6. ČP masters Velodrom

2017-10-29 Louny 

archiv

announcement

registration

start list

results

žáci, žákyně, kadetky total: 9, men : 6, women: 3, žáci: 6, žákyně: 1, kadetky: 2 [html] [pdf]
vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti total: 4, men : 3, women: 1, Kadeti: 3, Juniorky: 0, ZE: 1 [html] [pdf]
Muži Elite total: 4, men : 4, women: 0, Junioři: 0, ME: 4 [html] [pdf]
Junioři total: 2, men : 2, women: 0, Junioři: 2, ME: 0 [html] [pdf]
Masters C, D, Z total: 14, men : 11, women: 3, MC-M50: 8, MD-M60: 3, ZA: 2, ZB: 1 [html] [pdf]
Masters A, B total: 33, men : 33, women: 0, M open: 0, MA-M30: 15, MB-M40: 18 [html] [pdf]

result list žáci, žákyně, kadetky

start ~ 09:55:56

00:27:03.222
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / kadetky [614] Tereza Prošková 2003 CZE TJ Stadion Louny 23:28.0 05:47.5 (1) 11:22.5 (1) 17:12.1 (1)
2 2 / kadetky [606] Barbora Parmová 2003 CZE TJ Stadion Louny 24:58.0 01:30.0 05:52.9 (2) 11:46.5 (2) 18:40.1 (2)
3 1 / žáci [615] Jan Kruliš 2007 CZE TJ Stadion Louny 25:18.0 01:50.0 06:20.7 (3) 12:26.9 (3) 18:53.8 (3)
4 2 / žáci [611] Jiří Zedník 2006 CZE TJ Stadion Louny 26:02.0 02:34.0 06:27.6 (4) 12:53.6 (4) 19:30.4 (4)
5 1 / žákyně [603] Hanka Runtová 2004 CZE TJ Stadion Louny 27:05.0 03:37.0 06:36.2 (6) 13:39.7 (5) 20:21.1 (5)
6 3 / žáci [605] Jan Hezyna 2005 CZE TJ Stadion Louny 28:04.0 04:36.0 06:31.7 (5) 13:53.0 (6) 21:02.6 (6)
7 4 / žáci [607] Václav Parma 2006 CZE TJ Stadion Louny 28:36.0 05:08.0 07:23.5 (7) 14:35.9 (8) 21:44.0 (7)
8 5 / žáci [604] Matyáš Nováček 2005 CZE TJ Stadion Louny 29:55.0 06:27.0 07:25.1 (8) 14:31.8 (7) 22:13.0 (9)
9 6 / žáci [612] Jan Pígl 2006 CZE TJ Stadion Louny 30:03.0 06:35.0 07:26.2 (9) 14:50.3 (9) 21:56.1 (8)

result list vl. z. Ženy Elite, Juniorky, Kadeti

start ~ 10:39:00

00:31:15.233
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
1 1 / Kadeti [610] Jindřich Pavel 2003 CZE TJ Stadion Louny 30:28.1 05:30.1 (1) 10:26.9 (2) 15:18.7 (1) 20:31.0 (2) 25:27.4 (1)
2 2 / Kadeti [608] David Červíček 2003 CZE TJ Stadion Louny 30:35.6 00:07.5 05:30.6 (2) 10:26.6 (1) 15:28.4 (2) 20:30.8 (1) 25:36.9 (2)
3 1 / ZE [616] Nikola Bajgerová 1997 CZE Eleven mercedes mitas 32:42.0 02:13.9 05:55.1 (3) 11:10.1 (3) 16:30.3 (3) 21:49.4 (3) 27:13.2 (3)
4 (-1) 3 / Kadeti [609] Milan Hezina 2003 CZE TJ Stadion Louny 36:43.3 07:34.7 (4) 14:43.2 (4) 21:49.0 (4) 28:52.4 (4) 36:43.3 (4)

