neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

neznam startovne 181605 mozna mi chybi kategorie

Barth Day

2018-05-19 Pardubice, dostihové závodiště

announcement

registration

start list

results

Velká pardubická 10km total: 105, men : 73, women: 32, M18-34: 29, M35-49: 38, M50: 6, Z18-34: 16, Z35-49: 14, Z50: 2 [html] [pdf]
Velká pardubická 5km total: 182, men : 82, women: 100, M18-34: 40, M35-49: 34, M50: 8, Z18-34: 47, Z35-49: 42, Z50: 11 [html] [pdf]
Velká pardubická štafeta total: 12, men : 5, women: 7, Muži: 5, Ženy: 7 [html] [pdf]
Dogrunning 10km total: 9, men : 5, women: 4, Muži: 5, Ženy: 4 [html] [pdf]
Dogrunning 5km total: 46, men : 7, women: 39, Muži: 7, Ženy: 39 [html] [pdf]
Kolo 10km total: 21, men : 15, women: 6, Muži: 15, Ženy: 6 [html] [pdf]
Koloběžky 5km total: 7, men : 4, women: 3, Muži: 4, Ženy: 3 [html] [pdf]

start list Velká pardubická 10km

start ~ 13:30:00 , all years of born , registered: 105 participants ( 73 of men, 32 of women)

