maraton

results

Mercedes Benz Bike Cup Stolové hory

2016-04-30 Machov [CZE] 

results

odrážedla total: 16 , men : 7, women: 9, Muži: 7, Ženy: 9, handicap: 0 [html] [pdf] [csv]
děti do 6 let total: 13 , men : 10, women: 3, Muži: 10, Ženy: 3, handicap: 0 [html] [pdf] [csv]
děti 7 - 9 let total: 20 , men : 11, women: 9, Muži: 11, Ženy: 9, handicap: 0 [html] [pdf] [csv]
děti 10 - 12 let total: 12 , men : 6, women: 6, Muži: 6, Ženy: 6, handicap: 0 [html] [pdf] [csv]
děti 13 - 14 let total: 1 , men : 1, women: 0, Muži: 1, Ženy: 0, handicap: 0 [html] [pdf] [csv]
Trasa A 61km total: 139 , men : 127, women: 12, M19-29: 20, M30-39: 49, M40-49: 41, M50-59: 14, M60: 2, Z19-29: 4, Z30-39: 8, Z40: 1, handicap: 0 [html] [pdf] [csv]
Trasa B 35km total: 39 , men : 32, women: 7, M19-29: 10, M30-39: 9, M40-49: 6, M50-59: 5, M60: 2, Z19-29: 4, Z30-39: 2, Z40: 1, handicap: 0 [html] [pdf] [csv]
Horský běh 20 km total: 12 , men : 11, women: 1, Muži: 11, Ženy: 1, handicap: 0 [html] [pdf] [csv]
Fit běh 5km total: 8 , men : 1, women: 7, Muži: 1, Ženy: 7, handicap: 0 [html] [pdf] [csv]
Nova jízda 24km total: 11 , men : 6, women: 5, junior: 3, M19-59: 3, M60: 0, juniorky: 2, Z19-49: 2, Z50: 1, handicap: 0 [html] [pdf] [csv]

result list odrážedla

start ~ 10:25:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Ženy [ 337 ] Nelly Prokopová 2013 CZE Police nad Metují 01:01.3
2 1 / Muži [ 282 ] Dominik Souček 2011 CZE Cervený kostelec 01:02.2 00:00.9
3 2 / Ženy [ 226 ] Ema Beranová 2012 CZE 01:03.7 00:02.4
4 3 / Ženy [ 252 ] Barbora Lázničková 2011 CZE Nilfisk pro cycling 01:05.2 00:03.9
5 4 / Ženy [ 218 ] Sára Polmanová 2013 CZE Nová Paka 01:05.6 00:04.3
6 2 / Muži [ 342 ] Jan Chobák 2013 CZE Náchod 01:08.4 00:07.1
7 5 / Ženy [ 223 ] Pavlína Bejšovcová 2012 CZE BKL Machov 01:09.9 00:08.6
8 6 / Ženy [ 295 ] BRABCOVÁ ANTONIE 2013 CZE ADRŠPACH 01:10.5 00:09.2
9 7 / Ženy [ 224 ] Anna Vlachová 2012 CZE 01:12.2 00:10.9
10 8 / Ženy [ 365 ] roza mensikova 2012 CZE adrspach 01:17.8 00:16.5
11 3 / Muži [ 329 ] Jan Jirman 2014 CZE Fulfit 01:24.8 00:23.5
12 4 / Muži [ 309 ] Oliver Škoda 2012 CZE INS ATELIER NACHOD 01:36.8 00:35.5
13 9 / Ženy [ 253 ] Veronika Lázničková 2013 CZE Nilfisk pro cycling 01:39.7 00:38.4
14 5 / Muži [ 353 ] Arthur Němeček 2013 CZE Velké Petrovice 01:45.2 00:43.9
15 6 / Muži [ 225 ] Martin Beran 2014 CZE 01:54.2 00:52.9
16 7 / Muži [ 333 ] Matyáš Novák 2014 CZE Police nad Metují 02:55.3 01:54.0

result list děti do 6 let

start ~ 10:35:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [ 269 ] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE GIANT Pitrs bikes 11:41.6
2 2 / Muži [ 341 ] JAN MAJSNIAR 2010 CZE Pitrs bikes 11:49.7 00:08.1
3 1 / Ženy [ 230 ] Vanesa Bohánská 2010 CZE SKI TEAM LIBEREC 11:58.4 00:16.8
4 2 / Ženy [ 285 ] Emily Jánská 2010 CZE Ádr team 12:09.9 00:28.3
5 3 / Muži [ 286 ] František Brabec 2010 CZE Penzion Adršpach 12:10.0 00:28.4
6 4 / Muži [ 312 ] Ivan Hornych 2011 CZE Spartak Police 12:18.9 00:37.3
7 5 / Muži [ 170 ] Matyáš Dunda 2010 CZE AC 1866 12:19.3 00:37.7
8 6 / Muži [ 293 ] JAKUB RYBA 2010 CZE JABLONEC NAD NISOU 12:24.0 00:42.4
9 7 / Muži [ 171 ] Tobiáš Dunda 2010 CZE AC 1866 12:46.0 01:04.4
10 3 / Ženy [ 334 ] Adriana Michálková 2012 CZE Police nad Metují 13:10.7 01:29.1
11 8 / Muži [ 321 ] Jan John 2011 CZE S-Sport Hronov 13:10.9 01:29.3
12 9 / Muži [ 232 ] Matěj Rychtera 2011 CZE MS Zasobni zahrada 13:25.1 01:43.5
DNS / Muži [ 351 ] Vít Bryksí 2012 CZE CZE

