Běh Teplickými skalami

2014-08-31 Teplice nad Metují

archiv

announcement

registration

start list

results

LA SPORTIVA CROSS total: 344, men : 266, women: 78, junior: 14, MA: 141, MB: 77, MC: 22, MD: 12, juniorky: 4, ZA: 52, ZB: 16, ZC: 6 [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS 2014 total: 48, men : 28, women: 20, junior: 26, MA: 0, MB: 2, MC: 0, MD: 0, juniorky: 20, ZA: 0, ZB: 0, ZC: 0 [html] [pdf]

start list LA SPORTIVA CROSS

start ~ 09:31:45 , all years of born , registered: 344 participants ( 266 of men, 78 of women) 11 km, Startovné se platí na místě, pro předem přihlášené je připraven dárek.

category # name state year team
MA [19] Adámek Samuel CZE 1992 155. HO Vsetín
MA [132] Aliger Lukáš CZE 1986 TJ Sokol Mnátnice
junior [120] Bárta Martin CZE 1996 SK Nové Město nad Metují
MA [287] Bartoš Michal CZE 1992
MB [ ] Bartoš Milan CZE 1971 D.K.V. Group Hradec Králové
MA [62] Bendl Jaroslav CZE 1987 Vysoke Myto
MC [315] Beneš Michal CZE 1960 ABZP
MA [483] Beneš Ondřej CZE 1988
MA [149] Beneš Petr CZE 1983 HOCK horolezecký oddíl
ZC [46] Benešová Jolana CZE 1969 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
juniorky [45] Benešová Nikol CZE 1999 Redpoint Eleven Team
MA [219] beran jan CZE 1983 SKI Police nad Metují
ZA [220] Beranová Anna CZE 1991 Spartak Police
juniorky [143] Bezděková Hana CZE 1998 Rtyně v Podkrkonoší
MA [42] Bischof Jakub CZE 1993 Trutnov
ZA [331] Blámová Eva CZE 1988 HO Loko Brno
MB [479] Blažek Vláďa CZE 1971 beMANIAX MADBIKE
MA [361] Boháč Ladislav CZE 1992
MA [33] Borůvka Jakub CZE 1990 Jaroměř
ZA [334] Boudová Michaela CZE 1981 HO Loko Brno
ZA [317] Brožová Jana CZE 1983 Zahorčice
MA [241] Brýdl Pavel CZE 1980 SALOMON/SUUNTO
MD [ ] Bufka Zdeněk CZE 1957 AC Česká Lípa
MB [312] buriánek Vojtěch CZE 1978 Haven Team
MB [228] Buszevski Beniamin CZE 1974
ZA [11] Cabalková Petra CZE 1988 Jaroměř
ZA [489] Capel Louise AUS 1983
MD [4] Cejnar Václav CZE 1951 SKP-HK
MB [124] Cerny Ondřej CZE 1979 HOSOHOPO
MA [30] Csirik Jiri CZE 1992 prachatice
MA [14] Czinner Martin CZE 1980 Sucháč tým
ZA [13] Czinnerová Marie CZE 1985 Sucháč tým
MB [172] Čáp Ondřej CZE 1974 TJ Dobruška
MA [162] Čapek Filip CZE 1989
ZA [25] Čepová Daniela CZE 1989 OK 99
MA [297] Černý Adam CZE 1989 HO Shock Sport Dobříš
MB [153] Černý Jan CZE 1972 Hotak Praha
MA [ ] Česenek David CZE 1993 Červený Kostelec
MC [174] Čipera Radek CZE 1964 SK RADVANICE
MA [280] Davídek Radek CZE 1987 Olymp Trutnov / AKLVK
ZA [118] Davídková Hana CZE 1990 Alternátor Besedice
MA [221] Dlouhý Jan CZE 1987
MA [180] Doležal Tomáš CZE 1985
MA [270] Dorazil Petr CZE 1986 Jeseník n. O.
