run

results

Běh Babiččiným údolím

2016-04-03 Babiččino údolí 

archiv

results

O med pana Proška (ročníky 2001 - 2002) total: 15 , men : 5, women: 10, Muži: 5, Ženy: 10 [html] [pdf] [csv]
O mlynářův trdelník (ročníky 2003 - 2004 total: 18 , men : 4, women: 14, Muži: 4, Ženy: 14 [html] [pdf] [csv]
O krajánkův šátek (ročníky 2005 - 2006) total: 30 , men : 18, women: 12, Muži: 18, Ženy: 12 [html] [pdf] [csv]
O Kudrnovic veverky (roč. 2007 - 2008) total: 42 , men : 22, women: 20, Muži: 22, Ženy: 20 [html] [pdf] [csv]
O Babiččiny pohádky (roč. 2009 - 2010) total: 40 , men : 22, women: 18, Muži: 22, Ženy: 18 [html] [pdf] [csv]
O pohádkové pexeso (ročníky 2011 a ml.) total: 30 , men : 15, women: 15, Muži: 15, Ženy: 15 [html] [pdf] [csv]
O babiččin krajáč (dospělí) total: 285 , men : 157, women: 128, Muži: 151, Ženy: 128, N: 6 [html] [pdf] [csv]

result list O med pana Proška (ročníky 2001 - 2002)

start ~ 09:27:20

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#2
1 1 / Muži [ 656 ] Jakub Jon 2001 CZE SK NMMET 03:29.4 splits
2 2 / Muži [ 651 ] Petr Bárta 2001 CZE Tj Sokol Jetřichov 03:47.0 00:17.6 splits
3 3 / Muži [ 664 ] Tomáš Holman 2001 CZE SK NMMET 03:51.9 00:22.5 splits
4 4 / Muži [ 657 ] Filip Krivčík 2002 CZE CZE 03:55.4 00:26.0 splits
5 1 / Ženy [ 655 ] Kateřina Jebavá 2001 CZE SK NMMET 04:05.1 00:35.7 splits
6 2 / Ženy [ 662 ] Kateřina Tůmová 2001 CZE SK NMMET 04:05.9 00:36.5 splits
7 3 / Ženy [ 654 ] Kristina Jánská 2001 CZE SK NMMET 04:12.5 00:43.1 splits
8 4 / Ženy [ 653 ] Adéla Breitrová 2002 CZE SK Nové Město nad Metují 04:22.8 00:53.4 splits
9 5 / Ženy [ 670 ] Natálie Kufelová 2001 CZE ZŠ a MŠ Krčím 04:53.8 01:24.4 splits
10 6 / Ženy [ 658 ] Simona Mílová 2002 CZE Hvězda SKP Pardubice 04:56.7 01:27.3 splits
11 7 / Ženy [ 661 ] Veronika Špačková 2002 CZE CZE 05:06.4 01:37.0 splits
12 8 / Ženy [ 671 ] Eliška Křížová 2001 CZE TJ Sokol Jaroměř 05:15.3 01:45.9 splits
13 5 / Muži [ 669 ] Tobie Škvarna 2001 CZE ZŠ Komenského Trutnov 05:17.3 01:47.9 splits
14 9 / Ženy [ 668 ] Tereza Sahulová 2001 CZE Maratonstav Úpice 06:05.1 02:35.7 splits
15 10 / Ženy [ 667 ] Markéta Sahylová 2001 CZE Maratonstav Úpice 06:20.8 02:51.4 splits

result list O mlynářův trdelník (ročníky 2003 - 2004

start ~ 09:40:20

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [ 605 ] Daniel Sporysch 2003 CZE SK NMMET 01:39.8
2 1 / Ženy [ 609 ] Eliška Mertlíková 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:45.2 00:05.4
3 2 / Muži [ 601 ] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:50.1 00:10.3
4 3 / Muži [ 604 ] Vojtěch Potoček 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:51.0 00:11.2
5 2 / Ženy [ 603 ] Natálie Plná 2004 CZE BKL Machov 01:52.1 00:12.3
5 2 / Ženy [ 610 ] Tereza Prouzová 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:52.1 00:12.3
7 4 / Ženy [ 608 ] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 01:52.6 00:12.8
8 5 / Ženy [ 612 ] Alena Cejnarová 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:54.5 00:14.7
9 4 / Muži [ 666 ] Martin Fiala 2003 CZE ZŠ J 01:56.8 00:17.0
10 6 / Ženy [ 611 ] Dominika Svobodová 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:58.2 00:18.4
11 7 / Ženy [ 619 ] Klára Bělobrádková 2004 CZE SK Nové Město Nad Metují 02:06.9 00:27.1
12 8 / Ženy [ 618 ] Leona Kubasová 2004 CZE Maratonstav Úpice 02:10.1 00:30.3
13 9 / Ženy [ 602 ] Kateřina Nigrinová 2003 CZE CZE 02:10.2 00:30.4
14 10 / Ženy [ 614 ] Michaela Čápová 2003 CZE Gymnázium Hostinné 02:12.9 00:33.1
15 11 / Ženy [ 615 ] Aneta Hustolesová 2004 CZE ZŠ Chotěvice 02:13.7 00:33.9
16 12 / Ženy [ 616 ] Kateřina Malá 2004 CZE Maratonstav Úpice 02:16.0 00:36.2
17 13 / Ženy [ 613 ] Kateřina Klemtová 2003 CZE Sokol České Meziříčí 02:23.4 00:43.6
18 14 / Ženy [ 617 ] Anežka Kratěnová 2004 CZE ZŠ Komenského Náchod 05:15.8 03:36.0

result list O krajánkův šátek (ročníky 2005 - 2006)