result list děti 7 - 9 let

start ~ 10:44:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Muži [ 238 ] Michal Šretr 2008 CZE S-Sport Hronov 01:54.4 00:41.5 (1) splits
2 2 / Muži [ 327 ] Filip Chvojka 2007 CZE Nilfisk pro cycling 01:56.5 00:02.1 00:44.2 (2) splits
3 1 / Ženy [ 236 ] Štěpánka Kohlová 2007 CZE Růža bike KIDS 02:09.1 00:14.7 00:46.2 (4) splits
4 3 / Muži [ 233 ] Marek Beneš 2008 CZE Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 02:13.3 00:18.9 00:50.5 (6) splits
5 2 / Ženy [ 318 ] Ema Jirásková 2009 CZE S - Sport Hronov 02:14.5 00:20.1 00:48.8 (5) splits
6 4 / Muži [ 237 ] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 02:17.4 00:23.0 00:51.0 (7) splits
7 3 / Ženy [ 210 ] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 02:20.4 00:26.0 00:46.1 (3) splits
8 5 / Muži [ 307 ] Antonin John 2008 CZE S-Sport Hronov 02:21.3 00:26.9 00:51.6 (8) splits
9 6 / Muži [ 292 ] JIŘÍ RYBA 2008 CZE JABONEC NAD NISOU 02:23.9 00:29.5 00:52.9 (10) splits
10 7 / Muži [ 306 ] Olda Hornych 2009 CZE Spartak Police 02:29.8 00:35.4 00:52.7 (9) splits
11 8 / Muži [ 326 ] Vojta Sulzbacher 2010 CZE 02:38.0 00:43.6 01:02.5 (12) splits
12 4 / Ženy [ 497 ] Danica Polmanová 2007 CZE lidé a HORY Duratec 02:39.8 00:45.4 01:03.6 (13) splits
13 5 / Ženy [ 277 ] Adéla Pohlová 2007 CZE Spartak Police nad Metují 02:44.9 00:50.5 01:11.2 (17) splits
14 6 / Ženy [ 496 ] Barbora Šrůtková 2007 CZE BKL Machov 02:49.7 00:55.3 01:06.4 (14) splits
15 9 / Muži [ 231 ] Jáchym Rychtera 2008 CZE SK Jeseniova 02:50.1 00:55.7 01:11.1 (16) splits
16 7 / Ženy [ 276 ] Matylda Pohlová 2009 CZE Spartak Police nad Metují 02:55.7 01:01.3 01:13.5 (19) splits
17 10 / Muži [ 324 ] Martin Valtera 2009 CZE BKL Machov 02:59.0 01:04.6 00:58.8 (11) splits
18 11 / Muži [ 371 ] Dominik Šustr 2009 CZE 02:59.8 01:05.4 01:07.2 (15) splits
19 8 / Ženy [ 288 ] Veronika Rusová 2008 CZE S-Sport Hronov 03:09.1 01:14.7 01:18.3 (20) splits
20 9 / Ženy [ 222 ] Laura Bejšovcová 2009 CZE BKL Machov 03:09.4 01:15.0 01:11.8 (18) splits

result list děti 10 - 12 let

start ~ 10:56:12

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [ 228 ] Jakub Pivnička 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 03:05.9
2 2 / Muži [ 283 ] Ondra Krejsar 2004 CZE INS-Náchod 03:06.7 00:00.8
3 3 / Muži [ 206 ] Lukáš Doležal 2006 CZE BKL Machov 03:40.3 00:34.4
4 4 / Muži [ 235 ] Jonáš Kohl 2005 CZE Růža Bike KIDS 04:04.4 00:58.5
5 1 / Ženy [ 198 ] Lucie Hainzelová 2005 CZE 04:05.0 00:59.1
6 2 / Ženy [ 251 ] Lucie Šretrová 2006 CZE S-Sport Hronov 04:26.1 01:20.2
7 3 / Ženy [ 310 ] Adéla Šulcová 2006 CZE S- Sport Hronov 04:28.9 01:23.0
8 5 / Muži [ 268 ] Filip Saidl 2006 CZE GIANT Pitrs bikes 04:35.9 01:30.0
9 4 / Ženy [ 270 ] Martina Sulzbacherová 2005 CZE GIANT Pitrs bikes 04:45.1 01:39.2
10 5 / Ženy [ 346 ] Andrea Langová 2006 CZE Trutnov 04:46.4 01:40.5
11 6 / Muži [ 289 ] Ondřej Rus 2006 CZE S-Sport Hronov 05:00.4 01:54.5
12 6 / Ženy [ 317 ] Barbora Chvojková 2004 CZE Nilfisk pro cycling 05:44.1 02:38.2

result list děti 13 - 14 let

start ~ 10:56:12

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [ 201 ] Vojtěch Kubeček 2003 CZE 03:18.2