MA [295] Ďoubal Jan CZE 1986 Hovrch RT_SH
MB [282] Drygalski Henryk CZE 1979 Trutnov
MC [ ] Drzygala Krzysztof CZE 1968 Gopr Watbrzch
MB [77] Dudziński Marcin POL 1978 Sudeckie Wycieczki Biegowe
MB [208] Duch Miroslav CZE 1979 LUSTi Team
MB [ ] Ducháček Jiří CZE 1973 Vrchlabí-Podhůří
MA [9] Ducháček Ondřej CZE 1987
MA [ ] Důrek Milan CZE 1991 Ž3 Sport
MA [15] Dvořák David CZE 1983 horyzdalky.cz
MA [309] Dvořák Marek CZE 1992 HORO ČT
MB [109] Dvořák Martin CZE 1972 HO TJ Sokol Stěžery
MA [305] Dvořák Richard CZE 1981 Sambar, Lezecká stěna Kladno
MA [349] Dvořáková Adéla CZE 1995
ZA [368] Dvořáková Pavla CZE 1982 Czech Bouldering
MA [156] Fajt Lukáš CZE 1982 AM
ZA [155] Fajtová Kateřina CZE 1985
MB [345] Farář Martin CZE 1977 Veselejší Farář
ZA [318] Fialová Barbora CZE 1982
ZB [274] Flašarová Lenka CZE 1972 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ
MA [319] Frnoch Jaroslav CZE 1985
MD [2] Frohlich Svatopluk CZE 1955 HO La Scala
MC [281] Frýdl Miroslav CZE 1964 Hradec Králové
MA [50] Gotvald Tomáš CZE 1980 SKH KHK
ZA [333] Grimová Jana CZE 1985 HO Loko Brno
ZA [332] Grimová Lucie CZE 1985 HO Loko Brno
MA [117] Groh Radoslav CZE 1989 Hudy
MA [98] Hadaš Hanz CZE 1984
MA [192] Hais Jan CZE 1994 Pec p sněžkou
MB [3] Hanuš Jiří CZE 1972 vella team
ZB [114] Hanušová Lenka CZE 1979 TT Janovičky
juniorky [340] Hanušová Natálie CZE 2000 Quintbike.cz
MA [203] Hapala Martin CZE 1985
junior [65] Hartman Jan CZE 1997 Tvoje máma
MB [59] Hašek Filip CZE 1972 HO Ještěd
ZC [285] Hauschková Dagmar CZE 1965
MB [55] Havel Lukáš CZE 1974 Olfin Car Ski Team
MA [337] havlíček Jiří CZE 1982 MTB Trilogy
ZB [56] Havlová Marie CZE 1976 Olfin Car Ski Team Trutnov
ZA [86] Havránková Tereza CZE 1990 HO Studénka
MD [32] Heinz Peter CZE 1959 TVE Weiher
MA [227] Hejl Dušan CZE 1984 Ski Police
MA [311] Hekrle Pavel CZE 1993 Horo ČT
MB [299] Hercog Piotr CZE 1976
ZA [73] Hermanová Zuzana CZE 1987 OK Lokomotiva Pardubice
MA [215] Hladík Jakub CZE 1987
ZC [94] Hlaváčková Ivana CZE 1964 Hradec Králové
ZA [246] Hlinková Kateřina CZE 1988 Vysoká nad Labem
MC [242] Holub Miroslav CZE 1966 SK Nové Město nad Metují
MA [341] Hornych Miroslav CZE 1980 Spartak Police nad Metují
junior [218] Horyna Daniel CZE 2007 TJ Lokomotiva Nymburk
MA [314] Houdek Jakub CZE 1992
MB [199] Hrolička Marcel CZE 1972
MA [31] Hruška Jan CZE 1989 Kasper - Swix Team
MB [ ] Christoph David CZE 1971 Nové Město nad Metuji
MA [ ] Ildža Daniel CZE 1992 Trutnov
MB [ ] Jadrný Lubomír CZE 1973 ISCAREX team Česká Třebová
MA [76] Jagiellicz Marcin POL 1988 Grupa Biegowa Wałbrzych
MC [79] Jakoubek Roman CZE 1967 Trutnov
