Cena Metuje

2017-10-07 Nové Město nad Metují 

archiv

announcement

registration

start list

results

starší žáci 1700m total: 2, men : 2, women: 0, Muži: 2, Ženy: 0 [html] [pdf]
starší žákyně 900m total: 4, men : 0, women: 4, Muži: 0, Ženy: 4 [html] [pdf]
mladší žáci 900m total: 6, men : 6, women: 0, Přípravky hoši III.: 0, Přípravky hoši II.: 0, Přípravky hoši I.: 0, Mladší žáci: 6, Starší žáci: 0, Přípravky dívky III.: 0, Přípravky dívky II.: 0, Přípravky dívky I.: 0, Mladší žákyně: 0, Starší žákyně: 0 [html] [pdf]
ml. žákyně 600m total: 8, men : 0, women: 8, Přípravky hoši III.: 0, Přípravky hoši II.: 0, Přípravky hoši I.: 0, Mladší žáci: 0, Starší žáci: 0, Přípravky dívky III.: 0, Přípravky dívky II.: 0, Přípravky dívky I.: 0, Mladší žákyně: 8, Starší žákyně: 0 [html] [pdf]
přípravka hoši I. 600m total: 11, men : 11, women: 0, Přípravky hoši III.: 0, Přípravky hoši II.: 0, Přípravky hoši I.: 11, Mladší žáci: 0, Starší žáci: 0, Přípravky dívky III.: 0, Přípravky dívky II.: 0, Přípravky dívky I.: 0, Mladší žákyně: 0, Starší žákyně: 0 [html] [pdf]
přípravka dívky I. 600m total: 11, men : 0, women: 11, Přípravky hoši III.: 0, Přípravky hoši II.: 0, Přípravky hoši I.: 0, Mladší žáci: 0, Starší žáci: 0, Přípravky dívky III.: 0, Přípravky dívky II.: 0, Přípravky dívky I.: 11, Mladší žákyně: 0, Starší žákyně: 0 [html] [pdf]
přípravka hoši II. 600m total: 11, men : 11, women: 0, Přípravky hoši III.: 0, Přípravky hoši II.: 11, Přípravky hoši I.: 0, Mladší žáci: 0, Starší žáci: 0, Přípravky dívky III.: 0, Přípravky dívky II.: 0, Přípravky dívky I.: 0, Mladší žákyně: 0, Starší žákyně: 0 [html] [pdf]
přípravka dívky II. 600m total: 16, men : 0, women: 16, Přípravky hoši III.: 0, Přípravky hoši II.: 0, Přípravky hoši I.: 0, Mladší žáci: 0, Starší žáci: 0, Přípravky dívky III.: 0, Přípravky dívky II.: 16, Přípravky dívky I.: 0, Mladší žákyně: 0, Starší žákyně: 0 [html] [pdf]
přípravka hoši III. 300m total: 8, men : 8, women: 0, Přípravky hoši III.: 8, Přípravky hoši II.: 0, Přípravky hoši I.: 0, Mladší žáci: 0, Starší žáci: 0, Přípravky dívky III.: 0, Přípravky dívky II.: 0, Přípravky dívky I.: 0, Mladší žákyně: 0, Starší žákyně: 0 [html] [pdf]
přípravka dívky III. 300m total: 6, men : 0, women: 6, Přípravky hoši III.: 0, Přípravky hoši II.: 0, Přípravky hoši I.: 0, Mladší žáci: 0, Starší žáci: 0, Přípravky dívky III.: 6, Přípravky dívky II.: 0, Přípravky dívky I.: 0, Mladší žákyně: 0, Starší žákyně: 0 [html] [pdf]
děti s rodiči total: 14, men : 8, women: 6, Předškoláci: 8, Předškolačky: 6 [html] [pdf]
hlavní závod 10km total: 118, men : 90, women: 28, MA: 33, MB: 19, MC: 20, MD: 11, ME: 7, ZA: 8, ZB: 20 [html] [pdf]

result list starší žáci 1700m

start ~ 08:46:37

00:06:42.25
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [101] martin fiala 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 06:41.8
2 2 / Muži [167] Antonín Staněk 2002 CZE Nové Město nad Metují - Spy 06:42.7 00:00.9

