Běh Babiččiným údolím

2019-04-07 Ratibořice 

archiv

announcement

registration

start list

results

O med pana Proška total: 23, men : 11, women: 12, kluci: 11, holky: 12 [html] [pdf]
O mlynářův trdelník total: 20, men : 5, women: 15, kluci: 5, holky: 15 [html] [pdf]
Holky O krajánkův šátek total: 24, men : 0, women: 24, Muži: 0, Ženy: 24 [html] [pdf]
Kluci O krajánkův šátek total: 25, men : 25, women: 0, kluci: 25, holky: 0 [html] [pdf]
O Kudrnovic veverky total: 46, men : 27, women: 19, kluci: 27, holky: 19 [html] [pdf]
O Babiččiny pohádky total: 24, men : 13, women: 11, kluci: 13, holky: 11 [html] [pdf]
Holky O pohádkové pexeso total: 21, men : 1, women: 20, kluci: 1, holky: 20 [html] [pdf]
Kluci O pohádkové pexeso total: 26, men : 25, women: 1, kluci: 25, holky: 1 [html] [pdf]
O babiččin krajáč total: 307, men : 182, women: 125, Muži: 182, Ženy: 125 [html] [pdf]

result list O med pana Proška

start ~ 09:28:45

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / kluci [396] Michal Čuda 2004 CZE Hvězda Pardubice 04:27.8
2 2 / kluci [301] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:41.8 00:14.0
3 3 / kluci [314] Martin Zeman 2005 CZE Hvězda Pardubice 04:43.2 00:15.4
4 4 / kluci [313] Daniel Zeman 2005 CZE Hvězda Pardubice 04:51.1 00:23.3
5 5 / kluci [395] Jiří bruha 2004 CZE Hvězda Pardubice 04:58.2 00:30.4
6 6 / kluci [387] Ondřej Řehák 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 05:01.0 00:33.2
7 7 / kluci [394] Petr Nesládek 2005 CZE Olfin car ski team 05:04.4 00:36.6
8 8 / kluci [309] Vojtěch Potoček 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 05:13.2 00:45.4
9 1 / holky [308] Veronika Nyklickova 2005 CZE BKL Machov 05:16.4 00:48.6
10 9 / kluci [311] David Ulich 2004 CZE Řešetova Lhota 05:22.1 00:54.3
11 2 / holky [307] Gabriela Malá 2005 CZE TJ Maratonstav Úpice 05:27.3 00:59.5
12 10 / kluci [306] Filip Kulda 2005 CZE TJ Sokol Olešnice 05:29.7 01:01.9
13 3 / holky [305] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 05:40.2 01:12.4
14 4 / holky [303] Barbora Flousková 2005 CZE LK Broumov 05:41.1 01:13.3
15 5 / holky [312] Sabina Vejdělková 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 05:41.7 01:13.9
16 6 / holky [310] Bára Sodomková 2005 CZE SK Plhov Náchod 05:52.0 01:24.2
17 7 / holky [304] Simona Jochová 2005 CZE SK Plhov Náchod 05:56.7 01:28.9
18 8 / holky [302] Michaela Fettersová 2005 CZE SK Plhov Náchod 05:58.0 01:30.2
19 9 / holky [375] Karin Manychová 2004 CZE Horní Radechová 06:01.8 01:34.0
20 10 / holky [374] Eliška Jahodová 2004 CZE Náchod 06:06.5 01:38.7
21 11 / holky [385] Tereza Prouzová 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 06:07.4 01:39.6
22 12 / holky [386] Zuzana Bašková 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 06:10.1 01:42.3
23 11 / kluci [397] Lukáš Krynek 2005 CZE ZŠ Česká Skalice 40:06.3 35:38.5

result list O mlynářův trdelník

start ~ 09:43:50

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / holky [402] Barbora Ficencová 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 02:17.7
2 1 / kluci [477] Vladislav Kitzyev 2006 CZE Hvězda Pardubice 02:20.9 00:03.2
3 2 / holky [404] Aneta Gultová 2006 CZE BKL Machov 02:24.5 00:06.8
4 2 / kluci [478] Tomáš Nesládek 2007 CZE Olfin car Ski Team 02:25.2 00:07.5
5 3 / holky [401] Barbora Dohnalová 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 02:28.4 00:10.7
6 3 / kluci [412] František Švorčík 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 02:28.7 00:11.0
7 4 / holky [410] Adéla Ričanyová 2007 CZE Česká Skalice 02:29.0 00:11.3
8 5 / holky [414] Nikola Venclová 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 02:29.9 00:12.2
9 6 / holky [409] Sofie Piechová 2007 CZE Česká Skalice,Zlíč 83 02:32.6 00:14.9
10 7 / holky [413] Daniela Vackova 2006 CZE Studnice u Náchoda 02:37.8 00:20.1
11 8 / holky [474] Kateřina Havlová 2007 CZE Trutnov 02:48.4 00:30.7
12 9 / holky [475] sofie Ernestová 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 02:49.2 00:31.5
13 10 / holky [408] Petra Němcová 2006 CZE SK Plhov Náchod 02:51.7 00:34.0
14 11 / holky [407] Daniela Kozáková 2007 CZE Česká Skalice 02:53.2 00:35.5
15 4 / kluci [476] Ondřej Ildža 2007 CZE ZŠ TGM Náchod 02:54.1 00:36.4
16 12 / holky [403] Gabriela Flousková 2007 CZE LK Broumov 02:56.9 00:39.2
17 13 / holky [411] Barbora Šrůtková 2007 CZE BKL Machov 03:00.5 00:42.8
18 14 / holky [405] Nikola Hejzlarová 2006 CZE SK Plhov Náchod 03:01.8 00:44.1
19 15 / holky [479] šárka Pokorná 2007 CZE SDH Slatino nad Úpou 03:31.6 01:13.9
20 5 / kluci [406] kristian kolář 2007 CZE pražský pepíci 23:22.3 21:04.6

result list Holky O krajánkův šátek

start ~ 09:56:20

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Ženy [388] Denisa Wiesnerová 2009 CZE BKL Machov 02:40.6
2 2 / Ženy [337] Anna Petráčková 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:41.0 00:00.4
2 2 / Ženy [316] Sára Beranová 2009 CZE SKI Police nad Metují 02:41.0 00:00.4
4 4 / Ženy [340] Adéla Renská 2009 CZE SK Hvězda Pardubice 02:47.5 00:06.9
5 5 / Ženy [327] Nela Konrátová 2009 CZE BKL Machov 02:48.7 00:08.1
6 6 / Ženy [324] Ema Jiraskova 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:50.0 00:09.4
7 7 / Ženy [371] Adéla Olbortová 2008 CZE ZŠ Česká Skalice 02:52.9 00:12.3
8 8 / Ženy [372] Natálie Sadílková 2009 CZE Loko Trutnov 02:53.4 00:12.8
9 9 / Ženy [321] Nela Halajová 2008 CZE SK Plhov Náchod 02:54.2 00:13.6
10 10 / Ženy [317] Simona Bubeníčková 2008 CZE BKL Machov 02:54.3 00:13.7
10 10 / Ženy [318] Thea Doležalová 2009 CZE Rudník u Vrchlabí 02:54.3 00:13.7
10 10 / Ženy [320] Eliška Gultová 2009 CZE BKL Machov 02:54.3 00:13.7
13 13 / Ženy [323] Karolína Horkelová 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:55.8 00:15.2
14 14 / Ženy [344] Vendula Šrůtková 2009 CZE BKL Machov 02:57.5 00:16.9
15 15 / Ženy [347] Anna Kráčmarová 2009 CZE BKL Machov 02:58.3 00:17.7
16 16 / Ženy [330] Ema Kunová 2009 CZE FC Ležák Česká Skalice 03:00.5 00:19.9
17 17 / Ženy [319] Noemi Elichová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 03:01.0 00:20.4
18 18 / Ženy [390] Rozálie Hofmanová 2009 CZE ZŠ Chvalkovice 03:03.0 00:22.4
19 19 / Ženy [315] Laura Bejšovcová 2009 CZE BKL Machov 03:04.1 00:23.5
20 20 / Ženy [338] Lucie Prokopová 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 03:05.0 00:24.4
21 21 / Ženy [389] Renata Rutová 2009 CZE ZŠ Štefcova Hradec Králové 03:10.6 00:30.0
22 22 / Ženy [368] Tereza Lhotská 2009 CZE ZŠ Studnice 03:42.9 01:02.3
23 23 / Ženy [343] Eliška Suchánková 2009 CZE Náchod 03:45.5 01:04.9
24 24 / Ženy [367] Pavla Zelenková 2008 CZE 04:19.9 01:39.3

