Běh Teplickými skalami

2015-08-30 Teplice nad Metují 

archiv

announcement

registration

start list

results

LA SPORTIVA CROSS total: 295, men : 213, women: 82, junior: 6, MA: 108, MB: 68, MC: 19, MD: 5, juniorky: 9, ZA: 53, ZB: 13, ZC: 6, st.zaci: 7, st.zakyne: 1 [html] [pdf]
BUFO BABY CROSS 2015 total: 44, men : 22, women: 22, junior: 0, MA: 0, MB: 0, MC: 0, MD: 0, juniorky: 0, ZA: 0, ZB: 0, ZC: 0, st.zaci: 8, ml.zaci: 14, st.zakyne: 10, ml.zakyne: 12 [html] [pdf]

result list BUFO BABY CROSS 2015

start ~ 09:37:03

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / st.zaci [81] Adam Werner 2003 CZE 05:25.7
2 1 / ml.zaci [68] Tomáš Metelka 2008 CZE 05:32.0 00:06.3
3 1 / st.zakyne [69] Natálie Plná 2004 CZE BKL Machov 05:34.4 00:08.7
4 2 / st.zaci [67] Šimon Tintěra 2003 CZE Laurich s.r.o. 05:42.0 00:16.3
5 3 / st.zaci [74] Tomáš Ekert 2003 CZE slavia Liberec orienteering 05:42.4 00:16.7
6 2 / ml.zaci [45] Filip Hrubý 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:42.7 00:17.0
7 4 / st.zaci [46] Jonáš Kohl 2005 CZE Růža Bike KIDS 05:50.4 00:24.7
8 3 / ml.zaci [59] Ondřej Souček 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 05:50.8 00:25.1
9 2 / st.zakyne [49] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 05:51.2 00:25.5
10 3 / st.zakyne [64] Magdalena Malátová 2004 CZE ŠSK Újezd nad lesy 05:51.4 00:25.7
11 4 / st.zakyne [65] Karolína Černá 2005 CZE SK Janské Lázně 05:55.7 00:30.0
12 5 / st.zakyne [56] Alžběta Randáková 2002 CZE OB Vrchlabí 05:55.8 00:30.1
13 1 / ml.zakyne [79] Kateřina Fojtíková 2006 CZE taťka a mamka 05:58.2 00:32.5
14 6 / st.zakyne [55] Adéla Randáková 2004 CZE OB Vrchlabí 05:58.7 00:33.0
15 5 / st.zaci [51] Jakub Pešina 2004 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 06:00.9 00:35.2
16 7 / st.zakyne [61] Leontýna Bezušková 2005 CZE Spartak Police nad Metují 06:02.0 00:36.3
17 8 / st.zakyne [77] Barbora Notková 2004 CZE BKL Machov 06:08.6 00:42.9
18 4 / ml.zaci [52] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 06:12.6 00:46.9
19 9 / st.zakyne [78] Sára Fojtíková 2004 CZE 06:17.3 00:51.6
20 5 / ml.zaci [63] Filip Honegr 2007 CZE Hořice 06:18.0 00:52.3
21 6 / ml.zaci [58] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 06:18.4 00:52.7
22 6 / st.zaci [86] Horyna Oliver 2005 CZE Opolany 06:28.6 01:02.9
23 7 / st.zaci [50] Kateřina Matasová 2004 CZE SK Janské Lázně 06:32.7 01:07.0
24 7 / ml.zaci [62] Adam Honegr 2009 CZE Hořice 06:37.4 01:11.7
25 2 / ml.zakyne [53] Adéla Pohlová 2007 CZE Spartak Police nad Metují 06:38.0 01:12.3
26 3 / ml.zakyne [73] Jana Ekertová 2007 CZE slavia Liberec orienteering 06:43.5 01:17.8
27 4 / ml.zakyne [66] Bára Tintěrová 2006 CZE 06:47.6 01:21.9
28 8 / ml.zaci [84] Olda Hornych 2009 CZE Spartak Police 06:51.6 01:25.9
29 5 / ml.zakyne [47] Štěpánka KOHLOVÁ 2007 CZE Růža Bike KIDS 06:54.3 01:28.6
30 6 / ml.zakyne [54] Matylda Pohlová 2009 CZE Spartak Police nad Metují 07:08.2 01:42.5
31 8 / st.zaci [87] Martin Hrouda 2005 CZE Sportovní akademie Šp. mlýn 07:09.2 01:43.5
32 9 / ml.zaci [42] Tomáš Černý 2008 CZE SK Janské Lázně 07:18.9 01:53.2
33 7 / ml.zakyne [82] Tereza Kurzová 2006 CZE VSK Brno 07:25.4 01:59.7
34 8 / ml.zakyne [71] Barbora Šrůtková 2007 CZE BKL Machov 07:27.6 02:01.9
35 9 / ml.zakyne [72] Vendula Šrůtková 2009 CZE BKL Machov 07:36.0 02:10.3
36 10 / st.zakyne [80] Adéla Vlčková 2004 CZE 07:45.7 02:20.0
37 10 / ml.zakyne [75] Viktorie Voláková 2006 CZE OB Ulita Broumov 07:49.3 02:23.6
38 10 / ml.zaci [70] Aleš Polidor 2009 CZE KSB Benátkz nad Jizerou 07:57.1 02:31.4
39 11 / ml.zaci [76] Jan Skácel 2009 CZE HO Ještěd 08:00.7 02:35.0
40 11 / ml.zakyne [44] Mia Folprecht 2008 CZE 08:05.2 02:39.5
41 12 / ml.zaci [88] David Hrouda 2006 CZE Sportovní akademie Šp. mlýn 08:10.4 02:44.7
42 13 / ml.zaci [39] Matyáš Folprecht 2006 CZE Tesla Brno 09:50.5 04:24.8
43 14 / ml.zaci [85] Ivan Hornych 2011 CZE Spartak Police 10:13.5 04:47.8
44 12 / ml.zakyne [83] Veronika Kurzová 2007 CZE VSK Brno 10:26.2 05:00.5