00:48.7
4 2 / M35 [51] Jindrich Borovsky 1982 CZE Praha 24:30.9 00:53.6
5 2 / M20 [352] Tomáš Kálal 1985 CZE Žižkovský tygři 25:28.0 01:50.7
6 3 / M35 [139] David Marek 1976 CZE Suchdol 25:38.4 02:01.1
7 1 / M45 [283] Tomáš Nohejl 1967 CZE Praha 25:50.9 02:13.6
8 3 / M20 [324] Ruan Pretorius 1990 CZE prague 26:07.3 02:30.0
9 4 / M20 [348] Jan Beránek 1995 CZE adidas Runners Prague 26:12.4 02:35.1
10 4 / M35 [62] Robert Sára 1980 CZE Roztoky 26:17.2 02:39.9
11 5 / M20 [325] Pavel Procházka 1994 CZE Marveláci 26:27.5 02:50.2
12 5 / M35 [320] Vít Mrkvička 1981 CZE Praha 9 26:28.4 02:51.1
13 6 / M20 [322] Lukáš Novák 1995 CZE Hoštka 26:55.2 03:17.9
14 7 / M20 [63] Pavel Bohuslav 1997 CZE OktagonTeam 27:03.9 03:26.6
15 1 / M55 [357] Jiří Stránský 1963 CZE MTBO Kralupy 27:04.0 03:26.7
16 1 / Z20 [288] Lujza Sláviková 1988 CZE ŽUCH 27:17.1 03:39.8
17 8 / M20 [207] Jindřich Srb 1985 CZE Night Run Team 27:34.2 03:56.9
18 6 / M35 [316] Marek Lněnička 1977 CZE Praha Suchdol 27:46.4 04:09.1
19 7 / M35 [16] Matěj Maxa 1975 CZE Statenice 27:47.7 04:10.4
20 8 / M35 [269] Břetislav Mazgaj 1983 CZE Odolena Voda 27:49.2 04:11.9
21 2 / M45 [140] Jiří Hanika 1974 CZE Suchdol 27:49.8 04:12.5
22 9 / M35 [326] Pavel Staněk 1976 CZE TEAM GOOFY 28:17.1 04:39.8
23 1 / Z35 [141] Magda Nováková 1980 CZE Suchdol 28:29.0 04:51.7
24 3 / M45 [203] Tomáš Blodek 1967 CZE Letiště Praha 28:44.0 05:06.7
25 10 / M35 [286] Matěj Kotlín 1983 CZE Praha Suchdol 28:56.4 05:19.1
26 11 / M35 [355] Jaroslav Lenc 1979 CZE Opolencovi 29:06.9 05:29.6
27 1 / Z45 [48] Katarína Třísková 1971 CZE Praha 29:17.2 05:39.9
28 2 / Z20 [341] Marcela Dvořáková 1985 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 29:55.1 06:17.8
29 2 / M15 [318] Ondřej Matoušek 2001 CZE Praha 7 30:21.7 06:44.4
30 3 / Z20 [347] Bianka Mičke 1997 CZE adidas Runners Prague 30:35.0 06:57.7
31 12 / M35 [312] Roman Krumpholc 1978 CZE Praha-Suchdol 30:37.2 06:59.9
32 13 / M35 [290] Filip Lukeš 1977 CZE Přední Kopanina 30:37.5 07:00.2
33 14 / M35 [350] Miroslav Osladil 1977 CZE PL Team 30:43.3 07:06.0
34 2 / M55 [303] Zbyněk Fojtík 1959 CZE Praha 6 31:01.5 07:24.2
35 4 / Z20 [321] Petra Naďová 1988 CZE Team Goofy 31:04.8 07:27.5
36 2 / Z35 [311] Dana Kobzáňová 1983 CZE Srdíčkáři 31:05.6 07:28.3
37 1 / Z55 [356] Karla Mališová 1960 CZE Sabzo 31:14.1 07:36.8
38 3 / M15 [361] Jan Krumpholc 2005 CZE Praha-Suchdol 31:19.2 07:41.9 23:53:34.6 (1) 01:31:59.01 01:33:17.3
39 15 / M35 [299] Roman Choutka 1976 CZE sparta praha 31:27.7 07:50.4
40 3 / Z35 [45] Vendula Swiderová 1982 CZE Praha 6 32:29.0 08:51.7
41 9 / M20 [209] Jan Webersinke 1988 CZE Štefko runnig team 32:30.3 08:53.0
42 4 / Z35 [258] Zuzana Krumpholcová 1977 CZE Praha-Suchdol 32:38.8 09:01.5
43 4 / M45 [328] Tomáš Sukdolák 1973 CZE Praha - Suchdol 32:43.7 09:06.4
