run

results

Běh Teplickými skalami

2020-08-30 Teplice nad Metují 

archiv

announcement

registration

start list

results

LASPORTIVA CROSS total: 218 , men : 165, women: 53, junior: 13, MA: 49, MB: 55, MC: 27, MD: 16, ME: 4, MF: 1, juniorky: 7, ZA: 18, ZB: 19, ZC: 7, ZD: 2 [html] [pdf] [csv]
přípravka holky total: 16 , men : 0, women: 16, Muži: 0, Ženy: 16 [html] [pdf] [csv]
přípravka kluci total: 15 , men : 15, women: 0, Muži: 15, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
Ml. minižákyně total: 11 , men : 0, women: 11, Muži: 0, Ženy: 11 [html] [pdf] [csv]
Ml. minižáci total: 22 , men : 22, women: 0, Muži: 22, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
St. minižákyně total: 14 , men : 0, women: 14, Muži: 0, Ženy: 14 [html] [pdf] [csv]
St. minižáci total: 12 , men : 12, women: 0, Muži: 12, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
Mladší žáci total: 18 , men : 7, women: 11, Muži: 7, Ženy: 11 [html] [pdf] [csv]
Starší žáci total: 11 , men : 7, women: 4, Muži: 7, Ženy: 4 [html] [pdf] [csv]
BUFO BABY CROSS total: 0 , men : 0, women: 0, PŘÍPRAVKA KLUCI: 0, ML. MINIŽÁCI: 0, ST. MINIŽÁCI: 0, ML. ŽÁCI: 0, ST. ŽÁCI: 0, PŘÍPRAVKA HOLKY: 0, ML. MINIŽÁKYNĚ: 0, ST. MINIŽÁKYNĚ: 0, ML. ŽÁKYNĚ: 0, ST. ŽÁKYNĚ: 0 [html] [pdf] [csv]

