Čertovskej ultratrail

2017-06-03 Houska - Hamr na Jezeře

announcement

registration

start list

results

66,6 km total: 59, men : 43, women: 16, Muži: 43, Ženy: 16 cert [html] [pdf]

start list 66,6 km

start ~ 08:30:00 , all years of born , registered: 59 participants ( 43 of men, 16 of women)

category # name state year team
Muži cert [6] Bernatík Tomáš CZE 1992
Muži cert [1] Böhm Marian CZE 1979 Mára
Ženy cert [13] Černá Petra CZE 1977 Báječné ženy v běhu
Muži [23] Dolejší Filip CZE 1976 SCMT Slaný
Muži [28] Dostál Marek CZE 1998 J a M team
Muži [36] Drbohlav Martin CZE 1989 Liga Vyjimečných
Muži cert [7] Dvořák Pavel CZE 1988 VSK Humanita
Muži [27] Filip Jan CZE 1997 Jam
Muži [29] Francke Jan Venca CZE 1984 Žižkovský tygři
Muži [41] Francke Michal CZE 1986 Žižkovský tygři
Ženy [50] Fraňková Alexandra CZE 1998 Horoguru
Ženy cert [14] Haraga Petra CZE 1985 BŽB
Muži [32] Herejt Petr CZE 1976 UWG Plzeň
Muži cert [5] Hopják Petr CZE 1987 SKPM Frýdek-Místek
Muži [43] Horáček Milan CZE 1971 Ještědskyrace
Muži [25] Jahelka Dušan CZE 1990 Jaroměř
Ženy [51] Jakubů Klára CZE 1981 Jenišovice
Ženy [55] Junkova Kristýna CZE 1979 Runland
Muži [64] Kasal Jan CZE 1990
Muži [31] Kašše Tomáš CZE 1985 Monroe
Ženy [54] Kohoutová Petra CZE 1975 Peťa a Peťa
Ženy [57] Košťáková Monika CZE 1988 Kopidlno
Muži [61] Kozák Jan CZE 1962 CK Vinohradské Šlapky
Muži [33] Kratochvíl Marek CZE 1989
Ženy [48] Kroužilová Iva CZE 1977 GP Kolín
Muži [24] Kunický Zdeněk CZE 1970
Muži [26] Kvasnička Daniel CZE 1978 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM
Muži [42] Lichter Michal CZE 1989 Flying Runners
Ženy cert [15] Louková Tereza CZE 1984 VSK Humanita
Ženy cert [16] Malíková Klára CZE 1983 Hakuna matata
Ženy [47] Mikešová Jana CZE 1991 Bakako running team
Muži [63] Nakládal Jakub CZE 1992
Muži [45] Novák Petr CZE 1978 Novis Team
Muži [44] Novotný Jiří CZE 1971 Dukla Liberec
Muži [30] Novotný Luboš CZE 1975 AK Křižany
Muži [38] Nytra Martin CZE 1990
Muži [40] Pagáč Martin CZE 1990
Muži [17] Pechač Jan CZE 1986
Muži cert [2] Pejchal Petr CZE 1982 Prague Bears Racing Team
Muži [62] Pohl Milan CZE 1982 Battle Droids
Muži [19] Polka Vratislav CZE 1974 AVSP Neratovice
Muži cert [10] Pospíšil Ondřej CZE 1987 OB Kotlářka
Muži [34] Procházka Libor CZE 1987 Klub Larse Heletága
Ženy [56] Puchkareva Olga CZE 1982
Ženy [52] Ryantová Jana CZE 1986 Ekonom Praha Outdoor
Ženy [49] Stefankova Kristyna CZE 1989
Muži cert [59] Šebánek Martin CZE 1964
Muži [22] Štěrba Jan CZE 1984
Ženy [53] Tesařová Petra CZE 1976 Peťa a Peťa
Muži [46] Torák Tomáš CZE 1980 Tory Team
Ženy cert [11] Trnková Kocourková Hana CZE 1978
Muži [35] Ulma Tomáš CZE 1964 Praha 9
Muži cert [58] Urban Hynek CZE 1968 Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech
Muži cert [4] Valenta Karel CZE 1974 Běžecký kroužek Varnsdorf
Muži [21] Valenta Michal CZE 1986 Jilemnice
Muži [39] Vlček Václav CZE 1971 TRISPORT Plzeň
Muži cert [60] Vokáč Michal CZE 1986 Hasiči Hostivice
Muži cert [3] Vorobok Lukáš CZE 1990 Predators
Muži [37] Ženíšek Lukáš Ženda CZE 1985 HO Negatif