result list Trasa A 61km

start ~ 11:16:39

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / M19-29 [ 275 ] Jakub Šilar 1989 CZE BIKECLINIC TREK 02:37:05.4 01:21:11.2 (1) splits
2 1 / M30-39 [ 2 ] Michal Kaněra 1986 CZE NILFISK PRO Cycling 02:37:07.8 00:02.4 01:21:14.0 (2) splits
3 2 / M30-39 [ 278 ] Michal Bubílek 1986 CZE Kellys Bikeranch Team 02:38:44.8 01:39.4 01:22:24.0 (3) splits
4 3 / M30-39 [ 139 ] Ondřej Pína 1984 CZE VELLA Cycling 02:48:13.1 11:07.7 01:24:20.6 (4) splits
5 1 / M40-49 [ 4 ] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 02:49:13.3 12:07.9 01:27:23.9 (8) splits
6 4 / M30-39 [ 364 ] Tomáš Brendl 1986 CZE STRATOS AUTO 02:50:19.3 13:13.9 01:27:25.5 (10) splits
7 5 / M30-39 [ 109 ] Lukáš Drejsl 1986 CZE BMC CZ Racing team 02:51:27.7 14:22.3 01:27:27.0 (11) splits
8 2 / M40-49 [ 1 ] Jan Hruška 1975 CZE Nilfisk pro cycling 02:53:18.4 16:13.0 01:27:25.0 (9) splits
9 2 / M19-29 [ 303 ] Adam Lavička 1995 CZE Nilfisk pro cycling 02:53:20.7 16:15.3 01:24:33.9 (5) splits
10 6 / M30-39 [ 217 ] Daniel Polman 1979 CZE lidé&HORY Duratec 02:55:38.0 18:32.6 01:29:56.1 (12) splits
11 3 / M40-49 [ 254 ] Štěpán Karban 1971 CZE FOR BIKES cycling team 02:56:55.8 19:50.4 01:30:20.9 (14) splits
12 7 / M30-39 [ 128 ] Jaromír Lecnar 1983 CZE Pitrs bikes 02:58:08.3 21:02.9 01:29:56.5 (13) splits
13 3 / M19-29 [ 3 ] Milan Damek 1992 CZE Nilfisk pro cycling 03:02:30.4 25:25.0 01:33:39.8 (17) splits
14 4 / M40-49 [ 134 ] Marek Müller 1976 CZE KAH sport Vrchlabí 03:04:15.1 27:09.7 01:33:36.7 (16) splits
15 5 / M40-49 [ 137 ] David Novosad 1975 CZE Nilfisk pro cycling 03:04:16.5 27:11.1 01:35:17.7 (30) splits
16 6 / M40-49 [ 297 ] Jan Čapek 1973 CZE Turnov 03:05:14.8 28:09.4 01:33:47.7 (18) splits
17 8 / M30-39 [ 260 ] Martin Fikar 1983 CZE BAKAKO Nová Paka 03:05:53.0 28:47.6 01:35:17.1 (28) splits
18 7 / M40-49 [ 149 ] marek strnad 1972 CZE INS-atelier Náchod 03:07:46.6 30:41.2 01:35:13.1 (22) splits
19 9 / M30-39 [ 287 ] Zdeněk Izdný 1980 CZE UNIQA Jihlava 03:08:23.8 31:18.4 01:35:31.0 (31) splits
20 4 / M19-29 [ 213 ] Martin Šubr 1997 CZE BeManiax Madbike 03:08:26.8 31:21.4 01:35:16.4 (26) splits
21 10 / M30-39 [ 362 ] Tomáš Kejzlar 1983 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 03:08:28.4 31:23.0 01:35:10.9 (19) splits
22 8 / M40-49 [ 155 ] Pavel Valtera 1976 CZE Doldy ruksaky Machov 03:08:40.7 31:35.3 01:35:17.1 (27) splits
23 11 / M30-39 [ 300 ] Jan Vidlička 1981 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 03:09:25.2 32:19.8 01:35:17.5 (29) splits
24 9 / M40-49 [ 103 ] Karel Bernard 1967 CZE INS Atelier Náchod 03:10:00.5 32:55.1 01:35:12.1 (20) splits
25 12 / M30-39 [ 117 ] Martin Hajný 1986 CZE CYKLOTRENINK.com 03:10:56.8 33:51.4 01:38:49.6 (42) splits
26 13 / M30-39 [ 153 ] Jan Truhlář 1977 CZE GIANT Pitrs bikes 03:11:10.6 34:05.2 01:36:39.1 (36) splits
27 5 / M19-29 [ 347 ] Marcin Pastusiak 1987 POL BIKE TEAM CZŁUCHOW 03:13:22.5 36:17.1 01:35:13.0 (21) splits
28 14 / M30-39 [ 129 ] Jan Malíř 1980 CZE Nilfisk pro cycling 03:13:55.8 36:50.4 01:35:37.8 (33) splits
29 6 / M19-29 [ 205 ] Tomáš Pich 1995 CZE Doldy ruksaky Machov 03:14:02.1 36:56.7 01:35:15.3 (25) splits
30 15 / M30-39 [ 126 ] Jiri Kubec 1977 CZE Cyklo Tony 03:14:34.8 37:29.4 01:35:59.1 (34) splits
31 16 / M30-39 [ 284 ] lukas jánský 1979 CZE Adr Team 03:15:47.2 38:41.8 01:35:34.6 (32) splits
32 10 / M40-49 [ 150 ] tomáš strnad 1972 CZE INS-Náchod 03:15:56.9 38:51.5 01:39:45.2 (43) splits
33 7 / M19-29 [ 361 ] Michal Řada 1989 CZE Náchod 03:18:07.6 41:02.2 01:35:15.2 (24) splits
34 8 / M19-29 [ 315 ] pavel jirasek 1992 CZE GIANT Pitrs bikes 03:18:14.2 41:08.8 01:32:07.1 (15) splits