result list LASPORTIVA CROSS

start ~ 09:30:10

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / MA [ 1 ] Kamil Krunka 1986 CZE Běžecký klub Náchod 37:12.9
2 2 / MA [ 6 ] Jan Petržela 1992 CZE OK99 Hradec Králové 38:35.6 01:22.7
3 3 / MA [ 5 ] David Plný 1993 CZE Běžecký klub Náchod 38:58.0 01:45.1
4 1 / MB [ 2 ] Přemysl Ježek 1982 CZE AC Slovan Liberec 39:15.0 02:02.1
5 4 / MAhorolezec [ 252 ] Radoslav Groh 1989 CZE Hudy 39:43.2 02:30.3
6 5 / MA [ 4 ] Pavel Jelen 1991 CZE Běžecký klub Náchod 39:48.4 02:35.5
7 1 / MC [ 7 ] Jindřich Král 1973 CZE Iscarex Č.T. 40:20.0 03:07.1
8 2 / MB [ 128 ] František Vagenknecht 1977 CZE Nová Paka 40:47.7 03:34.8
9 2 / MChorolezec [ 99 ] Drahomír Randa 1974 CZE HO TJ Sokol Stěžery 41:00.5 03:47.6
10 6 / MAhorolezec [ 8 ] Vladislav Dufka 1991 CZE Běžecký klub Náchod 41:27.6 04:14.7
11 1 / juniorhorolezec [ 63 ] Jiří kulda 2002 CZE TJ Maratonstav Úpice 41:55.6 04:42.7
12 7 / MA [ 255 ] Štěpán Mudrák 1996 CZE SK Veská 42:01.2 04:48.3
13 3 / MB [ 76 ] Zdeněk Melša 1982 CZE Skilauf team 42:20.1 05:07.2
14 3 / MC [ 190 ] Martin Fořt 1968 CZE ELEVENRUNTEAM 42:23.5 05:10.6
15 8 / MAhorolezec [ 3 ] Vítězslav Šolc 1991 CZE Paslerův statek na Bišíku 42:55.7 05:42.8
16 9 / MAhorolezec [ 101 ] Jakub Rücker 1988 CZE Bonbon Machov 43:06.6 05:53.7
17 4 / MBhorolezec [ 46 ] Roman Chlup 1985 CZE HMK TJ10 43:14.2 06:01.3
18 5 / MB [ 50 ] Honza Kábela 1978 CZE SP Malenovice 43:22.8 06:09.9
19 6 / MB [ 80 ] David Míšek 1978 CZE TJ Sokol Hradec Králové 43:36.3 06:23.4
20 4 / MC [ 165 ] Peter Berweger 1969 SUI Walchwil 44:25.9 07:13.0
21 2 / junior [ 115 ] Ondřej Škoda 2002 CZE Olfin car ski team 44:30.3 07:17.4
22 5 / MC [ 16 ] František Buřil 1966 CZE Vidochov 44:44.2 07:31.3
23 7 / MBhorolezec [ 198 ] martin nývlt 1982 CZE Start Náchod 44:47.3 07:34.4
24 1 / MD [ 47 ] Bořek Jančík 1964 CZE Salming/Run4fun 45:28.0 08:15.1
25 8 / MB [ 29 ] Martin Farář 1977 CZE Veselejší Farář 45:43.2 08:30.3
26 10 / MA [ 123 ] Martin Tichý 1999 CZE Apache Loko Trutnov 45:43.7 08:30.8
27 11 / MA [ 70 ] Vincent Lukášek 1998 CZE BULOWAAH 45:45.2 08:32.3
28 9 / MB [ 189 ] Ondřej Kubík 1981 CZE TJ Maratonstav Úpice 45:46.5 08:33.6
29 1 / ZB [ 166 ] Marketa Maly 1979 CZE Velke Porici 46:06.5 08:53.6
30 6 / MChorolezec [ 37 ] Lukáš Havel 1974 CZE Skilauf team 46:09.0 08:56.1
31 10 / MB [ 112 ] Pavel Šimek 1980 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 46:23.5 09:10.6
32 12 / MAhorolezec [ 245 ] Jan Kalkus 1990 CZE SFF EK 46:28.7 09:15.8
33 11 / MB [ 57 ] Tomáš Krejsa 1977 CZE KUS Sopotnice 46:30.9 09:18.0
34 12 / MB [ 120 ] David Šrůtek 1980 CZE BKL Machov 46:40.1 09:27.2
35 13 / MAhorolezec [ 121 ] Václav Štěpán 1990 CZE Bražecký mládenci 46:41.4 09:28.5
36 7 / MC [ 18 ] Rudolf Cogan 1971 CZE Společně ODS-STAN-VČ 46:48.7 09:35.8
37 13 / MBhorolezec [ 87 ] Ondřej Netík 1984 CZE Baterca 46:53.0 09:40.1
38 2 / MD [ 127 ] Vladimír Vacarda 1959 CZE ELEVEN RUN TEAM 47:07.7 09:54.8
39 14 / MA [ 20 ] Jakub Červený 1995 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 47:10.0 09:57.1
40 14 / MB [ 122 ] Martin Šupich 1977 CZE Wikov 47:15.0 10:02.1
41 1 / ZAhorolezec [ 222 ] Karolina Grohová 1994 CZE Hudy - La Sportiva 47:18.1 10:05.2
42 15 / MAhorolezec [ 58 ] Petr Křístek 1987 CZE HO VŠB TU Ostrava 47:22.6 10:09.7
43 3 / MD [ 90 ] Martin Osoba 1965 CZE TJ Lokomotiva Meziměstí 47:29.3 10:16.4
44 16 / MA [ 69 ] Jan Lněnička 1994 CZE Rozběháme Hradec Králové 47:29.7 10:16.8
45 1 / ME [ 113 ] Jaromír Šimunek 1955 CZE SKP KORNSPITZ JABLONEC 47:55.5 10:42.6
46 17 / MA [ 110 ] Josef Šabata 1993 CZE Rafani 47:56.7 10:43.8
47 3 / junior [ 523 ] Lukáš Doležal 2006 CZE BKL Machov 48:00.3 10:47.4
48 18 / MA [ 107 ] Benjamin Sichrovský 2000 CZE Náchod 48:01.0 10:48.1
49 8 / MC [ 114 ] Aleš Škoda 1975 CZE Olfin car ski team 48:01.2 10:48.3
50 15 / MBhorolezec [ 137 ] Jiří Vlk 1982 CZE Vernéřovice 48:03.6 10:50.7
51 19 / MAhorolezec [ 172 ] Tomáš blahuta 1992 CZE Biatlon Ostrava 48:08.1 10:55.2
52 16 / MB [ 223 ] jan Jirka 1983 CZE AC Náchod 48:09.7 10:56.8
53 17 / MBhorolezec [ 249 ] Lukáš Pýcha 1984 CZE TJ Start Náchod 48:09.9 10:57.0
