výsledky

Moravský bikemaraton 2016

27.08.2016 Leština 

archiv

výsledky

80km celkem: 58 , muži : 54, ženy: 4, Muži A: 9, Muži B: 17, Muži C: 18, Muži D: 9, Ženy A: 3, Ženy: 1, N: 1 [html] [pdf] [csv]
Tandemy 80km MČRaSR celkem: 3 , muži : 3, ženy: 0, Tandemy: 3 [html] [pdf] [csv]
50km celkem: 278 , muži : 262, ženy: 16, Junioři: 7, Muži I: 196, Muži II: 42, Muži III: 17, Juniorky: 0, Ženy: 16 [html] [pdf] [csv]
elektrokola 50km celkem: 1 , muži : 1, ženy: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
30km celkem: 91 , muži : 67, ženy: 24, Předžáci: 8, MladšíŽaci: 4, StaršíŽáci: 13, TouristOpen: 55, PekařiJunioři: 0, Předžačky: 0, MladšíŽačky: 1, StaršíŽačky: 6, PekařkyJuniorky: 0, PekařkyMladší: 3, Pekařky: 1 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina 80km

start ~ 11:02:25

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži A [ 65 ] Petr Kubelka 1995 CZE BMC CZ Racing Team 03:03:25.1 mezičasy
2 1 / Muži B [ 18 ] Tomáš Kechrt 1981 CZE Cyklo Polách a syn 03:03:26.4 00:01.3 mezičasy
3 2 / Muži B [ 34 ] Zdeněk Petřík 1980 CZE CPV Krnov 03:09:58.8 06:33.7 mezičasy
4 3 / Muži B [ 61 ] Jaromír Volek 1980 CZE SK BagBike 03:12:33.0 09:07.9 mezičasy
5 2 / Muži A [ 4 ] David Babiánek 1993 CZE MiKo Cycles Přerov 03:13:09.4 09:44.3 mezičasy
6 1 / Muži C [ 53 ] Milan Žmolík 1973 CZE Montiva MTB Fryšták 03:14:39.0 11:13.9 mezičasy
7 3 / Muži A [ 25 ] Michal Kubišta 1990 CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová 03:16:02.5 12:37.4 mezičasy
8 4 / Muži A [ 58 ] Michal Krčma 1988 CZE OD MORAVA Holešov 03:16:44.3 13:19.2 mezičasy
9 2 / Muži C [ 16 ] Martin Jílek 1969 CZE Cyklo Polách Šumperk 03:17:31.7 14:06.6 mezičasy
10 4 / Muži B [ 17 ] Marián Josefík 1983 CZE GHOST - MOJEKOLO 03:25:49.1 22:24.0 mezičasy
11 3 / Muži C [ 10 ] Václav Ehrlich 1976 CZE Ski Paudera 03:26:24.4 22:59.3 mezičasy
12 4 / Muži C [ 59 ] Radek Pavelka 1974 CZE Valaští Bajkeři 03:26:27.8 23:02.7 mezičasy
13 5 / Muži C [ 33 ] Dušan Orálek 1974 CZE Moravská Třebová 03:26:35.5 23:10.4 mezičasy
14 6 / Muži C [ 66 ] Martin Kouřil 1975 CZE CK KOLOKRÁM SVIJANY 03:28:48.5 25:23.4 mezičasy
15 5 / Muži B [ 5 ] martin bartoš 1979 CZE bike sport team mohelnice 03:33:22.4 29:57.3 mezičasy
16 5 / Muži A [ 24 ] Tomáš Křivánek 1994 CZE Cyklosport Unite 03:35:00.9 31:35.8 mezičasy
17 1 / Muži D [ 62 ] Luděk Pavlák 1966 CZE Brno 03:35:16.7 31:51.6 mezičasy
18 6 / Muži A [ 40 ] Tomáš Fláva 1997 CZE 03:37:04.3 33:39.2 mezičasy
19 7 / Muži A [ 64 ] Tomáš Fabián 1996 CZE SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT 03:38:25.5 35:00.4 mezičasy
20 6 / Muži B [ 47 ] Michal Široký 1979 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 03:38:38.2 35:13.1 mezičasy
21 2 / Muži D [ 20 ] Miroslav Kolomazník 1963 CZE OD MORAVA Holešov 03:39:05.3 35:40.2 mezičasy
22 7 / Muži C [ 12 ] Ctibor Hejtmánek 1968 CZE Olomouc 03:39:41.3 36:16.2 mezičasy
23 3 / Muži D [ 42 ] Leopold Spáčil 1959 CZE NOVATOP LAPIERRE 03:42:34.0 39:08.9 mezičasy
24 8 / Muži C [ 49 ] Michal Tomášek 1970 CZE Credo team 03:43:29.3 40:04.2 mezičasy
25 9 / Muži C [ 41 ] Radek Spáčil 1971 CZE CYKLOTRENINK.com 03:43:47.6 40:22.5 mezičasy
26 7 / Muži B [ 63 ] Martin Voženílek 1983 CZE 03:45:42.5 42:17.4 mezičasy
27 10 / Muži C [ 14 ] Lubomir Horký 1968 CZE Zábřeh 03:46:09.0 42:43.9 mezičasy
28 8 / Muži B [ 60 ] Petr Josefus 1986 CZE 03:47:25.4 44:00.3 mezičasy
29 4 / Muži D [ 11 ] Aleš Flégl 1963 CZE Silvini R2 Sport 03:49:37.4 46:12.3 mezičasy
30 9 / Muži B [ 56 ] Pavel Zitta 1986 CZE Zábřeh 03:52:28.3 49:03.2 mezičasy
31 5 / Muži D [ 57 ] Jan Rohan 1962 CZE Opavský sportovní klub 03:54:24.3 50:59.2 mezičasy
32 1 / Ženy A [ 31 ] Martina Neumanová 1988 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 03:55:40.6 52:15.5 mezičasy
33 11 / Muži C [ 51 ] Pavel Vašata 1971 CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová 04:03:39.3 01:00:14.2 mezičasy
34 12 / Muži C [ 43 ] Jindřich Spratek 1974 CZE ALONE 04:09:29.3 01:06:04.2 mezičasy
35 13 / Muži C [ 44 ] Josef Staník 1969 CZE BIKE SPORT UNIČOV 04:11:08.7 01:07:43.6 mezičasy
36 8 / Muži A [ 39 ] Zdeněk Ryšavý 1987 CZE Zábřeh 04:19:06.5 01:15:41.4 mezičasy
37 10 / Muži B [ 35 ] petr pluhař 1982 CZE sk maršíkov 04:19:59.8 01:16:34.7
38 11 / Muži B [ 19 ] František Knotek 1977 CZE ACR Bike Vlčnov 04:24:48.1 01:21:23.0 mezičasy
39 14 / Muži C [ 7 ] Martin Cohla 1970 CZE Titan TRILIFE 04:24:50.2 01:21:25.1 mezičasy
40 15 / Muži C [ 48 ] Roman Švéda 1971 CZE TJ Jiskra Králíky 04:26:07.7 01:22:42.6 mezičasy
41 1 / Ženy [ 21 ] Eva Komárková 1958 CZE Cyklo Polách a syn 04:35:29.5 01:32:04.4 mezičasy
42 12 / Muži B [ 54 ] Daniel Svatoš 1979 CZE Mladějovice 04:36:46.9 01:33:21.8 mezičasy
43 16 / Muži C [ 55 ] Jan Adámek 1967 CZE Rzchlov 04:36:50.7 01:33:25.6 mezičasy
44 13 / Muži B [ 45 ] Vlastimil Strašák 1982 CZE NOVATOP LAPIERRE 04:46:22.3 01:42:57.2 mezičasy
45 2 / Ženy A [ 26 ] Michaela Lišková 1990 CZE Červená jahoda 04:49:15.6 01:45:50.5 mezičasy
46 17 / Muži C [ 52 ] Stanislav Vyležík 1973 CZE Červená jahoda 04:49:16.2 01:45:51.1 mezičasy
47 6 / Muži D [ 22 ] Milan Konopa 1961 CZE Credo team 05:00:07.1 01:56:42.0 mezičasy
48 14 / Muži B [ 23 ] Petr Krutilek 1982 CZE Nový Jičín 05:08:01.7 02:04:36.6 mezičasy
49 3 / Ženy A [ 29 ] Eva Nádvorníková 1988 CZE Vosa Čechovice 05:20:26.0 02:17:00.9 mezičasy
{50} 15 / Muži B [ 36 ] martin podzimek 1982 CZE sk maršíkov
{51} 18 / Muži C [ 46 ] Zbyněk Šindler 1972 CZE Červená jahoda
DNF / Muži D [ 27 ] Petr Mazel 1963 CZE VEUS Vyškov mezičasy
DNF / Muži A [ 15 ] David Horký 1990 CZE Cyklo Polách Šumperk mezičasy
DNF / Muži D [ 13 ] Vlastislav Holub 1961 CZE Ski Paudera
DNF / Muži D [ 8 ] Petr Čejka 1964 CZE Cyklo team KOLARNA
DNF / Muži B [ 6 ] Tomáš Butkov 1985 CZE Nový Jičín
DNN / N [ 37 ] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider
DNS / Muži B [ 1 ] Martin Koukal 1978 CZE KOUKEY Production

