Montacké vlny

2017-09-30 Náchod

archiv

announcement

registration

start list

results

Montacké vlnky 1500 m total: 49, men : 25, women: 24, Přípravka kluci: 14, Mladší žáci: 8, Starší žáci: 2, mimo soutez: 1, Přípravka holky: 13, Mladší žákyně: 9, Starší žákyně: 2 [html] [pdf]
hlavní závod Montacké vlny 9 km total: 107, men : 82, women: 25, MA: 31, MB: 26, MC: 21, MD: 1, ME: 3, ZA: 7, ZB: 18 [html] [pdf]
Kondiční vlny 4,5 km total: 35, men : 16, women: 19, Muži: 16, Ženy: 19 [html] [pdf]

start list Montacké vlnky 1500 m

start ~ 13:45:00 , 2002 and younger , registered: 49 participants ( 25 of men, 24 of women)

category # name state year team
Přípravka kluci [156] Bednařík Jan CZE 2007 Hronov
Přípravka kluci [178] Bořek Jiří CZE 2017 Náchod
Přípravka kluci [179] Bořek Pavel CZE 2017 Náchod
Přípravka holky [116] Bubeníčková Simona CZE 2008 BUBUTEAM
Mladší žáci [117] Dítě Marek CZE 2004 TJ Sokol Jaroměř
Starší žáci [118] fiala martin CZE 2003 TJ Sokol Jaroměř
Přípravka kluci [119] Flašar Marek CZE 2008 SK Nové Město nad Metují
Mladší žákyně [120] Flousková Barbora CZE 2005 LK Broumov
Přípravka holky [121] Flousková Gabriela CZE 2007 LK Broumov
Mladší žákyně [165] Gaidošová Eliška CZE 2005 Červený Kostelec
Přípravka holky [176] Gultová Aneta CZE 2006 BKL Machov
Mladší žáci [180] Hájek Lukáš CZE 2005 Náchod
Mladší žáci [122] Hanzl František CZE 2004 Kramolna
Mladší žáci [ ] Hartman Matyáš CZE 2005 LK Broumov
mimo soutez [160] Hnyk Martin CZE 2001 Náchod
Přípravka holky [169] Holečková Eliška CZE 2008 Nové Město nad Metuji
Přípravka kluci [150] Jirman David CZE 2008 SK Nové Město nad Metují
Přípravka kluci [161] Kolomaznik Martin CZE 2007 liberec
Přípravka holky [164] Kolomaznikova Simona CZE 2009 liberec
Mladší žákyně [172] Kostyšynová Zora CZE 2005 Náchod
Mladší žákyně [170] Kubasová Leona CZE 2004 TJ Maratonstav Úpice
Přípravka holky [171] Kubasová Sabina CZE 2006 TJ Maratonstav Úpice
Mladší žákyně [124] Kubečková Vendula CZE 2004 BKL Machov
Mladší žákyně [125] Lukašáková Klára CZE 2005 LK Broumov
Mladší žáci [126] Mádle Kryštof CZE 2004 LK Broumov
Přípravka kluci [127] Mádle Ondřej CZE 2007 LK Broumov
Mladší žákyně [128] Martincová Lucie CZE 2004 LK Broumov
Přípravka kluci [ ] Novák David CZE 2006 Dolní Radechová
Přípravka holky [147] Nováková Anna CZE 2007 Horní Radechová
Přípravka holky [ ] Nováková Pavlína CZE 2007 Horní Radechová
Přípravka kluci [129] Pajer Jan CZE 2010 SDH Velký Třebešov
Mladší žáci [130] Pancner Filip CZE 2004 LK Broumov
Přípravka kluci [166] Prokeš Tomáš CZE 2006 Náchod
Mladší žákyně [131] Přibylová Regina CZE 2005 LK Broumov
Přípravka holky [132] Renská Adéla CZE 2009 SK Hvězda Pardubice
Přípravka kluci [133] Renský Matěj CZE 2009 SK Hvězda Pardubice
Přípravka kluci [134] Rudolf Marek CZE 2007 Deep Sea
Přípravka holky [158] Rýdlová Barbora CZE 2006 tři dva 1
Přípravka kluci [154] Souček Ondřej CZE 2006 TJ Maratonstav Úpice
Přípravka kluci [153] Souček Šimon CZE 2008 Maratonstav Úpice
Starší žákyně [162] Szelkelová Adéla CZE 2002 Trutnov
Starší žáci [135] Škoda Jakub CZE 2002 Broumov
Přípravka holky [143] Trojanová Viktorka CZE 2008 Pardubice
Mladší žáci [136] Urbánek Jan CZE 2004 TJ Semanín
Starší žákyně [137] Urbánková Veronika CZE 2003 TJ Semanín
Mladší žákyně [138] Veselá Kristýna CZE 2004 LK Broumov
Mladší žáci [139] Vojtěch Vojtěch CZE 2004 LK Broumov
Přípravka holky [140] Vojtěchová Michaela CZE 2007 LK Broumov
Přípravka holky [155] Žďárská Viktorie CZE 2009 Tsunami