category # name state year team
M18-34 [203] Adámek Daniel CZE 1999 OCR PARDUBACI
Z18-34 [162] Barnetová Jana CZE 1995 Planet Express
Z18-34 [163] Barnetová Lenka CZE 1998 Planet Express
M18-34 [204] Bártek Milan CZE 1992 Vysoké Mýto
Z35-49 [ ] Beránková Eva CZE 1971 Hradec Králové
Z18-34 [168] Beránková Monika CZE 1991 Praha 4 Runners
M35-49 [ ] Blažek Jaroslav CZE 1975
Z18-34 [160] Bočková Sandra CZE 2001 Skuteč
M18-34 [213] BOHÁČ Vít CZE 2002 Uhelná Příbram
M35-49 [194] BOHÁČ ZDENĚK CZE 1974 Uhelná Příbram
Z18-34 [169] Boháčová ANNA CZE 2000 Uhelná Příbram
Z35-49 [155] Boušková Martina CZE 1975 Libanice35
M18-34 [570] Brzek David CZE 1989 RETIA
M18-34 [211] Čech Martin CZE 1990 Říčany
Z35-49 [153] Černá Kamila CZE 1975
M35-49 [186] danihelka oldřich CZE 1976 NC Svítkovice
M18-34 [212] Doktor Ondřej CZE 1993 AC Pardubice
M35-49 [179] Dolezal Jiri CZE 1975 Stary Materov
M35-49 [536] Doubek Petr CZE 1977 PeakMachine.cz
M18-34 [210] Drbal Luboš CZE 1987 SDH Zruč nad Sázavou
Z18-34 [539] Dudková Eva CZE 1994 Czechoslovak group
M50 [171] Dusík Václav CZE 1960 Pardubice
Z35-49 [156] Fiedlerová Jana CZE 1975 Pardubice
Z18-34 [ ] Flachsová Kateřina CZE 1992
M18-34 [566] Fogl David CZE 1992 Planet Express
M50 [174] Frýdl Miroslav CZE 1964 Hradec Králové
Z18-34 [165] Frýdlová Šárka CZE 1990 Hradec Králové
M18-34 [563] Hamral Lukáš CZE 1994 Hradec Králové
M35-49 [193] Hanuš Daniel CZE 1980 Pardubice
M35-49 [568] Havelka Daniel CZE 1977 elektromontáže ELHAT
Z35-49 [152] Hlínová Helena CZE 1978 morašice
Z35-49 [157] Hrabinova Marcela CZE 1971
Z35-49 [364] Hrabinova Marcela CZE 1971
M35-49 [ ] Hrubý Martin CZE 1982 bikero.cz
M18-34 [534] Chaloupka Martin CZE 1984
M35-49 [517] Chára Lukáš CZE 1980 Czechoslovak Group BARTH-VIP
M35-49 [ ] Chára Lukáš CZE 1980 Czechoslovak Group
Z18-34 [ ] Janyšková Radka CZE 1988
M35-49 [184] Jelínek Lukáš CZE 1973 ERA
Z35-49 [550] Jinopalová Václava CZE 1975
M18-34 [197] Jukl Lukáš CZE 1999 Pardubice
M35-49 [192] Kabourek Aleš CZE 1978 Golčův Jeníkov
M18-34 [219] Kaláb David CZE 1987 Blažovice
M50 [554] kalhous Roman CZE 1959 Věčný vývoj
M35-49 [518] Kaplan Radek CZE 1974 Czechoslovak Group BARTH-VIP
M35-49 [ ] Kaplan Radek CZE 1974 Czechoslovak Group
M35-49 [178] Kašpar Petr CZE 1978 Týniště nad Orlicí
M35-49 [ ] Kašpar Petr CZE 1977
M50 [172] Kořínek Martin CZE 1963 Pardubice
Z50 [149] Kovářová Monika CZE 1965 Horní Jelení
Z35-49 [ ] Kozáková Denisa CZE 1979 Hvězda Pardubice
M35-49 [541] Kratochvíl Stanislav CZE 1974
