run

results

Čertovskej ultratrail

2024-06-08 Houska - Hamr na Jezeře 

archiv

announcement

registration

start list

results

Míra Chodec total: 1, men : 1, women: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf] [xls]
Výzva     total: 16, men : 12, women: 4, Muži: 12, Ženy: 4 [html] [pdf] [xls]
66,6 km Čerti a čertice total: 97, men : 67, women: 30, čerti: 67, čertice: 30 [html] [pdf] [xls]
66,6 km Smrtelníci total: 110, men : 84, women: 26, Muži: 84, Ženy: 26 [html] [pdf] [xls]
Štafeta 2členná total: 18 ( tymu), men : 10, women: 7, mix: 0, [m]44: 1, [m]39: 2, [m]20: 1, [k]26: 1, [m]49: 1, [m]55: 1, [k]36: 1, [k]41: 2, [k]44: 1, [m]51: 1,  : 1, [m]36: 1, [k]39: 2, [m]59: 1, [m]30: 1, [m]33: 1 [html] [pdf] [xls]
Štafeta 3členná rodinná total: 9 ( tymu), men : 5, women: 4, mix: 0, [m]43: 2, [k]9: 2, [m]44: 1, [k]12: 1, [k]36: 1, [m]6: 1, [m]39: 1 [html] [pdf] [xls]
ITRA total: 224, men : 164, women: 60, Muži: 97, Ženy: 30, čerti: 67, čertice: 30 [html] [pdf] [xls]
33,3 km total: 104, men : 58, women: 46, Muži: 58, Ženy: 46 [html] [pdf] [xls]
file file type size last modified
Čertovskej ultratrail pdf N/A 2024-06-10 14:41:22
Čertovskej ultratrail po kategoriích pdf N/A 2024-06-10 14:41:22

result list Míra Chodec

start ~ 02:36:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay pod Bezd.Sk. Huťpřed Ralskem
1 1 / Muži [ 777 ] Miroslav Habel 1969 CZE Míra chodec Liberec 18:07:35.2 12:10:06.0 (1)

result list Výzva

start ~ 07:07:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay pod Bezd.Sk. Huťpřed Ralskem
1 1 / Muži [ 4 ] Pavel Bušta 1992 CZE Liberec 08:52:40.3
2 2 / Muži [ 7 ] Jaroslav Rudolf 1990 CZE Šneci v lihu 09:22:19.8 29:39.5 02:10:01.0 (2) 04:24:12.0 (2) 05:26:15.0 (1) splits
2 1 / Ženy [ 23 ] Andrea Čalfová 1991 CZE Tropická raketa 09:22:19.8 29:39.5 02:09:57.0 (1) 04:19:59.0 (1) 05:26:36.0 (2) splits
4 2 / Ženy [ 3 ] Jana Bulíčková 1991 CZE Jihlava 09:22:55.3 30:15.0 02:27:35.0 (5) 04:45:01.0 (5) 07:16:44.0 (9) splits
5 3 / Muži [ 2 ] Petr Antonín 1969 CZE A3 moto-cyklo 09:45:00.9 52:20.6 02:10:31.0 (3) 04:34:04.0 (3) 05:42:51.0 (3) splits
6 4 / Muži [ 13 ] Daniel Jaroš 1976 CZE Devils ultras 09:55:48.2 01:03:07.9 02:27:44.0 (6) 04:50:53.0 (6) 06:03:15.0 (4) splits
7 5 / Muži [ 113 ] Zbyšek Zámečník 1972 CZE Bazilišek 10:06:16.0 01:13:35.7 02:17:42.0 (4) 04:42:18.0 (4) 07:37:51.0 (11) splits
8 3 / Ženy [ 69 ] Lucie Strnadová 1984 CZE Vzdušné síly 11:08:37.3 02:15:57.0 02:33:29.0 (7) 05:23:30.0 (7) 06:54:43.0 (5) splits
9 6 / Muži [ 8 ] Tomáš Kolář 1978 CZE ALISY Hrádek 11:18:50.0 02:26:09.7 02:55:27.0 (9) 05:33:09.0 (8) 06:57:05.0 (6) splits
10 4 / Ženy [ 5 ] Lenka Prouzová Procházková 1988 CZE HO Trubka 11:28:50.8 02:36:10.5 02:50:34.0 (8) 05:40:03.0 (9) 07:02:35.0 (7) splits
11 7 / Muži [ 21 ] Igor Čuhel 1989 CZE EXTRA BRNO 11:54:06.9 03:01:26.6 02:55:30.0 (10) 05:52:34.0 (10) 07:10:34.0 (8) splits
12 8 / Muži [ 696 ] Sofiane Benali 1986 FRA Villejuif 12:16:47.5 03:24:07.2 03:32:28.0 (14) 06:34:55.0 (12) 07:56:05.0 (12) splits
13 9 / Muži [ 6 ] Miroslav Seidl 1974 CZE OB Říčany 12:25:52.6 03:33:12.3 02:58:29.0 (11) 05:58:58.0 (11) 07:33:47.0 (10) splits
14 10 / Muži [ 9 ] Blasko Mihaly 1980 HUN Monorierdo 13:44:53.3 04:52:13.0 03:28:07.0 (13) 08:34:40.0 (13) splits
14 10 / Muži [ 313 ] Ferenczi Istvan 1977 HUN Solymar 13:44:53.3 04:52:13.0 03:28:04.0 (12) 08:34:54.0 (14) splits
{16} 12 / Muži [ 25 ] Luboš Fajgl 1975 CZE T.J. Sokol Cítov