result list Kluci O krajánkův šátek

start ~ 10:05:34

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / kluci [369] Pavel Krejčík 2009 CZE Krejčík Boys 02:28.5
2 2 / kluci [331] Albert Línek 2009 CZE FK Náchod 02:32.1 00:03.6
3 3 / kluci [370] Vojtěch Vancl 2008 CZE Náchod 02:32.5 00:04.0
4 4 / kluci [399] Karel Geťko 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:38.6 00:10.1
5 5 / kluci [345] Richard Vacek 2009 CZE Studnice u Náchoda 02:39.3 00:10.8
6 6 / kluci [325] David Jirman 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:48.1 00:19.6
7 7 / kluci [342] Marek Rufer 2009 CZE TJ Sokol Starkoč 02:48.3 00:19.8
8 8 / kluci [366] Ladislav Raim 2009 CZE Nový Hradec 02:49.5 00:21.0
9 9 / kluci [373] Jan Veverka 2008 CZE SPRINT Česká Skalice 02:49.9 00:21.4
10 10 / kluci [336] Milan Petráček 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:51.9 00:23.4
11 11 / kluci [339] Štěpán Ptáček 2008 CZE Hvězda Pardubice 02:53.6 00:25.1
12 12 / kluci [341] Matěj Renský 2009 CZE SK Hvězda Pardubice 02:54.1 00:25.6
13 13 / kluci [334] Jan Maršík 2009 CZE Atletika Trutnov 02:57.2 00:28.7
14 14 / kluci [332] Pavel Lopatář 2008 CZE Náchod 02:57.3 00:28.8
15 15 / kluci [333] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 02:59.4 00:30.9
16 16 / kluci [346] Libor Vlachynský 2008 CZE DTJ Hk 03:02.8 00:34.3
17 17 / kluci [322] Matěj Horák 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 03:03.8 00:35.3
18 18 / kluci [398] Oldřich Geťko 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:04.5 00:36.0
19 19 / kluci [329] Jakub Kulda 2008 CZE TJ Sokol Olešnice 03:04.8 00:36.3
20 20 / kluci [393] Jakub Jiroušek 2009 CZE Třtice 03:08.8 00:40.3
21 21 / kluci [328] Filip Kubec 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 03:10.3 00:41.8
22 22 / kluci [392] Matyáš Hofman 2009 CZE 03:10.9 00:42.4
23 23 / kluci [391] Petr Hofman 2008 CZE 03:12.3 00:43.8
24 24 / kluci [376] Viktor Souček 2009 CZE Náchod 03:15.2 00:46.7
25 25 / kluci [326] Lukáš Jungwirth 2009 CZE Česká Skalice 03:22.3 00:53.8

result list O Kudrnovic veverky

start ~ 10:19:14

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / kluci [468] Tomáš Gennert 2010 CZE 02:11.2
2 2 / kluci [437] Vilém Vít 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:13.7 00:02.5
3 3 / kluci [464] filip řihák 2010 CZE červený kostelec 02:16.6 00:05.4
4 4 / kluci [497] Kryštof Zvara 2010 CZE ZŠ Hořičky 02:19.5 00:08.3
5 1 / holky [465] Lucie Řiháková 2010 CZE 02:20.7 00:09.5
6 5 / kluci [483] Matěj Žďárský 2010 CZE Náchod 02:21.1 00:09.9
7 6 / kluci [418] Karel Havlíček 2011 CZE Úpice 02:23.1 00:11.9
8 7 / kluci [494] Vojta Havel 2011 CZE Olfin car Ski Team 02:25.4 00:14.2
9 8 / kluci [460] Filip řezníček 2011 CZE TJ Spoje Praha 02:26.1 00:14.9
10 9 / kluci [463] Daniel Krejčík 2011 CZE Krejčík Boys 02:26.2 00:15.0
11 2 / holky [428] Viktorie Melišíková 2011 CZE STS Pavlišov 02:26.8 00:15.6
12 10 / kluci [423] Jakub Jirman 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 02:28.1 00:16.9
13 11 / kluci [419] Vít Hůlka 2010 CZE Ski Police nad Metují 02:28.3 00:17.1
14 3 / holky [480] Barbora Zelenková 2011 CZE 02:30.3 00:19.1
15 12 / kluci [462] Jan Pajer 2010 CZE Velký Třebešov 02:30.7 00:19.5
16 13 / kluci [442] Tomáš Volný 2010 CZE SKP Hvězda Pardubice 02:31.3 00:20.1
17 14 / kluci [481] Dominik Souček 2011 CZE Tj Sokol Lhota Č.Kostelec 02:34.4 00:23.2
18 15 / kluci [491] Matyáš Beran 2010 CZE Atletika Pardubice 02:34.7 00:23.5
19 16 / kluci [484] Vojtěch Kubík 2011 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:34.9 00:23.7
20 4 / holky [499] Ema Bořková 2011 CZE FC Ležák Česká Skalice 02:35.5 00:24.3
21 17 / kluci [441] Štěpán Vlk 2010 CZE Vernéřovice 02:36.1 00:24.9
22 5 / holky [417] Pavlínka Divišková 2011 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 02:37.6 00:26.4
23 18 / kluci [287] Tobiáš Petr Maršík 2011 CZE Náchod 02:38.3 00:27.1
24 6 / holky [490] Zuzana Veverková 2011 CZE SPRINT Česká Skalice 02:38.6 00:27.4
25 19 / kluci [492] Matěj Švec 2010 CZE Chvalkovice 02:41.0 00:29.8
26 7 / holky [436] Antonie Švorčíková 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:42.0 00:30.8
27 20 / kluci [422] Šimon Jirasek 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 02:42.2 00:31.0
28 8 / holky [433] Beáta Polická 2010 CZE Velké Pořičí 02:44.7 00:33.5
29 9 / holky [421] Lenka Jansová 2010 CZE SKI Police nad Metují 02:45.2 00:34.0
30 21 / kluci [469] Vendelín Thér 2011 CZE Baron Zbečník 02:46.0 00:34.8
31 22 / kluci [429] Sebastian Nývlt 2010 CZE Česká Skalice 02:46.4 00:35.2
32 23 / kluci [426] Jakub Ležovič 2010 CZE Česká Skalice 02:47.3 00:36.1
33 10 / holky [500] Anežka Benetková 2010 CZE 02:48.7 00:37.5
34 11 / holky [434] Natálie Strnadová 2010 CZE Atletika Trutnov 02:49.5 00:38.3
35 12 / holky [440] Aneta Vlachová 2010 CZE Náchod 02:50.0 00:38.8
36 13 / holky [438] Nela Vítková 2011 CZE run4run 02:50.4 00:39.2
36 13 / holky [439] Týna Vítková 2011 CZE run4run 02:50.4 00:39.2
38 24 / kluci [427] Filip Ležovič 2011 CZE Česká Skalice 02:51.6 00:40.4
39 25 / kluci [424] Matěj Křepelka 2011 CZE Hulk 02:53.0 00:41.8
40 15 / holky [425] Barbora Kubincová 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 02:56.4 00:45.2
41 26 / kluci [443] Alexandr Zmítko 2010 CZE Malá Úpa 03:01.6 00:50.4
42 27 / kluci [466] Václav Zelenka 2011 CZE TJ Sokol Žernov 03:03.7 00:52.5
43 16 / holky [288] Tereza Chmelíková 2010 CZE Stepík Nové Město nad Metují 03:04.2 00:53.0
44 17 / holky [432] Julie Polická 2011 CZE Velké Pořičí 03:06.4 00:55.2
45 18 / holky [420] Dominika Hynková 2010 CZE Hynkovka 03:13.9 01:02.7
46 19 / holky [415] Tereza Brýdlová 2011 CZE Trutnov 03:23.8 01:12.6

