Běh Teplickými skalami

2015-08-30 Teplice nad Metují

archiv

announcement

registration

start list

results

LA SPORTIVA CROSS total: 319, men : 231, women: 88, junior: 13, MA: 115, MB: 77, MC: 18, MD: 8, juniorky: 10, ZA: 55, ZB: 16, ZC: 7 [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS 2015 total: 45, men : 23, women: 22, junior: 21, MA: 0, MB: 2, MC: 0, MD: 0, juniorky: 22, ZA: 0, ZB: 0, ZC: 0 [html] [pdf]

start list LA SPORTIVA CROSS

start ~ 09:31:58 , 2000 and older , registered: 319 participants ( 231 of men, 88 of women) 11 km, Startovné se platí na místě

category # name state year team
MA [508] Adámek Samuel CZE 1992 155. HO Vsetín
MA [540] Aliger Lukáš CZE 1986 TJ Sokol Mnátnice
junior [40] Alvarez Josef CZE 2004 Spartak Police nad Metují
MB [101] Baciák Pavel CZE 1977 Nechutná společnost
MB [102] Bartoš Kamil CZE 1977 Skuhrov nad Bělou
MA [598] Bartoš Michal CZE 1992
MC [103] Bednář Pavel CZE 1968 ŠNECI na MAX
juniorky [104] Bejdáková Bára CZE 2000 SK Janské Lázně
MA [498] Bendl Jaroslav CZE 1987 Vysoke Myto
MA [105] Beneš Petr CZE 1983 HOCK horolezecký oddíl
ZC [106] Benešová Jolana CZE 1969 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
juniorky [107] Benešová Nikol CZE 1999 Redpoint Eleven Team
MA [548] beran jan CZE 1983 SKI Police nad Metují
MA [108] Beránek Lukáš CZE 1985 Marbull/HO Loko Beroun
ZA [549] Beranová Anna CZE 1991 Spartak Police
MA [109] Bezděk Pavel CZE 1986 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
ZC [496] Bindicsová Markéta CZE 1970 SKAJP
MB [537] Blažek Vláďa CZE 1971 beMANIAX MADBIKE
MA [110] Boháč Ladislav CZE 1992 Velké Pořičí
MA [604] Borov Tomáš CZE 1984 Pohodáři
ZA [611] Brožová Jana CZE 1983
MB [111] Brýdl Pavel CZE 1980 SALOMON/SUUNTO
MA [592] Bubeník Michal CZE 1991 Pardubice
MD [112] Bufka Zdeněk CZE 1957 AC Česká Lípa
MB [275] Buri Vojtěch CZE 1978 Haven team
ZA [526] Cabalková Petra CZE 1988 Jaroměř
MB [113] Cibulka Jiří CZE 1975 Horoklub Česká Třebová
MB [114] Cincibus Ondřej CZE 1977 Čáslav
MA [115] Čapek Filip CZE 1989 Bruntál
MA [116] Čermák Jan K. CZE 1984 Praha
ZB [117] Černá Petra CZE 1977 Báječné ženy v běhu
MA [278] Černý Martin CZE 1986 NALEHKO.COM
MC [118] Čipera Radek CZE 1964 SK RADVANICE
MB [119] Čudek Vladimír CZE 1979 Lažany
ZB [120] Čudková Kateřina CZE 1979 Lažany
MA [591] Dadáková Zuzana CZE 1989 Adventure Menu
MB [536] David Michal CZE 1977 Trutnov
MA [617] Davídek Dušan CZE 1981 Vrchlabí
MB [121] Dědek Martin CZE 1974 TJ Hruboskalsko
MB [122] Doležal Roman CZE 1976 Písek
