Weber Jičín City Run
2017-05-27 Jičín
DM6 | celkem: 12 , men : 12, Muži: 12 | [html] | [pdf] | [xls] | |
DZ6 | celkem: 13 , women: 13, Ženy: 13 | [html] | [pdf] | [xls] | |
DM8 | celkem: 5 , men : 5, Muži: 5 | [html] | [pdf] | [xls] | |
DZ8 | celkem: 9 , women: 9, Ženy: 9 | [html] | [pdf] | [xls] | |
DM10 | celkem: 8 , men : 8, Muži: 8 | [html] | [pdf] | [xls] | |
DZ10 | celkem: 6 , women: 6, Ženy: 6 | [html] | [pdf] | [xls] | |
DM12 | celkem: 4 , men : 4, Muži: 4 | [html] | [pdf] | [xls] | |
DZ12 | celkem: 3 , women: 3, Ženy: 3 | [html] | [pdf] | [xls] | |
DM14 | celkem: 1 , men : 1, Muži: 1 | [html] | [pdf] | [xls] | |
DZ14 | celkem: 0 | [html] | [pdf] | [xls] | |
10km | celkem: 113 , men : 81, M50: 24, M30: 45, women: 32, Z30: 22, M60: 11, Z50: 10, hasic: 6, M70: 1 | [html] | [pdf] | [xls] | |
5km | celkem: 84 , women: 42, Z: 31, men : 42, M: 24, M23: 3, Z23: 5, Juniorky: 5, Kadeti: 11, Junioři: 4, Kadetky: 1 | [html] | [pdf] | [xls] | |
10km páry | celkem: 14 , men : 7, women: 7, páry: 5 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
startovka Weber Jičín City Run | N/A | 2022-10-21 09:17:19 |
start list DM6
start ~ 17:10:25 , 2011 a mladší , přihlášeno: 12 participants ( 12 of men, of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | 743 | skácel leon | CZE | 2011 | CYKLO KLUB JIČÍN | jičín |
Muži | 817 | skácel leon | CZE | 2011 | CYKLO KLUB JIČÍN | jičín |
Muži | 871 | Kuk Milan | CZE | 2011 | Carla.kupkolo.cz | Bílá Třemešná |
Muži | 844 | Kuk Tomáš | CZE | 2014 | Carla.kupkolo.cz | Bila Tremesna |
Muži | 819 | Kudrna Matyáš | CZE | 2012 | Cycology North Bike Club | Liberec |
Muži | 597 | Kordík Šimon | CZE | 2011 | CykloklubJičín | Jičín |
Muži | 811 | Kordík Šimon | CZE | 2011 | CykloklubJičín | Jičín |
Muži | 659 | Chalupa Petr | CZE | 2012 | Jičín | Jičín |
Muži | 830 | Chalupa Petr | CZE | 2012 | Jičín | Jičín |
Muži | 827 | Kulhánek Matěj | CZE | 2011 | Praha | Praha |
Muži | 837 | Vokrouhlický Lubor | CZE | 2013 | Praha | Praha |
Muži | 839 | Vokrouhlický Marek | CZE | 2013 | Praha 3 | Praha 3 |
start list DZ6
start ~ 17:10:25 , 2011 a mladší , přihlášeno: 13 participants ( of men, 13 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Ženy | 842 | Jenčková Nikola | CZE | 2011 | AC TJ Jičín | Jičín - Nové Město |
Ženy | 250 | Jenčková Nikola | CZE | 2011 | AC TJ Jičín | Jičín - Nové Město |
Ženy | 856 | Pilařová Adéla | CZE | 2012 | Březina | Březina |
Ženy | 813 | Jungwirtová Zuzana | CZE | 2012 | FABIO | Jičín |
Ženy | 841 | Jenčková Elen | CZE | 2014 | Jičín | Jičín |
Ženy | 251 | Jenčková Elen | CZE | 2014 | Jičín | Jičín |
