maraton

run

results

Cena Metuje

2021-10-02 Nové Město nad Metují 

archiv

announcement

registration

start list

results

starší žáci 1700m total: 1 , men : 1, women: 0, kluci: 1, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
starší žákyně 900m total: 5 , men : 0, women: 5, kluci: 0, holky: 5 [html] [pdf] [csv]
mladší žáci 900m total: 10 , men : 10, women: 0, kluci: 10, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
ml. žákyně 600m total: 10 , men : 0, women: 10, kluci: 0, holky: 10 [html] [pdf] [csv]
přípravka hoši I. 600m total: 6 , men : 6, women: 0, kluci: 6, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
přípravka dívky I. 600m total: 6 , men : 0, women: 6, kluci: 0, holky: 6 [html] [pdf] [csv]
přípravka hoši II. 600m total: 9 , men : 9, women: 0, kluci: 9, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
extra závod veteránů total: 4 , men : 3, women: 1, MA: 0, MB: 0, MC: 0, MD: 0, ME: 3, ZA: 0, ZB: 0, ZC: 1 [html] [pdf] [csv]
přípravka dívky II. 600m total: 4 , men : 0, women: 4, kluci: 0, holky: 4 [html] [pdf] [csv]
přípravka hoši III. 300m total: 7 , men : 7, women: 0, kluci: 7, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
přípravka dívky III. 300m total: 8 , men : 0, women: 8, kluci: 0, holky: 8 [html] [pdf] [csv]
děti s rodiči (bez časomíry) total: 22 , men : 12, women: 10, Předškoláci: 12, Předškolačky: 10 [html] [pdf] [csv]
hlavní závod 10km total: 99 , men : 70, women: 29, MA: 15, MB: 13, MC: 20, MD: 11, ME: 11, ZA: 10, ZB: 6, ZC: 13 [html] [pdf] [csv]
dorost total: 0 , men : 0, women: 0, přípravka hoši III.: 0, přípravka hoši II.: 0, přípravka hoši I.: 0, mladší žáci: 0, starší žáci: 0, přípravka dívky III.: 0, přípravka dívky II.: 0, přípravka dívky I.: 0, ml. žákyně: 0, starší žákyně: 0 [html] [pdf] [csv]

result list starší žáci 1700m

start ~ 09:10:04

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [ 115 ] Ondřej Souček 2006 CZE Tj Maratonstav Úpice 05:21.7

result list starší žákyně 900m

start ~ 09:10:04

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [ 182 ] Petra Havlová 2006 CZE Úpice 03:11.0
2 2 / holky [ 184 ] Barbora Dohnalová 2007 CZE Sk Nové Město Nad Metují 03:15.9 00:04.9
3 3 / holky [ 126 ] Adéla Hrábková 2007 CZE Rychnov Nad Kněžnou 03:35.7 00:24.7
4 4 / holky [ 120 ] Kristýna Zelená 2007 CZE Nové Město Nad Metují 03:41.1 00:30.1
5 5 / holky [ 146 ] Beáta Krejčí 2007 CZE Sk Nové Město Nad Metují 03:58.6 00:47.6

result list mladší žáci 900m

start ~ 09:10:04

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [ 105 ] Martin Faltus 2009 CZE Sk Nové Město Nad Metují 03:08.2
2 2 / kluci [ 116 ] Šimon Souček 2008 CZE Tj Maratonstav Úpice 03:14.6 00:06.3
3 3 / kluci [ 108 ] David Jirman 2008 CZE Lk Nové Město Nad Metují, Z.s. 03:20.5 00:12.2
4 4 / kluci [ 119 ] Vojtěch Vancl 2008 CZE Náchod 03:26.9 00:18.6
5 5 / kluci [ 149 ] Tomáš Rydlo 2008 CZE Sk Nové Město Nad Metují 03:45.1 00:36.8
6 6 / kluci [ 110 ] Filip Kubec 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 03:47.4 00:39.1
7 7 / kluci [ 113 ] Ladislav Raim 2009 CZE Hvězda Pardubice 03:47.6 00:39.3
8 8 / kluci [ 143 ] Kristián Barva 2008 CZE Sk Nové Město Nad Metují 03:48.5 00:40.2
9 9 / kluci [ 134 ] Milan Petráček 2009 CZE Velký Třebešov 03:50.8 00:42.5
10 10 / kluci [ 112 ] Lukáš Nagy 2008 CZE Tj Sokol Jaroměř 03:50.9 00:42.6