54 18 / MBhorolezec [ 11 ] Lukáš Beránek 1985 CZE HO Loko Beroun 48:12.0 10:59.1
55 20 / MAhorolezec [ 119 ] Jan Špička 1988 CZE HO Union Plzen 48:29.7 11:16.8
56 21 / MAhorolezec [ 214 ] Martin kužel 1986 CZE HO EXCENTRIC 48:45.6 11:32.7
57 2 / ZB [ 38 ] Marie Havlová 1976 CZE Skilauf team 48:50.7 11:37.8
58 22 / MA [ 141 ] Matěj Zelený 1989 CZE Bražecký mládenci 48:50.9 11:38.0
58 22 / MA [ 59 ] Ladislav Kubeček 1991 CZE TJ Maratonstav Úpice 48:50.9 11:38.0
60 9 / MC [ 24 ] Vaněk David 1974 CZE Sokol Bezděkov nad/Metují 49:04.4 11:51.5
61 19 / MB [ 187 ] Vladimír Kolisko 1980 CZE Běžecký klub Náchod 49:11.5 11:58.6
62 24 / MA [ 188 ] Jan Tauchman 1987 CZE Tenneco 49:24.8 12:11.9
63 4 / juniorhorolezec [ 217 ] štěpán potůček 2001 CZE Zlín 49:40.9 12:28.0
64 10 / MC [ 209 ] Bořek Lamich 1974 CZE Run for life 49:50.7 12:37.8
65 5 / junior [ 23 ] Vojtěch Čížek 2005 CZE MFK Nové Město nad Metují 49:53.8 12:40.9
66 4 / MD [ 22 ] Radek Čipera 1964 CZE SKI RADVANICE 49:54.3 12:41.4
67 6 / juniorhorolezec [ 218 ] šimon potůček 2001 CZE Zlín 50:00.2 12:47.3
68 25 / MA [ 34 ] Martin Habr 1996 CZE TJ Sokol Olešnice 50:02.2 12:49.3
69 20 / MB [ 192 ] pavel Vávra 1980 CZE AKA 50:07.6 12:54.7
70 21 / MB [ 33 ] Jan Haas 1984 CZE Kasper - Swix Team 50:12.2 12:59.3
71 11 / MC [ 221 ] Jiří Polej 1971 CZE Hronov 50:13.6 13:00.7
72 22 / MB [ 238 ] Jan Hejna 1984 CZE RUMOVÝ EXPRESS 50:13.7 13:00.8
73 26 / MA [ 177 ] Jan Balcar 1990 CZE PS Náchod-Kamenec 50:15.0 13:02.1
74 27 / MA [ 167 ] Petr Širc 1990 CZE Extra Brno 50:31.4 13:18.5
75 23 / MB [ 164 ] roman Rudolf 1982 CZE Hovrch 50:35.3 13:22.4
76 28 / MAhorolezec [ 15 ] Tomáš nosek 1990 CZE Trutnov 50:43.4 13:30.5
77 24 / MB [ 106 ] Jan Schejbal 1976 CZE RunSport Team 50:48.2 13:35.3
78 5 / MD [ 219 ] Roman Baláž 1965 CZE Baláž EXTREME-TEAM Frenštát p.R. 50:56.1 13:43.2
79 12 / MC [ 176 ] Marek Kulich 1975 CZE Wikov Ski Skuhrov 50:56.8 13:43.9
80 7 / junior [ 197 ] Šimon Petrjánoš 2003 CZE JBL Standa tým 50:59.9 13:47.0
81 29 / MAhorolezec [ 79 ] Erik Mikula 1987 CZE Lomnice nad Popelkou 51:01.3 13:48.4
82 2 / ZAhorolezec [ 199 ] Dominika Dupalová 1988 CZE LOKAL BLOK 51:01.9 13:49.0
83 3 / ZB [ 81 ] Linda Mrázková 1980 CZE Děčín 51:06.2 13:53.3
84 8 / junior [ 94 ] Jakub Pešina 2004 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 51:09.0 13:56.1
85 25 / MBhorolezec [ 39 ] Miroslav Havrda 1984 CZE HO Jiskra Jablonec 51:11.2 13:58.3
86 13 / MC [ 133 ] Roman Vašíček 1974 CZE Continental Adršpach 51:12.1 13:59.2
87 30 / MA [ 21 ] Mário Červinka 1995 CZE SKN Hradec Králové 51:16.5 14:03.6
88 14 / MC [ 232 ] Petr Ruby 1972 CZE 51:20.2 14:07.3
89 31 / MA [ 75 ] Tomáš Mazur 1989 CZE HO Staré Město 51:23.2 14:10.3
90 26 / MBhorolezec [ 204 ] tomáš pýcha 1981 CZE Suchý Důl 51:25.3 14:12.4
91 15 / MC [ 161 ] Radek Kolář 1969 CZE Ulita-Hobra Orienteering Broumov 51:39.9 14:27.0
92 27 / MBhorolezec [ 196 ] vojtěch kříž 1983 CZE Start Náchod 51:40.6 14:27.7
93 32 / MA [ 36 ] Jakub Hanousek 1991 CZE Police nad metují 51:58.4 14:45.5
94 6 / MD [ 52 ] Michal Karlík 1964 CZE Loko Trutnov 52:14.0 15:01.1
95 7 / MD [ 35 ] Petr Habr 1965 CZE Žernov pro radost 52:15.8 15:02.9
96 1 / ZC [ 51 ] Jitka Kábrtová 1971 CZE Sokol Studnice 52:16.2 15:03.3
97 28 / MBhorolezec [ 67 ] Aleš Lhota 1978 CZE Pivovar Miletín 52:23.4 15:10.5
98 29 / MBhorolezec [ 43 ] Ondřej Horáček 1982 CZE HO Spoďák 52:49.0 15:36.1
99 3 / ZA [ 174 ] Veronika Kočanová 1990 CZE Lanová dráha Sněžka 52:50.6 15:37.7
100 16 / MC [ 45 ] Ladislav Hurdalek 1975 SWE Tetra Pak IF 53:08.5 15:55.6
101 2 / ME [ 93 ] František Pechek 1953 CZE Trutnov 53:22.2 16:09.3
102 33 / MA [ 215 ] Antonín Sedláček 1988 CZE 53:31.0 16:18.1
103 30 / MBhorolezec [ 211 ] david křetínský 1985 CZE Kroměříž 53:38.2 16:25.3
104 4 / ZB [ 14 ] Eva Brychová 1984 CZE Dobřany 53:44.7 16:31.8
105 31 / MBhorolezec [ 125 ] Michal Trněný 1984 CZE Ústí nad Labem 53:49.5 16:36.6
106 32 / MB [ 40 ] Jiří Hendrych 1985 CZE DCKM 53:56.9 16:44.0
107 17 / MC [ 132 ] Martin Vašíček 1971 CZE TJ Maratonstav Úpice 53:58.0 16:45.1
108 33 / MB [ 173 ] Tomáš Klus 1978 CZE Třinec 54:09.8 16:56.9
109 8 / MD [ 56 ] Libor Koubek 1957 CZE Janov nad nisou 54:19.0 17:06.1