Ženy | 836 | Klapště Adéla | CZE | 2013 | NOvý Bydžov | NOvý Bydžov |
Ženy | 828 | Kulhánková Karla | CZE | 2014 | Praha | Praha |
Ženy | 872 | Beranová Anna | CZE | 2011 | Sokol Dolní Brusnice | Nové Lesy |
Ženy | 847 | Gebhartová Laura | CZE | 2011 | Stráž nad Nisou | Stráž nad Nisou |
Ženy | 855 | Drozdová Alžběta | CZE | 2014 | Valdice | Valdice |
Ženy | 804 | Beranová Veronika | CZE | 2014 | kupkolo.cz | Nové Lesy |
Ženy | 854 | gogová eliška | CZE | 2013 | pardubice | pardubice |
start list DM8
start ~ 17:16:58 , 2009 - 2010 , přihlášeno: 5 participants ( 5 of men, of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | 833 | Lopour Matouš | CZE | 2009 | Brno | Brno |
Muži | 818 | Janatka Lukáš | CZE | 2009 | Delfín Jičín | Jičín |
Muži | 571 | Janatka Lukáš | CZE | 2009 | Delfín Jičín | Jičín |
Muži | 826 | Drašar Tadeáš | CZE | 2010 | Hořice | Hořice |
Muži | 848 | Trchalík Tomáš | CZE | 2009 | TJ Sokol Jaroměř | Jaroměř |
start list DZ8
start ~ 17:16:58 , 2009 - 2010 , přihlášeno: 9 participants ( of men, 9 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Ženy | 832 | Lopourová Kája | CZE | 2009 | Brno | Brno |
Ženy | 823 | Volanská Liliana | CZE | 2009 | Hořice | Hořice |
Ženy | 850 | Pokorná Laura | CZE | 2010 | Jičín | Jičín |
Ženy | 838 | Vokrouhlická Kačka | CZE | 2009 | Praha | Praha |
Ženy | 849 | Matějková Adéla | CZE | 2009 | Rohatsko | Rohatsko |
Ženy | 812 | Bohánská Vanesa | CZE | 2010 | SKI TEAM LIBEREC | xx |
Ženy | 824 | Ševčíková Zuzana | CZE | 2010 | Teplie | Teplie |
Ženy | 852 | Droznová Magdalena | CZE | 2010 | Valdice | Valdice |
Ženy | 815 | Charvátová Tereza | CZE | 2010 | Ústí nad Labem | Ústí nad Labem |
start list DM10
start ~ 17:21:41 , 2007 - 2008 , přihlášeno: 8 participants ( 8 of men, of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | 596 | Kordík Jan | CZE | 2008 | CykloklubJičín | Jičín |
Muži | 810 | Kordík Jan | CZE | 2008 | CykloklubJičín | Jičín |
Muži | 816 | Voháňko Jakub | CZE | 2007 | HBC Jičín | Jičín |
Muži | 857 | Václavík Matěj | CZE | 2007 | Hořice | Hořice |
Muži | 660 | Chalupa Jabub | CZE | 2008 | Jičín | Jičín |
Muži | 829 | Chalupa Jabub | CZE | 2008 | Jičín | Jičín |
Muži | 831 | Vysuček Vojta | CZE | 2008 | Jičín | Jičín |
Muži | 825 | Zikmund Antonín | CZE | 2007 | Kopidlno | Kopidlno |
start list DZ10
start ~ 17:21:41 , 2007 - 2008 , přihlášeno: 6 participants ( of men, 6 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Ženy | 814 | Jenčková Tereza | CZE | 2008 | FABIO | Jičín |
Ženy | 843 | Vondráčková Viola | CZE | 2008 | Jičín | Jičín |
