6. ČP Masters Holice

2018-10-21 Holice 

announcement

registration

start list

results

mladší žáci total: 7, men : 4, women: 3, kluci: 4, holky: 3 [html] [pdf]
starší žáci total: 6, men : 6, women: 0, kluci: 6, holky: 0 [html] [pdf]
OPEN total: 9, men : 9, women: 0, Muži: 9, Ženy: 0 [html] [pdf]
Masters C, D, Z total: 31, men : 20, women: 11, MC-M50: 13, MD-M60: 7, ZA-Z35: 3, ZB-Z40: 4, ZC-Z50: 2, ZE: 2 [html] [pdf]
Ženy Elite total: 2, men : 0, women: 2, Kadeti: 0, Juniorky: 0, ZE: 2 [html] [pdf]
Masters A, B total: 37, men : 37, women: 0, MA-M35: 12, MB-M40: 19, ME: 4, Muži: 2 [html] [pdf]
Muži Elite total: 4, men : 4, women: 0, Junioři: 0, ME: 4 [html] [pdf]
mimo soutěž A, B total: 2, men : 2, women: 0, Muži: 2, Ženy: 0 [html] [pdf]

result list mladší žáci

start ~ 10:03:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8lap#9lap#10lap#11lap#12lap#13lap#14lap#15lap#16lap#17lap#18
1 1 / kluci [607] Jiří Šumpík 2009 CZE Fa RENE 06:37.2
2 2 / kluci [622] samuel špráchal 2011 CZE poběžovice 07:19.5 00:42.3
3 3 / kluci [614] jan kopecký 2011 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 07:20.2 00:43.0
4 1 / holky [605] karolína ročková 2008 CZE cykloprofi goldfren team 08:42.8 02:05.6
5 4 / kluci [610] jakub janeba 2012 CZE holice 09:43.2 03:06.0
6 2 / holky [604] karolína vondroušová 2011 CZE cykloprofi goldfren team 10:18.6 03:41.4
7 3 / holky [615] vanda panochová 2011 CZE Short Bike Academy Opletal 13:16.7 06:39.5

result list starší žáci

start ~ 10:18:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [608] Pavel Šumpík 2006 CZE Fa RENE 14:31.1 07:30.2 (1)
2 2 / kluci [603] ondřej horák 2005 CZE kola chaloupka 15:08.2 00:37.1 07:52.2 (2)
3 3 / kluci [612] Lukáš Raška 2007 CZE short bike academy opletal 15:32.9 01:01.8 08:02.1 (3)
4 4 / kluci [600] vojtěch novák 2007 CZE Bike Freaks Holice 16:24.2 01:53.1 08:18.2 (4)
5 5 / kluci [617] Filip Šimek 2005 CZE Horní Jelení 16:27.3 01:56.2 08:26.0 (5)
6 6 / kluci [616] pavel lukašík 2006 CZE bike freaks holice 17:47.8 03:16.7 09:03.6 (6)

result list OPEN

start ~ 10:40:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5
1 1 / Muži [613] Lukáš Kopecký 1978 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 33:30.7 07:03.0 (1) 13:36.3 (1) 20:14.8 (1) 26:52.1 (1)
2 2 / Muži [619] Filip Platenka 2000 CZE Bike Freaks Holice - V6 35:25.6 01:54.9 07:34.0 (3) 14:25.1 (2) 21:24.9 (2) 28:26.6 (2)
3 3 / Muži [618] Jaroslav Vymětalík 1991 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 36:32.8 03:02.1 07:25.8 (2) 14:43.3 (3) 21:56.4 (3) 29:17.7 (3)
4 4 / Muži [611] Radim Neuman 1977 CZE CYKLO PROFI 37:24.0 03:53.3 08:00.9 (4) 15:10.7 (4) 22:27.5 (4) 29:53.2 (4)
5 5 / Muži [626] Roman Bukač 1971 CZE Pardubice 38:59.6 05:28.9 08:05.9 (5) 15:43.4 (5) 23:25.4 (5) 31:09.8 (5)
6 6 / Muži [606] Stanislav Šumpík 1978 CZE bike freaks holice 40:18.4 06:47.7 08:12.8 (6) 16:10.9 (6) 24:08.1 (6) 32:15.7 (6)
7 (-1) 7 / Muži [623] Petr Novotný 1988 CZE CTB Cycling Team Brandýs 34:42.3 08:45.8 (7) 17:22.0 (7) 26:01.3 (7) 34:42.3 (7)
8 (-1) 8 / Muži [624] miroslav stoklasa 1983 CZE poběžovice 38:42.4 10:02.4 (9) 19:25.0 (8) 28:59.7 (8) 38:42.4 (8)
DNF / Muži [601] Adam špaček 2001 CZE 671 09:53.5 (8)