ZA [277] janouskova zuzana CZE 1985 harrachov
ZA [ ] Jarzębowicz Magdalena POL 1986 Trzebnica
MA [ ] Jarzębowicz Mateusz POL 1982 Trzebnica
MB [369] Jelínek Jaroslav CZE 1979
junior [95] Jezevčík Hary CZE 2012
MA [87] Jindra Matouš CZE 1985 FTUS
MB [111] Jisl Jarda CZE 1973 Craft Team Jablonec
MA [63] Jonák Martin CZE 1986 Ostrava
MC [292] Jošt Vladimír CZE 1966 Hradec Králové
ZA [144] Joudalová Iva CZE 1982 Modrá Střelka
MA [291] Kábrt Lukáš CZE 1985 Vrchaři Vrchlabí
ZA [184] Kadlecová Lucie CZE 1986
MA [128] Kalousek Rudolf CZE 1986
MB [275] Kamenik Ondra CZE 1974 Jesenik
MA [116] Kaplan Lukáš CZE 1984 HO Lysá nad Labem
ZA [142] Khýrová Aneta CZE 1993 Carla.kupkolo.cz
MB [350] Knil Daw CZE 1976 SK Jira
junior [230] Koblížek Koblížek CZE 2001
MA [360] Kofron David CZE 1982
MA [151] Kohout Milan CZE 1981 Silvini Madshus Team
MB [123] Koch Martin CZE 1973 Koch Team
ZA [121] Kochová Nikola CZE 1993 HO Větrník
ZA [169] Kolaříková Magdaléna CZE 1981
MA [131] Kolečkář David CZE 1994
ZA [348] Konečná Radka CZE 1985
MA [202] Kortán Petr CZE 1983
MB [137] Kosek Petr CZE 1979 nalehko.com
MB [321] Kosina Přemysl CZE 1975 Úžasňáci
ZB [320] Kosinová Michaela CZE 1978 Úžasňáci
MA [232] Košťál Miroslav CZE 1984 U Peňáka
MA [96] Kotula Jakub CZE 1991 Horoklub Chomutov
junior [338] Krákora Ondřej CZE 2003 Sázava Kopaniny
MB [88] Krátký Zdeněk CZE 1978 2.MPP
MA [296] Kratochvíl Marek CZE 1989
ZA [ ] Kreidlová Veronika CZE 1990 Plzeň
MB [194] Krejsa Tomáš CZE 1977 KUS Sopotnice
MB [335] Krumphanzl Erik CZE 1975 Odolov
MA [69] Krupka Lukáš CZE 1983 Cyklo Point Jičín
MA [200] Kříž Vojta CZE 1983 Start Náchod
MA [351] Kuba Ondřej CZE 1984 HO Přírodní vědy
MA [1] Kubeček Jakub CZE 1985 Červený Kostelec
MA [41] Kubeček Ladislav CZE 1991 FARMET - Maratonstav Úpice
MC [40] Kubeček Ladislav CZE 1962 Maratonstav Úpice
MA [134] Kubeček Lukáš CZE 1980
MB [ ] Kubeš David CZE 1979 Kostelec nad Orlicí
ZA [112] Kučerová Marie CZE 1983 Sport Future Team
MA [362] Kudla Filip CZE 1995
ZA [495] Kudrová Nelly CZE 1980
MB [54] Kuře Petr CZE 1975 Náchod
MA [211] kužel Martin CZE 1986 HO EXCENTRIC
MA [21] Kvasnička Tomáš CZE 1982 Hradec Králové
MB [24] Lajtkep Petr CZE 1973 Pomalí kluci
MC [163] Lanta Stanislav CZE 1963 Vellé Poříčí
MA [234] Laštovka Jakub CZE 1989 HOLOKO Teplice
MA [283] Laštůvka Martin CZE 1980 Cyklo Tony
MD [84] Lelek Vít CZE 1950 Čolek Team Červený Kostelec
MC [265] Linhart Milan CZE 1964 KBA Grafitec Dobruška
MB [47] Lupták Peter SVK 1970 Hotel Avalanche Vysoké Tatry
MC [229] Macek Petr CZE 1967
MA [313] Mach Jan CZE 1984
MA [34] Macháček Jan CZE 1985 Praha Libeň
MB [306] Máková Michaela CZE 1971