Ženy | 851 | Trojanová Viktorka | CZE | 2008 | Pardubice | Pardubice |
Ženy | 834 | Petrová Tereza | CZE | 2008 | Praha | Praha |
Ženy | 846 | Gebhartová Sára | CZE | 2008 | Stráž nad Nisou | Stráž nad Nisou |
Ženy | 821 | Nosková Marcela | CZE | 2008 | ČKS SKI Jilemnice | Úbislavice |
start list DM12
start ~ 17:28:55 , 2005 - 2006 , přihlášeno: 4 participants ( 4 of men, of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | 845 | Krabec Jáchym | CZE | 2005 | AC TJ Jičín | Jičín |
Muži | 808 | Imlauf Jakub | CZE | 2006 | FABIO TEAM | Jičín |
Muži | 822 | Nosek František | CZE | 2005 | LSK Lomnice nad Popelkou | Úbislavice |
Muži | 835 | Petr Vojtěch | CZE | 2005 | Praha | Praha |
start list DZ12
start ~ 17:28:55 , 2005 - 2006 , přihlášeno: 3 participants ( of men, 3 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Ženy | 820 | Nielgová Viola | CZE | 2006 | Jičín | Jičín |
Ženy | 853 | Pokorná Lucie | CZE | 2006 | Jičín | Jičín |
Ženy | 840 | Petrová Kateřina | CZE | 2006 | Unhošť | Unhošť |
start list DM14
start ~ 17:50:00 , 2003 - 2004 , přihlášeno: 1 participants ( 1 of men, of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | 809 | Muller Jan | CZE | 2004 | Děčín | Děčín |
start list DZ14
start ~ 17:50:00 , 2003 - 2004
start list 10km
start ~ 18:15:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 113 participants ( 81 of men, 32 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
M50 | 563 | Žák Jiří | CZE | 1969 | ABB, Elektro-Praga | Jablonec Nad Nisou |
M60 | 788 | Zikmund Zdeněk | CZE | 1967 | AC TJ Jičín | Jičín |
Z30 | 789 | Zikmundova Anita | CZE | 2000 | AC TJ Jičín | , Jičín 506 01 |
M30 | 783 | Chour Ondřej | CZE | 1987 | AC Česká Lípa | Česká Lípa |
Z30 | 547 | Strouhalová Iveta | CZE | 1995 | AUTOCENTRUM Jičín | Jičín |
Z30 | 1008 | Klimešová Dráža | CZE | 1982 | BK Semily | Semily |
M30 | 2008 | Nosek Jaroslav | CZE | 1984 | BK Semily | |
Z30 | 550 | Šolcová Kateřina | CZE | 1999 | BSK Jičín | Jičín |
Z30 | 541 | Plívová Lenka | CZE | 1980 | Bozkov, Semily | Bozkov, Semily |
M30 | 538 | Pitthard Ondřej | CZE | 1993 | Buldoci Valdice | Valdice |
Z30 | 1007 | Havrdová Monika | CZE | 1991 | Běžecký klub Semily | Semily |
M50 | 2007 | Pastyřík Radek | CZE | 1974 | Běžecký klub Semily | Semily |
Z30 | 505 | Břízová Pavla | CZE | 1986 | CK GRUPPETTO JC | Hradec Králové |
M60 | 777 | Liebig Vilem | CZE | 1965 | Chomutov | Chomutov |
M30 | 7 | Bílek Aleš | CZE | 1979 | Czech Tallboys | Jičín |
M50 | 532 | Matějka David | CZE | 1975 | DAMP Family TEAM | Rohatsko 101 |