result list Masters C, D, Z

start ~ 11:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5
1 1 / MC-M50 [201] Ivo Kovářík 1967 CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 33:43.2 06:51.0 (1) 13:24.2 (1) 20:08.8 (1) 26:54.2 (1)
2 2 / MC-M50 [203] Ivan Šípal 1967 CZE Alltraining.cz 33:52.9 00:09.7 06:54.8 (2) 13:35.9 (2) 20:24.0 (2) 27:09.4 (2)
3 3 / MC-M50 [217] Ladislav Dvorský 1967 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 34:53.5 01:10.3 07:08.9 (3) 13:59.5 (3) 20:54.8 (3) 27:53.9 (3)
4 1 / MD-M60 [310] Karel Krejčí 1958 CZE Sweep Cycling 35:30.1 01:46.9 07:14.9 (4) 14:16.8 (4) 21:18.6 (4) 28:23.3 (4)
5 2 / MD-M60 [302] Jiří Sedláček 1958 CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 36:04.7 02:21.5 07:34.9 (6) 14:39.0 (6) 21:46.0 (5) 28:45.6 (5)
6 3 / MD-M60 [301] Miroslav Pek 1958 CZE TO EUROPE-PEKSPORT 36:42.4 02:59.2 07:34.1 (5) 14:37.3 (5) 21:46.8 (6) 29:15.8 (6)
7 4 / MC-M50 [202] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 37:20.1 03:36.9 07:46.7 (7) 15:07.2 (7) 22:26.5 (7) 29:52.4 (7)
8 5 / MC-M50 [223] Pavel Petr 1969 CZE CK LOKOMOTIVA PARDUBICE 37:21.0 03:37.8 08:09.1 (11) 15:37.2 (11) 22:57.6 (10) 30:23.4 (9)
9 6 / MC-M50 [210] Juraj Jiroutek 1960 CZE IN-LIFE Cycling Team 37:48.6 04:05.4 08:04.8 (9) 15:20.9 (9) 22:48.1 (9) 30:13.6 (8)
10 7 / MC-M50 [213] Vladimír Opletal 1964 CZE Short Bike Academy Opletal 38:10.9 04:27.7 07:54.3 (8) 15:19.0 (8) 22:47.2 (8) 30:24.6 (10)
11 8 / MC-M50 [211] Mariusz Kowalczyk 1963 POL Paula-Trans 38:51.3 05:08.1 08:05.8 (10) 15:36.2 (10) 23:11.2 (11) 31:02.4 (11)
12 4 / MD-M60 [218] Zdeněk Kukula 1950 CZE cykloteam KOLARNA 39:37.9 05:54.7 08:36.7 (16) 16:17.6 (15) 23:58.4 (14) 31:40.7 (12)
13 9 / MC-M50 [204] Jiří Jakl 1963 CZE CK Hobby Bohumín 39:44.8 06:01.6 08:24.1 (14) 16:07.8 (13) 23:57.2 (12) 31:50.1 (13)
14 1 / ZA-Z35 [404] Petra Fortelná 1984 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 39:55.6 06:12.4 08:41.7 (18) 16:22.7 (17) 24:18.8 (16) 32:11.9 (16)
15 10 / MC-M50 [208] Václav Kraus 1964 CZE KC Hlinsko 40:00.2 06:17.0 08:40.3 (17) 16:25.4 (18) 24:17.8 (15) 32:09.7 (15)