35 1 / M50-59 [ 388 ] Tomas Čada 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 03:18:22.7 41:17.3 01:38:03.5 (37) splits
36 17 / M30-39 [ 158 ] Michal Vrbský 1978 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 03:18:29.0 41:23.6 01:36:34.0 (35) splits
37 18 / M30-39 [ 330 ] Jan Kalaš 1980 CZE BikePart.cz 03:19:35.0 42:29.6 01:42:26.2 (48) splits
38 1 / Z19-29 [ 305 ] Anna Šmídová 1989 CZE Nilfisk pro cycling 03:21:39.9 44:34.5 01:40:40.0 (45) splits
39 19 / M30-39 [ 108 ] Lukáš Doležal 1979 CZE Doldy ruksaky Machov 03:22:59.2 45:53.8 01:38:44.5 (40) splits
40 11 / M40-49 [ 316 ] Aleš Bursík 1973 CZE Doldy ruksaky Machov 03:23:00.9 45:55.5 01:38:47.1 (41) splits
41 20 / M30-39 [ 298 ] Pavel Vobora 1984 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 03:23:46.0 46:40.6 01:41:42.0 (47) splits
42 21 / M30-39 [ 140 ] Petr Pinkava 1977 CZE NACHOD,BABI 03:24:48.9 47:43.5 01:42:34.4 (52) splits
43 22 / M30-39 [ 332 ] Tomasz Zajac 1985 PAK UKS KUSY BARDO 03:25:26.7 48:21.3 01:40:39.0 (44) splits
44 12 / M40-49 [ 227 ] Luděk Pivnička 1973 CZE pivnicka.cz 03:27:04.1 49:58.7 01:38:19.8 (38) splits
45 23 / M30-39 [ 130 ] Kamil Marczak 1981 POL AIRSHOT.KAMKOSPORT.PL 03:27:16.1 50:10.7 01:43:33.2 (55) splits
46 24 / M30-39 [ 308 ] Petr Škoda 1983 CZE INS ATELIER NACHOD 03:27:26.9 50:21.5 01:43:19.3 (54) splits
47 2 / M50-59 [ 375 ] Jiří Rieger 1962 CZE Strážné 03:27:35.5 50:30.1 01:43:57.3 (60) splits
48 9 / M19-29 [ 122 ] Filip Kostelecký 1995 CZE Vella Team 03:28:55.4 51:50.0 01:42:52.5 (53) splits
49 1 / Z30-39 [ 304 ] Ivana Loubková 1980 CZE ROHOZEC AMULET CVIKOV TEAM 03:28:59.1 51:53.7 01:43:54.2 (58) splits
50 13 / M40-49 [ 151 ] Jaroslav Svoboda 1971 CZE INS ATELIER NACHOD 03:29:04.3 51:58.9 01:43:48.3 (57) splits
51 10 / M19-29 [ 113 ] Lukáš Flégl 1993 CZE Kola Šír Bělohrad 03:29:09.1 52:03.7 01:42:29.8 (50) splits
52 2 / Z30-39 [ 136 ] Zdeňka Němcová 1982 CZE UNIQA Jihlava 03:29:15.8 52:10.4 01:46:02.0 (66) splits
53 2 / Z19-29 [ 301 ] Zuzana Wernerová 1988 CZE HSK cycling team 03:30:44.4 53:39.0 01:46:03.8 (67) splits
54 14 / M40-49 [ 385 ] Martin Štěpánek 1973 CZE Brno 03:31:17.8 54:12.4 01:43:46.3 (56) splits
55 15 / M40-49 [ 331 ] Dariusz Młotek 1974 POL ŻABA TEAM MTB 03:34:15.7 57:10.3 01:42:33.6 (51) splits
56 25 / M30-39 [ 299 ] Martin Šupich 1977 CZE GIANT Pitrs bikes 03:36:53.8 59:48.4 01:45:20.7 (62) splits
57 3 / M50-59 [ 115 ] Jiří Fulka 1960 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 03:37:10.2 01:00:04.8 01:46:58.9 (69) splits
58 16 / M40-49 [ 118 ] Richard Hrzán 1972 CZE CTM Silvini R2 Sport 03:37:19.4 01:00:14.0 01:45:21.9 (63) splits
59 17 / M40-49 [ 367 ] Tomáš Libra 1969 CZE LBC International 03:37:38.5 01:00:33.1 01:48:10.9 (70) splits
60 18 / M40-49 [ 212 ] pavel hejna 1969 CZE Velké Poříčí 03:38:30.2 01:01:24.8 01:52:28.5 (81) splits
61 26 / M30-39 [ 135 ] Michal Nehyba 1980 CZE Vella team 03:39:02.5 01:01:57.1 01:41:09.7 (46) splits
62 27 / M30-39 [ 265 ] Michal Široký 1979 CZE prestige cycling team 03:39:50.4 01:02:45.0 01:46:01.4 (64) splits
63 11 / M19-29 [ 216 ] Roman Kolesár 1988 CZE BAKAKO Nová Paka 03:40:21.9 01:03:16.5 01:43:55.9 (59) splits
64 12 / M19-29 [ 214 ] Jakub Hromádko 1988 CZE SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 03:42:34.2 01:05:28.8 01:52:11.8 (79) splits
65 3 / Z30-39 [ 383 ] Martina Tichovská 1986 CZE USK Praha 03:42:47.7 01:05:42.3 01:59:20.3 (96) splits
66 4 / M50-59 [ 354 ] Aleš Flégl 1963 CZE Náchod 03:43:17.0 01:06:11.6 01:46:45.9 (68) splits
67 5 / M50-59 [ 267 ] Martin Černý 1964 CZE Vella team 03:43:25.9 01:06:20.5 01:51:34.9 (76) splits