start ~ 10:00:16

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [ 568 ] FRANTIŠEK kUHN 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 01:48.4
2 2 / Muži [ 572 ] Petr Nesládek 2005 CZE Olfin car ski team 01:48.6 00:00.2
3 3 / Muži [ 581 ] Josef Kubias 2005 CZE Tyčka a kulička 01:50.7 00:02.3
4 4 / Muži [ 574 ] Lukáš Doležal 2006 CZE BKL Machov 01:50.9 00:02.5
5 5 / Muži [ 570 ] Jonáš Kohl 2005 CZE Růža Bike KIDS 01:53.3 00:04.9
6 1 / Ženy [ 551 ] Barbora Ficencová 2006 CZE Sokol Náchod 01:53.6 00:05.2
7 6 / Muži [ 571 ] Adam Nágy 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:55.9 00:07.5
8 2 / Ženy [ 553 ] Adéla Kopecká 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:58.4 00:10.0
9 3 / Ženy [ 576 ] Gabriela Malá 2005 CZE Maratonstav Úpice 01:59.4 00:11.0
10 7 / Muži [ 560 ] Ondřej Souček 2006 CZE CZE 02:03.1 00:14.7
11 4 / Ženy [ 569 ] Nikola Venclová 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 02:03.4 00:15.0
12 8 / Muži [ 573 ] Matěj Kufel 2006 CZE ZŠ Malecí 02:06.5 00:18.1
13 9 / Muži [ 575 ] Ondřej Řehák 2005 CZE Řeháci 02:08.4 00:20.0
14 5 / Ženy [ 557 ] Eliška Nigrinová 2006 CZE CZE 02:15.6 00:27.2
15 10 / Muži [ 566 ] Petr Jirman 2006 CZE CZE 02:16.5 00:28.1
16 11 / Muži [ 554 ] Vojtěch Kopecký 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:17.6 00:29.2
17 6 / Ženy [ 582 ] Johana Škodová 2006 CZE CZE 02:18.5 00:30.1
18 7 / Ženy [ 555 ] Linda Kudrnáčová 2005 CZE CZE 02:20.8 00:32.4
19 12 / Muži [ 579 ] Jakub Záliš 2005 CZE Zš česká Skalice 02:21.7 00:33.3
20 8 / Ženy [ 578 ] Anna Gavlasová 2005 CZE ZŠ Česká Skalice 02:22.3 00:33.9
21 9 / Ženy [ 577 ] Zuzana Zemánková 2005 CZE SDH Brzice 02:22.4 00:34.0
22 13 / Muži [ 552 ] Josef Jánský 2005 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:29.5 00:41.1
23 10 / Ženy [ 583 ] Liliana Polická 2006 CZE CZE 02:36.5 00:48.1
24 14 / Muži [ 561 ] Jaromír Vavřín 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:37.6 00:49.2
25 15 / Muži [ 559 ] Mike Rotter 2005 CZE CZE 02:43.9 00:55.5
26 11 / Ženy [ 580 ] Sabina Kubasová 2006 CZE CZE 02:44.1 00:55.7
27 12 / Ženy [ 567 ] Eliška Jirmanová 2006 CZE CZE 02:44.4 00:56.0
28 16 / Muži [ 556 ] Jaroslav Lhotský 2006 CZE Sokol Studnice 02:45.0 00:56.6
29 17 / Muži [ 562 ] Petr Žďárský 2005 CZE CZE 02:52.2 01:03.8
DNF / Muži [ 565 ] VOJTĚCH SKUHRAVÝ 2005 CZE CZE

result list O Kudrnovic veverky (roč. 2007 - 2008)

start ~ 10:25:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [ 534 ] Marek Rudolf 2007 CZE Deep Sea 02:14.0
2 1 / Ženy [ 512 ] Tereza Pecháčková 2007 CZE Atletika Jaroměř 02:14.4 00:00.4
3 2 / Muži [ 511 ] Adam Pecina 2007 CZE Rungo.cz 02:15.0 00:01.0
4 3 / Muži [ 520 ] Adam Velechovský 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 02:16.2 00:02.2
5 4 / Muži [ 530 ] Petr Topalovsý 2007 CZE 3Zš Komenského Trutnov 02:16.3 00:02.3
6 2 / Ženy [ 502 ] Tereza Doležalová 2008 CZE Sokol Náchod 02:16.4 00:02.4
7 5 / Muži [ 527 ] Tomáš Nesládek 2007 CZE Olfin car Ski Team 02:17.6 00:03.6
8 6 / Muži [ 517 ] Jiri Stepan 2007 CZE Loko Vltavín Praha 02:18.2 00:04.2
9 3 / Ženy [ 531 ] SOFIE Plechová 2007 CZE Zš česká Skalice 02:19.7 00:05.7
10 7 / Muži [ 533 ] Matyáš Buryšek 2008 CZE Olfin car Ski Team 02:20.4 00:06.4
11 4 / Ženy [ 525 ] Štěpánka Kohlová 2007 CZE Růža bike KIDS 02:20.7 00:06.7
12 8 / Muži [ 528 ] Mikuláš Shorný 2008 CZE Olfin car Ski Team 02:21.8 00:07.8
13 9 / Muži [ 522 ] Tomáš Rydlo 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:22.7 00:08.7
14 10 / Muži [ 516 ] Šimon Souček 2008 CZE CZE 02:25.0 00:11.0
15 5 / Ženy [ 539 ] Karolína Peterová 2007 CZE CZE 02:25.1 00:11.1
16 11 / Muži [ 505 ] David Jirman 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:25.6 00:11.6
17 6 / Ženy [ 535 ] Lucie Rousková 2007 CZE Č. Skalice 02:25.8 00:11.8
18 12 / Muži [ 529 ] Pavel Stejskal 2008 CZE IVT Náchod 02:29.8 00:15.8
19 7 / Ženy [ 532 ] Kamila Dvořáková 2007 CZE ZŠ Česká Skalice 02:33.3 00:19.3
20 13 / Muži [ 503 ] Jan Falta 2007 CZE CZE 02:33.6 00:19.6
21 8 / Ženy [ 518 ] Tereza Sychrovská 2007 CZE CZE 02:36.9 00:22.9
22 9 / Ženy [ 519 ] Barbora Šrůtková 2007 CZE BKL Machov 02:38.2 00:24.2
23 14 / Muži [ 523 ] Daniel Novotný 2008 CZE ZŠ Provodov-Šonov 02:38.7 00:24.7
24 10 / Ženy [ 541 ] Beáta Krejčí 2007 CZE SK Nové Město Nad Metují 02:39.5 00:25.5
25 11 / Ženy [ 506 ] Anna Kasalová 2008 CZE Báječné děti v běhu 02:41.0 00:27.0
26 12 / Ženy [ 510 ] Adéla Moravcová 2007 CZE TC Dobruška 02:42.2 00:28.2
27 13 / Ženy [ 536 ] ANNA Hrubešová 2007 CZE Č. Skalice 02:44.1 00:30.1
28 15 / Muži [ 524 ] Šimon Škoda 2008 CZE ZŠ Provodov-Šonov 02:44.8 00:30.8
29 16 / Muži [ 513 ] Adam Ryšavý 2008 CZE Ryšouni Team 02:45.0 00:31.0
30 14 / Ženy [ 509 ] Sára Michalíková 2008 CZE KOB Dobruška 02:46.4 00:32.4
31 15 / Ženy [ 542 ] Anna Hejnová 2008 CZE ZŠ Velké Poříčí 02:47.0 00:33.0
32 16 / Ženy [ 515 ] Šárka Skřivánková 2007 CZE CZE 02:48.4 00:34.4
33 17 / Ženy [ 521 ] Šárka Žďárská 2008 CZE CZE 02:56.3 00:42.3
34 17 / Muži [ 538 ] Jan Mareth 2008 CZE CZE 03:01.0 00:47.0
35 18 / Ženy [ 540 ] Monika Růžičková 2007 CZE ZŠ Opočno 03:09.8 00:55.8
36 18 / Muži [ 501 ] Martin Brouček 2007 CZE SK Červený Újezd 03:14.0 01:00.0
37 19 / Ženy [ 508 ] Nikol Linhartová 2008 CZE CZE 05:33.4 03:19.4
38 19 / Muži [ 504 ] Karel Geťko 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 19:09.4 16:55.4
39 20 / Muži [ 514 ] Matěj Říha 2008 CZE Atletika Jaroměř 19:11.6 16:57.6
40 21 / Muži [ 526 ] Lujkáš Nagy 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 19:21.3 17:07.3
41 22 / Muži [ 507 ] Ladislav Kopecký 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 19:51.5 17:37.5
42 20 / Ženy [ 537 ] Natálie Paarová 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 31:07.8 28:53.8

result list O Babiččiny pohádky (roč. 2009 - 2010)