110 1 / juniorky [ 89 ] Veronika Nyklickova 2005 CZE BKL Machov 54:27.1 17:14.2
111 9 / junior [ 88 ] Jan Novotný 2009 CZE Olfin car Ski Team 54:30.1 17:17.2
112 18 / MC [ 124 ] Petr Touc 1973 CZE SK Skalka - PODBŘEZÍ 54:36.0 17:23.1
113 9 / MD [ 66 ] Jiří Leplt 1961 CZE Pivovar Miletín 54:36.2 17:23.3
114 5 / ZBhorolezec [ 207 ] Kateřina Mandulová 1979 CZE Horal Ruzyně 54:36.9 17:24.0
115 3 / ME [ 224 ] Jiří Šlégr 1954 CZE LOKO TRUTNOV 54:52.2 17:39.3
116 10 / MD [ 131 ] Josef Vanta 1962 CZE Triclub Dobruška 55:00.9 17:48.0
117 19 / MC [ 181 ] Milan Dědek 1966 CZE dědas team turnov 55:08.2 17:55.3
118 20 / MChorolezec [ 27 ] Martin Dvořák 1972 CZE HO TJ Sokol Stěžery 55:10.7 17:57.8
119 2 / ZC [ 96 ] Eva Pončová 1974 CZE RunSport Team 55:13.7 18:00.8
120 34 / MAhorolezec [ 85 ] Pavel Navrátil 1990 CZE GoMango Hradec Králové 55:18.1 18:05.2
121 35 / MAhorolezec [ 103 ] Jan Řezníček 1987 CZE Los Plzeňos 55:27.1 18:14.2
122 34 / MB [ 228 ] Jan Friede 1977 CZE Wikov 55:31.7 18:18.8
123 36 / MA [ 186 ] Michal Aschermann 1991 CZE Sk Kamenice 55:40.8 18:27.9
124 35 / MB [ 201 ] Pavel Hrubý 1977 CZE Horní Maršov 55:50.3 18:37.4
125 36 / MB [ 226 ] Václav Novotný 1982 CZE HO Skol 55:52.3 18:39.4
126 4 / ZA [ 41 ] Renáta Hluchníková 1988 CZE Pesani Frýdek-Místek 55:54.3 18:41.4
127 11 / MD [ 28 ] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 55:54.8 18:41.9
128 37 / MB [ 183 ] Petr Zbožínek 1984 CZE TJ Slovan Zlín 55:57.9 18:45.0
129 5 / ZA [ 100 ] Lucie Repáňová 1999 CZE Běžecký klub Náchod 55:59.1 18:46.2
130 2 / juniorky [ 205 ] Eliška Adamovská 2001 CZE Havířov 56:03.2 18:50.3
131 3 / juniorky [ 213 ] Barbora Bernardová 2006 CZE HK Jihlava 56:03.8 18:50.9
132 38 / MB [ 184 ] Roman Hanáček 1977 CZE HO HSK 56:06.2 18:53.3
133 39 / MBhorolezec [ 61 ] Ondřej Kudela 1980 CZE Baterca 56:13.5 19:00.6
134 12 / MD [ 118 ] Vítězslav Šolc 1957 CZE BKL Machov 56:18.9 19:06.0
135 37 / MA [ 12 ] Ladislav Boháč 1992 CZE Velké Pořičí 56:24.9 19:12.0
136 21 / MChorolezec [ 135 ] Václav Vestfál 1972 CZE HO Loko Teplice 56:27.0 19:14.1
137 22 / MC [ 243 ] Petr Jarij 1972 CZE Pardubice 56:48.2 19:35.3
138 40 / MBhorolezec [ 108 ] Georges Siládi 1982 CZE Komárka 57:23.6 20:10.7
139 38 / MA [ 105 ] Jan Semerád 1994 CZE Český svaz neslyšících sportovců z. s. 57:43.6 20:30.7
140 23 / MChorolezec [ 83 ] Petr Nádhera 1967 CZE Hradec Králové 58:01.2 20:48.3
141 10 / junior [ 234 ] Vojta Rubeš 2001 CZE 58:05.0 20:52.1
142 41 / MB [ 74 ] Petr May 1985 CZE Bezděkov nad metují 58:05.6 20:52.7
143 6 / ZA [ 44 ] Michaela Horníková 1989 CZE Lipí 58:31.6 21:18.7
144 42 / MB [ 225 ] Václav Širl 1985 CZE Praha 58:35.2 21:22.3
145 39 / MA [ 68 ] Lukáš Linhart 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 58:49.9 21:37.0
146 40 / MA [ 162 ] Tomáš Šrám 1994 CZE Mnichovice 58:51.3 21:38.4
147 13 / MD [ 182 ] Pavel Šulc 1963 CZE LKP Jičín 58:55.4 21:42.5
148 43 / MB [ 193 ] Pavel Šembera 1980 CZE Praha 58:56.7 21:43.8
149 14 / MDhorolezec [ 73 ] Luboš Matějíček 1962 CZE Hovrch 59:19.5 22:06.6
150 44 / MB [ 229 ] Martin Novák 1982 CZE Trutnov 59:29.9 22:17.0
151 11 / juniorhorolezec [ 206 ] vojtěch tomek 2004 CZE Ostrava 59:30.3 22:17.4
152 6 / ZBhorolezec [ 126 ] Marie Tříšková 1976 CZE Trenovanibehu.cz 59:45.7 22:32.8
153 7 / ZB [ 98 ] Petra Půlpánová 1976 CZE Česká Čermná 59:48.6 22:35.7
154 7 / ZA [ 92 ] Klára Patočková 1989 CZE Ivančice 59:54.8 22:41.9
155 45 / MB [ 216 ] jiří beran 1977 CZE Ski Police 59:59.5 22:46.6
156 15 / MD [ 129 ] Josef Vaněk 1965 CZE TJ Sokol Karate Náchod 01:00:06.9 22:54.0
157 8 / ZA [ 175 ] andrea Šustrová 1991 CZE vyskydná 01:00:17.3 23:04.4
158 8 / ZB [ 102 ] Ludmila Růžičková 1978 CZE Trutnov 01:00:23.5 23:10.6
159 9 / ZAhorolezec [ 144 ] Eliška Zýková 1995 CZE HO Jiskra Adršpach 01:00:38.5 23:25.6
160 24 / MC [ 72 ] Pavel Malý 1975 CZE Vojenská Policie 01:00:46.6 23:33.7
161 9 / ZB [ 179 ] Lucie Ábelová 1985 CZE Trutnov 01:01:01.8 23:48.9
162 46 / MB [ 185 ] David Migal 1981 CZE Horolezci Jeseník 01:01:02.0 23:49.1
163 10 / ZB [ 32 ] Pavlína Fulková 1976 CZE Bukovice 107 01:01:09.4 23:56.5
164 47 / MB [ 55 ] Jiří Kolovrátník 1977 CZE JIROUS 01:01:21.4 24:08.5