výsledková listina Tandemy 80km MČRaSR

start ~ 11:02:25

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Tandemy [ 503 ] Tomáš Kotas Roman Janoš 1980 CZE Tüv Süd Rusava Bike Team 03:52:11.7 mezičasy
2 2 / Tandemy [ 502 ] Václav Morozov Pavel Michálek 1963 CZE AGRO 21 05:03:02.0 01:10:50.3 mezičasy
DNF / Tandemy [ 501 ] Vladimír Dvouletý Filip Dvouletý 1942 CZE Kupkolo SRNCI mezičasy

výsledková listina 50km

start ~ 11:10:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži I [ 319 ] Lubomír Petruš 1990 CZE Prestige EthicSport 01:51:21.3 mezičasy
2 2 / Muži I [ 309 ] Vojtěch Bednarský 1997 CZE TNF bike team 01:52:11.5 00:50.2 mezičasy
3 3 / Muži I [ 312 ] Marek Hejtmánek 1997 CZE SPORTON ŠUMPERK 01:52:28.9 01:07.6 mezičasy
4 4 / Muži I [ 363 ] Tomas Zlamal 1979 CZE olomouc 01:54:57.1 03:35.8 mezičasy
5 1 / Junioři [ 368 ] Adam Formánek 1999 CZE TUFO CZ OTROKOVICE 01:57:47.2 06:25.9 mezičasy
6 5 / Muži I [ 374 ] Daniel Blaháček 1993 CZE Vašíček Pekařství a cukrářství ZÁBŘEH 01:57:57.2 06:35.9 mezičasy
7 6 / Muži I [ 379 ] Ruslan Fedak 1977 CZE 01:58:43.3 07:22.0 mezičasy
8 7 / Muži I [ 285 ] Martin Tyráček 1973 CZE MOOLBIKE TEAM 01:59:38.5 08:17.2 mezičasy
9 8 / Muži I [ 129 ] Martin Grézl 1991 CZE BIKE SPORT UNIČOV 02:00:58.9 09:37.6 mezičasy
10 9 / Muži I [ 364 ] Tomáš Zlámal 1979 CZE Proxima 02:01:11.7 09:50.4 mezičasy
11 10 / Muži I [ 115 ] František Čmakal 1977 CZE Cyklo Polách a syn 02:01:12.0 09:50.7 mezičasy
12 11 / Muži I [ 234 ] Radek Obrátil 1972 CZE Zekof team 02:01:52.0 10:30.7 mezičasy
13 12 / Muži I [ 306 ] Jan Vydra 1987 CZE IN-LIFE cycling team 02:02:36.1 11:14.8 mezičasy
14 13 / Muži I [ 387 ] David Wiedermann 1991 CZE MOOLBIKE TEAM 02:04:03.1 12:41.8 mezičasy
15 2 / Junioři [ 189 ] martin Kovář 2000 CZE Bikesport Team Mohelnice 02:04:03.7 12:42.4 mezičasy
16 3 / Junioři [ 140 ] Radek Holec 1999 CZE KN PROJECT 02:04:04.8 12:43.5 mezičasy
17 14 / Muži I [ 300 ] Jiří König 1978 CZE Cyklomorava 02:06:32.3 15:11.0 mezičasy
18 15 / Muži I [ 161 ] Jakub Jedelský 1993 CZE Rohle 02:06:41.0 15:19.7 mezičasy
19 16 / Muži I [ 213 ] Antonín Maňur 1989 CZE Stará Ves 02:06:44.0 15:22.7 mezičasy
20 17 / Muži I [ 224 ] Viktor Navrátil 1976 CZE Uničov 02:07:03.8 15:42.5 mezičasy
21 18 / Muži I [ 119 ] Jan Doutnáč 1973 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:07:41.4 16:20.1 mezičasy
22 19 / Muži I [ 136 ] Radim Herzán 1977 CZE Cykloklub Morava 02:08:09.5 16:48.2 mezičasy
23 1 / Muži III [ 188 ] Jiři Kouřil 1955 CZE Fitko Jeseník 02:08:10.8 16:49.5 mezičasy
24 20 / Muži I [ 116 ] Jan Doležal 1979 CZE Cyklo Klub Bendl 02:08:12.1 16:50.8 mezičasy
25 4 / Junioři [ 181 ] Vít Kočí 2000 CZE Potštejn 02:08:23.1 17:01.8 mezičasy
26 21 / Muži I [ 291 ] Michal Vágner 1977 CZE CSX Components 02:08:53.5 17:32.2 mezičasy
27 22 / Muži I [ 109 ] Petr Buček 1968 CZE NOVATOP - LAPIERRE 02:09:34.0 18:12.7 mezičasy
28 23 / Muži I [ 337 ] David Pivko 1976 CZE Bystřice nad P. 02:09:45.4 18:24.1 mezičasy
29 24 / Muži I [ 362 ] libor zita 1973 CZE KN PROJECT 02:09:47.9 18:26.6 mezičasy
30 1 / Muži II [ 222 ] zdenek nadvornik 1962 CZE vosa cechovice 02:09:50.8 18:29.5 mezičasy
31 2 / Muži II [ 352 ] Lubomír Vychodil 1957 CZE IN-LIFE cycling team 02:10:11.9 18:50.6 mezičasy
32 25 / Muži I [ 240 ] Jan Panoc 1993 CZE Kobeřice 02:10:45.0 19:23.7 mezičasy
33 26 / Muži I [ 225 ] Miroslav Nečas 1974 CZE Olomouc 02:11:40.8 20:19.5 mezičasy
34 27 / Muži I [ 267 ] Milan Stryk 1985 CZE Zábřeh 02:11:44.0 20:22.7 mezičasy
35 28 / Muži I [ 167 ] Radek Jorda 1983 CZE Olomouc 02:11:49.9 20:28.6 mezičasy
36 29 / Muži I [ 325 ] Boris Neumann 1968 CZE eSeNBáci Jeseník 02:11:55.7 20:34.4 mezičasy
37 30 / Muži I [ 105 ] Ondřej Bittner 1997 CZE Red Point Racing 02:12:53.6 21:32.3 mezičasy
38 5 / Junioři [ 366 ] Jan Mlčák 1998 CZE Cyklosport Hranice 02:13:13.2 21:51.9 mezičasy
39 31 / Muži I [ 378 ] Martin Březina 1982 CZE KOLARNA TEAM 02:13:20.0 21:58.7 mezičasy
40 2 / Muži III [ 273 ] Radek Šrot 1949 CZE HM Sport Český Krumlov 02:13:26.1 22:04.8 mezičasy
41 32 / Muži I [ 184 ] Ivo Kolář 1988 CZE Postřelmov 02:14:00.9 22:39.6 mezičasy
42 33 / Muži I [ 279 ] petr Tichy 1972 CZE Kunčice pod On. 02:14:06.6 22:45.3 mezičasy
43 34 / Muži I [ 190 ] Libor Kovařík 1981 CZE Holice 02:14:15.0 22:53.7 mezičasy
44 35 / Muži I [ 176 ] Martin Klecker 1979 CZE Bikesport Team Mohelnice 02:15:17.9 23:56.6 mezičasy
45 36 / Muži I [ 138 ] Radek Hlásný 1985 CZE Písařov 02:15:21.0 23:59.7 mezičasy
46 37 / Muži I [ 336 ] Roman Faltus 1979 CZE Šumperk 02:15:41.4 24:20.1 mezičasy
47 38 / Muži I [ 276 ] Jiří Šváb 1986 CZE Cyklomorava 02:15:43.2 24:21.9 mezičasy
48 39 / Muži I [ 135 ] Michal Harlender 1972 CZE Cykloteam Kolárna 02:15:49.9 24:28.6 mezičasy
49 40 / Muži I [ 244 ] Marek Petrovský 1972 CZE Loupežníci 02:15:51.3 24:30.0 mezičasy
50 6 / Junioři [ 158 ] Dominik Jansa 1999 CZE Moravská Třebová 02:16:28.5 25:07.2 mezičasy
51 1 / Ženy [ 371 ] Radka Pospíšilová 1990 CZE Team Bikecentrum Olomouc 02:16:30.4 25:09.1 mezičasy
52 3 / Muži II [ 180 ] Roman Kočí 1965 CZE Potštejn 02:17:25.2 26:03.9 mezičasy