result list 66,6 km Čerti a čertice

start ~ 08:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay pod Bezd.Sk. Huťpřed Ralskem
1 1 / čerti [ 111 ] Adam Zrůst 1995 CZE vakl racing 06:56:55.2 01:26:39.0 (1) 03:05:17.0 (1) 03:59:42.0 (1) splits
2 2 / čerti [ 97 ] Milan Štemberg 1986 CZE VSK Humanita Praha 07:50:00.5 53:05.3 01:40:45.0 (7) 03:36:06.0 (6) 04:38:23.0 (4) splits
2 2 / čerti [ 83 ] Michal Pivoňka 1993 CZE STG Kolín 07:50:00.5 53:05.3 01:40:45.0 (8) 03:36:05.0 (5) 04:38:31.0 (5) splits
4 4 / čerti [ 61 ] František Káš 1991 CZE Salming 07:55:59.4 59:04.2 01:35:22.0 (3) 03:25:14.0 (3) 04:27:29.0 (2) splits
5 1 / čertice [ 114 ] Lucie Bančíková 1988 CZE PSK Přerov 07:58:53.9 01:01:58.7 02:07:08.0 (34) 03:49:34.0 (12) 04:56:20.0 (7) splits
6 5 / čerti [ 46 ] Jan Dufek 1977 CZE Podbrenďák 07:58:55.8 01:02:00.6 01:43:23.0 (10) 03:41:42.0 (7) 06:12:02.0 (44) splits
7 6 / čerti [ 76 ] Martin Novák 1992 CZE Eleven Head CST Cyklolive 08:01:05.7 01:04:10.5 01:37:21.0 (5) 03:30:41.0 (4) 04:31:55.0 (3) splits
8 7 / čerti [ 92 ] Martin Šebánek 1964 CZE Kompar 08:14:17.2 01:17:22.0 02:14:13.0 (56) 03:55:58.0 (15) 06:13:12.0 (46) splits
9 8 / čerti [ 74 ] Stanislav Mušák 1970 CZE Penguins Starý Kolín 08:18:59.7 01:22:04.5 01:47:11.0 (11) 03:46:12.0 (9) 04:47:17.0 (6) splits
10 2 / čertice [ 133 ] Lenka Rűcková 1978 CZE TJ Sokol Praha 1 Staré Město 08:27:27.9 01:30:32.7 01:49:37.0 (12) 03:54:04.0 (14) 04:58:43.0 (8) splits
10 9 / čerti [ 41 ] Jan Blahut 1989 CZE SK Budeč 08:27:27.9 01:30:32.7 01:49:39.0 (13) 03:49:29.0 (11) 04:58:45.0 (9) splits
12 3 / čertice [ 121 ] Hana Hlaváčková 1977 CZE Lány Na Důlku (okres Pardubice) 08:38:10.8 01:41:15.6 02:00:46.0 (16) 04:07:52.0 (22) 05:19:43.0 (15) splits
13 4 / čertice [ 122 ] Helena Hodaňová 1975 CZE Smradupánovy veverky 08:41:57.4 01:45:02.2 01:59:34.0 (15) 04:04:00.0 (20) 05:11:50.0 (12) splits
14 10 / čerti [ 79 ] David Pavlík 1980 CZE Kutnohorské Cvikov Legendy 08:43:50.4 01:46:55.2 02:12:25.0 (48) 03:53:50.0 (13) 06:31:30.0 (55) splits
15 11 / čerti [ 71 ] Antonín Matyska 1990 CZE Praha 08:53:19.4 01:56:24.2 02:02:21.0 (22) 04:12:28.0 (24) 05:21:57.0 (16) splits
16 12 / čerti [ 52 ] Aleš Hranický 1968 CZE ALIS Team 08:55:14.1 01:58:18.9 02:10:19.0 (42) 03:59:59.0 (18) 05:09:38.0 (10) splits
17 13 / čerti [ 42 ] Piotr Bojka 1985 SUI 100 Marathon Club Schweiz 08:57:07.0 02:00:11.8 01:41:11.0 (9) 03:42:26.0 (8) 06:35:27.0 (56) splits
18 14 / čerti [ 63 ] Martin Kňava 1983 CZE Bike a Běh Ostrov 09:04:21.8 02:07:26.6 02:15:11.0 (59) 04:11:37.0 (23) 05:16:10.0 (13) splits
19 15 / čerti [ 85 ] Martin Pospíšil 1985 CZE Praha 09:11:08.2 02:14:13.0 02:12:57.0 (49) 04:01:41.0 (19) 06:42:02.0 (62) splits
20 16 / čerti [ 68 ] Petr Lavický 1967 CZE Kutnohorské Cvikov legendy 09:15:59.4 02:19:04.2 02:13:19.0 (51) 04:06:34.0 (21) 05:18:14.0 (14) splits
21 5 / čertice [ 134 ] Kateřina Stránská 1975 CZE Poběhlíci 09:22:04.5 02:25:09.3 02:10:59.0 (45) 04:44:12.0 (44) 05:51:59.0 (30) splits
22 17 / čerti [ 93 ] Pavel Šimík 1976 CZE Goofy team 09:27:29.9 02:30:34.7 02:04:46.0 (29) 04:25:14.0 (31) 05:39:19.0 (18) splits
23 18 / čerti [ 66 ] Jan Kubeš 1988 CZE Praha 09:32:57.6 02:36:02.4 02:10:06.0 (41) 04:24:25.0 (30) 05:40:05.0 (20) splits
24 19 / čerti [ 51 ] Břetislav Hojdysz 1975 CZE Brehowicz 09:33:21.7 02:36:26.5 01:50:15.0 (14) 03:59:26.0 (17) 05:11:42.0 (11) splits
25 20 / čerti [ 44 ] Jiří Červenka 1987 CZE Brno 09:36:10.6 02:39:15.4 02:15:17.0 (61) 04:20:12.0 (27) 05:40:12.0 (21) splits
26 21 / čerti [ 89 ] Jaroslav Remeš 1974 CZE SAUCONY team 09:37:53.9 02:40:58.7 02:01:02.0 (18) 04:20:03.0 (26) 05:45:45.0 (23) splits
27 22 / čerti [ 58 ] Tomáš Jindra 1990 CZE Příčná 515, Nové Sedlo, 35734 09:49:54.1 02:52:58.9 02:13:52.0 (55) 04:31:21.0 (37) 05:47:10.0 (26) splits
28 23 / čerti [ 47 ] Oto Fejtek 1992 CZE RunBo 09:51:56.4 02:55:01.2 02:04:49.0 (30) 04:29:19.0 (34) 05:46:52.0 (24) splits
29 24 / čerti [ 57 ] David Janoušek 1992 CZE Mnichovo Hradiště 09:51:56.9 02:55:01.7 02:04:51.0 (31) 04:31:20.0 (36) 05:47:07.0 (25) splits
30 25 / čerti [ 103 ] Jakub Tomášek 1994 CZE AZ Vrátno 09:55:27.0 02:58:31.8 02:04:05.0 (26) 04:32:29.0 (38) 05:56:16.0 (33) splits
31 26 / čerti [ 112 ] Pavel Ždímal 1983 CZE RUN magazine team 09:56:57.2 03:00:02.0 02:01:19.0 (20) 04:37:10.0 (40) 05:52:50.0 (32) splits
32 27 / čerti [ 72 ] Ondřej Meluzin 1988 CZE Brno 09:59:17.1 03:02:21.9 02:01:21.0 (21) 04:23:58.0 (29) 05:49:49.0 (27) splits
33 28 / čerti [ 106 ] Jan Vošta 1991 CZE Česká Lípa 10:02:24.8 03:05:29.6 02:18:38.0 (64) 04:47:18.0 (48) 07:29:51.0 (79) splits
34 29 / čerti [ 53 ] Jakub Hribal 1990 CZE Plané řeči 10:02:35.8 03:05:40.6 02:04:00.0 (25) 04:54:51.0 (56) 06:03:25.0 (36) splits
35 30 / čerti [ 94 ] Michal Škvor 2000 CZE Praha 10:03:39.5 03:06:44.3 01:37:15.0 (4) 03:56:38.0 (16) 05:22:30.0 (17) splits
36 31 / čerti [ 90 ] Petr Sára 1979 CZE HRC 10:05:52.3 03:08:57.1 02:13:35.0 (53) 04:47:21.0 (49) 06:02:06.0 (35) splits
36 6 / čertice [ 117 ] Tereza Ciprová 1984 CZE HRC 10:05:52.3 03:08:57.1 02:13:38.0 (54) 04:45:28.0 (45) 07:37:32.0 (82) splits
38 32 / čerti [ 45 ] Martin Daněk 1986 CZE Ahsoka tým 10:06:54.4 03:09:59.2 02:09:53.0 (39) 04:48:39.0 (51) 06:04:00.0 (37) splits
38 7 / čertice [ 118 ] Pavla Daňková 1986 CZE Ahsoka tým 10:06:54.4 03:09:59.2 02:09:43.0 (37) 04:48:00.0 (50) 06:05:07.0 (38) splits
40 33 / čerti [ 49 ] Jakub Hauschke 1989 CZE AZ Vrátno 10:17:23.3 03:20:28.1 02:04:07.0 (27) 04:23:44.0 (28) 05:51:53.0 (29) splits
41 34 / čerti [ 81 ] Ondřej Pilík 1980 CZE ready2win 10:18:05.3 03:21:10.1 02:10:01.0 (40) 04:53:19.0 (53) 06:10:22.0 (42) splits
42 35 / čerti [ 91 ] Peter Sokyra 1981 SVK Dzugalez 10:18:35.5 03:21:40.3 02:15:14.0 (60) 04:50:07.0 (52) 06:12:27.0 (45) splits
43 36 / čerti [ 40 ] Vojtěch Bílý 1993 CZE Praha 10:19:31.5 03:22:36.3 02:20:29.0 (71) 04:28:45.0 (33) 05:50:32.0 (28) splits
44 37 / čerti [ 54 ] Zdeněk Hübst 1987 CZE Tortilly v mlze 10:20:02.2 03:23:07.0 02:00:53.0 (17) 04:30:10.0 (35) 05:52:47.0 (31) splits
45 38 / čerti [ 80 ] Lukáš Pavlů 1984 CZE Praděda 10:21:21.4 03:24:26.2 02:08:21.0 (36) 04:42:34.0 (43) 07:54:28.0 (86) splits
46 8 / čertice [ 115 ] Jana Bergerová Kopecká 1986 CZE Milovice - Benátecká Vrutice 10:26:08.4 03:29:13.2 02:23:18.0 (80) 04:54:28.0 (55) 06:00:45.0 (34) splits
47 39 / čerti [ 78 ] Tomáš Orel 1980 CZE Plané řeči 10:26:23.0 03:29:27.8 02:03:51.0 (24) 04:55:02.0 (57) 06:08:30.0 (40) splits
48 9 / čertice [ 128 ] Jana Kosařová 1981 CZE Praha 10:33:41.8 03:36:46.6 02:22:19.0 (77) 05:04:38.0 (65) 06:25:56.0 (53) splits
49 10 / čertice [ 131 ] Stanislava Protivová 1977 CZE Mutějovice 10:40:48.7 03:43:53.5 02:27:22.0 (85) 05:01:28.0 (61) 06:24:59.0 (52) splits
50 11 / čertice [ 141 ] Milada Volná 1968 CZE za Lvičku 10:42:31.3 03:45:36.1 02:19:32.0 (70) 04:46:44.0 (47) 06:14:04.0 (47) splits
51 40 / čerti [ 101 ] Jan Tkáč 1986 CZE Libá 10:46:48.0 03:49:52.8 02:04:37.0 (28) 04:38:54.0 (41) 06:06:41.0 (39) splits
52 41 / čerti [ 88 ] Tomáš Prošek 1979 CZE FunTom 10:50:06.2 03:53:11.0 02:11:02.0 (46) 04:14:00.0 (25) 05:39:42.0 (19) splits
53 12 / čertice [ 137 ] Jana Šturmová 1981 CZE VELOSPORT Domažlice 10:51:14.1 03:54:18.9 02:23:50.0 (81) 04:59:36.0 (58) 06:20:10.0 (51) splits
54 42 / čerti [ 38 ] Jan Balek 1983 CZE run4run 10:55:33.0 03:58:37.8 02:20:35.0 (73) 05:00:20.0 (59) 06:15:54.0 (48) splits
54 13 / čertice [ 132 ] Lenka Renská 1980 CZE Náchod 10:55:33.0 03:58:37.8 02:20:31.0 (72) 05:00:29.0 (60) 06:17:32.0 (49) splits
56 14 / čertice [ 127 ] Iva Kaderabkova 1986 CZE Agoge gym 10:58:08.5 04:01:13.3 02:27:17.0 (84) 05:17:37.0 (74) 06:28:01.0 (54) splits
57 43 / čerti [ 82 ] Petr Pivoda 1982 CZE Balancino 11:00:40.2 04:03:45.0 02:07:39.0 (35) 05:24:15.0 (78) 06:40:04.0 (61) splits
58 44 / čerti [ 99 ] Jiří Šulc 1993 CZE Praha 11:03:37.1 04:06:41.9 02:09:45.0 (38) 04:45:49.0 (46) 06:11:08.0 (43) splits
59 15 / čertice [ 125 ] Lucie Charousková 1994 CZE OK Doksy 11:05:26.6 04:08:31.4 02:03:30.0 (23) 04:40:33.0 (42) 06:09:26.0 (41) splits
60 16 / čertice [ 129 ] Lucie Pavelková 1993 CZE Praha 11:13:56.5 04:17:01.3 02:27:16.0 (83) 05:20:06.0 (76) 06:36:53.0 (58) splits
61 17 / čertice [ 144 ] Lenka Žáková 1974 CZE Rozběháme Rakovník 11:14:05.1 04:17:09.9 02:30:10.0 (86) 05:11:19.0 (68) 06:36:54.0 (59) splits
62 18 / čertice [ 143 ] Michaela Zelenková 1985 CZE HDR Polabí 11:19:38.5 04:22:43.3 02:21:49.0 (75) 05:18:26.0 (75) 06:47:44.0 (68) splits
63 45 / čerti [ 59 ] Michal Kačenka 1985 CZE SK Budeč 11:24:32.7 04:27:37.5 02:01:11.0 (19) 04:27:40.0 (32) 05:44:26.0 (22) splits
64 19 / čertice [ 130 ] Gabriela Poláková 1990 CZE Břeclav 11:32:16.9 04:35:21.7 02:19:09.0 (69) 05:06:15.0 (66) 06:43:44.0 (63) splits
64 19 / čertice [ 119 ] Kristyna Fouskova 1991 CZE Hradec Kralove 11:32:16.9 04:35:21.7 02:19:08.0 (68) 05:08:36.0 (67) 06:44:03.0 (64) splits
66 46 / čerti [ 102 ] Vojtěch Tomanica 1976 CZE OK Chrastava 11:40:11.7 04:43:16.5 02:05:42.0 (32) 05:03:09.0 (63) 06:17:37.0 (50) splits
67 21 / čertice [ 36 ] Jana Jedličková 1997 CZE Praha 11:56:12.2 04:59:17.0 02:22:54.0 (79) 05:25:55.0 (79) 06:51:15.0 (69) splits
67 21 / čertice [ 126 ] Kristýna Jakl Ansorgová 1993 CZE Praha 11:56:12.2 04:59:17.0 02:22:51.0 (78) 05:26:14.0 (80) 06:53:36.0 (70) splits
69 47 / čerti [ 55 ] Martin Chytil 1981 CZE Ragnarök 11:59:18.7 05:02:23.5 02:31:06.0 (87) 05:46:35.0 (82) 07:16:46.0 (74) splits
70 48 / čerti [ 98 ] Jan Štindl 1971 CZE šestajovice 12:12:26.4 05:15:31.2 02:26:05.0 (82) 05:22:02.0 (77) 06:53:50.0 (71) splits
71 49 / čerti [ 65 ] Vladimír Křesťan 1985 CZE Vesničani 12:14:10.5 05:17:15.3 02:18:38.0 (63) 05:17:22.0 (73) 06:59:59.0 (73) splits
72 23 / čertice [ 124 ] Pavla Hrubá 1980 CZE Hrubá Pavla 12:17:54.2 05:20:59.0 05:49:23.0 (87) 07:16:47.0 (75)
73 24 / čertice [ 120 ] Hana Hermanová 1989 CZE Pekelně krásné :) 12:20:09.3 05:23:14.1 02:37:05.0 (88) 05:39:55.0 (81) 07:22:25.0 (77) splits
73 24 / čertice [ 136 ] Elen Svobodová 1993 CZE Pekelně krásné :) 12:20:09.3 05:23:14.1 02:37:10.0 (89) 05:51:53.0 (88) 07:22:33.0 (78) splits
75 26 / čertice [ 116 ] Alena Březinová 1979 CZE Bohemky 12:23:14.4 05:26:19.2 02:19:07.0 (67) 05:17:05.0 (72) 06:46:28.0 (66) splits
75 26 / čertice [ 140 ] Klára Vítková 1982 CZE Bohemky 12:23:14.4 05:26:19.2 02:19:06.0 (66) 05:14:25.0 (70) 06:46:38.0 (67) splits
75 50 / čerti [ 87 ] Ondřej Prokop 1969 CZE Běžíme na pivo 12:23:14.4 05:26:19.2 02:19:04.0 (65) 05:13:53.0 (69) 06:46:21.0 (65) splits
78 28 / čertice [ 123 ] Kamila Holdova 1981 CZE Šneci v běhu 12:33:03.5 05:36:08.3 05:59:33.0 (91) 07:32:58.0 (80)
79 51 / čerti [ 73 ] Jan Moupic 1979 CZE GladiatorRaceTeam 12:35:25.2 05:38:30.0 02:52:12.0 (91) 06:01:53.0 (92) 07:33:18.0 (81)
80 52 / čerti [ 95 ] Petr Šob 1985 CZE Vesničani 12:41:04.4 05:44:09.2 02:21:32.0 (74) 05:16:47.0 (71) 06:59:46.0 (72)
81 53 / čerti [ 142 ] Jan Pejcha 1999 CZE TC Chrudim 12:46:42.0 05:49:46.8 06:08:26.0 (93) 07:42:06.0 (84)
82 29 / čertice [ 135 ] Monika Strasserova 1977 CZE Praha 12:54:40.1 05:57:44.9 02:52:26.0 (92) 05:58:51.0 (90) 07:40:38.0 (83)
DNF / čerti [ 104 ] Petr Vltavský 1978 CZE Salomon CZ 02:05:51.0 (33) splits
DNF / čerti [ 669 ] Lukáš Rajdl 1976 CZE Hyeny 02:10:29.0 (43) 05:48:39.0 (84) splits
DNF / čertice [ 996 ] Monika Rajdlová 1985 CZE Hyeny 02:10:38.0 (44) 05:48:56.0 (86) splits
DNF / čerti [ 16 ] Pavel Jůzek 1974 CZE T.J. Sokol Mníšek pod Brdy
DNF / čerti [ 60 ] Pavel Karbulka 1973 CZE ŠAKAL Kbely 02:13:15.0 (50) 05:02:49.0 (62) 06:35:42.0 (57) splits
DNF / čerti [ 50 ] Aleš Herman 1985 CZE Devils Ultras 02:11:54.0 (47) 04:54:12.0 (54) 06:39:27.0 (60) splits
DNF / čerti [ 62 ] Radek Klukan 1973 CZE Dvojkaři Chrudim 02:37:38.0 (90) 05:52:30.0 (89) 07:47:18.0 (85)
DNF / čerti [ 43 ] Vojtěch Bartoš 1997 CZE TK Ratatuj 02:17:08.0 (62) 05:04:38.0 (64) 07:18:42.0 (76)
DNF / čerti [ 75 ] Lukáš Novák 1992 CZE Salming 01:32:56.0 (2) 03:12:38.0 (2)
DNF / čerti [ 48 ] Zdenek Flegl 1985 CZE Slatinaci 01:39:30.0 (6) 03:46:33.0 (10)
DNF / čerti [ 109 ] Josef Zaoral 1972 CZE Lenochod 02:14:26.0 (57) 04:35:16.0 (39)
DNF / čerti [ 67 ] Tomáš Kučera 1975 CZE Doběhnout a přežít 02:22:13.0 (76) 05:48:00.0 (83)
DNF / čerti [ 70 ] Marek Lorenc 1987 CZE Šneci v běhu 02:13:22.0 (52) 05:48:39.0 (85)
DNF / čerti [ 96 ] Marcel Šolta 1969 CZE X3M 02:14:49.0 (58)
DNF / čerti [ 64 ] Štěpán Kotrba 1976 CZE Kutnohorské Cvikov Legendy