start ~ 10:42:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Ženy [ 474 ] Laura Bejšovcová 2009 CZE BKL Machov 02:05.8
2 1 / Muži [ 473 ] Josef Zimla 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:10.3 00:04.5
3 2 / Ženy [ 455 ] Ema Jiraskova 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:11.2 00:05.4
4 2 / Muži [ 487 ] Václav Podšubka 2009 CZE SK Nové Město Nad Metují 02:11.4 00:05.6
5 3 / Muži [ 467 ] Jáchym Bém 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:14.2 00:08.4
6 4 / Muži [ 456 ] Albert Línek 2009 CZE DLNK dream team 02:14.5 00:08.7
7 5 / Muži [ 457 ] Miroslav Meloun 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:15.5 00:09.7
8 3 / Ženy [ 453 ] Daniela Dvořáková 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:16.7 00:10.9
9 6 / Muži [ 458 ] Vojtěch Moravec 2009 CZE TC Dobruška 02:18.0 00:12.2
10 4 / Ženy [ 452 ] Stella Černá 2009 CZE CZE 02:20.3 00:14.5
11 5 / Ženy [ 478 ] Jakub Bělobrádek 2009 CZE ZŠ Veká Jesenice 02:21.0 00:15.2
12 7 / Muži [ 485 ] Adam Paar 2010 CZE SK Nové Město Nad Metují 02:24.8 00:19.0
13 6 / Ženy [ 465 ] Vendula Šrůtková 2009 CZE BKL Machov 02:26.3 00:20.5
14 8 / Muži [ 488 ] Tomáš Trchalík 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:27.2 00:21.4
15 7 / Ženy [ 469 ] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache LOKO Trutnov 02:28.1 00:22.3
16 9 / Muži [ 476 ] Vojtěch Řehák 2009 CZE Řeháci 02:28.3 00:22.5
17 10 / Muži [ 470 ] Štěpán Losenický 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:29.2 00:23.4
18 11 / Muži [ 475 ] Matěj Renský 2009 CZE Zběsilí šneci 02:31.5 00:25.7
19 8 / Ženy [ 489 ] Renata Rutová 2009 CZE CZE 02:32.8 00:27.0
20 12 / Muži [ 451 ] Jan Breitr 2010 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 02:34.2 00:28.4
21 13 / Muži [ 490 ] Hynek Navara 2009 CZE MŠ Myslbekova 02:34.6 00:28.8
22 9 / Ženy [ 482 ] Adéla Renská 2009 CZE Zběsilí Šneci 02:35.5 00:29.7
23 10 / Ženy [ 477 ] Ema Kunová 2009 CZE MŠ Česká Skalice 02:37.2 00:31.4
24 14 / Muži [ 486 ] Štěpán Krejčí 2010 CZE SK Nové Město Nad Metují 02:37.5 00:31.7
25 15 / Muži [ 463 ] Daniel Stříbrný 2010 CZE CZE 02:37.6 00:31.8
26 11 / Ženy [ 484 ] Anna Králíková 2010 CZE Trutnov 02:39.3 00:33.5
27 16 / Muži [ 479 ] Jonáš Rudolf 2010 CZE Deep Sea 02:41.0 00:35.2
28 17 / Muži [ 481 ] Lukáš Rousek 2010 CZE MŠ Česká Skalice 02:41.3 00:35.5
29 12 / Ženy [ 480 ] Krystýna Fajglová 2010 CZE Novodvorská Trutnov 02:42.0 00:36.2
30 18 / Muži [ 454 ] Oldřich Geťko 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:43.2 00:37.4
31 13 / Ženy [ 483 ] Laura Borýsková 2010 CZE CZE 02:43.9 00:38.1
32 14 / Ženy [ 460 ] Beáta Polická 2010 CZE CZE 02:44.3 00:38.5
33 19 / Muži [ 491 ] Jan Pajer 2010 CZE SDH V. Třebešov 02:45.6 00:39.8
34 15 / Ženy [ 461 ] Mia Rotterová 2010 CZE CZE 02:48.8 00:43.0
35 20 / Muži [ 459 ] Tobiáš Pecina 2010 CZE Rungo.cz 02:54.4 00:48.6
36 16 / Ženy [ 464 ] Anna Špačková 2010 CZE CZE 02:58.1 00:52.3
37 21 / Muži [ 468 ] Lukáš Horáček 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 03:02.5 00:56.7
38 22 / Muži [ 471 ] Štěpán Pešek 2010 CZE CZE 03:22.1 01:16.3
39 17 / Ženy [ 472 ] Michaela Rydlová 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 03:30.5 01:24.7
40 18 / Ženy [ 462 ] Karolína Samková 2009 CZE CZE 04:00.9 01:55.1

result list O pohádkové pexeso (ročníky 2011 a ml.)

start ~ 10:55:20

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [ 401 ] Nicol Cinkova 2011 CZE Sokol Náchod 01:28:37.0
2 1 / Ženy [ 417 ] Ema Bořková 2011 CZE FC Ležák Česká Skalice 01:28:38.0 00:01.0
3 2 / Ženy [ 419 ] Pavlínka Divišková 2011 CZE Svaz Českých Bohémů 01:28:40.0 00:03.0
4 2 / Muži [ 422 ] Toník Hovorka 2011 CZE CZE 01:28:42.0 00:05.0
5 3 / Muži [ 402 ] Šimon Jirásek 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 01:28:45.0 00:08.0
6 4 / Muži [ 429 ] Michal Popelka 2011 CZE MŠ Neděliště 01:28:52.0 00:15.0
7 5 / Muži [ 403 ] Jakub Jirman 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 01:28:54.0 00:17.0
8 6 / Muži [ 428 ] Vojtěch Vrzáček 2011 CZE CZE 01:28:56.0 00:19.0
9 3 / Ženy [ 414 ] Pavlína Bejšovcová 2012 CZE BKL Machov 01:28:57.0 00:20.0
10 4 / Ženy [ 406 ] Julie Polická 2011 CZE CZE 01:28:59.0 00:22.0
11 7 / Muži [ 415 ] Štěpán Řehák 2012 CZE Řeháci 01:29:00.0 00:23.0
12 5 / Ženy [ 420 ] Rosa Schubertová 2011 CZE Mladé Buky 01:29:02.0 00:25.0
13 6 / Ženy [ 426 ] Lenka Hanušová 2012 CZE CZE 01:29:04.0 00:27.0
14 7 / Ženy [ 423 ] Klára Hejnová 2011 CZE MŠ Velké Poříčí 01:29:06.0 00:29.0
15 8 / Ženy [ 408 ] Kristýna Samková 2012 CZE CZE 01:29:08.0 00:31.0
16 9 / Ženy [ 405 ] Julie Míšková 2012 CZE Tryskomyši 01:29:09.0 00:32.0
17 8 / Muži [ 407 ] Dominik Ryšavý 2012 CZE Ryšouni Team 01:29:11.0 00:34.0
18 10 / Ženy [ 427 ] Helena Vrzáčková 2012 CZE CZE 01:29:13.0 00:36.0
19 9 / Muži [ 430 ] Adam Koubek 2012 CZE CZE 01:29:15.0 00:38.0
20 11 / Ženy [ 416 ] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Apache Loko Trutnov 01:29:19.0 00:42.0
21 10 / Muži [ 425 ] Václav Pajer 2013 CZE V.Třebešov 01:29:20.0 00:43.0
22 12 / Ženy [ 418 ] Agáta Blechová 2012 CZE MŠ česká Skalice 01:29:22.0 00:45.0
23 13 / Ženy [ 431 ] Ella Strašilová 2014 CZE CZE 01:29:25.0 00:48.0
24 14 / Ženy [ 410 ] Natalie Stříbrná 2014 CZE CZE 01:29:27.0 00:50.0
25 11 / Muži [ 424 ] Jiří Ruta 2012 CZE CZE 01:29:30.0 00:53.0
26 12 / Muži [ 411 ] Martin Špaček 2014 CZE CZE 01:29:32.0 00:55.0
27 13 / Muži [ 421 ] Vašík Hovorka 2014 CZE CZE 01:29:33.0 00:56.0
28 15 / Ženy [ 412 ] Eliška Gabriela Pešková 2014 CZE CZE 01:29:35.0 00:58.0
29 14 / Muži [ 404 ] Jaromír Míšek 2014 CZE Tryskomyši 01:29:39.0 01:02.0
30 15 / Muži [ 409 ] Krystof Stepan 2011 CZE Prazelenina - holešovičtí zahrádkáři 01:31:04.0 02:27.0