result list O Babiččiny pohádky

start ~ 10:33:16

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / kluci [384] Jiří Ruta 2012 CZE Hradec Králové 02:28.6
2 2 / kluci [351] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 02:29.9 00:01.3
3 3 / kluci [383] Antonín Marek 2012 CZE Chvalkovice 02:37.6 00:09.0
4 1 / holky [356] Andrea Ležovičová 2012 CZE Česká Skalice 02:42.5 00:13.9
5 4 / kluci [353] Libor Khandl 2012 CZE Šneci v běhu 02:44.4 00:15.8
6 5 / kluci [379] Jindřich Kubík 2013 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:46.6 00:18.0
7 2 / holky [348] Pavlína Bejšovcová 2012 CZE BKL Machov 02:49.4 00:20.8
8 3 / holky [352] Lenka Hanušová 2012 CZE Lhota pod Hořičkami 02:49.7 00:21.1
9 4 / holky [357] adriana michalkova 2012 CZE SKI Police nad Metují 02:50.6 00:22.0
10 5 / holky [365] Ella Vlachová 2012 CZE Náchod 02:52.3 00:23.7
11 6 / kluci [472] Šimon Dědek 2012 CZE Jaroměř 02:53.7 00:25.1
12 7 / kluci [359] Marek Padyásek 2012 CZE Černčice 02:56.4 00:27.8
13 6 / holky [355] Denisa Králová 2012 CZE Malé Svatoňovice 03:00.0 00:31.4
14 7 / holky [350] Kateřina Dusbabová 2012 CZE TK Kvasiny 03:02.0 00:33.4
15 8 / holky [378] Šárka Trnečková 2013 CZE 03:03.9 00:35.3
16 8 / kluci [377] Štěpán Švorc 2012 CZE Jasenná 03:06.5 00:37.9
17 9 / kluci [349] Aleš Beran 2013 CZE Jaromer 03:07.1 00:38.5
18 10 / kluci [510] Robin Gladics 2012 CZE Česká Skalice 03:08.1 00:39.5
19 9 / holky [362] Sofie Šimková 2012 CZE Říkov 03:08.9 00:40.3
20 10 / holky [380] Leona Fiedlerová 2012 CZE TJ Sokol Žernov 03:24.1 00:55.5
21 11 / holky [361] Barbora Strnadová 2013 CZE Atletika Trutnov 03:32.9 01:04.3
22 11 / kluci [382] Tobiáš Košek 2013 CZE MŠ Heřmanice 03:33.4 01:04.8
23 12 / kluci [286] Šimon Maršík 2013 CZE 03:36.2 01:07.6
24 13 / kluci [381] Adam Jiránek 2013 CZE 03:41.2 01:12.6

result list Holky O pohádkové pexeso

start ~ 10:47:41

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / holky [451] Nikola Nováková 2014 CZE Police nad Metují 00:29.0
2 2 / holky [448] Eliška Hůlková 2014 CZE Ski Police nad Metují 00:30.5 00:01.5
3 3 / holky [450] Sofie Míšková 2014 CZE Česká Čermná 00:31.5 00:02.5
4 4 / holky [454] Emily Růžičková 2015 CZE Javornice 00:31.6 00:02.6
5 5 / holky [459] Viktorie Matysková 2014 CZE 00:33.7 00:04.7
6 6 / holky [473] Sára Dědková 2015 CZE 00:35.3 00:06.3
7 7 / holky [485] Anita Fiedlerová 2014 CZE TJ Sokol Žernov 00:36.0 00:07.0
8 8 / holky [445] Lucie Brýdlová 2014 CZE Trutnov 00:38.5 00:09.5
9 9 / holky [456] Klaudie Šimková 2015 CZE Říkov 00:40.2 00:11.2
10 1 / kluci [530] Petr Roháček 2014 CZE bratři v triku 00:42.4 00:13.4
11 10 / holky [446] Kateřina Hanušová 2015 CZE Lhota pod Hořičkami 00:42.5 00:13.5
12 11 / holky [453] Ingrid Pšeničková 2015 CZE Česká Skalice 00:43.9 00:14.9
13 12 / holky [449] Maja Melišíková 2015 CZE STS Pavlišov 00:44.2 00:15.2
14 13 / holky [461] Eliška Pánková 2016 CZE Mateřská škola Nová Paka 00:47.9 00:18.9
15 14 / holky [447] Anna Hrochová 2016 CZE SK Plhov Náchod 00:53.9 00:24.9
16 15 / holky [489] Kristýna Jiránková 2016 CZE 01:02.0 00:33.0
17 16 / holky [455] Alena Smolova 2016 CZE Jaromer 01:02.6 00:33.6
18 17 / holky [458] Zora Vintrová 2016 CZE SK Plhov Náchod 01:06.7 00:37.7
19 18 / holky [400] Justýna Matysková 2016 CZE 01:09.1 00:40.1
20 19 / holky [504] Anička Voženíková 2016 CZE 01:10.2 00:41.2
21 20 / holky [457] Viktorie Vančurová 2016 CZE Červený Kostelec 01:40.7 01:11.7