68 28 / M30-39 [ 390 ] František Žilák 1981 CZE KONA - CYCLINGPOINT 03:43:27.1 01:06:21.7 01:38:36.6 (39) splits
69 19 / M40-49 [ 186 ] Josef Slavík 1976 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 03:43:55.2 01:06:49.8 01:54:18.5 (87) splits
70 29 / M30-39 [ 369 ] Jan Mareček 1981 CZE STRATOS AUTO 03:44:09.3 01:07:03.9 01:49:42.1 (73) splits
71 20 / M40-49 [ 147 ] Aleš Rychtera 1976 CZE CC Charlie Praha 03:44:21.0 01:07:15.6 01:52:53.3 (82) splits
72 30 / M30-39 [ 142 ] Jaroslav Prokop 1983 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 03:44:44.5 01:07:39.1 01:49:42.0 (72) splits
73 31 / M30-39 [ 382 ] david divíšek 1977 CZE INS Atelier Náchod 03:46:47.9 01:09:42.5 01:51:00.5 (75) splits
74 13 / M19-29 [ 120 ] Tomáš Chytil 1995 CZE Six monkeys 03:48:03.7 01:10:58.3 01:52:26.3 (80) splits
75 6 / M50-59 [ 121 ] Josef Jirman 1964 CZE Broumov 03:48:08.4 01:11:03.0 01:52:05.6 (77) splits
76 4 / Z30-39 [ 294 ] Hanka Nenadálová 1978 CZE Maraton.cz 03:50:06.3 01:13:00.9 01:53:26.6 (84) splits
77 14 / M19-29 [ 114 ] Jan Fulka 1988 CZE GIANT Pitrs bikes 03:50:12.8 01:13:07.4 01:52:09.8 (78) splits
78 21 / M40-49 [ 125 ] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE MTB Trilogy 03:50:18.6 01:13:13.2 01:46:01.9 (65) splits
79 1 / M60 [ 229 ] Luboš Doležal 1954 CZE Cyklo Tony 03:50:53.6 01:13:48.2 01:52:45.8 (82) splits
80 32 / M30-39 [ 138 ] Radek Pilnáček 1977 CZE HSK - cycling team 03:52:46.2 01:15:40.8 01:53:32.0 (85) splits
81 22 / M40-49 [ 141 ] Jiří Polej 1971 CZE Hronov 03:53:40.5 01:16:35.1 01:50:56.5 (74) splits
82 7 / M50-59 [ 116 ] Svatoslav Hajný 1963 CZE Cyklotrenink.com 03:56:04.9 01:18:59.5 01:56:30.5 (91) splits
83 15 / M19-29 [ 356 ] Tomáš Kynský 1989 CZE Prost?ední Lánov 03:56:47.8 01:19:42.4 01:55:08.1 (90) splits
84 2 / M60 [ 131 ] Otta Matoušek 1955 CZE ITchampions 03:58:14.9 01:21:09.5 01:58:36.8 (94) splits
85 33 / M30-39 [ 314 ] Libor Zítko 1980 CZE Doldy ruksaky Machov 03:59:08.2 01:22:02.8 01:53:52.5 (86) splits
86 3 / Z19-29 [ 266 ] Martina Neumanová 1988 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 03:59:21.4 01:22:16.0 01:58:59.4 (95) splits
87 23 / M40-49 [ 127 ] Viktor Kučera 1975 CZE REVITBUILD S.R.O. 04:00:28.3 01:23:22.9 01:57:41.5 (93) splits
88 24 / M40-49 [ 124 ] Drahomir Koudelka 1971 CZE Pysely 04:01:29.8 01:24:24.4 02:00:39.1 (99) splits
89 8 / M50-59 [ 215 ] Miroslav Kraus 1966 CZE Lazne Belohrad 04:02:30.2 01:25:24.8 01:42:28.5 (49) splits
90 25 / M40-49 [ 123 ] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella Team 04:02:34.4 01:25:29.0 01:59:32.6 (97) splits
91 26 / M40-49 [ 111 ] Pavel Dvořák 1972 CZE TJ Sokol Nové Město nad Metují 04:02:46.6 01:25:41.2 01:49:41.3 (71) splits
92 27 / M40-49 [ 370 ] Roman Kocourek 1972 CZE LBC International 04:03:05.4 01:26:00.0 02:02:09.1 (100) splits
93 16 / M19-29 [ 102 ] Lukáš Beran 1988 CZE Skuteč 04:04:16.8 01:27:11.4 01:54:58.3 (89) splits
94 28 / M40-49 [ 112 ] Jaromír Flégl 1971 CZE Ho?ice 04:05:27.4 01:28:22.0 02:04:41.5 (106) splits
95 29 / M40-49 [ 197 ] Tomáš Hainzel 1976 CZE IVT Náchod 04:05:40.7 01:28:35.3 01:53:09.1 (83) splits
96 30 / M40-49 [ 255 ] Tomáš Saňa 1970 CZE Praha 9 04:09:46.9 01:32:41.5 02:09:37.5 (113) splits
97 9 / M50-59 [ 320 ] Josef Kosek 1963 CZE Obec Heřmánkovice 04:10:12.3 01:33:06.9 02:02:56.8 (101) splits
98 31 / M40-49 [ 368 ] JIŘÍ MENŠÍK 1974 CZE Jasný Sokol 04:11:24.6 01:34:19.2 01:54:57.0 (88) splits
99 34 / M30-39 [ 146 ] Martin Rubáček 1982 CZE Rubáček 04:11:52.7 01:34:47.3 01:57:27.5 (92) splits
100 32 / M40-49 [ 156 ] Pavel Vašata 1971 CZE RCR BIKE TEAM Česká Třebová 04:12:45.5 01:35:40.1 02:03:20.7 (102) splits