result list O babiččin krajáč (dospělí)

start ~ 11:10:25

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#2
1 1 / Muži [ 83 ] Lukáš Kozlík 1989 CZE A.C. Sparta Praha 19:32.8 splits
2 2 / Muži [ 85 ] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 19:35.7 00:02.9 splits
3 3 / Muži [ 180 ] František Vagenknecht 1977 CZE ASTER Team Jičín 19:50.5 00:17.7 splits
4 4 / Muži [ 42 ] Vojtěch Hájek 1998 CZE SK NMMET 19:59.8 00:27.0 splits
5 5 / Muži [ 262 ] Milan Vlček 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 20:09.7 00:36.9 splits
6 6 / Muži [ 447 ] Jiří Čivrný 1980 CZE SK Nové Město nad Metují 20:24.2 00:51.4 splits
7 7 / Muži [ 134 ] David Plný 1993 CZE BKL Machov 21:02.2 01:29.4 splits
8 8 / Muži [ 272 ] Vlastimil Flegl 1986 CZE CZE 21:10.5 01:37.7 splits
9 9 / Muži [ 201 ] Zdeněk Zikmund 1997 CZE SK NMMET 21:12.0 01:39.2 splits
10 10 / Muži [ 156 ] Jiří Sedlák 1995 CZE SK Podfara Nový Hrádek 21:32.1 01:59.3 splits
11 11 / Muži [ 12 ] Martin Bárta 1998 CZE SK Nové Město nad Metují 21:52.2 02:19.4 splits
12 12 / Muži [ 202 ] Michal Žák 1991 CZE Ž3 Sport 22:26.3 02:53.5 splits
13 13 / Muži [ 11 ] Čeněk Augusta 1998 CZE SK NMMET 22:29.7 02:56.9 splits
14 14 / Muži [ 88 ] Vojtěch Kudrnáč 1997 CZE SK NMMET 22:30.9 02:58.1 splits
15 15 / Muži [ 600 ] Michal Balcar 1985 CZE Vella Team 22:31.8 02:59.0 splits
16 16 / Muži [ 24 ] Luděk Berka 1972 CZE CZE 22:32.0 02:59.2 splits
17 17 / Muži [ 630 ] Tomáš Burdych 1982 CZE Easygorun 22:42.2 03:09.4 splits
18 18 / Muži [ 54 ] Vojtěch Hrůša 1999 CZE TJ Sokol HK 22:45.4 03:12.6 splits
19 1 / Ženy [ 29 ] Michaela Drábková 1992 CZE SK NMMET 22:48.6 03:15.8 splits
20 19 / Muži [ 162 ] Aleš Steklík 1996 CZE Sportovní klub Nové Město nad Metují 23:03.3 03:30.5 splits
21 20 / Muži [ 446 ] Tomáš Brouček 1969 CZE Huawei Technologies (Czech) s.r.o. 23:16.3 03:43.5 splits
22 21 / Muži [ 271 ] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE Wikov MGI 23:16.8 03:44.0 splits
23 22 / Muži [ 110 ] Jan Melišík 1974 CZE TE Connectivity 23:18.1 03:45.3 splits
24 23 / Muži [ 282 ] Jakub Divíšek 1999 CZE Svaz Českých Bohémů 23:27.0 03:54.2 splits
25 24 / Muži [ 186 ] Pavel Vít 1971 CZE VELLA Cycling 23:27.5 03:54.7 splits
26 2 / Ženy [ 637 ] Aneta Khýrová 1993 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 23:32.7 03:59.9 splits
27 25 / Muži [ 98 ] Lukáš Mach 1999 CZE CZE 23:46.1 04:13.3 splits
28 26 / Muži [ 41 ] Martin Habr 1996 CZE TJ Sokol Olešnice 23:48.5 04:15.7 splits
29 27 / Muži [ 116 ] Pavel Moravec 1980 CZE CZE 23:56.0 04:23.2 splits
30 28 / Muži [ 275 ] Vladimír Šafr 1981 CZE TriExpert Flora 24:02.0 04:29.2 splits
31 29 / Muži [ 220 ] Jakub Frýba 1999 CZE CZE 24:10.6 04:37.8 splits
32 30 / Muži [ 31 ] Milan Důrek 1991 CZE CZE 24:20.6 04:47.8 splits
33 3 / Ženy [ 620 ] Veronika Marková 1988 CZE AC Pardubice 24:22.2 04:49.4 splits
34 31 / Muži [ 285 ] Luboš Doležal 1954 CZE Cyklo Tony 24:40.4 05:07.6 splits
35 32 / Muži [ 218 ] Martin Firkušný 1982 CZE Smiřice 24:51.0 05:18.2 splits
36 33 / Muži [ 149 ] Pavel Rudolf 1969 CZE Jagler 25:03.3 05:30.5 splits
37 34 / Muži [ 599 ] Jan Říhák 1980 CZE CZE 25:03.6 05:30.8 splits
38 4 / Ženy [ 130 ] Lucie Pecinová 1981 CZE Rungo.cz 25:12.5 05:39.7 splits
39 35 / Muži [ 111 ] Filip Mertlík 1993 CZE SK Nové Město nad Metují 25:13.9 05:41.1 splits
40 36 / Muži [ 91 ] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 25:18.4 05:45.6 splits
41 37 / Muži [ 108 ] Martin Matuška 1980 CZE Farmet 25:22.0 05:49.2 splits
42 38 / Muži [ 49 ] Michal Horák 1975 CZE CZE 25:27.1 05:54.3 splits
43 39 / Muži [ 132 ] Martin Pešta 1978 CZE BAKAKO Nová Paka 25:30.9 05:58.1 splits
44 40 / Muži [ 139 ] Petr Prokopič 1999 CZE CZE 25:34.6 06:01.8 splits
45 41 / Muži [ 254 ] Martin Žiďas 1992 CZE CZE 25:37.0 06:04.2 splits
46 42 / Muži [ 193 ] Petr Volf 1999 CZE CZE 25:43.9 06:11.1 splits
47 43 / Muži [ 209 ] Jan Slabý 1990 CZE TVOJE MÁMA 25:46.0 06:13.2 splits
48 44 / Muži [ 113 ] Ondřej Míl 1992 CZE LFHK 25:51.0 06:18.2 splits
49 45 / Muži [ 292 ] Erwin Schubert 1968 CZE CZE 25:51.5 06:18.7 splits
50 5 / Ženy [ 105 ] Kateřina Maršíková 1989 CZE Cyklo Tony 25:51.9 06:19.1 splits
51 46 / Muži [ 82 ] Tomáš Koutský 1987 CZE CZE 25:52.3 06:19.5 splits
52 47 / Muži [ 69 ] Jakub Jiráský 1990 CZE Jiskra ZIJIPR 25:56.3 06:23.5 splits
53 48 / Muži [ 176 ] Jakub Tomášek 1994 CZE AZ Vrátno 25:58.9 06:26.1 splits
54 6 / Ženy [ 198 ] Markéta Zeisková 1998 CZE Rajbas klub Náchod 26:00.6 06:27.8 splits
