Běh Babiččiným údolím

2018-04-08 Ratibořice 

archiv

announcement

registration

start list

results

O med pana Proška total: 14, men : 7, women: 7, kluci: 7, holky: 7 [html] [pdf]
O mlynářův trdelník total: 27, men : 13, women: 14, kluci: 13, holky: 14 [html] [pdf]
O krajánkův šátek total: 39, men : 18, women: 21, kluci: 18, holky: 21 [html] [pdf]
O Kudrnovic veverky total: 43, men : 19, women: 24, kluci: 19, holky: 24 [html] [pdf]
O Babiččiny pohádky total: 36, men : 19, women: 17, kluci: 19, holky: 17 [html] [pdf]
Holky O pohádkové pexeso total: 21, men : 0, women: 21, kluci: 0, holky: 21 [html] [pdf]
Kluci O pohádkové pexeso total: 15, men : 15, women: 0, kluci: 15, holky: 0 [html] [pdf]
O babiččin krajáč total: 251, men : 144, women: 107, Muži: 144, Ženy: 107 [html] [pdf]

result list Holky O pohádkové pexeso

start ~ 10:44:20

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / holky [295] Zuzana Nováková 2013 CZE Habřína 00:29.7
2 2 / holky [276] Anna Bubeníčková 2013 CZE BUBUTEAM 00:32.3 00:02.6
3 3 / holky [289] Barbora Strnadová 2013 CZE Atletika Tutnov 00:39.6 00:09.9
4 4 / holky [408] Veronika Beranová 2014 CZE kupkolo.cz 00:41.5 00:11.8
5 5 / holky [398] Nela Balcarová 2014 CZE Vrchoviny 00:42.7 00:13.0
6 6 / holky [292] Anetka Glosová 2014 CZE Kocbeře 00:44.0 00:14.3
7 7 / holky [343] Miachela Burdová 2014 CZE 00:44.1 00:14.4
8 8 / holky [282] Sofie Míšková 2014 CZE Lyžaři Česká Čermná 00:45.0 00:15.3
9 9 / holky [391] Sára Dědková 2015 CZE 00:48.0 00:18.3
10 10 / holky [293] Rozárie Finková 2014 CZE Školka Česká Skalice 00:49.5 00:19.8
11 11 / holky [410] Barbora Kubovičová 2014 CZE Eurofoam team 00:49.7 00:20.0
12 12 / holky [284] Magdaléna Slezáková 2015 CZE OSK OPOČNO 00:51.3 00:21.6
13 13 / holky [286] Eliška Gabriela Pešková 2014 CZE TJ Sokol Žernov 00:54.1 00:24.4
14 14 / holky [380] Anna Pidrmanová 2015 CZE MŠ Česká Skalice 00:56.8 00:27.1
15 15 / holky [379] Natálie Kočová 2015 CZE 00:57.8 00:28.1
16 16 / holky [423] Alice Círová 2015 CZE Česká Skalice 01:00.1 00:30.4
17 17 / holky [455] Nikola Jarošová 2014 CZE 01:06.1 00:36.4
18 18 / holky [277] Kateřina Hanušová 2015 CZE Lhota pod Hořičkami 01:07.2 00:37.5
19 19 / holky [283] Ingrid Pšeničková 2015 CZE Česká Skalice 01:10.4 00:40.7
20 20 / holky [453] Beáta Dohnalová 2016 CZE 01:27.2 00:57.5
21 21 / holky [376] Maja Melišíková 2015 CZE STS Pavlišov 01:45.7 01:16.0