result list ml. žákyně 600m

start ~ 09:23:11

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [ 135 ] Anna Petráčková 2008 CZE Velký Třebešov 03:35.9
2 2 / holky [ 127 ] Kateřina Burketová 2008 CZE Rychnov Nad Kněžnou 03:40.2 00:04.3
3 3 / holky [ 144 ] Ema Jiraskova 2009 CZE Sk Nové Město Nad Metují 03:41.4 00:05.5
4 4 / holky [ 168 ] Denisa Wiesnerová 2009 CZE Velké Poříčí 03:47.8 00:11.9
5 5 / holky [ 101 ] Lucie Hrochová 2008 CZE Sk Nové Město Nad Metují 03:48.5 00:12.6
6 6 / holky [ 139 ] Lucie Prokopová 2009 CZE Z Hecu 03:49.0 00:13.0
7 7 / holky [ 106 ] Karolína Horkelová 2008 CZE Sk Nové Město Nad Metují 03:55.7 00:19.8
8 8 / holky [ 186 ] Klára Vysoká 2008 CZE Nové Město Nad Metují 03:57.9 00:22.0
9 9 / holky [ 129 ] Noemi Elichová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 04:00.5 00:24.6
10 10 / holky [ 175 ] Barbora Plíštilová 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 04:37.5 01:01.6

result list přípravka hoši I. 600m

start ~ 09:35:38

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [ 147 ] Štěpán Krejčí 2010 CZE Sk Nové Město Nad Metují 02:33.5
2 2 / kluci [ 109 ] Jakub Jirman 2011 CZE Lk Nové Město Nad Metují, Z.s. 02:34.6 00:01.1
3 3 / kluci [ 102 ] Matěj Balcar 2011 CZE Vrchoviny 02:37.4 00:03.9
4 4 / kluci [ 114 ] Dominik Souček 2011 CZE Tj Sokol Červený Kostelec 02:40.1 00:06.6
5 5 / kluci [ 137 ] Štěpán Vlk 2010 CZE Vernéřovice 02:58.0 00:24.5
DNS / kluci [ 145 ] Šimon Jirásek 2011 CZE Sk Nové Město Nad Metují

result list přípravka dívky I. 600m

start ~ 09:47:54

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [ 187 ] Tereza Světlíková 2010 CZE černčice 02:25.8
2 2 / holky [ 150 ] Michaela Rydlová 2010 CZE Sk Nové Město Nad Metují 02:44.6 00:18.7
3 3 / holky [ 133 ] Eliška Petrová 2010 CZE Praha 02:46.8 00:21.0
4 4 / holky [ 189 ] Tereza Valešová 2011 CZE Velká Jesenice 02:50.0 00:24.1
5 5 / holky [ 136 ] Amálie Špatenková 2011 CZE Nové Město Nad Metují 02:55.5 00:29.7
5 5 / holky [ 142 ] Barbora Kubincová 2011 CZE Sk Nové Město Nad Metují 02:55.5 00:29.7

result list přípravka hoši II. 600m

start ~ 09:59:06

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [ 128 ] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 02:39.9
2 2 / kluci [ 117 ] Tomáš Štěpán 2013 CZE Nové Město Nad Metují 02:40.9 00:01.0
3 3 / kluci [ 124 ] Jakub Novák 2013 CZE SK Nové Město nad Metují 02:47.6 00:07.7
4 4 / kluci [ 132 ] Šimon Petr 2012 CZE Praha 02:54.3 00:14.4
5 5 / kluci [ 173 ] Jan záhrobský 2013 CZE Nové Město nad Metují 03:01.7 00:21.7
6 6 / kluci [ 121 ] Václav Hlávko 2013 CZE SK Nové Město nad Metují 03:02.8 00:22.8
7 7 / kluci [ 122 ] Lukáš Chráska 2013 CZE SK Nové Město nad Metují 03:05.0 00:25.1
8 8 / kluci [ 123 ] Matyáš Chráska 2013 CZE SK Nové Město nad Metují 03:10.9 00:31.0
9 9 / kluci [ 191 ] Matouš Petrželka 2013 CZE Rtyně 03:17.9 00:37.9