ZC [ ] Mališová Karla CZE 1960 Sabzo
MC [115] Malý Jiří CZE 1963 TT Janovičky
ZB [168] Mandulová Kateřina CZE 1979 Horal Ruzyně
MA [363] Mareček Jan CZE 1983
MA [ ] Marek Jakub CZE 1987 HO Studénka
MA [1112] Marek Jakub CZE 1987 HO Studénka
ZA [328] Marková Kristýna CZE 1984 HO Požitkáři
MA [70] Matěja Lukáš CZE 1988 Kralupy nad Vltavou
MC [286] Mazač Jaroslav CZE 1968 Bonbon Police nad Metují
MB [92] Melichar Daniel CZE 1973 HO HOlešovice
MB [6] Melišík Jan CZE 1974 Redpoint team
ZB [81] Metelková Táňa CZE 1972 TJ Sokol Hradec Králové
ZA [99] Mikesková Eva CZE 1990
MB [336] Mikula Honza CZE 1979 Hosohopo
MB [276] Misler Michal CZE 1972 Vnejhoršímtodojdu Milovice
junior [330] Mládek Jakub CZE 2007 Silvini Madshus team
ZB [53] Morávková Petra CZE 1973 Praha 12
MA [113] Muchka Štěpán CZE 1981 TJ Sokol Mladá Boleslav
MA [197] Muráň Dalibor CZE 1985
MA [23] Musil Ondřej CZE 1980
MC [209] Nádhera Petr CZE 1967 Hradec Králové
ZC [210] Nádherová Hana CZE 1968 hradec králové
MA [193] Němec Tomáš CZE 1992
ZA [130] Němečková Klára CZE 1992
MA [106] Netík Ondřej CZE 1984 Baterca
MB [28] Nováček Karel CZE 1971 HKO Police
MB [129] Nováček Petr CZE 1978 Run Point Bučnice
MB [ ] Novák Jan CZE 1977 SPORT ALBI
MA [158] Novák Ondra CZE 1985 Pardubice
MA [308] Novotný Jakub CZE 1988
MB [188] Novotný Marek CZE 1975
MA [138] Nývlt Petr CZE 1983 Start Náchod
MA [ ] Nývlt Petr CZE 1980 TJ Start Náchod
MA [20] Oborová Martina CZE 1991 HO Vsetín
MA [198] Oplištil Zdeněk CZE 1989
MC [207] Osoba Martin CZE 1965 TJ Lokomotiva Meziměstí
MA [303] Pacina Jakub CZE 1989
MB [43] Patsch Václav CZE 1979 Runsport Team
MA [214] Paulas Luděk CZE 1984
MD [159] Pechek František CZE 1953 Maratonstav Úpice
MA [80] Pejšek David CZE 1987 Jaroměř
MA [196] Pék Jiří CZE 1987
MB [127] Penc Ondřej CZE 1977 Cyklo Tony
ZB [12] Peratová Eva CZE 1979 HO Vyškov
ZB [ ] Pešinová Jitka CZE 1977 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
MA [217] Petr Milan CZE 1991
ZA [110] Pintířová Adéla CZE 1981
MA [307] Pirkl Martin CZE 1988 HORO Česká Třebová
MA [293] Pírko Jaromír CZE 1985
MA [48] Plašil Radek CZE 1980 BK Rtyně
MA [90] Pleskot Ondřej CZE 1984 HOPardubice
MA [316] Pohanský Matěj CZE 1991
MB [324] Pohl Jan CZE 1976 SKI Police nad Metují
MB [481] Pohl Jan CZE 1976 SKI Police nad Metují
MB [301] Polej Jiří CZE 1971 Hronov
MA [29] Pomezný Lukáš CZE 1994 Kostelec nad Labem
ZB [51] Pončová Eva CZE 1974 RunSport Team
MB [1129] Pov Eneko CZE 1977
MB [300] Pov Iker CZE 1974
MB [212] Pražský Josef CZE 1978
MA [181] Prostředník Jan CZE 1983 HOVRCH
MA [364] Prostředníková Monika - asi CZE 1986