101 35 / M30-39 [ 119 ] Aleš Hříbal 1979 CZE Kupkolo MTB Team Pardubice 04:17:22.4 01:40:17.0 02:04:13.0 (105) splits
102 10 / M50-59 [ 144 ] Sláva Rak 1965 CZE Alfa team 04:17:26.0 01:40:20.6 02:04:05.7 (104) splits
103 36 / M30-39 [ 219 ] Jan Kazda 1979 CZE Ji?ín 04:20:45.8 01:43:40.4 02:05:41.5 (107) splits
104 37 / M30-39 [ 105 ] Ladislav Bůna 1979 CZE Police nad Metují 04:22:10.1 01:45:04.7 02:04:02.9 (103) splits
105 38 / M30-39 [ 143 ] Jan Provazník 1979 CZE Bohutín 04:22:17.2 01:45:11.8 01:59:59.9 (98) splits
106 39 / M30-39 [ 5 ] Jan Boháč 1977 CZE Praha 04:24:10.5 01:47:05.1 02:07:58.2 (110) splits
107 11 / M50-59 [ 372 ] Milan Nosek 1964 CZE IVT Náchod 04:32:01.5 01:54:56.1 02:06:46.0 (108) splits
108 33 / M40-49 [ 157 ] Vladimír Vodochodský 1972 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 04:33:08.0 01:56:02.6 02:08:10.4 (111) splits
109 40 / M30-39 [ 376 ] Jiří Šindelář 1980 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 04:33:10.6 01:56:05.2 02:08:21.3 (112) splits
110 12 / M50-59 [ 104 ] Luboš Binar 1966 CZE HOBUK 04:35:29.9 01:58:24.5 02:15:43.2 (118) splits
111 34 / M40-49 [ 387 ] Jarosław Dreluch 1971 POL Bikestacja.pl / KCNC 04:36:20.6 01:59:15.2 02:15:23.7 (117) splits
112 41 / M30-39 [ 148 ] Mira Smrček 1978 CZE Police n.M. 04:37:39.0 02:00:33.6 02:10:31.7 (115) splits
113 35 / M40-49 [ 209 ] Pavel Viesner 1967 CZE 04:40:32.7 02:03:27.3 02:15:12.6 (116) splits
114 42 / M30-39 [ 101 ] Jaroslav Aster 1981 CZE Trutnov 04:41:16.8 02:04:11.4 02:09:53.8 (114) splits
115 5 / Z30-39 [ 106 ] Izabella Cieniuszek 1979 POL AIRSHOT.KAMKOSPORT.PL 04:50:16.3 02:13:10.9 02:20:25.4 (120) splits
116 43 / M30-39 [ 195 ] Rafal Kocik 1980 POL Team TC 04:56:01.5 02:18:56.1 02:34:43.6 (128) splits
117 1 / Z40 [ 355 ] Denisa Chvátalová 1973 CZE S sport Hronov 05:03:56.2 02:26:50.8 02:33:52.7 (127) splits
118 13 / M50-59 [ 211 ] Arnošt Bernard 1961 CZE Kola Šír Bělohrad 05:07:53.3 02:30:47.9 02:28:28.3 (122) splits
119 36 / M40-49 [ 389 ] Josef Kubala 1970 CZE Haví?ov 05:18:44.2 02:41:38.8 02:24:43.5 (121) splits
120 37 / M40-49 [ 208 ] Pavel Kala 1970 CZE Doldy 05:19:03.2 02:41:57.8 02:31:14.2 (123) splits
121 17 / M19-29 [ 360 ] Michal Zemánek 1994 CZE Sp MTB Vrchlabí 05:19:07.8 02:42:02.4 02:16:50.4 (119) splits
122 6 / Z30-39 [ 319 ] Helena Vacková 1982 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:19:11.8 02:42:06.4 02:31:54.5 (124) splits
DNF / M30-39 [ 350 ] Petr Nagy 1978 CZE STRATOS AUTO 01:35:15.0 (23)
DNF / M19-29 [ 202 ] Jiří Záliš 1988 CZE Bezděkov nad Metují 01:44:02.4 (61)
DNF / M30-39 [ 391 ] Gracjan Krzemiński 1984 POL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 01:27:22.8 (7) splits
DNF / M30-39 [ 363 ] Jiří Hudeček 1986 CZE GIANT Trans Brdy Team 01:26:51.3 (6)
DNF / M19-29 [ 132 ] Karel Mazánek 1987 CZE Bike tým Svárov 02:07:23.4 (109)
DNF / M30-39 [ 322 ] Jakub Vacek 1980 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:33:23.5 (125)
DNF / M40-49 [ 110 ] Pavel Dunda 1973 CZE AC 1866 02:33:52.2 (126)
DNF / Z30-39 [ 279 ] Markéta Matysíková 1982 CZE Praha 02:47:10.6 (129)
DNF / Z30-39 [ 196 ] Katarzyna Siewruk 1979 POL Team TC 02:53:28.8 (130)
DNF / M40-49 [ 271 ] martin kuchyna 1976 CZE pohoda bke team 02:54:28.0 (131)
DNF / M30-39 [ 107 ] Jiří Černošek 1978 CZE Doldy ruksaky Machov
DNF / M19-29 [ 352 ] Michal Novák 1991 CZE CS Specialized HK
DNS / M50-59 [ 154 ] Oldřich Vacek 1966 CZE Hobuk
DNS / Z19-29 [ 274 ] Lenka Fridrichová 1994 CZE Nilfisk pro cycling A
DNS / M40-49 [ 378 ] Jiří Petr 1974 CZE INS Atelier Náchod
DNS / M30-39 [ 159 ] Petr Výmola 1982 CZE CYKLOTRENINK.com
DNS / M40-49 [ 145 ] Marek Rauchfuss 1969 CZE CK MTB Maraton Hlinsko