M50 | 504 | Brádle Petr | CZE | 1968 | Dobrá Voda u Hořic | Dobrá Voda u Hořic |
Z30 | 502 | Beranová Marta | CZE | 1985 | Dvorská diabetologie | Nové Lesy |
M30 | 518 | Jonáš Martin | CZE | 1983 | Edelstahl Poldi | Kladno |
M50 | 883 | Imlauf Jindřich | CZE | 1973 | FABIO | Jičín |
M50 | 61 | Imlauf Jindřich | CZE | 1973 | FABIO | Jičín |
M50 | 325 | Jenček František | CZE | 1972 | FABIO | Jičín |
Z50 | 559 | Vondráčková Martina | CZE | 1976 | FABIO | Jičín |
Z30 | 529 | Kyselová Veronika | CZE | 1986 | FABIO TEAM | Železnice |
M50 | 562 | zikmund michal | CZE | 1977 | FK Kopidlno | Kopidlno |
M30 | 800 | Fojtík Aleš | CZE | 1980 | Fakeer | Praha |
M60 | 517 | Jirounek Bohuslav | CZE | 1966 | Frýdlant | Frýdlant |
M50 | 793 | Kotyk Josef | CZE | 1973 | HZS LK | Liberec |
M30 | 794 | Vavruška Jiří | CZE | 1978 | HZS LK / Kerda sport Liberec | Jablonec nad Nisou |
M60 | 514 | Hlaváček Petr | CZE | 1967 | Haven team | Jablonec Nad Nisou |
Z30 | 787 | Sýkorová Radka | CZE | 1988 | Helia sport Brno | Jičín |
M30 | 1005 | Fiala Milan | CZE | 1985 | Hmyzák | Hradec Králové |
Z30 | 2005 | Hodková Zuzana | CZE | 1985 | Hmyzák | Hradec Králové |
Z50 | 520 | Košťálová Olga | CZE | 1977 | Hořice | Hořice |
M50 | 554 | Václavík Martin | CZE | 1975 | Hořice | Hořice |
M30 | 530 | Letko Zbyněk | CZE | 1988 | Hsk Jičín | Drahoraz |
M30 | 561 | Zhouf Martin | CZE | 1993 | Hurricanes Jičín | Lázně Bělohrad |
M50 | 779 | Brodský Vladimír | CZE | 1968 | Jičín | Jičín |
Z30 | 875 | Cyrany Eva | CZE | 2000 | Jičín | Jičín |
Z30 | 511 | Gottvaldová Pavlina | CZE | 1992 | Jičín | Jičín |
M30 | 878 | Havelka Jaroslav | CZE | 1994 | Jičín | Jičín |
M30 | 521 | Kotlář David | CZE | 1988 | Jičín | Jičín |
M30 | 884 | Mydlář Jakub | CZE | 1991 | Jičín | Jičín |
M60 | 537 | Pavelka Radek | CZE | 1966 | Jičín | Jičín |
M50 | 542 | Podzimek Jiří | CZE | 1975 | Jičín | Jičín |
M30 | 64 | Rozsypal Petr | CZE | 1983 | Jičín | Jičín |
M50 | 790 | Ruta Luboš | CZE | 1977 | Jičín | Jičín |
M30 | 551 | Taneček Daniel | CZE | 1993 | Jičín | Jičín |
Z30 | 2002 | Tanečková Denisa | CZE | 1989 | Jičín | Jičín |
Z50 | 560 | Vysučková Eva | CZE | 1975 | Jičín | Jičín |
M60 | 797 | Drbohlav Bohumil | CZE | 1963 | KERR TEAM | Chotec |
M50 | 881 | Gernat Vladimír | CZE | 1975 | Kovač | Kovač |
M50 | 802 | Langhammer Tomáš | CZE | 1976 | Kraslice | Kraslice |
M50 | 2001 | Fiala Lubomír | CZE | 1969 | L L Team | Podhorní újezd |
Z50 | 1001 | Pivoňková Lenka | CZE | 1973 | L L Team | Jičín |
M50 | 2001 | Fiala Lubomír | CZE | 1969 | L L team | Podhorní újezd |
M60 | 543 | Procházka Martin | CZE | 1964 | LKP | Jičín |