result list starší žákyně 900m

start ~ 08:55:14

00:03:28.575
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Ženy [102] Adéla Breitrová 2002 CZE SK Nové Město nad Metují 03:26.8
2 2 / Ženy [168] Eliška Mertlíková 2003 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:27.5 00:00.7
3 3 / Ženy [104] Zuzana Sedláčková 2003 CZE SK Nové Město nad Metují 03:27.7 00:00.9
4 4 / Ženy [103] Gabriela Malá 2005 CZE TJ Maratonstav Úpice 03:32.3 00:05.5

result list mladší žáci 900m

start ~ 09:05:00

00:03:46.55
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Mladší žáci [106] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:27.9
2 2 / Mladší žáci [169] Michal Vosáhlo 2004 CZE Havlovice 03:35.3 00:07.4
3 3 / Mladší žáci [105] Ondřej Čech 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:38.7 00:10.8
4 4 / Mladší žáci [108] Ondřej Vít 2004 CZE SK Nové Město nad Metují 03:49.9 00:22.0
5 5 / Mladší žáci [107] Michal Matoulek 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 03:54.4 00:26.5
6 6 / Mladší žáci [109] Jakub Vysoký 2005 CZE Integraf running team 04:13.1 00:45.2

result list ml. žákyně 600m

start ~ 09:15:00

00:02:34
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Mladší žákyně [177] Leona Kubasová 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:19.4
2 2 / Mladší žákyně [116] Anna Petruželková 2004 CZE SK Nové Město nad Metují 02:19.5 00:00.1
3 3 / Mladší žákyně [111] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 02:21.6 00:02.2
4 4 / Mladší žákyně [115] Agata Malichová 2004 CZE LOKO TRUTNOV 02:30.0 00:10.6
5 5 / Mladší žákyně [110] Barbora Flousková 2005 CZE LK Broumov 02:31.5 00:12.1
6 6 / Mladší žákyně [164] Tereza Roštlapilová 2005 CZE SK Nové Město nad Metují 02:44.2 00:24.8
7 7 / Mladší žákyně [114] Kateřina Malá 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:51.6 00:32.2
8 8 / Mladší žákyně [112] Lucie Lukášová 2005 CZE Lhotky 02:54.2 00:34.8

result list přípravka hoši I. 600m

start ~ 09:25:00

00:02:32.973
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Přípravky hoši I. [171] František Kuhn 2006 CZE Maratonstav Úpice 02:17.4
2 2 / Přípravky hoši I. [123] Marek Rudolf 2007 CZE Deep Sea 02:18.9 00:01.5
3 3 / Přípravky hoši I. [125] Ondřej Souček 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:19.2 00:01.8
4 4 / Přípravky hoši I. [122] Adam Nagy 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:22.6 00:05.2
5 5 / Přípravky hoši I. [119] František Hemelík 2006 CZE Jaroměř 02:24.2 00:06.8
6 6 / Přípravky hoši I. [166] Vladislav Kitayev 2006 CZE Sokol Náchod 02:26.8 00:09.4
7 7 / Přípravky hoši I. [190] Jan Bednařík 2007 CZE Hronov 02:40.5 00:23.1
8 8 / Přípravky hoši I. [179] Martin Janouch 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 02:42.5 00:25.1
9 9 / Přípravky hoši I. [120] Jan Krištof 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 02:44.2 00:26.8
10 10 / Přípravky hoši I. [121] Matěj Lukáš 2007 CZE Hvězda Pardubice 02:47.1 00:29.7
11 11 / Přípravky hoši I. [124] Lukáš Seligr 2007 CZE Opatovice nad Labem 02:59.3 00:41.9