result list extra závod veteránů

start ~ 09:59:06

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / ME [ 66 ] Stanislav Doležal 1938 CZE Bk Pardubice 01:09:53.4
2 1 / ZC [ 2 ] Hana Vacková 1956 CZE Och Čk 01:11:39.6 01:46.2
3 2 / ME [ 13 ] Jindřich Bielčík 1940 CZE Lichkov 01:13:43.0 03:49.6
4 3 / ME [ 9 ] Václav Culka 1935 CZE Nové Město Nad Metují 01:21:43.2 11:49.8

result list přípravka dívky II. 600m

start ~ 10:09:04

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [ 130 ] Alice Macurova 2012 CZE Hvězda Pardubice 02:37.4
2 2 / holky [ 131 ] Adéla Macurová 2012 CZE Hvězda Pardubice 02:43.1 00:05.7
3 3 / holky [ 172 ] Viktorie Brychová 2012 CZE Dobřany 03:01.5 00:24.1
4 4 / holky [ 169 ] Josefína Štěpánová 2013 CZE Jestřebí 03:40.8 01:03.3

result list přípravka hoši III. 300m

start ~ 10:17:10

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [ 185 ] Šimon Vintr 2014 CZE Sk Plhov Náchod 01:26.1
2 2 / kluci [ 138 ] Petr Rohacek 2014 CZE Nmnm 01:30.8 00:04.7
3 3 / kluci [ 100 ] Vojta Adamský 2014 CZE Nové Město Nad Metují 01:31.8 00:05.7
4 4 / kluci [ 170 ] Josef šesták 2014 CZE Rohenice 01:34.8 00:08.6
5 5 / kluci [ 174 ] Jiří Záhrobský 2015 CZE Nové Město nad Metují 01:40.7 00:14.6
6 6 / kluci [ 118 ] Marek Štěpán 2015 CZE Nové Město Nad Metují 01:42.9 00:16.7
7 7 / kluci [ 178 ] Vašík Smékal 2015 CZE Miretice 01:44.1 00:18.0

result list přípravka dívky III. 300m

start ~ 10:17:10

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [ 107 ] Eliška Húlková 2014 CZE Ski Police 01:21.5
2 2 / holky [ 190 ] Anna Linková 2014 CZE Červený Kostelec 01:28.4 00:06.8
3 3 / holky [ 141 ] Anna Marková 2014 CZE Rohoznice 01:28.8 00:07.3
4 4 / holky [ 103 ] Nela Balcar 2014 CZE Vrchoviny 01:30.1 00:08.5
5 5 / holky [ 171 ] Liliana Zákravská 2015 CZE Nové Město Nad Metují (okres Náchod) 01:33.0 00:11.4
6 6 / holky [ 125 ] Julie Nováková 2015 CZE SK Nové Město nad Metují 01:36.3 00:14.8
7 7 / holky [ 148 ] Šárka Papežová 2014 CZE Vrchoviny 01:53.0 00:31.5
8 8 / holky [ 140 ] Mia Petrová 2015 CZE Praha 02:42.5 01:20.9

result list děti s rodiči (bez časomíry)