start list hlavní závod Montacké vlny 9 km

start ~ 14:30:00 , all years of born , registered: 107 participants ( 82 of men, 25 of women)

category # name state year team
MB [10] Andrejs Jan CZE 1973 Náchod
MB [11] Balcar Jaroslav CZE 1975 Vysokov
ZA [50] Benešová Aneta CZE 1987 Náchod
MA [87] Bílek David CZE 1999 Vrbice
ZB [9] Brumlichová Romana CZE 1976 Medvědí doupě
MB [13] Bubeníček Petr CZE 1980 BUBUTEAM
ZB [14] Bubeníčková Simona CZE 1978 BUBUTEAM
MA [72] Celba Petr CZE 1986 PELLS TEAM
MB [78] Čapek Jan CZE 1982 Astratex
MA [15] Červený Jakub CZE 1995 TJ Lokomotiva Trutnov
MB [1] Čivrný Jiří CZE 1980 Semily
ZA [93] Dočekalová Klára CZE 1992 Česká Skalice
ME [75] Domáň Ladislav CZE 1949 Náchod
MA [96] Dostál Jan CZE 1986 VELLA TEAM NÁCHOD
MA [91] Dušek Patrik CZE 1987 Rockmachine Cyklomax
MC [16] Elich Jiří CZE 1964 Apache Loko Trutnov
MB [183] Frauenberg Hynek CZE 1982 Nymburg
MB [185] Friede Jan CZE 1977 Wikov
MC [17] Frýdl Miroslav CZE 1964 Hradec Králové
MB [18] Gladics Ladislav CZE 1974 FC LEŽÁK ČESKÁ SKALICE
ZB [80] Gloserová Alena CZE 1969 Police nad Metují DD
MB [19] Habr Jiří CZE 1973 Vella Team Náchod
MA [92] Habr Lukáš CZE 1985 DZS Náchod
MA [20] Habr Martin CZE 1996 TJ Sokol Olešnice
ZB [81] Hájková Renata CZE 1975 Maratonstav Úpice
ME [21] Hanousek Vítězslav CZE 1952 Korunka Běloves
ZB [22] Hanzlová Markéta CZE 1973 svaz českých bohémů
MA [66] hoferka adam CZE 1983 TJ Sokol Opočno
ZB [67] Hoferka Dušan CZE 1977 Náchod
MA [86] Hoffman David CZE 2002 Náchod
MC [85] Hoffman Pavel CZE 1967 hoffíci
MA [23] Hofman Jiří CZE 1984 For the Horde!
MB [24] Holeček Mirek CZE 1974 Nové Město nad Metuji
MC [25] Holub Miroslav CZE 1966 SK Nové Město nad Metují
MB [26] Holubář Martin CZE 1979 Běhej, mysli, zvítěz
ZB [27] Horáková Monika CZE 1981 Náchod
MB [68] Hornych Vena CZE 1978 Kupkolo MTB Trilogy
MA [ ] Hrdina Jakub CZE 1995 Náchod
MA [88] Jansa Tomáš CZE 2000 Police nad Metují
ME [28] Jirásek Miroslav CZE 1947 SDH Pavlišov
MA [ ] jirka jan CZE 1983 AC Náchod
ZB [29] Kábrtová Jitka CZE 1971 Sokol Studnice
MC [30] Kašpárek Martin CZE 1967 TJ Velichovky
MC [73] Kolář Radek CZE 1969 Ulita-Hobra Orienteering Broumov
MB [31] Kolisko Vladimír CZE 1980 Červený Kostelec
MC [32] Kostelecký Vladimír CZE 1970 Vella team Náchod
ZB [76] Kostyšynová Eva CZE 1977 run4run
MA [98] Kovařík Radovan CZE 1985 Humbuk team
MA [2] Kozlík Lukáš CZE 1989 A.C. Sparta Praha
MB [5] Král Jindřich CZE 1973 Iscarex Č.T.
MA [33] Kratochvíl Marek CZE 1989 Tri-Ski Horní Počerníce/ Bražecký mládenci
MC [34] Krempa Milan CZE 1963 AC GoMango Hogner