16 5 / MD-M60 [305] Andrzej Misina 1953 POL ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 40:15.9 06:32.7 08:21.7 (12) 16:06.3 (12) 23:57.7 (13) 32:02.8 (14)
17 2 / ZA-Z35 [401] Pavlína Maráčková 1981 CZE Sk Jiří Team Ostrava 40:29.7 06:46.5 08:42.4 (19) 16:39.2 (20) 24:29.6 (19) 32:31.2 (17)
18 1 / ZB-Z40 [511] Šárka Chmurová 1978 CZE MAX CURSOR 40:35.9 06:52.7 08:22.0 (13) 16:20.8 (16) 24:22.9 (18) 32:31.4 (18)
19 1 / ZE [627] Naďa Voráčová 1981 CZE TJ Uničov 40:42.1 06:58.9 09:01.5 (1) 16:54.4 (1) 24:53.0 (1) 32:50.4 (1)
20 6 / MD-M60 [304] Jiri Lehotsky 1948 CZE CUBE Cyklo Špicar Jilemnice 40:47.5 07:04.3 08:46.6 (22) 16:46.3 (22) 24:41.6 (22) 32:46.6 (20)
21 11 / MC-M50 [214] Václav Panoch 1969 CZE Short Bike Academy Opletal 40:48.7 07:05.5 08:44.7 (21) 16:28.6 (19) 24:21.5 (17) 32:46.4 (19)
22 12 / MC-M50 [207] Petr Svoboda 1960 CZE KC Hlinsko 41:13.6 07:30.4 08:28.4 (15) 16:15.6 (14) 24:30.7 (20) 32:55.0 (21)
23 (-1) 1 / ZC-Z50 [510] Ivana Jaklová 1965 CZE CK Hobby Bohumín 33:46.1 08:53.7 (23) 16:56.4 (23) 25:12.9 (23) 33:46.1 (22)
24 (-1) 2 / ZE [621] Kateřina Obstová 1999 CZE SKP Duha Lanškroun 35:42.9 09:38.1 (2) 17:56.3 (2) 26:47.3 (2) 35:42.9 (2)
25 (-1) 2 / ZB-Z40 [503] kateřina holla 1978 CZE DK Bikeshop Ostrava 35:58.0 09:46.4 (26) 18:18.1 (25) 27:03.8 (24) 35:58.0 (23)
26 (-1) 3 / ZB-Z40 [501] Jitka Hodáňová 1975 CZE SK PRIMA POLIČKA 36:29.6 09:40.0 (25) 18:23.1 (26) 27:28.7 (25) 36:29.6 (24)
27 (-1) 13 / MC-M50 [215] Miroslav Schwan 1967 CZE ACS DRAK VRBNO 37:18.3 09:09.3 (24) 18:13.7 (24) 27:31.5 (26) 37:18.3 (25)
28 (-1) 7 / MD-M60 [303] Zdeněk Žarlok 1958 CZE SK JIŘÍ TEAM Ostrava 37:42.9 08:44.2 (20) 16:40.9 (21) 24:34.7 (21) 37:42.9 (26)
29 (-1) 2 / ZC-Z50 [512] Naďa Čivrná 1969 CZE Vrchlabí 40:06.9 10:10.3 (28) 19:47.4 (27) 30:11.7 (27) 40:06.9 (27)
30 (-1) 3 / ZA-Z35 [402] Bronislava Wittnerová 1983 CZE CYKLORACING Olomouc 41:27.9 09:58.0 (27) 19:52.6 (28) 30:33.6 (28) 41:27.9 (28)
31 (-2) 4 / ZB-Z40 [502] Hana Schwanová 1972 CZE ACS Drak Vrbno 42:14.2 14:27.0 (29) 28:32.6 (29) 42:14.2 (29)