result list Kluci O pohádkové pexeso

start ~ 10:47:41

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / kluci [470] Tomáš Lindr 2014 CZE 00:28.9
2 2 / kluci [482] František Brusnický 2014 CZE TJ Brusnický 00:30.8 00:01.9
3 3 / kluci [258] Jaromír Míšek 2014 CZE Česká Čermná 00:31.7 00:02.8
4 4 / kluci [255] Tomáš Havlíček 2014 CZE Maratonstav Úpice 00:32.8 00:03.9
5 5 / kluci [259] Šimon Vintr 2014 CZE SK Plhov Náchod 00:33.9 00:05.0
6 6 / kluci [486] Kryštof Michal Novák 2014 CZE MŠ Gočára Hradec Králové 00:36.7 00:07.8
7 7 / kluci [282] Matěj Hanuš 2014 CZE 00:36.9 00:08.0
8 8 / kluci [289] Matyáš Fiedler 2015 CZE 00:38.1 00:09.2
9 9 / kluci [252] štěpán Beran 2014 CZE SKI Police nad Metují 00:38.6 00:09.7
10 10 / kluci [467] Marek Laštůvka 2016 CZE Rtyně v Podkrkonoší 00:40.0 00:11.1
11 11 / kluci [285] Tobias Filipi 2015 CZE SK Donoval 00:41.3 00:12.4
12 12 / kluci [487] David Král 2016 CZE Malé Svatoňovice 00:47.0 00:18.1
13 13 / kluci [488] Matyáš Zvara 2016 CZE 00:48.2 00:19.3
14 14 / kluci [471] Matěj Ságner 2015 CZE MŠ Česká Skalice 00:48.8 00:19.9
15 15 / kluci [493] Jiří Marek 0000 CZE 00:50.2 00:21.3
16 16 / kluci [254] Ondřej Dusbaba 2016 CZE TK Kvasiny 00:52.5 00:23.6
17 1 / holky [444] Nina Beranova 2016 CZE Jaromer 00:53.2 00:24.3
18 17 / kluci [280] Michal Petrovický 2014 CZE MŠ Rychnovek 00:57.3 00:28.4
19 18 / kluci [495] Rudolf Blážo 2016 CZE Černožice 00:57.4 00:28.5
20 19 / kluci [281] Matěj Petrovický 2016 CZE MŠ Rychnovek 00:57.9 00:29.0
21 20 / kluci [496] Martin Gult 2016 CZE BKL Machov 01:01.1 00:32.2
22 21 / kluci [498] Jakub Novák 2015 CZE MŠJAK Česká Skalice 01:05.8 00:36.9
23 22 / kluci [256] Vojtěch Maršík 2017 CZE Trutnov 01:07.7 00:38.8
24 23 / kluci [257] matyas michalek 2017 CZE SKI Police nad Metují 01:37.0 01:08.1
25 24 / kluci [354] Metoděj Jurík 2014 CZE 01:40.2 01:11.3
26 25 / kluci [253] Honzik Bitnar 2016 CZE Náchod 01:14:04.6 01:13:35.7