result list Muži Elite

start ~ 11:24:25

00:47:45.2
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8lap#9lap#10
1 1 / ME [613] Matěj Lasák 1992 CZE MAX CURSOR 46:12.1 04:56.7 (1) 09:28.3 (1) 13:59.8 (1) 18:31.5 (1) 23:06.6 (1) 27:44.4 (1) 32:21.8 (1) 37:00.9 (1) 41:35.8 (1)
2 2 / ME [620] Michal Swárovský 1998 CZE Alltraining.cz 49:18.3 03:06.2 05:06.3 (2) 09:50.8 (2) 14:43.9 (2) 19:38.6 (2) 24:33.7 (2) 29:30.5 (2) 34:24.9 (2) 39:31.8 (2) 44:26.9 (2)
3 (-1) 3 / ME [619] Jakub Truksa 1974 CZE TRUXXXIK cycling 47:40.2 05:26.0 (3) 10:33.8 (3) 15:46.1 (3) 21:02.9 (3) 26:27.1 (3) 31:43.0 (3) 37:00.0 (3) 42:12.0 (3) 47:40.2 (3)
4 (-1) 4 / ME [617] Jan Dvořák 1984 CZE Sport Races - ISAAC 49:49.1 05:29.6 (4) 10:51.4 (4) 16:15.0 (4) 21:38.2 (4) 27:08.4 (4) 32:42.9 (4) 38:37.0 (4) 44:13.8 (4) 49:49.1 (4)

result list Junioři

start ~ 11:24:30

00:40:55.55
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8
1 1 / Junioři [601] Lukáš Runt 2001 CZE TJ Start Náchod 40:16.2 05:12.4 (2) 10:05.2 (2) 14:59.7 (1) 19:50.0 (1) 24:49.0 (1) 29:48.1 (1) 34:55.5 (1)
2 2 / Junioři [618] Jan Kašpar 2000 CZE TJ Slavoj Terezín Cyklo City 41:34.9 01:18.7 05:10.8 (1) 09:59.5 (1) 15:02.3 (2) 20:10.1 (2) 25:26.0 (2) 30:43.8 (2) 36:16.2 (2)