junior [346] Přibyl Vojtěch CZE 1996
MA [105] Pýcha Lukáš CZE 1984 TJ Start Náchod
MA [97] rak jan CZE 1987 Řízci Pavlišov
MA [347] Reich Lukáš CZE 1991
MA [179] Rezek Filip CZE 1987
MB [231] Rubi Rubi CZE 1972
MA [160] Rücker Jakub CZE 1988 Bonbon Machov
MD [157] Rücker Oldřich CZE 1955 Bon Bon Lhota
MB [161] Rücker Pavel CZE 1976 Bonbon Machov
MA [238] Růžička Tomáš CZE 1991 Pardubice
ZA [148] Růžičková Pavla CZE 1986 Ruzyně
MA [359] Řezník Jan CZE 1988 HO Himal
MC [ ] Sehnal Tomáš CZE 1967 Poděbrady
junior [256] Sehnal Vojtěch CZE 1998 K.O. Poděbrady
MB [253] Schejbal Jan CZE 1976 RunSport Team
MA [178] sibera Jan CZE 1988 Údolí Sviní
MA [204] Simon Martin CZE 1980 Dopravni zdravotní služba Náchod
MB [185] Siročák Petr CZE 1978 Tři křížky CF
MA [201] Skala David CZE 1981
MC [133] Skalský Miloš CZE 1967 AC Náchod
MA [223] Sladký Martin CZE 1989
ZA [294] Smilová Eva CZE 1989
ZC [266] Smutná Jana CZE 1962 Doudleby nad Orlicí
MC [267] Smutný Michal CZE 1962 Doudleby nad Orlicí
MA [268] Smutný Šimon CZE 1993 OOB Vamberk
MA [119] Sojka Ondřej CZE 1988 Alternátor Besedice
MA [61] Sopala Bartlomiej POL 1988 SmartTopo
MB [125] Souček Vladimír CZE 1973 TJ Sokol Červený Kostelec
MA [122] Srb Tomáš CZE 1988 HO Větrník
MB [154] Srovnal Otakar CZE 1975 Lokomotiva Zábřeh
MA [187] Staněk Radim CZE 1981
MB [177] Stava Jindřich CZE 1979 Lenka Stavová :-)
MA [480] Straka Josef CZE 1990 Havlíčkův Brod
MA [353] Strnad Jiří CZE 1984 Eleven Team Příchovice
MA [367] Suchý Zdeněk CZE 1984 Czech Bouldering
MB [67] Svárovský David CZE 1977 HK Mladá Boleslav
MA [365] Svoboda Jakub CZE 1987 Mountain Bike Action
MA [89] Svoboda Karel CZE 1985 praha
ZB [22] Svozilova Lenka CZE 1970 Relaxační a pohybové centrun EDEN
MA [355] Šála Radim CZE 1985
MA [372] Šedivý Jakub CZE 1986
MB [247] Šedivý Pavel CZE 1973 SK Janské Lázně
MA [57] Šimek Pavel CZE 1980 Olfin Car Ski Team Trutnov
ZB [27] Šimonová Šárka CZE 1972
MD [366] Šimůnek Jaromír CZE 1955 SKP KORNSPITZ JABLONEC
MB [224] Šír Jaroslav CZE 1978
MB [289] Široký Zdeněk CZE 1979
ZA [498] Škodová Eva CZE 1984 Žamberk
MD [5] Šlégr Jiří CZE 1954 SK RADVANICE
ZA [186] Šnapková Petra CZE 1985
MA [ ] Šolc Vítězslav CZE 1991 -
MD [101] Šolc Vítězslav CZE 1957 BKL Machov
MA [279] Šorm Ivo CZE 1987 DECATHLON LIBEREC
ZA [323] Šprínarová Kateřina CZE 1991 BKBÚ Masty
ZB [58] Šretrová Kristýna CZE 1977 Spartak Police nad Metují
ZA [213] Šritrová Lucie CZE 1991 Pro Music Prolog Bike Trutnov
MA [64] Šrůtek David CZE 1980 BKL Machov
ZA [191] štanglerová Magdaléna CZE 1994 sisduo
MA [183] Štěpán václav CZE 1990 Bražecký mládenci
MA [222] Štěpánek Josef CZE 1988 HO Kóta 427