result list Trasa B 35km

start ~ 11:16:39

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / M19-29 [ 280 ] TOMASZ MACH 1989 POL Sportfuel.pl 01:34:44.3
2 2 / M19-29 [ 296 ] František Louda 1988 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 01:41:24.3 06:40.0
3 1 / M40-49 [ 380 ] Jan Melišík 1974 CZE TE Connectivity 01:42:50.0 08:05.7
4 3 / M19-29 [ 234 ] Jan Pražak 1990 CZE Nilfisk pro cycling 01:47:51.0 13:06.7
5 1 / M30-39 [ 259 ] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 01:49:13.2 14:28.9
6 1 / M50-59 [ 162 ] Radek Čipera 1964 CZE Radvanice 01:50:08.0 15:23.7
7 4 / M19-29 [ 386 ] oskar natoloczny 2000 POL Elastotech Bohema Mtb Team 01:55:32.8 20:48.5
8 2 / M40-49 [ 281 ] daniel Warmillo 1976 POL Sportfuel.pl 01:55:34.2 20:49.9
9 3 / M40-49 [ 163 ] Leoš Effenberk 1971 CZE Nilfisk pro cycling 01:55:59.9 21:15.6
10 2 / M30-39 [ 164 ] Milan Krejčí 1980 CZE Nilfisk pro cycling 01:56:14.7 21:30.4
11 3 / M30-39 [ 133 ] Michal Moravec 1980 CZE Nilfisk pro cycling 02:00:21.8 25:37.5
12 4 / M30-39 [ 168 ] Zdeněk Šír 1983 CZE Nilfisk pro cycling 02:03:40.4 28:56.1
13 1 / M60 [ 160 ] Josef Bystrianský 1954 CZE Nilfisk pro cycling 02:03:53.0 29:08.7
14 2 / M50-59 [ 169 ] Petr Zelený 1960 CZE team bike gamatec 02:06:14.2 31:29.9
15 5 / M19-29 [ 344 ] Wojtek Szczgielski 1999 POL BIKE TEAM CZŁUCHOW 02:08:42.0 33:57.7
16 5 / M30-39 [ 340 ] Maciej Czerwiński 1983 POL Kibolski KS 02:10:33.8 35:49.5
17 6 / M19-29 [ 311 ] Matej Šulc 2000 CZE S-Sport Hronov 02:13:13.4 38:29.1
18 3 / M50-59 [ 207 ] Miloš Štěpánek 1960 CZE Náchod 02:14:45.8 40:01.5
19 7 / M19-29 [ 323 ] Paweł Ugarenko 1995 POL AZS Politechnika Gdańska 02:14:50.7 40:06.4
20 4 / M40-49 [ 336 ] Vladimír Hykyš 1976 CZE Six Monkeys 02:16:14.4 41:30.1
21 8 / M19-29 [ 264 ] Robin Bařtipán 1989 CZE Vinárna Hacienda 02:16:17.8 41:33.5
22 6 / M30-39 [ 345 ] kurtiak darekstolec 1981 CZE stolec 02:18:02.3 43:18.0
23 1 / Z40 [ 348 ] Žaneta Ryšavá 1974 CZE BIKESTARS VRCHLABÍ 02:18:25.8 43:41.5
24 7 / M30-39 [ 152 ] Petr Šanc 1980 CZE sanc.cz 02:19:27.2 44:42.9
25 1 / Z19-29 [ 167 ] Magdaléna Pavelková 1991 CZE Pardubice 02:22:56.6 48:12.3
26 2 / Z19-29 [ 263 ] Jana Onesorková 1992 CZE Vinárna Hacienda 02:27:04.9 52:20.6
27 9 / M19-29 [ 357 ] Matouš Chvátal 2003 CZE S-Sport Hronov 02:31:26.0 56:41.7
28 4 / M50-59 [ 290 ] Jiří Pfeifer 1959 CZE Cyklo Tony Náchod 02:31:54.4 57:10.1
29 3 / Z19-29 [ 349 ] Petra Šípková 1987 CZE Trutnov 02:33:25.1 58:40.8
30 5 / M40-49 [ 339 ] Petr Pošvář 1973 CZE Staré Ždánice 02:36:46.6 01:02:02.3
31 2 / M60 [ 272 ] oldrich beran 1950 CZE Pitrs bikes 02:38:22.6 01:03:38.3
32 1 / Z30-39 [ 6 ] Andrea Boháčová 1980 CZE Praha 02:47:06.8 01:12:22.5
33 10 / M19-29 [ 338 ] Patrik Teichmann 2002 CZE Zbe?ník 02:50:32.5 01:15:48.2
34 5 / M50-59 [ 166 ] Karel Mazánek 1963 CZE Bike team Svárov 02:50:48.6 01:16:04.3
35 6 / M40-49 [ 203 ] Petr Tér 1970 CZE 03:10:24.3 01:35:40.0
36 8 / M30-39 [ 204 ] Roman Balcar 1983 CZE 03:10:25.5 01:35:41.2
37 2 / Z30-39 [ 165 ] Věrka Malířová 1977 CZE Nilfisk pro cycling 03:21:59.1 01:47:14.8
DNF / Z19-29 [ 381 ] Jana Adámková 1996 CZE Apache Loko Trutnov
DNS / M30-39 [ 161 ] Jan Čermák 1978 CZE Kola Rtyně