result list 66,6 km Smrtelníci

start ~ 08:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay pod Bezd.Sk. Huťpřed Ralskem
1 1 / Muži [ 206 ] Jan Sunka 1976 CZE KDPM Brno 06:25:39.3 01:29:38.0 (2) 02:56:32.0 (2) 03:41:12.0 (1) splits
2 2 / Muži [ 238 ] Lukáš Kozlík 1989 CZE T.J. Sokol na Mělníce 06:40:08.8 14:29.5 01:29:02.0 (1) 02:55:19.0 (1) 03:47:48.0 (2) splits
3 1 / Ženy [ 304 ] Olga Krčálová 1978 CZE Polná 06:44:09.0 18:29.7 01:38:42.0 (8) 03:13:33.0 (4) 04:00:32.0 (3) splits
4 3 / Muži [ 203 ] Adam Antonín 1991 CZE A3moto -cyklo 07:10:19.6 44:40.3 01:31:12.0 (3) 03:08:12.0 (3) 05:27:13.0 (39) splits
5 2 / Ženy [ 201 ] Marcela Rambová 1974 CZE Högner / Gomango 07:11:24.7 45:45.4 01:41:58.0 (12) 05:24:24.0 (36) splits
6 4 / Muži [ 233 ] Martin Kocourek 1978 CZE RunCat78 07:19:01.3 53:22.0 01:33:38.0 (4) 03:19:45.0 (6) 04:18:23.0 (5) splits
7 5 / Muži [ 211 ] Jiří Brumovský 1987 CZE Brno 07:45:09.1 01:19:29.8 01:47:23.0 (16) 03:34:35.0 (11) 04:34:46.0 (8) splits
8 6 / Muži [ 255 ] Pavel Novotny 1981 CZE BK Vysoká nad Labem 07:45:29.5 01:19:50.2 01:41:49.0 (11) 03:35:03.0 (13) 04:32:22.0 (7) splits
9 7 / Muži [ 280 ] Vojtech Valla 1973 CZE TFRun 07:51:07.9 01:25:28.6 02:12:34.0 (53) 03:51:08.0 (18) 05:57:41.0 (51) splits
10 8 / Muži [ 270 ] Kamil Štanda 1975 CZE Děkanka group 07:58:35.9 01:32:56.6 01:43:05.0 (14) 03:30:58.0 (10) 04:30:18.0 (6) splits
11 3 / Ženy [ 310 ] Ivana Moosová 1984 CZE BEST:TIME 07:59:11.1 01:33:31.8 01:47:18.0 (15) 03:34:37.0 (12) 04:36:44.0 (9) splits
12 9 / Muži [ 265 ] Petr Suk 1996 CZE Kutná Hora 08:01:17.2 01:35:37.9 02:09:23.0 (41) 03:51:35.0 (19) 04:48:45.0 (13) splits
13 4 / Ženy [ 305 ] Anna Kudrnová 1986 CZE SK Babice 08:07:59.9 01:42:20.6 02:04:53.0 (27) 03:58:09.0 (22) 06:12:49.0 (67) splits
14 10 / Muži [ 225 ] Petr Horák 1980 CZE Rosice 08:10:40.4 01:45:01.1 02:11:26.0 (50) 03:52:00.0 (20) 04:53:21.0 (15) splits
15 11 / Muži [ 224 ] Martin Heřmánek 1986 CZE Pelhřimov 08:13:20.3 01:47:41.0 02:08:49.0 (38) 03:45:59.0 (17) 04:42:51.0 (11) splits
16 5 / Ženy [ 317 ] Andrea Sekerová 1977 CZE Mladá Boleslav 08:16:33.4 01:50:54.1 03:41:59.0 (15) 04:48:35.0 (12)
17 12 / Muži [ 217 ] Roger Dorsch 1977 CZE OTR 08:20:45.7 01:55:06.4 01:59:45.0 (17) 04:01:22.0 (27) 05:02:36.0 (20) splits
18 13 / Muži [ 271 ] Dalibor Šťastný 1976 CZE Mladá Boleslav 08:21:33.0 01:55:53.7 01:35:15.0 (6) 03:23:35.0 (7) 06:14:52.0 (68) splits
19 6 / Ženy [ 312 ] Lucia Poľaková 1987 CZE Praha 7 08:21:51.9 01:56:12.6 02:03:38.0 (24) 03:58:47.0 (23) 06:15:30.0 (69) splits
20 14 / Muži [ 219 ] Zbynek Fiala 1997 CZE Jesenice 08:24:59.0 01:59:19.7 03:55:04.0 (21) 04:52:24.0 (14)
21 15 / Muži [ 242 ] Jan Kubeš 1963 CZE Porsche ČR 08:25:39.3 02:00:00.0 02:04:07.0 (25) 03:59:55.0 (25) 04:58:48.0 (17) splits
22 16 / Muži [ 275 ] Tomáš Trampota 1971 CZE Týn nad Vltavou - modrá 08:31:24.2 02:05:44.9 02:11:53.0 (52) 04:01:30.0 (28) 05:07:37.0 (21) splits
23 17 / Muži [ 277 ] Martin Trylč 1980 CZE Praha 08:37:15.8 02:11:36.5 02:06:04.0 (29) 04:11:50.0 (38) 05:14:20.0 (24) splits
24 18 / Muži [ 263 ] Martin Sokol 1985 CZE Fehrer Česká Lípa 08:38:19.0 02:12:39.7 04:00:46.0 (26) 05:08:21.0 (23)
25 7 / Ženy [ 323 ] Sarka Vachalova 1986 CZE PRORunEvolution 08:43:58.5 02:18:19.2 02:00:01.0 (18) 04:06:41.0 (31) 05:16:22.0 (27) splits
26 19 / Muži [ 235 ] Michal Koptyš 1990 CZE Praha 08:44:01.3 02:18:22.0 02:02:14.0 (23) 04:09:56.0 (35) 05:17:55.0 (30) splits
27 20 / Muži [ 220 ] Lukáš Formánek 1989 CZE Modrák ze Žimutic 08:47:46.2 02:22:06.9 02:11:38.0 (51) 04:04:55.0 (30) 05:08:21.0 (22) splits
28 21 / Muži [ 257 ] Martin Kubišta 1983 CZE To rozchodíš! 08:53:29.0 02:27:49.7 01:39:45.0 (9) 03:42:06.0 (16) 04:57:50.0 (16) splits
29 8 / Ženy [ 294 ] Petra Davídková 1979 CZE Praha 9 08:57:33.9 02:31:54.6 02:06:29.0 (32) 04:12:38.0 (40) 05:15:01.0 (25) splits
29 8 / Ženy [ 309 ] Tereza Mattsson 1984 CZE TFR 08:57:33.9 02:31:54.6 02:06:17.0 (30) 04:12:21.0 (39) 05:16:18.0 (26) splits
31 10 / Ženy [ 296 ] Lucie Galuszková 1986 CZE Příbram 09:04:02.5 02:38:23.2 02:09:03.0 (40) 04:15:43.0 (41) 05:23:31.0 (34) splits
32 22 / Muži [ 252 ] Albert Mikan 1986 CZE EKP 09:14:10.3 02:48:31.0 02:13:48.0 (56) 04:02:47.0 (29) 05:16:23.0 (28) splits
33 23 / Muži [ 281 ] Jakub Vlach 1991 CZE Kutnohorské Cvikov Legendy 09:26:59.1 03:01:19.8 02:08:17.0 (35) 04:17:42.0 (43) 05:27:07.0 (38) splits
34 11 / Ženy [ 293 ] Debbie Cowie 1976 CZE Old Town Running 09:28:07.0 03:02:27.7 02:20:35.0 (78) 05:10:23.0 (86) 06:05:04.0 (55) splits
35 24 / Muži [ 259 ] Jan Rohlíček 1993 CZE Regent tým Most 09:28:31.4 03:02:52.1 02:11:22.0 (49) 04:20:15.0 (45) 05:31:18.0 (40) splits
36 25 / Muži [ 246 ] Jan Kusák 1973 CZE Běžouni z Klánovického lesa 09:28:58.4 03:03:19.1 02:14:57.0 (58) 03:58:54.0 (24) 04:58:51.0 (18) splits
37 26 / Muži [ 273 ] Jan Šumbera 1990 CZE Vysoký Újezd U Berouna 09:31:26.9 03:05:47.6 02:17:20.0 (67) 04:30:02.0 (53) 07:07:17.0 (94) splits
38 27 / Muži [ 243 ] Miroslav Kubín 1974 CZE Praha 10 09:33:47.0 03:08:07.7 02:06:40.0 (33) 04:20:54.0 (46) 05:35:37.0 (41) splits
39 12 / Ženy [ 322 ] Jana Trojanova 1967 CZE Go Mango 09:36:21.8 03:10:42.5 02:01:40.0 (21) 04:10:04.0 (37) 05:19:42.0 (32) splits
39 28 / Muži [ 276 ] Premysl Trojan 1968 CZE Go Mango 09:36:21.8 03:10:42.5 02:01:48.0 (22) 04:10:00.0 (36) 05:23:44.0 (35) splits
41 29 / Muži [ 283 ] Saša Vobořil 2003 CZE Poběžíme uvidíme 09:37:34.7 03:11:55.4 02:25:32.0 (85) 04:56:55.0 (75) 05:57:42.0 (52) splits
42 30 / Muži [ 250 ] David Macko 1984 CZE MB Sauny 09:39:01.0 03:13:21.7 02:16:44.0 (62) 04:21:24.0 (47) 05:45:17.0 (45) splits
43 13 / Ženy [ 318 ] Martina Stodůlková 1996 CZE Hejnice 09:44:24.8 03:18:45.5 02:11:04.0 (47) 04:29:52.0 (51) 05:49:12.0 (48) splits
44 31 / Muži [ 247 ] Martin Líbal 1978 CZE Adventní běhání 09:45:45.9 03:20:06.6 02:19:19.0 (73) 04:18:00.0 (44) 05:26:38.0 (37) splits
45 32 / Muži [ 245 ] Jakub Kura 1991 CZE IRIteam 09:48:55.3 03:23:16.0 02:09:00.0 (39) 04:24:21.0 (49) 05:39:35.0 (43) splits
46 14 / Ženy [ 306 ] Soňa Laciková 1987 CZE Magoři z garminú 09:54:15.5 03:28:36.2 02:08:17.0 (36) 04:16:35.0 (42) 05:19:51.0 (33) splits
47 33 / Muži [ 213 ] Filip Cenefels 1994 CZE MÍLAŘI Domažlice 09:58:45.1 03:33:05.8 02:04:53.0 (28) 04:22:51.0 (48) 05:37:30.0 (42) splits
48 34 / Muži [ 289 ] Jiri Wurz 1984 CZE Krupka 10:00:40.5 03:35:01.2 02:17:06.0 (65) 04:49:33.0 (65) 06:04:51.0 (54) splits
49 35 / Muži [ 209 ] Ondřej Bílý 1989 CZE Running Club Dačice 10:01:45.3 03:36:06.0 02:08:40.0 (37) 04:08:28.0 (33) 05:16:33.0 (29) splits
50 36 / Muži [ 269 ] Petr Škraňka 1977 CZE Praha 10:03:52.9 03:38:13.6 02:09:33.0 (42) 04:09:31.0 (34) 05:46:03.0 (46) splits
51 15 / Ženy [ 295 ] Blanka Divišková 1967 CZE Run4fun 10:08:21.8 03:42:42.5 02:11:11.0 (48) 04:35:17.0 (57) 06:03:26.0 (53) splits
52 16 / Ženy [ 298 ] Alena Hyršálová 1980 CZE Smidary 10:11:21.6 03:45:42.3 02:20:33.0 (77) 04:45:45.0 (61) 06:07:59.0 (60) splits
53 37 / Muži [ 253 ] Štěpán Miškovský 1999 CZE Praha 6 10:15:00.0 03:49:20.7 02:13:28.0 (54) 04:56:20.0 (73) 06:09:58.0 (65) splits
54 17 / Ženy [ 308 ] Pavlína Marešová Dvoranová 1975 CZE Ústí Nad Orlicí 10:22:58.3 03:57:19.0 02:16:55.0 (63) 04:47:12.0 (62) 06:08:56.0 (62) splits
55 38 / Muži [ 216 ] Milan Doleček 1973 CZE gladiatorraceteam 10:23:00.7 03:57:21.4 02:16:59.0 (64) 04:47:57.0 (63) 06:08:44.0 (61) splits
56 39 / Muži [ 326 ] Michal Zaydlar 1971 CZE OB JIZERKY 10:23:48.4 03:58:09.1 02:08:04.0 (34) 04:33:07.0 (55) 05:49:12.0 (47) splits
57 40 / Muži [ 248 ] Vladimír Linhart 1978 CZE Kutnohorské Cvikov Legendy 10:27:37.9 04:01:58.6 02:10:42.0 (45) 04:29:08.0 (50) 05:52:10.0 (49) splits
58 41 / Muži [ 202 ] Jakub Anděl 1983 CZE Liberec 10:33:07.3 04:07:28.0 02:09:50.0 (44) 04:45:08.0 (60) 06:06:57.0 (58) splits
59 18 / Ženy [ 321 ] Alice Sýkorová 1975 CZE ICML Sky Running team 10:33:12.5 04:07:33.2 02:16:18.0 (60) 04:53:11.0 (71) 06:10:24.0 (66) splits
60 42 / Muži [ 222 ] Pavel Gono 1990 CZE Ostrava 10:33:44.2 04:08:04.9 02:27:59.0 (91) 05:05:04.0 (83) 06:25:51.0 (76) splits
61 43 / Muži [ 282 ] Aleš Vlk 1987 CZE Šneci v lihu 10:34:43.8 04:09:04.5 02:16:33.0 (61) 05:03:15.0 (80) 06:25:49.0 (75) splits
62 44 / Muži [ 260 ] Lukáš Ryzák 1980 CZE Jesenice 10:35:09.5 04:09:30.2 02:17:44.0 (69) 04:51:00.0 (68) 06:09:42.0 (63) splits
62 44 / Muži [ 240 ] Lukáš Kratochvíl 1983 CZE Praha Vinoř 10:35:09.5 04:09:30.2 02:19:25.0 (74) 04:51:31.0 (70) 06:09:58.0 (64) splits
64 46 / Muži [ 221 ] Petr Franěk 1961 CZE To rozchodíš! 10:37:04.9 04:11:25.6 02:14:21.0 (57) 04:51:05.0 (69) 06:05:48.0 (57) splits
65 47 / Muži [ 284 ] Roman Vojtěšek 1978 CZE River Road 10:42:03.6 04:16:24.3 02:04:28.0 (26) 04:36:30.0 (58) 05:54:19.0 (50) splits
66 48 / Muži [ 262 ] Marek Smýkal 1980 CZE STG Kroměříž 10:48:08.6 04:22:29.3 02:00:31.0 (19) 04:50:13.0 (66) 06:17:02.0 (72) splits
67 19 / Ženy [ 307 ] Petra Maksymovová 1987 CZE Trutnov 10:56:03.1 04:30:23.8 02:20:57.0 (79) 04:44:56.0 (59) 06:05:06.0 (56) splits
68 49 / Muži [ 232 ] Jan Kincl 1971 CZE Vepřovky 10:58:18.4 04:32:39.1 02:10:44.0 (46) 05:02:12.0 (78) 06:42:09.0 (86) splits
69 50 / Muži [ 274 ] Jiří Taimar 1973 CZE Gazely 10:59:22.3 04:33:43.0 02:29:57.0 (94) 05:19:25.0 (88) 06:40:11.0 (83) splits
70 20 / Ženy [ 301 ] Petra Jenešová 1978 CZE Gazely 10:59:23.2 04:33:43.9 02:29:43.0 (92) 05:19:41.0 (90) 06:39:55.0 (82) splits
71 51 / Muži [ 286 ] Jeroen Willekens 1976 CZE Praha Hostavice 11:05:07.0 04:39:27.7 02:18:33.0 (71) 04:49:16.0 (64) 06:16:30.0 (70) splits
72 52 / Muži [ 231 ] Jaroslav Kiezler 1965 CZE Bluesrun 11:09:36.0 04:43:56.7 02:29:49.0 (93) 05:10:06.0 (84) 06:28:05.0 (77) splits
73 53 / Muži [ 287 ] Jakub Wnuk 1988 CZE Liberec 11:10:38.6 04:44:59.3 02:25:55.0 (88) 05:00:48.0 (77) 06:31:43.0 (79) splits
74 54 / Muži [ 215 ] Lee Davies 1966 CZE Old Town Running 11:13:36.1 04:47:56.8 02:21:11.0 (80) 05:04:28.0 (82) 06:30:00.0 (78) splits
75 55 / Muži [ 266 ] Tomáš Svoboda 1981 CZE Dašice 11:13:38.9 04:47:59.6 02:17:43.0 (68) 05:03:59.0 (81) 06:40:48.0 (84) splits
76 56 / Muži [ 292 ] Jiří Žák 2005 CZE Cobra Club Rakovník 11:14:05.1 04:48:25.8 02:48:40.0 (97) 05:27:26.0 (91) 08:29:20.0 (102) splits
77 57 / Muži [ 241 ] Milan Křížek 1978 CZE M+ 11:18:01.9 04:52:22.6 02:09:47.0 (43) 04:33:42.0 (56) 06:07:01.0 (59) splits
78 21 / Ženy [ 314 ] Tereza Pyrchalová 1977 CZE Kočky z Ještědu 11:19:56.3 04:54:17.0 02:49:05.0 (98) 05:29:20.0 (94) 06:57:29.0 (92) splits
79 58 / Muži [ 37 ] Michal Hujer 1977 CZE Zásada 11:29:23.2 05:03:43.9 02:27:30.0 (90) 05:10:12.0 (85) 06:40:53.0 (85) splits
80 59 / Muži [ 264 ] Jörg Steinke 1969 GER OCR Heidesprinter 11:30:41.3 05:05:02.0 02:25:53.0 (87) 05:28:34.0 (93) 06:51:39.0 (90) splits
80 22 / Ženy [ 319 ] Nadine Storde 1981 GER Hamburg 11:30:41.3 05:05:02.0 02:25:51.0 (86) 05:30:47.0 (96) 06:51:36.0 (89) splits
82 60 / Muži [ 251 ] Petr Mares 1971 CZE Praha 11:38:15.0 05:12:35.7 02:17:49.0 (70) 04:54:29.0 (72) 06:25:35.0 (74) splits
83 61 / Muži [ 210 ] David Brenner 1984 CZE Praha 11:54:12.3 05:28:33.0 02:31:14.0 (95) 05:27:46.0 (92) 06:48:56.0 (87) splits
83 61 / Muži [ 212 ] Martin Crha 1986 CZE Stará Lysá 11:54:12.3 05:28:33.0 02:25:10.0 (83) 05:15:15.0 (87) 06:50:25.0 (88) splits
85 63 / Muži [ 254 ] Antonín Moravec 1970 CZE NOBODY Pardubice 12:05:18.6 05:39:39.3 02:13:43.0 (55) 05:00:37.0 (76) 06:37:55.0 (80) splits
86 64 / Muži [ 227 ] Petr Hynek 1989 CZE Hynkové 12:11:11.7 05:45:32.4 02:59:22.0 (102) 05:46:27.0 (99) 07:31:09.0 (97) splits
87 65 / Muži [ 228 ] Roman Jahelka 1970 CZE Jaroměř 12:12:05.8 05:46:26.5 02:21:24.0 (81) 05:19:27.0 (89) 06:53:10.0 (91) splits
88 23 / Ženy [ 316 ] Silvie Sedláčková 1975 CZE Kočky z Ještědu 12:16:50.1 05:51:10.8 02:50:28.0 (100) 05:40:35.0 (98) 07:16:52.0 (96) splits
88 23 / Ženy [ 311 ] Barbora Neprašová 1981 CZE Kočky z Ještedu 12:16:50.1 05:51:10.8 02:49:48.0 (99) 05:40:35.0 (97) 07:16:48.0 (95) splits
90 66 / Muži [ 239 ] Pavel Král 1964 CZE Běžouni z Klánovického lesa 12:20:49.6 05:55:10.3 02:17:08.0 (66) 05:02:19.0 (79) 06:39:24.0 (81) splits
91 67 / Muži [ 288 ] Michal Wnuk 1991 CZE Karviná 12:49:31.4 06:23:52.1 02:26:56.0 (89) 05:29:39.0 (95) 07:05:29.0 (93)
92 68 / Muži [ 207 ] Jan Beneš 1977 CZE Gazely 12:55:06.8 06:29:27.5 02:38:50.0 (96) 05:51:48.0 (100) 07:37:05.0 (98)
93 69 / Muži [ 267 ] Pavel Ševčík 1969 CZE OSTRAVA 12:55:24.3 06:29:45.0 03:04:12.0 (105) 05:53:31.0 (101) 07:37:18.0 (99)
DNF / Muži [ 223 ] Tomáš Haken 2002 CZE Poběžíme uvidíme 02:25:12.0 (84) 06:00:41.0 (102) splits
DNF / Muži [ 229 ] Matěj Jirounek 1986 CZE LosTorpedos 02:21:54.0 (82) 06:26:39.0 (105) splits
DNF / Muži [ 268 ] Pavel Šimek 1978 CZE Polná 01:40:41.0 (10) 03:30:34.0 (9) 05:01:39.0 (19) splits
DNF / Muži [ 205 ] Zdeněk Beck 1971 CZE BK Jevany 01:35:46.0 (7) 03:14:06.0 (5) 04:09:24.0 (4) splits
DNF / Muži [ 327 ] Guy Witzling 1976 CZE Old Town Running 02:20:32.0 (76) 06:27:16.0 (106) splits
DNF / Muži [ 249 ] Marek Lukeš 1978 CZE Pernštejn tým Pardubice/Běžouni z Klánovického les 02:00:50.0 (20) 04:06:55.0 (32) 05:18:52.0 (31) splits
DNF / Muži [ 234 ] Dalibor Kolář 1969 CZE MB Sauny 02:06:20.0 (31) 04:32:45.0 (54) 05:43:20.0 (44)
DNF / Muži [ 230 ] František Kalina 1985 CZE Doběhnout a přežít 02:19:48.0 (75) 04:56:23.0 (74) 06:20:20.0 (73)
DNF / Muži [ 278 ] Zbyněk Týč 1965 CZE Běžouni z Klánovického lesa 02:19:09.0 (72) 04:50:29.0 (67) 06:16:51.0 (71)
DNF / Muži [ 244 ] David Kulík 1989 CZE SK Zahořany 01:42:56.0 (13) 03:28:01.0 (8) 04:40:18.0 (10)
DNF / Ženy [ 315 ] Irena Radová 1978 CZE Rada starších 02:59:47.0 (104) 06:19:47.0 (103) 08:07:55.0 (100)
DNF / Muži [ 258 ] Roman Rada 1975 CZE Rada starších 06:22:22.0 (104) 08:07:57.0 (101)
DNF / Muži [ 226 ] Petr Hron 1990 CZE Žalmanov 01:33:40.0 (5) 03:36:29.0 (14)
DNF / Muži [ 208 ] Marek Beneš 1987 CZE Generali Investments CEE 02:15:23.0 (59) 04:29:53.0 (52)
DNF / Ženy [ 324 ] Radka Vohradníková 1989 CZE Vysoká 02:59:37.0 (103) 06:54:49.0 (107)
DNF / Muži [ 256 ] František Obraz 1983 CZE Mělník 02:59:18.0 (101) 06:58:23.0 (108)
DNF / Muži [ 261 ] Michal Sekyra 1992 CZE Běžíme.cz 03:04:12.0 (106)