MA [26] Štěrba Zbyněk CZE 1983 Lokomotiva Pardubice
MA [206] Štíhel Václav CZE 1981 NKR
MB [263] Štolfa Martin CZE 1974 SKI Police nad Metují
junior [264] Štolfa Štěpán CZE 1998 SKI Police nad Metují
MA [10] Štukovský Branislav SVK 1986 Trenčín
MB [52] Šupich Martin CZE 1977 Kupkolo MTB Trilogy
MA [173] Švec Marek CZE 1988
MA [327] Tauchman Jan CZE 1987 Tenneco
MA [310] Tesař Jakub CZE 1992 Horo ČT
MD [93] Tománek Jaroslav CZE 1955
MB [235] Tomášů Viktor CZE 1977 HK Uherské Hradiště
ZA [ ] Tomšíková Helena CZE 1985 Hradec Králové
MA [8] Trojan Petr CZE 1983
ZB [49] Tůmová Dagmar CZE 1971 Vrchlabí 4
MC [16] Tyleček Petr CZE 1960 Apollo Bohumín
MD [100] Vacarda Vladimír CZE 1959 ELEVEN RUN TEAM
MC [499] Vanta Josef CZE 1962 TriClub Dobruška
MB [182] Vašátko Jaroslav CZE 1979
MB [150] Vašíček Martin CZE 1971 TJ Maratonstav Úpice
MB [243] Vašíček Roman CZE 1974 SK RADVANICE
MB [ ] Vávra Aleš CZE 1978 Hradec Králové
junior [38] Vávra Petr CZE 1999 ŠAK Židlochovice
MB [36] Vávra Václav CZE 1971 Hrušovany u Brna
junior [37] Vávra Václav CZE 1998 ŠAK Židlochovice
MB [496] Vávro Aleš CZE 1978
ZB [39] Vávrová Anna CZE 1972 Hrušovany u Brna
ZA [339] Vernerová Lucie CZE 1984 Trutnov
MB [233] Vestfál Václav CZE 1972 HO Loko Teplice
MA [269] Veverka Tomáš CZE 1984 OOB Vamberk
junior [17] Vilém Rostislav CZE 1996 155. HO Vsetín
MA [78] Vízner Tomáš CZE 1994 Uhlířské janovice
MA [135] Voldán Adam CZE 1983 HO Lokomotiva Beroun
ZA [107] Voltová Ivana CZE 1984 TJ Sokol Stěžery
MB [152] Votruba Jan CZE 1979 Altan Tým
junior [18] Vraj Daniel CZE 1996 155. HO Vsetín
MB [322] Vrtík Pavel CZE 1976 HO Loko Brno
juniorky [248] Vydrová Viktorie CZE 2000 SK Janské Lázně
ZA [7] Výravská Zdeňka CZE 1989
MB [126] Vyšohlíd Petr CZE 1973 HK Mladá Boleslav
MA [304] Weiss Robin CZE 1989
ZA [216] Wolfová Kateřina CZE 1985 HO Matahari
MA [35] Zajněco Lojzek nečitelné CZE 1983
MB [85] Żak Artur POL 1979 Aktywny Wałbrzych
ZA [108] Zámečníková Veronika CZE 1984 Praha
ZA [500] Zaschová Jitka CZE 1986
MC [104] Zbyryt Marek CZE 1965 USKS Ludwikovice
ZA [139] Zedníková Vendula CZE 1991 Za sebe
MC [175] Zelený Luděk CZE 1961
MA [290] Zelený Matěj CZE 1989 Bražecký mládenci
MA [68] Zikmund Michal CZE 1991 TJ Sokol Jičín
ZA [60] Żurowska Iwona POL 1987 Świdnica Polska
MA [75] Zvěřina Petr CZE 1982 OK Lokomotiva Pardubice
ZA [74] Zvěřinová Martina CZE 1983 OK Lokomotiva Pardubice
ZB [1127] Žamberská Markéta CZE 1978 Dobříchovice
MB [1128] Žamberský Pavel CZE 1973 Dobříchovice
ZA [82] žantová zuzana CZE 1988 jablonec nad nisou
ZA [136] Ženožičková Věra CZE 1982 Hronov
ZA [497] Žilinová Vladimíra CZE 1980 Hradec Králové