result list přípravka dívky I. 600m

start ~ 09:35:00

00:02:42.818
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Přípravky dívky I. [181] Laura Urichová 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 02:25.7
2 2 / Přípravky dívky I. [133] Nikola Venclová 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 02:29.2 00:03.5
3 3 / Přípravky dívky I. [130] Natálie Kubečková 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 02:32.0 00:06.3
4 4 / Přípravky dívky I. [127] Adéla Bělobrádková 2006 CZE SK Nové Město nad Metují 02:39.9 00:14.2
5 5 / Přípravky dívky I. [188] Nela Bořková 2006 CZE FC Ležák Česká Skalice 02:41.9 00:16.2
6 6 / Přípravky dívky I. [128] Gabriela Flousková 2007 CZE LK Broumov 02:44.8 00:19.1
7 7 / Přípravky dívky I. [129] Beáta Krejčí 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 02:45.0 00:19.3
8 8 / Přípravky dívky I. [126] Sára Bauerová 2006 CZE SK Hvězda Pardubice 02:47.3 00:21.6
9 9 / Přípravky dívky I. [131] Barbora Rýdlová 2006 CZE Gymnáziu Náchod prima A 02:49.7 00:24.0
10 10 / Přípravky dívky I. [132] Anežka Stolinová 2007 CZE SK Nové Město nad Metují 02:56.4 00:30.7
11 11 / Přípravky dívky I. [178] Sabina Kubasová 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:59.1 00:33.4

result list přípravka hoši II. 600m

start ~ 09:45:00

00:02:52.282
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Přípravky hoši II. [141] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:38.4
2 2 / Přípravky hoši II. [136] Dominik Hanzl 2008 CZE Náchod 02:44.1 00:05.7
3 3 / Přípravky hoši II. [135] Marek Flašar 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:45.2 00:06.8
4 4 / Přípravky hoši II. [142] Josef Zimla 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:46.7 00:08.3
5 5 / Přípravky hoši II. [138] Lukáš Nagy 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:46.9 00:08.5
6 6 / Přípravky hoši II. [137] Vítek Hemelík 2009 CZE Jaroměř 02:51.1 00:12.7
7 7 / Přípravky hoši II. [139] Milan Petráček 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:56.9 00:18.5
8 8 / Přípravky hoši II. [140] Matěj Renský 2009 CZE Run4run 02:58.6 00:20.2
9 9 / Přípravky hoši II. [100] Filip Kubec 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 03:01.4 00:23.0
10 10 / Přípravky hoši II. [187] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 03:01.7 00:23.3
11 11 / Přípravky hoši II. [134] Marek Bauer 2009 CZE Náchod 03:04.1 00:25.7

result list přípravka dívky II. 600m

start ~ 09:55:00

00:02:54.525
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Přípravky dívky II. [144] Daniela Dvořáková 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:36.0
2 2 / Přípravky dívky II. [191] Anežka Ševčíková 2008 CZE Hvězda Pardubice 02:40.4 00:04.4
3 3 / Přípravky dívky II. [148] Anna Petráčková 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:43.1 00:07.1
4 4 / Přípravky dívky II. [146] Ema Jiraskova 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:44.2 00:08.2
5 5 / Přípravky dívky II. [147] Tereza Malichová 2008 CZE LOKO TRUTNOV 02:45.7 00:09.7
6 6 / Přípravky dívky II. [145] Nela Hanušová 2008 CZE Hvězda Pardubice 02:47.6 00:11.6
7 7 / Přípravky dívky II. [165] Tereza Šnajdrová 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:51.9 00:15.9
8 8 / Přípravky dívky II. [143] Stella Černá 2009 CZE Hvězda Karlín 02:52.3 00:16.3
9 9 / Přípravky dívky II. [183] Stella Ulichová 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:53.3 00:17.3
10 10 / Přípravky dívky II. [151] Klára Vysoká 2008 CZE Integraf running team 02:53.9 00:17.9
11 11 / Přípravky dívky II. [193] Eliška Holečková 2008 CZE Nové Město nad Metuji 02:55.6 00:19.6
12 12 / Přípravky dívky II. [195] Noemi Elichová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 02:57.0 00:21.0
13 13 / Přípravky dívky II. [175] Sophie Ulichová 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 02:58.7 00:22.7
14 14 / Přípravky dívky II. [149] Adéla Renská 2009 CZE Run4run 03:03.7 00:27.7
15 15 / Přípravky dívky II. [150] Pavlína Seligrová 2009 CZE Opatovice nad Labem 03:15.6 00:39.6
16 16 / Přípravky dívky II. [185] Sára Jablonská 2008 CZE Spy 03:33.4 00:57.4