53 41 / Muži I [ 254 ] David Richter 1977 CZE TOFIDO 02:18:02.3 26:41.0 mezičasy
54 3 / Muži III [ 367 ] Stanislav Sekanina 1956 CZE 02:19:45.5 28:24.2 mezičasy
55 42 / Muži I [ 327 ] Miroslav Galuszka 1970 CZE ONO to jede 02:20:17.0 28:55.7 mezičasy
56 43 / Muži I [ 348 ] Ondřej Vortel 1987 CZE Červenka 02:20:20.7 28:59.4 mezičasy
57 44 / Muži I [ 376 ] Miroslav Grepl 1984 CZE 02:21:05.8 29:44.5 mezičasy
58 45 / Muži I [ 271 ] Pavel Šalmík 1972 CZE DuKo Rýmařov 02:21:29.8 30:08.5 mezičasy
59 46 / Muži I100kg [ 265 ] Jakub Sowinski 1978 CZE BS Bike ALÉ team 02:21:38.1 30:16.8 mezičasy
60 47 / Muži I [ 197 ] Martin Kudláček 1991 CZE CykloTeam Kudláček 02:21:40.1 30:18.8 mezičasy
61 48 / Muži I [ 331 ] Petr Cetkovský 1982 CZE Prostějov 02:21:48.5 30:27.2 mezičasy
62 49 / Muži Ipekar [ 133 ] Radek Hanzal 1974 CZE Jizerské pekárny 02:21:58.3 30:37.0 mezičasy
63 50 / Muži I [ 386 ] Miroslav Mařáček 1969 CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová 02:22:48.3 31:27.0 mezičasy
64 51 / Muži Ipekar [ 123 ] Marek Engel 1972 CZE Diamant 02:22:52.0 31:30.7 mezičasy
65 52 / Muži I [ 383 ] Michal Dvořák 1977 CZE DOG4BIKE 02:22:52.5 31:31.2 mezičasy
66 53 / Muži I [ 330 ] Petr Nemrava 1980 CZE SC Samotišky 02:23:31.1 32:09.8 mezičasy
67 54 / Muži I [ 365 ] Milan Žovinec 1968 CZE Vemblődi Uničov 02:23:31.9 32:10.6 mezičasy
68 55 / Muži I [ 160 ] Ondra Jašek 1977 CZE Atletika Zábřeh 02:23:35.4 32:14.1 mezičasy
69 56 / Muži I [ 261 ] Vojtěch Smolák 1974 CZE Tungaloy Czech s.r.o. 02:23:36.1 32:14.8 mezičasy
70 57 / Muži Ipekar [ 252 ] Michal Rada 1979 CZE Zeelandia 02:23:47.1 32:25.8 mezičasy
71 58 / Muži I [ 117 ] Petr Dosoudil 1967 CZE Hostkovice 02:23:58.5 32:37.2 mezičasy
72 59 / Muži I [ 255 ] Marián Rolný 1978 CZE Nový Jičín 02:24:00.3 32:39.0 mezičasy
73 60 / Muži I [ 173 ] Konstantin Kavrentzis 1981 CZE Cyklo Polách a syn 02:24:06.2 32:44.9 mezičasy
74 61 / Muži I [ 127 ] Tomáš Ginter 1984 CZE MiKo Cycles Přerov 02:24:07.0 32:45.7 mezičasy
75 62 / Muži I [ 382 ] Michal Žáček 1970 CZE Zlín 02:24:07.7 32:46.4 mezičasy
76 63 / Muži I [ 332 ] Jakub Barteska 1988 CZE Velká Bystřice 02:24:08.5 32:47.2 mezičasy
77 64 / Muži I [ 284 ] Václav Tutsch 1969 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:24:38.8 33:17.5 mezičasy
78 2 / Ženy [ 359 ] Jana Olbertová 1985 CZE For Bikes 02:24:40.6 33:19.3 mezičasy
79 65 / Muži I [ 194 ] Martin Kubala 1967 CZE Cobram team 02:25:11.6 33:50.3 mezičasy
80 66 / Muži I [ 286 ] Ladislav Unzeitig 1967 CZE UNO Flock 02:25:17.1 33:55.8 mezičasy
81 67 / Muži I [ 278 ] Richard švrček 1976 CZE Cobram team 02:25:17.7 33:56.4 mezičasy
82 68 / Muži I [ 204 ] Ladislav Liška 1970 CZE Lipová 02:25:23.5 34:02.2 mezičasy
83 69 / Muži I [ 388 ] Tomáš Tvarůžka 1972 CZE Kroměříž 02:25:26.7 34:05.4 mezičasy
84 70 / Muži I [ 356 ] Roman Zapletal 1978 CZE Kladky 02:25:27.2 34:05.9 mezičasy
85 71 / Muži I [ 155 ] Stanislav Jakeš 1989 CZE Helia Ski School Kouty 02:25:38.2 34:16.9 mezičasy
86 72 / Muži I [ 211 ] Tomáš Malý 1974 CZE KN Project Zábřeh 02:25:58.2 34:36.9 mezičasy
87 73 / Muži I [ 218 ] Jan Molnár 1979 CZE kokoteam 02:26:01.2 34:39.9 mezičasy
88 74 / Muži I [ 272 ] Martin Šenk 1978 CZE Uničov 02:26:16.9 34:55.6 mezičasy
89 75 / Muži I [ 292 ] Tomáš Žouželka 1976 CZE Zábřeh 02:26:42.0 35:20.7 mezičasy
90 4 / Muži III [ 111 ] Josef Bystrianský 1954 CZE Nilfisk pro cycling 02:26:42.4 35:21.1 mezičasy
91 76 / Muži I [ 169 ] Pavel Kamlar 1978 CZE Zábřeh 02:26:50.5 35:29.2 mezičasy
92 77 / Muži I [ 107 ] Kamil Brachař 1986 CZE Troubelice 02:26:56.4 35:35.1 mezičasy
93 78 / Muži I [ 375 ] Zdeněk Dejdar 1980 CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová 02:27:29.6 36:08.3 mezičasy
94 79 / Muži I [ 233 ] Petr Novotný 1967 CZE Zábřeh 02:27:37.0 36:15.7 mezičasy
95 4 / Muži II [ 215 ] Josef Matějičný 1962 CZE Nový Jičín 02:27:44.7 36:23.4 mezičasy
96 80 / Muži I [ 163 ] Martin Jílek 1975 CZE KNP team Zábřeh 02:28:06.2 36:44.9 mezičasy
97 81 / Muži I [ 274 ] Michal Šrůtek 1983 CZE Uherské Hradiště 02:28:21.9 37:00.6 mezičasy
98 5 / Muži IIpekar [ 250 ] Radek Pospíšil 1963 CZE Omega CZ - Morava 02:28:59.2 37:37.9 mezičasy
99 82 / Muži I [ 381 ] Richard Hwozdecki 1969 CZE Uničov 02:29:14.9 37:53.6 mezičasy
100 3 / Ženy [ 280 ] Kateřina Tomášková 1997 CZE Credo team 02:30:18.6 38:57.3 mezičasy
101 6 / Muži II [ 164 ] Juraj Jiroutek 1960 CZE IN-LIFE cycling team 02:30:26.8 39:05.5 mezičasy
102 83 / Muži I [ 126 ] Tomáš Gerhard 1972 CZE Duko Rýmařov 02:31:18.1 39:56.8 mezičasy
103 84 / Muži I [ 288 ] Dalibor Urbášek 1975 CZE KWN 02:31:21.3 39:60.0 mezičasy
104 7 / Muži II [ 187 ] Pavel Korec 1957 CZE Boskovice 02:31:31.0 40:09.7 mezičasy
105 85 / Muži I [ 246 ] Petr Plesník 1975 CZE LesNice 02:31:55.3 40:34.0 mezičasy
106 5 / Muži III [ 303 ] Zdeněk Bažant 1953 CZE Olomouc 02:31:56.0 40:34.7 mezičasy
107 8 / Muži II [ 205 ] Vít Liškutín 1964 CZE DOLP BIKE Team 02:31:57.4 40:36.1 mezičasy
108 86 / Muži I [ 262 ] Jiří Smrčka 1972 CZE Šumperk 02:31:57.8 40:36.5 mezičasy
109 4 / Ženy [ 377 ] Iveta Pagáčová 1984 CZE Olomouc 02:32:01.6 40:40.3 mezičasy
110 87 / Muži I [ 296 ] Marcel Železný 1994 CZE MOOLBIKE 02:32:27.8 41:06.5 mezičasy