165 25 / MC [ 117 ] Radek Šnýdr 1970 CZE Hrádek nad Nisou 01:01:38.6 24:25.7
166 48 / MB [ 258 ] Karel Mandík 1978 CZE Beal 01:01:45.5 24:32.6
167 41 / MA [ 194 ] Jan Jurášek 1987 CZE Pelhřimov 01:02:04.5 24:51.6
168 42 / MA [ 239 ] Janek Ralf 1993 CZE Náchod 01:02:08.1 24:55.2
169 4 / juniorky [ 42 ] Anna Holadová 2008 CZE Olfin car Ski Team 01:02:10.5 24:57.6
170 10 / ZA [ 139 ] Anna Záveská 1988 CZE Ústí nad Orlicí 01:02:47.4 25:34.5
171 1 / ZD [ 49 ] Zdeňka Jonášová 1964 CZE Hradecký Spinning Klub 01:02:51.6 25:38.7
172 11 / ZB [ 163 ] Katarzyna Johanna Lach-Papciak 1978 POL Forge Your Future 01:03:04.1 25:51.2
173 11 / ZA [ 169 ] Dagmar Štěrbová 1991 CZE Extra Brno 01:03:06.5 25:53.6
174 12 / ZA [ 195 ] Tereza Maxová 1991 CZE Trutnov 01:03:10.4 25:57.5
175 43 / MA [ 241 ] Michael Černohous 1991 CZE Praha 01:03:12.7 25:59.8
176 44 / MA [ 247 ] René Müller 1989 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:03:21.2 26:08.3
177 3 / ZC [ 203 ] Petra Adamovská 1974 CZE Havířov 01:03:52.2 26:39.3
178 12 / ZB [ 53 ] Ivana Kleinová 1981 CZE Erika copy shop 01:04:06.7 26:53.8
179 45 / MA [ 230 ] václav Petřík 1986 CZE SUDETENLAND 01:04:07.2 26:54.3
180 1 / MF [ 77 ] Josef Metelka 1944 CZE SKI Police nad Metují 01:04:38.4 27:25.5
181 12 / junior [ 257 ] Vojtěch Fabiánek 2001 CZE Brno 01:04:48.0 27:35.1
182 13 / ZB [ 143 ] Lucie Riegerová 1977 CZE SKI Police nad Metují 01:04:53.6 27:40.7
183 49 / MB [ 170 ] Martin Novák 1980 CZE Nikita 01:04:59.3 27:46.4
184 26 / MC [ 95 ] Jan Poláček 1968 CZE Náchod 01:05:12.6 27:59.7
185 46 / MA [ 212 ] Jiří nádhera 1993 CZE HK 01:05:49.8 28:36.9
186 5 / juniorky [ 60 ] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 01:05:53.7 28:40.8
187 16 / MD [ 259 ] Radovan Palvín 1965 CZE Praha 01:06:43.2 29:30.3
188 14 / ZB [ 13 ] Jana Brožová 1983 CZE Zahorčice 01:06:44.4 29:31.5
189 50 / MB [ 78 ] Jan Míka 1983 CZE Varnsdorf 01:06:45.5 29:32.6
190 13 / junior [ 210 ] Jakub Drobek 2008 CZE 01:07:15.2 30:02.3
191 51 / MB [ 208 ] martin Drobek 1979 CZE 01:07:17.4 30:04.5
192 13 / ZAhorolezec [ 180 ] Tereza Svobodová 1995 CZE Praha 01:07:24.6 30:11.7
193 52 / MB [ 233 ] Jan Čáp 1983 CZE Praha 01:08:19.0 31:06.1
194 27 / MC [ 62 ] Jan Kulda 1973 CZE Integraf running team 01:09:06.1 31:53.2
195 4 / ZC [ 178 ] Jitka Bernetová 1974 CZE Zábědov 01:09:27.4 32:14.5
196 15 / ZB [ 236 ] Tereza Kacířová 1985 CZE Rumový Pralinky 01:10:12.2 32:59.3
197 53 / MB [ 251 ] Tomáš Nývlt 1984 CZE Červená kostelec 01:10:19.2 33:06.3
198 4 / ME [ 64 ] Jiří Kuřík 1950 CZE Orel Studenec 01:10:37.1 33:24.2
199 47 / MA [ 250 ] Jan Hanuš 1988 CZE Červený Kostelec 01:11:09.3 33:56.4
200 14 / ZA [ 237 ] Veronika Šedivková 1986 CZE 01:11:29.9 34:17.0
201 48 / MAhorolezec [ 202 ] Petr Šinták 1986 CZE Slavoňov 01:11:45.0 34:32.1
202 16 / ZBhorolezec [ 220 ] ivana kopecká 1985 CZE Kralupy nad Vltavou 01:12:37.2 35:24.3
203 6 / juniorky [ 248 ] Marína Masláková 2001 SVK Banska Bystrica 01:12:49.6 35:36.7
204 7 / juniorky [ 235 ] Eva Mrázková 2002 CZE Písek 01:13:16.7 36:03.8
205 5 / ZC [ 242 ] Markéta Buderová 1972 CZE Pardubice 01:13:56.1 36:43.2
206 17 / ZB [ 130 ] Kateřina Vaňková 1979 CZE Penzion U Karabiny, Adršpach 01:14:40.4 37:27.5
207 18 / ZB [ 171 ] Mariana Popovičová 1976 CZE Jihlava 01:14:47.9 37:35.0
208 6 / ZC [ 97 ] Dagmar Prokopová 1974 CZE Machov 01:17:01.3 39:48.4
209 15 / ZA [ 254 ] Zora Baumrukr 1986 CZE HK-LLB 01:17:31.8 40:18.9
209 54 / MB [ 256 ] Tomáš Hrubý 1979 CZE HKLB 01:17:31.8 40:18.9
211 2 / ZD [ 30 ] Eva Friebelová 1962 CZE TJ Maratonstav Úpice 01:17:43.4 40:30.5
212 55 / MB [ 253 ] Eduard Baumrukr 1979 CZE HKLB 01:17:43.9 40:31.0
213 16 / ZA [ 231 ] Markéta Ovečková 1989 CZE Praha 01:18:07.9 40:55.0
213 49 / MA [ 227 ] Martin Edr 1990 CZE 01:18:07.9 40:55.0
215 17 / ZAhorolezec [ 136 ] Martina Vlastnikova 1986 CZE Český Brod 01:18:22.3 41:09.4
216 19 / ZB [ 109 ] Eliška Stráníková 1985 CZE Vysoká nad Labem 01:25:54.9 48:42.0
217 18 / ZA [ 244 ] Katřina Volavková 1987 CZE Vysoká lípa 01:26:14.2 49:01.3
218 7 / ZChorolezec [ 84 ] Hana Nádherová 1968 CZE hradec králové 01:51:59.5 01:14:46.6