start list BUFO BABY CROSS 2014

start ~ 09:41:46 , all years of born , registered: 48 participants ( 28 of men, 20 of women) Závod žáků na 2,5km. Startovné se platí na místě, pro předem přihlášené je připraven dárek.

category # name state year team
junior [352] Bernardová Zuzana CZE 2003
juniorky [284] Buszewska Zuzana CZE 2005
junior [237] Buszewski Erik CZE 2007
juniorky [251] Černá Karolína CZE 2005 SK Janské Lázně
junior [252] Černý Tomáš CZE 2008 SK Janské Lázně
junior [288] Dudek Tomáš CZE 2001 Gapp System-Cabtech MTB Racing Team
juniorky [261] Fojtíková Kateřina CZE 2006 taťka a mamka
juniorky [260] Fojtíková Sára CZE 2004 Brno
junior [239] Folprecht Matyáš CZE 2006 Brno
juniorky [240] Folprecht Mia CZE 2008 Brno
junior [236] Horyna Oliver CZE 2005 -
junior [166] Hrouda David CZE 2006 SASM
junior [165] Hrouda Martin CZE 2005 SASM
junior [66] Kohl Jonáš CZE 2005 SK Nové Město nad Metují
juniorky [164] Kohlová Štěpánka CZE 2007 SK Nové Město nad Metují
junior [258] Kurzova Tereza CZE 2006 Brno
juniorky [259] Kurzova Veronika CZE 2007 Brno
junior [190] Mach David CZE 2001
juniorky [189] Machová Žaneta CZE 2000 Hugobike Team
junior [250] Matas Tomáš CZE 2000 SK Janské Lázně
juniorky [249] Matasová Kateřina CZE 2004 SK Janské Lázně
juniorky [272] Mislerová Anežka CZE 2004 HO Alpici Milovice
juniorky [273] Mislerová Magdaléna CZE 2000 HO Alpici Milovice
juniorky [271] Mislerová Michaela CZE 2001 HO Alpici Milovice
junior [302] Mládková Anna CZE 2008 Liberec - Kateřinky
junior [147] Nováček Albert CZE 2009 STB
junior [357] Pešina Jakub CZE 2004 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
junior [358] Pešina Jan CZE 2006 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
junior [167] Podroužek Vojta CZE 2000 HO Harcov
MB [324] Pohl Jan CZE 1976 SKI Police nad Metují
MB [481] Pohl Jan CZE 1976 SKI Police nad Metují
juniorky [255] Sádlová Adéla CZE 2001 SK Nové Město nad Metují
juniorky [176] Stavová Julie CZE 2007
junior [145] Stoček Martin CZE 2006 STB
junior [146] Stočková Lucie CZE 2008 STB
junior [140] Šimek Matěj CZE 2002 SKP Hvězda Pardubice
junior [356] Šimůnek Petr CZE 2006 Jablonec nad Nisou
junior [262] Štolfa Šimon CZE 2003 SKI Police nad Metují
junior [354] Tichá Johanka CZE 2006
juniorky [205] Tintěrová Bára CZE 2006 Laurich
juniorky [141] Tůmová Kateřina CZE 2001 SK NMMET
junior [225] Valenta Śimon CZE 2003 Hradec Králové
junior [44] Vávra Matěj CZE 2003 Teplice nad Metují
juniorky [ ] Vávrová Aneta CZE 2000 Hradec Králové
juniorky [226] Vávrová Veronika CZE 2000
juniorky [ ] Vávrová Veronika CZE 2003 Hradec Králové
juniorky [257] Vlčková Adéla CZE 2004 Brno
junior [91] Werner Adam CZE 2003 Spartak Police nad Metují