MA [4] Krunka Kamil CZE 1986 SK Nové Město nad Metují
MB [79] Kubasa Jiří CZE 1977 TJ Maratonstav Úpice
MA [84] Kubíček Jaroslav CZE 1989 Jaroměř
MB [35] Kulda Jan CZE 1973 Integraf running team
MC [36] Kuna Zdeněk CZE 1972 FC Ležák Česká Skalice
ZB [8] Kynčlová Dagmar CZE 1972 SK Nové Město nad Metují
MC [37] Lanta Stanislav CZE 1963 Velké Poříčí
MB [38] Laštůvka Martin CZE 1980 Cyklo Tony
ZA [70] Lešková Tereza CZE 1992 Trutnov
MA [89] Linhart Lukáš CZE 1989 SK Nové Město nad Metují
MC [64] Litoš Jiří CZE 1969 SDH Pavlišov
MA [39] Lukeš Lukáš CZE 1994 Integraf running team
ZB [40] Mádlová Denisa CZE 1975 LK Broumov
MC [41] Machút Michal CZE 1967 Třebechovice pod Orebem
MC [42] Mareth Karel CZE 1971 Česká Skalice
ZB [43] Marethová Alena CZE 1972 Česká Skalice
MC [187] Matouš Josef CZE 1971 nevyměknem
MB [83] Matuška Martin CZE 1976 Ohnišov
MB [184] Mazáč Josef CZE 1975 Mazáci
MB [71] Melišík Jan CZE 1974 Redpoint team
MA [44] Michl Petr CZE 1989 Dobruška
MD [123] Nejman Libor CZE 1953 AC Náchod
MB [ ] Novotný Luděk CZE 1974 Carla.kupkolo.cz
MC [45] Osoba Martin CZE 1965 TJ Lokomotiva Meziměstí
ZB [46] Paprskárová Blanka CZE 1970 Nové Město nad Metují
MA [47] Petrů Pepek CZE 1986 Hasiči města Náchoda
MC [95] Poláček jan CZE 1968 Náchod
MA [48] Polický Tomáš CZE 1984 Velké Pořičí
MC [49] Rek Stanislav CZE 1964 AMMANN
MB [51] Renský Michal CZE 1979 Run4run
ZB [52] Rýdlová Denisa CZE 1982 RunSport Team
MA [3] Sádlo Dominik CZE 1995 AKLVK a Skialp klub Orlické hory
MA [186] Sedláček Pavel CZE 1983 Velké Poříčí
ZB [53] Schwaningerová Petra CZE 1982 RockMachine-Cyklomax
MB [54] Sláma Jiří CZE 1974 Vella team Náchod
MC [55] Strnad Petr CZE 1964 KSM HRÁDEK
MB [94] Sudek Milan CZE 1982 M.C.Metuje
MB [74] Špaček Miloslav CZE 1978 Nachod
ZB [56] ŠTURMOVÁ KRISTÝNA CZE 1982 ČESKÁ METUJE
ZB [57] Valášková Bohumila CZE 1975 Česká Skalice
ZB [58] Valentová Dagmar CZE 1967 chodynka
MC [59] Vít Pavel CZE 1971 Vella team Náchod
MC [82] Vítek Miroslav CZE 1969 Ústí nad Orlicí
ZA [60] Vítková Veronika CZE 1989 Náchod
MA [6] Vlček Milan CZE 1989 SK Nové Město nad Metují
ZA [ ] Volhejnová Dita CZE 1987 Kardioteam
ZA [7] Zeiskova Markéta CZE 1998 Kasper Swix Team
MA [99] Zelený Filip CZE 1992 Bražecký mládenci
MA [97] Zelený Matěj CZE 1989 Bražecký mládenci
MC [61] zitko Erich CZE 1970 zkopecdokopec
ZA [62] Zítková Radka CZE 1988 Run4run
MA [77] Zorvan Tomáš CZE 1992 Armáda České republiky
MA [63] Žák Michal CZE 1991 Ž3 Sport
MA [90] Žaluda Jan CZE 1998 SK Nové Město nad Metují
MB [65] Žďárský Martin CZE 1976 Tsunami