result list přípravka holky

start ~ 11:06:25

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Ženy [ 513 ] Zuzana Nováková 2013 CZE Habřina 00:54.6
2 2 / Ženy [ 504 ] Anna Bubeníčková 2013 CZE BKL Machov 00:56.6 00:02.0
3 3 / Ženy [ 509 ] Eliška Hůlková 2014 CZE Ski Police nad Metují 00:59.2 00:04.6
4 4 / Ženy [ 586 ] Julie Janetzky 2013 CZE Wikov Ski Skuhrov 00:59.7 00:05.1
5 5 / Ženy [ 566 ] markéta beranová 2014 CZE Ski Police 01:00.0 00:05.4
6 6 / Ženy [ 405 ] Kateřina Čížková 2014 CZE Rychnov nad kněžnou 01:01.4 00:06.8
7 7 / Ženy [ 515 ] Ingrid Pšeničková 2015 CZE Česká Skalice 01:12.8 00:18.2
8 8 / Ženy [ 573 ] Marie Hornychová 2016 CZE SKI Police nad Metují 01:15.1 00:20.5
9 9 / Ženy [ 511 ] Sophia Maly 2016 CZE Velke Porici 01:19.3 00:24.7
10 10 / Ženy [ 419 ] Elena Černohousová 2016 CZE Praha 01:20.5 00:25.9
11 11 / Ženy [ 420 ] Thea Šimice 2016 CZE Plzeň 01:22.5 00:27.9
12 12 / Ženyhorolezec [ 516 ] Klára Šrůtková 2016 CZE Bělý 01:25.9 00:31.3
13 13 / Ženy [ 571 ] Veronika Vojtěchová 2016 CZE Police nad Metují 01:31.0 00:36.4
14 14 / Ženy [ 418 ] Aurora Janková 2017 CZE Náchod 02:08.3 01:13.7
15 15 / Ženy [ 590 ] Anežka Mládková 2018 CZE Dukla Liberec 02:31.9 01:37.3
16 16 / Ženy [ 514 ] Nela Nováková 2018 CZE Habřina 02:44.9 01:50.3

result list přípravka kluci

start ~ 11:10:54

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [ 408 ] Jinřich Kubík 2014 CZE Maratonstav Úpice 00:52.4
2 2 / Muži [ 598 ] Jakub Marek 2013 CZE HO Požitkáři 00:52.8 00:00.4
3 3 / Muži [ 508 ] Jakub Guňka 2013 CZE Hradec Králové 00:53.4 00:01.0
4 4 / Muži [ 403 ] Jan Jirman 2014 CZE Fulfit 00:54.3 00:01.9
5 5 / Muži [ 569 ] tadeáš Vojtěch 2013 CZE Police nad Metují 00:54.8 00:02.4
6 6 / Muži [ 416 ] Jáchym Šimice 2014 CZE Praha 8 00:57.4 00:05.0
7 7 / Muži [ 503 ] Richard Brych 2014 CZE Dobřany 00:59.4 00:07.0
8 8 / Mužihorolezec [ 502 ] štěpán Beran 2014 CZE SKI Police nad Metují 01:00.2 00:07.8
9 9 / Muži [ 589 ] Ondřej Mládek 2015 CZE Dukla Liberec 01:00.6 00:08.2
10 10 / Muži [ 510 ] David Král 2016 CZE Trutnov 01:02.0 00:09.6
11 11 / Muži [ 567 ] Adam Beran 2016 CZE Ski Police 01:03.7 00:11.3
12 12 / Muži [ 407 ] Jan Hákle 2014 CZE Trutnov 01:06.3 00:13.9
13 13 / Muži [ 507 ] Michal Čada 2015 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:09.3 00:16.9
14 14 / Muži [ 410 ] Viktor Martin Cejpa 2015 CZE Ohnišov 01:23.4 00:31.0
15 15 / Muži [ 414 ] Štěpán Hrouda 2015 CZE Horní Branná 01:26.8 00:34.4

result list Ml. minižákyně

start ~ 11:18:18

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Ženy [ 550 ] Aneta Nováková 2011 CZE Habřina 01:38.0
2 2 / Ženy [ 548 ] Veronika Musilová 2011 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 01:43.4 00:05.4
3 3 / Ženy [ 546 ] Adéla Macurová 2012 CZE Hvězda Pardubice z.s. 01:43.5 00:05.5
4 4 / Ženy [ 575 ] Viktorie Melišíková 2011 CZE Běžecký klub Náchod 01:47.3 00:09.3
5 5 / Ženy [ 547 ] Alice Macurová 2012 CZE Hvězda Pardubice z.s. 01:52.2 00:14.2
6 6 / Ženy [ 564 ] Michaela Kráčmarová 2012 CZE BKL Machov 01:56.4 00:18.4
7 7 / Ženy [ 542 ] Denisa Králová 2012 CZE Olfin car Ski Team 01:56.8 00:18.8
8 8 / Ženy [ 519 ] Viktorie Brychová 2012 CZE Dobřany 02:09.8 00:31.8
9 9 / Ženy [ 417 ] Michaela Vrzáková 2011 CZE Ústí nad Labem 02:17.1 00:39.1
10 10 / Ženy [ 401 ] Antonie Čudková 2012 CZE Lažany 02:19.4 00:41.4
11 11 / Ženy [ 565 ] eliška beranová 2012 CZE Ski Police 02:26.4 00:48.4