start ~ 10:28:00

result list hlavní závod 10km

start ~ 10:45:24

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / MA [ 58 ] Dominik Sádlo 1995 CZE Sk Nové Město Nad Metují 31:22.7
2 2 / MA [ 1 ] David Plný 1993 CZE Běžecký Klub Náchod 31:52.7 00:29.9
3 3 / MA [ 62 ] Pavel Jelen 1991 CZE Běžecký Klub Náchod 32:22.0 00:59.3
4 1 / MB [ 80 ] Ondřej Penc 1977 CZE Meziměstí 3 34:33.6 03:10.8
5 1 / MC [ 99 ] Jindřich Král 1973 CZE Ak Iscarex Česká Třebová 35:07.7 03:45.0
6 1 / ZA [ 48 ] Adéla Stránská 1991 CZE Inov-8 Team 36:29.3 05:06.6
7 4 / MA [ 41 ] Ondřej Metelka 2001 CZE Běžecký Klub Náchod 37:07.4 05:44.6
8 2 / MC [ 16 ] Rudolf Cogan 1971 CZE Piráti+stan 37:12.1 05:49.4
9 3 / MC [ 24 ] Radek Hejl 1972 CZE Pomalu A Jistě 37:13.6 05:50.9
10 4 / MC [ 12 ] Luděk Berka 1972 CZE Tj Sokol Hradec Králové 37:17.4 05:54.7
10 5 / MA [ 82 ] Tomáš Dohnanský 1994 CZE Decathlon Hradec Králové 37:17.4 05:54.7
12 6 / MA [ 95 ] Ondřej Hejna 2002 CZE Červený Kostelec 37:18.6 05:55.9
13 2 / MB [ 98 ] Pavel Moravec 1980 CZE Bohdašín 37:48.2 06:25.4
14 5 / MC [ 70 ] Petr Ulich 1968 CZE Přibyslav (u Náchoda) 37:59.5 06:36.7
15 1 / MD [ 5 ] František Buřil 1966 CZE Vidochov 38:12.1 06:49.3
16 1 / ZC [ 3 ] Táňa Metelková 1972 CZE Běžecký Klub Náchod 38:34.1 07:11.4
17 2 / MD [ 29 ] Bořek Jančík 1964 CZE Salming/run4fun 38:44.2 07:21.4
18 7 / MA [ 73 ] Matěj Novák 2000 CZE Česká Skalice 38:58.4 07:35.6
19 6 / MC [ 86 ] Michal Krtička 1973 CZE Run4run 39:17.5 07:54.7
20 3 / MD [ 42 ] Pavel Milata 1961 CZE Loko Trutnov 39:40.3 08:17.5
21 8 / MA [ 59 ] Martin Habr 1996 CZE Tj Sokol Olešnice 39:57.6 08:34.9
22 3 / MB [ 21 ] Jan Friede 1977 CZE Ins Bike Team 40:20.3 08:57.5
23 4 / MD [ 28 ] Tomáš Hudcovic 1965 CZE Sk Nové Město Nad Metují 40:25.3 09:02.6
24 9 / MA [ 33 ] Aleš Kaválek 1998 CZE Náchod 40:42.5 09:19.8
25 7 / MC [ 81 ] Lumír Koutník 1967 CZE Sk Vrchlabí - Smola Konstrukce 40:47.6 09:24.9
26 4 / MB [ 89 ] Tomáš Florian 1979 CZE Náchod 40:59.7 09:36.9
27 10 / MA [ 92 ] Jan Michl 1987 CZE Opočno 41:26.7 10:04.0
28 5 / MB [ 18 ] David Divíšek 1977 CZE Ins Bike Team 41:58.7 10:35.9
29 6 / MB [ 71 ] Jiří Vlk 1982 CZE Vernéřovice 42:07.9 10:45.1
30 7 / MB [ 63 ] Daniel Zeman 1983 CZE Býšť 42:18.1 10:55.4
31 1 / ZB [ 8 ] Denisa Kozáková 1979 CZE Hvězda Pardubice 42:25.9 11:03.2
32 8 / MB [ 25 ] Jan Hofman 1982 CZE Sloveč 42:37.7 11:14.9
33 8 / MC [ 40 ] Jaroslav Mazač 1968 CZE Kancelář Starostky Police Nad Metují 42:44.1 11:21.4