result list O babiččin krajáč

start ~ 11:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [1] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 20:45.0
2 2 / Muži [269] David Plný 1993 CZE ENERVIT Team 21:06.4 00:21.4
3 3 / Muži [547] Ondřej Volák 2000 CZE SKI Police nad Metují 21:10.0 00:25.0
4 4 / Muži [2] Jindřich Král 1973 CZE Iscarex Č.T. 21:13.8 00:28.8
5 5 / Muži [8] Pavel Brýdl 1980 CZE SALOMON/SUUNTO 21:23.1 00:38.1
6 6 / Muži [5] Pavel Jelen 1991 CZE Hvězda Pardubice z.s. 21:29.8 00:44.8
7 7 / Muži [3] Milan Vlček 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 22:02.1 01:17.1
8 8 / Muži [54] Jan Dostál 1986 CZE VELLA TEAM NÁCHOD 22:07.5 01:22.5
9 9 / Muži [19] jan beran 1983 CZE SKI Police nad Metují 22:20.8 01:35.8
10 10 / Muži [245] Adrien Zámečník 1998 CZE BULOWAAH 22:24.2 01:39.2
11 11 / Muži [251] Jan Žaluda 1998 CZE SK Nové Město nad Metují 22:34.1 01:49.1
12 12 / Muži [4] Vladislav Dufka 1991 CZE Červený Kostelec 22:54.0 02:09.0
13 13 / Muži [90] Radek Jansa 2000 CZE SKI Police nad Metují 23:15.9 02:30.9
14 14 / Muži [46] Jakub Divišek 1999 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 23:31.7 02:46.7
15 15 / Muži [112] Jiří Kulda 2002 CZE HOCK horolezecký oddíl 23:41.3 02:56.3
16 16 / Muži [166] Pepek Petrů 1986 CZE Hasiči města Náchoda 23:45.6 03:00.6
17 17 / Muži [77] Tomáš Heller 1981 CZE Hradec Králové 23:50.2 03:05.2
18 18 / Muži [132] Vincent Lukášek 1998 CZE BULOWAAH 23:51.4 03:06.4
19 19 / Muži [31] František Buřil 1966 CZE Vidochov 23:51.9 03:06.9
20 20 / Muži [539] Adam Kolář 2001 CZE Sportovní klub Nové Město nad Metují 24:08.0 03:23.0
21 21 / Muži [514] Marek Kratochvíl 1989 CZE Tri-Ski Horní Počerníce/ Bražecký mládenci 24:25.0 03:40.0
22 22 / Muži [81] Miroslav Holub 1966 CZE SK Nové Město nad Metují 24:28.8 03:43.8
23 23 / Muži [55] Jiří Doucha 1971 CZE Hvězda Pardubice 24:34.7 03:49.7
24 24 / Muži [154] Josef Mrázek 2000 CZE SK Nové Město nad Metují 24:35.5 03:50.5
25 25 / Muži [74] Jakub Hanousek 1991 CZE Police nad metují 24:40.9 03:55.9
26 26 / Muži [543] Tomáš Dohnanský 1994 CZE decathlon Hradec Králové 24:45.2 04:00.2
27 27 / Muži [147] Jan Melišík 1974 CZE Redpoint team 24:47.0 04:02.0
28 28 / Muži [70] Martin Habr 1996 CZE TJ Sokol Olešnice 25:02.8 04:17.8
29 29 / Muži [222] David Šrůtek 1980 CZE BKL Machov 25:10.0 04:25.0
30 30 / Muži [260] Daniel Kábrt 1998 CZE Sokol Studnice 25:19.0 04:34.0
31 31 / Muži [297] Miroslav Rautenkrauc 1964 CZE SK Donochice 25:30.7 04:45.7
32 1 / Ženy [6] Markéta Zeisková 1998 CZE Kasper Swix Team 25:33.6 04:48.6
33 2 / Ženy [105] Denisa Kozáková 1979 CZE Hvězda Pardubice 25:39.3 04:54.3
34 32 / Muži [184] Lukáš Růžička 1986 CZE RunSport Team 25:41.5 04:56.5
35 33 / Muži [279] Michal Krtička 1973 CZE Wikov 25:43.6 04:58.6
36 34 / Muži [37] Martin Cöger 1994 CZE Náchod 25:47.0 05:02.0
37 35 / Muži [271] Ondřej Kubík 1981 CZE TJ Maratonstav Úpice 25:50.6 05:05.6
38 36 / Muži [225] Martin Šupich 1977 CZE Pitrs bikes 25:50.7 05:05.7
39 37 / Muži [239] Jiří Vlk 1982 CZE Vernéřovice 25:50.8 05:05.8
40 38 / Muži [104] Pavel Kozák 1983 CZE FC Ležák Česká Skalice 25:50.9 05:05.9
41 39 / Muži [248] Matěj Zelený 1989 CZE Bražecký mládenci 25:54.5 05:09.5
42 40 / Muži [273] Vladimír Souček 1973 CZE TJ Sokol Červený Kostelec 25:59.5 05:14.5
43 41 / Muži [24] Patrik Brejla 1993 CZE Kostelní lhota 26:04.2 05:19.2
44 42 / Muži [165] Jakub Petr 1987 CZE Hradec Králové 26:21.5 05:36.5
45 43 / Muži [102] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting 26:21.6 05:36.6
46 44 / Muži [231] Jan Valášek 1985 CZE Hronov 26:33.9 05:48.9
47 45 / Muži [295] Petr Bubeníček 1980 CZE BUBUTEAM 26:35.6 05:50.6
48 46 / Muži [293] Vladimír Kolisko 1980 CZE Červený Kostelec 26:42.8 05:57.8
49 47 / Muži [71] Petr Habr 1965 CZE Žernov pro radost 26:45.8 06:00.8
50 48 / Muži [181] Lukáš Richter 1982 CZE OCR Psinek 26:48.8 06:03.8
51 49 / Muži [215] Martin Škoda 1996 CZE z hecu 26:52.5 06:07.5
52 50 / Muži [63] Tomáš Florian 1979 CZE Integraf running team 26:54.0 06:09.0
53 51 / Muži [240] Filip Vojtas 2000 CZE DYNAMO 26:54.4 06:09.4
54 52 / Muži [164] Jan Pajer 1980 CZE #GLADIATORRACETEAM 26:57.2 06:12.2
55 53 / Muži [242] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice z.s. 27:07.4 06:22.4
56 54 / Muži [151] PAVEL MILATA 1961 CZE LOKO TRUTNOV 27:09.1 06:24.1
57 3 / Ženy [525] Iveta Vlčková 1983 CZE SK Babice / Inov-8 team 27:14.0 06:29.0
58 4 / Ženy [7] Romana Brumlichová 1976 CZE Medvědí doupě 27:19.7 06:34.7
59 55 / Muži [299] Luboš Doležal 1954 CZE Cyklo Tony 27:20.1 06:35.1
60 5 / Ženy [521] Eva Richtrová 1993 CZE Nové Město nad Metují 27:22.7 06:37.7
61 56 / Muži [187] Jan Řihák 1980 CZE Červený Kostelec 27:25.3 06:40.3
62 57 / Muži [262] Radek Wiesner 1980 CZE Baduna Team 27:32.1 06:47.1
63 58 / Muži [121] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 27:37.7 06:52.7
64 59 / Muži [515] Jiří Leplt 1961 CZE Pivovar Miletín 27:44.7 06:59.7
65 6 / Ženy [185] Denisa Rýdlová 1982 CZE Vella team Náchod 27:46.2 07:01.2
66 7 / Ženy [213] Kamila Šimková 2000 CZE SDH Bohdašín 27:48.0 07:03.0
67 60 / Muži [68] Martin Gult 1975 CZE Wikov Hronov 27:50.1 07:05.1
68 61 / Muži [82] Michal Horák 1975 CZE TJ Sokol Studnice 27:54.1 07:09.1
69 62 / Muži [11] Daniel Adámek 1999 CZE SRTG Hradec Králové 27:55.4 07:10.4
70 63 / Muži [35] Petr Celba 1986 CZE Pells Team Brno 27:59.8 07:14.8
71 64 / Muži [227] Aleš Tichya 1994 CZE Opava 28:00.9 07:15.9
72 65 / Muži [261] Jaroslav Kunrt 1975 CZE SK Dolar Hajnice 28:02.3 07:17.3
73 66 / Muži [292] Pavel Matyska 1980 CZE Hradec Králové 28:06.9 07:21.9
74 67 / Muži [283] Aleš kubeček 2002 CZE SK Nové Město nad Metují 28:07.7 07:22.7
75 8 / Ženy [9] Anna Krátká 1969 CZE Hvězda Pardubice 28:07.8 07:22.8