55 49 / Muži [ 53 ] Jiří Hrabík 1989 CZE FBC Hvězdy Česká Skalice 26:00.8 06:28.0 splits
56 50 / Muži [ 146 ] Jan Richter 1992 CZE CZE 26:08.9 06:36.1 splits
57 7 / Ženy [ 23 ] Petra Čerenkova 1999 CZE TJ Sokol Hradec Králové 26:09.1 06:36.3 splits
58 8 / Ženy [ 278 ] Kateřina Kubiasová 1978 CZE Tyčka a kulička 26:18.6 06:45.8 splits
59 51 / Muži [ 145 ] Stanislav Rek 1964 CZE Ammann 26:19.2 06:46.4 splits
60 52 / Muži [ 293 ] Alexandr Hrevuš 1979 CZE CZE 26:26.4 06:53.6 splits
61 53 / Muži [ 107 ] Luboš Matějíček 1962 CZE HOVRCH 26:28.7 06:55.9 splits
62 54 / Muži [ 644 ] Václav Osladil 1960 CZE CZE 26:30.2 06:57.4 splits
63 55 / Muži [ 636 ] Filip Cír 1983 CZE Č. Skalice 26:38.6 07:05.8 splits
64 56 / Muži [ 441 ] Vojtěch Rousek 1976 CZE Runing Zlíč 27:03.8 07:31.0 splits
65 57 / Muži [ 627 ] Martin Kačer 1978 CZE CZE 27:12.0 07:39.2 splits
66 58 / Muži [ 290 ] Petr Novák 1977 CZE HSK - cycling team 27:16.3 07:43.5 splits
67 9 / Ženy [ 291 ] Petra Schwaningerová 1982 CZE RockMachine-Cyklomax 27:16.7 07:43.9 splits
68 59 / Muži [ 270 ] Milan Petráček 1974 CZE CZE 27:18.6 07:45.8 splits
69 10 / Ženy [ 626 ] Erika Samková 1977 CZE ČSOB 27:20.5 07:47.7 splits
70 11 / Ženy [ 150 ] Denisa Rýdlová 1982 CZE FaY sport 27:23.2 07:50.4 splits
71 12 / Ženy [ 20 ] Petra Breitrová 1978 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 27:30.1 07:57.3 splits
72 60 / Muži [ 286 ] Martin Černík 1980 CZE SK Semechnice 27:37.7 08:04.9 splits
73 61 / Muži [ 277 ] Josef Kubias 2005 XXX Tyčka a kulička 27:39.9 08:07.1 splits
74 13 / Ženy [ 249 ] Alena Vránová 1980 CZE Easygorun 27:42.0 08:09.2 splits
75 62 / Muži [ 629 ] Luboš Nehyba 1990 CZE CZE 27:53.7 08:20.9 splits
76 14 / Ženy [ 84 ] Pavla Krausová 1997 CZE CZE 27:56.3 08:23.5 splits
77 63 / Muži [ 219 ] Milan Frýba 1975 CZE CZE 28:02.9 08:30.1 splits
78 64 / Muži [ 294 ] Martin Minařík 1980 CZE CZE 28:05.1 08:32.3 splits
79 65 / Muži [ 204 ] Adam Ludvík 1992 CZE TVOJE MÁMA 28:09.2 08:36.4 splits
80 15 / Ženy [ 263 ] Kamila Šrolerová 1980 CZE TJ Sokol Maxičky 28:11.3 08:38.5 splits
81 66 / Muži [ 268 ] Michal Renský 1979 CZE CZE 28:13.3 08:40.5 splits
82 67 / Muži [ 205 ] Ladislav Mareš 1989 CZE hovno na botě 28:14.6 08:41.8 splits
83 68 / Muži [ 122 ] Jiří Nigrin 1973 CZE CZE 28:16.7 08:43.9 splits
84 69 / Muži [ 585 ] Jan Žák 1988 CZE Z3 Sport 28:19.0 08:46.2 splits
85 70 / Muži [ 638 ] Petr Jarý 1972 CZE Kovošrot Jarý 28:20.9 08:48.1 splits
86 71 / Muži [ 131 ] Tomáš Peroutka 1986 CZE MGI 28:21.4 08:48.6 splits
87 16 / Ženy [ 223 ] Karolína Hermanová 1996 CZE CZE 28:24.7 08:51.9 splits
88 72 / Muži [ 70 ] Ondřej Kárník 2009 CZE CZE 28:30.7 08:57.9 splits
89 73 / Muži [ 21 ] Patrik Brejla 1993 CZE CZE 28:34.3 09:01.5 splits
90 74 / Muži [ 165 ] Filip Svatoš 1997 CZE National team of runners Jamaika 28:40.4 09:07.6 splits
91 75 / Muži [ 199 ] Jiří Zelený 1990 CZE Judo club Broumov 28:40.7 09:07.9 splits
92 76 / Muži [ 231 ] Lukáš Novák 1994 CZE CZE 28:43.4 09:10.6 splits
93 77 / Muži [ 267 ] Jaroslav Kunrt 2000 CZE ČLA Trutnov 28:49.7 09:16.9 splits
94 78 / Muži [ 163 ] Jiri Stepan 1969 CZE Prazelenina - holešovičtí zahrádkáři 28:51.0 09:18.2 splits
95 79 / Muži [ 212 ] Martin Ansorge 1992 CZE SK Babí 28:52.9 09:20.1 splits
96 80 / Muži [ 211 ] Petr Adámek 1993 CZE Apache Loko Trutnov 28:57.0 09:24.2 splits
97 81 / Muži [ 299 ] Petr Lebedínský 1985 CZE CZE 29:02.7 09:29.9 splits
98 82 / Muži [ 26 ] Jan Černý 1975 CZE CZE 29:03.0 09:30.2 splits
99 17 / Ženy [ 191 ] Kateřina Voleská 1987 CZE CZE 29:05.2 09:32.4 splits
100 83 / Muži [ 276 ] Lukáš Berák 1982 CZE CZE 29:07.4 09:34.6 splits
101 18 / Ženy [ 171 ] Dita Štěpánová 1979 CZE KOB Dobruška 29:12.9 09:40.1 splits
102 84 / Muži [ 112 ] Tomáš Míl 1971 CZE Sám sobě sponzorem:-) 29:16.9 09:44.1 splits
103 85 / Muži [ 217 ] Jiří Dušek 1986 CZE HZS SŽDC Liberec 29:28.0 09:55.2 splits
104 19 / Ženy [ 135 ] Milena Poděbradská 1986 CZE CZE 29:30.1 09:57.3 splits
105 86 / Muži [ 593 ] Martin Hejzlar 1976 CZE CZE 29:33.7 10:00.9 splits
106 87 / Muži [ 48 ] Martin Hlaváček 1994 CZE CZE 29:39.6 10:06.8 splits
107 88 / Muži [ 235 ] Jakub Páv 1985 CZE CZE 29:42.4 10:09.6 splits
108 89 / Muži [ 621 ] Petr Jakubský 1994 CZE CZE 29:47.8 10:15.0 splits
109 90 / Muži [ 640 ] Pavel Merbs 1989 CZE CZE 29:48.6 10:15.8 splits
110 91 / Muži [ 233 ] Josef Pánek 1965 CZE CZE 29:52.9 10:20.1 splits
111 20 / Ženy [ 283 ] Alena Marethová 1972 CZE CZE 29:57.1 10:24.3 splits