M18-34 [ ] Krpata Petr CZE 1986 2hasance
M35-49 [366] Kuchyňka Pavel CZE 1978 Hradec Králové
Z35-49 [154] Kulhánková Dana CZE 1974 Zaječice
Z18-34 [164] Kulhánková Kristýna CZE 1995 Zaječice
M35-49 [175] LABÍK MARTIN CZE 1973 ŽIŽKOVKA BOROHRÁDEK
M18-34 [556] Lysák Martin CZE 1992 tlapnet
M18-34 [525] Macák Ondřej CZE 1987 Iveco Czech republic
Z18-34 [161] Macáková Veronika CZE 1984 Slatina
M35-49 [191] Machala Petr CZE 1972 Vojnův Městec
M35-49 [532] Malachta Norbert CZE 1978 Praha
M18-34 [207] Málek Zdeněk CZE 1985 Pardubice
Z18-34 [158] Málková Hanka CZE 1987 Bob a Bobek
M35-49 [181] Maruna Robert CZE 1978 Bob a Bobek
M18-34 [206] Mates Petr CZE 1985 Matesáci
Z18-34 [166] Matesová Jana CZE 1986 Matesáci
Z35-49 [513] Mergancová Jana CZE 1981 JANA
M35-49 [559] Městecký Petr CZE 1975
M35-49 [527] Michal David CZE 1975
M35-49 [ ] Moravec Pavel CZE 1973 BK Větřkovice
M18-34 [205] Najman Zdenek CZE 1995 Planet Express
Z35-49 [ ] Píšová Věra CZE 1975 Hradec Králové
M35-49 [180] Pospíšil Jaroslav CZE 1978 Nový Bydžov
Z18-34 [533] Prázová Barbora CZE 1984
M18-34 [491] Přecechtěl Martin CZE 1984 údolí žízně
M35-49 [183] Příhoda Martin CZE 1979 MEDUNA kalírna
M18-34 [198] Richter Milan CZE 1989 Run magazine team
Z35-49 [151] Skořepová Tereza CZE 1978 Týniště nad Orlicí
M35-49 [189] Synek Jiří CZE 1974 Uranové doly Hamr 1972
M35-49 [569] Šafr Jiří CZE 1977
M35-49 [187] Šreibr Josef CZE 1975 Lípa nad Orlicí
M18-34 [201] Štěpánek Radim CZE 2001 Skuteč
M18-34 [196] Šterner Jan CZE 1997 Sdružení Přátel Třebechovic
Z35-49 [544] Štiková Eva CZE 1972
M35-49 [177] štorek milan CZE 1978 morašice
M35-49 [182] Švanda Michal CZE 1982 Sdružení přátel Třebechovic
M18-34 [508] Tikal František CZE 1991
M18-34 [202] Tomáš Zdeněk CZE 1984 BHT Advokáti
M35-49 [176] Trávníček Marek CZE 1976 Hradec Králové
M18-34 [510] Trejbal Jan CZE 1988 Trutnov
M35-49 [188] Vítek Robert CZE 1978 Letohrad
M35-49 [500] Vokolek Michal CZE 1972 Pardubice
M50 [170] Vondra Václav CZE 1968 Rudník
M18-34 [208] Zajíček Martin CZE 1998 Semechnice
M35-49 [185] Zavadil Radek CZE 1973 Sportovní tým
M18-34 [200] Zavadil Radek CZE 2001 Sportovní tým
M18-34 [209] Závorka Milan CZE 1994 SDH Chabeřice
Z18-34 [159] Zavřelová Barbora CZE 1992 Zavři Němčice
Z50 [150] Zavřelová Jana CZE 1968 Zavři Němčice
M35-49 [190] Zelený Ladislav CZE 1982 Zizel
M50 [173] Zeman Vladimír CZE 1959 Los Břežanos
M35-49 [506] Zídek Radek CZE 1983 Synthesia
Z18-34 [167] Zittová Jana CZE 1987 Zizel
M18-34 [199] Žák Tomáš CZE 1985 Autocentrum Barth