M30 | 795 | Pirkl Pavel | CZE | 1979 | Liberec | Liberec |
M50 | 528 | Kyjonka Radim | CZE | 1975 | Magna Team | Jičín |
M30 | 546 | Starý Jan | CZE | 1988 | NWOW | Jičín |
M50 | 509 | Gebhart Michal | CZE | 1977 | North Czech Runners | Stráž Nad Nisou |
Z30 | 2003 | Dostálová Kateřina | CZE | 1987 | Ouki Douki | Náchod |
M60 | 506 | Bulko Ing. Jaromír | CZE | 1963 | Pivovar Nová Paka | Nová Paka |
M30 | 533 | Myška Petr | CZE | 1980 | Planetka B612 | Jičín |
M30 | 544 | Rudzan Boris | SVK | 1980 | Podebrady | Podebrady |
Z30 | 545 | Rudzan Kristina | SVK | 1984 | Podebrady | Podebrady |
M30 | 799 | Havlík Ctibor | CZE | 1981 | Praha | Praha |
M30 | 47 | Havlík Ctibor | CZE | 1981 | Praha | Praha |
M30 | 801 | Ulman Dan | CZE | 1986 | Praha | Praha |
Z50 | 526 | Křepelová Anna | CZE | 1955 | Praha 8 | Praha 8 |
M30 | 1004 | Drbohlav Jan | CZE | 1989 | RH Kartouzy/Syřenov | Valdice |
M30 | 525 | Krupka Adam | CZE | 2001 | RUN4FUN.CZ | Šárovcova Lhota |
M50 | 803 | Kubíček Michal | CZE | 1973 | Rh Kartouzy | Valdice |
M50 | 536 | Odvárko Michal | CZE | 1974 | Rh Kartouzy Valdice | Valdice |
Z30 | 557 | Vávrová Markéta | CZE | 1985 | Rolníci ČZU/CYKLOHELIOS | PRAHA 6 |
Z30 | 515 | Hulínová Katerina | CZE | 1980 | Rozběháme Pardubice | Pardubice |
Z30 | 892 | Kovaříková Aleška | CZE | 1980 | Runservice Jičín | Bradlecká Lhota |
M30 | 556 | Vaňouček Jaroslav | CZE | 1979 | SDH Libuň | Libuň |
Z50 | 548 | Škorpilová Jana | CZE | 1974 | SJC Jičín | Jičín |
M30 | 621 | Mrázek Petr | CZE | 1978 | SK Hasiči Brno | Luleč |
M30 | 877 | Čivrný Jiří | CZE | 1980 | SK Nové Město nad Metují | Semily |
M30 | 796 | Horák Jakub | CZE | 1989 | SRTG Rychnov nad Kněžnou | Rychnov n. Kn. |
Z50 | 798 | Hronová Vendula | CZE | 1976 | SRTG Rychnov nad Kněžnou | Rychnov nad Nisou |
M60 | 539 | Pitthard Zdeněk | CZE | 1961 | STPA CZ | Jičín |
Z50 | 523 | Krabcová Ivana | CZE | 1972 | Sdružení pro Jičín | Jičín |
M50 | 524 | krabec jan | CZE | 1969 | Sdružení pro Jičín | Sedličky |
Z50 | 791 | Krejcarová Eva | CZE | 1974 | Sirény | Jičín |
M30 | 1006 | Doležal Vít | CZE | 1998 | Sk Slavia JiÄÃn | Železnice |
Z30 | 2006 | Veigertová Gabriela | CZE | 2000 | Sk Slavia JiÄÃn | |
M30 | 876 | Hradecký Jaromír | CZE | 1985 | Skuteč | Skuteč |
M30 | 552 | Tomčo Tomáš | CZE | 1982 | Sokol Vlastibořice | Doubravice, Hrubá Skála |
M50 | 786 | Andrejsek Karel | CZE | 1975 | Studio KANDY spol. s r.o. | Slaná |
M50 | 792 | Jezbera Roman | CZE | 1970 | Sám Za Sebe 6 | Chomutice |
M30 | 874 | Krupka Jiří | CZE | 1981 | T.J. Sokol Jičín | Jičín |