112 92 / Muži [ 284 ] Karel Mareth 1972 CZE CZE 29:58.0 10:25.2 splits
113 93 / Muži [ 57 ] Martin Hurník 1982 CZE Tomáškův tým 30:02.2 10:29.4 splits
114 94 / Muži [ 288 ] Štěpán Erlebach 1994 CZE CZE 30:06.7 10:33.9 splits
115 95 / Muži [ 623 ] Jan Kulhánek 1994 CZE SDH Třebihost 30:07.4 10:34.6 splits
116 96 / Muži [ 622 ] Martin Pelikán 1996 CZE CZE 30:08.5 10:35.7
117 97 / Muži [ 102 ] Ondřej Marek 1964 CZE CZE 30:09.5 10:36.7 splits
118 98 / Muži [ 296 ] Jan Pluháček 1985 CZE Autoservis Honza 30:19.8 10:47.0 splits
119 21 / Ženy [ 248 ] Michaela Učíková 1990 CZE Slemrgang 30:20.5 10:47.7 splits
120 99 / Muži [ 78 ] Tomáš Kosař 1999 CZE CZE 30:25.4 10:52.6 splits
121 22 / Ženy [ 71 ] Martina Kasalová 1985 CZE Báječné ženy v běhu 30:30.2 10:57.4 splits
122 23 / Ženy [ 58 ] Natalie Hypesova 1999 CZE TJ Sokol Jaroměř 30:32.0 10:59.2 splits
123 100 / Muži [ 154 ] Jan Sedláček 1991 CZE Běžci Batňovice 30:46.4 11:13.6 splits
124 24 / Ženy [ 173 ] Marie Švábová 1992 CZE National team of runners Jamaika 30:48.7 11:15.9 splits
125 101 / Muži [ 52 ] Tomáš Hornych 1996 CZE National team of runners Jamaika 30:51.2 11:18.4 splits
126 25 / Ženy [ 297 ] Andrea Lebedínská 1988 CZE CZE 30:51.4 11:18.6 splits
127 102 / Muži [ 445 ] Vlastimil Honna 1979 CZE Road Racing Libenec 30:51.6 11:18.8 splits
128 103 / Muži [ 95 ] David Línek 1974 CZE DLNK dream team 30:58.7 11:25.9 splits
129 26 / Ženy [ 50 ] Jindra Horakova 1968 CZE BŽB 31:04.4 11:31.6 splits
130 27 / Ženy [ 125 ] Hana Novotná 1986 CZE CZE 31:05.8 11:33.0 splits
131 104 / Muži [ 43 ] Miroslav Hanák 1974 CZE CZE 31:06.1 11:33.3 splits
132 28 / Ženy [ 222 ] Markéta Havlová 1994 CZE CZE 31:06.5 11:33.7 splits
133 105 / Muži [ 289 ] Daniel Král 1984 CZE CZE 31:07.3 11:34.5 splits
134 29 / Ženy [ 101 ] Lenka Machová 1988 CZE STC Trutnov 31:13.4 11:40.6 splits
135 106 / Muži [ 72 ] Michal Kaválek 1992 CZE Ž3 Sport 31:17.4 11:44.6 splits
136 30 / Ženy [ 279 ] Goderová Radka 1974 CZE tj maratonstav upice 31:19.4 11:46.6 splits
137 107 / Muži [ 280 ] Jindřich Bureš 1953 CZE Tj Maratonstav Úpice 31:19.5 11:46.7 splits
138 31 / Ženy [ 281 ] Pavlína Divíšková 1972 CZE Svaz Českých Bohémů 31:22.9 11:50.1 splits
139 32 / Ženy [ 153 ] Lenka Samková 1982 CZE CZE 31:26.0 11:53.2 splits
140 108 / Muži [ 142 ] Pavel Ratsam 1991 CZE Ž3 Sport 31:26.4 11:53.6 splits
141 33 / Ženy [ 195 ] Petra Vrzáčková 1982 CZE Praha 31:28.9 11:56.1 splits
142 109 / Muži [ 265 ] Martin Škoda 1975 CZE CZE 31:31.3 11:58.5 splits
143 110 / Muži [ 252 ] Roman Zadrobílek 1982 CZE CZE 31:32.6 11:59.8 splits
144 34 / Ženy [ 197 ] Radka Zeisková 1988 CZE Rajbas klub Náchod 31:36.5 12:03.7 splits
145 111 / Muži [ 175 ] Pavel Teuber 1999 CZE National team of runners Jamaika 31:42.3 12:09.5 splits
146 112 / Muži [ 586 ] Michal Vojtěch 1987 CZE Z3 Sport 31:59.4 12:26.6 splits
147 35 / Ženy [ 128 ] Alena Nývltová 1988 CZE CZE 32:06.0 12:33.2 splits
148 36 / Ženy [ 81 ] Michaela Kosinková 2000 CZE CZE 32:07.1 12:34.3 splits
149 113 / Muži [ 639 ] Magdalena Šindlerová 1980 CZE Kovošrot Jarý 32:11.1 12:38.3 splits
150 37 / Ženy [ 192 ] Zuzana Voleská 1988 CZE CZE 32:18.6 12:45.8 splits
151 38 / Ženy [ 269 ] Jana Žaludová 1977 CZE IVT Náchod 32:26.0 12:53.2 splits
152 39 / Ženy [ 443 ] Alena Gloserová 1969 CZE Glor Police nad Metují 32:28.9 12:56.1 splits
153 114 / Muži [ 584 ] Petr Jirouschek 1984 CZE Z3 Sport 32:35.5 13:02.7 splits
154 40 / Ženy [ 45 ] Barbora Hanušová 2000 CZE CZE 32:43.3 13:10.5 splits
155 41 / Ženy [ 106 ] Petra Matějčková 1996 CZE CZE 32:50.2 13:17.4 splits
156 42 / Ženy [ 625 ] Eva Tláskalová 1983 CZE CZE 32:53.1 13:20.3 splits
157 115 / Muži [ 444 ] Iveta Medková 1993 CZE Swat 32:55.8 13:23.0 splits
158 43 / Ženy [ 226 ] petra ježkova 1978 CZE CZE 33:02.8 13:30.0 splits
159 44 / Ženy [ 442 ] Naďa Burdychová 1955 CZE CZE 33:04.0 13:31.2 splits
160 116 / Muži [ 182 ] Martin Valeš 1974 CZE CZE 33:05.2 13:32.4 splits
161 117 / Muži [ 300 ] Petr Vlček 1973 CZE CZE 33:08.7 13:35.9 splits
162 118 / Muži [ 138 ] Tomáš Polický 1984 CZE Sněžka v.d. 33:10.5 13:37.7 splits
163 45 / Ženy [ 255 ] Barbora Valtarová 1995 CZE Ž3 Sport 33:12.5 13:39.7 splits
164 46 / Ženy [ 136 ] Petra Podracká 1982 CZE CZE 33:26.0 13:53.2 splits
165 119 / Muži [ 432 ] Jan Chmelař 1995 CZE Opošno 33:37.2 14:04.4 splits
166 120 / Muži [ 434 ] Patrik Tesař 1996 CZE CZE 33:49.8 14:17.0 splits
167 47 / Ženy [ 14 ] Romana Baškovská 1974 CZE CZE 33:50.9 14:18.1 splits