result list Masters C, D, Z

start ~ 12:57:30

00:31:10.958
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
1 1 / MC-M50 [201] Ladislav Dvorský 1967 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 29:45.6 05:04.1 (1) 09:56.2 (1) 14:49.7 (2) 19:44.4 (1) 24:47.1 (2)
2 2 / MC-M50 [203] Ivan Šípal 1967 CZE ALL Training 29:45.7 00:00.1 05:05.1 (3) 09:56.6 (2) 14:49.4 (1) 19:44.7 (2) 24:46.8 (1)
3 1 / MD-M60 [307] Karel Krejčí 1958 CZE Sweep Cycling 30:01.7 00:16.1 05:04.5 (2) 09:57.2 (3) 14:51.9 (3) 19:51.3 (3) 24:54.1 (3)
4 3 / MC-M50 [222] Petr Polívka 1963 CZE 30:05.9 00:20.3 05:17.7 (7) 10:17.4 (7) 15:11.9 (5) 20:08.0 (5) 25:05.7 (4)
5 2 / MD-M60 [302] Miroslav Pek 1958 CZE PEK Sport to Europe 30:06.9 00:21.3 05:05.3 (4) 10:06.5 (4) 15:07.8 (4) 20:06.1 (4) 25:06.2 (5)
6 4 / MC-M50 [219] Tomáš Rous 1959 CZE Rotorbike Plzeň 30:28.6 00:43.0 05:17.4 (6) 10:17.1 (6) 15:14.7 (7) 20:16.3 (7) 25:19.1 (6)
7 5 / MC-M50 [212] Jiří Jurečka 1966 CZE Polabští cyklisté o.... 30:36.0 00:50.4 05:10.5 (5) 10:12.8 (5) 15:13.7 (6) 20:09.9 (6) 25:32.2 (7)
8 3 / MD-M60 [306] Lubomír Brusch 1955 CZE Sweep Cycling 31:33.4 01:47.8 05:22.4 (8) 10:31.8 (8) 15:44.4 (8) 20:58.3 (8) 26:15.5 (8)
9 6 / MC-M50 [209] Milan Lehký 1966 CZE Cyklo Bendl 31:50.7 02:05.1 05:27.7 (11) 10:52.4 (11) 16:08.7 (10) 21:25.0 (10) 26:43.7 (10)
10 7 / MC-M50 [210] Miroslav Mestek 1966 CZE SP KOLO Specialized 32:03.3 02:17.7 05:23.2 (9) 10:34.8 (9) 15:54.0 (9) 21:17.5 (9) 26:43.4 (9)
11 1 / ZB [505] Šárka Chmurová 1978 CZE MAX CURSOR 32:40.0 02:54.4 05:24.6 (10) 10:44.4 (10) 16:09.5 (11) 21:32.7 (11) 27:06.3 (11)
12 1 / ZA [402] Petra Krtičková 1986 CZE HSK - cycling team 35:13.7 05:28.1 05:54.2 (12) 11:36.4 (12) 17:24.4 (12) 23:17.4 (12) 29:17.5 (12)
13 (-1) 8 / MC-M50 [211] Ondřej Louvar 1962 CZE KCHlinsko 30:32.7 06:14.1 (13) 12:20.6 (14) 18:20.3 (14) 24:21.1 (13) 30:32.7 (13)
14 (-1) 2 / ZA [401] Bronislava Wittnerová 1983 CZE CYKLORACING Olomouc 31:21.6 06:17.6 (14) 12:19.6 (13) 18:19.6 (13) 24:39.9 (14) 31:21.6 (14)