ZB [123] Doležalová Blanka CZE 1979 Písek
MA [124] Dorazil Petr CZE 1986 Jeseník n. O.
MC [503] Drzygala Krzysztof POL 1968 žádný
MB [126] Duch Miroslav CZE 1979 AKLVK
ZA [574] Dupalová Dominika CZE 1988 LOKAL BLOK
MA [509] Dvořáček Štěpán CZE 1992 155.HO - Vsetín
MA [510] Dvořáček Zdeněk CZE 1995 155.Mo-Vsetín
MB [127] Dvořák Jan CZE 1977 Kamenný Újezd
ZA [585] Dvořáková Helena CZE 1985 Písek
MA [609] Edr Martin CZE 1990
MC [533] Elich Jiří CZE 1964 Apache Loko Trutnov
MA [128] Engborg Joakim CZE 1982 Praha 4
MB [582] Farář Martin CZE 1977 Veselejší Farář
MA [129] Fichtner Adam CZE 1985 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
MA [613] Fišer Michal CZE 1983
MA [130] Fišnar Roman CZE 1983 CK Kolokrám
MB [506] Flégl Michal CZE 1980 Trutnov
juniorky [131] Fleischerová Aneta CZE 2000 SK Janské Lázně
ZA [132] Foffová Tereza CZE 1990 Liberec
MB [602] Froš Štěpán CZE 1973 OK Lokomotiva Pardubice
MC [134] Frýdl Miroslav CZE 1964 Hradec Králové
MA [133] Frýdl Ondřej CZE 1992 Smržov
MD [135] Fulka Jiří CZE 1960 Redpoint team
ZB [614] Gregorová Bára CZE 1980 VŠAK Praha
MA [608] Groh Radoslav CZE 1989 Hudy - La Sportiva
ZA [136] Güntherová Jitka CZE 1988 HO Beroun
MA [137] Gürtler Jan CZE 1984 Jan
ZA [581] Hájková Lucie CZE 1986 Raul
MA [138] Hanousek Jakub CZE 1991 Police nad metují
juniorky [139] Hanušová Natálie CZE 2000 Quintbike.cz
junior [140] Hartman Jan CZE 1997 Tvoje máma
MB [580] Hartmann Jan CZE 1977
ZC [141] Hauschková Dagmar CZE 1965 Sekretariát starostky
ZC [535] Havalková Hana CZE 1962
MB [142] Havel Lukáš CZE 1974 Olfin Car Ski Team
ZB [143] Havlová Marie CZE 1976 Olfin Car Ski Team Trutnov
MA [144] Havrda Miroslav CZE 1984 Rychnov u Jablonce nad Nisou
juniorky [145] Hejtmánková Barbora CZE 1999 TJ Sokol Hradec Králové
ZA [595] Heřmánková Růžena CZE 1993 řízci Pavlišov
MB [516] Hes Pes Martin CZE 1976
ZA [146] Hlinková Kateřina CZE 1988 Vysoká nad Labem
MC [147] Holub Miroslav CZE 1966 SK Nové Město nad Metují
MA [148] Homolka Martin CZE 1990 HK Choceň
MB [528] Honegr Tomaš CZE 1977 Hořice
ZA [149] Honsová Veronika CZE 1982 Bělá pod Pradědem
MB [619] Hornych Miroslav CZE 1980 Spartak Police nad Metují
MB [150] horyna daniel CZE 1974 opolany
MA [151] Hořejš Ondřej CZE 1987 Jeseník
junior [513] Houdek Ondřej CZE 1999 HO.Vsetín
MB [527] Hovorka Petr CZE 1974 SK Markus
MA [152] Hruška Jan CZE 1989 Kasper - Swix Team
ZA [153] Hubková Kateřina CZE 1984 SvetBehu.cz
MA [154] Hudák Ondřej CZE 1985
ZA [327] Húšťanová Katarína CZE 1989 HO Lemra