start list Velká pardubická 5km

start ~ 13:30:00 , all years of born , registered: 182 participants ( 82 of men, 100 of women)

category # name state year team
Z35-49 [22] Barakova Petra CZE 1980 Chroustovice
M35-49 [71] Barta Jiri CZE 1977 Krouna
M18-34 [93] Barta Vojtech CZE 2001 Krouna
M35-49 [69] Běhal Jiří CZE 1981 Pardubice
Z18-34 [ ] Beránková Lenka CZE 2003 Beránci
Z50 [ ] Bernardová Magda CZE 1964
Z35-49 [557] Butorová Lenka CZE 1980 Extra Brno
Z50 [575] cejpková Magdaléna CZE 1968
M35-49 [552] cibulka Radek CZE 1971
Z35-49 [24] Cidlinská Romana CZE 1980 SrchMamma
M50 [ ] Cinkan Zdenek CZE 1962 OK Lokomotiva Pardubice
M35-49 [85] Čermák Martin CZE 1978 Combo Strike
Z18-34 [54] Čermáková Kamila CZE 1987 Combo Strike
Z35-49 [564] Čermáková Zuzana CZE 1981
Z18-34 [53] Čermáková Žaneta CZE 1986 Combo Strike
M18-34 [102] Čerňanský Petr CZE 1986 Přelouč
M50 [359] Červenka Milan CZE 1967 Pepek Námořník
M35-49 [529] Čtvrtečka Jan CZE 1979 Hradec Králové
Z35-49 [530] Čtvrtečková Renáta CZE 1980 Hradec Králové
M50 [63] Dobeš Milan CZE 1967 Pardubice
Z50 [3] Dobešová Monika CZE 1967 Pardubice
M35-49 [68] Doležel Zdeněk CZE 1971 Olomouc
Z35-49 [9] Doleželová Markéta CZE 1973 Olomouc
M18-34 [502] Dunda Vojtěch CZE 2004 Vojta- Svítkov run
Z35-49 [503] Dundová Zuzana CZE 1975
M35-49 [ ] Dusil Patrik CZE 1977 Svítkoff band
Z35-49 [ ] Dusilová Lenka CZE 1974 Svítkoff band
M18-34 [88] Dušek Martin CZE 1992 pen.tagram
M18-34 [543] Fendrich Karel CZE 2006 Feda team
Z35-49 [542] Fendrichová Renata CZE 1980 Feda Team
M35-49 [504] Franc Pavel CZE 1970
M35-49 [87] Gotz Jan CZE 1969 Bohemiabike
M18-34 [112] Gotz Oliver CZE 2007 2BMOTO
Z50 [357] Götzová Lea CZE 1968 2BMOTO
M35-49 [83] Gregor Pavel CZE 1980 Pardubice
Z18-34 [52] Grigarová Terezie CZE 1992 Pardubice
Z35-49 [17] Hainišová Michaela CZE 1979 Trutnov
Z18-34 [44] Heřmanská Kristýna CZE 2002 Heřmanův Městec
Z18-34 [ ] Hlavatá Jana CZE 1996
Z18-34 [35] Hloušková Šárka CZE 2004 Choceň
Z18-34 [27] Hloušková Tereza CZE 1992 pen.tagram
Z35-49 [507] Holická Marta CZE 1975
Z35-49 [501] Holý Jiří CZE 1970
Z18-34 [39] Horáčková Pavla CZE 1993 Pardubice
Z50 [1] Horáková Jindra CZE 1968 Báječné ženy v běhu
Z18-34 [38] Hrdá Eliška CZE 2006 Bambulka
Z18-34 [45] Hrdá Eva CZE 1985 Pardubice
Z18-34 [56] Hromádková Lenka CZE 1986 BARTH-VIP
Z35-49 [20] Hutlová Andrea CZE 1978 Pardubice
M18-34 [347] Janda David CZE 1987 SK Kola Víšek
Z35-49 [571] Jarolímová Lenka CZE 1983 Srch Mamma
M18-34 [104] Jičínský Petr CZE 1988 Pardubice
M35-49 [340] Jungwirth Jan CZE 1983 SVVAT
M35-49 [67] Jungwirth Karel CZE 1982 JSDH Lipí
M35-49 [84] Kacerovský Marian CZE 1972 Hoděšovice
Z18-34 [28] Karabinová Petra CZE 1996 Vyškov
Z50 [5] Karáskova Darina CZE 1959 Báječné ženy v běhu
M35-49 [70] Klouček Martin CZE 1971 Žatec
