Sudety MTB Challenge 2012

22.07.2012 - 27.07.2012 Region Sudety

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

Standard celkem: 231, muži : 207, ženy: 24, M1: 2, M2: 70, M3: 77, M4: 46, M5: 8, M6: 4, K2: 9, K3: 6, K4: 9 [html] [pdf]

startovní listina Standard

start ~ 11:00:00 , přihlášeno: 231 účastníků ( 207 mužů, 24 žen) Cena za paket STANDARD za jednu osobu: do 31.03.2012 - 4500 CZK, do 31.04.2012 - 5200 CZK, do 31.05.2012 - 5900 CZK, do 10.07.2012 - 7000 CZK.

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
M2 [ ] Adamkiewicz Mateusz POL 1988 Medicycling Team
M3 [ ] Aster Jaroslav CZE 1981 Trutnov
M2 [ ] Bałazy Maciej POL 1983 Sudety MTB Challenge
M4 [ ] Baranovskis Guntars LVA 1968 Latvian Senior Team
M2 [ ] BATLLE SERGI ESP 1982 EL MALLOL
M2 [ ] Baytsur Roman RUS 1989 redBike
M3 [ ] Bereźnicki Piotr POL 1978 Optyk-Okular
M3 [ ] Bergmann Harald AUT 1977 APFELBERG
M5 [ ] Bertels Marc BEL 1961 Reditech
M2 [ ] Bik Miłosz POL 1988 BRIKO TRAILteam
M2 [ ] Bolius Łukasz POL 1987 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ
K4 [ ] BOMBAERT SABINE BEL 1971 Smart Cycling Team
K2 [ ] Borowik Małgorzata POL 1982 Gomola Trans Airco
M3 [ ] Brun Pedersen Lasse DNK 1974 HMTBK SRAM
M2 [ ] Brynjólfsson Kári Brynjólfsson ISL 1988 Copenhagen
M2 [ ] Budko Mikhail RUS 1986 Multi-Team
M2 [ ] Bukashin Dmitry RUS 1982 Veloprobeg.ru
M2 [ ] Bychkov Aleksandr RUS 1985 Multi-Team
M2 [ ] Całka Piotr POL 1983 Polski Klub MTB
M2 [ ] Castrillon Jose Villanueva ESP 1983 PINyPON Asturias
M4 [ ] CODONY BATLLE JORDI ESP 1964 RENAULT OLOT
M4 [ ] collell jordi ESP 1970 CC PEDAL TER
M4 [ ] Compta Soms Jordi ESP 1966 Olot (Girona)
M4 [ ] Cubina Victor ESP 1969 CC PEDAL TER
M4 [ ] Čada Tomas CZE 1964 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
M3 [ ] de cruz jordà xevi ESP 1977 volcanolimits.com
M3 [ ] de Meulenaer Pascal BEL 1972 Born 2 Bike
M3 [ ] de Meulenaer Pascal BEL 1972 Born 2 Bike
K3 [ ] DE TRE ANN BEL 1976 Smart Cycling Team
M5 [ ] Demjanovič Michal CZE 1960 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
M2 [ ] Demondt Nils BEL 1988 Reditech
M1 [ ] Depestel Jente BEL 1994 Maarkedal
K4 [ ] dfg sdfgsdg CZE 1902 team_text
K4 [ ] dfg sdfgsdg CZE 1902 team_text
M4 [ ] Dreluch Jarosław POL 1971 Bikestacja.pl / KCNC
K2 [ ] Dubaj Natalia POL 1984 KTM TRAILTEAM
M4 [ ] Due Mads DNK 1970 DMK SRAM
M2 [ ] Duława Robert POL 1982 Strefa MTB Głuszyca
M6 [ ] Dżus Andrzej GBR 1952 Stafford
M3 [ ] Dżus Krzysztof POL 1980 Bytom
M4 [ ] Egon Ploetzeneder AUT 1966 Poettsching
M3 [ ] Erxleben Reik GER 1974 Blood, Sweat and Beers
M3 [ ] Espigulé Gelis Emili ESP 1978 Aspresxtrem
M3 [ ] Falten Hannes EST 1973 ABC KING
M6 [ ] Foggo Andrew GBR 1957 Torcastle Banavie Fort William
K3 [ ] Ford Amy GBR 1974 caat.org.uk
M3 [ ] Fredenslund Mortensen Claus DNK 1974 HMTBK SRAM
M2 [ ] Gabriels Bert BEL 1985 Reditech