111 88 / Muži Ipekar [ 171 ] Pavel Kapoun 1978 CZE Jizerské pekárny 02:32:41.2 41:19.9 mezičasy
112 89 / Muži I [ 236 ] Jindřich Opluštil 1984 CZE Ostrava-Poruba 02:32:42.9 41:21.6 mezičasy
113 9 / Muži II [ 144 ] Alois Hrazdílek 1960 CZE CK Kolík Hoby Bohumín 02:32:43.9 41:22.6 mezičasy
114 90 / Muži I [ 372 ] Lukáš Zemánek 1986 CZE Šumperk 02:32:47.2 41:25.9 mezičasy
115 5 / Ženy [ 148 ] Ivana Hundáková 1982 CZE eSeNBáci Jeseník 02:32:50.2 41:28.9 mezičasy
116 91 / Muži I [ 186 ] Petr Kopečný 1982 CZE Olomouc 02:32:58.0 41:36.7 mezičasy
117 10 / Muži II [ 221 ] Petr Musil 1960 CZE Sokol Písečná 02:33:10.4 41:49.1 mezičasy
118 92 / Muži I [ 220 ] Ivo Muller 1978 CZE Unicov 02:33:20.8 41:59.5 mezičasy
119 93 / Muži I [ 157 ] Petr Jansa 1976 CZE Moravská Třebová 02:33:58.4 42:37.1 mezičasy
120 94 / Muži I [ 200 ] Jan Kutálek 1986 CZE CZ LOKO 02:34:19.3 42:58.0 mezičasy
121 95 / Muži I100kg [ 340 ] Ivan Pospíšil 1978 CZE 616 MTB crew 02:34:25.5 43:04.2 mezičasy
122 96 / Muži I [ 384 ] Luboš Minařík 1983 CZE Olomouc 02:34:53.2 43:31.9 mezičasy
123 97 / Muži Ipekar [ 251 ] Pavel Pospíšil 1994 CZE Melites 02:35:05.5 43:44.2 mezičasy
124 98 / Muži I [ 113 ] Aleš Čech 1975 CZE Model Bike Team 02:35:14.6 43:53.3 mezičasy
125 99 / Muži I [ 333 ] Jakub Miřijovský 1982 CZE Olomouc 02:35:31.2 44:09.9 mezičasy
126 100 / Muži I [ 258 ] David Ryšavý 1975 CZE Klopina 79 02:35:31.9 44:10.6 mezičasy
127 101 / Muži I [ 335 ] Marek Vitoslavský 1975 CZE Majetín 02:35:41.0 44:19.7 mezičasy
128 102 / Muži Ipekar [ 311 ] PETR MLÍKA 1970 CZE United Bakeries 02:35:42.5 44:21.2 mezičasy
129 11 / Muži II [ 182 ] Radovan Kohout 1966 CZE Uničov 02:35:43.3 44:22.0 mezičasy
129 103 / Muži Ipekar [ 212 ] Erik Mánek 1990 CZE Melites 02:35:43.3 44:22.0 mezičasy
131 104 / Muži I [ 237 ] Pavel Orálek 1978 CZE CZ LOKO 02:35:45.2 44:23.9 mezičasy
132 105 / Muži I [ 294 ] MATURA PAVEL 1976 CZE BLUDOV 02:36:16.4 44:55.1 mezičasy
133 106 / Muži I [ 229 ] Rostislav Nétek 1985 CZE Cyklomorava 02:36:18.3 44:57.0 mezičasy
134 6 / Ženy [ 354 ] Petra Vysloužilová 1993 CZE Ride´n´roll 02:37:10.3 45:49.0 mezičasy
135 107 / Muži I [ 247 ] Jaroslav Plhák 1983 CZE CZ LOKO "A" 02:37:31.7 46:10.4 mezičasy
136 108 / Muži I [ 175 ] Honza Keprt 1983 CZE Silný team Uničov 02:38:16.9 46:55.6 mezičasy
137 12 / Muži II [ 302 ] Petr Krňávek 1963 CZE Emílio sport 02:38:20.0 46:58.7 mezičasy
138 13 / Muži II [ 227 ] Vlaidmír Neset 1959 CZE IN-LIFE cycling team 02:38:36.9 47:15.6 mezičasy
139 14 / Muži II [ 270 ] Jiří Šafránek 1964 CZE Pátek 02:38:42.8 47:21.5 mezičasy
140 109 / Muži I [ 106 ] Vítězslav Boček 1970 CZE Nábytkové studio Lazecký 02:38:44.1 47:22.8 mezičasy
141 110 / Muži Ipekar [ 219 ] Kamil Muler 1975 CZE PERNIK Bike Team 02:38:45.1 47:23.8 mezičasy
142 6 / Muži III [ 108 ] ivan Brückner 1949 CZE MTB Bohdíkov 02:38:46.5 47:25.2 mezičasy
143 7 / Ženy [ 114 ] Lenka Černá 1981 CZE Sotesport 02:38:49.6 47:28.3 mezičasy
144 15 / Muži II [ 102 ] Milan Babiánek 1963 CZE MiKo Cycles Přerov 02:39:19.3 47:58.0 mezičasy
145 16 / Muži II [ 287 ] Jaroslav Urbášek 1963 CZE Pavla s. r. o. 02:39:25.5 48:04.2 mezičasy
146 111 / Muži I [ 326 ] Josef Buráň 1975 CZE 02:40:54.7 49:33.4 mezičasy
147 7 / Muži III [ 338 ] Zdeněk Majer 1946 CZE Olomouc 02:41:17.0 49:55.7 mezičasy
148 17 / Muži II [ 101 ] Miroslav Arabáš 1963 CZE Šumperk 02:41:17.4 49:56.1 mezičasy
149 112 / Muži I [ 185 ] Petr Koňárek 1973 CZE Bike Rýmařov 02:42:31.0 51:09.7 mezičasy
150 113 / Muži I [ 385 ] Miroslav Žváček 1968 CZE DOLNÍ STUDÉNKY 02:43:48.0 52:26.7 mezičasy
151 18 / Muži II [ 353 ] Michal Vysloužil 1963 CZE Maratonský klub Prostějov 02:44:06.6 52:45.3 mezičasy
152 114 / Muži I [ 132 ] Tomáš Handl 1975 CZE m.b. sport 02:44:18.6 52:57.3 mezičasy
153 115 / Muži I [ 299 ] Dalimil Slabion 1978 CZE Ski Paudera Staré Splavy 02:44:27.8 53:06.5 mezičasy
154 116 / Muži I [ 208 ] martin mach 1974 CZE kamenná 02:44:39.8 53:18.5 mezičasy
155 8 / Muži III [ 125 ] Vladimír Fuchs 1954 CZE Opava 02:44:42.6 53:21.3 mezičasy
156 117 / Muži Ipekar [ 310 ] Petr Pelouch 1982 CZE United Bakeries 02:44:45.1 53:23.8 mezičasy
157 118 / Muži I [ 283 ] Milan Třaskoš 1979 CZE Trhoši 02:44:51.6 53:30.3 mezičasy
158 119 / Muži I [ 293 ] Jiří Košťál 1970 CZE Cyklo Ski Team Žacléř 02:45:03.1 53:41.8 mezičasy
159 120 / Muži Ipekar [ 342 ] Michal Valenta 1982 CZE United Bakeries 02:45:24.9 54:03.6
160 121 / Muži I [ 314 ] Miroslav Podešva 1968 CZE Medlov 02:45:58.2 54:36.9 mezičasy
161 9 / Muži III [ 329 ] Miroslav Havlíček 1954 CZE Cykloteam Kolárna 02:46:11.9 54:50.6 mezičasy
162 122 / Muži Ipekar [ 209 ] Jiří Macháček 1979 CZE United Bakeries 02:46:24.2 55:02.9 mezičasy
163 123 / Muži I [ 159 ] Martin Jareš 1976 CZE Jablonné nad Orlicí 02:47:00.3 55:39.0 mezičasy
164 19 / Muži II [ 241 ] Jaromír Pavelek 1964 CZE MOUNTAINTIME.CZ VENDETTA 02:47:03.4 55:42.1 mezičasy
165 124 / Muži I [ 344 ] Jan Velčovský 1989 CZE Nový Malín 02:47:09.0 55:47.7 mezičasy
166 20 / Muži II [ 196 ] Petr Kučera 1965 CZE Nezmar 02:47:13.0 55:51.7 mezičasy
167 8 / Ženy [ 122 ] Lenka Eliášová 1978 CZE Bronec sport Liberec 02:47:14.2 55:52.9 mezičasy