result list Štafeta 2členná

start ~ 08:30:00

rank rank/cat. team finish members pod Bezd.Sk. Huťpřed Ralskem
1 1 / mix Kutná Hora 06:23:06.7 1015 06:23:06.7 Jiří Zajíc 1980 03:20:10.004:53:17.0
2015 06:23:06.7 Jan Husa 1985 01:36:36.003:20:21.004:53:17.0
2 2 / mix Horoguru 07:32:40.3 2005 07:32:40.3 Jiří Kubíček 2004 03:35:53.005:19:52.0
1005 07:32:40.3 Alexandra Fraňková 1998 01:48:54.004:00:12.005:19:52.0
3 3 / mix Tajemství hradu v Karpatech 08:34:31.0 2014 08:34:28.3 Maciej Jasek 1975 04:38:15.005:26:05.0
1014 08:34:31.0 Andrzej Tomasik 1969 02:10:26.004:58:04.005:26:05.0
4 4 / mix VSK Humanita Praha 08:39:19.6 1012 08:39:19.1 Lucie Štembergová 1988 04:12:55.006:21:34.0
2012 08:39:19.6 Vendula Karbanova 1983 02:06:07.004:17:08.006:21:34.0
5 5 / mix Pomalu, ale jistě 08:42:31.3 2009 08:42:31.3 Jitka Vorlíčková 1980 04:58:41.0
1009 08:42:31.3 Michal Ret 1973 02:01:57.004:45:15.004:58:41.0
6 6 / mix Šneci v běhu 09:39:20.1 2010 08:50:44.5 Jiři Kratochvíl 1988 02:16:36.004:58:21.0
1010 09:39:20.1 Petr Smrž 1965 02:16:36.004:57:02.007:14:40.0
7 7 / mix Mochov 09:47:24.2 1008 09:04:40.8 Jana Nádvorníková 1985 02:13:10.004:57:26.0
2008 09:47:24.2 Lenka Havrdová 1983 02:13:10.004:36:55.005:40:30.0
8 8 / mix Plouznice 10:35:33.9 2006 10:35:33.9 Vojtěch Nahlovsky 1994 05:53:46.006:48:26.0
1006 10:35:33.9 Michal Gereg 1991 02:19:23.006:03:01.006:48:26.0
9 9 / mix Nerozlučná dvojka 10:40:49.5 2011 10:40:49.5 Danuše Solarová 1985 02:31:20.005:28:11.006:37:30.0
1011 10:40:49.5 Jindřich Srb 1985 02:31:20.005:27:28.008:05:34.0

result list Štafeta 3členná rodinná

start ~ 08:30:00

rank rank/cat. team finish members pod Bezd.Sk. Huťpřed Ralskem
1 1 / mix Kotouňská sekce 07:26:05.1 1002 07:12:33.6 Dan Hasnedl 1981 02:07:52.003:41:34.0
3002 07:12:34.0 Miroslav Soukup 1981 02:07:52.003:41:34.004:26:32.0
2002 07:26:05.1 Jaroslava Hasnedlová 2015 02:07:52.003:41:34.004:26:32.0
2 2 / mix Seveřan 07:43:51.4 2003 07:43:37.1 Anna Kadlas 2015
1003 07:43:49.9 Tomáš Kadlas 1980 01:39:38.003:33:38.005:49:19.0
3003 07:43:51.4 Eva Kadlas 2012 01:39:38.003:33:42.004:28:16.0
3 3 / mix TJ Zentiva 09:10:13.1 3004 08:19:08.7 Tereza Neuwirthová 1988 04:21:02.005:16:13.0
2004 09:10:11.6 Eduard Miler 2018 04:21:02.005:16:13.0
1004 09:10:13.1 Jaroslav Miler 1985 02:14:26.004:20:59.005:16:13.0