168 121 / Muži [ 15 ] Michal Beneš 1980 CZE Autodoprava Šenkeřík -Zlín 33:55.6 14:22.8 splits
169 48 / Ženy [ 433 ] Adéla Patková 1996 CZE CZE 33:56.4 14:23.6 splits
170 122 / Muži [ 80 ] Jan Kosinka 1995 CZE CZE 34:06.3 14:33.5 splits
171 49 / Ženy [ 174 ] Tereza Térová 1997 CZE CZE 34:11.9 14:39.1 splits
172 50 / Ženy [ 238 ] Nikola Pfeiferova 1992 CZE CZE 34:12.0 14:39.2 splits
172 50 / Ženy [ 295 ] Jana Krouželová 1991 CZE Autoservis Honza 34:12.0 14:39.2 splits
174 52 / Ženy [ 587 ] Hana Rutová 1997 CZE Z3 Sport 34:14.2 14:41.4 splits
175 123 / Muži [ 588 ] Václav Mertlík 1995 CZE Z3 Sport 34:16.3 14:43.5 splits
176 124 / Muži [ 137 ] Karel Podracký 1978 CZE CZE 34:17.3 14:44.5 splits
177 53 / Ženy [ 68 ] Jana Jirásková 1991 CZE CZE 34:18.1 14:45.3 splits
178 54 / Ženy [ 287 ] Jana Kubečková 1980 CZE CZE 34:18.3 14:45.5 splits
179 55 / Ženy [ 34 ] Eva Fabiánová 1969 CZE CZE 34:20.7 14:47.9 splits
180 56 / Ženy [ 436 ] Nela Vondrulová 1976 CZE CZE 34:34.5 15:01.7 splits
181 57 / Ženy [ 64 ] Michaela Janečková 1990 CZE CZE 34:45.5 15:12.7 splits
182 58 / Ženy [ 160 ] Radka Splítková 1983 CZE Tomáškův tým 34:46.5 15:13.7 splits
183 125 / Muži [ 257 ] Martin Fiala 2003 CZE CZE 34:53.8 15:21.0 splits
184 126 / Muži [ 449 ] Adam Burian 1990 CZE GEVO 34:55.3 15:22.5 splits
185 59 / Ženy [ 13 ] Kateřina Baškovská 1994 CZE CZE 34:57.2 15:24.4 splits
186 127 / Muži [ 161 ] Jiří Stefanidis 1977 CZE CZE 34:58.2 15:25.4 splits
187 60 / Ženy [ 157 ] Martina Seifertová 1997 CZE CZE 34:59.9 15:27.1 splits
188 61 / Ženy [ 27 ] Šárka Čivrná 1985 CZE CZE 35:06.4 15:33.6 splits
189 62 / Ženy [ 144 ] Barbora Rejtharová 1989 CZE CZE 35:07.5 15:34.7 splits
190 63 / Ženy [ 169 ] Veronika Špačková 1982 CZE CZE 35:08.7 15:35.9 splits
191 64 / Ženy [ 17 ] Věra Borecká 1987 CZE CZE 35:14.6 15:41.8 splits
192 65 / Ženy [ 250 ] Petra Výšková 1983 CZE CZE 35:14.9 15:42.1 splits
193 128 / Muži [ 232 ] Stanislav Ottl 1988 CZE CZE 35:15.1 15:42.3 splits
194 66 / Ženy [ 210 ] Veronika Suchomelová 1992 CZE TVOJE MÁMA 35:17.9 15:45.1 splits
194 66 / Ženy [ 92 ] Marcela Ledvinová 1997 CZE Obec Martínkovice 35:17.9 15:45.1 splits
196 68 / Ženy [ 129 ] Barbora Packová 1999 CZE CZE 35:23.1 15:50.3 splits
197 129 / Muži [ 148 ] Michal Rotter 1977 CZE CZE 35:30.5 15:57.7 splits
198 130 / Muži [ 126 ] Petr Novotný 1990 CZE CZE 35:31.2 15:58.4 splits
199 69 / Ženy [ 633 ] Eliška Hlavatá 2002 CZE Odd. klub škola 35:32.9 16:00.1 splits
200 131 / Muži [ 634 ] Milan Hlavatý 1976 CZE CZE 35:33.4 16:00.6 splits
201 70 / Ženy [ 96 ] Petra Linhartová 1984 CZE CZE 35:33.8 16:01.0 splits
202 71 / Ženy [ 22 ] Jitka Čápová 1980 CZE CZE 35:36.8 16:04.0 splits
203 72 / Ženy [ 632 ] Erika Zoubková 1976 CZE CZE 35:37.0 16:04.2 splits
204 73 / Ženy [ 595 ] Ajda Jerhotová 1975 CZE Uffo Trutnov 35:39.1 16:06.3 splits
205 74 / Ženy [ 164 ] Lenka Stříbrná 1986 CZE CZE 35:41.3 16:08.5 splits
206 75 / Ženy [ 187 ] Markéta Vítová 1977 CZE CZE 35:45.7 16:12.9 splits
207 76 / Ženy [ 628 ] Sabina Kačerová 1983 CZE CZE 35:47.9 16:15.1 splits
208 77 / Ženy [ 643 ] Ivana Židová 1992 CZE CZE 35:48.3 16:15.5 splits
209 78 / Ženy [ 93 ] Lenka Lhotská 1982 CZE CZE 35:48.4 16:15.6 splits
210 79 / Ženy [ 32 ] Klára Dušková 1996 CZE CZE 35:52.4 16:19.6 splits
211 80 / Ženy [ 597 ] Hana Vlčková 1984 CZE CZE 35:53.2 16:20.4 splits
212 132 / Muži [ 435 ] Leoš Hejna 1974 CZE SKH Hradec Králové 35:55.0 16:22.2 splits
213 81 / Ženy [ 89 ] Markéta Kulichová 1997 CZE CZE 35:55.1 16:22.3 splits
214 82 / Ženy [ 167 ] Aneta Šejvlová 1991 CZE CZE 35:58.6 16:25.8 splits
215 83 / Ženy [ 51 ] Monika Horáková 1981 CZE CZE 36:17.9 16:45.1 splits
216 84 / Ženy [ 170 ] Gabriela Špačková 1988 CZE CZE 36:18.6 16:45.8 splits
217 85 / Ženy [ 181 ] Veronika Valášková 1980 CZE CZE 36:25.7 16:52.9 splits
218 86 / Ženy [ 30 ] Karolína Drašarová 1998 CZE CZE 36:29.9 16:57.1 splits
219 87 / Ženy [ 598 ] Kamila Hanušová 1983 CZE CZE 36:40.5 17:07.7 splits
220 88 / Ženy [ 635 ] Lucie Plochá 1996 CZE CZE 36:44.4 17:11.6 splits
221 133 / Muži [ 244 ] František Stárek 1991 CZE Jagler Clothing 36:45.5 17:12.7 splits
222 89 / Ženy [ 185 ] Andrea Víšková 1990 CZE CZE 36:46.4 17:13.6 splits
223 90 / Ženy [ 631 ] Jana Popelková 1984 CZE CZE 36:52.0 17:19.2 splits
224 91 / Ženy [ 273 ] Pavla Šorfová 1970 CZE CZE 36:59.4 17:26.6 splits
225 92 / Ženy [ 155 ] Iveta Sedláčková 1992 CZE CZE 37:13.8 17:41.0 splits