M18-34 [92] Kmoníček Jakub CZE 1987 BARTH
Z18-34 [37] Koďousová Veronika CZE 2002 Záměl
Z18-34 [363] Kohoutová Lucia CZE 1993 Trenčín
M18-34 [505] Kolbaba Petr CZE 1992
Z35-49 [355] Kopecká Lenka CZE 1980 Liboměřice, okres Chrudim
M35-49 [76] Kopecký Milan CZE 1974 Bílý Potok
Z18-34 [58] Korejtková Dominika CZE 1991 Pardubice
M50 [62] Kovář Jaroslav CZE 1962 Horní Jelení
Z35-49 [549] Králová Lucie CZE 1982
M50 [66] Kratina Josef CZE 1954 BKJK Jablonec nad Nisou
M18-34 [91] Kratochvíl Michal CZE 2004 Kraťáci
M35-49 [ ] Kraus Filip CZE 1977
Z35-49 [ ] Krausova Jarka CZE 1976
Z35-49 [12] Křivánková Lubomíra CZE 1979 Gruna 144
M35-49 [565] Kubias David CZE 1979
Z18-34 [32] Kučerová Kateřina CZE 1989 Hradec Králové
Z35-49 [15] Kumpanová Marcela CZE 1979 Sezemice
Z18-34 [50] Kuricová Pavla CZE 1990 Dvůr Králové nad Labem
M18-34 [558] Kvoch Jan CZE 2001 SKRIPT s.r.o.
Z35-49 [7] Kvochová Daniela CZE 1973 SKRIPT s.r.o.
Z18-34 [31] Labíková Veronika CZE 1994 ŽIŽKOVKA BOROHRÀDEK
M35-49 [75] Langr Pavel CZE 1979 šneci v akci
Z35-49 [16] Langrová Simona CZE 1982 šneci v akci
M18-34 [95] Locker Václav CZE 2003 AC Pardubice
Z18-34 [41] Luštincová Martina CZE 1988 Luštovi
M18-34 [98] Luštinec Jakub CZE 1985 Lušťovi
M35-49 [81] Málek Martin CZE 1983 Pardubice
Z18-34 [55] Márová Eliška CZE 1985 Srchmamma
M18-34 [108] Mašek Karel CZE 1996 Pardubice
Z18-34 [34] Mikulecká Anna CZE 1997
M18-34 [498] Miletín Tomáš CZE 1991
M18-34 [96] Minář Luboš CZE 1995 Náchod
M50 [61] Minchev Ivan CZE 1957 Just
Z35-49 [367] Mišáková Kristýna CZE 1980 Pardubice
M35-49 [365] Mlateček Radek CZE 1976 Ben
Z35-49 [26] Mlatečková Zuzana CZE 1980 Ben
Z18-34 [546] mlynarova katka CZE 1993
Z18-34 [ ] Mlynářová Katka CZE 1993 SDH Skuteč
M35-49 [86] Mocek Tomáš CZE 1979 AC Pardubice
M18-34 [545] Mokrý Maxim CZE 2003 PROfair
M18-34 [111] Moravec Lukáš CZE 1988
Z18-34 [358] Morongová Michaela CZE 1995 Záměláci
M35-49 [ ] Motyčka Petr CZE 1976
Z35-49 [345] Mrázková Leona CZE 1982 Ronov nad Doubravou
M18-34 [107] Musil František CZE 2002 Hoděšovice
M18-34 [106] Musil Jan CZE 2005 Hoděšovice
Z18-34 [60] Nedbalová Tereza CZE 1992 Fitnessky BOOM TISK
Z50 [2] Němcová Lenka CZE 1967 Rebels Pardubice
M18-34 [487] Němec Jiří CZE 1990 Rebels Pardubice
Z35-49 [11] Nemešová Jana CZE 1980 Nemešice :)
Z18-34 [42] Neumanová Martina CZE 2001 Nasavrky
M35-49 [77] Nosek David CZE 1978 Praha
Z35-49 [574] Nosková Lucie CZE 1981 Praha
Z18-34 [59] Nováková Anežka CZE 1990
Z35-49 [23] Nováková Gabriela CZE 1982 Hradec Králové
M35-49 [78] Pavlík Michal CZE 1977 Odolena Voda
Z35-49 [350] Pazderová Alena CZE 1975 Vysoké Mýto
M18-34 [101] Pekař Patrik CZE 1991 Kamarádi
M18-34 [561] pektor Patrik CZE 2005
M35-49 [342] Petera Josef CZE 1982 Peterovci
Z18-34 [43] Picková Lenka CZE 1987
Z50 [360] Pilarova Marcela CZE 1968 Rozsochatec