result list ITRA

start ~ 08:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay pod Bezd.Sk. Huťpřed Ralskem
1 1 / Muži [ 206 ] Jan Sunka 1976 CZE KDPM Brno 06:25:39.3 01:29:38.0 (2) 02:56:32.0 (2) 03:41:12.0 (1) splits
2 2 / Muži [ 238 ] Lukáš Kozlík 1989 CZE T.J. Sokol na Mělníce 06:40:08.8 14:29.5 01:29:02.0 (1) 02:55:19.0 (1) 03:47:48.0 (2) splits
3 1 / Ženy [ 304 ] Olga Krčálová 1978 CZE Polná 06:44:09.0 18:29.7 01:38:42.0 (8) 03:13:33.0 (4) 04:00:32.0 (3) splits
4 1 / čerti [ 111 ] Adam Zrůst 1995 CZE vakl racing 06:56:55.2 31:15.9 01:26:39.0 (1) 03:05:17.0 (1) 03:59:42.0 (1) splits
5 3 / Muži [ 203 ] Adam Antonín 1991 CZE A3moto -cyklo 07:10:19.6 44:40.3 01:31:12.0 (3) 03:08:12.0 (3) 05:27:13.0 (39) splits
6 2 / Ženy [ 201 ] Marcela Rambová 1974 CZE Högner / Gomango 07:11:24.7 45:45.4 01:41:58.0 (12) 05:24:24.0 (36) splits
7 4 / Muži [ 233 ] Martin Kocourek 1978 CZE RunCat78 07:19:01.3 53:22.0 01:33:38.0 (4) 03:19:45.0 (6) 04:18:23.0 (5) splits
8 5 / Muži [ 211 ] Jiří Brumovský 1987 CZE Brno 07:45:09.1 01:19:29.8 01:47:23.0 (16) 03:34:35.0 (11) 04:34:46.0 (8) splits
9 6 / Muži [ 255 ] Pavel Novotny 1981 CZE BK Vysoká nad Labem 07:45:29.5 01:19:50.2 01:41:49.0 (11) 03:35:03.0 (13) 04:32:22.0 (7) splits
10 2 / čerti [ 97 ] Milan Štemberg 1986 CZE VSK Humanita Praha 07:50:00.5 01:24:21.2 01:40:45.0 (7) 03:36:06.0 (6) 04:38:23.0 (4) splits
10 2 / čerti [ 83 ] Michal Pivoňka 1993 CZE STG Kolín 07:50:00.5 01:24:21.2 01:40:45.0 (8) 03:36:05.0 (5) 04:38:31.0 (5) splits
12 7 / Muži [ 280 ] Vojtech Valla 1973 CZE TFRun 07:51:07.9 01:25:28.6 02:12:34.0 (53) 03:51:08.0 (18) 05:57:41.0 (51) splits
13 4 / čerti [ 61 ] František Káš 1991 CZE Salming 07:55:59.4 01:30:20.1 01:35:22.0 (3) 03:25:14.0 (3) 04:27:29.0 (2) splits
14 8 / Muži [ 270 ] Kamil Štanda 1975 CZE Děkanka group 07:58:35.9 01:32:56.6 01:43:05.0 (14) 03:30:58.0 (10) 04:30:18.0 (6) splits
15 1 / čertice [ 114 ] Lucie Bančíková 1988 CZE PSK Přerov 07:58:53.9 01:33:14.6 02:07:08.0 (34) 03:49:34.0 (12) 04:56:20.0 (7) splits
16 5 / čerti [ 46 ] Jan Dufek 1977 CZE Podbrenďák 07:58:55.8 01:33:16.5 01:43:23.0 (10) 03:41:42.0 (7) 06:12:02.0 (44) splits
17 3 / Ženy [ 310 ] Ivana Moosová 1984 CZE BEST:TIME 07:59:11.1 01:33:31.8 01:47:18.0 (15) 03:34:37.0 (12) 04:36:44.0 (9) splits
18 6 / čerti [ 76 ] Martin Novák 1992 CZE Eleven Head CST Cyklolive 08:01:05.7 01:35:26.4 01:37:21.0 (5) 03:30:41.0 (4) 04:31:55.0 (3) splits
19 9 / Muži [ 265 ] Petr Suk 1996 CZE Kutná Hora 08:01:17.2 01:35:37.9 02:09:23.0 (41) 03:51:35.0 (19) 04:48:45.0 (13) splits
20 4 / Ženy [ 305 ] Anna Kudrnová 1986 CZE SK Babice 08:07:59.9 01:42:20.6 02:04:53.0 (27) 03:58:09.0 (22) 06:12:49.0 (67) splits
21 10 / Muži [ 225 ] Petr Horák 1980 CZE Rosice 08:10:40.4 01:45:01.1 02:11:26.0 (50) 03:52:00.0 (20) 04:53:21.0 (15) splits
22 11 / Muži [ 224 ] Martin Heřmánek 1986 CZE Pelhřimov 08:13:20.3 01:47:41.0 02:08:49.0 (38) 03:45:59.0 (17) 04:42:51.0 (11) splits
23 7 / čerti [ 92 ] Martin Šebánek 1964 CZE Kompar 08:14:17.2 01:48:37.9 02:14:13.0 (56) 03:55:58.0 (15) 06:13:12.0 (46) splits
24 5 / Ženy [ 317 ] Andrea Sekerová 1977 CZE Mladá Boleslav 08:16:33.4 01:50:54.1 03:41:59.0 (15) 04:48:35.0 (12)
25 8 / čerti [ 74 ] Stanislav Mušák 1970 CZE Penguins Starý Kolín 08:18:59.7 01:53:20.4 01:47:11.0 (11) 03:46:12.0 (9) 04:47:17.0 (6) splits
26 12 / Muži [ 217 ] Roger Dorsch 1977 CZE OTR 08:20:45.7 01:55:06.4 01:59:45.0 (17) 04:01:22.0 (27) 05:02:36.0 (20) splits
27 13 / Muži [ 271 ] Dalibor Šťastný 1976 CZE Mladá Boleslav 08:21:33.0 01:55:53.7 01:35:15.0 (6) 03:23:35.0 (7) 06:14:52.0 (68) splits
28 6 / Ženy [ 312 ] Lucia Poľaková 1987 CZE Praha 7 08:21:51.9 01:56:12.6 02:03:38.0 (24) 03:58:47.0 (23) 06:15:30.0 (69) splits
29 14 / Muži [ 219 ] Zbynek Fiala 1997 CZE Jesenice 08:24:59.0 01:59:19.7 03:55:04.0 (21) 04:52:24.0 (14)
30 15 / Muži [ 242 ] Jan Kubeš 1963 CZE Porsche ČR 08:25:39.3 02:00:00.0 02:04:07.0 (25) 03:59:55.0 (25) 04:58:48.0 (17) splits
31 2 / čertice [ 133 ] Lenka Rűcková 1978 CZE TJ Sokol Praha 1 Staré Město 08:27:27.9 02:01:48.6 01:49:37.0 (12) 03:54:04.0 (14) 04:58:43.0 (8) splits
31 9 / čerti [ 41 ] Jan Blahut 1989 CZE SK Budeč 08:27:27.9 02:01:48.6 01:49:39.0 (13) 03:49:29.0 (11) 04:58:45.0 (9) splits
33 16 / Muži [ 275 ] Tomáš Trampota 1971 CZE Týn nad Vltavou - modrá 08:31:24.2 02:05:44.9 02:11:53.0 (52) 04:01:30.0 (28) 05:07:37.0 (21) splits
34 17 / Muži [ 277 ] Martin Trylč 1980 CZE Praha 08:37:15.8 02:11:36.5 02:06:04.0 (29) 04:11:50.0 (38) 05:14:20.0 (24) splits
35 3 / čertice [ 121 ] Hana Hlaváčková 1977 CZE Lány Na Důlku (okres Pardubice) 08:38:10.8 02:12:31.5 02:00:46.0 (16) 04:07:52.0 (22) 05:19:43.0 (15) splits
36 18 / Muži [ 263 ] Martin Sokol 1985 CZE Fehrer Česká Lípa 08:38:19.0 02:12:39.7 04:00:46.0 (26) 05:08:21.0 (23)
37 4 / čertice [ 122 ] Helena Hodaňová 1975 CZE Smradupánovy veverky 08:41:57.4 02:16:18.1 01:59:34.0 (15) 04:04:00.0 (20) 05:11:50.0 (12) splits
38 10 / čerti [ 79 ] David Pavlík 1980 CZE Kutnohorské Cvikov Legendy 08:43:50.4 02:18:11.1 02:12:25.0 (48) 03:53:50.0 (13) 06:31:30.0 (55) splits
39 7 / Ženy [ 323 ] Sarka Vachalova 1986 CZE PRORunEvolution 08:43:58.5 02:18:19.2 02:00:01.0 (18) 04:06:41.0 (31) 05:16:22.0 (27) splits
40 19 / Muži [ 235 ] Michal Koptyš 1990 CZE Praha 08:44:01.3 02:18:22.0 02:02:14.0 (23) 04:09:56.0 (35) 05:17:55.0 (30) splits
41 20 / Muži [ 220 ] Lukáš Formánek 1989 CZE Modrák ze Žimutic 08:47:46.2 02:22:06.9 02:11:38.0 (51) 04:04:55.0 (30) 05:08:21.0 (22) splits
42 21 / Muži [ 4 ] Pavel Bušta 1992 CZE Liberec 08:52:40.3 02:27:01.0
43 11 / čerti [ 71 ] Antonín Matyska 1990 CZE Praha 08:53:19.4 02:27:40.1 02:02:21.0 (22) 04:12:28.0 (24) 05:21:57.0 (16) splits
44 22 / Muži [ 257 ] Martin Kubišta 1983 CZE To rozchodíš! 08:53:29.0 02:27:49.7 01:39:45.0 (9) 03:42:06.0 (16) 04:57:50.0 (16) splits
45 12 / čerti [ 52 ] Aleš Hranický 1968 CZE ALIS Team 08:55:14.1 02:29:34.8 02:10:19.0 (42) 03:59:59.0 (18) 05:09:38.0 (10) splits
46 13 / čerti [ 42 ] Piotr Bojka 1985 SUI 100 Marathon Club Schweiz 08:57:07.0 02:31:27.7 01:41:11.0 (9) 03:42:26.0 (8) 06:35:27.0 (56) splits
47 8 / Ženy [ 294 ] Petra Davídková 1979 CZE Praha 9 08:57:33.9 02:31:54.6 02:06:29.0 (32) 04:12:38.0 (40) 05:15:01.0 (25) splits
47 8 / Ženy [ 309 ] Tereza Mattsson 1984 CZE TFR 08:57:33.9 02:31:54.6 02:06:17.0 (30) 04:12:21.0 (39) 05:16:18.0 (26) splits
49 10 / Ženy [ 296 ] Lucie Galuszková 1986 CZE Příbram 09:04:02.5 02:38:23.2 02:09:03.0 (40) 04:15:43.0 (41) 05:23:31.0 (34) splits
50 14 / čerti [ 63 ] Martin Kňava 1983 CZE Bike a Běh Ostrov 09:04:21.8 02:38:42.5 02:15:11.0 (59) 04:11:37.0 (23) 05:16:10.0 (13) splits
51 15 / čerti [ 85 ] Martin Pospíšil 1985 CZE Praha 09:11:08.2 02:45:28.9 02:12:57.0 (49) 04:01:41.0 (19) 06:42:02.0 (62) splits
52 23 / Muži [ 252 ] Albert Mikan 1986 CZE EKP 09:14:10.3 02:48:31.0 02:13:48.0 (56) 04:02:47.0 (29) 05:16:23.0 (28) splits
53 16 / čerti [ 68 ] Petr Lavický 1967 CZE Kutnohorské Cvikov legendy 09:15:59.4 02:50:20.1 02:13:19.0 (51) 04:06:34.0 (21) 05:18:14.0 (14) splits
54 5 / čertice [ 134 ] Kateřina Stránská 1975 CZE Poběhlíci 09:22:04.5 02:56:25.2 02:10:59.0 (45) 04:44:12.0 (44) 05:51:59.0 (30) splits
55 24 / Muži [ 7 ] Jaroslav Rudolf 1990 CZE Šneci v lihu 09:22:19.8 02:56:40.5 02:10:01.0 (2) 04:24:12.0 (2) 05:26:15.0 (1) splits
55 11 / Ženy [ 23 ] Andrea Čalfová 1991 CZE Tropická raketa 09:22:19.8 02:56:40.5 02:09:57.0 (1) 04:19:59.0 (1) 05:26:36.0 (2) splits
57 12 / Ženy [ 3 ] Jana Bulíčková 1991 CZE Jihlava 09:22:55.3 02:57:16.0 02:27:35.0 (5) 04:45:01.0 (5) 07:16:44.0 (9) splits
58 25 / Muži [ 281 ] Jakub Vlach 1991 CZE Kutnohorské Cvikov Legendy 09:26:59.1 03:01:19.8 02:08:17.0 (35) 04:17:42.0 (43) 05:27:07.0 (38) splits
59 17 / čerti [ 93 ] Pavel Šimík 1976 CZE Goofy team 09:27:29.9 03:01:50.6 02:04:46.0 (29) 04:25:14.0 (31) 05:39:19.0 (18) splits
60 13 / Ženy [ 293 ] Debbie Cowie 1976 CZE Old Town Running 09:28:07.0 03:02:27.7 02:20:35.0 (78) 05:10:23.0 (86) 06:05:04.0 (55) splits
61 26 / Muži [ 259 ] Jan Rohlíček 1993 CZE Regent tým Most 09:28:31.4 03:02:52.1 02:11:22.0 (49) 04:20:15.0 (45) 05:31:18.0 (40) splits
62 27 / Muži [ 246 ] Jan Kusák 1973 CZE Běžouni z Klánovického lesa 09:28:58.4 03:03:19.1 02:14:57.0 (58) 03:58:54.0 (24) 04:58:51.0 (18) splits
63 28 / Muži [ 273 ] Jan Šumbera 1990 CZE Vysoký Újezd U Berouna 09:31:26.9 03:05:47.6 02:17:20.0 (67) 04:30:02.0 (53) 07:07:17.0 (94) splits
64 18 / čerti [ 66 ] Jan Kubeš 1988 CZE Praha 09:32:57.6 03:07:18.3 02:10:06.0 (41) 04:24:25.0 (30) 05:40:05.0 (20) splits
65 19 / čerti [ 51 ] Břetislav Hojdysz 1975 CZE Brehowicz 09:33:21.7 03:07:42.4 01:50:15.0 (14) 03:59:26.0 (17) 05:11:42.0 (11) splits
66 29 / Muži [ 243 ] Miroslav Kubín 1974 CZE Praha 10 09:33:47.0 03:08:07.7 02:06:40.0 (33) 04:20:54.0 (46) 05:35:37.0 (41) splits
67 20 / čerti [ 44 ] Jiří Červenka 1987 CZE Brno 09:36:10.6 03:10:31.3 02:15:17.0 (61) 04:20:12.0 (27) 05:40:12.0 (21) splits
68 14 / Ženy [ 322 ] Jana Trojanova 1967 CZE Go Mango 09:36:21.8 03:10:42.5 02:01:40.0 (21) 04:10:04.0 (37) 05:19:42.0 (32) splits
68 30 / Muži [ 276 ] Premysl Trojan 1968 CZE Go Mango 09:36:21.8 03:10:42.5 02:01:48.0 (22) 04:10:00.0 (36) 05:23:44.0 (35) splits
70 31 / Muži [ 283 ] Saša Vobořil 2003 CZE Poběžíme uvidíme 09:37:34.7 03:11:55.4 02:25:32.0 (85) 04:56:55.0 (75) 05:57:42.0 (52) splits
71 21 / čerti [ 89 ] Jaroslav Remeš 1974 CZE SAUCONY team 09:37:53.9 03:12:14.6 02:01:02.0 (18) 04:20:03.0 (26) 05:45:45.0 (23) splits