result list přípravka hoši III. 300m

start ~ 10:05:00

00:01:43.538
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Přípravky hoši III. [156] Milan Kudláček 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:24.2
2 2 / Přípravky hoši III. [155] Štěpán Krejčí 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 01:26.2 00:02.0
3 3 / Přípravky hoši III. [157] Jan Pajer 2010 CZE SDH Velký Třebešov 01:34.1 00:09.9
4 4 / Přípravky hoši III. [170] Jonáš Rudolf 2010 CZE DEEP SEA 01:34.2 00:10.0
5 5 / Přípravky hoši III. [154] Jakub Jirman 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 01:40.6 00:16.4
6 6 / Přípravky hoši III. [172] Matěj Balcar 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 01:42.5 00:18.3
7 7 / Přípravky hoši III. [153] Šimon Jirasek 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 01:44.7 00:20.5
8 8 / Přípravky hoši III. [184] Marek Kratěna 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 02:41.8 01:17.6

result list přípravka dívky III. 300m

start ~ 10:15:00

00:01:38.183
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Přípravky dívky III. [158] Vendula Dostálová 2010 CZE Černožice 01:27.6
2 2 / Přípravky dívky III. [200] Karolínka Duchová 2010 CZE Havlovice 01:30.7 00:03.1
3 3 / Přípravky dívky III. [160] Tereza Prokopová 2010 CZE TJ Sokol Jaroměř 01:34.1 00:06.5
4 4 / Přípravky dívky III. [176] Claudie Ulichová 2011 CZE Dobruška 01:37.3 00:09.7
5 5 / Přípravky dívky III. [159] Jana Kolbova 2010 CZE Police nad Metuji 01:38.1 00:10.5
6 6 / Přípravky dívky III. [189] Ema Bořková 2011 CZE FC Ležák Česká Skalice 02:01.3 00:33.7

result list děti s rodiči

start ~ 10:23:24

00:00:23.193
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Předškoláci [117] Matyaš Duch 2012 CZE Havlovice 00:16.3
2 2 / Předškoláci [163] Petr Sychrovský 2012 CZE Integraf running team 00:16.6 00:00.3
3 3 / Předškoláci [194] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 00:19.4 00:03.1
4 1 / Předškolačky [192] Denisa Králová 2012 CZE Malé Svatoňovice 00:20.3 00:04.0
5 2 / Předškolačky [113] Rozálie Čapková 2013 CZE Náchod 00:20.8 00:04.5
5 2 / Předškolačky [173] Nela Balcarová 2014 CZE Vrchoviny 00:20.8 00:04.5
7 4 / Předškolačky [174] Nikol Šnajdrová 2014 CZE SK Nové Město nad Metují 00:21.6 00:05.3
8 4 / Předškoláci [197] Vojtěch Laštůvka 2013 CZE Rtyně v Podkrkonoší 00:22.4 00:06.1
9 5 / Předškoláci [199] Jan Hanka 2012 CZE SK Nové Město nad Metují 00:24.0 00:07.7
10 5 / Předškolačky [162] Anna Bubeníčková 2013 CZE BUBUTEAM 00:24.8 00:08.5
11 6 / Předškolačky [180] Aneta Bednaříková 2013 CZE Hronov 00:25.1 00:08.8
12 6 / Předškoláci [182] Patrik Kellner 2013 CZE Jizbice 00:25.9 00:09.6
13 7 / Předškoláci [198] Marek Laštůvka 2016 CZE Rtyně v Podkrkonoší 00:31.7 00:15.4
14 8 / Předškoláci [196] Václav Pajer 2013 CZE V.Třebešov 00:35.0 00:18.7

