Zlínská kola 2013

07.09.2013 Zlín [CZE]

archiv

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

hlavní závod 5 okruhů celkem: 44, muži : 44, ženy: 0, Junior: 0, Muzi I: 44, Muzi II: 0, Veterani: 0, Zeny: 0 [html] [pdf]
hlavní závod 4 okruhy celkem: 27, muži : 24, ženy: 3, Junior: 9, Muzi I: 1, Muzi II: 5, Veterani: 9, Zeny: 3 [html] [pdf]

startovní listina hlavní závod 5 okruhů

start ~ 13:00:30 , bez omezení věku , přihlášeno: 44 účastníků ( 44 mužů, 0 žen) Muži I. 5 okruhů, délka celkem 42,74km Ostatní kategorie 4 okruhy, délka celkem 34,20km

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Muzi I [51] Brázdil Jiří CZE 1988 Mysločovice
Muzi I [ ] buchman miro SVK 1974 piestany-banka
Muzi I [ ] Cenek Jiří CZE 1979 Drásal Team Holešov
Muzi I [11] Fišera Ondřej CZE 1990 Uherské Hradiště
Muzi I [ ] Gremlica Jakub CZE 1993 Kroměříž
Muzi I [12] Hečko Martin CZE 1987 heckom.cz
Muzi I [61] Hynčica Radomír CZE 1987 Ganas
Muzi I [13] Chovanec Filip CZE 1993 Kroměříž
Muzi I [62] Janošek Martin CZE 1990 Kudlovice
Muzi I [7] Jurák Václav CZE 1975 JUVACYKLO Uherské Hradiště
Muzi I [69] Kadlčák Richard CZE 1975 AMENITY-EXTREM SPORT TEAM
Muzi I [9] Konečný Vojtěch CZE 1993 AMENITY-EXTREM SPORT TEAM
Muzi I [ ] Kopecek Vladan CZE 1979 Bike Team Sazovice
Muzi I [58] Krejčíř Marek CZE 1985 Bike Triatlon Morkovice
Muzi I [14] Krsička Marek CZE 1989 Zlín
Muzi I [50] Kubíček Jiří CZE 1991 Zlín
Muzi I [15] Měřil Jaromír CZE 1977 Machová
Muzi I [16] Michalec Filip CZE 1984 Míškovice
Muzi I [17] Mikulík David CZE 1991 Zlín
Muzi I [66] Minařík Tomáš CZE 1981 Valachbajk cyklomira
Muzi I [56] Navrátil Tomáš CZE 1988 Bike Triatlon Morkovice
Muzi I [ ] Nehoda Jiří CZE 1993 Bike Triatlon Morkovice
Muzi I [54] Novák Jakub CZE 1993 Otrokovice
Muzi I [64] Pastrnek Pavel CZE 1976 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
Muzi I [ ] Paták Kamil CZE 1976 Bike team Sazovice
Muzi I [68] Paták Michal CZE 1976 Biketeam Sazovice
Muzi I [65] Petříček Tomáš CZE 1990 BIKE TRIATLON MORKOVICE
Muzi I [23] Sadloň Peter CZE 1974 Zlín
Muzi I [67] Skřivánek Šimon CZE 1991 Zlín - Štípa
Muzi I [57] Slintak Michal CZE 1977 Slovan Luhačovice
Muzi I [19] Slovák Radoslav CZE 1977 www.edhouse.cz
Muzi I [55] Strelec Josef CZE 1988 Bike Triatlon Morkovice
Muzi I [70] Strohbach Andreas CZE 1974 Orel jednota Zlín
Muzi I [63] Studýnka David CZE 1976 SK SKIVELO neslyšících Olomouc
Muzi I [48] Šíbl Radek CZE 1980 4 EVER CYKLO BULIS
Muzi I [47] Švajda Martin CZE 1975 DT Swiss Bike Team
Muzi I [49] Švajka Pavel CZE 1977 Zlín
Muzi I [20] Tichánek Josef CZE 1977 DTP
Muzi I [52] Trojan Tomáš CZE 1991 Roštín
Muzi I [21] Trtek František CZE 1984 kamenictví Trtek
Muzi I [22] Veselský Marek CZE 1991 Zlín
Muzi I [60] Zapalač Lukáš CZE 1984 Nový Hrozenkov
Muzi I [1] Žák Pavel CZE 1987 Bike Triatlon Morkovice
Muzi I [53] Žalčík Štěpán CZE 1992 DT SWISS Bike Team

startovní listina hlavní závod 4 okruhy

start ~ 13:00:30 , bez omezení věku , přihlášeno: 27 účastníků ( 24 mužů, 3 žen) Ostatní kategorie 4 okruhy, délka celkem 34,20km

kategorie # jméno stát ročník tým/klub/obec
Junior [189] Bartoš Mikoláš CZE 1998 Slušovice
Junior [164] Franc Tomáš CZE 1996 Zlín
Junior [ ] Hlaváč Václav CZE 1997 Zlín
Veterani [199] Hubáček Oldřich CZE 1961 Želechovice nad Dřevnicí
Muzi II [186] Hynčica Radomír CZE 1963 Ganas
Muzi II [198] Janečka Svatopluk CZE 1972 Toyota Dolak
Veterani [181] Javora Evžen CZE 1959 ZAMBICOS ZLÍN
Veterani [179] Javora Stanislav CZE 1962 Hvozdná
Zeny [178] Javorová Lucie CZE 1987 Hvozdná
Veterani [197] Karafiát Jaroslav CZE 1957 Otrokovice
Junior [190] Kubina Michal CZE 1997 Malenovice
Veterani [180] Linek Petr CZE 1959 Eleven Rubena test team
Muzi II [196] Mikulík Jaroslav CZE 1965 Zlín
Veterani [183] Navrátil Jan CZE 1952 Kroměříž
Muzi II [187] Novák Jaroslav CZE 1970 Otrokovice
Junior [184] Odstrčil David CZE 1996 Fryšták
Junior [195] Omelka Martin CZE 1998 Zlín , Jaroslavice
Veterani [194] Orner Zdenek CZE 1956 nemam
Muzi I [18] Pavlík Radim CZE 1973 Valachbajk-CykloMira
Muzi II [193] Petrla Michal CZE 1971 AMENITY-EXTREM SPORT TEAM
Zeny [ ] Sedláčková Katka CZE 1987 Bikerespect
Junior [192] Skřivánek Tomáš CZE 1996 Zlín - Štípa
Junior [188] Trávník Marek CZE 1997 Slušovice
Zeny [182] Vaculíková Kačila CZE 1984 Cykloteam OD Morava
Veterani [185] Vašík Jaroslav CZE 1957 Zlín 4
Junior [200] Vykoukal Marek CZE 1996 4EVER Cyklo Bulis
Veterani [191] Zbranek Zdeněk CZE 1962 Valachbajk cyklomira