72 32 / Muži [ 250 ] David Macko 1984 CZE MB Sauny 09:39:01.0 03:13:21.7 02:16:44.0 (62) 04:21:24.0 (47) 05:45:17.0 (45) splits
73 15 / Ženy [ 318 ] Martina Stodůlková 1996 CZE Hejnice 09:44:24.8 03:18:45.5 02:11:04.0 (47) 04:29:52.0 (51) 05:49:12.0 (48) splits
74 33 / Muži [ 2 ] Petr Antonín 1969 CZE A3 moto-cyklo 09:45:00.9 03:19:21.6 02:10:31.0 (3) 04:34:04.0 (3) 05:42:51.0 (3) splits
75 34 / Muži [ 247 ] Martin Líbal 1978 CZE Adventní běhání 09:45:45.9 03:20:06.6 02:19:19.0 (73) 04:18:00.0 (44) 05:26:38.0 (37) splits
76 35 / Muži [ 245 ] Jakub Kura 1991 CZE IRIteam 09:48:55.3 03:23:16.0 02:09:00.0 (39) 04:24:21.0 (49) 05:39:35.0 (43) splits
77 22 / čerti [ 58 ] Tomáš Jindra 1990 CZE Příčná 515, Nové Sedlo, 35734 09:49:54.1 03:24:14.8 02:13:52.0 (55) 04:31:21.0 (37) 05:47:10.0 (26) splits
78 23 / čerti [ 47 ] Oto Fejtek 1992 CZE RunBo 09:51:56.4 03:26:17.1 02:04:49.0 (30) 04:29:19.0 (34) 05:46:52.0 (24) splits
79 24 / čerti [ 57 ] David Janoušek 1992 CZE Mnichovo Hradiště 09:51:56.9 03:26:17.6 02:04:51.0 (31) 04:31:20.0 (36) 05:47:07.0 (25) splits
80 16 / Ženy [ 306 ] Soňa Laciková 1987 CZE Magoři z garminú 09:54:15.5 03:28:36.2 02:08:17.0 (36) 04:16:35.0 (42) 05:19:51.0 (33) splits
81 25 / čerti [ 103 ] Jakub Tomášek 1994 CZE AZ Vrátno 09:55:27.0 03:29:47.7 02:04:05.0 (26) 04:32:29.0 (38) 05:56:16.0 (33) splits
82 36 / Muži [ 13 ] Daniel Jaroš 1976 CZE Devils ultras 09:55:48.2 03:30:08.9 02:27:44.0 (6) 04:50:53.0 (6) 06:03:15.0 (4) splits
83 26 / čerti [ 112 ] Pavel Ždímal 1983 CZE RUN magazine team 09:56:57.2 03:31:17.9 02:01:19.0 (20) 04:37:10.0 (40) 05:52:50.0 (32) splits
84 37 / Muži [ 213 ] Filip Cenefels 1994 CZE MÍLAŘI Domažlice 09:58:45.1 03:33:05.8 02:04:53.0 (28) 04:22:51.0 (48) 05:37:30.0 (42) splits
85 27 / čerti [ 72 ] Ondřej Meluzin 1988 CZE Brno 09:59:17.1 03:33:37.8 02:01:21.0 (21) 04:23:58.0 (29) 05:49:49.0 (27) splits
86 38 / Muži [ 289 ] Jiri Wurz 1984 CZE Krupka 10:00:40.5 03:35:01.2 02:17:06.0 (65) 04:49:33.0 (65) 06:04:51.0 (54) splits
87 39 / Muži [ 209 ] Ondřej Bílý 1989 CZE Running Club Dačice 10:01:45.3 03:36:06.0 02:08:40.0 (37) 04:08:28.0 (33) 05:16:33.0 (29) splits
88 28 / čerti [ 106 ] Jan Vošta 1991 CZE Česká Lípa 10:02:24.8 03:36:45.5 02:18:38.0 (64) 04:47:18.0 (48) 07:29:51.0 (79) splits
89 29 / čerti [ 53 ] Jakub Hribal 1990 CZE Plané řeči 10:02:35.8 03:36:56.5 02:04:00.0 (25) 04:54:51.0 (56) 06:03:25.0 (36) splits
90 30 / čerti [ 94 ] Michal Škvor 2000 CZE Praha 10:03:39.5 03:38:00.2 01:37:15.0 (4) 03:56:38.0 (16) 05:22:30.0 (17) splits
91 40 / Muži [ 269 ] Petr Škraňka 1977 CZE Praha 10:03:52.9 03:38:13.6 02:09:33.0 (42) 04:09:31.0 (34) 05:46:03.0 (46) splits
92 31 / čerti [ 90 ] Petr Sára 1979 CZE HRC 10:05:52.3 03:40:13.0 02:13:35.0 (53) 04:47:21.0 (49) 06:02:06.0 (35) splits
92 6 / čertice [ 117 ] Tereza Ciprová 1984 CZE HRC 10:05:52.3 03:40:13.0 02:13:38.0 (54) 04:45:28.0 (45) 07:37:32.0 (82) splits
94 41 / Muži [ 113 ] Zbyšek Zámečník 1972 CZE Bazilišek 10:06:16.0 03:40:36.7 02:17:42.0 (4) 04:42:18.0 (4) 07:37:51.0 (11) splits
95 32 / čerti [ 45 ] Martin Daněk 1986 CZE Ahsoka tým 10:06:54.4 03:41:15.1 02:09:53.0 (39) 04:48:39.0 (51) 06:04:00.0 (37) splits
95 7 / čertice [ 118 ] Pavla Daňková 1986 CZE Ahsoka tým 10:06:54.4 03:41:15.1 02:09:43.0 (37) 04:48:00.0 (50) 06:05:07.0 (38) splits
97 17 / Ženy [ 295 ] Blanka Divišková 1967 CZE Run4fun 10:08:21.8 03:42:42.5 02:11:11.0 (48) 04:35:17.0 (57) 06:03:26.0 (53) splits
98 18 / Ženy [ 298 ] Alena Hyršálová 1980 CZE Smidary 10:11:21.6 03:45:42.3 02:20:33.0 (77) 04:45:45.0 (61) 06:07:59.0 (60) splits
99 42 / Muži [ 253 ] Štěpán Miškovský 1999 CZE Praha 6 10:15:00.0 03:49:20.7 02:13:28.0 (54) 04:56:20.0 (73) 06:09:58.0 (65) splits
100 33 / čerti [ 49 ] Jakub Hauschke 1989 CZE AZ Vrátno 10:17:23.3 03:51:44.0 02:04:07.0 (27) 04:23:44.0 (28) 05:51:53.0 (29) splits
101 34 / čerti [ 81 ] Ondřej Pilík 1980 CZE ready2win 10:18:05.3 03:52:26.0 02:10:01.0 (40) 04:53:19.0 (53) 06:10:22.0 (42) splits
102 35 / čerti [ 91 ] Peter Sokyra 1981 SVK Dzugalez 10:18:35.5 03:52:56.2 02:15:14.0 (60) 04:50:07.0 (52) 06:12:27.0 (45) splits
103 36 / čerti [ 40 ] Vojtěch Bílý 1993 CZE Praha 10:19:31.5 03:53:52.2 02:20:29.0 (71) 04:28:45.0 (33) 05:50:32.0 (28) splits
104 37 / čerti [ 54 ] Zdeněk Hübst 1987 CZE Tortilly v mlze 10:20:02.2 03:54:22.9 02:00:53.0 (17) 04:30:10.0 (35) 05:52:47.0 (31) splits
105 38 / čerti [ 80 ] Lukáš Pavlů 1984 CZE Praděda 10:21:21.4 03:55:42.1 02:08:21.0 (36) 04:42:34.0 (43) 07:54:28.0 (86) splits
106 19 / Ženy [ 308 ] Pavlína Marešová Dvoranová 1975 CZE Ústí Nad Orlicí 10:22:58.3 03:57:19.0 02:16:55.0 (63) 04:47:12.0 (62) 06:08:56.0 (62) splits
107 43 / Muži [ 216 ] Milan Doleček 1973 CZE gladiatorraceteam 10:23:00.7 03:57:21.4 02:16:59.0 (64) 04:47:57.0 (63) 06:08:44.0 (61) splits
108 44 / Muži [ 326 ] Michal Zaydlar 1971 CZE OB JIZERKY 10:23:48.4 03:58:09.1 02:08:04.0 (34) 04:33:07.0 (55) 05:49:12.0 (47) splits
109 8 / čertice [ 115 ] Jana Bergerová Kopecká 1986 CZE Milovice - Benátecká Vrutice 10:26:08.4 04:00:29.1 02:23:18.0 (80) 04:54:28.0 (55) 06:00:45.0 (34) splits
110 39 / čerti [ 78 ] Tomáš Orel 1980 CZE Plané řeči 10:26:23.0 04:00:43.7 02:03:51.0 (24) 04:55:02.0 (57) 06:08:30.0 (40) splits
111 45 / Muži [ 248 ] Vladimír Linhart 1978 CZE Kutnohorské Cvikov Legendy 10:27:37.9 04:01:58.6 02:10:42.0 (45) 04:29:08.0 (50) 05:52:10.0 (49) splits
112 46 / Muži [ 202 ] Jakub Anděl 1983 CZE Liberec 10:33:07.3 04:07:28.0 02:09:50.0 (44) 04:45:08.0 (60) 06:06:57.0 (58) splits
113 20 / Ženy [ 321 ] Alice Sýkorová 1975 CZE ICML Sky Running team 10:33:12.5 04:07:33.2 02:16:18.0 (60) 04:53:11.0 (71) 06:10:24.0 (66) splits
114 9 / čertice [ 128 ] Jana Kosařová 1981 CZE Praha 10:33:41.8 04:08:02.5 02:22:19.0 (77) 05:04:38.0 (65) 06:25:56.0 (53) splits
115 47 / Muži [ 222 ] Pavel Gono 1990 CZE Ostrava 10:33:44.2 04:08:04.9 02:27:59.0 (91) 05:05:04.0 (83) 06:25:51.0 (76) splits
116 48 / Muži [ 282 ] Aleš Vlk 1987 CZE Šneci v lihu 10:34:43.8 04:09:04.5 02:16:33.0 (61) 05:03:15.0 (80) 06:25:49.0 (75) splits
117 49 / Muži [ 260 ] Lukáš Ryzák 1980 CZE Jesenice 10:35:09.5 04:09:30.2 02:17:44.0 (69) 04:51:00.0 (68) 06:09:42.0 (63) splits
117 49 / Muži [ 240 ] Lukáš Kratochvíl 1983 CZE Praha Vinoř 10:35:09.5 04:09:30.2 02:19:25.0 (74) 04:51:31.0 (70) 06:09:58.0 (64) splits
119 51 / Muži [ 221 ] Petr Franěk 1961 CZE To rozchodíš! 10:37:04.9 04:11:25.6 02:14:21.0 (57) 04:51:05.0 (69) 06:05:48.0 (57) splits
120 10 / čertice [ 131 ] Stanislava Protivová 1977 CZE Mutějovice 10:40:48.7 04:15:09.4 02:27:22.0 (85) 05:01:28.0 (61) 06:24:59.0 (52) splits
121 52 / Muži [ 284 ] Roman Vojtěšek 1978 CZE River Road 10:42:03.6 04:16:24.3 02:04:28.0 (26) 04:36:30.0 (58) 05:54:19.0 (50) splits
122 11 / čertice [ 141 ] Milada Volná 1968 CZE za Lvičku 10:42:31.3 04:16:52.0 02:19:32.0 (70) 04:46:44.0 (47) 06:14:04.0 (47) splits
123 40 / čerti [ 101 ] Jan Tkáč 1986 CZE Libá 10:46:48.0 04:21:08.7 02:04:37.0 (28) 04:38:54.0 (41) 06:06:41.0 (39) splits
124 53 / Muži [ 262 ] Marek Smýkal 1980 CZE STG Kroměříž 10:48:08.6 04:22:29.3 02:00:31.0 (19) 04:50:13.0 (66) 06:17:02.0 (72) splits
125 41 / čerti [ 88 ] Tomáš Prošek 1979 CZE FunTom 10:50:06.2 04:24:26.9 02:11:02.0 (46) 04:14:00.0 (25) 05:39:42.0 (19) splits
126 12 / čertice [ 137 ] Jana Šturmová 1981 CZE VELOSPORT Domažlice 10:51:14.1 04:25:34.8 02:23:50.0 (81) 04:59:36.0 (58) 06:20:10.0 (51) splits
127 42 / čerti [ 38 ] Jan Balek 1983 CZE run4run 10:55:33.0 04:29:53.7 02:20:35.0 (73) 05:00:20.0 (59) 06:15:54.0 (48) splits
127 13 / čertice [ 132 ] Lenka Renská 1980 CZE Náchod 10:55:33.0 04:29:53.7 02:20:31.0 (72) 05:00:29.0 (60) 06:17:32.0 (49) splits
129 21 / Ženy [ 307 ] Petra Maksymovová 1987 CZE Trutnov 10:56:03.1 04:30:23.8 02:20:57.0 (79) 04:44:56.0 (59) 06:05:06.0 (56) splits
130 14 / čertice [ 127 ] Iva Kaderabkova 1986 CZE Agoge gym 10:58:08.5 04:32:29.2 02:27:17.0 (84) 05:17:37.0 (74) 06:28:01.0 (54) splits
131 54 / Muži [ 232 ] Jan Kincl 1971 CZE Vepřovky 10:58:18.4 04:32:39.1 02:10:44.0 (46) 05:02:12.0 (78) 06:42:09.0 (86) splits
132 55 / Muži [ 274 ] Jiří Taimar 1973 CZE Gazely 10:59:22.3 04:33:43.0 02:29:57.0 (94) 05:19:25.0 (88) 06:40:11.0 (83) splits
133 22 / Ženy [ 301 ] Petra Jenešová 1978 CZE Gazely 10:59:23.2 04:33:43.9 02:29:43.0 (92) 05:19:41.0 (90) 06:39:55.0 (82) splits
134 43 / čerti [ 82 ] Petr Pivoda 1982 CZE Balancino 11:00:40.2 04:35:00.9 02:07:39.0 (35) 05:24:15.0 (78) 06:40:04.0 (61) splits
135 44 / čerti [ 99 ] Jiří Šulc 1993 CZE Praha 11:03:37.1 04:37:57.8 02:09:45.0 (38) 04:45:49.0 (46) 06:11:08.0 (43) splits
136 56 / Muži [ 286 ] Jeroen Willekens 1976 CZE Praha Hostavice 11:05:07.0 04:39:27.7 02:18:33.0 (71) 04:49:16.0 (64) 06:16:30.0 (70) splits
137 15 / čertice [ 125 ] Lucie Charousková 1994 CZE OK Doksy 11:05:26.6 04:39:47.3 02:03:30.0 (23) 04:40:33.0 (42) 06:09:26.0 (41) splits
138 23 / Ženy [ 69 ] Lucie Strnadová 1984 CZE Vzdušné síly 11:08:37.3 04:42:58.0 02:33:29.0 (7) 05:23:30.0 (7) 06:54:43.0 (5) splits
139 57 / Muži [ 231 ] Jaroslav Kiezler 1965 CZE Bluesrun 11:09:36.0 04:43:56.7 02:29:49.0 (93) 05:10:06.0 (84) 06:28:05.0 (77) splits
140 58 / Muži [ 287 ] Jakub Wnuk 1988 CZE Liberec 11:10:38.6 04:44:59.3 02:25:55.0 (88) 05:00:48.0 (77) 06:31:43.0 (79) splits
141 59 / Muži [ 215 ] Lee Davies 1966 CZE Old Town Running 11:13:36.1 04:47:56.8 02:21:11.0 (80) 05:04:28.0 (82) 06:30:00.0 (78) splits
142 60 / Muži [ 266 ] Tomáš Svoboda 1981 CZE Dašice 11:13:38.9 04:47:59.6 02:17:43.0 (68) 05:03:59.0 (81) 06:40:48.0 (84) splits