168 21 / Muži IIpekar [ 260 ] Petr Slavík 1966 CZE PERNIK Bike Team 02:47:19.4 55:58.1 mezičasy
169 125 / Muži I [ 141 ] Radek Holinka 1969 CZE Rodak 02:47:59.2 56:37.9 mezičasy
170 126 / Muži I100kg [ 264 ] Petr Sovadina 1969 CZE CYKLO ŽOPY 02:48:05.0 56:43.7 mezičasy
171 22 / Muži II [ 295 ] Ladislav Závrbský 1964 CZE CYKLO ŽOPY 02:48:07.4 56:46.1 mezičasy
172 127 / Muži I [ 339 ] Radim Žídek 1986 CZE 02:48:30.9 57:09.6 mezičasy
173 23 / Muži IIpekar [ 257 ] Jaromír Rumplík 1959 CZE United Bakeries 02:48:35.0 57:13.7 mezičasy
174 128 / Muži I [ 145 ] Pavel Hrubý 1973 CZE KNP team Zábřeh 02:49:00.7 57:39.4 mezičasy
175 24 / Muži II100kg [ 154 ] Jindřich Chudý 1964 CZE Česká Třebová 02:49:24.4 58:03.1 mezičasy
176 9 / Ženy [ 230 ] Tereza Nétková 1985 CZE Šumperk 02:49:25.1 58:03.8 mezičasy
177 129 / Muži I [ 142 ] Richard Horák 1975 CZE 3Atlonteam Uničov 02:49:36.8 58:15.5 mezičasy
178 130 / Muži I [ 210 ] Lukáš Malínek 1980 CZE Mohelnice 02:49:40.6 58:19.3 mezičasy
179 131 / Muži I [ 121 ] Stanislav Duchovny 1981 CZE Dvorce 02:49:48.4 58:27.1 mezičasy
180 132 / Muži I100kg [ 242 ] Radim Pazdera 1978 CZE Olomouc 9 02:49:59.1 58:37.8 mezičasy
181 133 / Muži I [ 355 ] Miroslav Zapetal 1967 CZE Mohelnice 02:50:31.3 59:10.0 mezičasy
182 25 / Muži II [ 245 ] Petr Piontek 1961 CZE Hradec Králové 02:50:41.5 59:20.2 mezičasy
183 26 / Muži II [ 307 ] Jiří Pavelka 1965 CZE Olomouc 02:50:44.9 59:23.6 mezičasy
184 134 / Muži I [ 323 ] Kamil Borák 1970 CZE Zábřeh 02:50:45.0 59:23.7 mezičasy
185 135 / Muži I [ 347 ] Jiří Voldán 1968 CZE DAKO Hodonín 02:50:54.9 59:33.6 mezičasy
186 10 / Muži III [ 198 ] Zdenšk Kukula 1950 CZE Staviva eMKo Šumperk 02:51:35.4 01:00:14.1 mezičasy
187 136 / Muži I [ 275 ] Martin Šulc 1977 CZE Jablonné nad Orlicí 02:51:49.5 01:00:28.2 mezičasy
188 137 / Muži I [ 172 ] Bronislav Katrňák 1967 CZE Všetulské bajk tým 02:51:56.2 01:00:34.9 mezičasy
189 138 / Muži I100kg [ 308 ] Zbyněk Žák 1989 CZE Hervis 02:52:22.6 01:01:01.3 mezičasy
190 139 / Muži I [ 390 ] Jan Mauer 1984 CZE 02:52:23.7 01:01:02.4 mezičasy
191 140 / Muži I [ 324 ] Roman Hansmann 1984 CZE Olomouc 02:52:25.3 01:01:04.0 mezičasy
192 141 / Muži Ipekar [ 304 ] Roman Krčmář 1968 CZE Uničov 02:52:37.0 01:01:15.7 mezičasy
193 142 / Muži I [ 321 ] josef hejhal 1972 CZE sokol ostřetín 02:52:39.2 01:01:17.9 mezičasy
194 143 / Muži I100kg [ 253 ] David Rešl 1975 CZE Bikesport Mohelnice 02:53:18.4 01:01:57.1 mezičasy
195 144 / Muži I [ 389 ] Bronislav Jura 1972 CZE 02:53:30.9 01:02:09.6 mezičasy
196 10 / Ženy [ 346 ] Jana Vohnoutová 1988 CZE Hradec Králové 02:53:32.7 01:02:11.4 mezičasy
197 145 / Muži I [ 151 ] Jan Chmela 1977 CZE ŠSPLK Štěpánov 02:53:37.9 01:02:16.6 mezičasy
198 146 / Muži I [ 195 ] Michal Kučera 1985 CZE Mohelnice 02:53:39.6 01:02:18.3 mezičasy
199 147 / Muži I [ 358 ] Karel Zejfart 1972 CZE Šumperk 02:53:48.7 01:02:27.4 mezičasy
200 148 / Muži I [ 147 ] Tomáš Hruška 1971 CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová 02:53:56.3 01:02:35.0 mezičasy
201 149 / Muži I [ 315 ] Martin Secký 1974 CZE Chrudim 02:54:45.2 01:03:23.9 mezičasy
202 11 / Ženy [ 110 ] Lenka Burešová 1975 CZE Pardubice 02:54:46.0 01:03:24.7 mezičasy
203 12 / Ženy [ 289 ] Martina Urbášková 1986 CZE Dubicko 02:54:48.8 01:03:27.5 mezičasy
204 150 / Muži I [ 232 ] Ondřej Novotný 1985 CZE Dymokury 02:54:50.9 01:03:29.6 mezičasy
205 151 / Muži I [ 183 ] Vladimír Kolář 1974 CZE CT Hvozdná 02:55:43.3 01:04:22.0 mezičasy
206 152 / Muži I [ 223 ] milan navara 1980 CZE good bad ugly 02:56:38.2 01:05:16.9 mezičasy
207 153 / Muži Ipekar [ 128 ] Daniel Glogar 1978 CZE Pekařství - cukrářství Knappe 02:57:32.8 01:06:11.5 mezičasy
208 154 / Muži I [ 149 ] Jaromír Hybl 1968 CZE Nezmar 02:57:51.4 01:06:30.1 mezičasy
209 13 / Ženy [ 351 ] Romana Vyhnánková 1990 CZE Atletika Zábřeh 02:58:21.2 01:06:59.9 mezičasy
210 155 / Muži I100kg [ 199 ] Martin Kulatý 1975 CZE Bikesport Team Mohelnice 02:58:32.2 01:07:10.9 mezičasy
211 27 / Muži II [ 152 ] Jiří Chmelař 1966 CZE Zábřeh 02:58:35.7 01:07:14.4 mezičasy
212 156 / Muži Ipekar [ 156 ] Hynek Jakubík 1977 CZE Zeelandia 02:59:04.3 01:07:43.0 mezičasy
213 7 / Junioři [ 305 ] Jiří Loucký 1999 CZE Přerov 03:01:12.0 01:09:50.7 mezičasy
214 157 / Muži I100kg [ 256 ] Zdeněk Roubíček 1978 CZE Chrudim 03:01:13.0 01:09:51.7 mezičasy
215 158 / Muži I [ 391 ] Miroslav Fláma 1969 CZE Ekofarma Křížov 03:01:13.7 01:09:52.4 mezičasy
216 28 / Muži IIpekar [ 239 ] Zbyněk Palich 1965 CZE Omega CZ - Čechy 03:01:16.7 01:09:55.4 mezičasy
217 159 / Muži I [ 153 ] Juraj Chovanec 1970 CZE LESNICE 03:01:17.2 01:09:55.9 mezičasy
218 160 / Muži Ipekar [ 168 ] Radek Kamenský 1979 CZE Jizerské pekárny 03:01:31.4 01:10:10.1 mezičasy
219 161 / Muži I [ 350 ] Pavel Všetiček 1976 CZE Litovel 03:01:33.2 01:10:11.9 mezičasy
220 162 / Muži Ipekar [ 203 ] Miroslav Liška 1979 CZE United Bakeries 03:01:46.2 01:10:24.9 mezičasy
221 163 / Muži I [ 112 ] Tomáš Cahlík 1987 CZE Šumperk 03:04:35.1 01:13:13.8 mezičasy
222 29 / Muži IIpekar [ 206 ] Igor Macášek 1966 CZE Omega CZ - Čechy 03:06:11.0 01:14:49.7 mezičasy