ZA [155] Chaloupková Irena CZE 1983 Bisofštajn
MA [621] Chlup Roman CZE 1985 Elite sport Boskovice
MA [156] Chytil David CZE 1987 VSK Uni Brno
MB [157] Jadrný Lubomír CZE 1973 ISCAREX team Česká Třebová
MC [158] Jakoubek Roman CZE 1967 Trutnov
MB [159] Janda Martin CZE 1980 KOB Dobruška
junior [522] Jansa Radek CZE 2000 SKI Police nad Metují
ZA [160] Jehličková Kamila CZE 1989 Mikulovice
MA [161] Jelínek Jan CZE 1984 HO Přírodní vědy
MA [539] Jeřábek Lukáš CZE 1984 Náchod
MA [623] jirka jan CZE 1983 AC Náchod
MB [162] Jirsa Petr CZE 1977 Rychnov nad Kneznou
MB [622] Jonov Martin CZE 1980 Mushing Český Ráj
MA [163] Jordak Lukáš CZE 1993 Prostějov
MA [599] Kábrt Lukáš CZE 1985 Buřtojedi
MA [507] Kaláb Miloš CZE 1986 HK Letohrad
ZA [550] Kalábová Dita CZE 1985 HK Letohrad
ZA [328] Kalenská Ema CZE 1994
MA [589] Kalkus Jan CZE 1990 Lawi Team
MA [534] Kalousek Rudolf CZE 1986
MA [588] Karásek Václav CZE 1995 LKP Jičín
MA [164] Karlec Jan CZE 1987 Horní Počernice
MC [284] Karlík Michal CZE 1964 Loko Trutnov
MA [165] Kasse Tomas CZE 1985 nalehko.com
MB [166] Kašpar David CZE 1971 SK Janské Lázně
junior [167] Kašpar Dominik CZE 2003 Olfin Car - Vella Trutnov
MA [313] Kašpar Milan CZE 1988
ZA [168] Khýrová Aneta CZE 1993 Carla.kupkolo.cz
ZA [169] Klimešová Markéta CZE 1991 MANOKA WAY
MB [170] Klvaň Norbert CZE 1972 Sokol Kolín-atletika
ZB [624] Kocumova Zuzana CZE 1979 Cyklofit superior Highs Tým
MB [620] Kocur Lukáš CZE 1977 VHS Brno
MA [639] Kohout Milan CZE 1981 Silvini Madshus Team
ZA [635] Kohoutová Erika CZE 1983 Pozitivní nejistota
MB [593] Koch Martin CZE 1971 STS Bratrouchov
juniorky [594] Kochová Anna CZE 2001 AC TJ Jičín
ZA [483] Kolářová Kateřina CZE 1989 Sherpa Climb
MB [628] Koler Petr CZE 1975 Magnus Orienteerirg
ZA [601] Kolesárová Aneta CZE 1986
MA [312] Kortán Petr CZE 1983
MA [618] Košťál Miroslav CZE 1984 U Peňáka
MB [171] kovář petr CZE 1978 Korytňácká a.s.
ZA [605] Kovaříková Alžběta CZE 1990 Avengers
junior [48] Krákora Ondřej CZE 2003 Sázava Kopaniny
junior [280] Krákora Ondřej CZE 2003 Sázava Kopaniny
MB [172] Král Jindřich CZE 1973 Iscarex Č.T.
ZB [531] Kramlová Kateřina CZE 1975
MA [173] Kratochvíl Marek CZE 1989 Tri-Ski Horní Počerníce/ Bražecký mládenci
ZA [584] Krejbichová Michaela CZE 1987
MB [174] Krejsa Tomáš CZE 1977 KUS Sopotnice
ZA [175] Krchova Eva CZE 1989 N/A
MA [176] Křístek Petr CZE 1987 HO VŠB TU Ostrava
MA [177] Kříž Vojta CZE 1983 Start Náchod
MA [178] Kubeček Martin CZE 1987 Hronov
MA [179] Kubíček Jan CZE 1984
ZA [480] Kubíčková Kateřina CZE 1991
