mtb

startovka

Aprílová osmička

2023-04-22 Teplice nad Metují

archiv

propozice

přihlášení

start list

výsledky

dospělí pro přihlášky celkem: 28 , men : 25, Muži: 25, women: 3, Ženy: 3 [html] [pdf] [xls]
mládež pro přihlášky celkem: 23 , men : 16, Muži: 16, women: 7, Ženy: 7 [html] [pdf] [xls]
nejmladší pro přihlášky celkem: 22 , men : 11, Muži: 11, women: 11, Ženy: 11 [html] [pdf] [xls]
soubor typ souboru velikost poslední změna
startovka Aprílová osmička pdf N/A 2023-04-25 06:25:04

start list dospělí pro přihlášky

start ~ 13:00:00 , 2004 a starší , přihlášeno: 28 participants ( 25 of men, 3 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
MužiAdámek PetrCZE1993LOKO Trutnovčervený Kostelec
MužiAleš BalcarCZE1977TJ Sokol Nové Město nad MetujíNové Město Nad Metují
MužiBrumlik MarekCZE1979JičínSlavhostice 105
MužiBubílek MichalCZE1986Merida Bikeranch Team Liberec
ŽenyCelbová LucieCZE1992S-Sport HronovRtyně V Podkrkonoší
MužiČáp LukášCZE1984HSK cycling teamPolice Nad Met.
MužiČerný ZdeněkCZE1990SERVIS ČERNÝ,s.r.o. Ždár Nad Metují
MužiDrejsl LukášCZE1986MONDRAKER Racing teamVelké Petrovice 25
MužiFrencl MartinCZE1990MONDRAKER Racing team Police Nad Metují
ŽenyFridrichová LenkaCZE1994Eleven Head CST Cyklolive Hronov
MužiHornych VáclavCZE1978Kupkolo MtbtrilogyHronov 1
MužiHornych VenaCZE1978Kupkolo mtbtrilogyHronov 1
MužiJansa RadekCZE2000Pítrs bikes teamPolice Nad Metují
MužiKaněra MichalCZE1986GHOST teamČervený Kostelec
MužiKnytl MartinCZE1988Kola LedečBroumov
MužiKrejsar JiříCZE1962INS BIKE TEAM Hronov
MužiKrusz PiotrPOL1985KKW Wałbrzych Mieroszów
MužiLauryn RadekCZE1997Redpoint teamTeplice Nad Metují
MužiLávička AdamCZE2002Merida Bikeranch TeamKáraný
ŽenyMaťhová AndreaCZE1997GHOST TeamPoděbrady
MužiPetr JiříCZE1974INS BIKE TEAMHronov
MužiPetr MichalCZE2004INS BIKE TEAMHronov
MužiSmola LubošCZE1990Myškastavby.czTeplice Nad Metují
MužiSulzbacher PetrCZE1975Pítrs bikes teamPolice Nad Metují
Mužišimek JakubCZE2001cykloprofi goldfrenHorní Jelení
MužiŠtolfa ŠtěpánCZE1998HSK cycling teamŽďár Nad Metují
MužiTříska LukášCZE1977MONDRAKER Racing teamHradec Králové
MužiVlach TomášCZE1978Cykloklub JičínJičín

start list mládež pro přihlášky

start ~ 13:00:00 , 2005 - 2012 , přihlášeno: 23 participants ( 16 of men, 7 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
MužiBohuňovský JáchymCZE2009Cykloklub JičínJičín
ŽenyFamfulíková BarboraCZE2010Cykloklub JičínHořice
MužiFelcman MatyášCZE2008Cykloklub JičínJičín
ŽenyHainzelova LucieCZE2005Pitrs bikes teamHronov
MužiHanuš LukášCZE2008S-SPORT HronovNáchod
ŽenyHavlíčková EliškaCZE2011Winter Sport HKStěžery
MužiHurák ŠtěpánCZE2013Lawi sport teamVarnsdorf
MužiJanďourek PatrikCZE2008Cykloklub JičínJičín
MužiJanoušek TomášCZE2005CYKLOPROFI GOLD FRENChoceň
ŽenyJansová LenkaCZE2010Pítrs bikes teamPolice Nad Metují
MužiKarásek VojtěchCZE2005ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM Jičín
ŽenyKohlová ŠtěpánkaCZE2007S-Sport HronovTeplice Nad Metují
ŽenyKráčmarová AnnaCZE2009Cykloklub JičínVelké Poříčí
MužiKrusz DawidPOL2009Klub Kolarstwa Wałbrzych Mieroszów
MužiKvitský DominikCZE2007Cykloklub JičínJičín
MužiKyjonka AntonínCZE2008Cykloklub JičínJičín
MužiNechuta MarekCZE2007Bike Freaks Holice Vamberk
MužiPapoušek AdamCZE2008Bike Freaks HoliceDašice
MužiProkop MatějCZE2012S-SPORT HronovHavlovice
MužiSuchánek AdrianCZE2010S-Sport HronovČervená Hora
ŽenySulzbacherová MartinaCZE2005Pítrs bikes team Police Nad Metují
MužiVik SamuelCZE2007S-Sport HronovHronov 4
MužiVlach AntonínCZE2009Cykloklub JičínJičín

start list nejmladší pro přihlášky

start ~ 13:00:00 , 2013 a mladší , přihlášeno: 22 participants ( 11 of men, 11 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
MužiBalcar FrantišekCZE2015TJ Sokol Nové Město nad Metují Nové Město Nad Metují
ŽenyBednaříková AnetaCZE2013Endorphin Republic TeamHronov - Zbečník
MužiBohuňovský HynekCZE2013Cykloklub JičínJičín
MužiČada MichalCZE2015Redpoint-eleven TeamPolice Nad Metují
MužiČÁp ŠtěpánCZE2018HSK cycling teamPolice Nad Metují
MužiČerný MichalCZE2019SERVIS ČERNÝ,s.r.o. Ždár Nad Metují
ŽenyFamfulíková ElenaCZE2013Cykloklub JičínHořice
ŽenyHanušová KristýnaCZE2014GHOST Junior TeamMoravany
MužiHurák DominikCZE2017Lawi sport teamVarnsdorf
MužiHurák ŠtěpánCZE2013Lawi sport teamVarnsdorf
ŽenyJuránek BellaCZE2016Wikov TOTR Cycling TeamNáchod
ŽenyKazdová RozárieCZE2013Cykloklub JičínŽeleznice
MužiKráčmar ŠimonCZE2018Kupkolo.cz MTB TrilogyVelké Poříčí
ŽenyKrusz LauraPOL2016KKW Walbrzych Mieroszów
MužiNovotný SebastianCZE2016Wikov TOTR Cycling TeamNáchod
MužiRyšavý JonášCZE2013Sobotka Sport DobruškaDobruška
ŽenyŠkodová AntonieCZE2014Wikov TOTR cycling teamSlatina Nad Úpou
ŽenyŠtěpová KarolínaCZE2018TJ Sokol Nové Město nad Metují Slavoňov
ŽenyTřešňáková EmaCZE2019Wikov TOTR Cycling TeamNáchod
ŽenyTřešňáková ViktorieCZE2017Wikov TOTR Cycling TeamNáchod
MužiZajačik ŠimonCZE2015BIKE FREAKS HOLICEDolní Ředice
ŽenyZajačiková AnežkaCZE2017BIKE FREAKS HOLICEDolní Ředice