M5 [ ] Gabrylewicz Kazimierz POL 1961 Barany
M4 [ ] Gettemans Jan BEL 1963 Bikepoint
M2 [ ] Giemza Szymon POL 1983 MTBtrophy.com TEAM
M5 [ ] Gilardino Piero ITA 1960 TEAM SPLUGA
M3 [ ] Gogojewicz Arkadiusz POL 1977 MadMTB Wheelworx
M2 [ ] Gołuszka Marcin POL 1986 BRIKO TRAILteam
K3 [ ] Goryagina Lyudmila RUS 1979 Moscow
M3 [ ] Graugaard Claus Winter DNK 1973 HMTBK SRAM
M4 [ ] Grištšenko Andrei EST 1971 Hawaii Express team
M3 [ ] Grodzki Mariusz POL 1980 Wieliczka
M3 [ ] Grzelak Michał POL 1979 PTR Dojlidy - Bydzia Power
M3 [ ] Hansen Kristoffer DNK 1972 HMTBK SRAM
M2 [ ] Havel Josef CZE 1982 www.statikacb.cz
M3 [ ] Heikki Segaert BEL 1975 Team ekspand.be
M2 [ ] Herman Lukáš CZE 1984 Moto Herman
M3 [ ] Herrero Sancho Rafel ESP 1977 volcanolimits.com
M3 [ ] Huzior Piotr POL 1972 jmp.race - www.jmpsport.pl
M4 [ ] Isaev Yuri RUS 1966 Velodoctor.ru
M2 [ ] Jackowski Bartosz POL 1982 Poznań
M2 [ ] Jacobs Wouter BEL 1985 Reditech
M3 [ ] Janssens Koen BEL 1975 MTB DREAM TEAM
M2 [ ] Jeroen Mettepenningen BEL 1983 Terheyde cycling team
M3 [ ] Jeroen Schroyen BEL 1974 Stabroek
M2 [ ] Jeszka Marek POL 1983 Goggle Pro Active Eyewear
M3 [ ] Johan De Baets BEL 1977 Smart Cycling Team
K4 [ ] Kalbertodt Jana GER 1970 Radsport Nagel Remscheid
K2 [ ] Kamińska Paulina Iga POL 1987 Rybczyński CityZen MTB Team
M3 [ ] Kasper Van Brabant BEL 1981 Borgerhout
M2 [ ] Kaźmierczak Wojciech POL 1983 Kalisz
M4 [ ] Klammer Karsten-Max GER 1970 myself
M2 [ ] Klinovičs Toms LVA 1992 Ikšķile
M3 [ ] Kłos Mariusz POL 1975 Goggle Pro Active Eyewear
M2 [ ] Kobe Verstraeten BEL 1989 winksele
M2 [ ] Kokowski Mateusz POL 1985 Nowa Sól
M3 [ ] kolaja jan CZE 1981 slavia Liberec orienteering
M2 [ ] Komoń Michał POL 1990 Medicycling Team
M3 [ ] Kongsgaard Mads DNK 1977 HMTBK SRAM
M3 [ ] Kongsgaard Michael DNK 1978 HMTBK SRAM
K2 [ ] Korchazhkina Kristina RUS 1982 redBike
K2 [ ] Kornvig Rikke DNK 1983 Racing29ers
M3 [ ] Korolczuk Mariusz Maniek POL 1979 PTR Dojlidy - Bydzia Power
M2 [ ] Kosielski Piotr POL 1986 Medicycling Team
M3 [ ] Kotov Denis RUS 1980 Moscow
M4 [ ] Kotwica Dariusz POL 1963 Kielce
M2 [ ] Kozdryk Piotr POL 1983 ALGIDA Kross Centrum Rowerowe Olsztyn
M4 [ ] Kozłowski Wojciech POL 1968 Sudety MTB Challenge
M3 [ ] Krejčí Pavel CZE 1974 Plzeň
M3 [ ] Kriis Viljar EST 1979 Rannamõisa
M3 [ ] Kulawik Mariusz POL 1977 epicteam.pl
M3 [ ] Kull Agur EST 1973 Tallinn
M2 [ ] Kundert Marc GER 1982 Frankfurt
M2 [ ] Kunze Juul-Dam Anders DNK 1984 HMTBK SRAM
M2 [ ] Kwiatkowski Mikołaj POL 1986 Medicycling Team
M4 [ ] Lavender Rupert GBR 1971 Liverpool
M6 [ ] Leidersdorff Carsten DNK 1957 HMTBK SRAM
M6 [ ] Lindum-Jensen Peter DNK 1956 HMTBK SRAM
M4 [ ] Linfield Gavin GBR 1967 Nevis Cycles/Great Glen Holiday Lets
M3 [ ] LIPP AIVAR EST 1974 STR
M2 [ ] Lopez Bello Ruben ESP 1984 bttpower bikers
M3 [ ] Lukin Vitalik RUS 1977 Mountain peaks