result list Horský běh 20 km

start ~ 11:30:40

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [ 221 ] David Plný 1993 CZE BKL Machov 01:23:47.0
2 2 / Muži [ 239 ] Miroslav Hornych 1980 CZE Spartak Police nad Metují 01:27:38.5 03:51.5
3 3 / Muži [ 359 ] Jakub Rücker 1988 CZE Bonbon Machov 01:30:27.1 06:40.1
4 4 / Muži [ 379 ] Jan Jirka 1983 CZE AC Náchod 01:31:49.9 08:02.9
5 5 / Muži [ 335 ] Jan Řezníček 1973 CZE Junák 01:33:59.6 10:12.6
6 6 / Muži [ 240 ] erik krumphanzl 1975 CZE Odolov 01:34:36.1 10:49.1
7 7 / Muži [ 261 ] Vladimír Souček 1973 CZE Sokol lhota Č.Kostolec 01:42:21.9 18:34.9
8 1 / Ženy [ 358 ] Romana Brumlichová 1976 CZE Egzoti 01:42:43.1 18:56.1
9 8 / Muži [ 242 ] Zdeněk Mařáček 1967 CZE Hradec Králové 01:42:56.0 19:09.0
10 9 / Muži [ 495 ] Martin Macek 1964 CZE S K Finisher 01:53:38.0 29:51.0
11 10 / Muži [ 377 ] Martin Vaňous 1969 CZE GEODÉZIE ÚnO s.r.o. 02:00:43.3 36:56.3
12 11 / Muži [ 343 ] Robert Peška 1967 CZE Hlav?ov 02:10:45.9 46:58.9

result list Fit běh 5km

start ~ 11:30:40

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Ženy [ 392 ] Markéta Zeisková 1998 CZE Rajbas klub Náchod 22:33.5
1 1 / Muži [ 243 ] Jan Hruška 1989 CZE kasper -swix Trutnov 22:33.5
3 2 / Ženy [ 393 ] Radka Zeisková 1988 CZE Rajbas klub Náchod 27:58.2 05:24.7
4 3 / Ženy [ 220 ] Natálie Plná 2004 CZE BKL Machov 28:28.1 05:54.6
5 4 / Ženy [ 241 ] Sarka Chvojkova 1982 CZE Nilfisk pro cycling 30:20.5 07:47.0
6 5 / Ženy [ 325 ] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 32:07.1 09:33.6
7 6 / Ženy [ 373 ] nada vanousova 1965 CZE usti nad orlici 32:40.7 10:07.2
8 7 / Ženy [ 273 ] Lucie Vojtová 1977 CZE Kv?tnice 33:17.3 10:43.8

result list Nova jízda 24km

start ~ 12:04:43

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / junior [ 5002 ] Lukáš Pospíšil 1998 CZE AUTHOR TEAM STUPNO 01:36:35.3
2 1 / M19-59 [ 5001 ] Jiří Pospíšil 1969 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:36:37.9 00:02.6
3 2 / junior [ 374 ] Marek Rieger 2007 CZE Spartak Vrchlabí 01:43:16.7 06:41.4
4 2 / M19-59 [ 5003 ] Jiří Černý 1962 CZE Brno 01:43:17.0 06:41.7
5 1 / juniorky [ 258 ] Jitka Štefková 1999 CZE Wikov SKI Skuhrov nad Bělou 01:55:44.8 19:09.5
6 1 / Z50 [ 5004 ] Milana Ráczová 1966 CZE Brno 02:20:04.0 43:28.7
7 1 / Z19-49 [ 5005 ] Bára Bryksí 1979 CZE Machov 02:27:04.5 50:29.2
8 3 / junior [ 200 ] Filip Tér 2001 CZE S-Sport Hronov 02:57:39.7 01:21:04.4
9 2 / juniorky [ 199 ] Veronika Térová 1998 CZE S-Sport Hronov 02:57:44.1 01:21:08.8
10 3 / M19-59 [ 256 ] zdeněk rejchrt 1966 CZE semechnice 36 03:47:22.6 02:10:47.3
11 2 / Z19-49 [ 257 ] luisa rejchrtova 1971 CZE semechnice 36 03:47:31.5 02:10:56.2