223 164 / Muži I [ 328 ] Martin Blechovský 1970 CZE Karviná - Ráj 03:06:46.4 01:15:25.1 mezičasy
224 165 / Muži I [ 357 ] Radomír Závodný 1968 CZE JMA 03:06:48.1 01:15:26.8 mezičasy
225 166 / Muži I [ 150 ] Martin Chládek 1968 CZE Zábřeh 03:08:41.2 01:17:19.9 mezičasy
226 167 / Muži I [ 301 ] Lukáš Hašek 1984 CZE Úsov 03:09:47.9 01:18:26.6 mezičasy
227 168 / Muži I [ 130 ] Josef Gulyás 1974 CZE CZ LOKO 03:13:01.7 01:21:40.4 mezičasy
228 11 / Muži III [ 174 ] Jan Keprt 1954 CZE Nadoraz Zábřeh 03:13:03.9 01:21:42.6 mezičasy
229 169 / Muži I [ 380 ] Lumír Křenek 1972 CZE 03:13:41.6 01:22:20.3 mezičasy
230 170 / Muži I [ 137 ] Miroslav Hladký 1988 CZE CK Morava 03:13:43.7 01:22:22.4 mezičasy
231 30 / Muži II [ 177 ] Antonín Klein 1960 CZE Nezmar 03:15:00.4 01:23:39.1 mezičasy
232 31 / Muži IIpekar [ 193 ] Josef Křížek 1963 CZE Melites 03:15:35.4 01:24:14.1 mezičasy
233 171 / Muži I [ 282 ] Michal Třaskoš 1974 CZE Trhoši 03:16:57.9 01:25:36.6 mezičasy
234 32 / Muži IIpekar [ 202 ] Miroslav Lipavský 1958 CZE Pfahnl 03:18:11.0 01:26:49.7 mezičasy
235 172 / Muži I [ 263 ] Robert Sonntag 1973 CZE Všetulské bajk tým 03:18:42.1 01:27:20.8 mezičasy
236 173 / Muži I [ 192 ] Lukáš Křiva 1976 CZE Libina 03:18:44.8 01:27:23.5 mezičasy
237 174 / Muži I [ 322 ] Jiri Kocourek 1978 CZE Pepperl Fuchs 03:20:01.9 01:28:40.6 mezičasy
238 175 / Muži I [ 166 ] Pavel Toman 1989 CZE 03:20:28.1 01:29:06.8 mezičasy
239 33 / Muži IIpekar [ 281 ] Miroslav Tomeš 1958 CZE Pekařství SAMEK 03:20:30.0 01:29:08.7 mezičasy
240 176 / Muži I [ 259 ] Ivo Skoumal 1975 CZE kokoteam 03:22:43.3 01:31:22.0 mezičasy
241 34 / Muži II [ 143 ] Dušan Horňák 1958 CZE Náměšť na Hané 03:23:11.7 01:31:50.4 mezičasy
242 177 / Muži Ipekar [ 226 ] Pavel Nejezchleba 1969 CZE Zeelandia 03:23:32.3 01:32:11.0 mezičasy
243 14 / Ženy [ 334 ] Tereza Cetkovská 1987 CZE MK Prostějov 03:24:52.2 01:33:30.9 mezičasy
244 178 / Muži I [ 360 ] Lubomír Zemek 1967 CZE Hlavnice 03:29:50.1 01:38:28.8 mezičasy
245 179 / Muži I [ 297 ] Jiří Kormendy 1967 CZE KN Project 03:30:24.8 01:39:03.5 mezičasy
246 180 / Muži I [ 298 ] Vojta Žákovčík 1970 CZE Holešovské Bajker 03:30:28.5 01:39:07.2 mezičasy
247 35 / Muži IIpekar [ 165 ] Vít Jiřík 1963 CZE razdvatři 03:31:17.4 01:39:56.1 mezičasy
248 181 / Muži I [ 277 ] Martin Švercl 1967 CZE Česká Třebová 03:31:21.8 01:40:00.5 mezičasy
249 182 / Muži I [ 345 ] Jiří Verner 1975 CZE Hradec Králové 03:31:56.1 01:40:34.8 mezičasy
250 36 / Muži IIpekar [ 217 ] Stanislav Mihulka 1960 CZE BAFUNARI PEKARI 03:33:20.9 01:41:59.6 mezičasy
251 12 / Muži III [ 269 ] Miroslav Šafář 1953 CZE ZVOLE 03:33:44.4 01:42:23.1 mezičasy
252 183 / Muži Ipekar [ 146 ] Petr Hruška 1969 CZE PERNIK Bike Team 03:35:16.9 01:43:55.6 mezičasy
253 37 / Muži II [ 120 ] Zdeněk Dovrtěl 1963 CZE CYKLO ŽOPY 03:35:36.3 01:44:15.0 mezičasy
254 38 / Muži II [ 179 ] Bob Kocurek 1963 CZE Bobsport 03:35:56.8 01:44:35.5 mezičasy
255 39 / Muži II [ 318 ] Miroslav Hladký 1966 CZE Cyklomorava 03:36:17.1 01:44:55.8 mezičasy
256 184 / Muži I100kg [ 124 ] Jiří Falta 1967 CZE Nezmar 03:36:18.6 01:44:57.3 mezičasy
257 185 / Muži I [ 228 ] Jan Nesporý 1970 CZE SK Nadoraz 03:38:23.3 01:47:02.0 mezičasy
258 13 / Muži III [ 238 ] František Orság 1956 CZE ŠSPLK Štěpánov 03:38:34.9 01:47:13.6 mezičasy
259 14 / Muži III [ 243 ] Jan Petr 1949 CZE ŠSPLK Štěpánov 03:39:41.0 01:48:19.7
260 186 / Muži I [ 104 ] Martin Barvínek 1970 CZE ONO to jede 03:45:44.9 01:54:23.6 mezičasy
261 187 / Muži I [ 139 ] Libor Hodulík 1972 CZE onotojede 03:45:46.1 01:54:24.8 mezičasy
262 188 / Muži Ipekar [ 191 ] David Krišťák 1987 SVK Zeelandia 03:47:08.8 01:55:47.5 mezičasy
263 189 / Muži I [ 349 ] Petr Všetiček 1977 CZE Mladějovice 03:48:13.7 01:56:52.4 mezičasy
264 190 / Muži I [ 248 ] Jiří Polách 1972 CZE Cyklo Polách a syn 03:49:49.4 01:58:28.1 mezičasy
265 191 / Muži I100kg [ 341 ] Denis Vala 1979 CZE United Bakeries 04:00:44.0 02:09:22.7 mezičasy
266 192 / Muži I [ 235 ] Jiří Obšivač 1973 CZE Moravský Beroun 04:00:58.9 02:09:37.6 mezičasy
267 40 / Muži II [ 134 ] Jaroslav Harčarík 1959 CZE Hanušovice 04:01:02.4 02:09:41.1 mezičasy
268 15 / Ženy [ 316 ] Darina Hladká 1991 CZE Cyklomorava 04:01:09.7 02:09:48.4 mezičasy
269 193 / Muži I [ 320 ] Boris Mejtský 1967 CZE Olomouc 04:03:37.3 02:12:16.0
270 194 / Muži I [ 313 ] Rostislav Vlček 1976 CZE Holešov 04:04:33.2 02:13:11.9 mezičasy
271 15 / Muži IIIpekar [ 249 ] Jaroslav Pomp 1956 CZE United Bakeries 04:08:24.8 02:17:03.5 mezičasy
272 195 / Muži I100kg [ 266 ] Jan Spálovský 1981 CZE United Bakeries 04:10:36.6 02:19:15.3 mezičasy
273 16 / Muži IIIpekar [ 103 ] Karel Barnišin 1951 CZE Jizerské pekárny 04:16:38.1 02:25:16.8 mezičasy
274 41 / Muži II100kg [ 268 ] zdeněk svozil 1965 CZE kokoteam 04:23:04.8 02:31:43.5 mezičasy
275 17 / Muži III [ 118 ] František Došek 1951 CZE Holešov 04:34:15.9 02:42:54.6 mezičasy
276 16 / Ženy [ 317 ] Ivana Hladká 1969 CZE Cyklomorava 04:39:22.4 02:48:01.1 mezičasy
277 196 / Muži I [ 201 ] Martin Lejska 1981 CZE SPECIALIZED 04:40:11.6 02:48:50.3 mezičasy
{278} 42 / Muži II [ 214 ] Josef Matějíček 1964 CZE Postřelmov