result list Ml. minižáci

start ~ 11:23:38

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [ 525 ] Matyaš Duch 2012 CZE TJ Maratonstav Úpice 01:39.3
2 2 / Muži [ 572 ] Ivan Hornych 2011 CZE SKI Police nad Metují 01:39.9 00:00.6
3 3 / Muži [ 540 ] Adam Kohoutek 2011 CZE Blue Fly 01:40.1 00:00.8
4 4 / Muži [ 587 ] Štěpán Lamich 2012 CZE Run for life 01:42.1 00:02.8
5 5 / Muži [ 545 ] Adam Kubeček 2011 CZE Machov 01:43.5 00:04.2
6 6 / Muži [ 551 ] Ondřej Novotný 2011 CZE CAV Benátky nad Jizerou 01:44.3 00:05.0
7 7 / Muži [ 527 ] Ondřej Elich 2012 CZE ApacheLOKOTrutnov 01:44.6 00:05.3
8 8 / Muži [ 534 ] Vojta Havel 2011 CZE Skilauf team 01:46.2 00:06.9
9 9 / Muži [ 25 ] Jonáš Doležal 2012 CZE BKL Machov 01:48.6 00:09.3
10 10 / Muži [ 584 ] Jiří Křepela 2011 CZE Wikov Ski Skuhrov 01:49.1 00:09.8
11 11 / Muži [ 557 ] Matěj Tuček 2012 CZE SKI Police nad Metují 01:51.1 00:11.8
12 12 / Muži [ 402 ] Jakub Pantůček 2012 CZE Slemeno 01:54.6 00:15.3
12 12 / Muži [ 588 ] Matyáš Mládek 2011 CZE Dukla Liberec 01:54.6 00:15.3
14 14 / Muži [ 409 ] Vojta Kubík 2011 CZE Maratonstav Úpice 01:56.6 00:17.3
15 15 / Muži [ 415 ] Daniel Vrzák 2011 CZE Ústí nad Labem 02:00.7 00:21.4
16 16 / Muži [ 560 ] Vojta Vojtěch 2011 CZE Suchý Důl 02:00.9 00:21.6
17 17 / Muži [ 581 ] Michal Kuřátník 2011 CZE Zábědov 02:01.1 00:21.8
18 18 / Muži [ 594 ] Vilém Forst 2012 CZE Osek 02:02.7 00:23.4
19 19 / Muži [ 529 ] Lukáš Formánek 2012 CZE Praha 02:06.7 00:27.4
20 20 / Muži [ 585 ] Ondřej Komárek 2012 CZE Run for life 02:07.7 00:28.4
21 21 / Muži [ 413 ] Jakub Hrouda 2011 CZE Horní Branná 02:09.8 00:30.5
22 22 / Muži [ 562 ] Jindřich Pohl 2012 CZE SKI Police nad Metují 02:14.1 00:34.8

result list St. minižákyně

start ~ 11:31:06

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Ženy [ 600 ] Amálie Drobková 2010 CZE Zábědov 03:46.3 splits
2 2 / Ženy [ 526 ] Karolínka Duchová 2010 CZE TJ Maratonstav Úpice 03:47.4 00:01.1 splits
3 3 / Ženy [ 536 ] Denisa Hrnčířová 2010 CZE BKL Machov 03:49.8 00:03.5 splits
4 4 / Ženy [ 561 ] Matylda Pohlová 2009 CZE Ski Police nad Metují 03:51.5 00:05.2 splits
5 5 / Ženy [ 599 ] Tereza Michlová 2010 CZE Wikov Ski Skuhrov 03:52.9 00:06.6 splits
6 6 / Ženy [ 532 ] Eliška Gultová 2009 CZE BKL Machov 03:54.2 00:07.9 splits
7 7 / Ženy [ 528 ] Noemi Elichová 2009 CZE ApacheLOKOTrutnov 04:02.4 00:16.1 splits
8 8 / Ženy [ 541 ] Nela Konrátová 2009 CZE BKL Machov 04:03.1 00:16.8 splits
9 9 / Ženy [ 556 ] Vendula Šrůtková 2009 CZE BKL Machov 04:04.5 00:18.2 splits
10 10 / Ženy [ 563 ] Anna Kráčmarová 2009 CZE BKL Machov 04:05.9 00:19.6 splits
11 11 / Ženy [ 576 ] Adéla Renská 2009 CZE Běžecký klub Náchod 04:17.0 00:30.7 splits
12 12 / Ženy [ 539 ] Adéla Hůlková 2010 CZE Ski Police nad Metují 04:25.2 00:38.9 splits
13 13 / Ženy [ 426 ] Eva Horká 2009 CZE Velké Popovice 04:38.9 00:52.6 splits
14 14 / Ženy [ 544 ] Eliška Krejsová 2010 CZE KUS Sopotnice 04:41.5 00:55.2 splits

result list St. minižáci

start ~ 11:39:06

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Muži [ 570 ] Olda Hornych 2009 CZE Ski Police nad Metují 03:44.5 01:44.8 (1) splits
2 2 / Muži [ 533 ] Lukáš Guňka 2009 CZE Hradec Králové 03:51.8 00:07.3 01:49.1 (3) splits
3 3 / Muži [ 558 ] David Vaněk 2009 CZE BKL Machov 03:52.8 00:08.3 01:52.4 (4) splits
4 4 / Muži [ 582 ] František Šabata 2009 CZE Wikov Ski Skuhrov 03:55.2 00:10.7 01:48.6 (2) splits
5 5 / Muži [ 568 ] matěj beran 2010 CZE Ski Police 03:58.7 00:14.2 02:01.8 (7) splits
6 6 / Muži [ 577 ] Matěj Renský 2009 CZE Běžecký klub Náchod 04:05.3 00:20.8 01:57.4 (5) splits
7 7 / Muži [ 543 ] Šimon Krejsa 2010 CZE KUS Sopotnice 04:26.1 00:41.6 02:05.7 (9) splits
8 8 / Muži [ 422 ] Kryštof Včeliš 2010 CZE Suchý Důl 04:27.8 00:43.3 01:59.5 (6) splits
9 9 / Muži [ 425 ] Matěj Burian 2010 CZE Suchý Důl 04:32.8 00:48.3 02:06.2 (10) splits
10 10 / Muži [ 538 ] Vít Hůlka 2010 CZE Ski Police nad Metují 04:33.3 00:48.8 02:03.9 (8) splits
11 11 / Mužihorolezec [ 559 ] Štěpán Vlk 2010 CZE Vernéřovice 04:45.1 01:00.6 02:08.2 (11) splits
12 12 / Muži [ 530 ] Tomáš Formánek 2009 CZE Praha 05:26.2 01:41.7 02:15.1 (12) splits