MB [520] Kubikula Kuba CZE 1974
MA [575] Kubričan Lukáš CZE 1984 Dukla Brandýs
ZA [547] Kuderjava Nina GER 1991 Heidenau
ZB [587] Kudrová Nelly CZE 1980
MB [274] Kulda Jan CZE 1973 Integraf running team
ZA [180] Kupcova Monika CZE 1986 Bohunovice
MA [306] Kužel Martin CZE 1986 HO EXCENTRIC
MA [181] Lacina Daniel CZE 1988 Kostelec nad Labem
MB [182] Laštovička Martin CZE 1977 Climbshop.cz
MA [183] Laštovka Jakub CZE 1989 HOLOKO Teplice
MB [543] Laštůvka Martin CZE 1980 Cyklo Tony
MD [184] Lelek Vít CZE 1950 Čolek Team Červený Kostelec
MB [577] Lhota Aleš CZE 1978 Pivovar Miletín
MB [185] Lisý Tomáš CZE 1979 Silvini Madshus Team
ZA [551] Luštincová Lucie CZE 1993 LUSTi Team
MC [519] Macek Martin CZE 1964 SK Finisher
ZA [186] Madurová Helena CZE 1986 Příbram
MA [187] Macháček Jan CZE 1985 Praha Libeň
ZA [188] Marková Kristýna CZE 1984 Rudná
MD [637] Martinec Jan CZE 1959 Sokol Suchý Důl
MA [626] Martinec Jan CZE 1984 TO Šarkán
junior [190] Matas Tomáš CZE 2000 SK Janské Lázně
MC [191] Mazač Jaroslav CZE 1968 Wikov
MA [192] Mazgaj Jakub CZE 1982 Brno
MA [193] Mec Jaromír CZE 1985 ostrava
MB [500] Melichar Daniel CZE 1973 HO HOlešovice
MB [194] Melišík Jan CZE 1974 Olfin Car Ski Team Trutnov
MA [195] Melša Zdeněk CZE 1982 JJ - Potocký
ZB [196] Metelková Táňa CZE 1972 TJ Sokol Hradec Králové
ZA [197] Michálková Alena CZE 1991 Broumov
junior [198] Mikulenka Vojtěch CZE 1997 Šumperk
MB [305] Moravec David CZE 1976 Dynafit / RP
MA [281] Moravec Michal CZE 1994
MA [633] Mrnuštík Petr CZE 1982
MB [199] Musil Ondřej CZE 1980 Praha
MC [200] Mžourek Jaroslav CZE 1970 Meziměstí
MC [201] Nádhera Petr CZE 1967 Hradec Králové
ZC [202] Nádherová Hana CZE 1968 Hradec Králové
ZA [279] Nejedlá Petra CZE 1987 Loko Teplice
MC [499] Nestler Jan CZE 1961 SKAJP
MA [501] Nešvera Jakub CZE 1986 HO Lezci Kladno
MA [606] Nosek Pavel CZE 1989
MB [203] Nováček Petr CZE 1978 Run Point Bučnice
ZA [578] Nováková Pavla CZE 1981 Trek - AR Brno
ZA [204] Novotná Iva CZE 1986 HO Skol
MA [603] Novotný Jan CZE 1990
MB [205] Novotný Pavel CZE 1976 HK Vyšehrad
MB [504] Onřej Cerní CZE 1979 Hosohopo
MA [206] Opočenský Matěj CZE 1996 Kasper - Swix Team
MB [544] Palacký Ondřej CZE 1974 Lokálka Brno
ZA [207] Pecharová Aneta CZE 1986 Kolín
MA [208] Pechek Petr CZE 1983 Maratonstav Úpice
MA [209] Pejšek David CZE 1987 EarthSurvivor
MB [210] Penc Ondřej CZE 1977 Cyklo Tony
ZA [630] Peršinová Nikola CZE 1981
ZB [211] Petrova Geri CZE 1976 Bulharsko
MA [212] Pilát Tomáš CZE 1989 Panda debilů
juniorky [213] Pinkasová Tereza CZE 1997 HK Choceň