76 68 / Muži [89] Jakub Jandáček 1997 CZE Wikov 28:10.6 07:25.6
77 69 / Muži [203] David Sochor 1982 CZE Nové Město nad Metují 28:13.5 07:28.5
77 9 / Ženy [26] Martina Adamů 1987 CZE Hitradio Černá hora 28:13.5 07:28.5
79 70 / Muži [113] Jan Kulda 1973 CZE Integraf running team 28:25.6 07:40.6
80 71 / Muži [176] Miroslav Pullman 1950 CZE Jablonc nad Nisou 28:27.7 07:42.7
81 72 / Muži [128] Lukáš Linhart 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 28:31.5 07:46.5
82 73 / Muži [526] Lukáš Nymš 1987 CZE 28:35.8 07:50.8
83 74 / Muži [202] Josef Smola 1980 CZE Náchod 28:37.3 07:52.3
84 75 / Muži [143] Martin Matuška 1980 CZE run4run 28:40.7 07:55.7
85 76 / Muži [39] Martin Čech 1987 CZE ZKO Hronov 28:42.8 07:57.8
86 77 / Muži [171] Jan Pradáč 1991 CZE RUN magazine team 28:45.5 08:00.5
87 78 / Muži [247] Filip Zelený 1992 CZE Bražecký mládenci 28:45.6 08:00.6
88 79 / Muži [545] Adam Jahelka 2003 CZE LOKO Trutnov Triatlon Team 28:47.1 08:02.1
89 80 / Muži [73] Jiří Hanousek 1988 CZE Road Racing Podorlicko 28:47.6 08:02.6
90 81 / Muži [60] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 28:48.5 08:03.5
91 82 / Muži [15] Jan Balcar 1990 CZE PS Náchod-Kamenec 28:50.4 08:05.4
92 83 / Muži [177] Stanislav Rek 1964 CZE AMMANN 29:00.8 08:15.8
93 10 / Ženy [221] Ivona Špringrová 1992 CZE Maratonstav Úpice 29:04.8 08:19.8
94 84 / Muži [57] Milan Dusbaba 1981 CZE TK Kvasiny 29:09.7 08:24.7
95 85 / Muži [76] Petr Hejčl 2003 CZE Provodov-Šonov 29:15.2 08:30.2
96 11 / Ženy [18] Romana Baškovská 1974 CZE Holky z Vršovky 29:17.4 08:32.4
97 86 / Muži [94] Jakub Jiráský 1990 CZE YOLO BAND 29:18.8 08:33.8
98 87 / Muži [150] Ondřej Míl 1992 CZE Za sebe 29:24.2 08:39.2
99 12 / Ženy [209] Zdeňka Suchánková 1963 CZE Česká Skalice 29:24.3 08:39.3
100 13 / Ženy [233] Veronika Vítková 1989 CZE Náchod 29:26.0 08:41.0
101 88 / Muži [201] Jiří Sláma 1974 CZE Vella team Náchod 29:31.3 08:46.3
102 89 / Muži [505] Jan Kratochvíl 1987 CZE SKH Královehradeckého kraje 29:31.6 08:46.6
103 14 / Ženy [163] Elena Nývltová 1990 CZE Rtyně v Podkrkonoší 29:33.0 08:48.0
104 15 / Ženy [264] Zuzana Ernestová 1972 CZE SK Dolar Hajnice 29:34.6 08:49.6
105 90 / Muži [533] Michael Rázl 2000 CZE Vrchoviny 29:36.3 08:51.3
106 91 / Muži [183] Pavel Rudolf 1969 CZE Jagler 29:36.7 08:51.7
107 92 / Muži [528] Josef Vanta 1962 CZE Triklub Dobruška 29:37.0 08:52.0
108 93 / Muži [69] Jan Habr 1975 CZE Praha 3 29:37.3 08:52.3
109 94 / Muži [265] Tomáš Petr 1970 CZE OMT 29:38.2 08:53.2
110 95 / Muži [244] Václav Výborný 1990 CZE YOLO BAND 29:39.5 08:54.5
111 96 / Muži [144] Václav Matuška 1969 CZE Velká Jesenice 29:39.8 08:54.8
112 16 / Ženy [42] Kateřina Černíková 1989 CZE Cyklo Tony 29:42.1 08:57.1
113 97 / Muži [106] Aleš Králíček 1960 CZE Hasiči Kramolna NTC 29:44.9 08:59.9
113 97 / Muži [92] Jiří Javůrek 1948 CZE TJ Maratonstav Úpice 29:44.9 08:59.9
115 17 / Ženy [48] Klára Dočekalová 1992 CZE Česká Skalice 29:46.4 09:01.4
116 99 / Muži [277] Josef Nečas 1958 CZE Maratonstav Úpice 29:49.7 09:04.7
117 100 / Muži [142] Luboš Matějíček 1962 CZE Hovrch 29:56.5 09:11.5
118 18 / Ženy [99] Marketa Knourkova 1993 CZE Jaromer 29:59.1 09:14.1
119 19 / Ženy [10] Jitka Kábrtová 1971 CZE Sokol Studnice 30:01.5 09:16.5
120 101 / Muži [79] Mirek Holeček 1974 CZE Nové Město nad Metuji 30:04.7 09:19.7
121 20 / Ženy [122] Andrea Lebedínská 1988 CZE Vítězná - Komárov 30:11.1 09:26.1
122 102 / Muži [125] Miloslav Lenfeld 1990 CZE TuKaBel 30:16.0 09:31.0
123 103 / Muži [214] Jan Škoda 1999 CZE Červený Kostelec 30:20.5 09:35.5
124 21 / Ženy [230] Ema Umlaufová 1997 CZE Náchod 30:21.2 09:36.2
125 104 / Muži [97] Martin Kašpárek 1967 CZE TJ Velichovky 30:22.8 09:37.8
126 105 / Muži [232] Josef Vaněk 1965 CZE TJ Sokol Karate Náchod 30:24.3 09:39.3
127 106 / Muži [276] Matěj Němec 1987 CZE 30:26.0 09:41.0
128 107 / Muži [294] Miroslav Jirásek 1947 CZE SDH Pavlišov 30:30.7 09:45.7
129 108 / Muži [194] Jiří Seidl 1995 CZE Náchod 30:32.0 09:47.0
130 22 / Ženy [178] Lenka Renska 1980 CZE Hvězda Pardubice 30:34.9 09:49.9
131 109 / Muži [506] Adam Hufrnka 1983 CZE TJ Sokol 30:39.6 09:54.6
132 110 / Muži [158] Petr Novák 1977 CZE HSK - cycling team 30:43.1 09:58.1
133 111 / Muži [536] Jan Martinec 1983 CZE Náchod 30:44.0 09:59.0
134 112 / Muži [108] Milan Krempa 1963 CZE AC GoMango Hogner 30:51.1 10:06.1
135 113 / Muži [540] Filip Lír 1983 CZE Česká Skalice 30:55.4 10:10.4
136 114 / Muži [275] Daniel Seidl 2003 CZE Posezení na mlejně 31:10.0 10:25.0
137 115 / Muži [266] Radovan Sadílek 1978 CZE ZPA Smart Energy 2 31:19.4 10:34.4
138 116 / Muži [284] Pavel Weiss 1983 CZE 31:23.2 10:38.2
139 23 / Ženy [190] Zuzana Sedláčková 2003 CZE SK Nové Město nad Metují 31:23.4 10:38.4
140 24 / Ženy [23] Adéla Breitrová 2002 CZE SK Nové Město nad Metují 31:24.5 10:39.5
141 117 / Muži [131] Jan Louženský 1953 CZE Moravany 31:28.9 10:43.9
142 118 / Muži [518] Jakub Brádler 1988 CZE Krakonoš nepočká 31:29.6 10:44.6
143 119 / Muži [175] Martin Ptašek 1985 CZE green4plan s.r.o. 31:30.8 10:45.8
144 120 / Muži [300] jakub černý 2003 CZE SK Nové Město nad Metují 31:32.2 10:47.2
145 25 / Ženy [22] Natália Blanárová 1990 SVK Náchod 31:34.7 10:49.7
146 121 / Muži [52] Ladislav Domáň st. 1949 CZE Náchod 31:39.0 10:54.0
147 122 / Muži [30] Jindřich Bureš 1953 CZE TJ Maratonstav Úpice 31:40.3 10:55.3
148 123 / Muži [14] Jaroslav Balcar 1975 CZE Vysokov 31:41.3 10:56.3
149 26 / Ženy [67] Radka Goderová 1974 CZE TJ Maratonstav Úpice 31:41.5 10:56.5
150 124 / Muži [114] Zdeněk Kuna 1972 CZE FC Ležák Česká Skalice 31:41.7 10:56.7
151 125 / Muži [138] Karel Mareth 1971 CZE Česká Skalice 31:43.9 10:58.9
152 27 / Ženy [268] Jaroslava Olbortová 1977 CZE Ženy sobě 31:45.2 11:00.2