143 16 / čertice [ 129 ] Lucie Pavelková 1993 CZE Praha 11:13:56.5 04:48:17.2 02:27:16.0 (83) 05:20:06.0 (76) 06:36:53.0 (58) splits
144 17 / čertice [ 144 ] Lenka Žáková 1974 CZE Rozběháme Rakovník 11:14:05.1 04:48:25.8 02:30:10.0 (86) 05:11:19.0 (68) 06:36:54.0 (59) splits
144 61 / Muži [ 292 ] Jiří Žák 2005 CZE Cobra Club Rakovník 11:14:05.1 04:48:25.8 02:48:40.0 (97) 05:27:26.0 (91) 08:29:20.0 (102) splits
146 62 / Muži [ 241 ] Milan Křížek 1978 CZE M+ 11:18:01.9 04:52:22.6 02:09:47.0 (43) 04:33:42.0 (56) 06:07:01.0 (59) splits
147 63 / Muži [ 8 ] Tomáš Kolář 1978 CZE ALISY Hrádek 11:18:50.0 04:53:10.7 02:55:27.0 (9) 05:33:09.0 (8) 06:57:05.0 (6) splits
148 18 / čertice [ 143 ] Michaela Zelenková 1985 CZE HDR Polabí 11:19:38.5 04:53:59.2 02:21:49.0 (75) 05:18:26.0 (75) 06:47:44.0 (68) splits
149 24 / Ženy [ 314 ] Tereza Pyrchalová 1977 CZE Kočky z Ještědu 11:19:56.3 04:54:17.0 02:49:05.0 (98) 05:29:20.0 (94) 06:57:29.0 (92) splits
150 45 / čerti [ 59 ] Michal Kačenka 1985 CZE SK Budeč 11:24:32.7 04:58:53.4 02:01:11.0 (19) 04:27:40.0 (32) 05:44:26.0 (22) splits
151 25 / Ženy [ 5 ] Lenka Prouzová Procházková 1988 CZE HO Trubka 11:28:50.8 05:03:11.5 02:50:34.0 (8) 05:40:03.0 (9) 07:02:35.0 (7) splits
152 64 / Muži [ 37 ] Michal Hujer 1977 CZE Zásada 11:29:23.2 05:03:43.9 02:27:30.0 (90) 05:10:12.0 (85) 06:40:53.0 (85) splits
153 65 / Muži [ 264 ] Jörg Steinke 1969 GER OCR Heidesprinter 11:30:41.3 05:05:02.0 02:25:53.0 (87) 05:28:34.0 (93) 06:51:39.0 (90) splits
153 26 / Ženy [ 319 ] Nadine Storde 1981 GER Hamburg 11:30:41.3 05:05:02.0 02:25:51.0 (86) 05:30:47.0 (96) 06:51:36.0 (89) splits
155 19 / čertice [ 130 ] Gabriela Poláková 1990 CZE Břeclav 11:32:16.9 05:06:37.6 02:19:09.0 (69) 05:06:15.0 (66) 06:43:44.0 (63) splits
155 19 / čertice [ 119 ] Kristyna Fouskova 1991 CZE Hradec Kralove 11:32:16.9 05:06:37.6 02:19:08.0 (68) 05:08:36.0 (67) 06:44:03.0 (64) splits
157 66 / Muži [ 251 ] Petr Mares 1971 CZE Praha 11:38:15.0 05:12:35.7 02:17:49.0 (70) 04:54:29.0 (72) 06:25:35.0 (74) splits
158 46 / čerti [ 102 ] Vojtěch Tomanica 1976 CZE OK Chrastava 11:40:11.7 05:14:32.4 02:05:42.0 (32) 05:03:09.0 (63) 06:17:37.0 (50) splits
159 67 / Muži [ 21 ] Igor Čuhel 1989 CZE EXTRA BRNO 11:54:06.9 05:28:27.6 02:55:30.0 (10) 05:52:34.0 (10) 07:10:34.0 (8) splits
160 68 / Muži [ 210 ] David Brenner 1984 CZE Praha 11:54:12.3 05:28:33.0 02:31:14.0 (95) 05:27:46.0 (92) 06:48:56.0 (87) splits
160 68 / Muži [ 212 ] Martin Crha 1986 CZE Stará Lysá 11:54:12.3 05:28:33.0 02:25:10.0 (83) 05:15:15.0 (87) 06:50:25.0 (88) splits
162 21 / čertice [ 36 ] Jana Jedličková 1997 CZE Praha 11:56:12.2 05:30:32.9 02:22:54.0 (79) 05:25:55.0 (79) 06:51:15.0 (69) splits
162 21 / čertice [ 126 ] Kristýna Jakl Ansorgová 1993 CZE Praha 11:56:12.2 05:30:32.9 02:22:51.0 (78) 05:26:14.0 (80) 06:53:36.0 (70) splits
164 47 / čerti [ 55 ] Martin Chytil 1981 CZE Ragnarök 11:59:18.7 05:33:39.4 02:31:06.0 (87) 05:46:35.0 (82) 07:16:46.0 (74) splits
165 70 / Muži [ 254 ] Antonín Moravec 1970 CZE NOBODY Pardubice 12:05:18.6 05:39:39.3 02:13:43.0 (55) 05:00:37.0 (76) 06:37:55.0 (80) splits
166 71 / Muži [ 227 ] Petr Hynek 1989 CZE Hynkové 12:11:11.7 05:45:32.4 02:59:22.0 (102) 05:46:27.0 (99) 07:31:09.0 (97) splits
167 72 / Muži [ 228 ] Roman Jahelka 1970 CZE Jaroměř 12:12:05.8 05:46:26.5 02:21:24.0 (81) 05:19:27.0 (89) 06:53:10.0 (91) splits
168 48 / čerti [ 98 ] Jan Štindl 1971 CZE šestajovice 12:12:26.4 05:46:47.1 02:26:05.0 (82) 05:22:02.0 (77) 06:53:50.0 (71) splits
169 49 / čerti [ 65 ] Vladimír Křesťan 1985 CZE Vesničani 12:14:10.5 05:48:31.2 02:18:38.0 (63) 05:17:22.0 (73) 06:59:59.0 (73) splits
170 73 / Muži [ 696 ] Sofiane Benali 1986 FRA Villejuif 12:16:47.5 05:51:08.2 03:32:28.0 (14) 06:34:55.0 (12) 07:56:05.0 (12) splits
171 27 / Ženy [ 316 ] Silvie Sedláčková 1975 CZE Kočky z Ještědu 12:16:50.1 05:51:10.8 02:50:28.0 (100) 05:40:35.0 (98) 07:16:52.0 (96) splits
171 27 / Ženy [ 311 ] Barbora Neprašová 1981 CZE Kočky z Ještedu 12:16:50.1 05:51:10.8 02:49:48.0 (99) 05:40:35.0 (97) 07:16:48.0 (95) splits
173 23 / čertice [ 124 ] Pavla Hrubá 1980 CZE Hrubá Pavla 12:17:54.2 05:52:14.9 05:49:23.0 (87) 07:16:47.0 (75)
174 24 / čertice [ 120 ] Hana Hermanová 1989 CZE Pekelně krásné :) 12:20:09.3 05:54:30.0 02:37:05.0 (88) 05:39:55.0 (81) 07:22:25.0 (77) splits
174 24 / čertice [ 136 ] Elen Svobodová 1993 CZE Pekelně krásné :) 12:20:09.3 05:54:30.0 02:37:10.0 (89) 05:51:53.0 (88) 07:22:33.0 (78) splits
176 74 / Muži [ 239 ] Pavel Král 1964 CZE Běžouni z Klánovického lesa 12:20:49.6 05:55:10.3 02:17:08.0 (66) 05:02:19.0 (79) 06:39:24.0 (81) splits
177 26 / čertice [ 116 ] Alena Březinová 1979 CZE Bohemky 12:23:14.4 05:57:35.1 02:19:07.0 (67) 05:17:05.0 (72) 06:46:28.0 (66) splits
177 26 / čertice [ 140 ] Klára Vítková 1982 CZE Bohemky 12:23:14.4 05:57:35.1 02:19:06.0 (66) 05:14:25.0 (70) 06:46:38.0 (67) splits
177 50 / čerti [ 87 ] Ondřej Prokop 1969 CZE Běžíme na pivo 12:23:14.4 05:57:35.1 02:19:04.0 (65) 05:13:53.0 (69) 06:46:21.0 (65) splits
180 75 / Muži [ 6 ] Miroslav Seidl 1974 CZE OB Říčany 12:25:52.6 06:00:13.3 02:58:29.0 (11) 05:58:58.0 (11) 07:33:47.0 (10) splits
181 28 / čertice [ 123 ] Kamila Holdova 1981 CZE Šneci v běhu 12:33:03.5 06:07:24.2 05:59:33.0 (91) 07:32:58.0 (80)
182 51 / čerti [ 73 ] Jan Moupic 1979 CZE GladiatorRaceTeam 12:35:25.2 06:09:45.9 02:52:12.0 (91) 06:01:53.0 (92) 07:33:18.0 (81)
183 52 / čerti [ 95 ] Petr Šob 1985 CZE Vesničani 12:41:04.4 06:15:25.1 02:21:32.0 (74) 05:16:47.0 (71) 06:59:46.0 (72)
184 53 / čerti [ 142 ] Jan Pejcha 1999 CZE TC Chrudim 12:46:42.0 06:21:02.7 06:08:26.0 (93) 07:42:06.0 (84)
185 76 / Muži [ 288 ] Michal Wnuk 1991 CZE Karviná 12:49:31.4 06:23:52.1 02:26:56.0 (89) 05:29:39.0 (95) 07:05:29.0 (93)
186 29 / čertice [ 135 ] Monika Strasserova 1977 CZE Praha 12:54:40.1 06:29:00.8 02:52:26.0 (92) 05:58:51.0 (90) 07:40:38.0 (83)
187 77 / Muži [ 207 ] Jan Beneš 1977 CZE Gazely 12:55:06.8 06:29:27.5 02:38:50.0 (96) 05:51:48.0 (100) 07:37:05.0 (98)
188 78 / Muži [ 267 ] Pavel Ševčík 1969 CZE OSTRAVA 12:55:24.3 06:29:45.0 03:04:12.0 (105) 05:53:31.0 (101) 07:37:18.0 (99)
189 79 / Muži [ 9 ] Blasko Mihaly 1980 HUN Monorierdo 13:44:53.3 07:19:14.0 03:28:07.0 (13) 08:34:40.0 (13) splits
189 79 / Muži [ 313 ] Ferenczi Istvan 1977 HUN Solymar 13:44:53.3 07:19:14.0 03:28:04.0 (12) 08:34:54.0 (14) splits
191 81 / Muži [ 777 ] Miroslav Habel 1969 CZE Míra chodec Liberec 18:07:35.2 11:41:55.9 12:10:06.0 (1)
{192} 82 / Muži [ 25 ] Luboš Fajgl 1975 CZE T.J. Sokol Cítov
DNF / čerti [ 104 ] Petr Vltavský 1978 CZE Salomon CZ 02:05:51.0 (33) splits
DNF / Muži [ 223 ] Tomáš Haken 2002 CZE Poběžíme uvidíme 02:25:12.0 (84) 06:00:41.0 (102) splits
DNF / Muži [ 229 ] Matěj Jirounek 1986 CZE LosTorpedos 02:21:54.0 (82) 06:26:39.0 (105) splits
DNF / Muži [ 268 ] Pavel Šimek 1978 CZE Polná 01:40:41.0 (10) 03:30:34.0 (9) 05:01:39.0 (19) splits
DNF / čerti [ 669 ] Lukáš Rajdl 1976 CZE Hyeny 02:10:29.0 (43) 05:48:39.0 (84) splits
DNF / čertice [ 996 ] Monika Rajdlová 1985 CZE Hyeny 02:10:38.0 (44) 05:48:56.0 (86) splits
DNF / Muži [ 205 ] Zdeněk Beck 1971 CZE BK Jevany 01:35:46.0 (7) 03:14:06.0 (5) 04:09:24.0 (4) splits
DNF / čerti [ 16 ] Pavel Jůzek 1974 CZE T.J. Sokol Mníšek pod Brdy
DNF / Muži [ 327 ] Guy Witzling 1976 CZE Old Town Running 02:20:32.0 (76) 06:27:16.0 (106) splits
DNF / čerti [ 60 ] Pavel Karbulka 1973 CZE ŠAKAL Kbely 02:13:15.0 (50) 05:02:49.0 (62) 06:35:42.0 (57) splits
DNF / Muži [ 249 ] Marek Lukeš 1978 CZE Pernštejn tým Pardubice/Běžouni z Klánovického les 02:00:50.0 (20) 04:06:55.0 (32) 05:18:52.0 (31) splits
DNF / čerti [ 50 ] Aleš Herman 1985 CZE Devils Ultras 02:11:54.0 (47) 04:54:12.0 (54) 06:39:27.0 (60) splits
DNF / Muži [ 234 ] Dalibor Kolář 1969 CZE MB Sauny 02:06:20.0 (31) 04:32:45.0 (54) 05:43:20.0 (44)
DNF / Muži [ 230 ] František Kalina 1985 CZE Doběhnout a přežít 02:19:48.0 (75) 04:56:23.0 (74) 06:20:20.0 (73)
DNF / Muži [ 278 ] Zbyněk Týč 1965 CZE Běžouni z Klánovického lesa 02:19:09.0 (72) 04:50:29.0 (67) 06:16:51.0 (71)
DNF / čerti [ 62 ] Radek Klukan 1973 CZE Dvojkaři Chrudim 02:37:38.0 (90) 05:52:30.0 (89) 07:47:18.0 (85)
DNF / Muži [ 244 ] David Kulík 1989 CZE SK Zahořany 01:42:56.0 (13) 03:28:01.0 (8) 04:40:18.0 (10)
DNF / čerti [ 43 ] Vojtěch Bartoš 1997 CZE TK Ratatuj 02:17:08.0 (62) 05:04:38.0 (64) 07:18:42.0 (76)
DNF / Ženy [ 315 ] Irena Radová 1978 CZE Rada starších 02:59:47.0 (104) 06:19:47.0 (103) 08:07:55.0 (100)
DNF / Muži [ 258 ] Roman Rada 1975 CZE Rada starších 06:22:22.0 (104) 08:07:57.0 (101)
DNF / čerti [ 75 ] Lukáš Novák 1992 CZE Salming 01:32:56.0 (2) 03:12:38.0 (2)
DNF / Muži [ 226 ] Petr Hron 1990 CZE Žalmanov 01:33:40.0 (5) 03:36:29.0 (14)
DNF / čerti [ 48 ] Zdenek Flegl 1985 CZE Slatinaci 01:39:30.0 (6) 03:46:33.0 (10)
DNF / Muži [ 208 ] Marek Beneš 1987 CZE Generali Investments CEE 02:15:23.0 (59) 04:29:53.0 (52)
DNF / čerti [ 109 ] Josef Zaoral 1972 CZE Lenochod 02:14:26.0 (57) 04:35:16.0 (39)
DNF / čerti [ 67 ] Tomáš Kučera 1975 CZE Doběhnout a přežít 02:22:13.0 (76) 05:48:00.0 (83)
DNF / čerti [ 70 ] Marek Lorenc 1987 CZE Šneci v běhu 02:13:22.0 (52) 05:48:39.0 (85)
DNF / Ženy [ 324 ] Radka Vohradníková 1989 CZE Vysoká 02:59:37.0 (103) 06:54:49.0 (107)
DNF / Muži [ 256 ] František Obraz 1983 CZE Mělník 02:59:18.0 (101) 06:58:23.0 (108)
DNF / čerti [ 96 ] Marcel Šolta 1969 CZE X3M 02:14:49.0 (58)
DNF / Muži [ 261 ] Michal Sekyra 1992 CZE Běžíme.cz 03:04:12.0 (106)
DNF / čerti [ 64 ] Štěpán Kotrba 1976 CZE Kutnohorské Cvikov Legendy