M18-34 [90] Podaný Lubomír CZE 1986 Pardubice
M18-34 [94] Pouč Radek CZE 1993 Brno
M18-34 [499] Půhoný David CZE 1993
M50 [64] Půhoný Jiří CZE 1966 Pardubice
Z18-34 [57] Pultarová Veronika CZE 2001 Hradec Králové
M35-49 [80] Ráliš Tomáš CZE 1973 Staré Hradiště
M18-34 [103] Ráliš Tomáš CZE 2003 Staré Hradiště
Z18-34 [48] Rálišová Ida CZE 2006 Staré Hradiště
M18-34 [100] Richter Pavel CZE 1990 Mladeč
Z18-34 [30] Růžičková Božena CZE 1996
M18-34 [110] Sedláček Tomáš CZE 1986 Velký Vřešťov
Z35-49 [488] Sedláčková Martina CZE 1974
Z35-49 [25] Senohrábková Monika CZE 1976 Fitnessky BOOM TISK
M35-49 [562] setrmájek David CZE 1975 69
Z18-34 [33] Shejbalová Jana CZE 1991 RUN magazine team
Z18-34 [555] Schejbalová Dana CZE 1992
Z18-34 [29] Sirová Veronika CZE 1995 Dvůr Králové nad Labem
M50 [65] Smolík Tomáš CZE 1967 Pardubice
Z35-49 [18] Smolíková Marcela CZE 1973 Pardubice
M18-34 [99] Soukup Petr CZE 1991 Taťko do toho!
Z50 [515] Stejskalová Anna CZE 1960
Z35-49 [10] Stierandová Monika CZE 1980 Šneci v běhu
Z35-49 [13] Sviastyn Alena CZE 1974 Dobrmanci
M35-49 [72] Sviastyn Felix CZE 1973 Dobrmancir
Z35-49 [8] Sykorova Dana CZE 1978 Stare Mesto
M18-34 [573] Syrový Filip CZE 1998 Zvičinští mistři
Z18-34 [531] Szekérová Iva CZE 1987
M35-49 [576] šedivý Martin CZE 1978
M18-34 [195] Šindler Ondřej CZE 1984 BUGA Team
M18-34 [89] Šíp Jan CZE 1984 BKB Brno
Z18-34 [49] Škopová Denisa CZE 1988 Dvůr Králové nad Labem
Z35-49 [353] Šlingrová Jana CZE 1983 SrchMamma
Z18-34 [497] Šmídlová Nela CZE 1993
Z35-49 [509] Štayrová Vendula CZE 1974
M18-34 [114] Štěpánek Lukáš CZE 1993 Přepychy
Z18-34 [51] Štěpánová Kristýna CZE 2000 Přelouč
Z50 [6] Tamchynová Marcela CZE 1962 Máca teamba
Z18-34 [528] Tichá Miriam CZE 1992
M18-34 [109] Tikal Jan CZE 1987 H a E
M35-49 [82] Topol Tomáš CZE 1979 Pardubice
Z35-49 [19] Trojanová Hana CZE 1978 Hradec Králové
Z18-34 [361] Tušlová Jana CZE 1989 Praha
Z18-34 [230] Tuzová Eva CZE 1990
Z18-34 [40] Václava Havelková CZE 1991 Malešov
Z35-49 [21] Valentová Pavlína CZE 1978 Pardubice
M35-49 [73] Vamberský Radim CZE 1980 Hlinsko
Z35-49 [511] Vinklerová Marketa CZE 1975
Z35-49 [352] Vlachynská Kristýna CZE 1978 Stěžery
M35-49 [74] Vlček Petr CZE 1975 LaPeinture
Z35-49 [14] Vlčková Dana CZE 1982 LaPeinture
Z18-34 [36] Vlčková Tereza CZE 1996 LaPeinture
M18-34 [113] Vodehnal Vojtěch CZE 1993 Záměláci
Z50 [4] Voldánová Naďa CZE 1963 Praha
Z35-49 [560] Vondrová Denisa CZE 1979 Rudník
Z18-34 [572] Vondrová Lenka CZE 1986 Šneci v běhu
Z18-34 [47] Vošvrdová Vanda CZE 1987 Neváhej a běž!
M35-49 [547] Voženílek Michal CZE 1980 Pardubice
M35-49 [79] Weidlich Tomáš CZE 1973 USK Pardubice
M18-34 [97] Zavadil Adam CZE 2005 Sportovní tým
M18-34 [105] Zavřel Vít CZE 2003 AC Pardubice
Z18-34 [46] Zavřelová Lucie CZE 1993 Kamarádi
M18-34 [548] Žítek Tomáš CZE 1987