153 28 / Ženy [180] Pavlína Repaská 1978 CZE Jenštejn 31:47.3 11:02.3
154 29 / Ženy [95] Zdeňka Jonášová 1964 CZE Hradecký Spinning Klub 31:47.5 11:02.5
155 126 / Muži [56] Jindřich Drobek 1971 CZE Jameson team 31:48.4 11:03.4
156 127 / Muži [198] Benjamin Sichrovský 2000 CZE Náchod 31:59.8 11:14.8
157 128 / Muži [189] David Sedláček 1973 CZE Velké Poříčí 32:00.6 11:15.6
158 30 / Ženy [531] Markéta Hanzlová 1973 CZE svaz českých bohémů 32:02.0 11:17.0
159 31 / Ženy [246] Jana Zelenková 1981 CZE TJ Sokol Žernov 32:03.6 11:18.6
160 32 / Ženy [226] Marie Švorcová 1981 CZE TUKABEL 32:04.9 11:19.9
161 129 / Muži [532] Daniel Vokatý 1990 CZE Vokoun 32:08.4 11:23.4
162 130 / Muži [51] martin doležal 1964 CZE Rudník u Vrchlabí 32:20.5 11:35.5
163 33 / Ženy [133] Blanka Macánová 1975 CZE Nové Město nad Metují 32:21.5 11:36.5
164 34 / Ženy [192] Lenka Sedláčková 1980 GBR Fleet 32:23.9 11:38.9
165 131 / Muži [145] Petr May 1985 CZE TuKaBel 32:25.9 11:40.9
166 132 / Muži [541] Michal Urban 1964 CZE Pronax group s.r.o. 32:28.0 11:43.0
167 133 / Muži [72] Radek Hakl 1969 CZE Loudalové 32:28.1 11:43.1
168 134 / Muži [170] jan Poláček 1968 CZE Náchod 32:29.5 11:44.5
169 35 / Ženy [47] Pavlina Divíšková 1974 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 32:38.4 11:53.4
170 135 / Muži [235] Daniel Vlach 1981 CZE HOVRCH: Horolezecký oddíl Vrchoviny 32:47.6 12:02.6
171 36 / Ženy [17] Kateřina Baškovská 1994 CZE Holky z Vršovky 32:47.7 12:02.7
172 136 / Muži [172] Lubomír Prokop 1973 CZE Z HECU 32:55.5 12:10.5
173 37 / Ženy [33] Eliška Cejnarová 1999 CZE TuKaBel 33:02.7 12:17.7
174 137 / Muži [296] Lukáš Benetka 1978 CZE 33:03.4 12:18.4
175 38 / Ženy [195] Veronika Shejbalová 2003 CZE SK Plhov Náchod 33:03.8 12:18.8
176 138 / Muži [21] Jaroslav Bitnar 1971 CZE Náchod 33:06.6 12:21.6
177 39 / Ženy [139] Alena Marethová 1972 CZE Česká Skalice 33:08.7 12:23.7
178 139 / Muži [148] Miroslav Michl 1991 CZE Náchod 33:10.5 12:25.5
179 40 / Ženy [538] Zdena Kvízová 1973 DJI Nové Město nad Metuji 33:12.9 12:27.9
180 41 / Ženy [124] Petra Lemfeldova 2002 CZE Hronov 33:17.7 12:32.7
181 140 / Muži [149] Tomáš Míl 1971 CZE HELLA stínící technika 33:20.5 12:35.5
182 42 / Ženy [62] Iveta Filipcová 1974 CZE Nové Město nad Metují 33:20.8 12:35.8
183 43 / Ženy [520] Nikol Slancova 1989 CZE Ceska skalice 33:22.0 12:37.0
184 44 / Ženy [179] Lucie Repáňová 1999 CZE maminka 33:25.2 12:40.2
185 141 / Muži [127] David Línek 1974 CZE DLNK team 33:26.9 12:41.9
186 45 / Ženy [517] Adéla Hrdinová 1994 CZE Krakonoš nepočká 33:27.8 12:42.8
187 46 / Ženy [196] Eliška Shejbalová 2001 CZE SK Plhov Náchod 33:30.6 12:45.6
188 47 / Ženy [224] KRISTÝNA ŠTURMOVÁ 1982 CZE ČESKÁ METUJE 33:31.1 12:46.1
189 142 / Muži [173] Michal Prokop 1973 CZE Poříčští orli 33:37.6 12:52.6
190 48 / Ženy [87] Barbora Hurdálková 1992 CZE Hronov 33:49.5 13:04.5
191 143 / Muži [501] Vojtěch Balský 2003 CZE Jaroměř 33:50.5 13:05.5
192 49 / Ženy [502] Karolína Tobišková 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 33:51.2 13:06.2
193 50 / Ženy [169] Nikola Pfeiferova 1992 CZE Praha 4, Nusle 33:52.2 13:07.2
194 51 / Ženy [28] Alena Březinová 1979 CZE run4run 33:52.5 13:07.5
195 52 / Ženy [234] Klára Vítková 1982 CZE run4run 33:53.8 13:08.8
196 53 / Ženy [263] Eva Šefcová 1964 CZE KOSTKA Racing 34:08.6 13:23.6
197 54 / Ženy [522] Jolana Tojnarová 1982 CZE Náchod 34:13.8 13:28.8
198 55 / Ženy [507] Kateřina Radějová 1986 CZE 34:26.2 13:41.2
199 56 / Ženy [111] Sára Kubíková 2000 CZE DYNAMO 34:27.9 13:42.9
200 144 / Muži [508] Wolfgang Leonharpt 1970 CZE 34:30.9 13:45.9
201 145 / Muži [167] Zdeněk Petržílek 1955 CZE KRB Chrudim 34:31.4 13:46.4
202 146 / Muži [110] Karel Křepelka 1987 CZE Pro radost 34:33.9 13:48.9
203 147 / Muži [298] Michal Umlauf 1980 CZE Náchod 34:35.5 13:50.5
204 57 / Ženy [216] Vlasta Škopová 1977 CZE Hronov 34:40.3 13:55.3
205 58 / Ženy [85] Hana Horkelová 1974 CZE Ženy sobě 34:43.5 13:58.5
206 148 / Muži [523] Jiří Pielčík 1985 CZE Lichkov 34:44.8 13:59.8
207 59 / Ženy [529] Monika Schubertová 1974 CZE LÉKÁRNA U ŘEKY 34:45.2 14:00.2
207 149 / Muži [65] Ladislav Gladics 1974 CZE FC LEŽÁK ČESKÁ SKALICE 34:45.2 14:00.2
209 150 / Muži [159] Petr Novotný 1990 CZE Opočno 34:47.6 14:02.6
210 60 / Ženy [503] Eva Tláskalová 1983 CZE OSK OPOČNO 34:50.3 14:05.3
211 61 / Ženy [129] Eliška Lopatářová 2004 CZE Náchod 34:51.8 14:06.8
212 151 / Muži [140] Martin Doležal 1976 CZE Šneci v běhu 34:51.9 14:06.9
213 62 / Ženy [160] Helena Nožičková 1985 CZE Nová Paka 34:55.0 14:10.0
214 63 / Ženy [156] Tereza Němcová 2001 CZE SPK Zaloňov 34:58.9 14:13.9
215 152 / Muži [12] Jan Adamů 1980 CZE Červený Kostelec 34:59.2 14:14.2
216 64 / Ženy [527] Anna Vanclová 2002 CZE SPACE 34:59.7 14:14.7
217 65 / Ženy [20] Lenka Beranová 1969 CZE Velké Poříčí 35:00.1 14:15.1
218 66 / Ženy [238] Klára Vlčková 1992 CZE Červený Kostelec 35:12.7 14:27.7
219 67 / Ženy [241] Denisa Vojtasová 2000 CZE Náchod 35:20.2 14:35.2
220 68 / Ženy [516] Šárka Kultová 1990 CZE 35:23.9 14:38.9
221 69 / Ženy [199] Zdeňka Skořepová 1970 CZE NOVÁ PAKA 35:24.8 14:39.8
222 153 / Muži [200] Ladislav Skulina 1956 CZE Sokol Mezilesí 35:25.8 14:40.8
223 70 / Ženy [220] Zuzana Šorfová 1992 CZE Trutnov 35:26.5 14:41.5
223 154 / Muži [61] Marcel Erlebach 1973 CZE Studnice 35:26.5 14:41.5
225 71 / Ženy [219] Pavla Šorfová 1970 CZE Trutnov 35:30.9 14:45.9
226 72 / Ženy [41] Veronika Čechová 1986 CZE ZKO Hronov 35:33.4 14:48.4
227 155 / Muži [537] Michal Biederman 1985 CZE Shybuj.cz 35:36.4 14:51.4
228 73 / Ženy [290] Zdeňka Říhová 1959 CZE Náchod 35:38.1 14:53.1
229 74 / Ženy [98] Zdena Khandlová 1988 CZE Šneci v běhu 35:38.5 14:53.5
230 75 / Ženy [278] Marie Fantová 1973 CZE Nové Město nad Metují 35:39.8 14:54.8
