Montacké vlny

2017-09-30 Náchod 

archiv

announcement

registration

start list

results

Montacké vlnky 1500 m total: 46, men : 19, women: 23, Přípravka kluci: 14, Mladší žáci: 6, Starší žáci: 2, mimo soutez: 1, Přípravka holky: 13, Mladší žákyně: 9, Starší žákyně: 1, : 4 [html] [pdf]
hlavní závod Montacké vlny 9 km total: 104, men : 80, women: 24, MA: 30, MB: 25, MC: 21, MD: 1, ME: 3, ZA: 6, ZB: 18 [html] [pdf]
Kondiční vlny 4,5 km total: 34, men : 15, women: 19, Muži: 15, Ženy: 19 [html] [pdf]

result list Kondiční vlny 4,5 km

start ~ 14:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [104] Vladislav Dufka 1991 CZE Páslerův statek Bischofstein 17:40.6
2 1 / Ženy [141] Adéla Sádlová 2001 CZE SK Nové Město nad Metují 19:47.5 02:06.9
3 2 / Muži [109] Radek Holubář 1981 CZE TJ Semanín 19:58.8 02:18.2
4 3 / Muži [110] Jiří Kašpar 1984 CZE Jaroměř 23:19.6 05:39.0
5 4 / Muži [157] Michal Vosáhlo 2003 CZE Havlovice 23:23.6 05:43.0
6 2 / Ženy [105] Lenka Flašarová 1972 CZE Náchod 23:32.7 05:52.1
7 3 / Ženy [167] Oluša Gaidošová 2000 CZE Červený Kostelec 24:30.7 06:50.1
8 5 / Muži [111] Roman Petrásek 1977 CZE Náchod 24:43.1 07:02.5
9 6 / Muži [159] Jaroslav Rýdlo 1977 CZE Jizbice 25:06.6 07:26.0
10 4 / Ženy [114] Adéla Štěpová 1993 CZE Hradec Králové 25:15.9 07:35.3
11 5 / Ženy [174] Eliška Hlavatá 2002 CZE Odd. klub škola 25:19.1 07:38.5
12 7 / Muži [173] Milan Hlavatý 1972 CZE 25:19.5 07:38.9
13 8 / Muži [182] Petr Touc 1973 CZE Podbřezí 25:41.3 08:00.7
14 6 / Ženy [106] Adéla Gultová 1982 CZE Velké Poříčí 26:13.9 08:33.3
15 9 / Muži [101] Jaroslav Bitnar 1971 CZE Náchod 26:28.1 08:47.5
16 7 / Ženy [107] Klára Habrová 1992 CZE Červený Kostelec 26:31.1 08:50.5
17 10 / Muži [181] Jan Habr 1987 CZE Dopravni zdravotní služba Náchod 27:24.2 09:43.6
18 11 / Muži [108] Tomáš Hofman 1992 CZE Decathlon Hradec Králové 27:45.6 10:05.0
19 8 / Ženy [12] Martina Bellerová 1992 CZE Hradec Králové 27:51.6 10:11.0
20 9 / Ženy [113] Dagmar Škodová 1972 CZE Broumov 27:53.5 10:12.9
21 10 / Ženy [102] Eliška Cejnarová 1999 CZE Velká Jesenice 28:12.5 10:31.9
22 11 / Ženy [115] Denisa Vojtasova 2000 CZE Náchod 30:06.6 12:26.0
23 12 / Ženy [177] Zuzana Klepsová 1971 CZE Jaroměř 30:24.7 12:44.1
24 13 / Ženy [145] Marcela Tučková 1967 CZE Náchod 31:14.4 13:33.8
25 14 / Ženy [112] Kamila Slavíková 1984 CZE Náchod 31:48.3 14:07.7
26 15 / Ženy [142] Petra Kulhavá 1976 CZE Pivovar Primátor 31:49.62 14:09.02
27 16 / Ženy [168] Monika Prokešová 1972 CZE Náchod 33:02.2 15:21.6
28 17 / Ženy [152] Jitka Hejzlarová 1970 CZE Náchod 34:11.6 16:31.0
28 17 / Ženy [151] Alica Veselá 1968 CZE Poprad 34:11.6 16:31.0
30 19 / Ženy [146] Pavlína Rudolfová 1970 CZE Malé Svatonovice 34:37.74 16:57.14
31 12 / Muži [175] Tomáš Kejzlar 1966 CZE Náchod 35:28.9 17:48.3
32 13 / Muži [163] Jaroslav Brabec 2000 CZE Hronov 40:00.2 22:19.6
32 13 / Muži [144] Matouš Trojan 2000 CZE
dns / Muži [103] Václav Dostál 1942 CZE Černožice