result list hlavní závod 10km

start ~ 10:45:00

00:45:30.127
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / MA [1] Dominik Sádlo 1995 CZE SK Nové Město nad Metují 31:38.1
2 2 / MA [4] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 32:33.5 00:55.4
3 3 / MA [2] Lukáš Kozlík 1989 CZE A.C. Sparta Praha 33:16.9 01:38.8
4 1 / MB [6] Jindřich Král 1973 CZE Iscarex Č.T. 33:29.4 01:51.3
5 2 / MB [3] Jiří Čivrný 1980 CZE SK Nové Město nad Metují 33:52.1 02:14.0
6 3 / MB [208] Leoš Pelouch 1975 CZE Chotěboř 34:06.2 02:28.1
7 4 / MA [56] David Plný 1993 CZE Enervit Team 35:07.3 03:29.2
8 5 / MA [95] Milan Vlček 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 35:43.7 04:05.6
9 1 / MC [72] Michal Vokolek 1972 CZE AC Pardubice 36:22.9 04:44.8
10 2 / MC [8] Miroslav Holub 1966 CZE SK Nové Město nad Metují 36:34.0 04:55.9
11 6 / MA [69] Vítězslav Šolc 1991 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 36:40.0 05:01.9
12 7 / MA [22] Vladislav Dufka 1991 CZE Páslerův statek Bischofstein 36:42.4 05:04.3
13 8 / MA [41] Marek Kratochvíl 1989 CZE Bražecký mládenci 36:49.7 05:11.6
14 9 / MA [89] Čeněk Augusta 1998 CZE SK NMMET 36:59.5 05:21.4
15 1 / ZB [5] Táňa Metelková 1972 CZE TJ Sokol Hradec Králové 37:18.3 05:40.2
16 10 / MA [19] Jan Dostál 1986 CZE Vella Náchod 37:56.4 06:18.3
17 2 / ZB [64] Dagmar Rychnovská 1975 CZE SK Nové Město nad Metují 38:40.6 07:02.5
18 4 / MB [51] Jan Melišík 1974 CZE Redpoint- Eleven team 39:10.8 07:32.7
19 11 / MA [37] Jakub Jon 2001 CZE SK Nové Město nad Metují 39:21.3 07:43.2
20 12 / MA [209] Jan Jirka 1983 CZE AC Náchod 39:48.4 08:10.3
21 3 / MC [70] Pavel Vít 1971 CZE Vella team Náchod 39:56.2 08:18.1
22 13 / MA [38] Vojta Jon 1999 CZE SK Mladá Boleslav 40:13.4 08:35.3
23 14 / MA [74] Matěj Zelený 1989 CZE Bražecký mládenci 40:22.4 08:44.3
24 15 / MA [29] Martin Habr 1996 CZE TJ Sokol Olešnice 40:28.3 08:50.2
25 5 / MB [28] Jiří Habr 1973 CZE Vella Team Náchod 40:34.3 08:56.2
26 6 / MB [80] Jiří Kubasa 1977 CZE TJ Maratonstav Úpice 40:55.8 09:17.7
27 1 / MD [98] MIlan Bláha 1957 CZE AF Křovice 40:57.6 09:19.5
28 7 / MB [39] Vladimír Kolisko 1980 CZE TJ Horní Kostelec 41:03.6 09:25.5
29 16 / MA [23] Milan Důrek 1991 CZE Velký Třebešov 41:28.7 09:50.6
30 17 / MA [211] Lukáš Mach 1999 CZE SOKOL Mezilesí 41:43.5 10:05.4
31 2 / MD [82] Josef Vanta 1962 CZE Triklub Dobruška 41:46.0 10:07.9
32 18 / MA [207] Radovan Kovařík 1985 CZE Humbuk team 41:51.0 10:12.9
33 3 / MD [97] Jiří Leplt 1961 CZE Pivovar Miletín 42:02.8 10:24.7
34 3 / ZB [90] Blanka Paulů 1954 CZE Maratonstav Úpice 42:06.7 10:28.6
35 19 / MA [186] David Janouch 2000 CZE SK NMMET 42:24.0 10:45.9
36 4 / MD [68] Vítězslav Šolc 1957 CZE BKL Machov 42:28.0 10:49.9
37 8 / MB [96] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 42:36.5 10:58.4
38 1 / ME [86] Oldřich Šmída 1948 CZE Červený Kostelec 42:37.9 10:59.8