M30 | 558 | Vejvoda Michal | CZE | 1982 | T.J. Sokol Jičín | Jičín |
Z30 | 873 | Pacholíková Petra | CZE | 1990 | TC Batalion Jičín | Lázně Bělohrad |
M70 | 535 | Novotný Jaroslav | CZE | 1955 | TEP Trutnov | Trutnov |
M30 | 527 | Kůtek Jiří | CZE | 1990 | TJ SKP Valdice | Jičín |
M30 | 404 | Žák Miroslav | CZE | 1994 | TJ Sokol Jičín | Jičín |
M30 | 806 | Žák Miroslav | CZE | 1994 | TJ Sokol Jičín | Jičín |
M30 | 143 | Pešl Josef | CZE | 1985 | TT LOKO Beroun | Jičín |
M30 | 353 | Navrátil Michal | CZE | 1988 | Triatlon Jičín | Jičín |
M30 | 534 | Navrátil Michal | CZE | 1988 | Triatlon Jičín | Jičín |
M30 | 271 | Kužel Jiří | CZE | 1979 | UNLIMITED KM TRADING CZ | Jičín |
M30 | 894 | Kužel Jiří | CZE | 1979 | UNLIMITED KM TRADING CZ | Jičín |
M60 | 512 | Hanzl Radko | CZE | 1961 | V Lukách | Lázně Bělohrad |
M30 | 510 | Goga Tomáš | CZE | 1984 | WEBER TEAM | Jičín |
M30 | 519 | Kittler Lukáš | CZE | 1978 | WEBER TEAM | Jičín |
M60 | 516 | Hutník Miloš | CZE | 1958 | Weber | Chlumec Nad Cidlinou |
M30 | 501 | Bartoš Jan | CZE | 1993 | eMko team | Jičín |
M30 | 507 | Drbohlav Jiří | CZE | 1993 | eMko team | Jičín |
Z30 | 503 | Bohmova Radka | CZE | 1986 | www.kupkolo.cz | Bílá Třemešná |
Z50 | 553 | Ťupková Petra | CZE | 1968 | Ústí nad Labem | Ústí nad Labem |
start list 5km
start ~ 18:15:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 84 participants ( 42 of men, 42 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
M | 781 | Hlavatý Milan | CZE | 1972 | ||
Junioři | 614 | Krabec Jakub | CZE | 2002 | AC Jičín | Jičín |
Z23 | 867 | Velichová Tereza | CZE | 1997 | AC Mladá Boleslav | Mladá Boleslav |
M | 24 | Mráz Pavel | CZE | 1976 | BD LE MC | Jičín |
M | 624 | Petr Miloš | CZE | 1973 | BK Česká Proseč | Praha 5 |
Junioři | 629 | Sedlák Jakub | CZE | 2002 | Botica team | Valdice |
M | 630 | Sedlák Radek | CZE | 1974 | Botica team | Valdice |
Z | 807 | Sedláková Martina | CZE | 1976 | Botica team | Valdice |
Z | 633 | Tahalová Simona | CZE | 1979 | Bradlecká Lhota | Bradlecká Lhota |
Z | 604 | Burešová Lucie | CZE | 1993 | Bubnovi | Jičín |
Juniorky | 634 | Turčínová Adéla | CZE | 2000 | Báječné ženy v běhu | Jičín |
Z | 632 | Šamalová Helena | CZE | 1982 | BŽB | Jičín |
Z | 605 | Filipová Barbora | CZE | 1990 | CITY RUN STARS | Jičín |
Z | 635 | Veselá Lucie | CZE | 1983 | CITY RUN STARS | Jičín |
Z | 866 | Liebigová Klírová Radka | CZE | 1978 | Chomutov | Chomutov |
M | 893 | Krupka Lukáš | CZE | 1983 | Cyklo Point Jičín | Jičín |
M | 885 | Skrbek Jan | CZE | 1985 | Czech Tallboys | Jičín |
Junioři | 326 | Jenček Alexandr | CZE | 2002 | FABIO | Jičín |