result list Ženy Elite

start ~ 11:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5
1 1 / ZE [627] Naďa Voráčová 1981 CZE TJ Uničov 40:42.1 09:01.5 (1) 16:54.4 (1) 24:53.0 (1) 32:50.4 (1)
2 (-1) 2 / ZE [621] Kateřina Obstová 1999 CZE SKP Duha Lanškroun 35:42.9 09:38.1 (2) 17:56.3 (2) 26:47.3 (2) 35:42.9 (2)

result list Masters A, B

start ~ 12:40:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7
1 1 / MA-M35 [1] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 42:46.6 06:20.2 (2) 12:19.6 (1) 18:13.7 (1) 24:19.2 (1) 30:24.6 (1) 36:34.4 (1)
2 1 / MB-M40 [101] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 43:16.8 00:30.2 06:24.5 (4) 12:22.4 (3) 18:26.9 (3) 24:36.0 (2) 30:44.6 (2) 36:58.9 (2)
3 2 / MA-M35 [17] Pavel Linet 1982 CZE Areál Klíny 43:56.5 01:09.9 06:38.0 (5) 12:46.9 (5) 18:54.4 (4) 25:03.5 (4) 31:20.0 (3) 37:38.4 (3)
4 2 / MB-M40 [114] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend Specialized Racing 44:10.9 01:24.3 06:19.9 (1) 12:21.2 (2) 18:26.7 (2) 24:36.8 (3) 31:36.6 (4) 37:50.5 (4)
5 3 / MB-M40 [115] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 44:19.1 01:32.5 06:24.2 (3) 12:39.1 (4) 18:54.7 (5) 25:11.9 (5) 31:36.9 (5) 37:58.9 (5)
6 1 / ME [628] Voznička Vojtěch 1999 CZE Head Bike Opava 44:27.0 01:40.4 06:35.9 (1) 12:46.3 (1) 19:11.2 (1) 25:31.1 (1) 31:52.7 (1) 38:13.5 (1)
7 4 / MB-M40 [117] Mirek Bieniasz 1976 POL KCP Bieniasz Bike Team 45:04.0 02:17.4 06:45.1 (6) 13:07.7 (6) 19:32.6 (6) 25:55.8 (6) 32:20.9 (6) 38:44.0 (6)
8 2 / ME [625] Maksymilian Bieniasz 1985 POL Bieniasz Regamet PGNiG 45:04.2 02:17.6 06:54.3 (2) 13:12.6 (2) 19:33.1 (2) 25:57.9 (2) 32:23.9 (2) 38:47.6 (2)
9 3 / MA-M35 [12] Jiří Strnad 1984 CZE Bitters Cyklofit 46:08.6 03:22.0 06:47.8 (7) 13:10.4 (7) 19:35.7 (7) 26:12.6 (7) 32:47.4 (7) 39:23.6 (7)
10 4 / MA-M35 [15] roman kroček 1984 CZE Cross bike 46:25.9 03:39.3 07:07.3 (14) 13:34.0 (10) 20:01.9 (8) 26:29.5 (8) 33:03.3 (8) 39:41.5 (8)
11 5 / MB-M40 [131] vojtěch jindřišek 1979 CZE Bitters Cyklofit 47:00.0 04:13.4 07:00.0 (10) 13:34.4 (11) 20:16.3 (11) 26:56.3 (9) 33:37.7 (9) 40:20.0 (9)
12 3 / ME [629] Matěj Lasák 1992 CZE MAX CURSOR 47:14.5 04:27.9 07:01.4 (3) 13:33.5 (3) 20:06.7 (3) 26:48.2 (3) 33:32.1 (3) 40:18.9 (3)
13 6 / MB-M40 [109] Vlastik Mlynář 1974 CZE ACS Drak Vrbno 47:28.7 04:42.1 07:06.2 (12) 13:33.1 (9) 20:15.4 (10) 27:08.3 (11) 33:54.1 (11) 40:40.4 (10)
14 7 / MB-M40 [104] Petr Doležal 1976 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 47:32.9 04:46.3 07:06.6 (13) 13:50.5 (13) 20:30.6 (13) 27:19.1 (13) 34:10.7 (13) 40:58.2 (12)
15 5 / MA-M35 [11] Michal Veber 1981 CZE DK BIKESHOP Racing Team 47:40.4 04:53.8 06:55.8 (9) 13:35.5 (12) 20:28.4 (12) 27:19.0 (12) 34:10.2 (12) 40:57.8 (11)
16 8 / MB-M40 [118] Zdeněk Drábek 1978 CZE Cycling Brno 47:42.3 04:55.7 07:16.6 (16) 13:52.6 (14) 20:31.4 (14) 27:20.3 (14) 34:12.4 (14) 40:59.1 (13)