39 9 / MB [55] Martin Pešta 1978 CZE BAKAKO Nová Paka 42:41.6 11:03.5
40 5 / MD [92] Josef Nečas 1958 CZE Maratonstav 42:43.8 11:05.7
41 10 / MB [13] Petr Bubeníček 1980 CZE BUBUTEAM 42:47.5 11:09.4
42 4 / ZB [7] Romana Brumlichová 1976 CZE Medvědí doupě 42:47.7 11:09.6
43 4 / MC [161] Marek Krutílek 1965 CZE TT Pardubice 42:51.8 11:13.7
44 20 / MA [218] Jan Kyral 1989 CZE Třebochovice pod Orebem 42:54.4 11:16.3
45 1 / ZA [9] Markéta Zeisková 1998 CZE Rajbas klub Náchod 42:58.1 11:20.0
46 11 / MB [118] Jan Čapek 1982 CZE Slatina nad Úpou 43:08.0 11:29.9
47 5 / MC [40] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 43:10.6 11:32.5
48 6 / MD [84] František Pechek 1953 CZE Trutnov 43:25.4 11:47.3
49 7 / MD [93] Luboš Matějíček 1962 CZE SK Nové Město nad Metují 43:40.0 12:01.9
50 21 / MA [53] Petr Michl 1989 CZE Dobruška 43:42.7 12:04.6
51 2 / ME [206] Vladimír Bříza 1951 CZE Chrudim 43:54.9 12:16.8
52 6 / MC [36] Jiří Jon 1968 CZE SK Nové Město nad Metují 43:56.0 12:17.9
53 12 / MB [66] Jiří Sláma 1974 CZE Vella team Náchod 43:57.6 12:19.5
54 22 / MA [15] Petr Celba 1986 CZE Pells Team Brno 44:07.1 12:29.0
55 7 / MC [73] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice z.s. 44:37.7 12:59.6
56 8 / MC [25] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 44:43.5 13:05.4
57 13 / MB [50] Martin Matuška 1980 CZE Ohnišov 44:55.1 13:17.0
58 9 / MC [83] Martin Vašíček 1971 CZE TJ Maratonstav Úpice 44:57.9 13:19.8
59 3 / ME [34] Jiří Javůrek 1948 CZE TJ Maratonstav Úpice 45:05.1 13:27.0
60 23 / MA [88] Michal Presse 1991 CZE Nové Město nad Metují 45:08.7 13:30.6
61 14 / MB [60] Michal Renský 1979 CZE Run4run 45:13.6 13:35.5
62 8 / MD [219] Zbyněk Kyral 1960 CZE Třebechovice pod Orebem 45:20.7 13:42.6
63 5 / ZB [213] Eva Jedličková 1979 CZE Starkoč 45:23.1 13:45.0
64 15 / MB [43] Jan Kulda 1973 CZE Integraf running team 45:31.1 13:53.0
65 10 / MC [58] Stanislav Rek 1964 CZE Ammann 45:42.2 14:04.1
66 24 / MA [87] Jakub Jiráský 1990 CZE Jiskra ZIJIPR 46:02.3 14:24.2
67 6 / ZB [26] Lenka Flašarová 1972 CZE Náchod 46:17.2 14:39.1
68 25 / MA [67] Jiří Slovák 1985 CZE CHDP Sport Division 46:28.8 14:50.7
69 7 / ZB [63] Denisa Rýdlová 1982 CZE Vella team Náchod 46:37.0 14:58.9
70 8 / ZB [10] Jitka Kábrtová 1971 CZE Sokol Studnice 46:45.0 15:06.9
71 26 / MA [30] Lukáš Habr 1985 CZE Dopravni zdravotní služba Náchod 46:53.0 15:14.9
72 27 / MA [52] Filip Mertlík 1993 CZE SK Nové Město nad Metují 46:55.6 15:17.5
73 28 / MA [46] Lukáš Linhart 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 47:09.9 15:31.8
74 9 / MD [205] Jaromír Chmelař 1958 CZE Dobruška 47:12.3 15:34.2
75 11 / MC [204] Jiří Litoš 1969 CZE Pavlišov 47:14.2 15:36.1
76 16 / MB [44] Aleš Lhota 1978 CZE Pivovar Miletín 47:19.1 15:41.0
77 2 / ZA [71] Veronika Vítková 1989 CZE Náchod 47:22.7 15:44.6
78 29 / MA [62] Daniel Ruffer 1999 CZE Náchod 47:27.2 15:49.1