result list Masters A, B

start ~ 13:45:33

00:39:10.975
rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8
1 1 / MA-M30 [9] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 36:18.9 04:51.7 (3) 09:22.4 (2) 13:45.1 (1) 18:12.9 (1) 22:40.8 (1) 27:14.0 (1) 31:46.6 (1)
2 2 / MA-M30 [3] Jiří Chyba 1979 CZE Nutrend specialized 36:50.9 00:32.0 04:48.3 (1) 09:19.0 (1) 13:58.0 (3) 18:30.6 (2) 23:13.7 (3) 27:38.3 (2) 32:12.2 (2)
3 3 / MA-M30 [13] Pavel Linet 1982 CZE Sport areál Klíny 37:21.6 01:02.7 04:51.2 (2) 09:22.5 (3) 13:57.7 (2) 18:30.9 (3) 23:13.4 (2) 27:47.3 (3) 32:31.2 (3)
4 4 / MA-M30 [27] Pavel Staněk 1982 CZE Cyklo ATOM cycling team 37:46.2 01:27.3 05:11.9 (15) 10:02.5 (14) 14:43.4 (10) 19:16.4 (7) 23:56.2 (7) 28:31.1 (4) 33:07.3 (4)
5 1 / MB-M40 [107] Josef Schejbal 1978 CZE CYKLO PROFI 38:15.3 01:56.4 04:59.0 (7) 09:44.7 (4) 14:26.8 (6) 19:09.9 (6) 23:55.7 (4) 28:37.6 (5) 33:23.7 (5)
6 5 / MA-M30 [21] Petr Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 38:24.4 02:05.5 04:56.5 (4) 09:44.9 (5) 14:26.3 (4) 19:09.4 (4) 23:55.9 (5) 28:38.0 (6) 33:28.2 (6)
7 6 / MA-M30 [22] Petr Beneš 1979 CZE Truxxxik Cycling 38:25.4 02:06.5 04:56.5 (5) 09:44.9 (6) 14:26.3 (5) 19:09.4 (5) 23:55.9 (6) 28:38.0 (7) 33:28.2 (7)
8 7 / MA-M30 [20] Miroslav Živný 1982 CZE KCL Kooperativa-Svijany 38:55.1 02:36.2 05:11.1 (14) 09:55.3 (11) 14:40.1 (7) 19:24.7 (8) 24:09.5 (8) 28:59.3 (8) 33:52.1 (8)
9 2 / MB-M40 [133] Petr Váňa 1973 CZE LAWI GRANFONDO 39:01.2 02:42.3 04:58.9 (6) 09:51.9 (8) 14:42.9 (8) 19:30.7 (9) 24:21.9 (9) 29:16.0 (9) 34:12.6 (11)
10 3 / MB-M40 [136] Libor Homolka 1973 CZE RBB Invest J. HRADEC 39:03.3 02:44.4 05:04.4 (8) 09:52.7 (10) 14:44.3 (11) 19:32.4 (11) 24:22.6 (11) 29:16.3 (10) 34:12.3 (10)
11 4 / MB-M40 [101] Jan Pithart 1978 CZE KH Tour Stevens Bike Team 39:06.4 02:47.5 05:04.6 (9) 09:52.1 (9) 14:43.1 (9) 19:32.6 (12) 24:24.9 (12) 29:16.5 (11) 34:11.8 (9)
12 5 / MB-M40 [112] Arkadiusz Posmyk 1974 POL Diversey Team 39:19.2 03:00.3 05:07.2 (12) 09:57.2 (12) 14:46.7 (12) 19:32.1 (10) 24:22.3 (10) 29:24.9 (12) 34:29.2 (12)
13 6 / MB-M40 [145] Lukáš Kubík 1978 CZE CK Sport Beran CHRÁST 39:21.6 03:02.7 05:08.4 (13) 09:59.6 (13) 14:55.8 (15) 19:48.7 (14) 24:43.1 (14) 29:36.7 (14) 34:34.5 (13)
14 7 / MB-M40 [144] Jan Rada 1977 CZE KC KUTNÁ HORA 39:27.7 03:08.8 05:17.0 (16) 10:02.7 (15) 14:54.7 (14) 19:46.3 (13) 24:41.0 (13) 29:36.7 (13) 34:37.1 (14)
15 8 / MA-M30 [5] František Novotný 1981 CZE BikePart.cz 39:30.3 03:11.4 05:06.5 (10) 10:14.2 (17) 15:19.7 (20) 20:09.4 (18) 24:58.4 (18) 29:46.4 (15) 34:40.2 (15)
16 9 / MA-M30 [12] Jakub Král 1984 CZE Kola KOBLÍŽEK PROSTĚJOV 39:38.6 03:19.7 05:21.6 (19) 10:14.0 (16) 15:07.5 (16) 20:03.0 (17) 24:55.1 (16) 29:47.9 (17) 34:49.5 (17)