17 4 / ME [620] Michal Rotter 2000 CZE SKP Duha Lanškroun 48:41.1 05:54.5 07:10.7 (4) 14:30.3 (4) 21:18.6 (4) 28:21.4 (4) 35:26.5 (4) 42:13.2 (4)
18 9 / MB-M40 [116] Aleš Komberec 1979 CZE Hradecký Spinning Klub 49:03.5 06:16.9 07:14.9 (15) 14:07.1 (15) 20:55.3 (16) 27:54.7 (16) 34:54.8 (15) 41:52.2 (14)
19 6 / MA-M35 [7] Petr Fišar 1984 CZE Hradecký Spinning Klub 49:23.2 06:36.6 07:18.4 (17) 14:07.5 (16) 20:54.2 (15) 27:54.2 (15) 34:59.8 (16) 42:13.7 (15)
20 10 / MB-M40 [102] Jaroslav Provazník 1971 CZE sweep chomutov 49:35.7 06:49.1 07:03.2 (11) 14:09.1 (17) 20:55.8 (17) 27:55.0 (17) 35:34.6 (17) 42:36.5 (16)
21 11 / MB-M40 [140] Michal Rotter 1977 CZE Trutnov 50:15.8 07:29.2 07:29.0 (19) 14:24.8 (18) 21:26.6 (18) 28:29.9 (18) 35:46.8 (18) 42:43.9 (17)
22 (-1) 12 / MB-M40 [120] Ondřej Stupka 1979 CZE Velká Bíteš 43:18.5 07:37.2 (21) 14:39.0 (21) 21:39.4 (19) 28:48.8 (19) 36:01.3 (19) 43:18.5 (18)
23 (-1) 7 / MA-M35 [16] Jan Brychta 1981 CZE Praha 43:36.3 07:32.7 (20) 14:38.3 (20) 21:46.3 (21) 29:00.8 (20) 36:12.5 (20) 43:36.3 (19)
24 (-1) 13 / MB-M40 [105] Martin Ondráček 1973 CZE CYKLO PROFI GOLD FREN 43:44.8 07:23.5 (18) 14:30.1 (19) 21:46.0 (20) 29:05.1 (21) 36:23.3 (21) 43:44.8 (20)
25 (-1) 14 / MB-M40 [133] Richard Novák 1978 CZE BikePart.cz 44:43.4 07:56.2 (24) 15:17.4 (23) 22:29.4 (22) 29:41.3 (22) 37:01.1 (22) 44:43.4 (21)
26 (-1) 8 / MA-M35 [4] jan kolaja 1981 CZE Sportchallenge 44:56.7 07:51.2 (23) 15:14.1 (22) 22:30.4 (23) 29:49.6 (23) 37:23.3 (23) 44:56.7 (22)
27 (-1) 15 / MB-M40 [110] Čestmír Koutný 1978 CZE SC Samotišky 46:57.5 08:06.6 (25) 15:46.5 (25) 23:30.0 (24) 31:12.9 (24) 39:07.4 (24) 46:57.5 (23)
28 (-1) 9 / MA-M35 [14] Jaroslav Strakoš 1984 CZE cykloteam KOLARNA 47:29.1 08:19.0 (26) 16:15.4 (27) 24:05.8 (26) 32:06.4 (26) 40:01.5 (26) 47:29.1 (24)
29 (-1) 16 / MB-M40 [107] David Plch 1976 CZE Cyklo Bendl 47:34.1 07:50.5 (22) 15:40.0 (24) 23:45.5 (25) 31:57.0 (25) 39:55.5 (25) 47:34.1 (25)
30 (-1) 17 / MB-M40 [111] Radomil Pěnkava 1974 CZE SC Samotišky 48:19.3 08:24.5 (28) 16:16.4 (28) 24:13.4 (27) 32:15.0 (27) 40:13.3 (27) 48:19.3 (26)
31 (-1) 18 / MB-M40 [124] Milan Tuna 1975 CZE AUTENTICBIKE Třebíč 48:50.1 08:24.9 (29) 16:16.8 (29) 24:13.8 (28) 32:22.7 (28) 40:31.8 (28) 48:50.1 (27)
32 (-1) 19 / MB-M40 [126] Libor Foukal 1977 CZE Sport complex Breclav 48:55.4 08:22.1 (27) 16:04.6 (26) 24:27.1 (29) 32:38.1 (29) 40:49.9 (29) 48:55.4 (28)
33 (-2) 1 / Muži [630] Pavel Hrůza 1983 CZE Racers 45:53.0 09:10.9 (1) 18:05.7 (1) 26:59.8 (1) 37:03.3 (1) 45:53.0 (1)
34 (-2) 10 / MA-M35 [6] Josef Horák 1981 CZE Algheroteam 46:25.0 09:32.0 (30) 18:47.4 (30) 27:55.4 (30) 37:11.7 (30) 46:25.0 (30)
35 (-2) 2 / Muži [631] Lukáš Dubravský 1984 CZE Hradec Králové 46:52.0 09:45.3 (2) 18:49.8 (2) 28:22.0 (2) 37:53.6 (2) 46:52.0 (2)
DNF / MA-M35 [3] Jakub Král 1984 CZE cyklo team KOLÁRNA 06:54.8 (8) 13:32.5 (8) 20:13.5 (9) 26:56.8 (10) 33:38.2 (10)
DNS / MA-M35 [8] Jiří Kopenec 1984 CZE Buštěhrad