34 5 / MD [ 60 ] Petr Habr 1965 CZE Tj Sokol Olešnice 42:54.8 11:32.1
35 9 / MB [ 56 ] Pavel Zákravský 1985 CZE Nové Město Nad Metují (okres Náchod) 43:04.9 11:42.2
36 10 / MB [ 14 ] Petr Celba 1986 CZE Kola Rtyně 43:22.2 11:59.4
37 2 / ZA [ 11 ] Kateřina Baškovská 1994 CZE Holky Z Vršovky 43:30.2 12:07.5
38 9 / MC [ 46 ] Vladimír Souček 1973 CZE Tj Sokol Červený Kostelec 44:06.3 12:43.6
39 10 / MC [ 35 ] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella Team Náchod 44:17.2 12:54.4
40 11 / MC [ 38 ] Václav Matuška 1969 CZE Velká Jesenice 44:21.8 12:59.1
41 2 / ZC [ 31 ] Jitka Kábrtová 1971 CZE Maratonstav 44:28.3 13:05.5
42 6 / MD [ 195 ] Jan Vejběra 1966 CZE Ghost Team 44:31.4 13:08.7
43 12 / MC [ 55 ] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice Z.s. 44:55.1 13:32.3
44 11 / MB [ 45 ] Josef Smola 1980 CZE Běžecký Klub Náchod 45:08.9 13:46.2
45 3 / ZA [ 17 ] Kateřina Černíková 1989 CZE Cyklo Tony 45:13.1 13:50.3
46 1 / ME [ 91 ] Miroslav Krupička 1953 CZE Kancelář Starostky Police Nad Metují 45:34.7 14:12.0
47 13 / MC [ 77 ] Jan Kulda 1973 CZE Integraf Running Team 45:48.1 14:25.4
48 4 / ZA [ 79 ] Veronika Vítková 1989 CZE Nahořany 45:54.4 14:31.7
49 11 / MA [ 74 ] Filip Mertlík 1993 CZE Sk Nové Město Nad Metují 46:42.4 15:19.7
50 12 / MB [ 54 ] Vlastimil Voborník 1982 CZE Hradec Králové 46:51.9 15:29.1
51 14 / MC [ 87 ] Martin Baláš 1973 CZE Matonky 46:57.3 15:34.5
52 7 / MD [ 49 ] Vítězslav Šolc 1957 CZE Bkl Machov 46:59.5 15:36.7
53 8 / MD [ 67 ] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 47:12.7 15:50.0
54 2 / ZB [ 7 ] Eva Brychová 1984 CZE Dobřany 47:18.3 15:55.6
55 3 / ZC [ 10 ] Romana Baškovská 1974 CZE Holky Z Vršovky 47:28.2 16:05.5
56 9 / MD [ 76 ] Jiří Leplt 1961 CZE Miletín 47:56.6 16:33.9
57 4 / ZC [ 90 ] Eva Klampflová 1964 CZE Vrchlabí 1 48:06.2 16:43.5
58 2 / ME [ 85 ] František Pechek 1953 CZE Trutnov 48:33.8 17:11.0
59 3 / ME [ 30 ] Jiří Javůrek 1948 CZE Tj Maratonstav Úpice 48:44.8 17:22.1
60 5 / ZC [ 23 ] Markéta Hanzlová 1973 CZE Svaz českých Bohémů 48:46.3 17:23.5
61 12 / MA [ 75 ] Lukáš Linhart 1989 CZE Sk Nové Město Nad Metují 49:05.3 17:42.6
62 10 / MD [ 188 ] Josef Nečas 1958 CZE Maratonstav 49:08.5 17:45.8
63 5 / ZA [ 50 ] Ivona Špringrová 1992 CZE Maratonstav Úpice 49:13.6 17:50.9
64 13 / MA [ 97 ] Lukáš Jára 1990 CZE Náchod 49:41.5 18:18.8
65 15 / MC [ 26 ] Mirek Holeček 1974 CZE Nové Město Nad Metuji 49:56.4 18:33.6
66 6 / ZA [ 93 ] Naakesha Michl 1990 CZE OpoČno 50:14.1 18:51.3