MB [521] Podlipný Marek CZE 1975
MB [214] Pohanka Ondřej CZE 1979 Praha 10
MB [53] Pohl Jan CZE 1976 SKI Police nad Metují
MB [215] Pohl Jan CZE 1976 SKI Police nad Metují
MD [ ] pokus pokus CZE 1904
ZC [700] pokusová paní CZE 1927
ZA [216] Procházková Barbora CZE 1990 HO Přírodní vědy
ZA [217] Procházková Lucie CZE 1989 Praha
MA [218] Prostředník Jan CZE 1983 HOVRCH
MA [517] Přibyl Vojtěch CZE 1990 TRENÉR BĚHU.CZ
MA [596] Rak Jan CZE 1987 Řízci Pavlišov
MB [219] Randák Karel CZE 1971 ČKS SKI Jilemnice
ZB [220] Randáková Helena CZE 1974 OB Vrchlabí
MB [308] Rubeš Petr CZE 1972
junior [309] Rubeš Vojta CZE 2001
MA [586] Rücker Jakub CZE 1988 Bonbon Machov
MA [629] Růžička Tomáš CZE 1985
MA [221] Řehák Pavel CZE 1984 Hradec Králové
MA [481] Řehoř Jiří CZE 1982 HO Sherpa climb
MA [497] Řehoř Marek CZE 1985 Sherpaclimb
MA [222] Řezník Jan CZE 1988 HO Himal
juniorky [57] Sádlová Adéla CZE 2001 Czech wild runners team
MA [545] Samek Ondřej CZE 1985
ZA [546] Samková Kateřina CZE 1993
MA [638] Sedláček Antonín CZE 1988
ZA [579] Shýbalová Vanda CZE 1981 sexy guru run
MB [223] Schejbal Jan CZE 1976 RunSport Team
MB [518] Schoenherr Allan CZE 1979 Fitcentrum Mamut Úvaly
ZA [514] Schwaningerová Petra CZE 1982 RockMachine-Cyklomax
MA [583] Sibera Jan CZE 1988 Údolí Sviní
MA [634] Siládi Jiří CZE 1982 komárka
MB [224] Simon Martin CZE 1980 Dopravni zdravotní služba Náchod
MB [225] Siročák Petr CZE 1978 Tři křížky CF
MA [482] Skalický Milan CZE 1981
MC [530] Skalský Miloš CZE 1967 AC Náchod
MA [515] Slabý Radek CZE 1988 Adventure Menu
ZA [226] Smíšková Kateřina CZE 1990 Ultralabák
ZB [307] Smith Lucie CZE 1973 Vrchlabí
MA [590] Sogel Adam CZE 1988 Adventure Menu
MA [227] Sopala Bartlomiej POL 1988 SmartTopo
MB [228] Srovnal Otakar CZE 1975 Lokomotiva Zábřeh
MD [229] Srovnal Otakar CZE 1942 Lokomotiva Zábřeh
MA [311] Srtrnad Jirka CZE 1982 Horoguru
MA [230] Stejskal Tomáš CZE 1992 Regatta
MA [231] Stoces Ondra CZE 1987 Panda debilů
junior [532] Stoklasa Štěpán CZE 2003 Olfin Car - Vella Trutnov
ZB [538] Stoklasová Eva CZE 1975 Kasper - Swix Team
MA [232] Straka Josef CZE 1990 Havlíčkův Brod
ZC [233] Suchánková Zdeňka CZE 1963 Česká Skalice
MB [277] Svárovský David CZE 1977 HK Mladá Boleslav
MA [505] Svoboda Jakub CZE 1988 Praha 9
MA [235] Šatra Michal CZE 1986 Plzeň
ZA [236] Šedivá Iva CZE 1986 SK Janské Lázně
MB [237] Šedivý Pavel CZE 1973 SK Janské Lázně
MA [542] Šilar Zdeněk CZE 1981 Ustí nad Orlicí
MA [238] Šimák Jan CZE 1983 Hradec králové
ZA [239] Šimáková Klára CZE 1983 Hradec Králové