start list Kondiční vlny 4,5 km

start ~ 14:30:00 , 2001 and older , registered: 35 participants ( 16 of men, 19 of women)

category # name state year team
Ženy [12] Bellerová Martina CZE 1992 Hradec Králové
Muži [101] Bitnar Jaroslav CZE 1971 Náchod
Muži [163] Brabec Jaroslav CZE 2000 Hronov
Ženy [102] Cejnarová Eliška CZE 1999 TuKaBel
Muži [103] Dostál Václav CZE 1942 Černožice
Muži [104] Dufka Vladislav CZE 1991 Červený Kostelec
Ženy [105] Flašarová Lenka CZE 1972 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
Ženy [167] Gaidošová Oluša CZE 2000 Červený Kostelec
Ženy [106] Gultová Adéla CZE 1982 Velké Poříčí
Muži [181] Habr Jan CZE 1987 Dopravni zdravotní služba Náchod
Ženy [152] Hejzlarová Jitka CZE 1970 Náchod
Ženy [174] Hlavatá Eliška CZE 2002 Odd. klub škola
Muži [173] Hlavatý Milan CZE 1972
Muži [108] Hofman Tomáš CZE 1992 Decathlon Hradec Králové
Muži [109] Holubář Radek CZE 1981 TJ Semanín
Muži [110] Kašpar Jiří CZE 1984 Jaroměř
Muži [175] Kejzlar Tomáš CZE 1966 Náchod
Ženy [177] Klepsová Zuzana CZE 1971 Jaroměř
Muži [ ] Kolář Adam CZE 2001 Sportovní klub Nové Město nad Metují
Ženy [ ] Kulhavá Petra CZE 1976 Pivovar Primátor
Muži [111] Petrásek Roman CZE 1977 Náchod
Ženy [168] Prokešová Monika CZE 1972 Náchod
Ženy [ ] Rudolfová Pavlína CZE 1970 Červený Kostelec
Muži [159] rýdlo jaroslav CZE 1977 tři dva 1
Ženy [141] Sádlová Adéla CZE 2001 Czech wild runners team
Ženy [112] Slavíková Kamila CZE 1984 Náchod
Ženy [113] Škodová Dagmar CZE 1972 Broumov
Ženy [114] Štěpová Adéla CZE 1993 Hradec Králové
Muži [182] Touc Petr CZE 1973 Podbřezí - SK Skalka
Muži [144] Trojan Matouš CZE 2000
Ženy [145] Tučková Marcela CZE 1967 Náchod
Ženy [151] Veselá Alica CZE 1968 Poprad
Ženy [107] Vlčková Klára CZE 1992 Červený Kostelec
Ženy [115] Vojtasová Denisa CZE 2000 Náchod
Muži [157] Vosáhlo Michal CZE 2004 Havlovice