ABB Trutnovský půlmaraton

2019-06-08 Trutnov

archiv

announcement

registration

start list

results

Předškoláci 100m total: 55, men : 27, women: 28, kluci: 27, holky: 28 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
Školačky 400m total: 25, men : 2, women: 23, kluci: 2, holky: 23 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
Školáci 400m total: 16, men : 16, women: 0, kluci: 16, holky: 0 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
Školáci 800m total: 28, men : 11, women: 17, kluci: 11, holky: 17 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
Školáci 1600 total: 15, men : 12, women: 3, kluci: 12, holky: 3 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
1/2 Maraton total: 65, men : 48, women: 17, M1: 17, M2: 23, M3: 8, Z1: 11, Z2: 4, Z3: 2 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
10km total: 67, men : 47, women: 20, Muži: 47, Ženy: 20 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
5km total: 86, men : 41, women: 45, Muži: 41, Ženy: 45 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]
nordic 5 total: 8, men : 2, women: 6, Muži: 2, Ženy: 6 ano (do poznámky uvedu ABB číslo zaměstnance) [html] [pdf]

start list 10km

start ~ 12:05:00 , all years of born , registered: 67 participants ( 47 of men, 20 of women)

category # name state year team
Muži [101] Babka Zdeněk CZE 1981 Trutnov
Ženy [102] Blanárová Natália SVK 1990 Náchod
Muži [103] Blažek Martin CZE 1971 ACS Rýchory
Muži [105] Brož Jan CZE 1980 Trutnov
Muži [104] Brož Michal CZE 1980 Mladé Buky
Muži [106] Bureš Jindřich CZE 1953 Maratonstav Úpice
Ženy [107] Celbová Lucie CZE 1992 Pell´s Team Brno
Muži [142] Dvořák Josef CZE 1970 Trutnov
Muži [109] Fabricius Marián SVK 1984 Praha
Ženy ABB [140] Fajfrová Lucie CZE 1998 Vrchlabí
Muži ABB [110] Ficek Jan CZE 1992 ABB PGHV Brno Slatina
Muži [138] Fiebinger Simon CZE 2003 Trutnov
Ženy [111] Gnolová Dita CZE 1979 Trutnov
Ženy [112] Goderová Radka CZE 1974 Maratonstav Úpice
Ženy [113] Hnízdilová Eliška CZE 1977 AC Tomisovi
Ženy [157] Holá Ivana CZE 0000 Trutnov
Ženy [114] Holubová Kateřina CZE 1998 Libotov
Muži [143] Hošek Pavel CZE 1974 Trutnov
Muži [115] Hůlek Lubomír CZE 1987 Džusy a šťávy
Muži [161] Hurdálek Robert CZE 1978 TJ Lokomotiva Trutnov
Ženy [ ] Hušková Jana CZE 1990 Chlumec nad Cidlinou
Ženy [116] Judová Petra CZE 1975 běhna z Trauče
Muži [165] Karlík Michal CZE 1964 Loko Trutnov
Muži [117] Kolovrátník Jiří CZE 1977 JIROUS
Muži [145] Kosek Luboš CZE 1979 Hostinné
Muži [118] Kotyk Vojta CZE 2005 HC Trutnov
Muži [162] Krákora Petr CZE 1970 Kasper Swix Team
Muži [ ] Kraus Tomáš CZE 1999 FTVS SPORT TEAM
Muži [141] Kudlej Štěpán CZE 2007 OlfinCar Ski team Trutnov
Muži [119] Kudrna Tomáš CZE 1997 Trutnov
Muži [120] Laštůvka Martin CZE 1980 Cyklo Tony
Muži [ ] Maršík Radek CZE 1991 Červený Kostelec
Muži [163] Maršín Radek CZE 1991
Muži ABB [121] Matsko Oleksii CZE 1977 ABB
Ženy [155] Metelková Nikola CZE 1980
Muži ABB [122] Miháč Maroš CZE 1988 ABB PGHV Brno Slatina
Muži [123] Morávek Marek CZE 1981 Trutnov
Ženy [158] Moulisova Hana CZE 1989
Muži [156] Nesládek Petr CZE 2005 Olfin car ski team
Muži [146] Nesládek tomáš CZE 2007 Olfin car Ski Team
Muži [160] Nývlt Jiří CZE 1959 Olfin Car - Vella Trutnov
Ženy ABB [124] Oravcova Ingrid CZE 1975 Český Brod
Ženy [125] Paděrová Petra CZE 1977 Vrchlabí
Ženy ABB [154] Pechova Marketa CZE 1976 Trutnov
Muži [144] Poklop Jaroslav CZE 1966 Žacléř
Muži [126] Polický Tomáš CZE 1984 Velké Pořičí
Ženy [150] Retková Klára CZE 2006 Trutnov
Muži [127] Ryzák David CZE 1999 Trutnov
Ženy [152] Sadílková Michaela CZE 1976 Sáďovci
Muži ABB [149] Schejbal Oldřích CZE 1991 Rafans Team
Muži [128] Schmidt Josef CZE 1986 Trutnov
Muži ABB [129] Sloup Stepan CZE 1976 ABB Trutnov
Muži [147] Stempel Adam CZE 1992 SMT
Muži [148] Šabata Josef CZE 1993
Muži [139] Šedivý Pavel CZE 1973 SK Jánské Lázně
Muži ABB [130] Šmejkal Petr CZE 1989 ABB PGHV Brno Slatina
Ženy [131] Štěpánská Helena CZE 1975 VOCODE
Muži [153] Štěpánský Jan CZE 1994 TJ Loko Trutnov Triatlon
Ženy [132] Tyrychtrová Tereza CZE 1981 Batňovice
Ženy [159] Ungerova lenka CZE 1989 ELEVEN RUN TEAM
Muži [151] Vácha Lukáš CZE 1994 HC Trutnov
Muži [133] Váňa Aleš CZE 1979 Rudná
Muži [134] Vaněk Josef CZE 1965 TJ Sokol Karate Náchod
Muži ABB [135] Vanoušek Miroslav CZE 1975 Květnice
Muži [136] Vomocil Jan CZE 1986 Trutnov
Muži ABB [137] Vykus Vlastimil CZE 1984 Trutnov
Muži [164] Wiesner Radek CZE 1980 Baduna team