výsledková listina elektrokola 50km

start ~ 11:10:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / Muži [ 207 ] Vladimír Macek 1972 CZE Sám sobě sponzorem:-) 01:35:39.8 mezičasy

výsledková listina 30km

start ~ 11:20:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup
1 1 / StaršíŽáci [ 510 ] Jan Zatloukal 2002 CZE Cyklo team Kolárna 01:14:52.2
2 2 / StaršíŽáci [ 438 ] Dominik Kunert 2002 CZE Hrabová 171 01:17:57.7 03:05.5
3 3 / StaršíŽáci [ 420 ] Václav Bednarský 2001 CZE TNF bike team 01:18:22.3 03:30.1
4 1 / TouristOpen [ 491 ] Petr Zouhar 1987 CZE Kolšov 01:22:09.9 07:17.7
5 2 / TouristOpen [ 418 ] Ladislav Závrbský 1993 CZE UPOL FTK 01:22:28.2 07:36.0
6 3 / TouristOpen [ 468 ] Petr Riedl 1966 CZE Dukla CHromeč 01:23:48.4 08:56.2
7 4 / TouristOpen [ 424 ] Radim Honig 1998 CZE Bikecentrum Olomouc 01:25:38.6 10:46.4
8 4 / StaršíŽáci [ 463 ] Daniel Pinkas 2001 CZE SCP PARDUBICE 01:26:08.6 11:16.4
9 5 / StaršíŽáci [ 442 ] Adam Zubatý 2002 CZE SC Samotišky 01:26:36.3 11:44.1
10 6 / StaršíŽáci [ 444 ] Petr Vaněk 2001 CZE Samotišky 01:26:36.9 11:44.7
11 7 / StaršíŽáci [ 407 ] Jan Čech 2002 CZE HEAD Bike TJ Opava 01:26:38.0 11:45.8
12 8 / StaršíŽáci [ 490 ] Jakub Zemene 2003 CZE Zábřeh 01:26:56.2 12:04.0
13 9 / StaršíŽáci [ 476 ] Marian Svoboda 2003 CZE UNIKOVO MTB TEAM 01:26:56.9 12:04.7
14 5 / TouristOpen [ 406 ] Michal Čamek 1995 CZE Dukla CHROMEČ 01:29:33.0 14:40.8
15 6 / TouristOpen [ 457 ] Petr Matěj 1976 CZE Tři šneci 01:29:58.6 15:06.4
16 1 / StaršíŽačky [ 447 ] Gabriela Bártová 2003 CZE SKC TUFO Prostějov 01:30:49.6 15:57.4
17 7 / TouristOpen [ 417 ] Lukáš Jáně 1995 CZE Šumperk 01:33:03.7 18:11.5
18 8 / TouristOpen [ 459 ] Jana Nádvorníková 1994 CZE Vosa Čechovice 01:33:23.5 18:31.3
19 10 / StaršíŽáci [ 432 ] Štěpán Kočí 2002 CZE Potštejn 01:34:31.8 19:39.6
20 9 / TouristOpen [ 416 ] Vladimír Jáně 1968 CZE Bludov 01:34:33.2 19:41.0
21 11 / StaršíŽáci [ 470 ] Bedřich Smolák 2003 CZE Rybníky Lanškroun 01:34:35.2 19:43.0
22 10 / TouristOpen [ 413 ] Martin Vepřek 1986 CZE Leština 01:34:40.1 19:47.9
23 11 / TouristOpen [ 458 ] Tomáš Musílek 1999 CZE Tomáš Musílek - I.G.C. Strojal (sponzor) 01:36:20.8 21:28.6
24 1 / Předžáci [ 507 ] Marek Nechuta 2007 CZE 01:36:26.0 21:33.8
25 12 / TouristOpen [ 423 ] Alexandr Skribuckij 1991 CZE Prostějov 01:36:31.4 21:39.2
26 2 / Předžáci [ 411 ] Lukáš Harlender 2007 CZE Cykloteam Kolárna 01:37:30.2 22:38.0
27 13 / TouristOpen [ 482 ] Michal Tomášek 1991 CZE Credo team 01:37:49.7 22:57.5
28 2 / StaršíŽačky [ 509 ] Zuzana Králíková 2001 CZE 01:38:15.5 23:23.3
29 14 / TouristOpen [ 412 ] Vojtěch Skalický 2000 CZE Lesnice 01:40:01.6 25:09.4
30 12 / StaršíŽáci [ 403 ] Štěpán Bureš 2003 CZE Cyklomorava 01:40:12.7 25:20.5
31 1 / MladšíŽaci [ 441 ] Jakub Pěnkava 2004 CZE SC Samotišky 01:40:28.6 25:36.4
32 15 / TouristOpen [ 504 ] Ondřej Kaláb 1990 CZE Leština 01:40:29.3 25:37.1
33 13 / StaršíŽáci [ 478 ] Lukáš Szczepański 2003 CZE Hradec nad Moravicí 01:40:36.5 25:44.3
34 3 / Předžáci [ 446 ] Martin Haluzík 2007 CZE Olomouc 01:42:59.1 28:06.9
35 16 / TouristOpen [ 473 ] Soňa Sovadinová 1970 CZE CYKLO ŽOPY 01:43:17.8 28:25.6
36 3 / StaršíŽačky [ 483 ] Veronika Tomášková 2003 CZE SK NMNM 01:43:28.6 28:36.4
37 4 / StaršíŽačky [ 479 ] Karolína Špinarová 2003 CZE SK NMNM 01:43:31.7 28:39.5
38 5 / StaršíŽačky [ 462 ] Kamila Orálková 2003 CZE SK NMNM 01:43:32.7 28:40.5
39 4 / Předžáci [ 466 ] Lukáš Raška 2007 CZE SK ŠELA SPORT 01:43:33.2 28:41.0
40 17 / TouristOpen [ 467 ] Alois Raška 1976 CZE SK ŠELA SPORT 01:43:33.9 28:41.7
41 18 / TouristOpen [ 409 ] Jiří Fričar 1975 CZE Olomouc 01:44:53.6 30:01.4
42 19 / TouristOpen [ 485 ] Bronislava Wittnerová 1983 CZE Olomouc 01:45:27.5 30:35.3
43 20 / TouristOpen [ 401 ] Tomáš Appl 1981 CZE Zábřeh 01:46:01.4 31:09.2
44 2 / MladšíŽaci [ 443 ] Viktor Jakl 2005 CZE SC Samotišky 01:48:09.9 33:17.7