M4 [ ] Lund Troels DNK 1967 HMTBK SRAM
M2 [ ] Łazarek Daniel POL 1984 Nitro+ Flash Team
M3 [ ] Maidla Janek EST 1976 velo clubbers
M4 [ ] mateja jan POL 1963 tarnów opolski
M2 [ ] Matias Travassos Francisco Miguel PRT 1990 CCM - Clube Ciclismo de Mirandela
M3 [ ] Mattuš Jakub CZE 1981 Ja k(l)ub
M3 [ ] Matusek Robert SVK 1974 Trophy.at
M4 [ ] McNicol Hendry GBR 1967 Kyle of Lochalsh
M2 [ ] Mertens Ward BEL 1987 Brandstoffen Regie Smet
M4 [ ] Michael Rien GER 1967 Team HELD
M3 [ ] MICHAL Pavel CZE 1973 Tepelná čerpadla IVT
M4 [ ] Michalak Sławomir Maria POL 1967 VELMAR Team
M3 [ ] Mikuła Grzegorz POL 1972 Kraków
M3 [ ] Moltsen Gudmund DNK 1976 HMTBK SRAM
M4 [ ] Munch-Andersen Morten DNK 1971 HMTBK SRAM
M2 [ ] Neumann Robert POL 1985 onecom.bikeatelier.berkner
M3 [ ] Nick Vervoort BEL 1979 Wiekevorst
M3 [ ] Nowiński Andrzej POL 1976 NetApp Arrow One Team
M4 [ ] Nys Chris BEL 1964 PCP-Bikes
M4 [ ] nys peter BEL 1967 PCP-Bikes
M2 [ ] Ocylok Wojciech POL 1985 Gomola Trans Airco
M2 [ ] Osyka Sergey RUS 1983 Clown Team (RUS)
K3 [ ] Overbye Cecilie DNK 1973 HMTBK SRAM
M2 [ ] Papierok Piotr POL 1984 Kraków
M4 [ ] Pascal Decraene BEL 1971 Merelbeke
M4 [ ] Paszkiewicz Maciej POL 1962 ZHR Team
M2 [ ] Piasecki Patryk POL 1986 ALGIDA Kross Centrum Rowerowe Olsztyn
M2 [ ] Piątek Dawid POL 1986 Gomola Trans Airco
K2 [ ] Piątek Wioleta POL 1986 Gomola Trans Airco
K2 [ ] Pilarczyk Karolina POL 1987 Harpagan Graphic Home
M3 [ ] Pišl David CZE 1976 Hradec Králové
M4 [ ] PNIEWSKI Krzysztof POL 1969 GBS Barlinek - AP INVEST
M2 [ ] Porczyk Paweł POL 1988 Medicycling Team
M3 [ ] Prassé Ole DNK 1974 DMK SRAM
K4 [ ] prijmeni jmeno CZE 1905 team_text
M2 [ ] Prus Aleksander POL 1985 Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe- Chodzież
M3 [ ] Rafael Meier SUI 1978 rennshop.ch ZABOO Bikes
M4 [ ] Ramoneda Enric ESP 1971 Blue Motors
M2 [ ] Rasmussen Thomas DNK 1992 Egtved
M3 [ ] Refslund Bjarke DNK 1981 Team ride4fun
M5 [ ] Rekko Bernard NLD 1958 Slijterij Rekko
M2 [ ] Rekko Gène NLD 1985 Bikeboutique
M4 [ ] Rior Allan EST 1971 muraste
M2 [ ] Romanovskis Jānis LVA 1986 Ikšķile
M5 [ ] Romanovskis Raimonds LVA 1961 Ikšķile
M2 [ ] Rosenboom Fabian NLD 1985 Heerlen
M4 [ ] Roth Jesper DNK 1968 JC Cykelklub
M4 [ ] Rotovnik Tomas DNK 1967 HMTBK SRAM
M4 [ ] Rudi Domen BEL 1967 Mortsel
M3 [ ] Sandholt Peter DNK 1976 Horsens
M3 [ ] Sanchez Eduard ESP 1974 bttpower bikers
M3 [ ] Shevelev Anton RUS 1978 Samara
M3 [ ] Shinn Mark GBR 1972 Garmin Polska
M3 [ ] Schulz Matthias GER 1974 Blood, Sweat and Beers
M2 [ ] Simon De Lannoy BEL 1988 Smart Cycling Team
M2 [ ] Sinagins Iļja LVA 1982 Ikšķile
M3 [ ] Ślaski (Slec) Piotr POL 1977 SCS OSOZ Racing Team
M2 [ ] Śniatecki Jan POL 1986 Poznań
M3 [ ] SODOWSKI Tomasz POL 1977 Chorzów
M4 [ ] Sochanski Krzysztof RSA 1968 Brwinow
M3 [ ] Sołtys Wojtek POL 1980 Goggle Pro Active Eyewear