result list 33,3 km

start ~ 11:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay pod Bezd.Sk. Huťpřed Ralskem
1 1 / Muži [ 487 ] Michael Smith 1975 USA Old Town Running 03:15:08.2 23:56:12.0 (37) 45:44.0 (1)
2 2 / Muži [ 507 ] Marek Bába 1999 CZE FUBO Racing Team 03:24:24.5 09:16.3 23:44:19.0 (10) 51:15.0 (6)
3 3 / Muži [ 411 ] Radek Dvořák 1978 CZE Hobby Runners 03:25:52.7 10:44.5 23:55:10.0 (24) 48:47.0 (2)
4 4 / Muži [ 452 ] Jan Urbaczka 1991 CZE NVPP Team 03:26:37.3 11:29.1 51:05.0 (5)
5 1 / Ženy [ 459 ] Kateřina Balášová 2002 CZE Atletika Litvínov, z.s. 03:27:10.0 12:01.8 53:31.0 (10)
6 5 / Muži [ 408 ] Jan Pipek 1982 CZE SK Babice 03:34:46.6 19:38.4 23:55:27.0 (32) 50:48.0 (4)
7 2 / Ženy [ 512 ] Kateřina Tomanová 1985 CZE KUTNOHORSKÉ LEGENDY 03:41:31.2 26:23.0 52:34.0 (7)
8 6 / Muži [ 475 ] Vojtěch Matuška 2002 CZE Šakal Kbely 03:44:17.2 29:09.0 23:55:22.0 (27) 57:07.0 (16)
9 7 / Muži [ 430 ] David Kosar 1979 CZE RZB 03:48:22.8 33:14.6 57:08.0 (17)
10 8 / Muži [ 510 ] Martin Vojtěchovský 1972 CZE Route 666 03:48:39.3 33:31.1 23:56:12.0 (38) 56:28.0 (15)
11 9 / Muži [ 440 ] Jakub Pilek 1989 CZE Chomutov 03:51:46.5 36:38.3 55:40.0 (13)
12 10 / Muži [ 454 ] Pavel Vokurka 1975 CZE VOKOLOPOLE TRI TEAM 03:52:26.7 37:18.5 52:43.0 (8)
13 11 / Muži [ 501 ] Ondřej Hromádka 1980 CZE D5 03:53:33.0 38:24.8 23:55:57.0 (35) 54:57.0 (11)
14 12 / Muži [ 422 ] Michal Hromek 1990 CZE Hradec Kralove 03:53:34.6 38:26.4 52:44.0 (9)
15 3 / Ženy [ 493 ] Eva Švihovská 1983 CZE Team Jizerky 04:02:45.8 47:37.6 02:11:42.0 (88)
16 13 / Muži [ 407 ] Radek Drabík 1979 CZE Praha 10 04:03:14.4 48:06.2 23:54:54.0 (21) 55:02.0 (12)
17 14 / Muži [ 416 ] Richard Franz 1982 CZE Rozběháme Plzeň 04:05:25.6 50:17.4 58:33.0 (23)
18 4 / Ženy [ 409 ] Lenka Korcova 1981 CZE Pardubice 04:05:45.6 50:37.4 57:43.0 (22)
19 15 / Muži [ 435 ] Vlastimil Liberácký 1991 CZE RunBo Team Liberec 04:07:00.6 51:52.4 01:01:16.0 (25)
20 5 / Ženy [ 513 ] Gabriela Nováková 1978 CZE Jesenice 04:09:43.7 54:35.5 01:00:19.0 (24)
21 16 / Muži [ 450 ] Ondřej Štěnička 1989 CZE msg Plaut CZ 04:10:53.1 55:44.9 57:34.0 (21)
22 17 / Muži [ 425 ] Jirka Jon 1968 CZE Bikestars Vrchlabí 04:13:50.5 58:42.3 57:17.0 (18)
23 18 / Muži [ 404 ] David Březina 1989 CZE Všenory, Jaderka 04:15:47.8 01:00:39.6 23:50:26.0 (20) 57:28.0 (19)
24 19 / Muži [ 402 ] Petr Baláš 1976 CZE AC GoMango-Högner 04:21:58.8 01:06:50.6 01:01:59.0 (28)
25 20 / Muži [ 457 ] Jan Vršovský 1980 CZE Praha 04:22:12.4 01:07:04.2 23:57:28.0 (39) 01:02:12.0 (29)
26 21 / Muži [ 444 ] Tomáš Soukup 1980 CZE AC GoMango-Högner 04:24:30.3 01:09:22.1 01:05:16.0 (37)
27 22 / Muži [ 436 ] Jiří Luňák 1978 CZE pewag 04:26:40.9 01:11:32.7 23:47:30.0 (19) 01:05:01.0 (35)
28 23 / Muži [ 424 ] Kuba Jon 2001 CZE Bikestars Vrchlabí 04:27:52.2 01:12:44.0 02:26:28.0 (89)
29 6 / Ženy [ 468 ] Eliška Flajsnerova 1981 CZE Slaný 1 04:30:11.8 01:15:03.6 23:55:24.0 (30) 01:05:52.0 (39)
30 24 / Muži [ 423 ] Marek Jiřík 1979 CZE Rozběháme Liberec 04:32:12.5 01:17:04.3 01:01:53.0 (27)
31 7 / Ženy [ 505 ] Jaroslava Svobodová 1979 CZE Mladá Boleslav 04:32:24.9 01:17:16.7 23:47:02.0 (16) 01:09:44.0 (49)
32 25 / Muži [ 417 ] Jiří Harciník 1969 CZE STS Chvojkovice Brod 04:33:33.7 01:18:25.5 01:09:22.0 (48)
33 26 / Muži [ 412 ] Jakub Erban 1993 CZE Janské Lázně 04:34:17.2 01:19:09.0 01:05:13.0 (36)
34 27 / Muži [ 401 ] Clement Bachet 1983 FRA Prague 04:35:21.5 01:20:13.3 01:02:59.0 (30)
35 28 / Muži [ 405 ] Ondřej Buchtík 1981 CZE D5 04:40:00.3 01:24:52.1 23:55:51.0 (34) 50:05.0 (3)
36 29 / Muži [ 431 ] Tomáš Kouklík 1987 CZE BTL runners 04:42:20.9 01:27:12.7 23:46:22.0 (15) 57:31.0 (20)
37 8 / Ženy [ 466 ] Hanka Donátová 1978 CZE STG Rychnov nad Kněžnou 04:42:32.2 01:27:24.0 23:47:27.0 (18) 01:07:30.0 (42)
38 30 / Muži [ 418 ] Petr Hlobil 1974 CZE Run4fun 04:42:49.5 01:27:41.3 23:47:24.0 (17) 02:31:17.0 (90)
39 9 / Ženy [ 496 ] Helena Koutová 1976 CZE Holky z Bolky 04:43:33.3 01:28:25.1 23:55:07.0 (22) 01:04:02.0 (33)
40 31 / Muži [ 439 ] Patrizio Pecunia 1982 GER Berlin 04:49:55.6 01:34:47.4 01:12:21.0 (54)
40 10 / Ženy [ 461 ] Nadia Cazzamali 1987 GER Berlin 04:49:55.6 01:34:47.4 23:32:04.0 (3) 01:11:26.0 (52)
42 32 / Muži [ 426 ] Vojta Jon 1999 CZE Bikestars Vrchlabí 04:52:24.0 01:37:15.8 01:08:13.0 (44)
43 11 / Ženy [ 470 ] Alena Heřmanová 1990 CZE Pepperl+Fuchs 04:54:09.7 01:39:01.5 01:08:28.0 (46)
44 33 / Muži [ 415 ] Martin Fellner 1963 CZE Fenix Ski Team Jeseník 04:54:11.9 01:39:03.7 01:03:25.0 (32)
45 34 / Muži [ 428 ] Radek Kňava 1985 CZE Pilsner Dragons 04:55:19.7 01:40:11.5 01:05:42.0 (38)
46 35 / Muži [ 429 ] Josef Kolomazník 1972 CZE Dolní Krupá 04:55:45.4 01:40:37.2 01:05:59.0 (40)
47 12 / Ženy [ 486 ] Karolína Pavlů 1989 CZE Liberec 05:04:29.8 01:49:21.6 01:14:13.0 (59)
48 36 / Muži [ 403 ] Tomaš Bancik 1986 CZE Dřevohostice 05:07:48.8 01:52:40.6 23:31:02.0 (1) 01:15:40.0 (63)
49 37 / Muži [ 432 ] Petr Kuba 1982 CZE Dolní Měcholupy 05:10:34.3 01:55:26.1 01:04:28.0 (34)
50 13 / Ženy [ 500 ] Eva Vejvodová 1979 CZE Běháme v KH 05:11:03.7 01:55:55.5 01:10:28.0 (51)
50 13 / Ženy [ 489 ] Dominika Púčiková 1991 CZE Kolín 05:11:03.7 01:55:55.5 01:10:16.0 (50)
50 38 / Muži [ 427 ] Aleš Kerner 1979 CZE Běháme v KH 05:11:03.7 01:55:55.5 02:42:12.0 (92)
53 39 / Muži [ 419 ] Michal Hora 1983 CZE Veltrusy 05:11:16.1 01:56:07.9 23:44:09.0 (9) 01:06:01.0 (41)
53 39 / Muži [ 406 ] Jiri Douděra 1982 CZE Kralupy Nad Vltavou 05:11:16.1 01:56:07.9 23:33:41.0 (4) 01:08:12.0 (43)
55 41 / Muži [ 420 ] Jan Horais 1983 CZE Jílové 05:11:29.5 01:56:21.3 01:14:46.0 (60)
56 42 / Muži [ 448 ] Karel Šmerek 1980 CZE Kjógen 05:11:46.7 01:56:38.5 01:08:23.0 (45)
57 43 / Muži [ 447 ] Josef Šibrava 1989 CZE Evžen a Pepina 05:13:32.8 01:58:24.6 01:16:51.0 (66)
57 15 / Ženy [ 476 ] Eva Kirschová 1978 CZE Evžen a Pepina 05:13:32.8 01:58:24.6 02:45:24.0 (93)
59 44 / Muži [ 421 ] Gabriel Horák 1981 CZE Klášter Hradiště N.j. 344 05:13:40.8 01:58:32.6 01:19:14.0 (70)
59 16 / Ženy [ 463 ] Vendula Černovská 1984 CZE Klášter Hradiště N.j. 332 05:13:40.8 01:58:32.6 01:19:15.0 (71)
61 17 / Ženy [ 483 ] Martina Novotná 1996 CZE Kutná Hora 05:15:51.7 02:00:43.5 23:55:27.0 (31) 01:11:30.0 (53)
62 18 / Ženy [ 482 ] Radomíra Nováková 1971 CZE Raketové kecky 05:16:15.2 02:01:07.0 02:38:50.0 (91)
63 45 / Muži [ 455 ] Petr Vokurka 1971 CZE Vokolopole 05:19:32.2 02:04:24.0 23:44:38.0 (11) 01:03:16.0 (31)
64 19 / Ženy [ 478 ] Hana Lenkviková 1984 CZE Louny 05:22:36.8 02:07:28.6 23:46:01.0 (14) 01:14:13.0 (58)
64 46 / Muži [ 433 ] Jan Lenkvik 1984 CZE Louny 05:22:36.8 02:07:28.6 01:14:09.0 (56)
66 20 / Ženy [ 477 ] Michaela Kopková 1975 CZE SK Ptice 05:23:17.8 02:08:09.6 01:18:09.0 (67)
67 47 / Muži [ 410 ] Tomáš Dundáček 1990 CZE Tropická raketa 05:23:21.5 02:08:13.3 23:55:16.0 (25) 01:14:12.0 (57)
68 21 / Ženy [ 467 ] Petra Doubková 1989 CZE Tým Cvičírna 05:23:38.5 02:08:30.3 01:19:39.0 (72)
69 22 / Ženy [ 462 ] Tereza Cibulová 1992 CZE Rozběháme Česko 05:24:22.1 02:09:13.9 01:16:43.0 (64)
70 23 / Ženy [ 449 ] Pavla Svítilová 1977 CZE SK Praga 05:26:14.3 02:11:06.1 23:35:04.0 (5) 01:19:55.0 (74)
71 48 / Muži [ 414 ] Jacob Fejtek 1996 CZE RunBo Team 05:27:21.7 02:12:13.5 01:12:25.0 (55)
72 24 / Ženy [ 484 ] Ema Pajerová 2006 CZE Olympia spartan training Kutná Hora 05:28:03.7 02:12:55.5 23:55:24.0 (29) 01:08:38.0 (47)
73 25 / Ženy [ 464 ] Jana Čočková 1976 CZE Bike a Běh Ostrov 05:29:17.6 02:14:09.4 01:15:37.0 (62)
74 26 / Ženy [ 465 ] Daniela Daskalov 1986 CZE Praha 6 05:29:24.0 02:14:15.8 02:54:07.0 (94)
75 49 / Muži [ 451 ] Michal Šváb 1976 CZE Švábíci 05:29:59.0 02:14:50.8 23:31:37.0 (2) 01:14:54.0 (61)
76 27 / Ženy [ 474 ] Lucie Karafiátová 1976 CZE OK Jiskra Nový Bor 05:33:49.0 02:18:40.8 23:45:06.0 (12) 02:59:49.0 (96)
77 28 / Ženy [ 480 ] Štěpánka Maršíková 1989 CZE RunBo Team Liberec 05:34:35.3 02:19:27.1 02:58:12.0 (95)
78 29 / Ženy [ 485 ] Andrea Pátková 1990 CZE Kly 05:36:16.6 02:21:08.4 01:18:11.0 (68)
79 30 / Ženy [ 509 ] Kateřina Hýblová 1971 CZE STG Mladá Boleslav 05:42:02.0 02:26:53.8 23:55:22.0 (28) 01:16:46.0 (65)
80 50 / Muži [ 504 ] Pavel Zalabák 1979 CZE CFL 05:42:53.5 02:27:45.3 03:05:05.0 (98)
81 31 / Ženy [ 502 ] Denisa Vylítová 2002 CZE SRTG Praha 05:43:53.8 02:28:45.6 23:55:20.0 (26) 01:21:50.0 (77)
82 32 / Ženy [ 511 ] Anastasiia Vasilevskaia 1998 CZE Praha 05:49:48.9 02:34:40.7 23:55:07.0 (23) 01:18:56.0 (69)
83 51 / Muži [ 453 ] Jan Veselý 1990 CZE ProjektCFL 05:53:00.1 02:37:51.9 03:05:00.0 (97)
84 33 / Ženy [ 472 ] Václava Jankovská 1972 CZE Čelákovice 05:56:36.1 02:41:27.9 01:25:46.0 (79)
85 34 / Ženy [ 503 ] Petra Zalabáková 1978 CZE ProjektCFL 06:03:43.2 02:48:35.0
86 52 / Muži [ 437 ] Waldemar Macias 1958 POL You rock it grandpa 06:05:13.5 02:50:05.3 01:27:16.0 (80)
87 53 / Muži [ 445 ] Matouš Zavacky 1994 CZE Liberec 06:07:48.1 02:52:39.9 23:56:04.0 (36) 01:21:44.0 (76)
88 54 / Muži [ 458 ] Otakar Wilfert 1975 CZE KOBUL orientační běh 06:12:36.0 02:57:27.8 23:35:11.0 (6) 01:20:02.0 (75)
89 55 / Muži [ 442 ] Jiří Poprovský 1974 CZE Stopgaučink 06:23:26.2 03:08:18.0 03:17:58.0 (99)
90 35 / Ženy [ 506 ] Martina Konášová 1983 CZE Sama za sebe 06:27:12.5 03:12:04.3 23:35:45.0 (8) 01:19:40.0 (73)
91 56 / Muži [ 441 ] Libor Pinl 1974 CZE Taranis Gym 06:34:36.0 03:19:27.8 01:21:53.0 (78)
92 36 / Ženy [ 490 ] Hana Reitspiesová 1992 CZE Rokycany 06:45:20.6 03:30:12.4 03:20:52.0 (100)
93 37 / Ženy [ 498 ] Irena Moosová 1953 CZE BEST:TIME 06:49:03.5 03:33:55.3 01:34:37.0 (81)
94 57 / Muži [ 443 ] Petr Ptáček 1985 CZE Příbram 06:56:35.9 03:41:27.7 01:01:46.0 (26)
95 38 / Ženy [ 471 ] Jana Hranická 1971 CZE Ostrava 06:56:44.4 03:41:36.2 03:49:51.0 (101)
96 39 / Ženy [ 494 ] Veronika Šlechtová 1988 CZE Freedive Praha 07:02:27.4 03:47:19.2 01:43:51.0 (84)
97 40 / Ženy [ 479 ] Kateřina Malá 1992 CZE Planeta Praha 07:02:29.8 03:47:21.6 01:43:59.0 (85)
98 41 / Ženy [ 491 ] Jana Rentkova 1976 CZE Vestec 07:15:07.7 03:59:59.5 23:55:30.0 (33) 01:48:59.0 (86)
99 42 / Ženy [ 492 ] Jaroslava Rokošová 1975 CZE Ústí Nad Labem 07:17:07.0 04:01:58.8 23:35:33.0 (7) 01:40:40.0 (82)
100 43 / Ženy [ 499 ] Eva Vaněčková 1971 CZE Jablonné v Podjestedi 07:32:52.8 04:17:44.6 23:45:21.0 (13) 04:11:52.0 (103)
101 44 / Ženy [ 488 ] Věra Pravcová 1974 CZE Šneci v běhu 07:39:09.7 04:24:01.5 01:42:03.0 (83)
101 44 / Ženy [ 473 ] Markéta Jechová 1979 CZE Božičany 07:39:09.7 04:24:01.5 04:05:56.0 (102)
103 46 / Ženy [ 497 ] Marie Šustová 1964 CZE Osamělá vlčice 09:23:49.3 06:08:41.1 02:11:04.0 (87)
DNF / Muži [ 508 ] Oldřich Štemberk 1991 CZE Liberec 56:21.0 (14)

result list koupil jsem startovné (pro převod přihlášky)

start ~ 20:00:00