MB [240] Šimek Pavel CZE 1980 Olfin Car Ski Team Trutnov
ZA [189] Šípková Barbora CZE 1988 INS-Náchod
ZA [241] Škodová Eva CZE 1984 Žamberk
ZA [242] Šnapková Petra CZE 1985 Tři křížky CF
MA [283] Šnýdr Patrik CZE 1995
MA [243] Šolc Vítězslav CZE 1991 Redpoint Team
MD [244] Šolc Vítězslav CZE 1957 BKL Machov
MA [245] Šorm Ivo CZE 1987 DECATHLON LIBEREC
MA [597] Šramar Jan CZE 1989 Boso
ZB [246] Šretrová Kristýna CZE 1977 Spartak Police nad Metují
MB [247] Šrůtek David CZE 1980 BKL Machov
ZA [625] Šťastná Veronika CZE 1988 Smíchoff
MA [541] štěpán václav CZE 1990 Bražecký mládenci
MA [631] Štíncl Václav CZE 1981
junior [60] Štolfa Šimon CZE 2003 SKI Police nad Metují
junior [248] Štolfa Štěpán CZE 1998 Pitrs bikes
MA [525] Štukovský Branislav SVK 1986 Trenčín
ZB [249] Šustrová Kateřina CZE 1979 Prostějov
MB [524] Tichý Stanislav CZE 1978 Rock Empire
ZB [610] Topinková Barbora CZE 1979 Praha 6
MC [250] Trnovský Miloslav CZE 1965 Police nad Metují
MA [615] Trojan Petr CZE 1983
MD [502] Tyleček Petr CZE 1960 Apollo Bohumín
MB [251] Vacek Miroslav CZE 1977 LTC Bukovice
MB [252] Vacek Miroslav CZE 1977 LTC Bukovice
MB [253] Vagenknecht František CZE 1977 Aster Jičín
MB [254] Vajsar Jiří CZE 1977 Stvořitel
MC [255] Vanta Josef CZE 1962 TriClub Dobruška
MB [257] Vašíček Martin CZE 1971 TJ Maratonstav Úpice
MB [256] Vašíček Roman CZE 1974 CONTINENTAL ADRŠPACH
MB [258] Vávra Aleš CZE 1978 Hradec Králové
ZA [259] Vazačová Alžběta CZE 1984 Praha 2
ZA [282] Vejdělková Lenka CZE 1994
MB [260] Vestfál Václav CZE 1972 HO Loko Teplice
MA [512] Vilém Rostislav CZE 1996 155. HO Vsetín
MB [285] Vít Jiří CZE 1974 HO Vrchoviny
MC [261] Vlasák Petr CZE 1963 HOPŘÍRODNÍ VĚDY PRAHA
ZA [262] Vlčková Iveta CZE 1983 SK Babice / Inov-8 team
juniorky [263] Vobořilová Barbora CZE 1999 Dvůr Králové nad Labem
MA [529] Vohník Roman CZE 1986 Jívka
MC [264] Volák Pavel CZE 1970 OB Police nad Metují
MA [265] Vondra Tomáš CZE 1992 Loko Trutnov Triatlon Team
MB [616] Votruba Jan CZE 1979 Altan Tým
MA [511] Vraj Daniel CZE 1996 155. HO Vsetín
MA [495] Vrzal Ondřej CZE 1983
juniorky [266] Vydrová Viktorie CZE 2000 SK Janské Lázně
MB [267] Wiesner Radek CZE 1980 Baduna team
ZA [268] Zelená Lucie CZE 1994 Broumov
MA [269] Zelený Filip CZE 1992 Bražecký mládenci
MA [271] Zelený Jiří CZE 1990 Judo club Broumov
MA [270] Zelený Matěj CZE 1989 Bražecký mládenci
ZA [273] Żurowska Iwona POL 1987 Świdnica Polska
MA [272] Zvěřina Petr CZE 1982 OB Lokomotiva Pardubice
ZA [523] Ženožičková Věra CZE 1982 Hronov