67 3 / ZB [ 69 ] Kateřina Petrová 1982 CZE Praha 50:24.1 19:01.3
68 11 / MD [ 53 ] Josef Vaněk 1965 CZE Tj Sokol Karate Náchod 50:56.2 19:33.5
69 16 / MC [ 32 ] Martin Kašpárek 1967 CZE Tj Velichovky 51:24.0 20:01.3
70 4 / ZB [ 61 ] Renata Hynková 1985 CZE Rozběháme Náchod 51:50.1 20:27.3
71 6 / ZC [ 39 ] Jana Matušková 1969 CZE Velká Jesenice 51:59.5 20:36.7
72 7 / ZC [ 6 ] Zdeňka Jonášová 1964 CZE Hradecký Spinning Klub 52:05.2 20:42.4
73 4 / ME [ 22 ] Václav Goldbach 1950 CZE Sk Týniště Nad Orlicí 52:33.4 21:10.6
74 14 / MA [ 64 ] Jan Šenkýř 1992 CZE Srtg Pardubice 52:55.7 21:33.0
75 17 / MC [ 47 ] Pavel Staněk 1970 CZE Nové Město N. Met. - Spy 53:12.3 21:49.5
76 18 / MC [ 94 ] Martin Blažek 1971 CZE Bintana - Speciální Stavební Práce 53:54.6 22:31.9
77 7 / ZA [ 83 ] Tereza Antošová 1991 CZE Náchod 54:40.4 23:17.6
78 8 / ZA [ 96 ] Michala Hyrčová 1992 CZE Nové Město Nad Metují 55:03.2 23:40.5
79 8 / ZC [ 84 ] Eva Šefcová 1964 CZE Rtyně V Podkrkonoší 55:19.7 23:57.0
80 5 / ZB [ 34 ] Eva Kirschova 1978 CZE Loko Trutnov Triatlon Team 55:49.6 24:26.9
80 19 / MC [ 43 ] Jan Poláček 1968 CZE Náchod 55:49.6 24:26.9
80 15 / MA [ 57 ] Josef Šibrava 1989 CZE Trutnov 55:49.6 24:26.9
83 13 / MB [ 68 ] Emanuel Petr 1978 CZE Hradec Králové 56:19.4 24:56.6
84 9 / ZA [ 15 ] Lucie Celbová 1992 CZE Kola-rtyně 56:32.8 25:10.0
85 10 / ZA [ 44 ] Eva Pultrova 1990 CZE Nove Mesto Nad Metuji 56:43.0 25:20.3
86 5 / ME [ 4 ] Josef Metelka 1944 CZE Ski Police Nad Metují 57:42.4 26:19.7
87 6 / ZB [ 88 ] Zdeňka Coganová 1986 CZE Nová Paka 58:10.0 26:47.3
88 9 / ZC [ 65 ] Hana Šternerová 1963 CZE Hradec Králové 01:01:34.4 30:11.7
89 10 / ZC [ 20 ] Hana Dostálová 1970 CZE Černožice 01:01:49.3 30:26.5
90 6 / ME [ 196 ] Miroslav Kundrt 1949 CZE Tv Olomouc Liga 100 01:02:47.9 31:25.2
91 7 / ME [ 19 ] Václav Dostál 1942 CZE Černožice 01:03:24.2 32:01.5
92 8 / ME [ 192 ] čestmír Vít 1945 CZE Hradec Králové 01:04:20.4 32:57.7
93 20 / MC [ 52 ] Michal Tvrdík 1970 CZE A-nis 01:06:51.3 35:28.6
94 11 / ZC [ 72 ] Petra Strnadová 1976 CZE Velké Poříčí 01:08:45.0 37:22.2
94 11 / ZC [ 78 ] Monika Fialová 1975 CZE Velké Poříčí 01:08:45.0 37:22.2
96 9 / ME [ 66 ] Stanislav Doležal 1938 CZE Bk Pardubice 01:09:53.4 38:30.6
97 13 / ZC [ 2 ] Hana Vacková 1956 CZE Och Čk 01:11:39.6 40:16.8
98 10 / ME [ 13 ] Jindřich Bielčík 1940 CZE Lichkov 01:13:43.0 42:20.3
99 11 / ME [ 9 ] Václav Culka 1935 CZE Nové Město Nad Metují 01:21:43.2 50:20.5

result list dorost

start ~ 18:45:00