44 10 / M20 [310] Filip Janoušek 1990 CZE Praha - Suchdol 33:37.5 10:00.2
45 5 / Z35 [52] Klára Březinová 1979 CZE BK Hostivice 33:43.8 10:06.5
45 5 / Z35 [297] Andrea Šímová 1981 CZE #GLADIATORRACETEAM 33:43.8 10:06.5
47 2 / Z45 [208] Martina Petrová 1968 CZE Praha 8 34:11.2 10:33.9
48 3 / M55 [44] Zdeněk Roubal 1953 CZE Praha 6 34:17.9 10:40.6
49 7 / Z35 [360] Zuzana Přádová 1979 CZE Praha 34:26.4 10:49.1
50 4 / M55 [353] Pavel Polák 1946 CZE SJ Ski 34:46.1 11:08.8
51 16 / M35 [330] Martin Šimoník 1979 CZE Praha 10 34:48.7 11:11.4
52 17 / M35 [271] Michal Navrátil 1976 CZE Líbeznice 35:04.7 11:27.4
53 5 / M45 [363] Jiří Martiňák 1974 CZE Praha 35:16.0 11:38.7
54 18 / M35 [314] Milan Listík 1982 CZE Praha Suchdol 35:18.9 11:41.6
55 5 / Z20 [212] Veronika Pátková 1987 CZE Libčice nad Vltavou 36:30.4 12:53.1
56 11 / M20 [344] Michal Frátrik 1995 CZE SDH Praha Suchdol 36:34.7 12:57.4
57 3 / Z45 [278] Lucie Plačková 1974 CZE Praha 36:38.8 13:01.5
58 8 / Z35 [354] Tereza Opolecká 1979 CZE Opolencovi 36:55.7 13:18.4
59 9 / Z35 [307] Magda Henclova 1977 CZE PRAHA 6 37:31.9 13:54.6
60 10 / Z35 [304] Kateřina Forejtová 1979 CZE Praha - Suchdol 37:50.9 14:13.6
61 12 / M20 [336] David Espinoza 1991 COL Prague 38:29.3 14:52.0
62 4 / Z45 [319] Martina Matoušková 1970 CZE Praha 7 38:32.7 14:55.4
63 6 / Z20 [109] Zuzana Jelínková 1989 CZE Štěfko runnig team 38:39.0 15:01.7
64 7 / Z20 [333] Michaela Vargová 1988 CZE Praha Suchdol 38:48.1 15:10.8
65 6 / M45 [345] Oldřich Tichý 1969 CZE Zakolanz 39:58.5 16:21.2
66 11 / Z35 [335] Shirly Espinoza 1982 CZE Prague 40:04.3 16:27.0
67 13 / M20 [332] Peter Varga 1987 CZE Praha Suchdol 40:17.8 16:40.5
68 8 / Z20 [337] Katerina Smidova 1990 CZE Horomerice 40:18.7 16:41.4
69 12 / Z35 [359] Petra Maršová 1978 CZE tiskdo1000 40:25.7 16:48.4
70 19 / M35 [351] Jan Říha 1976 CZE Stříbrná Skalice 40:54.3 17:17.0
71 13 / Z35 [22] Petra Emilie Votočková 1984 CZE Gigathlon Czech Republic 40:54.5 17:17.2
72 14 / Z35 [334] Tereza Zapletalova 1982 CZE Praha 40:55.7 17:18.4
73 2 / Z55 [317] Ilona Málková 1960 CZE Praha 41:03.0 17:25.7
74 5 / Z45 [215] Věra Nuňezová 1972 CZE Praha 41:26.6 17:49.3
75 9 / Z20 [305] Šárka Frátriková 1993 CZE SDH Praha Suchdol 41:27.3 17:50.0
76 10 / Z20 [302] Barbora Cymbalistová 1989 CZE Praha Suchdol 41:28.2 17:50.9
77 15 / Z35 [309] Andrea Hrobská 1978 CZE Praha Suchdol 42:39.2 19:01.9
78 11 / Z20 [349] Alice Zarubova Tabery 1985 CZE Praha Suchdol 45:18.1 21:40.8
79 7 / M45 [315] Jiří Liška 1966 CZE Praha 6 46:06.1 22:28.8
80 12 / Z20 [346] Leona Slauřová 1990 CZE Plzeň 46:24.5 22:47.2
81 16 / Z35 [329] Jana Sukdoláková 1976 CZE Praha - Suchdol 46:55.8 23:18.5
82 17 / Z35 [331] Magdalena Válková 1982 CZE Praha 48:27.5 24:50.2
83 18 / Z35 [298] Lenka Jiskrová 1982 CZE Litoměřice 51:43.2 28:05.9