start list BUFO BABY CROSS 2015

start ~ 09:37:03 , 2001 and younger , registered: 45 participants ( 23 of men, 22 of women) Závod žáků na 2,5km. Startovné je zdarma.

category # name state year team
juniorky [61] Bezušková Leontýna CZE 2005 Pitrs bikes
juniorky [65] Černá Karolína CZE 2005 SK Janské Lázně
junior [42] Černý Tomáš CZE 2008 SK Janské Lázně
junior [74] Ekert Tomáš CZE 2003 slavia Liberec orienteering
juniorky [73] Ekertová Jana CZE 2007 slavia Liberec orienteering
juniorky [79] Fojtíková Kateřina CZE 2006 taťka a mamka
juniorky [78] Fojtíková Sára CZE 2004 Brno
junior [39] Folprecht Matyáš CZE 2006 Tesla Brno
juniorky [44] Folprecht Mia CZE 2008 Brno
junior [62] Honegr Adam CZE 2009 Hořice
junior [63] Honegr Filip CZE 2007 Jiskra Hořice
junior [85] Hornych Ivan CZE 2011 Spartak Police nad Metují
junior [84] Hornych Olda CZE 2009 Spartak Police nad Metují
junior [88] Hrouda David CZE 2006 SASM
junior [87] Hrouda Martin CZE 2005 SASM
junior [45] Hrubý Filip CZE 2006 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
junior [46] Kohl Jonáš CZE 2005 SK Nové Město nad Metují
juniorky [47] KOHLOVÁ Štěpánka CZE 2007 SK Nové Město nad Metují
juniorky [49] Kubečková Vendula CZE 2004 BKL Machov
juniorky [82] Kurzová Tereza CZE 2006 VSK Brno
juniorky [83] Kurzová Veronika CZE 2007 VSK Brno
juniorky [64] Malátová Magdalena CZE 2004 ŠSK Újezd nad lesy
juniorky [50] Matasová Kateřina CZE 2004 SK Janské Lázně
junior [68] Metelka Tomáš CZE 2008 Hradec Králové
juniorky [77] Notková Barbora CZE 2004 BKL Machov
junior [86] Oliver Horyna CZE 2005 Opolany
junior [51] Pešina Jakub CZE 2004 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
junior [52] Pešina Jan CZE 2006 REDPOiNT-ELEVEN TEAM
juniorky [69] Plná Natálie CZE 2004 BKL Machov
MB [53] Pohl Jan CZE 1976 SKI Police nad Metují
MB [215] Pohl Jan CZE 1976 SKI Police nad Metují
juniorky [54] Pohlová Matylda CZE 2009 Spartak Police nad Metují
junior [70] Polidor Aleš CZE 2009 KSB Benátkz nad Jizerou
juniorky [55] Randáková Adéla CZE 2004 OB Vrchlabí
juniorky [56] Randáková Alžběta CZE 2002 OB Vrchlabí
junior [76] Skácel Jan CZE 2009 HO Ještěd
junior [59] Souček Ondřej CZE 2006 TJ Maratonstav Úpice
junior [58] Souček Šimon CZE 2008 Maratonstav Úpice
juniorky [71] Šrůtková Barbora CZE 2007 BKL Machov
juniorky [72] Šrůtková Vendula CZE 2009 BKL Machov
junior [67] Tintěra Šimon CZE 2003 Hospul
juniorky [66] Tintěrová Bára CZE 2006 Laurich
juniorky [80] Vlčková Adéla CZE 2004 Brno
juniorky [75] Voláková Viktorie CZE 2006 OB Ulita Broumov
junior [81] Werner Adam CZE 2003 Spartak Police nad Metují