17 8 / MB-M40 [116] Jaroslav Provazník 1971 CZE Team Louny 39:43.1 03:24.2 05:06.8 (11) 09:51.5 (7) 14:52.7 (13) 19:48.9 (15) 24:47.3 (15) 29:46.7 (16) 34:45.9 (16)
18 10 / MA-M30 [6] Jan Jenšík 1988 CZE Křižák Team 39:59.9 03:41.0 05:24.7 (22) 10:17.3 (20) 15:10.3 (17) 20:02.5 (16) 24:56.0 (17) 29:57.1 (18) 34:57.2 (18)
19 11 / MA-M30 [18] Aleš Komberec 1979 CZE Hradecký Spinning Klub 40:09.1 03:50.2 05:21.1 (18) 10:17.2 (19) 15:19.1 (19) 20:17.9 (20) 25:24.3 (20) 30:18.2 (20) 35:15.8 (20)
20 9 / MB-M40 [137] Miloš Veselý 1973 CZE TRUXXXIK cycling 40:10.8 03:51.9 05:17.3 (17) 10:15.3 (18) 15:13.8 (18) 20:10.2 (19) 25:10.3 (19) 30:12.0 (19) 35:12.4 (19)
21 10 / MB-M40 [147] Libor Zavadil 1975 CZE VELO DVOŘÁK 40:27.1 04:08.2 05:27.0 (23) 10:24.5 (21) 15:26.1 (21) 20:29.3 (22) 25:28.0 (21) 30:29.0 (21) 35:31.2 (21)
22 11 / MB-M40 [140] Ladislav Doležal 1977 CZE Hnízdil- Team 40:42.0 04:23.1 05:34.1 (24) 10:36.4 (23) 15:36.1 (23) 20:32.0 (23) 25:41.4 (23) 30:44.6 (23) 35:44.9 (22)
23 12 / MB-M40 [134] Tomáš Hromádko 1973 CZE ELEVEN TEST TEAM 41:04.2 04:45.3 05:23.3 (21) 10:26.1 (22) 15:31.0 (22) 20:29.1 (21) 25:39.3 (22) 30:43.1 (22) 35:50.6 (23)
24 13 / MB-M40 [111] Richard Novák 1978 CZE BikePart.cz 41:21.1 05:02.2 05:43.0 (28) 10:50.3 (26) 15:53.0 (24) 20:58.2 (24) 26:06.1 (24) 31:11.9 (24) 36:12.0 (24)
25 (-1) 14 / MB-M40 [146] Petr Dvořák 1974 CZE Velo Dvořák 37:13.9 05:39.1 (27) 10:52.8 (27) 16:02.8 (26) 21:17.9 (25) 26:36.5 (25) 31:54.8 (25) 37:13.9 (25)
26 (-1) 12 / MA-M30 [1] Jan Kolaja 1981 CZE Kupkolo MTB Trilogy 37:30.1 05:38.3 (26) 10:53.5 (28) 16:02.5 (25) 21:21.5 (26) 26:41.0 (26) 32:02.1 (26) 37:30.1 (26)
27 (-1) 15 / MB-M40 [114] Martin Ondráček 1973 CZE Pro Music Prolog Bike Trutnov 37:44.9 05:34.3 (25) 10:46.4 (25) 16:03.6 (27) 21:28.2 (27) 26:48.3 (27) 32:12.3 (27) 37:44.9 (27)
28 (-1) 13 / MA-M30 [26] Petr Mančík 1987 CZE MKV Sport 37:53.5 05:44.7 (29) 11:08.2 (29) 16:25.1 (28) 21:47.3 (28) 27:08.4 (28) 32:35.8 (28) 37:53.5 (28)
29 (-1) 16 / MB-M40 [119] Jan Pospíšil 1970 CZE Utari Team Pytlon 37:54.8 06:01.9 (31) 11:24.1 (31) 16:41.1 (29) 22:00.1 (29) 27:19.4 (29) 32:41.3 (29) 37:54.8 (29)
30 (-1) 17 / MB-M40 [103] David Plch 1976 CZE Cyklo Bendl 40:01.3 05:56.1 (30) 11:23.7 (30) 17:09.4 (30) 22:40.3 (30) 28:26.1 (30) 34:21.1 (30) 40:01.3 (30)
31 (-2) 18 / MB-M40 [143] Ian Wood 1969 GBR Sparta Praha 36:44.6 06:05.0 (32) 11:58.7 (32) 18:03.9 (31) 24:13.6 (31) 30:21.5 (31) 36:44.6 (31)
32 (-2) 14 / MA-M30 [23] Josef Horák 1981 CZE Algheroteam 39:14.9 06:48.3 (33) 13:02.6 (33) 19:33.3 (32) 26:04.3 (32) 32:39.3 (32) 39:14.9 (32)
DNF / MA-M30 [7] Jan Dvořák 1984 CZE Sport Races - ISAAC 05:21.9 (20) 10:37.3 (24)