result list Muži Elite

start ~ 12:40:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7
1 1 / ME [628] Voznička Vojtěch 1999 CZE Head Bike Opava 44:27.0 06:35.9 (1) 12:46.3 (1) 19:11.2 (1) 25:31.1 (1) 31:52.7 (1) 38:13.5 (1)
2 2 / ME [625] Maksymilian Bieniasz 1985 POL Bieniasz Regamet PGNiG 45:04.2 00:37.2 06:54.3 (2) 13:12.6 (2) 19:33.1 (2) 25:57.9 (2) 32:23.9 (2) 38:47.6 (2)
3 3 / ME [629] Matěj Lasák 1992 CZE MAX CURSOR 47:14.5 02:47.5 07:01.4 (3) 13:33.5 (3) 20:06.7 (3) 26:48.2 (3) 33:32.1 (3) 40:18.9 (3)
4 4 / ME [620] Michal Rotter 2000 CZE SKP Duha Lanškroun 48:41.1 04:14.1 07:10.7 (4) 14:30.3 (4) 21:18.6 (4) 28:21.4 (4) 35:26.5 (4) 42:13.2 (4)

result list mimo soutěž A, B

start ~ 12:40:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 (-2) 1 / Muži [630] Pavel Hrůza 1983 CZE Racers 18:05.7 09:10.9 (1) 18:05.7 (1) 26:59.8 (1) 37:03.3 (1)
2 (-2) 2 / Muži [631] Lukáš Dubravský 1984 CZE Hradec Králové 18:49.8 09:45.3 (2) 18:49.8 (2) 28:22.0 (2) 37:53.6 (2)