45 3 / MladšíŽaci [ 464 ] Ondřej Procházka 2005 CZE Přerov 01:48:57.3 34:05.1
46 21 / TouristOpen [ 427 ] Jitka Harlenderová 1974 CZE Miki team 01:49:42.0 34:49.8
47 22 / TouristOpen [ 404 ] Tomáš Bureš 1972 CZE Cyklomorava 01:49:45.5 34:53.3
48 5 / Předžáci [ 477 ] Marcel Svoboda 2007 CZE UNIKOVO MTB TEAM 01:50:09.3 35:17.1
49 23 / TouristOpen [ 475 ] Marian Svoboda 1976 CZE UNIKOVO MTB TEAM 01:50:11.0 35:18.8
50 24 / TouristOpen [ 508 ] jan putira 1986 CZE tover 01:52:13.0 37:20.8
51 25 / TouristOpen [ 422 ] martin kašpar 1976 CZE Tři šneci 01:53:09.8 38:17.6
52 26 / TouristOpen [ 488 ] Magda Závrbská 1999 CZE CYKLO ŽOPY 01:53:14.0 38:21.8
53 6 / StaršíŽačky [ 435 ] Beatrice Kotasová 2001 CZE CYKLO ŽOPY 01:53:14.8 38:22.6
54 27 / TouristOpen [ 434 ] František Kotas 1971 CZE CYKLO ŽOPY 01:53:16.9 38:24.7
55 28 / TouristOpen [ 484 ] Martina Trojáková 1990 CZE Zábřeh 01:56:29.0 41:36.8
56 29 / TouristOpen [ 471 ] Tomáš Soldán 1977 CZE CYKLO ŽOPY 01:58:46.4 43:54.2
57 30 / TouristOpen [ 487 ] Karel Zátopek 1968 CZE Novatop 01:59:55.1 45:02.9
58 31 / TouristOpen [ 474 ] Jan Studénka 1991 CZE Cyklomorava 02:01:01.7 46:09.5
59 1 / PekařkyMladšípekar [ 456 ] Edita Maříková 1993 CZE Pekárna Velký Újezd 02:01:41.8 46:49.6
60 32 / TouristOpen [ 505 ] Petra Salcburgerová 1989 CZE Šumperk 02:03:56.0 49:03.8
61 33 / TouristOpen [ 410 ] Martina Fričarová 1974 CZE Olomouc 02:04:41.1 49:48.9
62 1 / MladšíŽačky [ 506 ] Vendula Nechutová 2005 CZE 02:06:11.1 51:18.9
63 34 / TouristOpen [ 445 ] zdenek matysik 1963 CZE be at his best gentleheart 02:07:26.1 52:33.9
64 35 / TouristOpen [ 429 ] Alois Horel 1953 CZE Omega CZ - Čechy 02:07:42.8 52:50.6
65 36 / TouristOpen [ 421 ] Ladislav Šin 1964 CZE 02:08:56.7 54:04.5
66 2 / PekařkyMladšípekar [ 480 ] Lenka Švadlenková 1983 CZE PERNIK Bike Team 02:09:51.0 54:58.8
67 1 / Pekařkypekar [ 460 ] Eva Němcová 1975 CZE PERNIK Bike Team 02:11:40.4 56:48.2
68 37 / TouristOpen [ 437 ] Martina Kuklová 1994 CZE CYKLO ŽOPY 02:12:54.6 58:02.4
69 4 / MladšíŽaci [ 486 ] Jan Zapletal 2005 CZE Kladky 02:13:12.3 58:20.1
70 38 / TouristOpen [ 402 ] Pavel Bittner 1966 CZE Šumperk 02:15:18.6 01:00:26.4
71 39 / TouristOpen [ 472 ] Kateřina Soldánová 1988 CZE CYKLO ŽOPY 02:17:49.8 01:02:57.6
72 40 / TouristOpen [ 425 ] Pavel Hašek 1964 CZE Mohelnice 02:17:50.7 01:02:58.5
73 41 / TouristOpen [ 414 ] Michal Kleibl 1992 CZE Leština 02:19:43.4 01:04:51.2
74 42 / TouristOpen [ 439 ] Miroslav Olša 1976 CZE Zlín 02:22:12.4 01:07:20.2
75 6 / Předžáci [ 440 ] Matyáš Olša 2008 CZE Zlín 02:22:12.6 01:07:20.4
76 43 / TouristOpen [ 426 ] Miloslav Lepka 1964 CZE Cykloklub Morava 02:22:59.7 01:08:07.5
77 7 / Předžáci [ 465 ] Matěj Procházka 2007 CZE Přerov 02:26:42.4 01:11:50.2
78 44 / TouristOpen [ 492 ] Aleš Procházka 1971 CZE Přerov 02:27:06.2 01:12:14.0
79 45 / TouristOpen [ 452 ] Miroslav Lucký 1973 CZE Olomouc 02:29:25.3 01:14:33.1
80 46 / TouristOpen [ 453 ] Viktor Lucký 1999 CZE Olomouc 02:29:27.6 01:14:35.4
81 47 / TouristOpen [ 428 ] Václav Hašek 1944 CZE Kolšov 02:29:30.3 01:14:38.1
82 48 / TouristOpen [ 489 ] Pavel Zelený 1950 CZE Boskovice 02:30:26.6 01:15:34.4
83 49 / TouristOpen [ 431 ] Viktor Kejík 1976 CZE Boskovice 02:30:27.6 01:15:35.4
84 50 / TouristOpen [ 408 ] Jaromír Doležal 1974 CZE Soudní překlady němčiny Mgr. Hrochová - www.prekla 02:30:32.7 01:15:40.5
85 51 / TouristOpen [ 433 ] Milan Kopečný 1956 CZE Olomouc 02:39:10.1 01:24:17.9
86 52 / TouristOpen [ 419 ] Lucie Karvánková 1986 CZE United Bakeries 02:45:02.8 01:30:10.6
87 8 / Předžáci [ 461 ] Tomáš NOVÁK 2008 CZE ----------- 02:53:45.2 01:38:53.0
88 53 / TouristOpen [ 511 ] Věra Mazurová 1970 CZE Karviná 03:01:22.5 01:46:30.3
89 54 / TouristOpen [ 512 ] Lucie Holčánová 1982 CZE Karviná 03:01:24.0 01:46:31.8
90 3 / PekařkyMladšípekar [ 436 ] Martina Králová 1983 CZE PERNIK Bike Team 03:25:15.1 02:10:22.9
DNF / TouristOpen [ 415 ] Jiří Vepřek 1992 CZE Leština