79 30 / MA [48] Lukáš Lukeš 1994 CZE Integraf running team 47:34.1 15:56.0
80 17 / MB [32] Mirek Holeček 1974 CZE Nové Město nad Metuji 47:43.7 16:05.6
81 10 / MD [91] Michal Valenta 1962 CZE prales tužín 47:48.2 16:10.1
82 31 / MA [54] Josef Mrázek 2000 CZE SK Nové Město nad Metují 47:50.3 16:12.2
83 18 / MB [11] Jaroslav Balcar 1975 CZE Vysokov 47:51.2 16:13.1
84 12 / MC [201] Petr Hynek 1963 CZE SK Nové Město nad Metují 47:59.5 16:21.4
85 4 / ME [152] Václav Goldbach 1950 CZE SK Týniště nad Orlicí 48:08.7 16:30.6
86 3 / ZA [76] Radka Zítková 1988 CZE Run4run 48:18.4 16:40.3
87 4 / ZA [203] Michaela Maiixnerová 1993 CZE Sokol Mezilesí 48:18.8 16:40.7
88 9 / ZB [212] Petra Bartáková 1979 CZE Nahořany 48:20.9 16:42.8
89 13 / MC [78] Martin Pešek 1967 CZE Náchod 48:33.0 16:54.9
90 5 / ME [17] Ladislav Domáň 1949 CZE Náchod 48:50.2 17:12.1
90 10 / ZB [65] Petra Schwaningerová 1982 CZE RockMachine-Cyklomax 48:50.2 17:12.1
92 11 / ZB [47] leona Lukášová 1975 CZE Hvězda Pardubice 49:17.2 17:39.1
93 14 / MC [42] Milan Krempa 1963 CZE Pivovar Primátor 49:21.0 17:42.9
94 12 / ZB [49] Alena Marethová 1972 CZE Česká Skalice 49:33.3 17:55.2
95 5 / ZA [24] Lucie Dvořáková 1993 CZE Police nad Metují 49:49.3 18:11.2
96 13 / ZB [14] Simona Bubeníčková 1978 CZE BUBUTEAM 50:16.5 18:38.4
97 15 / MC [94] Roman Kocourek 1972 CZE LBC International 50:33.3 18:55.2
98 32 / MA [33] Martin Hůlek 2000 CZE Nové Město nad Metují 50:36.2 18:58.1
99 33 / MA [79] Ondřej Balcar 1984 CZE Vrchoviny 50:37.2 18:59.1
100 16 / MC [45] Milan Linhart 1964 CZE KBA Grafitec Dobruška 51:11.3 19:33.2
101 14 / ZB [59] Lenka Renská 1980 CZE Run4run 51:58.0 20:19.9
102 6 / ZA [214] Adéla Štěpová 1993 CZE Hradec Králové 52:03.7 20:25.6
103 17 / MC [216] Michal Urban 1964 CZE Červený Kostelec 52:06.9 20:28.8
104 18 / MC [99] Zdeněk Kuna 1972 CZE FC Ležák Česká Skalice 52:21.6 20:43.5
105 11 / MD [210] Zdeněk Krajs 1954 CZE Trutnov 53:35.8 21:57.7
106 15 / ZB [31] Hana Hellerová 1961 CZE Hradec Králové 53:56.8 22:18.7
107 19 / MC [21] Jindřich Drobek 1971 CZE Jameson 54:31.5 22:53.4
108 16 / ZB [81] Hana Vacková 1956 CZE Sokol Starkoč 56:01.3 24:23.2
109 6 / ME [16] Stanislav Doležal 1938 CZE BK Pardubice 56:30.3 24:52.2
110 7 / ZA [12] Martina Bellerová 1992 CZE Hradec Králové 57:26.4 25:48.3
111 17 / ZB [27] Alena Gloserová 1969 CZE Police nad Metují 57:50.1 26:12.0
112 7 / ME [18] Václav Dostál 1942 CZE Černožice 57:58.2 26:20.1
113 8 / ZA [35] Lucie Jiroutová 1992 CZE Pell´s Team Brno 58:01.6 26:23.5
114 20 / MC [57] jan Poláček 1968 CZE Náchod 58:28.9 26:50.8
115 19 / MB [77] Martin Žďárský 1976 CZE Tsunami 58:49.1 27:11.0
116 18 / ZB [85] Eva Friebelová 1962 CZE TJ Maratonstav Úpice 01:00:45.4 29:07.3
117 19 / ZB [20] Hana Dostálová 1970 CZE Černožice 01:03:18.0 31:39.9
118 20 / ZB [61] Pavlína Rudolfová 1970 CZE Červený Kostelec 01:09:42.1 38:04.0