result list Mladší žáci

start ~ 11:48:55

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [ 522 ] Matyáš Buryšek 2008 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 05:32.4 01:46.8 (4) splits
2 2 / Muži [ 595 ] Marek Beneš 2008 CZE Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 05:33.0 00:00.6 01:43.9 (2) splits
3 1 / Ženy [ 517 ] Anna Mládková 2008 CZE Liberec - Kateřinky 05:34.0 00:01.6 01:40.9 (1) splits
4 2 / Ženy [ 524 ] Tereza Doležalová 2008 CZE BKL Machov 05:39.5 00:07.1 01:46.8 (5) splits
5 3 / Ženy [ 579 ] Zuzanna Zaremba 2007 POL Uks Jedynka Gostyń 05:39.6 00:07.2 01:47.1 (6) splits
6 3 / Muži [ 580 ] Šimon Souček 2008 CZE Maratonstav Úpice 05:45.6 00:13.2 01:44.5 (3) splits
7 4 / Muži [ 583 ] Jan Křepela 2007 CZE Wikov Ski Skuhrov 05:49.9 00:17.5 01:51.4 (11) splits
8 4 / Ženy [ 596 ] Veronika Holíková 2008 CZE Wikov Ski Skuhrov 05:52.0 00:19.6 01:48.9 (10) splits
9 5 / Ženy [ 597 ] Adéla Michlová 2007 CZE Wikov Ski Skuhrov 05:54.3 00:21.9 01:48.8 (9) splits
10 6 / Ženy [ 574 ] Michalina Harasym 2008 POL MUKN Pod Stróżą 06:01.9 00:29.5 01:52.2 (12) splits
11 7 / Ženy [ 404 ] Mariana janošová 2007 CZE TJ Baník Karviná 06:20.9 00:48.5 01:52.4 (13) splits
12 5 / Muži [ 578 ] Adam Bernard 2008 CZE HK Jihlava 06:21.9 00:49.5 01:47.9 (7) splits
13 8 / Ženy [ 520 ] Simona Bubeníčková 2008 CZE BKL Machov 06:23.7 00:51.3 01:55.1 (16) splits
14 6 / Muži [ 593 ] Lukáš Jelen 2007 CZE Wikov Ski Skuhrov 06:33.8 01:01.4 02:00.3 (17) splits
15 9 / Ženyhorolezec [ 535 ] Kata Havlova 2007 CZE Skilauf team 06:37.9 01:05.5 01:48.6 (8) splits
16 10 / Ženy [ 555 ] Barbora Šrůtková 2007 CZE BKL Machov 06:39.6 01:07.2 01:53.3 (14) splits
17 11 / Ženy [ 411 ] Helena Hroudová 2008 CZE Horní Branná 08:23.1 02:50.7 02:18.9 (18) splits
{18} 7 / Muži [ 423 ] Tadeáš Včeliš 2008 CZE Suchý Důl 01:54.9 (15)

result list Starší žáci

start ~ 12:01:18

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Muži [ 553 ] Ondřej Souček 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 07:21.4 01:40.5 (3) 03:37.4 (1) 05:32.5 (1) splits
2 2 / Muži [ 591 ] Filip Kulda 2005 CZE TJ Sokol Olešnice 07:41.5 00:20.1 01:42.5 (4) 03:44.4 (4) 05:45.0 (3) splits
3 3 / Muži [ 537 ] Martin Hrouda 2005 CZE SASM 07:43.2 00:21.8 01:45.0 (7) 03:45.4 (5) 05:46.7 (4) splits
4 4 / Muži [ 549 ] Štěpán Navrátil 2006 CZE Ski Police nad Metují 07:43.3 00:21.9 01:37.6 (1) 03:38.9 (2) 05:43.2 (2) splits
5 5 / Muži [ 552 ] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 07:47.5 00:26.1 01:43.3 (6) 03:45.9 (6) 05:48.7 (5) splits
6 1 / Ženy [ 592 ] Tereza Jelenová 2005 CZE Wikov Ski Skuhrov 07:59.9 00:38.5 01:45.9 (9) 03:49.1 (8) 05:52.7 (6) splits
7 2 / Ženy [ 554 ] Lucie Šretrová 2006 CZE Ski Police 08:13.8 00:52.4 01:45.0 (8) 03:49.2 (9) 06:03.0 (7) splits
8 6 / Muži [ 421 ] Jonáš Včeliš 2005 CZE Suchý Důl 08:38.5 01:17.1 01:38.9 (2) 03:42.7 (3) 06:07.3 (8) splits
9 3 / Ženy [ 531 ] Aneta Gultová 2006 CZE BKL Machov 08:44.1 01:22.7 01:42.5 (5) 03:46.8 (7) 06:09.5 (9) splits
10 4 / Ženy [ 518 ] Leontýna Bezušková 2005 CZE SKI Police nad Metují 09:27.1 02:05.7 01:47.7 (10) 04:09.3 (10) 06:50.4 (10) splits
11 7 / Muži [ 406 ] David Hrouda 2006 CZE SASM 12:08.4 04:47.0 01:58.5 (11) 05:16.7 (11) 08:41.4 (11) splits

result list BUFO BABY CROSS

start ~ 21:00:00