M | 73 | Jungwirt David | CZE | 1971 | FABIO | Jičín |
Z | 328 | Jungwirtová Eva | CZE | 1980 | FABIO | Jičín |
Z | 608 | Javůrková Michaela | CZE | 1979 | FABIO TEAM | Jičín |
Kadeti | 609 | Jelínek Jan | CZE | 2004 | FABIO TEAM | Jičín |
Junioři | 324 | Jelínek Václav | CZE | 2002 | FABIO TEAM | Holín |
Z | 336 | Kleistnerová Hana | CZE | 1973 | FABIO TEAM | Jičín |
Juniorky | 612 | Kleistnerová Natálie | CZE | 2002 | FABIO TEAM | Jičín |
Z | 862 | Havlíková Klára | CZE | 1982 | Hostík | Praha |
Kadeti | 776 | Stránský Filip | CZE | 2004 | Hvězda Pardubice | Jičín |
Kadeti | 617 | Krupka Milan | CZE | 2003 | Indičtí běžci | Jičín |
M | 625 | Petr Pavel | CZE | 1971 | Jeden měsíc běžce | Unhošť |
Z | 626 | Petrová Veronika | CZE | 1975 | Jeden měsíc běžce | Unhošť |
Z | 603 | Bubenikova Jirina | CZE | 1980 | Jicin | Jicin |
M23 | 774 | Bruner Ondřej | CZE | 1997 | Jičín | Jičín |
M23 | Brunner Ondřej | CZE | 1997 | Jičín | Jičín | |
Z | 775 | Fidrichová Petra | CZE | 1977 | Jičín | Jičín |
Z | 785 | Kračmarová Petra | CZE | 1984 | Jičín | Jičín |
Z | 864 | Skácelová Denisa | CZE | 1981 | Jičín | Jičín |
Z | 631 | Sobotková Miroslava | CZE | 1976 | Jičín | Jicín |
Z | 859 | Bučková Tereza | CZE | 1978 | Jílové u Prahy | Jílové u Prahy |
M | 870 | Jordanov Marcel | CZE | 1974 | Klamoš | Klamoš |
M | 868 | Ševčík Pavel | CZE | 1982 | Košťany u Teplic | Košťany u Teplic |
Kadeti | 869 | Nosek František | CZE | 2005 | LSK Lomnice | Lomnice Nad Popelkou |
M | 880 | Klár Jiří | CZE | 1977 | Libáň | Libáň |
Kadeti | 879 | Klár Tobiáš | CZE | 2007 | Libáň | Libáň |
Z | 886 | Vaníčková Žaneta | CZE | 1992 | Libáň | Libáň |
Z | 887 | Suková Zdeňka | CZE | 1986 | Nová Paka | Nová Paka |
Juniorky | 780 | Hlavatá Eliška | CZE | 2002 | Odd. klub škola | Červený Kostelec |
Z | 601 | Barešová Iva | CZE | 1981 | Praha | Praha |
Z | 616 | Urbanová Jana | CZE | 1990 | Praha | Praha |
M | 860 | ševčík Jan | CZE | 1978 | RUNNING BROTHERS TEPLICE | Teplice |
M | 387 | ševčík Jan | CZE | 1978 | RUNNING BROTHERS TEPLICE | Teplice |
Kadeti | 622 | Müller Jan | CZE | 2004 | SK APD Děčín | Děčín 6 |
M | 620 | Lejsek Marek | CZE | 1985 | SKP KORNSPITZ JABLONEC | Janov Nad Nisou |
Z | 636 | Vítková Veronika | CZE | 1988 | SKP KORNSPITZ JABLONEC | Jablonec |
M | 602 | Bernat Lukas | CZE | 1992 | Samsina | Samsina |
M | 320 | Hykyš Vladimír | CZE | 1976 | Six Monkeys | Jičín |
M | 607 | Hykyš Ivo | CZE | 1979 | Six monkeys | Praha |
Juniorky | 611 | Klacková Štěpánka | CZE | 2002 | Sportcentrum Jičín | Jičín |
Juniorky | 623 | Novotná Adéla | CZE | 1999 | TJ Sokol Lázně Bělohrad | Lázně Bělohrad |