start list Velká pardubická štafeta

start ~ 13:30:00 , all years of born , registered: 12 participants ( 5 of men, 7 of women)

category # name state year team
Ženy [1235] Danielová Veronika CZE 1978 O5MY
Ženy [2234] Hamerníková Eliška CZE 1985 KLADIVA
Ženy [1234] Hamernikova Lucie CZE 1985 KLADIVA
Muži [2235] Hrnčíř Adam CZE 1978 O5MY
Muži [1232] Kahl Václav CZE 1985 Draci v hradci
Muži [1233] Poskočil Lukáš CZE 1989 HOPSKOCI
Ženy [1351] Prázová Andrea CZE 1979 Pardubice
Ženy [2349] Rožcová Lucie CZE 1992 Jablonec nad Nisou
Ženy [1349] Rožcová Tereza CZE 1992 Jablonec nad Nisou
Ženy [2232] Syrovátková Jana CZE 1985 Draci v hradci
Muži [2233] Šídlo Svatopluk CZE 1989 HOPSKOCI
Muži [2351] Zatím Neznámý CZE 1979 Pardubice

start list Dogrunning 10km

start ~ 15:15:00 , all years of born , registered: 9 participants ( 5 of men, 4 of women)

category # name state year team
Ženy [537] Doubek Brennerová Lenka CZE 1983 Zelený Pruh
Muži [356] Götz Adam CZE 1997 Trutnov
Ženy [215] Chmelařová Lenka CZE 1982 Blažovice
Muži [220] Kanta Milan CZE 1965 Benátky nad Jizerou
Muži [567] Koďous Leoš CZE 1974 MOP VOKO
Muži [ ] Pávek Miloš CZE 1973 Little Peacock
Muži [218] Vagner Alex CZE 1990 Run for fun
Ženy [214] Ventrubová Kateřina CZE 1978 Chodov
Ženy [ ] Zemanová Diana CZE 1973 Česká Rybná

start list Dogrunning 5km

start ~ 15:15:00 , all years of born , registered: 46 participants ( 7 of men, 39 of women)

category # name state year team
Ženy [128] Balcarová Romana CZE 1978 Praha
Ženy [341] Divoká Pavlína CZE 1988 Sleewild
Muži [540] Douda Michal CZE 1989
Ženy [140] Gill Šárka CZE 1968 Pintadita
Ženy [538] Hačevská Vladimíra CZE 1987
Ženy [141] Hrbková Marie CZE 1986 Ujezd nad lesy
Ženy [551] jagerčíková Ivana CZE 1986 pes: Lilly
Muži [346] Janda David CZE 1987 SK Kola Víšek
Ženy [123] Javorová Petra CZE 1992 Velké Chvojno
Muži [147] Joska Radek CZE 1968 Hradec Kralove
Ženy [143] Kabourková Kateřina CZE 1980 Golčův Jeníkov
Ženy [578] Kachyňová Kristýna CZE 1989 Profair spol. s r.o.
Ženy [144] Kalenská Ilona CZE 1995 Jihočeský canicross
Ženy [ ] Kodytková Kateřina CZE 1994
Ženy [133] Kompauerová Anna CZE 1994 Brno
Ženy [122] Kopecká Kateřina CZE 1989 Pardubice
Ženy [217] Králová Lenka CZE 1983 Pardubice
Ženy [130] Kreiselová Slávka CZE 1968 Trutnov
Ženy [127] Kučerová Petra CZE 1985 Jrt Agi Pardubice
Muži [145] Kužma Petr CZE 1972 Ústí nad Orlicí
Ženy [134] Ladrová Andrea CZE 1995 Kutná Hora 1
Ženy [ ] Listopadová Petra CZE 1993 EvilDogs
Ženy [125] Macháčková Jana CZE 1964 Barkness
Ženy [124] Macháčková Kateřina CZE 1988 Barkness
Muži [146] Matulík René CZE 1971 Pardubice
Ženy [ ] Morávková Jana CZE 1997 Lauras
Ženy [136] Nikolínková Markéta CZE 1973 Pardubice
Ženy [142] Nováková Jitka CZE 1994 Nechanice
Ženy [121] Novotna Sylva CZE 1972 Dasymima
Ženy [139] Olahová Zuzana CZE 1977 Ladyhawks
Ženy [120] Pětíková Diana CZE 1991 Pardubice
Ženy [131] Poskočilova Gabriela CZE 1984 HOPSKOCI
Ženy [ ] Procházková Markéta CZE 1991
Ženy [580] seibertová Petra CZE 1980 BW Pardubice
Muži [ ] Skalicky Lukas CZE 1987 Evil Dogs
Ženy [343] Skřebská Martina CZE 1966 Dante Ler Gopo
Ženy [362] Školníková Petra CZE 1981 Petra a Žofka
Muži [148] Škop Jakub CZE 1989 2BMOTO
Ženy [126] Šrůtková Adéla CZE 1999 Hodonín
Ženy [ ] Švorcová Irena CZE 1989 Šneci v běhu
Ženy [132] Vejtasová Ilona CZE 1977 Holice
Ženy [216] Vilčková Veronika CZE 1987 Pardubice
Ženy [135] Vondráčková Irena CZE 1978 Irena Vondráčková pes Ciro
Ženy [137] Vosahlova Kamila CZE 2001 Přelouč
Ženy [138] Záveská Nina CZE 1978 Ladyhawks
Ženy [129] Zelenková Klára CZE 1977 Prosetín