K3 [ ] Stawnicka Kalina POL 1976 Trezado BikeTires.pl
M4 [ ] Steen-Petersen Jakob DNK 1971 HMTBK SRAM
M3 [ ] Stefaan De Gendt BEL 1972 Smart Cycling Team
K2 [ ] Steinberga Liva NOR 1984 Kvaløysletta
M2 [ ] Stepanov Dmitry RUS 1985 Scott Rus
M3 [ ] Steven De Reyck BEL 1979 Westerlo
M4 [ ] Storm Lars DNK 1969 HMTBK SRAM
K3 [ ] Strämel Katrin GER 1978 Team 262
M2 [ ] Surovtsev Dmitriy RUS 1984 Moscow
M3 [ ] Svendsen Kim DNK 1976 HMTBK SRAM
K4 [ ] Swat Edyta POL 1965 SWAT Team
M2 [ ] Swat Sebastian POL 1990 SWAT Team
M1 [ ] Świderski Cyprian POL 2003 Trezado BikeTires.pl
M3 [ ] Szarkowicz Sebastian POL 1975 epicteam.pl
M3 [ ] Szczepuch Rafał POL 1973 QUEST TEAM
M4 [ ] Szraucner Edward GER 1962 Radsport Bomm
M2 [ ] Szraucner Sebastian GER 1987 Team Jamis Bikes / Team Focus RAPIRO Racing
M4 [ ] Szweykowski Janusz POL 1968 Borówiec
M2 [ ] Szymański Tomasz POL 1988 Trezado BikeTires.pl
M4 [ ] Szymczak Sławomir POL 1965 VELMAR Team
M2 [ ] Ševeček Jan CZE 1985 Drásal Team Holešov
K4 [ ] Šmite Ingrīda LVA 1971 Baldone
M3 [ ] Štefan Jiří CZE 1981 Carla.kupkolo.cz
M3 [ ] Thuesen Lars Bo DNK 1972 DMK SRAM
M3 [ ] Thys Henk BEL 1974 MTB DREAM TEAM
M4 [ ] Tiffert Dariusz POL 1969 Gomola Trans Airco
M2 [ ] Tilikin Ivan RUS 1988 redBike
M3 [ ] Tillemann Taikki EST 1976 CC Rota Mobilis
M2 [ ] Tłok Przemysław POL 1985 Gomola Trans Airco
M4 [ ] Torrent Oscar ESP 1971 -
M2 [ ] Tsepkov Maxim RUS 1987 Moskow
M3 [ ] Urbańczyk Paweł POL 1981 Dobre Sklepy Rowerowe - Author
M3 [ ] Van Brempt Tom BEL 1972 Smart Cycling Team
M2 [ ] Van de Paer Hans BEL 1987 Reditech
M5 [ ] Van de Paer Peter BEL 1959 Borsbeek
M4 [ ] Van den Plas Tom BEL 1970 Lichtaart
M3 [ ] Van Lierde Christophe BEL 1973 Maarkedal
K4 [ ] Vandendriessche Patricia BEL 1968 Maarkedal
M3 [ ] Veiergang Henrik DNK 1973 Farum
M3 [ ] Verbeken Jo BEL 1972 MTB DREAM TEAM
M3 [ ] Vervoort Ken BEL 1981 itegem
M4 [ ] Vianini Giorgio ITA 1964 Cinelli Glass 'n go
M2 [ ] Vidlak Marek CZE 1986 Brno
K2 [ ] Vidlak Veronika Tereza USA 1989 PELLS TEAM
M2 [ ] Vissers Tim BEL 1986 Wuustwezel
M3 [ ] Vlach Honza CZE 1975 Výlet Liberec
M3 [ ] Vokrouhlík Tomáš CZE 1981 BMC-SAVO racing team
M2 [ ] Vorobjev Denis RUS 1984 becycle.ru
M2 [ ] Výmola Petr CZE 1982 CYKLOTRENINK.com
M2 [ ] Wasiak Łukasz POL 1982 Warszawa
M2 [ ] Weber Paweł POL 1984 Goggle Pro Active Eyewear
M3 [ ] Wieczorek Piotr POL 1974 Kielce
M3 [ ] Wilk Paweł POL 1979 Trezado BikeTires.pl
M4 [ ] Wnuk Sławomir POL 1968 Warszawa
M5 [ ] Wójcik Jarosław POL 1960 VENUTTO Jewellery sport collection
M3 [ ] Wolski Roman POL 1981 Wisła
M2 [ ] Wydra Artur POL 1988 Gomola Trans Airco
M4 [ ] Young Mike DNK 1967 HMTBK SRAM
M4 [ ] Zając Marek POL 1964 NewAgeFitness-Skleprowerowy.pl
M2 [ ] Zasada Darek POL 1990 OKULAR MTB TEAM
K4 [ ] zeglinski (a) Cathy CAN 1964 Northlands Medical Clinic/ Kallisto
M3 [ ] Zuev Roman RUS 1978 Alienbike