226 134 / Muži [ 127 ] Lukáš Nývlt 1991 CZE CZE 37:15.3 17:42.5 splits
227 93 / Ženy [ 646 ] Barbora Zámečníková 1998 CZE CZE 37:20.5 17:47.7 splits
228 94 / Ženy [ 35 ] Jana Farská 1973 CZE CZE 37:21.1 17:48.3 splits
229 95 / Ženy [ 229 ] Renáta Mazáčová 1991 CZE CZE 37:32.8 18:00.0 splits
230 96 / Ženy [ 221 ] Zuzana Golová 1987 CZE CZE 37:35.7 18:02.9 splits
231 135 / Muži [ 450 ] Lukáš Burian 2000 CZE Gymnasium Evolution Jižní Město 37:39.6 18:06.8 splits
232 136 / Muži [ 240 ] Miloslava Poláková 1969 CZE CZE 37:40.9 18:08.1 splits
233 137 / Muži [ 264 ] Aleš Fejfar 1969 CZE CZE 37:47.5 18:14.7 splits
234 97 / Ženy [ 645 ] Irena Zámečníková 1971 CZE CZE 37:49.1 18:16.3 splits
235 98 / Ženy [ 624 ] Petra Teuberová 1998 CZE CZE 37:57.9 18:25.1 splits
236 99 / Ženy [ 79 ] Anna Kosařová 1991 CZE CZE 37:58.5 18:25.7 splits
237 100 / Ženy [ 168 ] Dita Šmejkalová 1992 CZE CZE 37:59.5 18:26.7 splits
238 138 / Muži [ 65 ] Jakub Jansa 1990 CZE CZE 38:03.8 18:31.0 splits
239 139 / Muži [ 203 ] petr kulhavý 1986 CZE hovno na botě 38:09.1 18:36.3 splits
240 101 / Ženy [ 208 ] Monika Pospíšilová 1990 CZE hovno na botě 38:15.3 18:42.5 splits
241 140 / Muži [ 439 ] Kateřina Honzů 1996 CZE Náchod 38:16.5 18:43.7 splits
242 141 / Muži [ 589 ] Adolf Foglar 1948 CZE CZE 38:33.0 19:00.2 splits
243 102 / Ženy [ 642 ] Klára Španielova 1999 CZE CZE 38:42.7 19:09.9 splits
244 142 / Muži [ 641 ] Jaromír Pavel 1992 CZE CZE 38:43.2 19:10.4 splits
245 143 / Muži [ 109 ] OLDRICH Melichar 1982 CZE STC Trutnov 38:55.3 19:22.5 splits
246 103 / Ženy [ 440 ] Zuzana Hrubešová 1983 CZE Vlastní Riziko 38:56.2 19:23.4 splits
247 104 / Ženy [ 55 ] Adéla Hůlková 1992 CZE TJ Neklanka 38:58.9 19:26.1 splits
248 105 / Ženy [ 592 ] Iva Voborníková 1979 CZE CZE 39:12.9 19:40.1 splits
249 106 / Ženy [ 274 ] Zuzana Šorfová 1992 CZE CZE 39:14.6 19:41.8 splits
250 107 / Ženy [ 28 ] kristýna Domáňová 1999 CZE CZE 39:55.3 20:22.5 splits
251 108 / Ženy [ 99 ] Andrea Machová 1977 CZE CZE 40:44.9 21:12.1 splits
252 109 / Ženy [ 37 ] Adriana Filipová 1999 CZE CZE 40:59.7 21:26.9 splits
253 110 / Ženy [ 298 ] Petra Medunová 1982 CZE CZE 41:01.4 21:28.6 splits
254 144 / Muži [ 77 ] Václav Koreš 1985 CZE CZE 41:10.9 21:38.1 splits
255 111 / Ženy [ 66 ] Kateřina Janušová 1989 CZE CZE 41:12.1 21:39.3 splits
256 112 / Ženy [ 75 ] Karolína Koderová 2000 CZE CZE 41:41.5 22:08.7 splits
257 113 / Ženy [ 103 ] Kateřina Marková 1991 CZE CZE 42:10.9 22:38.1 splits
258 114 / Ženy [ 261 ] Pavla Vašatová 1975 CZE CZE 42:26.8 22:54.0 splits
259 115 / Ženy [ 258 ] Pavlína Fialová 2000 CZE Zdravotnické lyceum HK 42:27.2 22:54.4 splits
260 145 / Muži [ 594 ] Petr Novák 1974 CZE CZE 42:58.9 23:26.1 splits
261 116 / Ženy [ 47 ] Denisa Hažvová 1985 CZE CZE 43:34.3 24:01.5 splits
262 117 / Ženy [ 119 ] Hana Nehodová 1999 CZE CZE 43:45.0 24:12.2 splits
263 118 / Ženy [ 448 ] Romana Burianová 1969 CZE CZE 43:54.9 24:22.1 splits
264 119 / Ženy [ 123 ] Jitka Nigrinová 1977 CZE CZE 44:12.8 24:40.0 splits
265 120 / Ženy [ 172 ] Iva Štěpánová 1987 CZE CZE 44:15.7 24:42.9 splits
266 146 / Muži [ 25 ] Václav Čermák 1990 CZE CZE 44:26.4 24:53.6 splits
267 147 / Muži [ 590 ] Radim Lumenda 1963 CZE CZE 44:46.7 25:13.9 splits
268 121 / Ženy [ 256 ] Veronika Wagnerová 1978 CZE CZE 44:47.9 25:15.1 splits
269 122 / Ženy [ 591 ] Alice Martinová 1973 CZE CZE 44:48.5 25:15.7 splits
270 123 / Ženy [ 87 ] Pavlína Kubištová 1992 CZE CZE 45:01.8 25:29.0 splits
271 124 / Ženy [ 251 ] Bohuslava Winterová 1978 CZE CZE 45:59.4 26:26.6 splits
272 125 / Ženy [ 179 ] Petra Urbanová 1995 CZE CZE 47:26.1 27:53.3 splits
273 126 / Ženy [ 46 ] Marcela Hauke 1965 CZE CZE 47:59.0 28:26.2 splits
274 127 / Ženy [ 260 ] Renata Kašparová 1977 CZE CZE 51:45.8 32:13.0 splits
275 128 / Ženy [ 259 ] Jolana Gažiová 1970 CZE CZE 56:34.3 37:01.5 splits
{276} 148 / Muži [ 19 ] Filip Branda 1989 CZE CZE
{277} 149 / Muži [ 16 ] Jaroslav Bitnar 1971 CZE CZE
{278} 150 / Muži [ 18 ] Jakub Brádler 1988 CZE CZE
DNF / Muži [ 438 ] Jakub Seidl 1995 CZE Praha splits
DNN / N [ 596 ] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider
DNN / N [ 1 ] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider
DNN / N [ 266 ] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider
DNN / N [ 3 ] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider
DNN / N [ 2 ] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider
DNN / N [ 437 ] please contact info@sportchallenge.cz 0000 XXX number without rider