231 76 / Ženy [75] Kamila Hanušová 1983 CZE Lhota pod Hořičkami 35:40.8 14:55.8
232 156 / Muži [101] Jiří Kopecký 1974 CZE GoMango Hradec Králové 35:43.1 14:58.1
233 77 / Ženy [96] Sabina Kacerova 1983 CZE Červený Kostelec 35:46.7 15:01.7
234 78 / Ženy [250] Erika Zoubková 1976 CZE Erika copy shop 35:48.3 15:03.3
235 157 / Muži [249] Michal Zoubek 1976 CZE ERIKA COPY SHOP 35:51.3 15:06.3
236 79 / Ženy [80] Žaneta Holečková 1976 CZE Červený Kostelec 35:53.8 15:08.8
237 80 / Ženy [217] Michaela Škopová 2003 CZE Hronov 35:54.5 15:09.5
238 81 / Ženy [36] Lucie Celbová 1992 CZE Pell´s Team Brno 36:04.2 15:19.2
239 82 / Ženy [236] Kristýna Vlachynská 1978 CZE Stěžery 36:06.4 15:21.4
240 158 / Muži [210] Jiří Šebela 1958 CZE Blansko 36:10.3 15:25.3
241 159 / Muži [211] Radek Šembera 1977 CZE Meziměstí 36:12.1 15:27.1
242 83 / Ženy [152] Michaela Mináriková 1987 CZE Nové Město nad Metují 36:18.4 15:33.4
243 84 / Ženy [58] Adéla Dušková 1991 CZE Červený Kostelec 36:18.7 15:33.7
244 85 / Ženy [193] Iveta Sedláčková 1992 CZE Run4run 36:29.1 15:44.1
245 160 / Muži [50] Jakub Doležal 1974 CZE Fit Run Hronov 36:33.6 15:48.6
246 86 / Ženy [223] Hana Šternerová 1963 CZE Hradec Králové 36:37.7 15:52.7
247 87 / Ženy [207] Tereza Stehlíková 1997 CZE Náchod 36:39.9 15:54.9
248 161 / Muži [206] Jirka Stehlík 1966 CZE Radoby 36:41.8 15:56.8
249 162 / Muži [32] Ladislav Cabalka 1957 CZE ICA 36:45.0 16:00.0
250 88 / Ženy [29] Naďa Burdychová 1955 CZE Sokol Burdych 36:52.3 16:07.3
251 89 / Ženy [86] Irena Hornychová 1979 CZE Meziměstí 37:19.7 16:34.7
252 163 / Muži [162] Dušan Nývlt 1977 CZE FC Ležák Česká Skalice 37:21.3 16:36.3
253 90 / Ženy [212] Andrea Šemberová 1976 CZE Meziměstí 37:33.7 16:48.7
254 91 / Ženy [511] Jaroslava Teuberová 1969 CZE Brzice 37:40.0 16:55.0
255 164 / Muži [64] Stanislav Franc 1990 CZE Česká Skalice 38:07.4 17:22.4
256 165 / Muži [161] Michal Nývlt 1988 CZE Lipí 38:16.2 17:31.2
257 166 / Muži [509] Michal Králíček 1981 CZE TJ Sokol Opočno 38:24.6 17:39.6
258 92 / Ženy [146] Klára Melicharová 1997 CZE Náchod 38:29.7 17:44.7
259 93 / Ženy [44] Veronika Čílová 1963 CZE Jizerská lékárna 38:32.7 17:47.7
260 94 / Ženy [130] Martina Lošová 1987 CZE Buchtičky 38:33.6 17:48.6
261 167 / Muži [197] Nikola Schimmer 1989 CZE Trutnov 38:35.1 17:50.1
262 95 / Ženy [218] Nikola Šorfová 1995 CZE Buchtičky 38:35.2 17:50.2
263 96 / Ženy [27] Nikola Brzáková 1986 CZE Buchtičky 38:39.0 17:54.0
264 168 / Muži [40] Jan Čech 1988 CZE Trutnov 38:40.0 17:55.0
265 97 / Ženy [229] Petra Tunklová 1991 CZE Česká Skalice 38:41.6 17:56.6
266 98 / Ženy [88] Renata Hynková 1985 CZE Hynkovka 38:42.3 17:57.3
267 99 / Ženy [103] Tereza Kovarova 1982 CZE COOLTURISTIKY 38:43.9 17:58.9
268 169 / Muži [49] Stanislav Doležal 1938 CZE BK Pardubice 38:52.7 18:07.7
269 170 / Muži [53] Václav Dostál 1942 CZE Černožice 38:59.6 18:14.6
270 100 / Ženy [119] Šárka Lantová 1991 CZE Náchod 39:04.6 18:19.6
271 101 / Ženy [126] Iva Lepšová 1997 CZE Nové Město nad Metují 39:06.1 18:21.1
272 102 / Ženy [208] Petra Strnadová 1984 CZE Hořičky 39:10.4 18:25.4
273 103 / Ženy [16] Adéla Balcarová 1993 CZE Česká Skalice 39:10.5 18:25.5
274 104 / Ženy [186] Kateřina Řezníčková 1993 CZE Česká Skalice 39:12.4 18:27.4
275 105 / Ženy [182] Monika Rousková 1982 CZE Černčice 39:16.2 18:31.2
276 106 / Ženy [272] Jana Křemenská 1978 CZE Trutnov 39:20.4 18:35.4
277 171 / Muži [83] Lubomír Horák 1955 CZE Liga 100 HK 39:24.6 18:39.6
278 107 / Ženy [45] Eva Danielová 1995 CZE Opočno 39:47.1 19:02.1
279 172 / Muži [117] Michal Langr 1993 CZE Stěžery 39:54.9 19:09.9
280 173 / Muži [524] Jindřich Bielčik 1940 CZE Lichkov 39:56.8 19:11.8
281 108 / Ženy [135] Kateřina Manová 1992 CZE Velké Poříčí 40:08.3 19:23.3
282 109 / Ženy [109] Anna Krempová 1964 CZE AC Gomango Högner 40:08.9 19:23.9
283 110 / Ženy [519] Renata Fendrychova 1974 CZE Run4run 40:21.5 19:36.5
284 174 / Muži [141] Václav Máslo 1968 CZE Žďárecká 614 40:42.2 19:57.2
285 175 / Muži [267] Oldřich Melichar 1982 CZE Casia Trutnov 40:44.2 19:59.2
286 111 / Ženy [34] Alena Cejnarová 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 41:18.6 20:33.6
287 112 / Ženy [155] Šárka Němcová 2003 CZE SPK Zaloňov 41:20.5 20:35.5
287 112 / Ženy [243] Tereza Všetečková 2003 CZE Atletika Jaroměř 41:20.5 20:35.5
289 114 / Ženy [13] Renata Bajzová 1975 CZE Česká Skalice 41:24.7 20:39.7
290 115 / Ženy [84] Zdena Horáková 1957 CZE Hradec Králové 41:30.2 20:45.2
291 116 / Ženy [512] Petra Teuberová 1998 CZE Brzice 42:06.4 21:21.4
292 176 / Muži [291] Jan Tučný 1947 CZE MK Pardubice 42:50.2 22:05.2
293 117 / Ženy [78] Marie Hladíková 1990 CZE Náchod 43:04.5 22:19.5
294 118 / Ženy [25] Žaneta Brossmannová 1983 CZE Šneci v běhu 43:29.9 22:44.9
295 119 / Ženy [116] Michaela Kverková 1999 CZE Semechnice 43:45.7 23:00.7
296 177 / Muži [168] Patrik Pfeifer 1996 CZE České Meziříčí 43:48.9 23:03.9
297 120 / Ženy [153] Nikol Mladá 2000 CZE Česká Skalice 44:21.0 23:36.0
298 121 / Ženy [174] Simona Prokopová 2000 CZE Z HECU 44:38.6 23:53.6
299 122 / Ženy [107] Mirka Kratochvílová 1987 CZE Nový Hrádek 44:51.6 24:06.6
300 178 / Muži [274] Aleš Lokaj 1982 CZE Posezení na mlejně 47:10.6 26:25.6
301 179 / Muži [38] Václav Culka 1935 CZE Nové Město nad Metují 48:10.5 27:25.5
302 123 / Ženy [157] Lenka Němcová 1973 CZE SPK Zaloňov 49:48.8 29:03.8
303 124 / Ženy [59] Johana Dušková 1999 CZE Červený Kostelec 53:32.0 32:47.0
304 180 / Muži [237] Vlastimil Vlček 1996 CZE Pavlišov 53:37.5 32:52.5
305 125 / Ženy [134] Eva Machová 1969 CZE Jizerská lékárna 55:57.4 35:12.4
306 181 / Muži [270] Milan Vorel 1940 CZE Slatiňany 01:00:49.1 40:04.1
307 182 / Muži [513] Jiří Soukup 1927 CZE TJ LIGA 100 Hradec Králové 01:26:03.0 01:05:18.0