start list Kolo 10km

start ~ 16:15:00 , all years of born , registered: 21 participants ( 15 of men, 6 of women)

category # name state year team
Muži [228] Dunda Milan CZE 1975 Kupkolo MTB Team Pardubice
Muži [229] Havrda Tomáš CZE 1980 Pardubice
Muži [226] Horník Jakub CZE 1991 Kupkolo MTB team Pardubice
Muži [344] Janda David CZE 1987 SK kola Víšek
Muži [ ] Korecek Richard CZE 1976 Nepasicky cyklo tym
Muži [ ] Korecek Richard CZE 1976 Nepasice cyklo tym
Ženy [222] Krátká Michaela CZE 1987
Ženy [223] Krátká Zuzka CZE 2008 ** Zuzka **
Muži [231] Krátký Martin CZE 1977 Dolní Ředice
Muži [ ] Kubant Pavel CZE 1971 Lázně Bohdaneč
Muži [553] matyšík Ydeněk CZE 1963 Matysík Eventing
Muži [224] Němec Jiří CZE 1966 Rebels Pardubice
Muži [225] Písař Martin CZE 1984 SK Cyklo-RD Pardubice
Ženy [354] Puchernová Tereza CZE 2003 ŠAK Pardubice
Muži [577] Racek Vojtěch CZE 2005 Dašice
Muži [227] Rychnovský Matěj CZE 2003 Pardubice
Muži [579] Říha Jakub CZE 2000 Pardubice
Ženy [512] Šafařík Michal CZE 1972 ŠÁFA
Ženy [ ] Škodová Radka CZE 1977
Ženy [221] Valentová Kateřina CZE 1990 Matysík Eventing
Muži [535] Vrba František CZE 2001

start list Koloběžky 5km

start ~ 16:15:00 , all years of born , registered: 7 participants ( 4 of men, 3 of women)

category # name state year team
Ženy [ ] Čechová Klára CZE 1979
Muži [119] Čermák Zbyněk CZE 1981 Debra ČR
Muži [348] Hruby David CZE 1977 M.C.METUJE
Ženy [116] Novotná Jitka CZE 1973 Ždírec nad Doubravou
Muži [118] Novotný Petr CZE 1969 Ždírec nad Doubravou
Muži [117] Secký Michal CZE 1999 Jaroměř
Ženy [115] Tykalová Marie CZE 1990 Báječné ženy v běhu