Kadeti | 782 | Petera Martin | CZE | 2005 | TJ Sokol atletika Jaroměř | Vilantice |
Kadetky | 637 | Voháňková Tereza | CZE | 2003 | Tchoukball Rumcajska Jičín | Jičín |
M | 805 | Nápravník Jakub | CZE | 1987 | Tj Sokol Lhota Č.Kostelec | Červený Kostelec |
Kadeti | 347 | Kubín Matyáš | CZE | 2003 | Triatlon Jičín | Jičín |
Kadeti | 778 | Kubín Matyáš | CZE | 2003 | Triatlon Jičín | Jičín |
Kadeti | 369 | Podhajský Jakub | CZE | 2003 | Triatlon Jičín | Jičín |
Kadeti | 863 | Podhajský Jakub | CZE | 2003 | Triatlon Jičín | Jičín |
Z | 619 | Kunclová Šárka | CZE | 1983 | Triexpert Milt racing team | Jičín |
M | 522 | Kovář Petr | CZE | 1990 | Ulibice | Ulibice |
Z | 784 | Peterová Věra | CZE | 1975 | Vilantice team | Vilantice |
Z | 865 | Kořínková Jaroslava | CZE | 1982 | Vysoké Veselí | Vysoké Veselí |
Z | 858 | vaňková Kateřina | CZE | 1976 | cyklo klub jičín | Jičín |
Z23 | 606 | Hanušová Śárka | CZE | 1995 | eMko team | Jičíněves |
Z | 513 | Hercíková Michaela | CZE | 1991 | eMko team | Jičín |
M | 610 | Kalfeřt Daniel | CZE | 1989 | eMko team | Jičín |
Z | 613 | Kožená Monika | CZE | 1991 | eMko team | Jičín |
Z | 615 | Králová Ester | CZE | 1990 | eMko team | Jičín |
M | 618 | Křelina Martin | CZE | 1990 | eMko team | Jičín |
M | 531 | Maryška Vratislav | CZE | 1984 | eMko team | Jičín |
Z23 | 540 | Pitthardová Veronika | CZE | 1998 | eMko team | Jičín |
Z | 627 | Podlipná Denisa | CZE | 1992 | eMko team | Jíčín |
M | 628 | Popek Jakub | CZE | 1992 | eMko team | Jičín |
M23 | 508 | Václavík Martin | CZE | 1996 | eMko team | Jičín |
Z23 | 549 | Šohajová Nikola | CZE | 1997 | eMko team | Jičín |
M | 147 | polák petr | CZE | 1975 | jičin | jičín |
Z23 | 861 | Ťupková Marie | CZE | 1995 | Ústí nad Labem | Ústí nad Labem |
start list 10km páry
start ~ 18:15:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 14 participants ( 7 of men, 7 of women)
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
páry | 8 | BK Semily |
[1008]
Dráža Klimešová
1982
[2008]
Jaroslav Nosek
1984
|
páry | 7 | Běžecký klub Semily |
[1007]
Monika Havrdová
1991
[2007]
Radek Pastyřík
1974
|
páry | 5 | Hmyzák |
[1005]
Milan Fiala
1985
[2005]
Zuzana Hodková
1985
|
w | 2 | Jičín |
[2002]
Denisa Tanečková
1989
|
páry | 1 | L L Team |
[1001]
Lenka Pivoňková
1973
[2001]
Lubomír Fiala
1969
|
m | 1 | L L team |
[2001]
Lubomír Fiala
1969
|
w | 3 | Ouki Douki |
[2003]
Kateřina Dostálová
1987
|
m | 4 | RH Kartouzy/Syřenov |
[1004]
Jan Drbohlav
1989
|
páry | 6 | Sk Slavia JiÄÃn |
[1006]
Vít Doležal
1998
[2006]
Gabriela Veigertová
2000
|